OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 00:23

ספר לנו עוד על איך אתה מחרבן לאסקין!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 09:05

למה שאני אספר? יש לי פה גרופי, מסתבר… אם לא סטוקר
שהוא יספר לך :)

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 22 מאי 2022, 12:08

Laskin כתב:2,000 ש״ח בערך...
ללא ספק משהו שרק אני ואילון מאסק מסוגלים להרשות

כרגיל לא הבנתי הרבה מההודעה האחרונה אבל מחמיא לי שהתדמית שלי היא של אחד שנמצא על יאכטות, נוסע על למבורגיני וכו׳
וכל זה בגלל שיש לי אסלה יפנית! (טכנית - קוריאנית, וככל הנראה שהרוב המוחלט שם סיני)

כמו שאמרתי לפני 2 פוסטים זה הכי קל לשפוט ולבטל את האמרות של מישהו אחר בצורה כזו של רמה נמוכה.
אז הנה אני אגיד עליך שאתה צריך אשפוז פסיכיאטרי דחוף כי כול האמרות שלך לפני שערכתה את ההודעות שלך היו עם סלט מילים של דיבור טיפוסי של סכיזופרן (שכאלה אחרים מימך אני מזדהה ריגשית איתם מאוד, עד כדי כך שאני חושב שמגיע להם קצבת ניכות). ושאתה בן אדם אדיוט, שצריך לבקש שיעשו לך המתת חסד, כי אתה בן אדם טמא של בריאתו של השטן ומאפן.

במחשבה שנייה שכח ממה שאמרתי, זה נאמר ברצינות. בנקודה הזו של הנוכחות פה החלטתי כרגע שכול המטרה שלי פה תהיה לאמלל אותך לסקין, כי אש תחת אש (ולא בגלל שאני חסר חיים, סתם ככה). תתכונן למפולת שלגים, כי אף אחד לא הולך להביא לי באן פה, כך שיש לי יתרון עליך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 13:08

חחח לך על זה, אבל שתף את הפסיכיאטר שלך בפגישה הבאה שלכם, שידע שיש לך אובססיה על בחור בפורום גיימינג נישתי, עד כדי כך שאתה נשבע ״לאמלל את חייו״, משום שהוא, וכל אותו פורום (תעשה סקר ותבדוק) מסיקים מההודעות שלך שאתה הזוי, במקרה הטוב :)

שוב - אין לי מושג מי ומה אתה, אבל קלירלי יש לך בעיות מאוד קשות להתקבל בחברה, כנראה תמיד היית נחות ודחוי חברתית עם המשקעים האלה, לא שאני מאשים אותך, כנראה הורים מתעללים/מזניחים או פשוט חינוך רע. מצד שני יתכן ואתה פשוט על הרצף, ואז אני גם מתנצל ואם זה נכון תגיד לי ואפסיק להגיב לך פשוט כי כרגע זה ממש משעשע אותי (גם אם נראה לך שזה ״מאמלל״ אותי) ואם אתה אכן בעל מוגבלות שכלית כלשהי זה כבר לא מצחיק.

אבל לא יודע למה אתה חושב שאי אפשר לתת לך באן, בשונה ממני… בטח שאפשר, ואחרי שהבטחת שכל הנכחות שלך כאן תהיה כדי להטריד אישית מישהו מחברי הפורום - אני גם משוכנע שתקבל אותו. האם אתה יכול להקים יוזר חדש? ברור. וזה מה שתעשה עם החיים שלך כאן, אז תהנה!
אני מבטיח מעתה לענות לך במשפט אחד בלבד, כדי לא לעודד את המצב הנפשי המעורער שלך עוד יותר.
ושיהיה שבוע טוב!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 14:02

רק רציתי לברך את phinexwrath71 שהצליח להיות אחד מהמשמתשים היחידים שנחסמו אי פעם בפורום הזה. אתה בהחלט פתית שלג מיוחד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 מאי 2022, 00:30

ברכות לחנן על הדוקטורט השני, איך מכנים אדם בעל שני דוקטורטים? ועוד במדעי הרוח (ההיסטוריה של ארה"ב) ובהנדסת תעשייה וניהול. חנן, אתה איש אשכולות אמיתי! ברכות על ההישג וגם על החברה החדשה שהקמת,תזכור אותנו באקזיט הבא! (תזכור ביחוד את נדב שמימן את הפורום מזה עשור מהקמתו, אולי כך יתפנה לפתח לנו כפתור לייק) עם כמות הפעמים שהספקת לסיים עד כה את Mass Effect, נראה לי שכל אתגר כבר קטן עליך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2022, 17:02

מזל טוב חנן!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2022, 18:03

ברכות!

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 מאי 2022, 19:59

ברכות לחנן, בהחלט מרשים ומכובד ביותר!

ותגובתי האותנטית למאורעות הקודמים כאן:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 מאי 2022, 13:34

תודה על הברכות. אכן הטקס היה שלשום. (למרות שאת האישור הרשמי כבר קיבלתי לפני כמעט שנה).
אכן, בינתיים ממשיך הלאה, יש חברה לקדם (באקלים בעייתי מאוד בדיוק עכשיו), פונקציונאליות לפתח, מאמרים לכתוב, וסטודנטים (די ישנוניים הסמסטר יש לומר) ללמד...
תמונה

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 26 מאי 2022, 19:26

Mgs freak, זו אכן הייתה הנקודה הנמוכה ביותר שלי בפורום פה... ואולי עוצמת התגובה לא הייתה תואמת ללסקין בחזרה, כך שאני מתנצל. הסיבה שיצאה ההודעה הזו ככה היא בגלל שבראש שלי חיפשתי את הדרך הכי מהירה לקבל בייטה מהפורום מבלי לחשוב יותר מידי על מה שכתבתי באותו רגע, ומבלי להתחשב שההזהרות לפני הניבולי פה לא ממש מוסיפות טעם טוב. בחיים האמיתיים והווירטואליים, לא יוצא לי ככה לנבל את הפה ברמה כזו נמוכה כמעט. ואם אני יורד על מישהו אז אני עושה את זה ברמה גבוהה בד''כ עם מטאפורות כשהירידות הם בהקשרים של נושאים עמוקים יותר, מאשר ניבולי פה שטחיים כמו שעישיתי בפוסט ההוא. ובכן בתור דוגמה, הנה המדריך האישי שלי שיוכל לשמש לכם ככלי עזר בתור ירידות ברמה גבוהה באופן היפותטי על דחליל אלום שם, ולהגיד:

אחרי שגירבצתה ועוננתה כמו תינוק מגודל, יש עוד משהו אחר שאתה יכול לעשות חוץ מלאכול, לישון, ולשחק?.

נגיד על מישהו גזען, מה יקרה אם תעשה בדיקת די אן אי ותגלה שבדיוק מה שאתה מתעב הוא באופן מסויים אתה?? תעשה המתת חסד, ותגאל את כולנו מטיפשותך??

כשבעתיד יתאפשר הדבר השתלת מוח אז חשוב שיבהירו לאנשים כמו הדחליל שזו הונאה, ובכך שהדחליל ידע שלא מדובר במשהו שלא כרוך בו שינוי רציני בזיהות, כי אז זה מצביע על זה שבאמת משהו רציני שחסר אצלו במוח.

תגיד עם איך שאתה מתנהג ברמה נמוכה שכזו, מה הייתה חושב על שינוי סביבה תואם לג'ונגל עם קופים באופן שמתאים לך?? אבל למען האמת, זה אפילו לא יספיק, והקופים יהיו יותר מתורבתיים מימך כי בע''ח באופן טבעי ע''פ התנהגות לא יכולים להיות מסווגים נבזים, ועם כוונות רעות כמוך. צריך להעביר אותך להיות עם יצורים מהגהנום.

ובכן לא נותרו לי עוד יוזרים מהעבר הרחוק של גיל ההתבגרות וטיפה אחרי, וכך אם תיתנו לי באן אני לא אבוא לפה יותר בחיים אני מבטיח. החלטה שלכם אם לתת לי באן, רק רציתי להבהיר את הדברים ולתת לכם כלים איך לרדת על אנשים(אבל שהסיטואציה תהיה צודקת, כן?), ולהתנצל בפני לסקין. וגם להזהיר, שאישיותי אכן זוקפת לשמי פה ושאני פינגווין שהוא אכן עוין ומסוכן, אז לא כדאי להתעסק איתי!
נערך לאחרונה על ידי direpenguin ב 26 מאי 2022, 19:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2022, 19:29

מקבל את ה…. התנצלות?
ובאמת שיהיה לך רק בריאות וכיף

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 מאי 2022, 19:32

זו הייתה התנצלות ברמה גבוהה עם מטאפורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2022, 16:42

עשיתי עכשיו הזמנה מ-VGP, לא הזמנתי מהחנות הזאת יותר מעשור. בדקתי את ההזמנות האחרונות שלי וראיתי שם את גירס 2, RE5 :)

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 29 מאי 2022, 16:51

קניתי מהם את הגיימקיוב... מאז עברו 20 שנה...
אחר כך היתה להם בעיה של משלוח לא אטרקטיבי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 מאי 2022, 16:53

DrKeo כתב:עשיתי עכשיו הזמנה מ-VGP, לא הזמנתי מהחנות הזאת יותר מעשור. בדקתי את ההזמנות האחרונות שלי וראיתי שם את גירס 2, RE5 :)

תתחדש!
(אפילו אני לא הזנתי משם מזמן...)

אבל מה הזמנת?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2022, 16:59

f
bozeman כתב:
DrKeo כתב:עשיתי עכשיו הזמנה מ-VGP, לא הזמנתי מהחנות הזאת יותר מעשור. בדקתי את ההזמנות האחרונות שלי וראיתי שם את גירס 2, RE5 :)

תתחדש!
(אפילו אני לא הזנתי משם מזמן...)

אבל מה הזמנת?

שלט פס5 בצבע תכלת. אין את הצבע הזה בארץ בכלל, אפילו חנויות שטוענות שיש להן, אחרי שקניתי והם אשכרה בדקו במלאי - לא באמת היה להם. לפחות 3 חנויות מכרו לי אותו ובסוף בטלו כי לא היה להם. ובסוף זה יצא ממש זול ביחס לארץ - 235 שקלים וזה כולל משלוח ומיסים. אז מי שמחפש שלט לקונסולה, זה מקום לא רע בכלל להזמין, ביחוד כי הם יוצאים פחות מ-75$ אז אין מיסים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 מאי 2022, 19:52

בהחלט תתחדש. מעיין כמה זמן לקח להגיע.
האמת שבדיוק קניתי שלט תכלת חדש לבוקס לילדים ... (זה כי הם משחקים הרבה ביחד עם חברים בזמן האחרון, והשלטי וואן הישנים קצת "קשים" אז לא נעים מהאורחים...) ועלה בערך אותו מחיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2022, 20:47

bozeman כתב:בהחלט תתחדש. מעיין כמה זמן לקח להגיע.
האמת שבדיוק קניתי שלט תכלת חדש לבוקס לילדים ... (זה כי הם משחקים הרבה ביחד עם חברים בזמן האחרון, והשלטי וואן הישנים קצת "קשים" אז לא נעים מהאורחים...) ועלה בערך אותו מחיר.

בארץ או בחו״ל?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2022, 21:26

בטח בארץ. גם חבר רכש לא מזמן ומהחפירות שלי הרבה מ גרים ב235 ש"ח. אגב 2 מהם נהיה להם דפקה תוך חודש :/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2022, 21:45

לצערנו אין שלטי פס5 במחירים האלה בארץ, בטח שלא את התכלת שמשום מה לא נמצא במלאי בשום מקום. אגב, אנקדוטה משעשעת, קניתי אותו ב-iTechStore שרשמו אותו במלאי. אז הם התקשרו, אמרו שהוא לא במלאי, והיום הם החזירו אותו למלאי ונפחו את המחיר ל-399. אני משער שהם הבינו שהתחיל מחסור בצבע הזה והם עשו לי את התרגיל הישראלי הקלאסי של לבטל את ההזמנה ואז לנפח מחיר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 מאי 2022, 07:26

הם חיים את האדים האחרונים של תפיסות כאלו בארץ.
אם גם ככה כבר מזמינים אונליין, אז שיחפשו אח"כ מי יסכים לקנות
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יוני 2022, 17:10

אלוהים, מי שהטרול הזה לא יהיה הוא ממורמר על חצי פורום :) בטח איזה יס מן של אשתו או איזה סמרטוט כללית בחיים שמוציא קיטור בפורום.
איזה בידור.
נ.ב חנן מזל טוב גבר! תן לי להספיק חצי ממה שהספקת אני אהיה מרוצה עד הגג :) אמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2022, 00:01

אני מניח שכל המגילה מטרתה להגיד שאתה שמח לראות אותי? מחמיא.

בנוגע לתחרות או יריבות אין לי מה לעשות תחרות בנינג'ה גיידן DMC או כל אחד מהמשחקים שהזכרת אתה רוצה תחרות? רק Street fighter/Mark of the wolves
אחרי הסט אתה תלמד קצת צניעות מה היא :)
מוזמן תמיד, חוץ משבתות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2022, 13:31

אנחנו פה מדברים על משחקי וידאו בזמן שהמכונות עולות עלינו.
https://cajundiscordian.medium.com/is-l ... 64d916d917

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים