OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2022, 14:56

ואגב, בגלל שמדובר בסוג של hive-mind, כנראה ש-LaMDA זה היצור הראשון שיש לו זכות שיקראו לו they/them.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2022, 02:15

קלאסי לא קשור לכלום - התמונות של ג'יימס ווב באיכות גבוהה:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 יולי 2022, 09:32

כל הגלקסיות האלה עושות כאב ראש...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2022, 10:32

הגלקסיות ה"צמודות" האלה... איזה נוף יש להם בטח :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2022, 10:58

Laskin כתב:הגלקסיות ה"צמודות" האלה... איזה נוף יש להם בטח :)

ואנחנו מתלהבים מהמעט שאנחנו רואים משביל החלב בלילה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 יולי 2022, 12:20

הנוף שלנו מורכב משביל החלב שלנו לצד כמה נקודות קטנות וזניחות בשמיים.
הנוף שלהם גם מורכב מהגלקסיה שלהם לצד כמה נקודות קטנות וזניחות בשמיים.
זו המהות של כאב הראש...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2022, 13:12

אני לא יודע איך זה עובד במרחקים האלה, אולי זה באמת לא מאוד שונה מהשמיים שלנו... זה פשוט לא מסתדר לי כשאני מדמיין את זה :)
הגלקסיות מתמזגות והכל נהיה צפוף הרבה יותר, נשמע לי כמו מחזה מרהיב שנראה למרחוק, גם אם המרחקים עצומים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2022, 15:53

אני משער שאם הגלקסיה רחוקה מספיק אז בטח יש איזו חתימה דהויה בשמיים שנראת ממש מרשים במקום סופר חשוך כמו שרואים את שביל החלב פה. אבל אם היא ממש קרובה, אז כנראה שזה פשוט עוד כוכבים בשמיים, ובכמויות האלה אני משער שזה לא נראה שונה מדי מאצלנו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2022, 19:14

פתאום אני קולט את AWS ב-favicons:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (4.95 KiB) נצפה 1398 פעמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2022, 19:27

swym כתב:פתאום אני קולט את AWS ב-favicons:
Clipboard01.jpg

כן! גם אני שמתי לב לזה. ואני די בטוח שהוא היה אצלנו לפני שהוא היה אצלם. למרות שאני לא יודע אם זאת מחמאה, ה-AWS קונסול זה ה-UX והעיצוב הכי נוראיים שראיתי בחיים שלי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 04 אוגוסט 2022, 08:59

אני רק מזכיר שמישהו פה אמר שהוא יעבוד על מיגרציה למערכת חדשה עם כפתור לייק...

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 15 אוגוסט 2022, 14:14

תגידו משהו כאן היה חלק מהותי בפורומים של גיימר או שכולם כאן רק היו בוי גיימס?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוגוסט 2022, 14:17

Shlomix כתב:אני רק מזכיר שמישהו פה אמר שהוא יעבוד על מיגרציה למערכת חדשה עם כפתור לייק...

האמת שזה מעניין, כי מיגרציה היא דבר מאוד קשוח למערכת חדשה (ספציפית כלי המגרציה מהגרסה שלנו של PHPBB לגרסה מודרנית כלשהי של nodeBB לא ממש קיימים, והמעט שקיים לא באמת עובד. חשבתי שאני אוכל לעשות אותה בעצמי, אבל יש במערכת הזאת 7 מליארד טבלאות). עבר לי בראש פשוט לפתוח פורום מחדש ולהזיז את הפורום הזה לאיזו תת כתובת סטייל voxelim.com/legacy או משהו כזה, אבל זה אומר שאנחנו די מתחילים מאפס ואני משער שבמינימום אני צריך להעביר איכשהו את כל המשתמשים למערכת החדשה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2022, 14:36

Fanta כתב:תגידו משהו כאן היה חלק מהותי בפורומים של גיימר או שכולם כאן רק היו בוי גיימס?

נראה לי שכן הייתי, אבל לא לאורך זמן
מצד שני עברו יותר מ 20 שנה מה אני זוכר…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 13:20

ראיתי שהאתר כבר לא באויר אז חשבתי אולי בשביל הקטע לקנות את ה-domain ולהשתמש בו בתור alias לווקסלים. אבל הוא לא זמין, ודומיינים דומים עולים 35K דולר בשנה :mrgreen:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 ספטמבר 2022, 16:53

שנה טובה ומתוקה לכולם!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוקטובר 2022, 21:17

Fanta כתב:תגידו משהו כאן היה חלק מהותי בפורומים של גיימר או שכולם כאן רק היו בוי גיימס?

אני הייתי בתחילת שנות ה-2000, הייתי גם כתב שם וגם סירבתי ללחוץ את ידו של דורוניר כי הוסטתי לכך על ידי אסף גנדלר. יובל גם היה, אני מאשר, שם הוא שיכנע אותי לרכוש את MGS 1 למחשב (השיקוץ) ב-2000.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 אוקטובר 2022, 14:41

אם כבר העלנו נשכחות. צריך לומר שלא היה כל כך טעם להיות בגיימר, כי 99% מהאנשים שם לא הבינו בתחום ואלה שכן הבינו היו גם בוויגמס אז לא היתה שום סיבה.
היתה מערכת דירוג כזו עם כוכבים משהו כזה חחח והמקום נשרף מבחינתי סופית מהיום שנמרוד בן משה הביא להיטמן 2 ציון גרוע, מעולם לא סלחתי לו/להם. והכרזתי על המקום כאשפה ישראלית.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוקטובר 2022, 17:36

glass man כתב:אם כבר העלנו נשכחות. צריך לומר שלא היה כל כך טעם להיות בגיימר, כי 99% מהאנשים שם לא הבינו בתחום ואלה שכן הבינו היו גם בוויגמס אז לא היתה שום סיבה.
היתה מערכת דירוג כזו עם כוכבים משהו כזה חחח והמקום נשרף מבחינתי סופית מהיום שנמרוד בן משה הביא להיטמן 2 ציון גרוע, מעולם לא סלחתי לו/להם. והכרזתי על המקום כאשפה ישראלית.

נמרוד בן משה הגיע בשלב מאוחר, קדם לו היה דניס ויטצ'בסקי שלא היה כתב דרך אגב, הוא היה אחראי על מדור הDownloads ולהעלות דמואים לשרת של האתר (כן, היה מקצוע כזה פעם). נמרוד אחרי זה ירש את התפקיד מדניס.

היתה תקופה טובה, היינו אני, עידן זיירמן, אילן גלר, אסף גנדלר, יונהתן ורטהיימר, החבר העתודאי של עידן שאני לא זוכר את שמו והיה גם שגיא שהיה מוכן רק לבקר משחקים של id. היה ויכוח אלמותי למה Deus ex הראשון הוא משחק עולם פתוח לעומת MGS2 :).

לא היה כסף, אז כל הישיבות מערכת שלנו היו בגג בהולמס פלייס בעזריאלי אחרי שהיינו סועדים על חשבוננו במקדונלדס. משום מה לא נראה שעיתונות המשחקים בישראל התקדמה מאז, בטח לא בתקציבים :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוקטובר 2022, 21:42

Death_119 כתב:
glass man כתב:אם כבר העלנו נשכחות. צריך לומר שלא היה כל כך טעם להיות בגיימר, כי 99% מהאנשים שם לא הבינו בתחום ואלה שכן הבינו היו גם בוויגמס אז לא היתה שום סיבה.

נמרוד בן משה הגיע בשלב מאוחר, קדם לו היה דניס ויטצ'בסקי שלא היה כתב דרך אגב, הוא היה אחראי על מדור הDownloads ולהעלות דמואים לשרת של האתר (כן, היה מקצוע כזה פעם). נמרוד אחרי זה ירש את התפקיד מדניס.

היתה תקופה טובה, היינו אני, עידן זיירמן, אילן גלר, אסף גנדלר, יונהתן ורטהיימר, החבר העתודאי של עידן שאני לא זוכר את שמו והיה גם שגיא שהיה מוכן רק לבקר משחקים של id. היה ויכוח אלמותי למה Deus ex הראשון הוא משחק עולם פתוח לעומת MGS2 :).

לא היה כסף, אז כל הישיבות מערכת שלנו היו בגג בהולמס פלייס בעזריאלי אחרי שהיינו סועדים על חשבוננו במקדונלדס. משום מה לא נראה שעיתונות המשחקים בישראל התקדמה מאז, בטח לא בתקציבים :).

הו, איזה שמות דודי :) לאילן גלר יש לי כבוד מיוחד, מעולם לא הכרתי אותו אישית אבל דרך הכתבות שלו נחשפתי לראשונה גם לMGS (שלא שיחקתי מעבר לדמו) וגם לדאוס אקס הראשון (שכן שיחקתי) .עידן זיירמן זה לא הבחור שהיה חולה על משחקי RTS ? :) דווקא אותך אני לא זוכר מהם, איזה סוג משחקים סיקרת שם?

בעיקרון מעולם לא היתה לי בעיה עם הכתבים שם, (חוץ מנמרוד בן משה כאמור) הבעיה היתה יותר עם המשתמשים עצמם שלא הבינו מהחיים שלהם

זה מצחיק דווקא עם הכתבים של VGAMES היו לי בעיות, אבל לא עם המשתמשים עצמם שדי אהבתי וכיבדתי חח. הייתי מהמעצבנים האלה שמתקנים לכתבים בvgames את השגיאות שלהם כל פעם שהם כותבים על משחקים יפנים הבורות דאז שאנשים הרשו לעצמם להפגין ולקרוא לעצמם כתבים חחחחח.
הם דווקא היו מפרגנים לי אבל אני חושב שבסתר ליבם הם די תעבו אותי :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 אוקטובר 2022, 16:53

שמע אני מסכים שזה הרבה אשפה, אבל זה היה יותר חי.
ולשרוף אותם על דירוג כוכבים רע?... שמע זה קצת קיצוני לדעתי.
אגב המערכת דירוגים האלה הן בדיוק מה שפייסבוק עושה היום, גם רדיט במובן מסוים, זה ממש משעשע לראות את גיימר חוזה את העתיד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 נובמבר 2022, 14:00

Fanta כתב:

שמע אני מסכים שזה הרבה אשפה, אבל זה היה יותר חי.
ולשרוף אותם על דירוג כוכבים רע?... שמע זה קצת קיצוני לדעתי.
אגב המערכת דירוגים האלה הן בדיוק מה שפייסבוק עושה היום, גם רדיט במובן מסוים, זה ממש משעשע לראות את גיימר חוזה את העתיד.

גיימר היה יותר חי, רק בגלל שבשנות ה2000 המוקדמות, הפורומים האלה והאתרים האלה היו המקום היחיד לדבר עליו על משחקים. היום יש לך discord פרטי לכל משחק ואנשים מעדיפים לדסקס שם על משחקים.

אני ניסיתי להביא לפה אנשים טובים אבל זה בקושי הולך כי אנשים לא מעונינים לקרוא חפירות של אנשים יותר, נגמר העידן הזה, אנחנו לגמרי דינוזאורים כל מי שכאן בהיבט הזה וככה רוב הגיימרים רואים אותנו :)

גם אלה שהמלצתי להם לבוא אני יודע בוודאות שהם באים קוראים את עדכוני החדשות ויוצאים, אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, עדיין האנשים פה טובים בכמה וכמה לבלים מכל מי שאי פעם היה גיימר (מלבד כמובן האנשים כאן שהיו בגיימר )

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 01 דצמבר 2022, 16:10

מז״ט לחנן שלא חוגג היום יומולדת!

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 דצמבר 2022, 16:19

נכון!

(אבל כרגע אני לא חוגג בכלל בלי קשר ליום... עמוס מדי...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 דצמבר 2022, 22:35

מזל טוב חנן גבר שבגברים.השריף של המערב הפרוע הזה :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים