OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

phinexwrath71
Trainee

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 14 אפריל 2013, 20:39

אופס דבל פוסט

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 אפריל 2013, 21:31

סדרה חדשה של SyFy בשם Defiance אשר תתמקד על עתיד בו כדור הארץ מיושב על ידי חייזרים ובני אדם לאח פלישה של החייזרים לכדור הארץ נראה מבטיח. מקווה שאכן תצא כזאת ולא כמו שאר הזבל של SyFy.
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=4BJN2ssm8Qg[/YouTube]

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 14 אפריל 2013, 21:37

SgtDonowitz כתב:סדרה חדשה של SyFy בשם Defiance אשר תתמקד על עתיד בו כדור הארץ מיושב על ידי חייזרים ובני אדם לאח פלישה של החייזרים לכדור הארץ נראה מבטיח. מקווה שאכן תצא כזאת ולא כמו שאר הזבל של SyFy.

אומרים שהמשחק שיוצא יהווה חלק אינטגרלי וישפיע על מה שקורה בסדרה ולהפך .. מישהו יכול לפרט איך זה אמור לעבוד ?
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 14 אפריל 2013, 23:24

FreakinMoney כתב:
SgtDonowitz כתב:סדרה חדשה של SyFy בשם Defiance אשר תתמקד על עתיד בו כדור הארץ מיושב על ידי חייזרים ובני אדם לאח פלישה של החייזרים לכדור הארץ נראה מבטיח. מקווה שאכן תצא כזאת ולא כמו שאר הזבל של SyFy.

אומרים שהמשחק שיוצא יהווה חלק אינטגרלי וישפיע על מה שקורה בסדרה ולהפך .. מישהו יכול לפרט איך זה אמור לעבוד ?

אין לי מושג איך זה ישתלב אבל יעמוד לזכותם שזה רעיון מקורי לשלב את ההתקדמות של הסדרה עם המשחק קונספט מעניין אבל בפועל נראה לי קצת שטותי
אני יצפה בסדרה מחר,כשהפרק הראשון יצא,היא יכולה להיות סדרה מד''ב איכותית,בכל מקרה מרשמים שקראתי העולם של הסדרה עמוק ואמין

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 15 אפריל 2013, 17:52

אז מה ככה וזה?
דווקא עכשיו משום מה יש לי כאבי ראש ועייפות מוזרים כאלה, אחרי שישנתי 3 שעות בצהריים...
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2013, 17:55

infected aviad כתב:אז מה ככה וזה?
דווקא עכשיו משום מה יש לי כאבי ראש ועייפות מוזרים כאלה, אחרי שישנתי 3 שעות בצהריים...

אתה צריך סמים.
פשוט תשתה כוס קפה:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 15 אפריל 2013, 18:05

כוס קולה גם טוב? :roll:
אגב, באמת חיפשתי את הערוץ הזה הרבה זמן :mrgreen:
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 15 אפריל 2013, 20:15

חג עצמאות שמח לכולם!
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 15 אפריל 2013, 20:45

קראתי הודעה בפייסבוק שויגיימס חוזרים והקהילה והאתר ימשיכו לפעול אז אתם תמשיכו להגיב פה או שם?
http://www.vgames.co.il/article/17429.html
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אפריל 2013, 21:00

Blue&Black כתב:קראתי הודעה בפייסבוק שויגיימס חוזרים והקהילה והאתר ימשיכו לפעול אז אתם תמשיכו להגיב פה או שם?
http://www.vgames.co.il/article/17429.html

והעלילה מסתבכת...
דבר אחד תבטיחו לעצמכם,שלא משנה ההחלטה ולא משנה איך תחליטו לקחת אותה,כולם מקיימים אותה ובשום פנים וטופן לא מגיעים למצב שהקהילה הגם ככה לא גדולה במיוחד מתפצלת,זה הכי חשוב.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 אפריל 2013, 22:18

פה זה אתר של הקהילה. מהקהילה. בלי פרסומות מציקות, בלי טובות של אף אחד עם שליטה מירבית במערכת הפורומים ובלי חרבות מעל הראש.
כל זמן שהאתר פה חי וקיים, אני לא רואה שום סיבה לחזור אחורה. אדרבא, זה בכלל נראה שהמעבר הזה הפיח חיים בקהילה.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 15 אפריל 2013, 22:31

omerkot כתב:פה זה אתר של הקהילה. מהקהילה. בלי פרסומות מציקות, בלי טובות של אף אחד עם שליטה מירבית במערכת הפורומים ובלי חרבות מעל הראש.
כל זמן שהאתר פה חי וקיים, אני לא רואה שום סיבה לחזור אחורה. אדרבא, זה בכלל נראה שהמעבר הזה הפיח חיים בקהילה.

מסכים.
אני לא רואה שום סיבה לחזור לשם, אין פידבק, עדכון של הפורמים ושם הפורום היה בהרבה יותר שומם מפה, רק יומיים באוויר ותראו כמה תוכן יש פה.

SgtDonowitz
Warrior

נושא האקטואליה הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 15 אפריל 2013, 22:46

משהו חדש צץ ואין לזה ת'רד משלו?
אסד מת? המשטר הסורי נפל? יאיר לפיד בעוד סטאטוס פופליסטי?
כאן זה המקום לדון על זה.

אתחיל:
דווחו על שני פיצוצים ב מרתון בוסטון, אחד הפיצוצים תועד:
https://vine.co/v/bFdt5uwg6JZ

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 15 אפריל 2013, 23:04

SgtDonowitz כתב:
omerkot כתב:פה זה אתר של הקהילה. מהקהילה. בלי פרסומות מציקות, בלי טובות של אף אחד עם שליטה מירבית במערכת הפורומים ובלי חרבות מעל הראש.

מסכים.
אני לא רואה שום סיבה לחזור לשם, אין פידבק, עדכון של הפורמים ושם הפורום היה בהרבה יותר שומם מפה, רק יומיים באוויר ותראו כמה תוכן יש פה.

למרות שבעיקרון אני מסכים, צריך לזכור שתמיד יכול להיות שזאת סוג של התלהבות ראשונית מהאתר החדש ושבעוד נגיד שבועיים קצב הכתיבה יאט...
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: נושא האקטואליה הרשמי

הודעהעל ידי infected aviad » 15 אפריל 2013, 23:05

בואנה אף פעם לא משעמם בארצות הברית.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 אפריל 2013, 23:23

חג עצמאות שמח!
זהו באמת יום חג אמיתי, שכולנו חייבים לחגוג. מדינה היא לא משהו מובן מאליו.

לגבי ויגיימס, ניחא אם הם היו אומרים שזה מה שיהיה לפני כל ההשקעה הגדולה. אבל במצב הנוכחי של ספאמים ובוטים (שאולי כבר יתקנו בקרוב, אבל לא מעניין כבר) הם לא שיתפו אותנו כמנהלים בכלל בכלום. לא מה קורה או לאן נושבות הרוחות. ויותר מזה - אפילו עכשיו לא קיבלנו תשובות מה הכוונה שלהם.
מבחינתי זה מאוחר מדי לשוב לאחור.
האתר שלנו רץ וחי. הקהילה מתמקמת, ואנו לא צריכים להט חרב מתהפכת מעל לראשינו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 16 אפריל 2013, 00:12

אני מציע שלא לפתוח דיון כזה... אני כבר רואה מראש ויכוחים פוליטיים בטונים צורמים, וזה סתם מעצבן. פוליטיקה יש בכל מקום. אני מעדיף פורום גיימינג שבו אפשר קצת לברוח מהעולם הפוליטי, שאני באופן אישי מתעסק בו הרבה מאד במשך היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 00:30

GolanBerlin כתב:אני מציע שלא לפתוח דיון כזה... אני כבר רואה מראש ויכוחים פוליטיים בטונים צורמים, וזה סתם מעצבן. פוליטיקה יש בכל מקום. אני מעדיף פורום גיימינג שבו אפשר קצת לברוח מהעולם הפוליטי, שאני באופן אישי מתעסק בו הרבה מאד במשך היום.

יש כאן פורום גיימינג, קוראים לו הפורום גיימינג. כאן זה כל מה שלא קשור, אנשים ממילא מתדרדרים לזה אז לפחות שיהיה להם מקום לזה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 00:32

bozeman כתב:חג עצמאות שמח!

לגבי ויגיימס, ניחא אם הם היו אומרים שזה מה שיהיה לפני כל ההשקעה הגדולה. אבל במצב הנוכחי של ספאמים ובוטים (שאולי כבר יתקנו בקרוב, אבל לא מעניין כבר) הם לא שיתפו אותנו כמנהלים בכלל בכלום. לא מה קורה או לאן נושבות הרוחות. ויותר מזה - אפילו עכשיו לא קיבלנו תשובות מה הכוונה שלהם.

עזוב אותך מאיתנו המנהלים, הם גם התעלמו מארז רונן שהיה היחיד בערך שהכין תוכן לאתר בחודשים האחרונים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2013, 00:47

DrKeo כתב:
bozeman כתב:חג עצמאות שמח!

עזוב אותך מאיתנו המנהלים, הם גם התעלמו מארז רונן שהיה היחיד בערך שהכין תוכן לאתר בחודשים האחרונים.

מה!?
ארז רונן זה פאקינג ויגיימס,אין בכלל אתר בלעדיו,הוא אשכרה החזיק את כל העסק שם לבד,באמת ביזיון אם לא היה לו מושג לאן האתר הולך ושמתכוונים להמשיך אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2013, 00:53

bling כתב:מה!?
ארז רונן זה פאקינג ויגיימס,אין בכלל אתר בלעדיו,הוא אשכרה החזיק את כל העסק שם לבד,באמת ביזיון אם לא היה לו מושג לאן האתר הולך ושמתכוונים להמשיך אותו.

ומיותר לציין שהוא מתחיל משהו חדש עם יובל בריב כמו שהוא ציין פה והם כנראה יהיו מקושרים אלינו (אם זה יהיה באתר נפרד עם לינקים הדדים ממנו אלינו ומאיתנו אליהם בראש העמוד או שזה ממש יהיה באתר מאוחד), VGAMES מגיע עכשיו מכיוון אחר לגמרי כך שאין לי ולאחרים פה (אולי לארז כבר כן כי הוא מכיר את כולם בתעשיה) מי שם ומי הולך לעשות מה שם.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 16 אפריל 2013, 03:42

ראיתי עכשיו את הכתבה הזאת, ואני מאד ממליץ.
http://www.mako.co.il/news-israel/local ... d31004.htm
קצת על המצב חרא שנהיה פה בארץ מבחינת הכבוד לקשישים ולחיי אדם בכלל. הרבה תובנות גם על אלכוהול.
בתור ילד בן 17, שיוצא לו לראות מקרוב כמעט כל סוף שבוע ילדים בני גילי וגם קטנים ב4 שנים אפילו לפעמים דופקים את הראש באיזה גן ציבורי על בקבוק וודקה מעפן מהפיצוציה שקנו מאיזה מוכר שלא רואה שום דבר לא מוסרי בזה שהוא מוכר אלכוהול לקטין. אנשים כבר לא יודעים איך אפשר להינות בלי אלכוהול. אין וודקה הלך הסופש. המצב פה נהיה מזעזע, האלכוהול והאלימות מציפים את המדינה. גדל בישראל דור שהוא ברובו חרא, ויצטרך להחזיק עוד עשר עשרים שנה את המדינה, כואב לי לראות את זה בתור אחד שהוא חלק מהדור הזה בדיוק. אין לי בעיה עם אלכוהול, אני לא רואה פסול בבירה מידי פעם אבל אין כאן שום מידה של איזון או ידיעה מתי להפסיק. אנשים ובמיוחד מתבגרים שותים עד שהם כבר לא יודעים איך קוראים להם, הם כבר לא מכירים שום דבר אחר.
קצת פריקת תסכול בשעות הקטנות של הלילה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אפריל 2013, 05:51

SHAPIRA500 כתב:ראיתי עכשיו את הכתבה הזאת, ואני מאד ממליץ.
http://www.mako.co.il/news-israel/local ... d31004.htm
קצת על המצב חרא שנהיה פה בארץ מבחינת הכבוד לקשישים ולחיי אדם בכלל. הרבה תובנות גם על אלכוהול.
בתור ילד בן 17, שיוצא לו לראות מקרוב כמעט כל סוף שבוע ילדים בני גילי וגם קטנים ב4 שנים אפילו לפעמים דופקים את הראש באיזה גן ציבורי על בקבוק וודקה מעפן מהפיצוציה שקנו מאיזה מוכר שלא רואה שום דבר לא מוסרי בזה שהוא מוכר אלכוהול לקטין. אנשים כבר לא יודעים איך אפשר להינות בלי אלכוהול. אין וודקה הלך הסופש. המצב פה נהיה מזעזע, האלכוהול והאלימות מציפים את המדינה. גדל בישראל דור שהוא ברובו חרא, ויצטרך להחזיק עוד עשר עשרים שנה את המדינה, כואב לי לראות את זה בתור אחד שהוא חלק מהדור הזה בדיוק. אין לי בעיה עם אלכוהול, אני לא רואה פסול בבירה מידי פעם אבל אין כאן שום מידה של איזון או ידיעה מתי להפסיק. אנשים ובמיוחד מתבגרים שותים עד שהם כבר לא יודעים איך קוראים להם, הם כבר לא מכירים שום דבר אחר.
קצת פריקת תסכול בשעות הקטנות של הלילה.

אם זה מנחם אותך, הרגשתי בדיוק ככה, כשאני הייתי בן 17. כולם שתו אלכוהול זול במיוחד, בכמויות מפגרות, עד שאיבדו את היכולת לדבר. ילדים לא ידעו איך להנות בלי להקיא ולהרדם בשלולית באמצע הלילה.

עברו 7 שנים מאז ובערך 90% מאותם ילדים מפגרים, שותים בתדירות הרבה יותר נמוכה וגם כשהם שותים, הם עושים את זה במידה (והם מתרחקים מוודקה ב15 שקל, כמו משריפה).
אז אתה יכול להיות קצת אופטימי. חלק גדול מהילדים, כנראה יפסיקו להיות ילדים מפגרים ויהפכו למבוגרים מפגרים, שזה אורגניזם עם הרבה פחות פיגור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BumperSticker
Padawan

הודעהעל ידי BumperSticker » 16 אפריל 2013, 07:50

ממש מצחיק אותי כל הסיפור של Vgames. בדיוק אותו סיפור כמו של YourGamerCards.net. האתר היה על סף סגירה, עקב אי יכולת בעלי האתר לשלם על הסרברים, ובדיוק לפני שהאתר נסגר, אחד מהמשתמשים החליט לרכוש את הבעלות, וכעת האתר נמצא במקום הראשון מסוגו. בוא נראה אם ל-Vgames יהיה את אותו סוף שמח :roll:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אפריל 2013, 08:31

infected aviad כתב:בואנה אף פעם לא משעמם בארצות הברית.

הפוך, גוטה, הפוך.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים