נושא הלימודים הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

Re: נושא הלימודים הרשמי

הודעהעל ידי ששון » 22 אפריל 2013, 20:55

כי זה מחזה!
לא ספר.
מחזה!!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 20:56

אבל לפי התגובות שלכם, זה היה נראה כאילו יש לכם גרסה אחרת, גרסה של ספר. כי זה היה מוזר לי שאמרתם שזה רק 30 עמודים, כי אני זוכר שזה הרבה יותר ארוך. אז חשבתי שיש לכם גרסה של ספר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 אפריל 2013, 21:40

GolanBerlin כתב:אה, אומרים מחזה? LOL, סליחה על הטמטום.

אבל אני לא יודע אם זה רק אצלנו או לא, אבל הסיפור הוא ממש בטקסט של תסריט של מחזה. זה לא כתוב כמו סיפור רגיל, זה פשוט כתוב כתסריט. זה חופר.

יש פה עוד משהו שלא מפסיק לחפור... :?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 21:40

omerkot כתב:יש פה עוד משהו שלא מפסיק לחפור... :?

או אולי מישהו.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 22 אפריל 2013, 21:47

מישהו פה למד תרמודנימיקה?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 אפריל 2013, 21:57

GolanBerlin כתב:
או אולי מישהו.

באמת שאם היית משקיע רבע מהזמן שלך כאן בקריאה של המחזה, אתה כבר מזמן היית מסיים אותו...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אפריל 2013, 22:16

^חייבים כאן כפתור לייק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 22:25

לא יפה, חברים. לא יפה. בן אדם משקיע (גם אם לפעמים תגובות לא הכרחיות), וזה היחס? :cry:

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 22 אפריל 2013, 22:45

הנה פה אתה יכול לשחרר את הספאם:
http://www.fxp.co.il/
תחזור אחרי שהוצאת הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אפריל 2013, 23:34

אל תגזימו. לכל אחד לוקח זמן להתאקלם. כולנו נהייה סובלניים והכל יסתדר בסוף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 אפריל 2013, 23:51

GolanBerlin כתב:לא יפה, חברים. לא יפה. בן אדם משקיע (גם אם לפעמים תגובות לא הכרחיות), וזה היחס? :cry:

אני אסביר למה זו בעיה.
יש פה אנשים שנכנסים לאתר פעם ביום או אחת ליומיים שלושה (האמת שגם אחת לארבע/חמש שעות תופס...) והם נכנסים לדיון שבו הם משתתפים ומוצאים אותו מפוצץ דפים שלמים שמלאים בהודעות מיותרות, הסחות דעת ושטויות לא קשורות. אין להם זמן ובטח שלא סבלנות להתחיל לעבור על הכל ולסנן את מה שרלוונטי ומה שלא רלוונטי והתוצאה היא שהם יוצאים מהדיון. הם חוזרים לדף הראשי ורואים שגם כל הדיונים האחרים מלאים בתגובות אחרונות מGolanBerlin והם אפילו לא טורחים להכנס.
אנחנו רוצים את האנשים האלה כאן וגם לנו אין סבלנות לסנן את כל הקשקשת. מצד שני אנחנו גם רוצים אותך כאן ולכן אני באמת מבקש שתגיב אבל תצמצם מאוד... תגיב רק במקומות שבהם יש לך דברים חשובים להגיד ואל תציף את הפורום כולו בהודעות כל הזמן.
חשוב גם להבהיר שפה זה לא ויגיימס... אין לנו מפרסמים שמשלמים לפי כניסות ואנחנו לא עושים תחרות עם אף אחד על מספר הודעות ביום.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 12:44

omerkot כתב:אני אסביר למה זו בעיה.
יש פה אנשים שנכנסים לאתר פעם ביום או אחת ליומיים שלושה (האמת שגם אחת לארבע/חמש שעות תופס...) והם נכנסים לדיון שבו הם משתתפים ומוצאים אותו מפוצץ דפים שלמים שמלאים בהודעות מיותרות, הסחות דעת ושטויות לא קשורות. אין להם זמן ובטח שלא סבלנות להתחיל לעבור על הכל ולסנן את מה שרלוונטי ומה שלא רלוונטי והתוצאה היא שהם יוצאים מהדיון. הם חוזרים לדף הראשי ורואים שגם כל הדיונים האחרים מלאים בתגובות אחרונות מGolanBerlin והם אפילו לא טורחים להכנס.
אנחנו רוצים את האנשים האלה כאן וגם לנו אין סבלנות לסנן את כל הקשקשת. מצד שני אנחנו גם רוצים אותך כאן ולכן אני באמת מבקש שתגיב אבל תצמצם מאוד... תגיב רק במקומות שבהם יש לך דברים חשובים להגיד ואל תציף את הפורום כולו בהודעות כל הזמן.
חשוב גם להבהיר שפה זה לא ויגיימס... אין לנו מפרסמים שמשלמים לפי כניסות ואנחנו לא עושים תחרות עם אף אחד על מספר הודעות ביום.

ובהמשך למה שעומר אמר, כשנוספת על כל הודעה שניה בדיון (שבדרך כלל מכילה שורה אחת) גם תמונה ענקית של טומב ריידר בחתימה, זה אומר שצריך לגלול פי שתיים בשביל לקרוא דיון כמו בנאדם. על המחשב זה לא מפריע לי כי אני חוסם בדפדפן שלי חתימות ספאם מהסוג הזה, אבל בגלישה מהסלולרי זה כבר הופך למייגע לקרוא דיונים ככה (ואני בטוח שיש אנשים שגם על המחשב לא חוסמים את ההודעות האלו).

החוכמה היא לשאול את עצמך לפני כל תגובה האם היא באמת תורמת משהו לדיון, ולפני כל שאלה האם באמת צריך להטריח אנשים לענות ואי אפשר למצוא תשובה פשוטה בחיפוש קצר בגוגל או ויקיפדיה. ברגע שמתחילים לתרגל את הסינון הזה בראש, זה לא רק מוריד את כמות ההודעות הלא הכרחיות אלא עוזר לנסח את ההודעות ההכרחיות בצורה יותר טובה.
אולי גם מזווית הניהול כדאי שנעבוד על FAQ שיתן מענה לשאלות נפוצות, וככה יחסוך הרבה דברים שחוזרים על עצמם בפורום.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 13:05

אז אני מניח שיש לנו חילוקי דעות בעניין. אני חושב שכל תגובה, אם היא לא ״עשיתי 111-0 בקוד״ היא מבורכת, וממילא לא ספאם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 13:09

GolanBerlin כתב:אז אני מניח שיש לנו חילוקי דעות בעניין. אני חושב שכל תגובה, אם היא לא ״עשיתי 111-0 בקוד״ היא מבורכת, וממילא לא ספאם.

אבל כבר הוסבר לך שמבחינת אנשים אחרים זה לא מבורך - אם התגובה לא תורמת לדיון, היא סתם מבזבזת את הזמן של כל האנשים האחרים כאן בפורום. אין הבדל בין תגובה מיותרת שלא מוסיפה לדיון לבין כל הודעות הספאם שפותחים הבוטים בויגיימס.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 13:49

אז אני בכלל לא מסכים איתך. אני חושב שזו קצת התנשאות להחליט שהתגובות שלי הן תגובות ספאם.

אני חושב שלקחתם את הפורום בצורה כבדה מדי. מותר להגיב איפה שרוצים, כל עוד זה לא ״קניתי נייר טואלט״ וכד׳. זה לא דיקטטורה פה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אפריל 2013, 14:04

GolanBerlin כתב:אז אני בכלל לא מסכים איתך. אני חושב שזו קצת התנשאות להחליט שהתגובות שלי הן תגובות ספאם.

אני חושב שלקחתם את הפורום בצורה כבדה מדי. מותר להגיב איפה שרוצים, כל עוד זה לא ״קניתי נייר טואלט״ וכד׳. זה לא דיקטטורה פה.

התגובות שלך הן בהחלט ספאם... שים לב שאין פה אף אחד אחר שמגיב כמוך...

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 14:51

רואה? זו בהחלט ההתנשאות שאני מדבר עליה. מה זה ״כמוני״? במהירות כמוני? במספר תגובות רב כמוני? בניסוח כמוני? חוץ מלזרוק סיסמאות לאוויר, אין בטענה שלך כלום. פשוט כלום. תפסיק לקחת קשה את הפורום.

אני חושב שכדאי לנו שכל אחד יתעסק בלהנות מהפורום כמה שאפשר, ולא להיכנס לויכוחים מיותרים.

בכל אופן, כמעט סיימתי את העבודה בהיסטוריה. לא נשאר לי עוד הרבה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אפריל 2013, 17:08

GolanBerlin כתב:רואה? זו בהחלט ההתנשאות שאני מדבר עליה. מה זה ״כמוני״? במהירות כמוני? במספר תגובות רב כמוני? בניסוח כמוני? חוץ מלזרוק סיסמאות לאוויר, אין בטענה שלך כלום. פשוט כלום. תפסיק לקחת קשה את הפורום.

אני חושב שכדאי לנו שכל אחד יתעסק בלהנות מהפורום כמה שאפשר, ולא להיכנס לויכוחים מיותרים.

בכל אופן, כמעט סיימתי את העבודה בהיסטוריה. לא נשאר לי עוד הרבה.

באמת שלמרות שהוא האבא הרוחני שלך, כדאי מאוד שלא תהיה רונן כי פירטתי בדיוק את הדברים בתגובה הקודמת וגם גיא הדגיש דברים נוספים.
רוצה דוגמאות לניסוח:
GolanBerlin כתב:חחחחח, תסתכלו בפורום Xbox 360. הכל שם בוטים. :lol:

GolanBerlin כתב:חחחחחחחחחחחחחח, אני רוצה להגיד לך שנשפכתי מצחוק פה. :lol:

GolanBerlin כתב:עד שהתרגלנו? חחח.

...
...
...

רוצה פירוט כמויות:
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
משום שבדקתי יותר מוקדם, אני גם יכול להוסיף שמאז שחזרת מבית הספר הספקת כבר להספים 20 הודעות באתר והיום עוד ארוך...

חבל שבמקום לקחת את הדברים לתשומת הלב בצורה בוגרת, אתה מנסה להתמם ולתקוף בחזרה, למרות שאתה רואה שהרבה אנשים פה תומכים בדברים שנאמרים לגביך. קח לתשומת לבך שהתעלמות מבעיות לא תגרום לזה שהן יתאדו מאליהן.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 17:35

נו, מה יהיה? אסור כבר לכתוב שזה מצחיק שפורום ויגיימס מוצף בבוטים? מה ספאם פה? אולי אתה מגדיר ספאם כ״תגובה של גולן״ ולכן הבעיה?

אני לא היחיד שכותב ״זה הרג אותי מצחוק, אחי, חחח״. ראיתי עוד אנשים שכותבי תגובות מהסוג הזה. למה אותם אינך תוקף? אותי ואת רונן קל לתקוף, משום שאנו מעריצי נינטנדו או משהו? די להיתפסות לקטנות. ראיתי מספיק תגובות ״כמוני״ של אנשים אחרים, ולא אמרו להם כלום. למשל, מישהו שכתב ״למה אין כפתור לייק״. זה שווה ערך ל״נשפכתי מצחוק פה, תודה״.

ועכשיו גם מבקרים את החתימה שלי. :lol:

ורונן הוא אח יקר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אפריל 2013, 18:38

GolanBerlin כתב:נו, מה יהיה? אסור כבר לכתוב שזה מצחיק שפורום ויגיימס מוצף בבוטים? מה ספאם פה? אולי אתה מגדיר ספאם כ״תגובה של גולן״ ולכן הבעיה?

אני לא היחיד שכותב ״זה הרג אותי מצחוק, אחי, חחח״. ראיתי עוד אנשים שכותבי תגובות מהסוג הזה. למה אותם אינך תוקף? אותי ואת רונן קל לתקוף, משום שאנו מעריצי נינטנדו או משהו? די להיתפסות לקטנות. ראיתי מספיק תגובות ״כמוני״ של אנשים אחרים, ולא אמרו להם כלום. למשל, מישהו שכתב ״למה אין כפתור לייק״. זה שווה ערך ל״נשפכתי מצחוק פה, תודה״.

ועכשיו גם מבקרים את החתימה שלי. :lol:

ורונן הוא אח יקר.

מי? מי בדיוק מציף את הפורום בכמות כזו של תגובות כאלה? אף אחד הרי בכלל לא מתקרב לכמות ההודעות שאתה כותב.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:39

מה מי? לא יכול להיות שרק אני ראיתי תגובות כאלה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אפריל 2013, 19:56

GolanBerlin כתב:בכל אופן, כמעט סיימתי את העבודה בהיסטוריה. לא נשאר לי עוד הרבה.

במה היא? מה שאלת החקר?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 21:43

bozeman כתב:במה היא? מה שאלת החקר?

תודה רבה שהויכוח המפגר עם עומר וחבריו הסתיים.

בחרתי על מרד גטו ורשה, ואני עושה עם חבר. השאלה שלנו היא כזו: מדוע מרד גטו ורשה הפך למרד החשוב ביותר? מה כל כך מיוחד בו? מדוע הוא נצרב אצלנו בתודעה כמרד שמסמל הכי טוב את הגבורה היהודית?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אפריל 2013, 22:52

GolanBerlin כתב:
תודה רבה שהויכוח המפגר עם עומר וחבריו הסתיים.

בחרתי על מרד גטו ורשה, ואני עושה עם חבר. השאלה שלנו היא כזו: מדוע מרד גטו ורשה הפך למרד החשוב ביותר? מה כל כך מיוחד בו? מדוע הוא נצרב אצלנו בתודעה כמרד שמסמל הכי טוב את הגבורה היהודית?

טוב אז 2 הערות:

נתחיל בחשובה לגבי העבודה שלך - השאלה לא מתאימה לעבודה. היא שאלה מעניינת - אבל היא בכלל אנתרופולגית יותר מאשר היסטורית. אולי יהיה חלק שבו תתאר את הייחוד של המרד, אבל הוא נלווה לשאלה העיקרית שלך.
אתה צריך להחליף את השאלה (לפחות אם אתה רוצה לכתוב כלפי המרד עצמו).

לגבי הנושא השני. תראה, עומר העיר לך, ויש צדק בדבריו. אין צורך להגיב כל תגובה שניה, בעיקר אם התגובות הן "אני מסכים" וכדומה. שוב, זה לא שאסור להגיב ככה, אבל אם תבחן את התגובות תראה שהן מעטות ביותר. נכתבות במשורה. אתה צריך להתמקד בתגובות בונות. כאלו שמקדמות את הדיון. אין צרך רק לכתוב בגובה בשביל להסכים, או בשביל להראות שקראת את התגובה הקודמת. יש לך כמות הודעות יפה, ובהחלט אתה גם מביא תגובות לעניין (חדשות, שמועות ועוד) אלו בהחלט תורמות. אנחנו מדברים על כל האחרות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 אפריל 2013, 00:00

היום עוד מעט נגמר.
רק היום, 51 הודעות של גולן.
אין פה בכלל ויכוח והפיגור היחידי הוא חוסר הרצון להכיר בבעיה.

חנן, אני חושב שהוא רשם לך את נושא העבודה כמו שהועבר אליהם מהמורה...

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים