נושא הקומיקס הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הקומיקס הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2016, 15:11

MGS FREAK כתב:אני לא קורא אף סדרה אז אי אפשר להגיד שאני עוקב, רק שומע מדי פעם מי מת או הוחזר לחיים וכאלה. יש כזה בלאגן שאין נקודה טובה מספיק להתחיל ממנה.

יש שמועות שסקוט סניידר יסיים את הריצה שלו על באטמן בקרוב. אני מת שיצא כבר אומניבוס שלה כדי לקרוא אותה, אבל בטח יעברו כמה שנים עד שזה יקרה.
אפילו האומניבוס המבוקש מאוד של הריצה של מוריסון עוד לא נראה באופק.

ואגב מה עם סאנדמן, המשכת לקרוא ? לאן הגעת ?

אני מתקדם לאט לאט. יש סוג של אפקט מסויים כשקוראים אחרי שמרדימים את הילד ב3 בבוקר שקשה בגללו להשאיר את העיניים פתוחות בזמן שקוראים :)
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 פברואר 2016, 15:12

אז כך או כך אתה פוגש את מורפיאוס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 פברואר 2016, 17:10

MGS FREAK כתב:הסיבה העיקרית שאני מעדיף אומניבוסים היא בשביל לקרוא ספר ולא סיפור בהמשכים (הגודל והאיכות הם בונוס). מבחינת מחיר אם קונים סדרה באוגדנים או באומניבוס בד"כ זה פחות או יותר מחיר דומה אז עדיף כבר ללכת על האומניבוס.

אה, סבבה. אישית במקרה של באטמן, מכיוון שקשתות הסיפור לא נשענות בכבדות אחת על השניה לעומת סדרות אחרות, אני מוצא שלקרוא קשת (בדרך כלל שני אוגדנים) מספק לי את מנת הסניידר לכמה חודשים טובים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 פברואר 2016, 13:44

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:אני לא קורא אף סדרה אז אי אפשר להגיד שאני עוקב, רק שומע מדי פעם מי מת או הוחזר לחיים וכאלה. יש כזה בלאגן שאין נקודה טובה מספיק להתחיל ממנה.

יש שמועות שסקוט סניידר יסיים את הריצה שלו על באטמן בקרוב. אני מת שיצא כבר אומניבוס שלה כדי לקרוא אותה, אבל בטח יעברו כמה שנים עד שזה יקרה.
אפילו האומניבוס המבוקש מאוד של הריצה של מוריסון עוד לא נראה באופק.

ואגב מה עם סאנדמן, המשכת לקרוא ? לאן הגעת ?

אני מתקדם לאט לאט. יש סוג של אפקט מסויים כשקוראים אחרי שמרדימים את הילד ב3 בבוקר שקשה בגללו להשאיר את העיניים פתוחות בזמן שקוראים :)

תנסה להקריא לו את סאנדמן לפני השינה... זה משהו כזה:
Say your prayers, little one
Don't forget, my son
To include everyone

Tuck you in, warm within
Keep you free from sin
Till the Sandman he comes

Sleep with one eye open
Gripping your pillow tight

Now I lay me down to sleep
Pray the Lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the Lord my soul to take

Hush little baby, don't say a word
And never mind that noise you heard
It's just the beasts under your bed
In your closet, in your head

???

כי זה מושלם לפני השינה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2016, 16:03

אני מפחד שאם אני אשיר לו את זה לפני השינה, כשהוא יהיה גדול הוא ירצה לתבוע את נאפסטר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2016, 22:13

Mgs אתה יכול להרגע, dc אשרו שrebirth זה לא עוד ריבוט.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 16 פברואר 2016, 22:59

כן שמעתי. מעניין מה זה כן יהיה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 פברואר 2016, 07:32

[Unsolicited Opinions on Israel???]
אוי, זה פשוט ענק מה שקורה עם הפחיאדה הזו במארוול. מתישהו מגיע השלב שבו הכתיבה כל כך ירודה, שאתה כבר לא יודע אם משהו הוא אמיתי, fan fiction או פארודי.
העיקר שישראל על המפה :D
תמונה
https://lporiginalg.wordpress.com/2016/ ... el-310116/

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 פברואר 2016, 08:29

הזוי...
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 פברואר 2016, 10:45

אתם חושבים שזה מגוחך ? הקו"ח של הג'וקר שישר מחקתם מהמייל דווקא היה שווה קריאה, הבנאדם מילא כמה תפקידים מכובדים בחייו :

תמונה
תמונה
תמונה

וזה אמיתי לגמרי. אני מת לfan fiction שביבי מתעמת איתו באו"ם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 פברואר 2016, 11:16

היום זה לא היה עובר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 פברואר 2016, 23:16

אני זוכר שקראתי את זה לפני שנים, Death in the family אם אני לא טועה, זה היה כל כך מגוחך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2016, 23:37

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2016, 18:03

אכזרי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 16 אפריל 2016, 23:23

סיימתי לפני כמה ימים את האומניבוס של Animal Man (הריצה של מוריסון). פאק.

הכוח של הדמות הוא לקחת יכולות מחיות, כמו תעופה מציפורים או נשימה מתחת למים מדגים. אולי נשמע קצת lame, אבל בתיאוריה הוא אחד הגיבורים הכי חזקים שיש עם שימוש יצירתי בכוחות.

אני לא רוצה להגיד כלום על הסיפור כי כל דבר יכול להיות ספוילר. אני רק אומר שהוא סיפור דיקונסטרקציה שהפאנצ'ליין שלו מעניין יותר מהדרך (כמו ביושוק אינפיניט הייתי אומר, מעניין אבל הוא אמצעי למטרה) ככה שהוא hit or miss אם לא מתחברים לדברים האלה.

בקשר לידע מקדים, צריך להכיר קצת את ההיסטוריה של הקומיקס (מהו תור הזהב, תור הכסף וכו'), וקריאת חובה לפני היא Crisis On Infinite Earths. ממליץ בחום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2016, 00:41

אולי יש לביושוק חלק די חלש עלילתית באמצע אבל קצת מוגזם לקרא לו means to an end.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 אפריל 2016, 11:29

ברור, הכוונה שלי היא שרובו הוא הצבה של הכלים על הלוח ובניה ארוכה לקראת ה-pay off בסוף. הרגיש לי שיכלו לספר את הסיפור עם משחק יותר קצר וממוקד, חלק ממנו הרגיש די פילר.

אבל כמו שאמרתי זה לא מנע ממנו להנות ממנו, פשוט די ברור שזה מה שהיה בו. כנ"ל לגבי אנימל מן רק שהוא לוקח את זה לרמה הזויה, וכל מילה תהיה ספוילר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 מאי 2016, 05:16

אני קורא את vol 6 של באטמן, זה אוגדן סיפורי צד מהסדרות, ממש מעולה. אני אוהב הרבה סדרות של ה-N52 אבל אין ספק שבאטמן של סניידר במקום הראשון (למרות שלא התלהבתי בטירוף מ-Death of the Family כמו כולם). לעומת זאת קראתי את Birth of the Demon והוא היה.. משעמם ומגוחך, ציפיתי להרבה יותר.

הקניה הבאה כנראה תהיה Endgame ו-Kraven's Last Hunt. חוץ מזה אני ממש רוצה לקרוא בשלב מסוים את הריצה של מילר על דרדוויל, קראתי רק את Born Again ו-Man Without Fear ואהבתי מאוד.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 מאי 2016, 19:56

BiA כתב:אני קורא את vol 6 של באטמן, זה אוגדן סיפורי צד מהסדרות, ממש מעולה. אני אוהב הרבה סדרות של ה-N52 אבל אין ספק שבאטמן של סניידר במקום הראשון (למרות שלא התלהבתי בטירוף מ-Death of the Family כמו כולם). לעומת זאת קראתי את Birth of the Demon והוא היה.. משעמם ומגוחך, ציפיתי להרבה יותר.

הקניה הבאה כנראה תהיה Endgame ו-Kraven's Last Hunt. חוץ מזה אני ממש רוצה לקרוא בשלב מסוים את הריצה של מילר על דרדוויל, קראתי רק את Born Again ו-Man Without Fear ואהבתי מאוד.

אוגדן של סיפורי צד ? אז מה הוא קשור לסדרה הראשית ?

אומניבוס של הריצה של מילר יוצא (בהדפסה מחודשת) בעוד 10 ימים: http://www.bookdepository.com/Daredevil ... =grid-view

המחיר קצת לא הגיוני לדעתי (450 ש"ח ל-840 עמודים, מה ? את 1500 העמודים של האינביזבלס קניתי ב-300 ומשהו), אני משער שהוא סוג של פלייס הולדר או שבכל מקרה ירד בחודשים הקרובים.

בנושא אחר, רק אתמול פורסם שהוא חולה, דרווין קוק נפטר היום מסרטן. RIP.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 מאי 2016, 03:34

יש בו tie-ins כאלה ואחרים אבל אין שום הצדקה לזה שהוא יהיה אוגדן שממוספר בסדרה הראשית, מסכים. בכלל לא ידעתי שאלה סיפורי צד כי זה אפילו לא היה רשום, קניתי את זה כי חשבתי שאני ממשיך בקו העלילה הראשי. בסופו של דבר לא התבאסתי, הוא דווקא אחלה לגמרי, רק מקווה שמישהו יהיה מעוניין בו כדי שאוכל למכור.

לגבי האומניבוס, אני לא מעוניין בהדפסה המחודשת ולא מת על אומניבוסים אז כשאקנה אלך על השלושה אוגדנים שיש ב-BD. כל אחד מהם עולה בסביבות ה-90, הם שלחו לי קופון של 10% אז אולי אנצל בקרוב.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 מאי 2016, 10:26

הוא הדפסה מחודשת במובן שהוא אזל מהמלאי ועכשיו פשוט מוציאים אותו שוב, לא שהוא איזה גרסת אספנים במחיר מוגזם.

ואני רואה ששלושת האוגדנים של הריצה שלו מגיעים ל270 ש"ח בערך. במקומך הייתי מחכה לראות אם המחיר של האומניבוס ירד לאזור ה-320 וקונה אותו בשביל הגודל, אבל מה שבא לך.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 מאי 2016, 22:32

אה, פשוט הרבה פעמים מעדכנים את הצביעה, כנראה זה לא המצב כאן. בכל אופן אני מחכה, לא דחוף לי ואני גם צריך להיות במוד מאוד מסוים כדי להיכנס לריצה שלמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2016, 18:29

ואו, שמעתם שהרע הגדול של היקום של DC ב-rebirth הולך כנראה להיות (ספויילר לrebirth אם מישהו הולך לקרא את זה):
ספויילר: הצג
ד"ר מהנטן מהשומרים.
(אין קשר בין העמודים שהבאתי, הם לקוחים מחלקים שונים בסיפור)
תמונה
תמונה
תמונה

אחד ההזויים, נראה שם פשוט מבטלים את כל מה שקרה עם הnew 52 כסוג של "דמות מסתורית גרמה לעולם שלנו לאבד 10 שנים" והתוצר המעוות של ה10 שנים החסרות הוא היקום של ה52. הדמות הזאת היא ד"ר מנהטן שרצה להחליש את כל הגיבורים ביקום של DC. כלומר ד"ר מנהטן בעצם יצר את היקום של הnew 52, משהו פריקי לגמרי.

אחד המוזרים. מי שמעניין אותו יכול לקרא סוג של תקציר בכתבה של פוליגון:
http://www.polygon.com/2016/5/26/117734 ... -explained

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 מאי 2016, 19:54

הם שוברים את מה שהוא פחות או יותר החוק הלא כתוב הכי רציני בקומיקס בכך שהם מכניסים את הסדרה הזאת להמשכיות המרכזית. לא יודע מה לחשוב על זה, מה שבטוח זה שכרגע באנגליה מכשף מסוים מארגן פולסא דנורא על המנהלים של דיסי.

שמעת גם את החשיפה על הג'וקר ? ניעור מטורף לסטטוס קוו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2016, 22:58

MGS FREAK כתב:הם שוברים את מה שהוא פחות או יותר החוק הלא כתוב הכי רציני בקומיקס בכך שהם מכניסים את הסדרה הזאת להמשכיות המרכזית. לא יודע מה לחשוב על זה, מה שבטוח זה שכרגע באנגליה מכשף מסוים מארגן פולסא דנורא על המנהלים של דיסי.

שמעת גם את החשיפה על הג'וקר ? ניעור מטורף לסטטוס קוו.

ספויילר: הצג
רק שמעתי שרמזו שהיו שלושה ג'וקרים שונים
. להגיד את האמת, כל הדברים האלה לא מרגשים אותי יותר מדי. כל דבר בעולם הקומיקס הוא בר חלוף, אם זה תופס זה ישאר הLORE גם עוד 200 שנים אבל אם אנשים לא אוהבים את זה, הקונספט יעלם ולא יחזור יותר. יש להם אלף יקומים, ריבוטים מפה ועד קריפטון, אני כבר לא רואה שום דבר מזה כמשנה. כאילו לא עשו כבר סיפור מקור לג'וקר עם כל הקו רד הוד בkilling joke, סבבה, שרדנו שנתנו לג'וקר שם, מקצוע ותהליך שהפך אותו לג'וקר. בסופו של דבר אף אחד לא באמת "זוכר" את זה מעבר לאזכורים פה ושם כמו בסוף של בטמן ארקאם סיטי.

רוצה לדעת מי זה הג'וקר? הנה, קבל, אלן מור כבר ענה על זה בשנות ה80 ואף אחד לא מחשיב את זה כקאנון ממילא, בדיוק מה שיקרה לסיפורי ג'וקר שרצים עכשיו:
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים