נושא הקומיקס הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הקומיקס הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2020, 15:35

קומיקסולויגי עובד מצויין בארץ קניתי שם לא מעט. היום אגב יש בקומיקסולוג׳י מנוי נטפליקס שכזה שפותח לך את כל הספריה חופשי בתשלום חודשי.

אם אתה עושה מנוי חופשי תבדוק את knightfall, הוא ממש חמוד וכל dark knight rises נגנב משם. זה בעצם סיפור של ביין והליך ההשתלטות שלו על העיר, זה הבין האנטלגנטי שנואלן גנב מהספר הזה. אני גם מחבב את hush אבל אם אתה יודע מי זה hush זה מוציא קצת מהעוקץ וכמובן the long halloween.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 אפריל 2020, 15:59

DrKeo כתב:קומיקסולויגי עובד מצויין בארץ קניתי שם לא מעט. היום אגב יש בקומיקסולוג׳י מנוי נטפליקס שכזה שפותח לך את כל הספריה חופשי בתשלום חודשי.

אם אתה עושה מנוי חופשי תבדוק את knightfall, הוא ממש חמוד וכל dark knight rises נגנב משם. זה בעצם סיפור של ביין והליך ההשתלטות שלו על העיר, זה הבין האנטלגנטי שנואלן גנב מהספר הזה. אני גם מחבב את hush אבל אם אתה יודע מי זה hush זה מוציא קצת מהעוקץ וכמובן the long halloween.

טוב לדעת,אני אבדוק אותו יותר לעומק אם ככה.
לגבי Knightfall,האמת ששמעתי עליו הרבה ואז ראיתי את הגודל של הווליומים שלו והחלטתי לוותר כי זה ממש אנציקלופדיה,אבל בדיגיטל זה בהחלט יכול להיות סביל יותר.
לגבי Hush,יש לי אותו,עוד לא הגעתי אליו אבל ראיתי את הסרט שדי חיבבתי והבנתי שהקומיקס הולך בכיוון קצת שונה לגבי הזהות של Hush,ואם זה נכון אז די ברור מי הוא בקומיקס,אבל אני עדיין אקרא אותו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 אפריל 2020, 19:42

Uncle Pey'j כתב:האמת שרק לאחרונה התחלתי להתעניין קצת בעולם הזה,אני לא חושב שאני אגיע למצב שאלך לכנסים או משהו בסגנון כדי למכור שיט שקניתי בעבר ואני בכלל לא יודע כמה תרבות קומיקס קיימת אצלנו? יצא לי פעם פעמיים לבקר בקומיקס וירקות בקינג ג'ורג אבל זה היה יותר מדי הארדקור בשבילי :o זה כמה אני טירון.. והמחירים שלהם..תודה לאל על אמזון ו-book depository.
הייתי רוצה לקרוא עוד דברים שנחשבים מאסט גם מעבר ל-DC (שמעתי דברים טובים על Y the last man ו-SAGA אם אתה מכיר) ורק לאחרונה הכרתי את Comixology של אמזון וזה נשמע פיתרון מושלם עבורי אבל אני לא בטוח אם זה זמין לנו בישראל כי לפחות הקוד החינמי לאיזה קומיקס שקיבלתי מאמזון אחרי הרכישה של All Star Superman לא עבד לי.
אם אני ממשיך להתעמק בעולם של הקומיקס אני מעדיף שזה יהיה רק דיגיטל משיקולי אחסון ונוחות כמו כל שאר המדיה שלי.
אגב,מה אתה חושב על Flashpoint? ממליץ? בהנחה ואני בקושי מכיר את פלאש והעולם שלו מעבר לעונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה של CW אבל הבנתי שזה חתיכת סיפור גדול עם הרבה השלכות על העולם של DC.

אם יש לך טאבלט או מכשיר בסגנון ואתה לא טהרן בקטע של קומיקס פיזי, דיגיטל זו ללא ספק האופציה העדיפה לקרוא כמה שיותר בזול. לדיסי כבר יש מודל מנוי של בני אדם כמו למארבל או שהכל דרך קומיקסולוג'י? יש שם רק אוגדנים נבחרים או ממש אוסף רציני של back issues במחיר שפוי?

ושמע אני גם די טירון סך הכל, קראתי בעיקר סיפורים נבחרים מהדמויות הפופולאריות שעניינו אותי, רק בכמה מהן עשיתי יותר deep dive. בארץ יש קהילה לא גדולה אבל עם גרעין של אנשים שהוא ממש הארדקור, שקורא וגם אוסף כבר עשרות שנים. יש כל מיני קבוצות בפייסבוק גם למכירות וגם לדיונים עם אנשים שממש מבינים עניין, ויש כמה כנסים נחמדים עם הרצאות מעניינות ולפעמים גם אורחים, הייתי למשל באחד עם הרצאה ממש טובה של קלאוס ג'אנסן שעבד על dark knight returns ודרדוויל יחד עם פרנק מילר. וכמובן על הדרך תמיד אפשר למכור שם ביד שניה דברים שמעלים כבר אבק.

Y The Last Man היא אחת הסדרות הראשונות שקראתי ואהבתי. סאגה היא מאוד אהובה אבל אותי האוגדן הראשון ממש שיעמם וויתרתי.
לגבי פלאשפוינט - כן, זה אירוע עם הרבה השלכות כי הוא הוביל לניו 52 בזמנו. אני באופן אישי נמנע מסיפורי קרוסאובר/מולטיוורס כי זה פשוט פחות מעניין אותי (אני אפילו נמנע מרוב הסיפורים של JLA/פנטסטיק פור וכל מיני כאלה, פחות אוהב tie-ins וקבוצות), ולכן גם לא קראתי אותו. קראתי כמה סיפורים של הפלאשים השונים אבל את הפלאש אני פחות זוכר כבר, פשוט חיפשתי essential reading או משהו כזה יחד עם reading order ובחרתי קשתות סיפור שנראו לי מעניינות.

לגבי נייטפול, הוא מחולק לשלושה חלקים בגודל של אומניבוס, יש לי את הראשון שחופף בחלקים למה שראינו ב-dark knight rises וזה תכלס הספיק לי, לא כזה היה לי דחוף לקרוא את ההמשך (במיוחד כשזה לא שיא הנוחות ואין לי טאבלט). האש באמת חביב אבל אני ממש לא מעריץ של סגנון הציור של ג'ים לי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 ספטמבר 2020, 13:11

דיסי סוף סוף יהפכו את המינוי DC Universe שלהם למתחרה למארבל אנלימיטד, יקראו לזה DCU Infinite. השקה בינואר 2021, יציע יותר מ-24000 קומיקס בהשקה מכל ההיסטוריה של דיסי וקומיקס חדש יגיע באיחור של חצי שנה כמו באנלימיטד. הבעיה היא שהוא עדיין יהיה זמין רק בארה"ב (עם כוונה להרחיב למדינות נוספות עד הקיץ).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 ספטמבר 2020, 13:20

זה היה צפוי אחרי העלייה של HBO Max,השירות הזה היה במקום מאוד מוזר אז טוב לראות שהם לוקחים אותו לכיוון המתבקש.
אני לא קורא כבד,אפילו לא קרוב,בדיוק קניתי את Y The Last Man ואת הווליום הראשון של SAGA בקומיקסולוגי שאני מקווה שיעבירו לי את השבועות הבאים אז אני אשאר עם one time purchases מאשר *עוד* מנוי :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 נובמבר 2020, 11:03

קניתי בפריים דיי את הקינדל פייר 10, קצת בשביל גלישה ובעיקר בשביל מדיה (טלויזיה, נטפליקס, קומיקס). לשימושים האלה, ובשביל 400 שקל, המכשיר פשוט נהדר. עכשיו נראה לי שאנסה איזה חודש VPN בשביל נטפליקס/המינויים של דיסי או קומיקסולוג'י/דיסני דרך הבוקס ואראה אם הכל מתקתק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 נובמבר 2020, 16:54

מעניין לראות איך משהו כמו הקינדל פייר מתמודד עם קומיקסים,תמיד חשבתי שאייפד הוא המכשיר המושלם עבורם בגלל גודל המסך ודיוק הצבעים.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 10 נובמבר 2020, 18:40

Uncle Pey'j כתב:מעניין לראות איך משהו כמו הקינדל פייר מתמודד עם קומיקסים,תמיד חשבתי שאייפד הוא המכשיר המושלם עבורם בגלל גודל המסך ודיוק הצבעים.

אני חושב שזה דווקא הטאבלטים של סמסונג בזכות מסכי הOLED המדהימים שלהם. הם גם במבצע מעולה עכשיו בארה"ב, נראה אם יגיע לאמזון בהמשך

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 נובמבר 2020, 20:41

לקומיקס ספציפית, ה-4:3 של האייפד לדעתי קצת מתאים יותר מכל טאבלטי האנדרואיד כולל סמסונג והפייר שהם 16:10. הסרפס כמעט מושלם עם 3:2.

מבחינת רזולוציה, ppi, ניגודיות וכו' פחות חקרתי את ההיצע בשוק בדגמי הפרימיום, רק ראיתי בביקורות של הפייר שמשבחים את המסך ביחס למחיר אז הלכתי עליו. פתחתי כמה סאמפלס מקומיקסולוג'י וזה נראה לי סבבה לגמרי, אבל כמובן שזה סהכ 1080 ובטוח שהאייפד עדיף (רק שדגם הכניסה עולה פי 3 וזה משמעותי).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 נובמבר 2020, 16:45

יש מבצעי BF לדיסי ואימג' (בין היתר) בקומיקסולוג'י עכשיו, ומארבל אנלימיטד ירד ל-60 דולר שנתי.

סיכוי קלוש, אבל למישהו יצא להתנסות ב-vpn/dns מול קומיקסולוג'י אנלימיטד או DC Universe? אני רואה ששלושה-ארבעה קומיקס בעגלה כבר יוצאים יותר משליש ממינוי שנתי לאחת הגדולות, שיספק תוכן אינסופי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 פברואר 2021, 15:17

מעלה את השרשור מהאוב...

סיימתי לא מזמן את האומניבוס הראשון של hellboy- seed of destruction. תיכננתי להתחיל לקרא את הלבוי מזמן ורק לאחרונה הצלחתי למצוא זמן בשבילו.
האמנות של מיק מיגנולה יוצאת דופן בעולם של הקומיקס ואני ממש מתחבר אליה מצד אחד היא ממש פשוטה ולא מעמיסה את העין כמו קומיקסים גנריים גיבורי על ומצד שני הם מספיק עמוקים ואמנותיים להעביר את הסיפור בצורה מצויינת.
שהתחלתי לקרא שוב קומיקס לאחרונה חזרתי בצורה אוטומטית לסיפורי מארוול ואקסמן בפרט ושכחתי כמה הם עמוסים בפילרים, ועלילות משנה מיותרות שנועדו למשוך את הסיפור כל גבי כמה שיותר חוברות, בהלבוי הסיפור בהרבה יותר מהודק, הצלחתי לשתות את האומניבוס בפחות משבוע ולא השתעממתי לרגע.

מה הבא בתור?
מתכנן להתחיל את וויזן של טום קנינג לפני שאני מתחיל לראות את הסדרה החדשה של וונדה- וויזן, מהדיבור בפורום כדאי לי להזדרז לפני שאני יפול על ספויילרים :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 פברואר 2021, 15:35

אם אתה בקיא במארבל, אשמח להמלצות איך להיכנס לדמויות מרכזיות. יש לי מארבל אנלימיטד ואני קצת בבעיה איתו, מצד אחד יש דמויות שיצא לי לקרוא הרבה בעבר ואני יודע אילו סדרות שלהן לקרוא כמו ספיידי ודרדוויל (ואכן אני קורא כמה חוברות שלהם בחודש), ומצד שני קשה לי להרחיב אופקים כי כל הדמויות במארבל כל כך בתחת אחת של השניה וההיסטוריה נורא סבוכה. גם אם אני הולך למקורות כמו comic book herald ומחפש כמה דמויות אני חוטף חום, מרגיש שבדיסי זה די פשוט להיכנס לעסק בהשוואה ויש כמה נקודות כניסה טובות לכל הדמויות. לא צפיתי גם באף סרט מה-MCU (חוץ מלוגאן, אם הוא בכלל נחשב), אז זה בטח תורם לבעיה.

מעדיף סיפורים דפיניטיביים שלא מצריכים כמעט ידע מוקדם, משהו מודרני (שנות ה-80 ומעלה) שלא ייאלץ אותי לסבול חוברות של סטן לי כדי לקבל מושג, שאני לא אפסיד הרבה מלא לדעת איפה הדמות והסיפור יושבים בתוך היקום הכללי, ושלא יהיה קשור לקבוצה אלא שיתמקד בדמות בודדת או שתיים (F4, אוונג'רס וכו' אני פחות אוהב). קראתי בעבר כמה סיפורים של קפטן אמריקה ומון נייט והיה נחמד, אבל לא מדהים.

אפשר גם משהו כמו הליין של אולטימייט, אבל אין לי מושג מה טוב שם חוץ מספיידי (קראתי את כל הריצה בעבר ונהניתי עד שהתחיל להימאס קצת), ובכלל אני מעדיף סיפורים מההמשכיות הרגילה או וואנשוטס לבינתיים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 פברואר 2021, 16:14

האמת שההבנה שלי במארוול היא בעיקר בעולם של האקסמן, אם אתה רוצה עזרה בכיון הזה אני ממליץ להתחיל עם הסיפורים של Legionquest (שמפתיע בכמה הוא טוב לעומת האירוע המרכזי שלו Age of Apocalypse שנמרח כמו מסטיק), House of X and Powers of X, old man logan, Messiah Complex.

אם אתה בעניין של וויזן אתה יכול להתחיל כמוני בLittle Worse Than A Man של טום קנינג שהוא סיפור עצמאי שהבנתי שממש עפים עליו ברשת והוא הכנה טובה לסדרה החדשה של מארוול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2021, 16:27

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 מרץ 2021, 07:49

עדיין קשה לעכל שפרנצייז כמו הנוסע השמיני נמצא בשליטת דיסני...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2021, 12:25

אני לא בטוח שדיסני מעכלים..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 מרץ 2021, 15:03

DrKeo כתב:אני לא בטוח שדיסני מעכלים..

בטח יפרוץ מהבטן שלהם בקרוב.

#סליחה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2021, 15:11

אגב, יש שם בקומיקס את ההאמרפאד מפרומתאוס. הם לגמרי לוקחים הכל ברצינות, מהפרומתאוס ועד הנוסע השמיני 4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2021, 09:36

קנטארו מאיורה, היוצר של המאנגה Berserk מת במפתיע בתחילת החודש ורק עכשיו זה התפרסם.
מדובר באמן הטוב ביותר כיום, בעיניי, ובעיני רבים... הוא כותב את ברסרק באופן רציף מאז 1988, עכשיו לעולם לא נדע איך זה נגמר :(
תחשבו על משחקי הכס ומה שיקרה אם הוא פתאום ימות, רק פי אלף יותר גרוע :/
מציע לכם לחפש קצת ולראות איך נראית המאנגה ואיזו רמת פירוט יש לציורים שלו. זה פשוט לא ייאמן.

מבחינתי הוא המציא את ז׳אנר הפנטזיה האפלה, גם אם זה לא נכון :)

ממליץ בחום, שוב, לצפות בכל ההתחלה של הסיפור בחידוש שנקרא Berserk Golden Age Arc, זה סדרת סרטים, יש שלושה חלקים, זו יצירת מופת, גם אם לא מתקרב למאנגה. שום דבר מיפן לא דומה לזה, אז גם אם אתם לא אוהבים אנימה - אני מבטיח שתהנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2021, 10:34

למי שאוהב את קסטלואניה בנטפליקס - הנה מה שאחד היוצרים אומר:

והנה כמה איורים מהמאנגה... כל עמוד כמעט נראה ככה... איזו אבדה :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2021, 18:11

תמיד רציתי לצפות בברזרק, אולי עכשיו זה הזמן. עצוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2021, 19:43

DrKeo כתב:תמיד רציתי לצפות בברזרק, אולי עכשיו זה הזמן. עצוב.

חד משמעית, והסרטים שציינתי עושים את העבודה מעולה ובפחות מחמש שעות.
אבל הסדרה החדשה יחסית (2017?) היא ממש עלבון. אמנם המשך ישיר למה שתראה בסוף הסרט השלישי, אבל אנימציה עלובה והרבה עיוותים, עירבובים וקיצורים מעצבנים של המאנגה, לא ממליץ.
אם תאהב את הסרטים ותרצה גירסה מורחבת יותר של אותו סיפור בדיוק יש לך 25 פרקים שעשו בשנות התשעים, אבל באמת שהסרטים זה מספיק טוב, גם אם הם משתמשים בCG די פח, ולא מעט.

אין לי ספק שיום יבוא ויעשו סרטים וסדרות באיכות והפקה רצינית, וכמובן גם משחקים, זה עולם טוב מדי כדי שזה לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 מאי 2021, 11:53

אם משהו רוצה השקעה טובה כנראה שזה יהיה עכשיו בקומיקס של קינו ריווס BRZRKR

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוקטובר 2021, 07:31

אז… סופרמן הנכחי (ג׳ון קנט, הבן של) יוצא מהארון בקומיקס האחרון ומסתבר שהוא ביסקסואל, מה שמרגיז אנשים מסויימים… דעתי היא שג׳ון קנט הוא לא ממש סופרמן אז שיהנו.

אה ו-וויל פולטר ישחק את אדם וורלוק בשומרי הגלקסיה 3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2021, 19:24

מזל טוב לסניידר, במהדורה האחרונה של monkey prince העיצוב של סניידר של סטפנוולף הגיע לקומיקס, עכשיו בקומיקס של DC סטנוולף נראה כמו בסרט JLA של סניידר. אז לפחות משהו מליגת הצדק של סניידר הפך לקאנון.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים