OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 פברואר 2015, 00:14

omerkot כתב:לא לא לא... הכי קל זה להגיד שהמערכת הפוליטית היא מטונפת לחלוטין ולא להצביע.
זה כמובן נכון. אין בפוליטיקה אף גורם "ראוי" - כולם שקרנים, כולם מניפולטורים וכולם אנשים תת רמה. למרות הכל, יש מפלגות שיקדמו אג'נדות שחשובות לך ויש כאלה שיקדמו אינטרסים שיפגעו בך. זו החובה שלך להסתכל, לבדוק ולהצביע על הגורם שיכול לקדם את הדברים שחשובים לך או לחילופין למזער את הנזקים שעלולים להגרם לך.
הצבעה למפלגה לא אומרת שאתה מזדהה איתה ואתה כמובן לא צריך להסכים עם כל או אפילו עם רוב מה שהיא אומרת ומציעה. ההצבעה שלך בסה"כ אומרת שאתה מעריך שהמפלגה המסוימת יושבת על וקטור שהוא הכי קרוב לוקטור שאתה חושב שהוא הוקטור הרצוי. מאוד יכול להיות שהוקטורים המוצעים בכלל לא פורשים את המרחב כמו שאתה תופס אותו ויכול להיות שאף וקטור כזה לא קרוב אפילו לוקטור שאתה מאמין שהוא הוקטור הנכון אבל זו בסה"כ בעיית אופטימיזציה פשוטה ויש לה פתרון (אחד או יותר אבל לא כולם) כשההשלכות הקולטיביות של התעלמות כזו הן רעות מאוד וזו גם אחריות שלך.
כשהאסלה נסתמת אז אנחנו מבינים שנקי אי אפשר לצאת מזה וכשצריך לנקות אז סותמים את האף ודוחפים את היד עמוק לתוך החרא כי האלטרנטיבה היא בית מסריח ועצירות. אני יכול להציע לך לעשות כמוני ולהגיע לקלפי עם שקית הקאה, להתגבר על הבחילה הקשה ולהצביע כי האלטרנטיבה היא בית מסריח ועצירות.

כבר הוזמנו כרטיסים לאנגליה באותו הזמן, בפעם הקודמת הייתי בצבא וחטפתי די הרבה צעקות בנושא (למרות שלא דיברתי על זה עם אף אחד חוץ מזה שלא קבעתי זמן להצביע) ולכן הפעם החלטתי כבר לא להיות בארץ בבחירות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 פברואר 2015, 00:37

SgtDonowitz כתב:כבר הוזמנו כרטיסים לאנגליה באותו הזמן, בפעם הקודמת הייתי בצבא וחטפתי די הרבה צעקות בנושא (למרות שלא דיברתי על זה עם אף אחד חוץ מזה שלא קבעתי זמן להצביע) ולכן הפעם החלטתי כבר לא להיות בארץ בבחירות.

מה שרשמתי נכון באופן כללי ובכל מקום... זה נכון לבחירות האלה ויהיה גם נכון לבחירות הבאות...
לעניין התגובה הקודמת שלך והמערכת הפוליטית בבריטניה, UKIP היא מפלגה חדשה יחסית ורק באוקטובר האחרון הם הצליחו להכניס מועמד ראשון לפרלמנט. הם כנראה יזכו בלא מעט קולות אבל עדיין הבחירות הקרובות שוב יהיו בין הלייבור לבין השמרנים ולחלוטין לא ברור מי ינצח.
מעבר לזה, המערכת הפוליטית שם היא מטונפת לא פחות מכאן ואתה בהחלט יכול למצוא שם תופעות טבע מזעזעות בנוסח ג'ורג' גאלוויי ושחיתויות גסות ששמות בכיס הקטן את הנרות של שרה כשהדוגמא החביבה עליי היא חבר פרלמנט בשם פיטר וויגרס שדרש החזר הוצאות על רכישה של אי מלאכותי בסגנון שוודי לברווזים בבריכת הגן הפרטי שלו :lol:

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 פברואר 2015, 00:53

omerkot כתב:לא לא לא... הכי קל זה להגיד שהמערכת הפוליטית היא מטונפת לחלוטין ולא להצביע.
זה כמובן נכון. אין בפוליטיקה אף גורם "ראוי" - כולם שקרנים, כולם מניפולטורים וכולם אנשים תת רמה. למרות הכל, יש מפלגות שיקדמו אג'נדות שחשובות לך ויש כאלה שיקדמו אינטרסים שיפגעו בך. זו החובה שלך להסתכל, לבדוק ולהצביע על הגורם שיכול לקדם את הדברים שחשובים לך או לחילופין למזער את הנזקים שעלולים להגרם לך.
הצבעה למפלגה לא אומרת שאתה מזדהה איתה ואתה כמובן לא צריך להסכים עם כל או אפילו עם רוב מה שהיא אומרת ומציעה. ההצבעה שלך בסה"כ אומרת שאתה מעריך שהמפלגה המסוימת יושבת על וקטור שהוא הכי קרוב לוקטור שאתה חושב שהוא הוקטור הרצוי. מאוד יכול להיות שהוקטורים המוצעים בכלל לא פורשים את המרחב כמו שאתה תופס אותו ויכול להיות שאף וקטור כזה לא קרוב אפילו לוקטור שאתה מאמין שהוא הוקטור הנכון אבל זו בסה"כ בעיית אופטימיזציה פשוטה ויש לה פתרון (אחד או יותר אבל לא כולם) כשההשלכות הקולטיביות של התעלמות כזו הן רעות מאוד וזו גם אחריות שלך.
כשהאסלה נסתמת אז אנחנו מבינים שנקי אי אפשר לצאת מזה וכשצריך לנקות אז סותמים את האף ודוחפים את היד עמוק לתוך החרא כי האלטרנטיבה היא בית מסריח ועצירות. אני יכול להציע לך לעשות כמוני ולהגיע לקלפי עם שקית הקאה, להתגבר על הבחילה הקשה ולהצביע כי האלטרנטיבה היא בית מסריח ועצירות.

ומה אם הוא בכלל לא סגור על הווקטור שלו? במקרה כזה, עדיף לא להצביע לדעתי.

אגב, אני חושב שהאינטרס הקולקטיבי היהודי היה נפגע במידה וכל אזרחי המדינה היו מצביעים, כי אז למפלגה הערבית היו כ-24 מנדטים, יותר מכפול מכוחה הנוכחי. אז העצה שלך היא אולי מתקבלת על הדעת כשמדובר על המגזר היהודי, אבל אם נחיל אותה על כולם, היא תביא בעיקר נזק.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 פברואר 2015, 01:02

omerkot כתב:מה שרשמתי נכון באופן כללי ובכל מקום... זה נכון לבחירות האלה ויהיה גם נכון לבחירות הבאות...
לעניין התגובה הקודמת שלך והמערכת הפוליטית בבריטניה, UKIP היא מפלגה חדשה יחסית ורק באוקטובר האחרון הם הצליחו להכניס מועמד ראשון לפרלמנט. הם כנראה יזכו בלא מעט קולות אבל עדיין הבחירות הקרובות שוב יהיו בין הלייבור לבין השמרנים ולחלוטין לא ברור מי ינצח.
מעבר לזה, המערכת הפוליטית שם היא מטונפת לא פחות מכאן ואתה בהחלט יכול למצוא שם תופעות טבע מזעזעות בנוסח ג'ורג' גאלוויי ושחיתויות גסות ששמות בכיס הקטן את הנרות של שרה כשהדוגמא החביבה עליי היא חבר פרלמנט בשם פיטר וויגרס שדרש החזר הוצאות על רכישה של אי מלאכותי בסגנון שוודי לברווזים בבריכת הגן הפרטי שלו :lol:

אז זהו, שלא התיימרתי להבין בבחירות שם יותר מדי :) מה שכן רשמתי הוא נטו בצורת ההתבטאויות, ולא, אני לא חושב שיש שיש מקום כלשהו שהוא אוטופי מבחינת פוליטיקה. (וואו, הדוגמא שהבאת פשוט אדירה!:))

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 פברואר 2015, 01:28

InterAl כתב:ומה אם הוא בכלל לא סגור על הווקטור שלו? במקרה כזה, עדיף לא להצביע לדעתי.

אגב, אני חושב שהאינטרס הקולקטיבי היהודי היה נפגע במידה וכל אזרחי המדינה היו מצביעים, כי אז למפלגה הערבית היו כ-24 מנדטים, יותר מכפול מכוחה הנוכחי. אז העצה שלך היא אולי מתקבלת על הדעת כשמדובר על המגזר היהודי, אבל אם נחיל אותה על כולם, היא תביא בעיקר נזק.

אז אני לא מסכים איתך (ההלם!). אני בטוח שיש לכל אדם מפלגות שבאות בחשבון יותר וכאלה שלא באות בחשבון בכלל ואני חושב שחובתו של אדם להצביע למשהו שבא בחשבון עבורו כי אחרת הוא אפקטיבית מצביע גם עבור כאלה שלחלוטין לא באות בחשבון עבורו.
לעניין הערבים, ההצבעה שלהם בבחירות האחרונות היתה בסה"כ ב10% פחות מהשיעור הממוצע. כשליש מהם הם נוצרים ודרוזים שלא מצביעים לרשימה הערבית המאוחדת (זו לא מפלגה...) ככה שנשארנו רק עם 16 מנדטים וגם זה בהנחה שכל הערבים מעוניינים להצביע לרשימה הזו כשבפועל יש גם מיעוט מסוים שמצביע למפלגות הציוניות ויש שם אפילו מי שמצביע לש"ס מתוך זהות אינטרסים. עדיין, אפילו אם הרשימה הערבית המאוחדת תזכה מחר ב24 מנדטים, אני חושב שהמשמעות של זה שהמיעוט הערבי לוקח חלק בבחירות ומראה שאכפת לו ממה שקורה עם עצמו היא חיובית ביחס למדינה וגם ביחס לרוב היהודי במדינה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 פברואר 2015, 10:44

Nucleus_Dawn כתב:
לוחמי דעא"ש ברכב, שואלים איך להגיע לירושלים ועל הפגוש, יש סטיקר של המחנה הציוני. רמיזה עבה וברורה מאוד לכך שמי שמצביע למחנה הציוני, חבר בדעא"ש.

נו באמת... אתה כותב את מה שכתבתי? להזכירך זה מה כתבת ועל זה הגבתי "אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש," אז מצטער אבל מסרטון אחד החלטת שכל הקמפיין של הליכוד הוא "מי שמצביע למחנה הציוני הוא דאעש"? איך אתה יכול בכלל להגן על טענה כזאת במקום להגיד "כן קצת הגזמתי" ולסגור עניין?

ולגבי אלימות והסתה וימין זה שקר גס ומוחלט. רוצח אחד זה ממש לא איזה טרנד. אני לא שמח על השיח אבל הוא די מובן לי... פה לא נורבגיה ויש כמות לא מבוטלת של אנשים שכל כך צרים במחשבה שלהם שהם מוכנים לתת הכל לאנשים שמצהירים שהם רוצים לרצוח אותנו (רק בערבית כמובן) ויש גם כאלה שפועלים באופן בלתי פוסקת לקראת דברים מן הסוג הזה.

ואני עם עומר... שכולם יצביעו, זה הכי נכון והכי טוב בין אם זה חורבן או לא. אגב עומר אני די בטוח שאתה טועה לגבי הנתונים... עד כמה שאני זוכר ערביי ישראל הם 80 ומשהו אחוז מוסלמים... זה בטח מאגד את ערביי מזרח ירושלים אבל אני משער שגם אם נוריד אותם לא נקבל את הנתונים שכתבת. לא שזה משנה לשיחה.

אה ואם כבר בחירות וכאלה... חשוב יותר להתפקד למפלגה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2015, 13:20

swiss-the-engine כתב:נו באמת... אתה כותב את מה שכתבתי? להזכירך זה מה כתבת ועל זה הגבתי "אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש," אז מצטער אבל מסרטון אחד החלטת שכל הקמפיין של הליכוד הוא "מי שמצביע למחנה הציוני הוא דאעש"? איך אתה יכול בכלל להגן על טענה כזאת במקום להגיד "כן קצת הגזמתי" ולסגור עניין?

ולגבי אלימות והסתה וימין זה שקר גס ומוחלט. רוצח אחד זה ממש לא איזה טרנד. אני לא שמח על השיח אבל הוא די מובן לי... פה לא נורבגיה ויש כמות לא מבוטלת של אנשים שכל כך צרים במחשבה שלהם שהם מוכנים לתת הכל לאנשים שמצהירים שהם רוצים לרצוח אותנו (רק בערבית כמובן) ויש גם כאלה שפועלים באופן בלתי פוסקת לקראת דברים מן הסוג הזה.

ואני עם עומר... שכולם יצביעו, זה הכי נכון והכי טוב בין אם זה חורבן או לא. אגב עומר אני די בטוח שאתה טועה לגבי הנתונים... עד כמה שאני זוכר ערביי ישראל הם 80 ומשהו אחוז מוסלמים... זה בטח מאגד את ערביי מזרח ירושלים אבל אני משער שגם אם נוריד אותם לא נקבל את הנתונים שכתבת. לא שזה משנה לשיחה.

אה ואם כבר בחירות וכאלה... חשוב יותר להתפקד למפלגה.

למה להגיד שהגזמתי? זה בול הקמפיין של הליכוד. הם לא מדברים לרגע על מה הם יעשו, או על מה שהם חושבים.

גם אני מסכים עם עומר. צריך להצביע למפלגה הכי פחות מחורבנת שאפשר.
קצת החלישו את הכוח של זה, עם העלאת אחוז החסימה, והקטע האידיוטי הזה שאי אפשר לבחור מפלגת גיבוי, למקרה שהמפלגה שלך לא תכנס לכנסת. הרבה קולות הולכים להזרק לפח, שזה חבל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 פברואר 2015, 13:58

למה אתה מתחמק? לא אמרתי שהם מדברים על מה הם יעשו או לא יעשו, יש מי שיאמר שאין להם סיבה כל כך ויש לליכוד משנה די ברורה ושהסיכונים ההולכים וגוברים הם מה שמשנה ויש כאלה שיאמרו שטויות ושזה בכלל לא משנה וצריך רק לדבר על מצע (שקרים) והבטחות. אני לא בא לומר איזו גישה נכונה.

אתה אמרת שכל הקמפיין שלהם הוא שהמחנה הציוני הוא דאעש... באופן אמפירי זה לא נכון בכלל ומצער מאוד שאתה לא מסוגל להודות בזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2015, 14:20

swiss-the-engine כתב:למה אתה מתחמק? לא אמרתי שהם מדברים על מה הם יעשו או לא יעשו, יש מי שיאמר שאין להם סיבה כל כך ויש לליכוד משנה די ברורה ושהסיכונים ההולכים וגוברים הם מה שמשנה ויש כאלה שיאמרו שטויות ושזה בכלל לא משנה וצריך רק לדבר על מצע (שקרים) והבטחות. אני לא בא לומר איזו גישה נכונה.

אתה אמרת שכל הקמפיין שלהם הוא שהמחנה הציוני הוא דאעש... באופן אמפירי זה לא נכון בכלל ומצער מאוד שאתה לא מסוגל להודות בזה.

לא מתחמק אפילו קצת. על מה אתה מדבר?

לא אמרתי מעולם שכל הקמפיין שלהם הוא שהמחנה הציוני הוא דאע"ש. אמרתי שיש את זה בקמפיין שלהם. יש לקמפיין שלהם עוד פנים:
הם גם משווים את V15 לדאע"ש. הם גם מטרידים את בית המשפט בתביעות חסרות בסיס, בניסיון להסיט את תשומת הלב של הציבור מהתפקוד הלוקה בחסר שלהם (קודם V15, עכשיו מני נפתלי) ומפיקים סרטון מביך במיוחד ומלא שקרים, על בית ראש הממשלה. הם אפילו פרסמו היום מצע, לראשונה זה הרבה מאוד שנים.
אם כבר אתה הולך להטפל לזוטות ולהתקטנן, עדיף שתעשה את זה כלפי משהו שבאמת נאמר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 פברואר 2015, 15:30

תשמע שחר מדהים מה שהולך פה.

"אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש"

"לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד."

זה אתה. זה מה כתבת. חבל שהשמאלנות שלך מעוורת אותך. להחזיק בדעות אתה יכול אבל למה לשקר ממש כאן לגבי מהלך העניינים? לא מובן לי.

וסתם למקרה שאתה או מישהו אחר מתעצל לקרוא מה כתבתי בין לבין אז הנה--->
"נו באמת... איזה הייפרבול. אז כל מי שנגד המחנה הציוני הוא גזען חשוך בארון? איזה שטויות. אפשר היה לחשוב שכל שיח פוליטי שמתקיים בארץ, משיח בין סתם אנשים עד ראיון בטלוויזיה, כל מי שנגד ביבי אומרים לו שהוא בעצם סוכן של המדינה האיסלמית."

אז אל תתחמק. "כל שיח" מתייחס לטענה ש"אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש" ולזה השבת ""לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד."

לגבי שאר הדברים שכתבת אני לא יודע מה להגיב. שוב, לא בא לחלק ציונים לנתניהו אבל לנסות לטעון שהמצב פה קקי והתפקוד של הממשלה לוקה בחסר כשאנחנו בין המדינות העשירות ועוברים 6 שנים של נשיא אוהב איסלמיסטים מושבע (ובן תיפוחיהם של רדיקלים מושבעים מבית מדרשו של אלינסקי) זה טוב מאוד בספר שלי. נשמע כאילו התגובה שלך לקוחה הישר מהארץ.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2015, 15:58

swiss-the-engine כתב:תשמע שחר מדהים מה שהולך פה.

"אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש"

"לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד."

זה אתה. זה מה כתבת. חבל שהשמאלנות שלך מעוורת אותך. להחזיק בדעות אתה יכול אבל למה לשקר ממש כאן לגבי מהלך העניינים? לא מובן לי.

וסתם למקרה שאתה או מישהו אחר מתעצל לקרוא מה כתבתי בין לבין אז הנה--->
"נו באמת... איזה הייפרבול. אז כל מי שנגד המחנה הציוני הוא גזען חשוך בארון? איזה שטויות. אפשר היה לחשוב שכל שיח פוליטי שמתקיים בארץ, משיח בין סתם אנשים עד ראיון בטלוויזיה, כל מי שנגד ביבי אומרים לו שהוא בעצם סוכן של המדינה האיסלמית."

אז אל תתחמק. "כל שיח" מתייחס לטענה ש"אצלנו כל מי שנגד ביבי חבר בדעא"ש" ולזה השבת ""לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד."

לגבי שאר הדברים שכתבת אני לא יודע מה להגיב. שוב, לא בא לחלק ציונים לנתניהו אבל לנסות לטעון שהמצב פה קקי והתפקוד של הממשלה לוקה בחסר כשאנחנו בין המדינות העשירות ועוברים 6 שנים של נשיא אוהב איסלמיסטים מושבע (ובן תיפוחיהם של רדיקלים מושבעים מבית מדרשו של אלינסקי) זה טוב מאוד בספר שלי. נשמע כאילו התגובה שלך לקוחה הישר מהארץ.

נו, אם אתה מודע למה שכתבתי, אז בבירור יש פה בעיה אחרת. הרי כל מי שקורא רואה בבירור שמה שאני כתבתי והדבר שאליו אתה הגבת, הם דברים שונים לחלוטין. הרי כתבתי "לא בכל שיח". כלומר, זה קיים בשיח, אבל לא מהווה את כל כולו. שחור על גבי כחול בהיר.
אתה מכחיש את העובדה שבקמפיין של הליכוד מתארים את V15 כדאע"ש? אתה מכחיש את העובדה שבקמפיין של הליכוד טוענים שמצביעי המחנה הציוני הם דאע"ש?
אלו עובדות בסיסיות מאוד, שאם יש עליהן ויכוח, אז באמת אין טעם להתווכח. אין פה עיוורון. יש פה קמפיין הסתה אלים ומסוכן מהצד הימני של המפה הפוליטית, לצד השמאלי. יש גם את ההשוואה בין אנשים ברשימת המחנה הציוני, לחמאס, מצד הבית היהודי ושלא נדבר בכלל על ההומופוביה הרעילה והמכוערת שלהם.
יש פה גם ניסיון של אותם גורמים מסיתים ואלימים בימין, ליצור מצג שווא של "ככה זה משני הצדדים", כאשר ה"אלימות" של "פעילי שמאל קיצוני", היא הפגנות של פעילי עוני קיצוני ואנשים שנלחמים לשיוויון זכויות להומוסקסואלים ומסורבי חיתון.

המצב פה קקי והתפקוד של הממשלה זוועתי. כמות עצומה של משאבים נזרקת למקורבים של הבית היהודי, חברי המפלגה הימנית השניה בגודלה בארץ לוקחים כספי ציבור לכיסם, שנים רבות שהמדינה יושבת על מספר רב של חביות נפץ, כאשר ראש הממשלה לא עושה דבר, מעבר ללזרוק גפרור דולק ולקוות שאם החבית תתפוצץ, הפיצוץ לא יהיה גדול מידי, יש מספר מצומצם של מקורבים למפלגת השלטון שנהנים ממעמד על-חוקי מגוחך, הבנקים נהנים ממחסור פסיכי בתחרות ומשלמים עם הכסף שלנו קנסות, בזמן שהמנכ"לים שלהם מקבלים בונוסים על ניהול מוצלח, המדינה סובלת מיותר ויותר התערבות של הדת בפוליטיקה, מערכת החינוך זוועה, מערכת הבריאות על סף קריסה, הוועדים החזקים במשק כל כך חזקים, שהם אפילו לא חושבים על לפחד למעמדם, משבר הדיור הולך והופך לחמור יותר וראש הממשלה זה שש שנים מעדיף להאשים את ראש הממשלה מלפני 7 שנים, או שר האוצר שהוא מינה, שעשה את תפקידו בקושי שנתיים (לא שהוא עשה את תפקידו כמו שצריך, או שנתניהו היה מאפשר לו לבצע את תפקידו כמו שצריך).

לטענות שלך על אובמה, אעדיף לא להתייחס. הן לא שוות התייחסות.
כשאתה מדבר על בן תיפוחים של רדיקלים, רק אל תשכח בכיס הקטן של איזה נוצרי פסיכופט ומושחת, ראש הממשלה שלך נמצא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 פברואר 2015, 16:14

איזה אבסורד. בראש שלך הצלחת להפוך--->
"לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד." ל-->
"כלומר, זה קיים בשיח, אבל לא מהווה את כל כולו."

כל שאר הדברים שכתבת ברובם לא חדשים, לא באשמת מישהו בימין, ומתרחשים בכל העולם שבוא החלום הסוציאליסטי מתפוצץ כשאין מספיק צעירים להאכיל את פירמידת הפונזי.

ולנסות לטעון שראש הממשלה בישראל (ימין או שמאל) הוא איזה שליט בלתי מעורער היא לא רצינית. הליכוד לא זוכה ל60 מנדטים וגם לא העבודה כך שאכן סביר לחלוטין להאשים אחרים חוץ מאת עצמך... לא שזה טוב כן? מי אשם לא כל כך מעניין ויותר מעניין מה תעשה בשביל לשפר. וספציפית לגבי הדיור זאת עובדה... אולמרט עצר את הבניה. נתניהו החזיר את הבניה, לבנות דירות ולשווק אותם לוקח זמן, בטח בגיהנום הבירוקרטי של ישראל.

לגבי אובמה... אשכרה לא שוות הייתחסות? אין בעיה שלא תתייחס הרי לא הרחבתי ולא התכוונתי להרחיב עליו אבל לכתוב "לא שווה התייחסות" באה עם קונוטציה שלילית מאוד ואם כזה עיוור אתה שאתה יכול לומר שלא שווה בכלל להתייחס לאימרה כגון "אוהב איסלמיסטים" כאשר הבן אדם נולד מוסלמי, למד במדרסה, חובב האחים המוסלמים, ולא מוכן בכלל להוציא מהפה "טרור איסלמי" אז נראה לי שעדיף לא לשוחח על פוליטיקה.

ולא הבנתי אם אתה מתכוון לשלדון אדלסון אבל הוא לא נוצרי עד כמה שאני יודע ואני לא מכיר אימרות פסיכופטיות שלו ואני לא רואה איזה מהלכים עשה נתניהו שמראה שהוא בכיסו הקטן של אדלסון או של כל אדם אחר לצורך העניין. אבל סבבה, אני לא יגיב יותר כי זה גלש לחלוטין. כל אחד יכול לקרוא את מה שאתה כתבת ולהחליט בעצמו אם אתה משקר (ביודעין או לא) בקשר לטענה כלפי הליכוד ודאעש ומה שכתבת על אובמה זה הרבה מעבר להזוי אז ברור לי שאין לי מה לדבר איתך בנושא. נמשיך הלאה :) .
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2015, 16:48

swiss-the-engine כתב:איזה אבסורד. בראש שלך הצלחת להפוך--->
"לא בכל שיח. כן בקמפיין של הליכוד." ל-->
"כלומר, זה קיים בשיח, אבל לא מהווה את כל כולו."

כל שאר הדברים שכתבת ברובם לא חדשים, לא באשמת מישהו בימין, ומתרחשים בכל העולם שבוא החלום הסוציאליסטי מתפוצץ כשאין מספיק צעירים להאכיל את פירמידת הפונזי.

ולנסות לטעון שראש הממשלה בישראל (ימין או שמאל) הוא איזה שליט בלתי מעורער היא לא רצינית. הליכוד לא זוכה ל60 מנדטים וגם לא העבודה כך שאכן סביר לחלוטין להאשים אחרים חוץ מאת עצמך... לא שזה טוב כן? מי אשם לא כל כך מעניין ויותר מעניין מה תעשה בשביל לשפר. וספציפית לגבי הדיור זאת עובדה... אולמרט עצר את הבניה. נתניהו החזיר את הבניה, לבנות דירות ולשווק אותם לוקח זמן, בטח בגיהנום הבירוקרטי של ישראל.

לגבי אובמה... אשכרה לא שוות הייתחסות? אין בעיה שלא תתייחס הרי לא הרחבתי ולא התכוונתי להרחיב עליו אבל לכתוב "לא שווה התייחסות" באה עם קונוטציה שלילית מאוד ואם כזה עיוור אתה שאתה יכול לומר שלא שווה בכלל להתייחס לאימרה כגון "אוהב איסלמיסטים" כאשר הבן אדם נולד מוסלמי, למד במדרסה, חובב האחים המוסלמים, ולא מוכן בכלל להוציא מהפה "טרור איסלמי" אז נראה לי שעדיף לא לשוחח על פוליטיקה.

ולא הבנתי אם אתה מתכוון לשלדון אדלסון אבל הוא לא נוצרי עד כמה שאני יודע ואני לא מכיר אימרות פסיכופטיות שלו ואני לא רואה איזה מהלכים עשה נתניהו שמראה שהוא בכיסו הקטן של אדלסון או של כל אדם אחר לצורך העניין. אבל סבבה, אני לא יגיב יותר כי זה גלש לחלוטין. כל אחד יכול לקרוא את מה שאתה כתבת ולהחליט בעצמו אם אתה משקר (ביודעין או לא) בקשר לטענה כלפי הליכוד ודאעש ומה שכתבת על אובמה זה הרבה מעבר להזוי אז ברור לי שאין לי מה לדבר איתך בנושא. נמשיך הלאה :) .

1) איך אני מצליח להפוך את זה לזה? בקלות. אלו משפטים מאוד מאוד פשוטים, שהמשמעות שלהם מתקבלת זו מזו. לטעון אחרת, זה באמת שקר.
2) באמת לא משנה מי אשם. השאלה היא רק מי אחראי. אדם שבמשך עשרות שנים היה בצמרת הפוליטיקה הישראלית ומילא תפקידים בכירים במגוון ממשלות וב6 השנים האחרונות גם היה ראש ממשלה, בהחלט אחראי, לא משנה כמה הוא מנסה להפיל את זה על אב הבית שלו.
3) ברור שלא שוות התייחסות. טענות מכוערות ושקריות ברובן. אובמה נוצרי קתולי. אין שום קשר בינו ובין איסלאם. הוא עושה דבר מאוד נכון, כשהוא מזכיר לעולם שהאויבים הם טרוריסטים ושאין שמץ של משמעות להיותם מוסלמים. המלחמה איננה נגד האיסלאם, או נגד מוסלמים. היא נגד טרוריסטים. זה שהכלי שבו הם משתמשים זה איסלאם, זה מצער למוסלמים. בדיוק כמו שמצער לנוצרים שנעשה שימוש בנצרות לאותן מטרות.
4) ברור שאני מתכוון לשלדון אדלסון. אדם מושחת, מסוכן ואובססיבי. אדון "ישראל לא צריכה להיות דמוקרטיה, כי זה לא רשום בתנ"ך".
שתי דוגמאות מהתקופה האחרונה להתערבות שלו במעשיו של נתניהו, הם הביקור של נתניהו ביפן, בו נתניהו ביקש מפקיד בכיר, שיחוקקו חוק שיאפשר לאדלסון לפתוח קזינו ביפן, לתדהמת אותו פקיד יפני בכיר וכמובן הנאום החצוף של נתניהו בקונגרס, שעתיד לפגוע ביחסי ישראל - ארה"ב ולהביא אותם לשפל חדש, שכל מטרתו לתקוע אצבע בעין של אובמה, כי שלדון אובססיבי לגביו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 פברואר 2015, 16:55

omerkot כתב:אז אני לא מסכים איתך (ההלם!). אני בטוח שיש לכל אדם מפלגות שבאות בחשבון יותר וכאלה שלא באות בחשבון בכלל ואני חושב שחובתו של אדם להצביע למשהו שבא בחשבון עבורו כי אחרת הוא אפקטיבית מצביע גם עבור כאלה שלחלוטין לא באות בחשבון עבורו.
לעניין הערבים, ההצבעה שלהם בבחירות האחרונות היתה בסה"כ ב10% פחות מהשיעור הממוצע. כשליש מהם הם נוצרים ודרוזים שלא מצביעים לרשימה הערבית המאוחדת (זו לא מפלגה...) ככה שנשארנו רק עם 16 מנדטים וגם זה בהנחה שכל הערבים מעוניינים להצביע לרשימה הזו כשבפועל יש גם מיעוט מסוים שמצביע למפלגות הציוניות ויש שם אפילו מי שמצביע לש"ס מתוך זהות אינטרסים. עדיין, אפילו אם הרשימה הערבית המאוחדת תזכה מחר ב24 מנדטים, אני חושב שהמשמעות של זה שהמיעוט הערבי לוקח חלק בבחירות ומראה שאכפת לו ממה שקורה עם עצמו היא חיובית ביחס למדינה וגם ביחס לרוב היהודי במדינה.

"הקול" של מי שלא מצביע מתחלק בין כל המפלגות שעברו את אחוז החסימה ע"פ כוחן היחסי בתוצאות הבחירות. כלומר 10% לערבים, 20% לליכוד, 4% למרצ וכו'. זה מצב הרבה יותר טוב מאשר לטעות ולתת 100% למרצ או לש"ס.

לגבי הערבים - הדרוזים והנוצרים הם כ-2% מהאוכלוסיה (100 אלף דרוזים וכמות דומה של ערבים נוצרים), ממש לא שליש. לגבי התפלגות הצבעת הערבים, לפי הדו"ח הזה שיעור ההצבעה של הערבים בבחירות האחרונות היה 77% למפלגות ערביות, כלומר מדובר על כ-18 מנדטים אם כולם ילכו להצביע.

כלומר תוספת של עוד 8 זועביז/טיבים/זחאלקות לכנסת - חיובי זה בטח לא, לאף אחד.
נערך לאחרונה על ידי InterAl ב 24 פברואר 2015, 17:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 פברואר 2015, 17:03

Nucleus_Dawn כתב:
1) איך אני מצליח להפוך את זה לזה? בקלות. אלו משפטים מאוד מאוד פשוטים, שהמשמעות שלהם מתקבלת זו מזו. לטעון אחרת, זה באמת שקר.
2) באמת לא משנה מי אשם. השאלה היא רק מי אחראי. אדם שבמשך עשרות שנים היה בצמרת הפוליטיקה הישראלית ומילא תפקידים בכירים במגוון ממשלות וב6 השנים האחרונות גם היה ראש ממשלה, בהחלט אחראי, לא משנה כמה הוא מנסה להפיל את זה על אב הבית שלו.
3) ברור שלא שוות התייחסות. טענות מכוערות ושקריות ברובן. אובמה נוצרי קתולי. אין שום קשר בינו ובין איסלאם. הוא עושה דבר מאוד נכון, כשהוא מזכיר לעולם שהאויבים הם טרוריסטים ושאין שמץ של משמעות להיותם מוסלמים. המלחמה איננה נגד האיסלאם, או נגד מוסלמים. היא נגד טרוריסטים. זה שהכלי שבו הם משתמשים זה איסלאם, זה מצער למוסלמים. בדיוק כמו שמצער לנוצרים שנעשה שימוש בנצרות לאותן מטרות.
4) ברור שאני מתכוון לשלדון אדלסון. אדם מושחת, מסוכן ואובססיבי. אדון "ישראל לא צריכה להיות דמוקרטיה, כי זה לא רשום בתנ"ך".
שתי דוגמאות מהתקופה האחרונה להתערבות שלו במעשיו של נתניהו, הם הביקור של נתניהו ביפן, בו נתניהו ביקש מפקיד בכיר, שיחוקקו חוק שיאפשר לאדלסון לפתוח קזינו ביפן, לתדהמת אותו פקיד יפני בכיר וכמובן הנאום החצוף של נתניהו בקונגרס, שעתיד לפגוע ביחסי ישראל - ארה"ב ולהביא אותם לשפל חדש, שכל מטרתו לתקוע אצבע בעין של אובמה, כי שלדון אובססיבי לגביו.

חוץ מלדקלם סיסמאות של השמאל בלי להבין מה אתה אומר, יש לך גם טיעוני אמת?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 פברואר 2015, 17:08

InterAl כתב:דווקא את הרצח הפוליטי הראשון בארץ ישראל ביצע השמאל, בהזמנתו האישית של בן גוריון.

מהימין קמו יותר רוצחים, זה נכון, אבל ההבדל הוא שהם מוקעים בקונצנזוס של הימין, בעוד הקונצנזוס של השמאל תומך בפועל בארכי-רוצחים כמו ערפאת, ברגותי, אבו-מאזן ושות'. וזה הרבה יותר חמור לטעמי.

אז רגע, אברהם תהומי שהיה ממקימי אצ"ל רצח את דה האן שהיה אנטי-ציוני הומו שיוצא עם ערבים, ואיכשהו זה נספר כרצח פוליטי של השמאל!?
לול. לפי ההיגיון הזה עוד מעט נספר שגם יגאל אמיר היה בכלל שמאלני והרצח היה בהזמנת השב"כ. אה, רגע.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 פברואר 2015, 17:12

swym כתב:אז רגע, אברהם תהומי שהיה ממקימי אצ"ל רצח את דה האן שהיה אנטי-ציוני הומו שיוצא עם ערבים, ואיכשהו זה נספר כרצח פוליטי של השמאל!?
לול. לפי ההיגיון הזה עוד מעט נספר שגם יגאל אמיר היה בכלל שמאלני והרצח היה בהזמנת השב"כ. אה, רגע.

הרצח היה הרבה לפני הקמת האצ"ל, כשתהומי עוד היה חבר בהגנה ואיש שמאל קשיח, והוא הוזמן ע"י הצמרת של תנועת אחדות העבודה. אז כן, בהחלט נספר כרצח פוליטי של השמאל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2015, 17:14

אלטלנה

(תמונה של טרול)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2015, 20:04

איזה מצחיק...
כתבתי קודם שחלק מהקמפיין של הליכוד הוא שהם פרסמו היום מצע.
באמת ראיתי בחטף, שפורסם מצע לליכוד, אבל מסתבר שזה סרטון מהקמפיין של המחנה הציוני, עם כל מיני סעיפים כמו התוכנית לחיסול הדיור הציבורי, או מלחמה כל שנתיים בהתחייבות. למען האמת, הסרטון הזה הוא כנראה הדבר הראשון שיצא מהקמפיין שלהם ואפשר להגיד שהוא נחמד. חוץ ממנו, זו שממה עלובה וכשלון לא קטן שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 פברואר 2015, 22:15

InterAl כתב:הרצח היה הרבה לפני הקמת האצ"ל, כשתהומי עוד היה חבר בהגנה ואיש שמאל קשיח, והוא הוזמן ע"י הצמרת של תנועת אחדות העבודה. אז כן, בהחלט נספר כרצח פוליטי של השמאל.

לא קשיח, ולא שמאל, ולא רצח מוזמן של השמאל (אלא אם אתה מתכוון לרצח של איש שמאל). אבל שוב, יש כאלו שסופרים את רצח רבין כרצח של השמאל...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 פברואר 2015, 23:30

swym כתב:לא קשיח, ולא שמאל, ולא רצח מוזמן של השמאל (אלא אם אתה מתכוון לרצח של איש שמאל). אבל שוב, יש כאלו שסופרים את רצח רבין כרצח של השמאל...

אני מבין שקשה לך לקבל את זה, אבל הבעיה היא שיש מסמכים ועדויות, כולל ראיונות עם תהומי עצמו שהודה שאת הפקודה נתן בן צבי, ושכל צמרת ההגנה, כולל בן גוריון, היו שותפים להחלטה.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 27 פברואר 2015, 17:19

#TheDress
"A man chooses, a slave obeys"

Tamir
Padawan

הודעהעל ידי Tamir » 28 פברואר 2015, 18:05

וואו, הרבה זמן לא ביקרתי פה. שמח לראות שהאתר עדיין חי!
ומה איתי בינתיים? עברתי ניתוח לתיקון בקע מעל הטבור וכרגע בשבועיים ימי מחלה (ר"מ 2). בדיוק בזמן לעונה השלישית של בית הקלפים :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 פברואר 2015, 19:23

Tamir כתב:וואו, הרבה זמן לא ביקרתי פה. שמח לראות שהאתר עדיין חי!
ומה איתי בינתיים? עברתי ניתוח לתיקון בקע מעל הטבור וכרגע בשבועיים ימי מחלה (ר"מ 2). בדיוק בזמן לעונה השלישית של בית הקלפים :)

העיקר שתרגיש טוב!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2015, 20:50

ברוך השב. יש לך הרבה זמן לסדרות ומשחקים עכשיו :)
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים