Smartphone.

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Yahel12
Warrior

Smartphone.

הודעהעל ידי Yahel12 » 06 ינואר 2014, 20:15

שלום לכולם.

אני מנסה לדעת מה ה-Smartphone עם המצלמה הכי טובה שאפשר לקנות היום, אבל באמת דגש על עניין המצלמה כלומר שתהיה הכי טובה שיש בשוק היום (לא משנה המחיר אני רק מתעניין).

:)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Smartphone.

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 ינואר 2014, 21:02

Yahel12 כתב:שלום לכולם.

אני מנסה לדעת מה ה-Smartphone עם המצלמה הכי טובה שאפשר לקנות היום, אבל באמת דגש על עניין המצלמה כלומר שתהיה הכי טובה שיש בשוק היום (לא משנה המחיר אני רק מתעניין).

:)

אני חושב שזה הלומיה 1020. לא חושב שיש לו תחרות במצלמה.

מצד שני, בחצי מהמחיר שלו, אתה יכול לקנות מצלמה טובה בהרבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 ינואר 2014, 16:23

דווקא כבר אפשר להשיג אותו בבערך 350 דולר משומש באיביי.

מה שכן אבל אי אפשר לדעתי להחליט בין ה5S ללומיה. אפשר לומר שאבסולוטית התמונה עצמה תהיה טובה בהפרש בלומיה אבל הלומיה מצלמה איטית מאוד ולעומת זאת ה5S מהירה מאוד. בנוסף יש את הצילום 120FPS של ה5S שזה נראה לי מאוד נחמד ומצד שני המייצב תמונה של הלומיה נותנת תמונה ממש יציבה.

בנוסף יש את נושא האודיו (במקרה של וידאו) ושם הלומיות טובות בהפרש ניכר מכל טלפון אחר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 ינואר 2014, 05:56

Nucleas, בכוונה שאלתי מצלמה של סמארטפון כי רציתי לדעת מה המצלמה הכי טובה שמשולבת בתוך פלאפון.

Swiss ראיתי כבר את ה-120FPS בפעולה, וזה ממש מגניב.. חברים שלי עשו עם זה דברים ממש מצחיקים דווקא, וגם איכות התמונה מעולה.

יש פלאפונים שלא נמכרים בארץ ויש להם מצלמה יותר טובה מה-1020?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ינואר 2014, 00:15

Yahel12 כתב:,

יש פלאפונים שלא נמכרים בארץ ויש להם מצלמה יותר טובה מה-1020?

לא. אין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 ינואר 2014, 10:04

לא מכיר את האתר הזה אבל במקרה ראיתי את הכתבה הזאת--->
http://connect.dpreview.com/post/553341 ... ilm?page=4
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 10 ינואר 2014, 11:18

אני בעלים של לומיה 1020 :)
בדיוק היום בבוקר עדכנתי את העדכון של Nokia Black שמוסיפה תמיכה בצילום DNG. עד כמה שידוע לי אין את זה לאחרים כרגע.. (חוץ מ1520).
Swiss, קיבלת גם את העדכון?

בכל מקרה אם תשאל אותי אני מרוצה ממנו עד הגג, אפשר לשלוט במיקוד, מהירות התריס, ניגודיות והכל.. עכשיו כשאני יכול גם לצלם בDNG אני עוד יותר מרוצה ממנו..

לגבי המהירויות של טלפונים, לא יודע איך זה מול אייפון 5S אבל התנסיתי בנקסוס 5 וכן הוא ממש מהיר מ1020 אבל זה לא גרם לי כל כך להתבאס.. אני חושב 1020 מספיק מהיר במידה מספקת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 ינואר 2014, 13:02

MagmaJet כתב:אני בעלים של לומיה 1020 :)
בדיוק היום בבוקר עדכנתי את העדכון של Nokia Black שמוסיפה תמיכה בצילום DNG. עד כמה שידוע לי אין את זה לאחרים כרגע.. (חוץ מ1520).
Swiss, קיבלת גם את העדכון?

בכל מקרה אם תשאל אותי אני מרוצה ממנו עד הגג, אפשר לשלוט במיקוד, מהירות התריס, ניגודיות והכל.. עכשיו כשאני יכול גם לצלם בDNG אני עוד יותר מרוצה ממנו..

לגבי המהירויות של טלפונים, לא יודע איך זה מול אייפון 5S אבל התנסיתי בנקסוס 5 וכן הוא ממש מהיר מ1020 אבל זה לא גרם לי כל כך להתבאס.. אני חושב 1020 מספיק מהיר במידה מספקת.

ל920 עדיין אין את העדכון.

הבנתי שהגרסה האחרונה של אנדרויד גם מאפשרת שמירה של תמונות בRAW.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 05 פברואר 2014, 13:26

טוב לא מצאתי נושא שקשור לפלאפונים אז אולי ננצל את השרשור הזה ?

חשבתי להזמין לאמא שלי מכשיר מסין, הבנתי שזאת הפכה להיות אופציה דיי נפוצה. גם המליצו לי על כמה חברות ZOPO, THL אך לא המליצו על דגמים ספציפיים.
בעיקרון מה שחשוב לאמא שלי מעבר לשימושים הרגילים (שיחות,הודעות, מצלמה) זה להיחשף לתוכנות שמציעה החנות של האנדרואיד - ווטסאפ, שזאם (הורים ממש מתלהבים מתוכנות כאלה) וכו'..
רציתי לשאול כמה דברים -
א. המלצה על דגם מסויים במחיר של עד 650 שקל
ב. האם ישנן בעיות קליטה ברשת גולן טלקום בארץ ?
ג. שהתפעול הראשוני יהיה קל ולא ידרוש התקנה של רומים ודברים בסגנון הזה.. פשוט להירשם לחנות ולהוריד.
ד. אשמח לשמוע חוות דעת כלליות על פלאפונים מסין - כדאי לא כדאי ? בהתחשב בעובדה שמדובר בפלאפון שמיועד למשתמש לא כבד

תודה לעוזרים ~!
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 פברואר 2014, 20:04

אני לא מכיר את כל הדגמים, אבל בערך 90% ממה שאני מכיר, לא עולים זול, סתם בגלל שהם לא מותג.
מדובר על מכשירים עם המון המון בעיות. החל מאיכות הבניה (כפתור שנתקע בתוך המכשיר אחרי חודש שימוש) וכלה באיכות החומרה (מכשירים איטימיים מאוד, שאחרי זמן קצר מידי, הופכים ללא שמישים, או סתם מפסיקים להדלק).

מהניסיון הרב שלי מלמכור מספר קטן של דגמים סיניים, אני לא יכול להמליץ להתקרב אליהם אפילו.
אם אתה רוצה טלפון זול יחסית, פשוט תלך על דגם יותר פשוט של LG, או של סמסונג (רק ייבוא סקיילקס. אל תתקרב בכלל ליבואנים אחרים, כי כשמביאים מכשיר מחודש מהודו, הוא מפסיק לעבוד מאוד מהר).

בנוגע לשאלות שלך:
1) אני יודע שHuawei היא היצרנית הכי גדולה ויש לה דגם לא רע בשם P6 (אחד משני מכשירים מהמגוון שאני מכיר, שלא ראיתי אותו חוזר בהמוניו לחנות עם תקלות). המחיר של הדגם הזה בארץ הרבה יותר יקר, אבל יכול להיות שישירות מסין, זה יהיה הרבה יותר זול.
דגם נוסף שנחשב לא רע בכלל, הוא Meizu MX (יש שני דגמים טובים - 2 ו3, החדש יותר), שמגיע עם סקין לאנדרואיד שהוא בעיקרון ממשק דומה לזה של האייפון, אבל עובד חלק באופן מפתיע.
2) הרשתות שאיתן יש בעיה לרוב הן פלאפון והרשתות החדשות שיושבות על הרשת של פלאפון (הוט מובייל, רמי לוי). לפלאפון יש איזה תדר שפשוט פחות נפוץ בעולם, אז האנטנות לא תמיד תומכות בו.
גולן יושבים על סלקום ויש להם גם רשת משל עצמם עם תדרים דומים, אז כל טלפון שאני מכיר, עובד גם עבורם.
3) למיטב הכרותי, זה המצב עם כל מכשירי האנדרואיד. לא נתקלתי במצב שמוכרחים להתקין איזה רום אחר מזה שיש בטלפון עצמו.
4) כבר התייחסתי. לא ממליץ בכלל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 פברואר 2014, 11:45

אני על לומיה 920 וחברה שלי עם אייפון 5 על גולן מהרגע שהם יצאו לשוק... אני מבסוט לגמרי אם כי בחודש וחצי האחרונים יש לפעמים קטע מוזר עם הודעות SMS שנראה שהם (באופן ספורדי לחלוטין) לא מגיעות בזמן.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 פברואר 2014, 03:39

FreakinMoney כתב:טוב לא מצאתי נושא שקשור לפלאפונים אז אולי ננצל את השרשור הזה ?

חשבתי להזמין לאמא שלי מכשיר מסין, הבנתי שזאת הפכה להיות אופציה דיי נפוצה. גם המליצו לי על כמה חברות ZOPO, THL אך לא המליצו על דגמים ספציפיים.
בעיקרון מה שחשוב לאמא שלי מעבר לשימושים הרגילים (שיחות,הודעות, מצלמה) זה להיחשף לתוכנות שמציעה החנות של האנדרואיד - ווטסאפ, שזאם (הורים ממש מתלהבים מתוכנות כאלה) וכו'..
רציתי לשאול כמה דברים -
א. המלצה על דגם מסויים במחיר של עד 650 שקל
ב. האם ישנן בעיות קליטה ברשת גולן טלקום בארץ ?
ג. שהתפעול הראשוני יהיה קל ולא ידרוש התקנה של רומים ודברים בסגנון הזה.. פשוט להירשם לחנות ולהוריד.
ד. אשמח לשמוע חוות דעת כלליות על פלאפונים מסין - כדאי לא כדאי ? בהתחשב בעובדה שמדובר בפלאפון שמיועד למשתמש לא כבד

תודה לעוזרים ~!

ד. לא כדאי בגלל תקלות. אם מדובר בטלפון שעבר לוקליזציה בארץ אתה כנראה תשלם פי 2 אבל יהיה לאמא שלך את מי להטריד ברגע שהמכשיר יעשה בעיות.
כשמדובר במכשיר מתוצרת סין, אם היא לא מוכנה לקחת את הזמן שלה וללמוד דברים אז זו יכולה להפוך לחוויה מאד מתסכלת ברגע שמתגלה בעיה כלשהי - וזה לא משנה אם היא נפוצה באותה המידה במכשירים שתקנה בארץ. חפש סינים שעברו עברות ברשתות הישראליות, או אולי אפילו LG או סוני מהטווחים הזולים.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 01 אפריל 2014, 22:14

טוב אני כבר רוכב על הנושא הזה.

אני רוצה להזמין מכשיר מAmazon כי הגיע הזמן להחליף - אם זה משנה המכשיר הוא Motorola Moto G אבל חשוב לי לדעת, אם אני קונה אותו משם אני אוכל לבחור בשפה העברית? אני צריך תשובה וודאית. וזה לא שיש לי בעיה עם אנגלית אני פשוט גם מזמין לאמא שלי כזה וגם מן הסתם.. אני חי בישראל אז אני צריך לכתוב בעברית.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 01 אפריל 2014, 22:23

זה אנדרואיד - אין בעיה של שפות.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 01 אפריל 2014, 22:29

omerkot כתב:זה אנדרואיד - אין בעיה של שפות.

אתה בטוח? אם אני קונה את המכשיר אני פשוט נכנס לLanguage and locale (או בעברית הגדרות מיקום ושפה) ופשוט בוחר עברית? הוא בטוח יגיע עם בחירה בשפה עברית? חייב להיות בטוח בזה.

אני מזמין אותו מAmazon uk ... בטוח שלא תהיה בעיה? ובנוסף האם ידוע על בעיות בשחרור פלאפונים מהמכס?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 01 אפריל 2014, 23:13

בטוח ב99% (לא יכול להגיד שום דבר ב100% אבל זה מאוד מאוד מאוד לא סביר שלא יהיה שם עברית)
מה שכן, אמאזון אנגליה לא שולחת אותו לארץ ובלי קשר, לכל טלפון שאתה מזמין מחו"ל, צריך להוסיף 30% מיסים על המחיר הכולל של ההזמנה (כולל המשלוח).

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 02 אפריל 2014, 13:09

תודה לך, אבל אתה כנראה לא בדקת כמו שצריך אבל הם כן שולחים אותו לארץ וכבר יש ב Checkout את כול ההכללה של המיסים אני לא צריך להוסיף עוד.. אני מזמין עם משלוח מהיר

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 אפריל 2014, 13:48

Yahel12 כתב:תודה לך, אבל אתה כנראה לא בדקת כמו שצריך אבל הם כן שולחים אותו לארץ וכבר יש ב Checkout את כול ההכללה של המיסים אני לא צריך להוסיף עוד.. אני מזמין עם משלוח מהיר

במידה וUPS מבקשים ממך עוד תשלום תפנה לאמאזון לשם קבלת החזר.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 67 אורחים