OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אפריל 2013, 01:14

SHAPIRA500 כתב:פעם בחצי שנה לרובן יש את ההברקות שלו, אני גם אוהב אותו אבל מה לעשות רוב הזמן הוא לא מצליח. היום היה לו ערב מדהים.
יאללה שייתנו ללוזר של אירופה לקחת פעם תואר נורמלי. לפני שבועטים אותו עונה הבאה ומביאים את גצה המדהים מדורטמונד.
אם יש קבוצה שמגיע לה לקחת ליגת אלופות זאת באיירן מינכן.

בלי קשר אומרים גם שאדינסון קבאני מנאפולי מצטרף לפסז' בעונה הבאה, ויש שמועות שגם רוני בפנים. תהיה קבוצה מטורפת.

לגבי קבאני, דווקא שמעתי שהוא מגיע בעונה הבאה למנצ'סטר יונייטד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 24 אפריל 2013, 01:38

אמרו בחדשות הספורט שהוא ככל הנראה סגר בפ.ס.ז, חבל שילך דווקא לשם.. אף אחד לא באמת מסתכל על הליגה הצרפתית והייתי רוצה לראות אותו משחק בקבוצות הגדולות של אירופה ובליגות קשות יותר.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אפריל 2013, 01:49

FreakinMoney כתב:אמרו בחדשות הספורט שהוא ככל הנראה סגר בפ.ס.ז, חבל שילך דווקא לשם.. אף אחד לא באמת מסתכל על הליגה הצרפתית והייתי רוצה לראות אותו משחק בקבוצות הגדולות של אירופה ובליגות קשות יותר.

כל שבוע אומרים משהו אחר, על קבאני. הוא שם מאוד חם בשוק ההעברות ואין ספק שהרבה מאוד קבוצות רודפות אחריו.
עד שלא תהייה הודעה רשמית של פריז ושל נאפולי, אני לא מאמין לשום דיווח של צהובון כזה או אחר.
בדיוק אותו הדבר, לגבי מנצ'סטר יונייטד ועשרות השחקנים שמשויכים אליה בכל שבוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 13:05

אני רואה אותו יותר במנצסטר מאשר בPSG

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 13:13

נכון שהליגה הצרפתית לא מעניינת אף אחד אבל שווה שהם יצטרפו רק בשביל לראות מה יהיה מפסז' באלופות. אל תשכחו שהם כמעט העיפו את ברצלונה השנה מהמפעל. בהנחה שזלאטן נשאר שנה הבאה בפסז' לראות אותו בחוד ביחד עם קבאני, רוני או שניהם ביחד יהיה מדהים. אבל שוב עד פסז' ונאפולי לא מוציאות הודעה רשמית אין מה לדבר, אבל לפנטז תמיד אפשר.

מי שכן חייבת לחזור לטופ האירופי זאת מילאן, קשה לי לראות אותה עושה רכש מטורף בקיץ לאור המצב הכלכלי הרע שהם נמצאים בו אבל הם עדיין קבוצה מצויינת עם נוער איכותי.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אפריל 2013, 13:31

מילאן בונה על שיפור של אל שארווי ובאלוטלי
יחד עם רובניו ופרינס נוצר לך שילוב מאוד מאוד חזק
אישית אני מקווה לראות דווקא את ג'ובניקו מיובנטוס מתפתח יותר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אפריל 2013, 13:37

SHAPIRA500 כתב:נכון שהליגה הצרפתית לא מעניינת אף אחד אבל שווה שהם יצטרפו רק בשביל לראות מה יהיה מפסז' באלופות. אל תשכחו שהם כמעט העיפו את ברצלונה השנה מהמפעל. בהנחה שזלאטן נשאר שנה הבאה בפסז' לראות אותו בחוד ביחד עם קבאני, רוני או שניהם ביחד יהיה מדהים. אבל שוב עד פסז' ונאפולי לא מוציאות הודעה רשמית אין מה לדבר, אבל לפנטז תמיד אפשר.

מי שכן חייבת לחזור לטופ האירופי זאת מילאן, קשה לי לראות אותה עושה רכש מטורף בקיץ לאור המצב הכלכלי הרע שהם נמצאים בו אבל הם עדיין קבוצה מצויינת עם נוער איכותי.

קשה לי מאוד לראות את יונייטד מוותרת גם על רוני וגם על קבאני לפסז'. אם רוני עובר לשם, אז הכסף ממנו ילך כדי להחזיר את רונאלדו ולהביא את קבאני.
אם רוני לא ילך, אז כנראה שינסו להחזיר את רונאלדו עם הכסף שיעשו מהרננדז שכנראה יעבור וממכירה של נאני, שנראה לי שגם לפרגוסון נמאס ממנו.

בקיצור, יהיה מעניין בחלון ההעברות, בקיץ הקרוב. יש המון שמות חמים כמו רוני, קבאני, רונאלדו, בייל, לבאנדובסקי, גטצה ועוד המון שחקנים שיש סביבם המון שמועות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 14:04

Nucleus_Dawn כתב:
קשה לי מאוד לראות את יונייטד מוותרת גם על רוני וגם על קבאני לפסז'. אם רוני עובר לשם, אז הכסף ממנו ילך כדי להחזיר את רונאלדו ולהביא את קבאני.
אם רוני לא ילך, אז כנראה שינסו להחזיר את רונאלדו עם הכסף שיעשו מהרננדז שכנראה יעבור וממכירה של נאני, שנראה לי שגם לפרגוסון נמאס ממנו.

בקיצור, יהיה מעניין בחלון ההעברות, בקיץ הקרוב. יש המון שמות חמים כמו רוני, קבאני, רונאלדו, בייל, לבאנדובסקי, גטצה ועוד המון שחקנים שיש סביבם המון שמועות.

תשמע, יכול מאד להיות שמנצ'סטר יעיפו את רוני, ואן פרסי די תפס לו את המקום השנה. גם אל תשכח את ואלדס שרוצה לעבור ואת כל העניין עם קסיאיס. גם מוריניו כנראה יעבור קבוצה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

התנצלות על ספאם

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 13:38

רציתי להתנצל אם בזמן האחרון די הספמתי וכתבתי תגובות לא לעניין.

מקווה שכולנו נמשיך להנות מהפורום.

יום טוב. :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: התנצלות על ספאם

הודעהעל ידי bozeman » 25 אפריל 2013, 13:59

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 15:58

חנן, מדוע? אסור לבן אדם להתנצל על טעויותיו?

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 25 אפריל 2013, 16:09

bozeman כתב:תמונת Facepalm

זה מה חשבתי גם ברגע שנכנסתי לדיון הזה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 16:11

MagmaJet כתב:
זה מה חשבתי גם ברגע שנכנסתי לדיון הזה

לפחות ביום כיפור אני אדע שאני עשיתי את שלי... 8-)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 אפריל 2013, 18:23

GolanBerlin כתב:
לפחות ביום כיפור אני אדע שאני עשיתי את שלי... 8-)

זה בסדר. בינתיים זה פה, אח"כ אני יעביר לנושא OT כללי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 18:52

bozeman כתב:זה בסדר. בינתיים זה פה, אח"כ אני יעביר לנושא OT כללי...

תעביר לאיפה שתרצה. אני רק יודע שבאמת הייתי לא בסדר, ועכשיו אני הכי בסדר שבעולם. זה שזה מצחיק אתכם שאני מתנצל זו הבעיה שלכם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 אפריל 2013, 19:47

GolanBerlin כתב:
תעביר לאיפה שתרצה. אני רק יודע שבאמת הייתי לא בסדר, ועכשיו אני הכי בסדר שבעולם. זה שזה מצחיק אתכם שאני מתנצל זו הבעיה שלכם.

לא מצחיק אותנו. ואני גם מאוד מעריך את ההודעה. ועוד יותר מעריך את ההשתדלות שלך עכשיו (המשך כך!)
אולם, פשוט לפתוח נושא להתנצל על ספאם... זה ספאם... :|
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אפריל 2013, 20:27

אירוניה במיטבה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 25 אפריל 2013, 23:52

תגידו, גם לכם חצי מהסרטונים של יוטיוב לא עובדים? יש לי בעיה רצינית עם יוטיוב שכמעט כל הסרטונים לא עובדים לי :(
עריכה:לא משנה זה עובד לי עכשיו, יכול להיות שזה או האינטרנט שלי עם קצת בעיות או שזה יוטיוב ב"שיפוצים"
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 26 אפריל 2013, 00:33

^ וואו יוטיוב נהיה אצלי בלתי נסבל מהשבועיים האחרונים !! הכל איטי בצורה מחרידה, בלתי אפשרי פשוט לצפות בכלום. עד לפני שבועיים הייתי רואה קליפים ב- 1080P בצורה חלקה, כיום אני לא מצליח לראות אפילו על 360P, הסרטונים נמצאים בטעינה ארוכה עד לכדי בלתי נסבלת.
אני כבר שוקל להתקשר לספקית אינטרנט אולי זה קשור (מישהו?)
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 26 אפריל 2013, 01:40

גם לי יוטיוב איטי בזמן האחרון :x יש לי 100 מגה ואני צריך לחכות שסרטון ייטען :x, מעצבן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 אפריל 2013, 09:49

אני דווקא לא מרגיש בעייתיות. לדעתי זה הספקית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 אפריל 2013, 09:58

זה בהחלט הספקית... (אם ליוטיוב היתה בעיה היא היתה מפרסמת את זה ומטפלת בעניין די מהר כי זו הפרנסה שלהם)
צריך להבין שיוטיוב גוזל להם הרבה רוחב פס לחו"ל ולכן הם מגבילים אותו, בעיקר בשעות מסוימות. כמובן שאם אתה תתקשר אליהם ותתלונן הם יגידו לך שזה לא הן אלא יוטיוב/החיבור לחו"ל/עומס כללי/שקר כלשהו אבל זה הם וכל מערכות תעדוף האתרים שלהם.
הדרך לטפל בזה היא להתקשר ולצעוק עליהם שהם חוסמים לך את יוטיוב ושלחבר(/אח/דוד/סבא/שקר כלשהו) שנמצא בספקית אחרת היוטיוב עובד חלק כמו תחת של תינוק בזמן שאצלך הוא תקוע.

אני יכול להגיד שאצלי זה עובד יחסית בסדר, שוב בתלות בשעות ומה שהספקית עושה ובכל מקרה לא הרגשתי בימים האחרונים שום שינוי ביוטיוב יחסית לבד"כ. כרגע, למשל, הכל טס לי, כולל סרטים ב1080P (אני בכלל בחיבור של 12 מגה).

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 26 אפריל 2013, 11:03

אז נכשלתי היום בטסט ראשון, משום מה אני לא מבואס כמעט בכלל. למרות שנתנו לי פעמיים ברקס על דברים שטותיים ממש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אפריל 2013, 14:00

omerkot כתב:זה בהחלט הספקית... (אם ליוטיוב היתה בעיה היא היתה מפרסמת את זה ומטפלת בעניין די מהר כי זו הפרנסה שלהם)
צריך להבין שיוטיוב גוזל להם הרבה רוחב פס לחו"ל ולכן הם מגבילים אותו, בעיקר בשעות מסוימות. כמובן שאם אתה תתקשר אליהם ותתלונן הם יגידו לך שזה לא הן אלא יוטיוב/החיבור לחו"ל/עומס כללי/שקר כלשהו אבל זה הם וכל מערכות תעדוף האתרים שלהם.
הדרך לטפל בזה היא להתקשר ולצעוק עליהם שהם חוסמים לך את יוטיוב ושלחבר(/אח/דוד/סבא/שקר כלשהו) שנמצא בספקית אחרת היוטיוב עובד חלק כמו תחת של תינוק בזמן שאצלך הוא תקוע.

אני יכול להגיד שאצלי זה עובד יחסית בסדר, שוב בתלות בשעות ומה שהספקית עושה ובכל מקרה לא הרגשתי בימים האחרונים שום שינוי ביוטיוב יחסית לבד"כ. כרגע, למשל, הכל טס לי, כולל סרטים ב1080P (אני בכלל בחיבור של 12 מגה).

אני די משוכנע שאתה צודק.

אצלי גם עובד בסדר גמור.
מדי פעם, כן יש בעיה באיזה סרטון, אבל ברגע שאני מרענן את העמוד, הוא עובד בסדר גמור, ב1080P, עם חיבור של 15 מגה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 26 אפריל 2013, 14:02

SHAPIRA500 כתב:אז נכשלתי היום בטסט ראשון, משום מה אני לא מבואס כמעט בכלל. למרות שנתנו לי פעמיים ברקס על דברים שטותיים ממש.

משתתף בצערך... אבל אל תדאג, לומדים מטעויות. בפעם הבאה ילך לך יותר טוב, זה בטוח.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 104 אורחים