נושא הקומיקס הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא הקומיקס הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 16:39

DrKeo כתב:1) אה? מה הקשר הסצנה אחרת עם איינג'ל? אמרתי כבר מקודם, כשמשנים דמות רק כדי לשנות אותה, לא כי זה יש חשיבות לסיפור אלה רק בשביל פוליטיקלי קורקטנס זה טפשי לדעתי
2) אין לי באמת יותר מדי עניין על האם בובי הוא סטרייט או גיי, אני גם לא ממש סובל את הקומיקס הזה אז אני כנראה לעולם לא אקרא אותו. אני מדבר על הקונספט, מצידי שיהפכו את כל האקסמן לטראנסג'נדרים ויגלו שSTORM הייתה כל הזמן גבר עם פאה
3) אפשר להשתמש בזה כדי ליצור עומק, לא עשו את זה. הם עשו את זה בשביל הBUZZ התקשורתי וואללה, זה עבד יופי. באותה מידה יכלו לקחת דמות הצידה, היא תגיד שהיא בעצם מוסלמית ואז חוזרים חזרה לסיפור הראשי. יופי, הדמות מוסלמית, זה לא משרת משהו או רלוונטי למשהו, אבל הם השיגו את הכתבה שלהם בCNN וב-IGN כדי שהגליון ימכור טוב.

1) הקשר ברור. יכלת לבקר בדיוק באותה הצורה את הסצינה עם אנג'ל. לא עשית את זה. שני המקרים תופסים בערך אותה כמות עמודים. שני המקרים לוקחים שתי דמויות לצד ומראים משהו לגבי מערכת היחסים ביניהן. מדהים כמה הדוגמא הזאת מושלמת, כדי להראות שהיחס לפיתוח X בעלילה שונה בעליל מהיחס לפיתוח Y.
אין לך שום סיבה לחשוב שהשינוי של בובי לא נובע מכך שהכותב רצה לגעת בסוגיה שמעניינת אותו (כמו שהכותב אמר...) וכן בגלל נכונות פוליטית. זו סתם המצאה שלך, שהשיקולים מאחורי השינוי לא ענייניים ולא ביססת אותה על דבר.
2) הקונספט לא בעייתי כלל, כי הוא לא פוגע באף אחד, לא מוריד את איכות המוצר וכן עושה טוב לאנשים. כבר עברנו על זה שמדובר בסיטואציה עם אפס משמעויות שליליות וכמה משמעויות חיוביות.
3) עשו את זה, בהחלט. הוסיפו פרט שמרמז על טווסיט שיופיע בXMEN #600, מעלה שאלות בנוגע לזהות של הXMEN החדשים, מספק רובד נוסף ומעניין לדמות ונוגע בסוגייה חשובה ומעניינת. רווח ברור לסיפור, לא משנה מאיזה כיוון מסתכלים על זה. ההמצאה חסרת הביסוס של "עשו את זה בשביל כתבה בIGN" לא קיימת במציאות. פשוט אין שמץ של עדות לקונספירציה הזאת. הרי כל דבר שנעשה, בכל מוצר כזה, נעשה כדי למכור יותר. המטרה היא תמיד לעשות סיפור מעניין מספיק. זה פשוט פרט בעלילה, שאינו שונה מכל פרט אחר ואין שמץ של סיבה עניינית להניח שדווקא הוא נכתב משיקולים ציניים יותר מכל פרט אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 17:45

Nucleus_Dawn כתב:
1) הקשר ברור. יכלת לבקר בדיוק באותה הצורה את הסצינה עם אנג'ל. לא עשית את זה. שני המקרים תופסים בערך אותה כמות עמודים. שני המקרים לוקחים שתי דמויות לצד ומראים משהו לגבי מערכת היחסים ביניהן. מדהים כמה הדוגמא הזאת מושלמת, כדי להראות שהיחס לפיתוח X בעלילה שונה בעליל מהיחס לפיתוח Y.
אין לך שום סיבה לחשוב שהשינוי של בובי לא נובע מכך שהכותב רצה לגעת בסוגיה שמעניינת אותו (כמו שהכותב אמר...) וכן בגלל נכונות פוליטית. זו סתם המצאה שלך, שהשיקולים מאחורי השינוי לא ענייניים ולא ביססת אותה על דבר.
2) הקונספט לא בעייתי כלל, כי הוא לא פוגע באף אחד, לא מוריד את איכות המוצר וכן עושה טוב לאנשים. כבר עברנו על זה שמדובר בסיטואציה עם אפס משמעויות שליליות וכמה משמעויות חיוביות.
3) עשו את זה, בהחלט. הוסיפו פרט שמרמז על טווסיט שיופיע בXMEN #600, מעלה שאלות בנוגע לזהות של הXMEN החדשים, מספק רובד נוסף ומעניין לדמות ונוגע בסוגייה חשובה ומעניינת. רווח ברור לסיפור, לא משנה מאיזה כיוון מסתכלים על זה. ההמצאה חסרת הביסוס של "עשו את זה בשביל כתבה בIGN" לא קיימת במציאות. פשוט אין שמץ של עדות לקונספירציה הזאת. הרי כל דבר שנעשה, בכל מוצר כזה, נעשה כדי למכור יותר. המטרה היא תמיד לעשות סיפור מעניין מספיק. זה פשוט פרט בעלילה, שאינו שונה מכל פרט אחר ואין שמץ של סיבה עניינית להניח שדווקא הוא נכתב משיקולים ציניים יותר מכל פרט אחר.

1) לא, אין קשר. שני הקטעים לא באמת קשורים לעלילה אלה שני רגעי צד חסרי משמעות. בפעם ה700 בערך, אם היו עושים משהו עם העובדה שהוא גיי כמו שעשו משהו עם העובדה שאריק יהודי אז יופי, אבל לא עשו. זה סתם קוריוז. התאווה לפרסום היא המצאה שלי? מוזר, כי שבוע לפני שיצא הגליון לא רץ בכל האתרי אינטרנט הגדולים "איינג'ל מנהל שיחה!" אלה "דלף" שבובי גיי נכון? איך זה יצא לעיתונות שבוע לפני הקומיקס? למה זה יצא? אתה קצת מיתמם כאן.
2) הקונספט מרגיש מזוייף. אפשר גם להגיע לרמה של קפטן פלאנט שכל דמות מיצגת בדיוק מגזר אחד ולחיות בעולם של פוליטיקלי קורקטנס מושלם, אבל ככה לא מספרים סיפור.
3) כן? זה מעלה תהיות על האקסמן המבוגרים? אם יתגלה שאייסמן המבוגר הוא לא באמת הוא והקטע ההומוסקסואלי הוא זה שחשף אותם אז אני לגמרי חוזר בי. נחכה שבועיים ונראה, כשיצא XMEN 600. כרגע זה מרגיש כמו גימיק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 18:10

DrKeo כתב:1) לא, אין קשר. שני הקטעים לא באמת קשורים לעלילה אלה שני רגעי צד חסרי משמעות. בפעם ה700 בערך, אם היו עושים משהו עם העובדה שהוא גיי כמו שעשו משהו עם העובדה שאריק יהודי אז יופי, אבל לא עשו. זה סתם קוריוז. התאווה לפרסום היא המצאה שלי? מוזר, כי שבוע לפני שיצא הגליון לא רץ בכל האתרי אינטרנט הגדולים "איינג'ל מנהל שיחה!" אלה "דלף" שבובי גיי נכון? איך זה יצא לעיתונות שבוע לפני הקומיקס? למה זה יצא? אתה קצת מיתמם כאן.
2) הקונספט מרגיש מזוייף. אפשר גם להגיע לרמה של קפטן פלאנט שכל דמות מיצגת בדיוק מגזר אחד ולחיות בעולם של פוליטיקלי קורקטנס מושלם, אבל ככה לא מספרים סיפור.
3) כן? זה מעלה תהיות על האקסמן המבוגרים? אם יתגלה שאייסמן המבוגר הוא לא באמת הוא והקטע ההומוסקסואלי הוא זה שחשף אותם אז אני לגמרי חוזר בי. נחכה שבועיים ונראה, כשיצא XMEN 600. כרגע זה מרגיש כמו גימיק.

1) בוודאי שיש משמעות והם קשורים לעלילה. העלילה היא לא אך ורק הדבר המרכזי שקורה בעולם. גם להכיר דמויות יותר לעומק חשוב לעלילה.
בכל מקרה, זה שאתה אומר שגם החלק עם אנג'ל, כביכול לא קשור לעלילה, רק מדגיש כמה התגובה למקרה זהה, רק עם דמות הטרוסקסואלית, לא מעלה את אותן דרישות להגנה והיגיון פנימי, שדמות הומוסקסואלית מעלה.
דלף הגליון כולו. אתרים שמתבססים על קליק בייט החליטו להדגיש את הקטע הזה. לא שונה מעיתונים שכתבו כותרות ראשיות על השחקן השחור הראשון בNFL. אין שמץ של סיבה לחשוב שזו איזו מזימה להשיג פרסום ולא פשוט החלטה אומנותית של הכותב (מה לעשות? הרבה יותר סביר שהכותב פשוט החליט שזה מעניין, מאשר שיש פה קונספירציה).
2) זה שהקונספט מרגיש לך מזויף, זה רק בראש שלך. הוא לא מזויף יותר מכל דמות הטרוסקסואלית שאי פעם נכתבה. ככה לא כותבים סיפור? טוב לדעת. ואני חשבתי שלהציג חלק מזהות של דמות, שגורמת לה לקונפליקטים פנימיים ומגלה לנו עוד על עולמה הפנימי של אותה דמות, זו דרך טובה לספר סיפור. נו... אני מניח שכל פרט שגילינו על פונטיין בשתי ההרחבות של ביושוק אינפיניט, זה חרא של דרך לכתוב סיפור. או שבגלל שמה שגילינו עליו קשור לשאיפות הפוליטיות שלו ולדרך שבה הוא ניסה למרוד בשררה ולא לזהות המינית שלו, זה דווקא כן דרך לכתוב סיפור? אני לא יודע. מבלבל אותי כל הפרטים השרירותיים שמותר לגלות על דמויות, כדי שהסיפור יהיה ראוי.
3) למה הקטע עם אנג'ל לא מרגיש לך כמו גימיק? למה דמות הטרוסקסואלית לא מרגישה לך כמו גימיק? למה רק במקרה הזה הכותב צריך להגן על ההחלטה היצירתית שלו? למה כל שיחה אחרת בין שתי דמויות, שמגלה משהו חדש על אחת מהן, לא זוכה לבחינה בזכוכית מגדלת והאשמות על קונספירציה שהובילה לפרט רנדומלי בנוגע לדמות? למה זה נורא ואיום שדמות הומוסקסואלית וזה לא משנה ב180 מעלות את הסיפור, אבל זה בסדר שדמות הטרוסקסואלית וזה לא משפיע על הסיפור?

אין פה שמץ של קשר לנכונות פוליטית. רק ליחס שונה, כאשר כותב או יוצר מחליטים לעצב דמות מסוימת, איך שהם רואים לנכון ולא לאיך שאנשים חושבים ש"רגיל".
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מאי 2015, 10:38

מאחר ונדב קרא את הכל ולא רק חלק - הוא יודע הכי הרבה ולכן אני מאמין לו ;)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 11:13

Laskin כתב:מאחר ונדב קרא את הכל ולא רק חלק - הוא יודע הכי הרבה ולכן אני מאמין לו ;)

חחח גם אני קראתי את כל הגליון הזה.
קראתי חלק מהקומיקס כולו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 13:12

Nucleus_Dawn כתב:
1) בוודאי שיש משמעות והם קשורים לעלילה. העלילה היא לא אך ורק הדבר המרכזי שקורה בעולם. גם להכיר דמויות יותר לעומק חשוב לעלילה.
בכל מקרה, זה שאתה אומר שגם החלק עם אנג'ל, כביכול לא קשור לעלילה, רק מדגיש כמה התגובה למקרה זהה, רק עם דמות הטרוסקסואלית, לא מעלה את אותן דרישות להגנה והיגיון פנימי, שדמות הומוסקסואלית מעלה.
דלף הגליון כולו. אתרים שמתבססים על קליק בייט החליטו להדגיש את הקטע הזה. לא שונה מעיתונים שכתבו כותרות ראשיות על השחקן השחור הראשון בNFL. אין שמץ של סיבה לחשוב שזו איזו מזימה להשיג פרסום ולא פשוט החלטה אומנותית של הכותב (מה לעשות? הרבה יותר סביר שהכותב פשוט החליט שזה מעניין, מאשר שיש פה קונספירציה).
2) זה שהקונספט מרגיש לך מזויף, זה רק בראש שלך. הוא לא מזויף יותר מכל דמות הטרוסקסואלית שאי פעם נכתבה. ככה לא כותבים סיפור? טוב לדעת. ואני חשבתי שלהציג חלק מזהות של דמות, שגורמת לה לקונפליקטים פנימיים ומגלה לנו עוד על עולמה הפנימי של אותה דמות, זו דרך טובה לספר סיפור. נו... אני מניח שכל פרט שגילינו על פונטיין בשתי ההרחבות של ביושוק אינפיניט, זה חרא של דרך לכתוב סיפור. או שבגלל שמה שגילינו עליו קשור לשאיפות הפוליטיות שלו ולדרך שבה הוא ניסה למרוד בשררה ולא לזהות המינית שלו, זה דווקא כן דרך לכתוב סיפור? אני לא יודע. מבלבל אותי כל הפרטים השרירותיים שמותר לגלות על דמויות, כדי שהסיפור יהיה ראוי.
3) למה הקטע עם אנג'ל לא מרגיש לך כמו גימיק? למה דמות הטרוסקסואלית לא מרגישה לך כמו גימיק? למה רק במקרה הזה הכותב צריך להגן על ההחלטה היצירתית שלו? למה כל שיחה אחרת בין שתי דמויות, שמגלה משהו חדש על אחת מהן, לא זוכה לבחינה בזכוכית מגדלת והאשמות על קונספירציה שהובילה לפרט רנדומלי בנוגע לדמות? למה זה נורא ואיום שדמות הומוסקסואלית וזה לא משנה ב180 מעלות את הסיפור, אבל זה בסדר שדמות הטרוסקסואלית וזה לא משפיע על הסיפור?

אין פה שמץ של קשר לנכונות פוליטית. רק ליחס שונה, כאשר כותב או יוצר מחליטים לעצב דמות מסוימת, איך שהם רואים לנכון ולא לאיך שאנשים חושבים ש"רגיל".

במקרה הגליון שבו בובי יוצא מהארון הדליפו לעיתונות, איזה צירוף מקרים מטורף אה? :) אין מצב שזה יחסי ציבור, הגיליון כנראה במקרה דלף ככה במקריות ובלי שום סיבה...

כן, כל דבר שמסופר בזמן העלילה הוא חלק מהעלילה אבל את בובי לקחו, הפכו אותו לגיי במקום סטרייט (מה שיוצר סתירה לוגית בעלילה כי הגרסה המבוגרת שלו עדין סטרייטית) וזה לא משרת כלום כרגע. איינג'ל הוא דוגמה רעה כי לא שינו כלום באיינג'ל, סך הכל הראו אותו עם חברה שלו ואיך הם משלימים, אוקיי, איך זה קשור? את בובי שינו, יצרו סתירה לוגית בסיפור ואם לא יהיה לזה PAYOFF אז זה לגמרי סתמי ומהלך יח"צ בולט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 13:21

DrKeo כתב:במקרה הגליון שבו בובי יוצא מהארון הדליפו לעיתונות, איזה צירוף מקרים מטורף אה? :) אין מצב שזה יחסי ציבור, הגיליון כנראה במקרה דלף ככה במקריות ובלי שום סיבה...

כן, כל דבר שמסופר בזמן העלילה הוא חלק מהעלילה אבל את בובי לקחו, הפכו אותו לגיי במקום סטרייט (מה שיוצר סתירה לוגית בעלילה כי הגרסה המבוגרת שלו עדין סטרייטית) וזה לא משרת כלום כרגע. איינג'ל הוא דוגמה רעה כי לא שינו כלום באיינג'ל, סך הכל הראו אותו עם חברה שלו ואיך הם משלימים, אוקיי, איך זה קשור? את בובי שינו, יצרו סתירה לוגית בסיפור ואם לא יהיה לזה PAYOFF אז זה לגמרי סתמי ומהלך יח"צ בולט.

לא מהלך יח"צ, אלא החלטה של הכותב לגעת בנושא שמעניין אותו ושחשוב לו להציג ביצירה שלו.
לא סתמי, כי זה הופך את הסיפור ליותר טוב, גם בכך שמעלים שוני מובהק בין שתי גירסאות של הדמות שקיימות בעולם הזה וגם בגלל שהסיפור נוגע בסוגייה מעניינת, בצורה יפה.

זהו :) מאוד פשוט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 13:45

Nucleus_Dawn כתב:
לא מהלך יח"צ, אלא החלטה של הכותב לגעת בנושא שמעניין אותו ושחשוב לו להציג ביצירה שלו.
לא סתמי, כי זה הופך את הסיפור ליותר טוב, גם בכך שמעלים שוני מובהק בין שתי גירסאות של הדמות שקיימות בעולם הזה וגם בגלל שהסיפור נוגע בסוגייה מעניינת, בצורה יפה.

זהו :) מאוד פשוט.

אני עדין מחכה לPAYOFF על זה שהצעיר גיי והמבוגר סטרייט...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 14:03

DrKeo כתב:אני עדין מחכה לPAYOFF על זה שהצעיר גיי והמבוגר סטרייט...

גם אני.
באמת מעניין, הקטע הזה, הא? יוצר שאלות ומסתורין להמשך. מעלה שאלות לגבי זהות הXMEN החדשים. סה"כ שיפר את הסיפור :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 14:07

Nucleus_Dawn כתב:
גם אני.
באמת מעניין, הקטע הזה, הא? יוצר שאלות ומסתורין להמשך. מעלה שאלות לגבי זהות הXMEN החדשים. סה"כ שיפר את הסיפור :D

להיות כנה, עם איך שזה כתוב, נשמע שזה לא יוצר סיפור מעניין אלה סתם משהו שנזרק לאויר והולכים לשכוח מזה מאוד מהר :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 14:19

DrKeo כתב:להיות כנה, עם איך שזה כתוב, נשמע שזה לא יוצר סיפור מעניין אלה סתם משהו שנזרק לאויר והולכים לשכוח מזה מאוד מהר :/

זה כבר מעניין, כי הפכו דמות לפחות שטוחה ונגעו בסוגייה מעניינת.
אם זה יתפתח מעבר וישפיע על הסיפור, נהדר.
אם לא, זה נהדר קצת פחות. עדין צעד סביר לחלוטין, שאין סיבה לתקוף. בדיוק כמו הרבה מאוד פרטים אחרים שהועלו במהלך אינספור קומיקסים ולא הפכו לדבר הכי חשוב, ששינה 180 מעלות את הסיפור. אין שמץ של סיבה להתייחס לזה בצורה שונה מלכל השאר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 14:23

Nucleus_Dawn כתב:
זה כבר מעניין, כי הפכו דמות לפחות שטוחה ונגעו בסוגייה מעניינת.
אם זה יתפתח מעבר וישפיע על הסיפור, נהדר.
אם לא, זה נהדר קצת פחות. עדין צעד סביר לחלוטין, שאין סיבה לתקוף. בדיוק כמו הרבה מאוד פרטים אחרים שהועלו במהלך אינספור קומיקסים ולא הפכו לדבר הכי חשוב, ששינה 180 מעלות את הסיפור. אין שמץ של סיבה להתייחס לזה בצורה שונה מלכל השאר.

לקחו דמות, שינו אותה בשביל יח"צ. האם זה ישפיע על הסיפור? לא ידוע, נצטרך לחכות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 14:25

DrKeo כתב:לקחו דמות, שינו אותה בשביל יח"צ. האם זה ישפיע על הסיפור? לא ידוע, נצטרך לחכות.

לקחו דמות. עשו לה ריבוט. עיצבו אותה לפי ראות עיניו של הכותב. בדיוק כמו שעשו אינספור פעמים לפני כן.
בשביל לטעון שהיה משהו אחר ממה שהכותב מספר, צריך להציג הוכחות כלשהן. מעבר לראיית עולם צינית, לא הצגת אף לא אחת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 14:34

Nucleus_Dawn כתב:
לקחו דמות. עשו לה ריבוט. עיצבו אותה לפי ראות עיניו של הכותב. בדיוק כמו שעשו אינספור פעמים לפני כן.
בשביל לטעון שהיה משהו אחר ממה שהכותב מספר, צריך להציג הוכחות כלשהן. מעבר לראיית עולם צינית, לא הצגת אף לא אחת.

הקומיקס דלף לעיתונות שבוע לפני שהוא יצא, באנג, הוכחה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 14:54

DrKeo כתב:הקומיקס דלף לעיתונות שבוע לפני שהוא יצא, באנג, הוכחה.

הרבה דברים דולפים לפני שהם יוצאים. בטח ובטח דברים שמופצים באופן דיגיטלי, כמו למשל קומיקסים.
גם הקומיקס שבו מגלים שבטמן החדש הוא לא ברוס וויין דלף וזה דווקא פגע בDC. אין ספק שהם היו מעדיפים שאת הרעש והכותרות, הקומיקס היה עושה כשאנשים יכולים לקנות אותו.
בעצם, בדיוק אותו הדבר נכון לדליפה של XMEN. זה לא מועיל בשום צורה למכירות. עדיף היה להם שאותן כותרות היו מתפרסמות, כשיש לאנשים את האפשרות לשלם להם כסף עבורו.

גם 4 הפרקים הראשונים של משחקי הכס דלפו. זו גם היתה מזימת יח"צ?
לא הוכחה ולא נעליים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 מאי 2015, 15:00

ללא קשר לעניין, בוודאי שמועיל. כל פרסום, ובוודאי כזה מועיל. למעשה יש לא מעט כאלה שחושבים שדליפה של סדרות - מעלה את הצפייה בהן אח"כ.
לא כל שכן קומיקסים. דבר ראשון כי קומיקס על נייר הוא לא קומיקס דיגיטלי (ואח"כ חוברת שנחשבת "ידועה" תהיה הרבה יותר יקרה בשוק ההמשך) (וכמאמר סטן לי, קומיקס הוא כמו אישה, אתה יכול בהחלט ליהנות ממנה על המשחב, אבל עדיפה אחת ביד... שובנסטיות, אבל הבנת את הכוונה...)
ומכאן ש"העלות" פרסום שווה להם הרבה כסף - בטח לגליונות הבאים כשאנשים יצרו לראות מה יהיה עם זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 15:02

Nucleus_Dawn כתב:
הרבה דברים דולפים לפני שהם יוצאים. בטח ובטח דברים שמופצים באופן דיגיטלי, כמו למשל קומיקסים.
גם הקומיקס שבו מגלים שבטמן החדש הוא לא ברוס וויין דלף וזה דווקא פגע בDC. אין ספק שהם היו מעדיפים שאת הרעש והכותרות, הקומיקס היה עושה כשאנשים יכולים לקנות אותו.
בעצם, בדיוק אותו הדבר נכון לדליפה של XMEN. זה לא מועיל בשום צורה למכירות. עדיף היה להם שאותן כותרות היו מתפרסמות, כשיש לאנשים את האפשרות לשלם להם כסף עבורו.

גם 4 הפרקים הראשונים של משחקי הכס דלפו. זו גם היתה מזימת יח"צ?
לא הוכחה ולא נעליים.

4 הפרקים של משחקי הכס שוחררו לעיתונאים ואחד מהם הדליף את זה לאינטרנט. כאן מדובר בהדלפה מכוונת של קומיקס מאוד ספציפי שבו דמות בת 60 שנה יצאה מהארון. אם זה לא יח"ץ אני צנצנת. אני מוכן להתערב שהמכירות של הסדרה קפצו בגלל הרעש פי כמה מונים. הם קבלו כתבה ברולינג סטון, בCNN, בכל אתר גיקים גדול בעולם... בן אדם אין יותר יח"ץ מזה.

כלומר כמה בוטה יותר ה"דליפה" יכולה להיות, רק 3 דפים דלפו וכולם היו רציפים על היציאה מהארון של בובי. נו באמת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 מאי 2015, 15:34

DrKeo כתב:4 הפרקים של משחקי הכס שוחררו לעיתונאים ואחד מהם הדליף את זה לאינטרנט. כאן מדובר בהדלפה מכוונת של קומיקס מאוד ספציפי שבו דמות בת 60 שנה יצאה מהארון. אם זה לא יח"ץ אני צנצנת. אני מוכן להתערב שהמכירות של הסדרה קפצו בגלל הרעש פי כמה מונים. הם קבלו כתבה ברולינג סטון, בCNN, בכל אתר גיקים גדול בעולם... בן אדם אין יותר יח"ץ מזה.

כלומר כמה בוטה יותר ה"דליפה" יכולה להיות, רק 3 דפים דלפו וכולם היו רציפים על היציאה מהארון של בובי. נו באמת.

לתאוריות קונספירציה צריך הוכחות. בטח כאשר הרבה יותר הגיוני שמי שהדליף חשב שזה מעניין ולכן הוא הדליף רק את זה.
כל עוד יש הסברים הרבה יותר סבירים והגיוניים, אין סיבה להאמין להנחות על מזימות. זה בלי להתייחס בכלל לעובדה פשוטה מאוד - גם אם אנשי יח"צ החליטו לנצל טוויסט לצורכי פרסום, זה לא אומר שהיתה להם מעורבות כלשהי בכתיבה של הטוויסט.

פשוט אין לך אפילו לא שביב של הוכחה שהמזימות האלו שאתה ממציא, או שההתערבות הזאת במה שהכותב החליט לעשות קיימת.
באותה המידה אפשר להניח שגם ששת הדפים שאחרי השיחה של ג'ין גריי ואייסמן נכתבו רק בגלל שאנשי שיווק הכריחו את הכותב לשים אותם שם.

לסיכום, דבריו של הכותב:
the leaked scene "is just the first little chapter of a much larger story that will be told.”
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 מאי 2015, 20:10

הזמנתי את:

Absolute Sandman 4
Crisis on Infinite Earths
All Star Superman
Flex Mentallo

אז אני הולך לסיים את הסנדמן, לקרוא אירוע מוגזם וחשוב, ושני סיפורים של גראנט מוריסון ברצף. בהצלחה לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 23:32

Nucleus_Dawn כתב:
לתאוריות קונספירציה צריך הוכחות. בטח כאשר הרבה יותר הגיוני שמי שהדליף חשב שזה מעניין ולכן הוא הדליף רק את זה.
כל עוד יש הסברים הרבה יותר סבירים והגיוניים, אין סיבה להאמין להנחות על מזימות. זה בלי להתייחס בכלל לעובדה פשוטה מאוד - גם אם אנשי יח"צ החליטו לנצל טוויסט לצורכי פרסום, זה לא אומר שהיתה להם מעורבות כלשהי בכתיבה של הטוויסט.

פשוט אין לך אפילו לא שביב של הוכחה שהמזימות האלו שאתה ממציא, או שההתערבות הזאת במה שהכותב החליט לעשות קיימת.
באותה המידה אפשר להניח שגם ששת הדפים שאחרי השיחה של ג'ין גריי ואייסמן נכתבו רק בגלל שאנשי שיווק הכריחו את הכותב לשים אותם שם.

לסיכום, דבריו של הכותב:

נו באמת, להפוך דמות להומוסקסואלית, הכי פריט חדשות שיש - שיחת השלמה בין בני זוג, לא מעניין אף אחד. גליון 39 לא דלף, גליון 38 לא דלף, תאמין או לא גם גליון 37 לא דלף! מטורף נכון? איך יצא ש40 דלף ובדיוק הדפים של היציאה מהארון, איזה צירוף מקרים מ-ט-ו-ר-ף אה?

אתה טיפה מיתמם. אתה יכול לטעון שאנשי השיווק של מארוול רכבו על הסיפור ואין להם שום קשר לסיפור עצמו, אבל זאת היתממות די גדולה להגיד שהדפים האלה לא דלפו כדי ליצור הייפ מכירות לסדרה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 מאי 2015, 01:14

DrKeo כתב:נו באמת, להפוך דמות להומוסקסואלית, הכי פריט חדשות שיש - שיחת השלמה בין בני זוג, לא מעניין אף אחד. גליון 39 לא דלף, גליון 38 לא דלף, תאמין או לא גם גליון 37 לא דלף! מטורף נכון? איך יצא ש40 דלף ובדיוק הדפים של היציאה מהארון, איזה צירוף מקרים מ-ט-ו-ר-ף אה?

אתה טיפה מיתמם. אתה יכול לטעון שאנשי השיווק של מארוול רכבו על הסיפור ואין להם שום קשר לסיפור עצמו, אבל זאת היתממות די גדולה להגיד שהדפים האלה לא דלפו כדי ליצור הייפ מכירות לסדרה.

שום התממות. סתם סביר יותר להניח שמישהו ראה משהו מעניין בגיליון, אז הוא בחר להדליף אותו ובגליונות אחרים, אף אחד לא ראה משהו שגרם לו לרצות להדליף.
מה לעשות? הסבר יותר סביר מתרגיל יח"צ.
בכל מקרה, זה באמת לא קריטי. העיקר שברור לך שאין לך שביב ראייה לכך שהיתה איזו התערבות בהחלטות היצירתיות של הכותב, בעניין הזה.

אגב, גם vol 14 של uncanny xmen הודלף (אני מניח שאתה יודע, כי עושה רושם שאתה עוקב אחרי העניין)?

אם התהליך שהביא לחלק הזה בסיפור מעניין מישהו, הנה מה שאמר העורך על איך שזה לא משהו שהגיע ממנו, אלא משהו שהכותב הציע לו ושכנע אותו שיהיה חלק מעניין מהסיפור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 מאי 2015, 10:05

אחרי שהתחילה קצת איטי Annihilation תופסת קצת קצב. אני בתת סדרה של Nova שמספר למעשה על הצד של Nova Corps, למעשה Worldminds וNova Prime והעלילה לא רעה.

דרך אגב, אני יודע שאין שום קשר בין הסרט Guardians of the galaxy לקומיקס, אבל Drax the destroyer צויר כבן לגזע הKree כאשר למעשה הוא מהירח טיטאן (בכלל במקור מכדור הארץ) וזהה לThanos במוצע אפשר להגיד, מלבד השידרוגים שThanos עבר והעובדה שהוא בן לגזע הEternals. הוא גם ממש לא מפגר כמו שציירו אותו בסרט, אבל גם מה שעשו שם הוא לא פחות אם כי יותר מוצלח, כך שאין תלונות.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 מאי 2015, 10:27

Death_119 כתב:אחרי שהתחילה קצת איטי Annihilation תופסת קצת קצב. אני בתת סדרה של Nova שמספר למעשה על הצד של Nova Corps, למעשה Worldminds וNova Prime והעלילה לא רעה.

דרך אגב, אני יודע שאין שום קשר בין הסרט Guardians of the galaxy לקומיקס, אבל Drax the destroyer צויר כבן לגזע הKree כאשר למעשה הוא מהירח טיטאן (בכלל במקור מכדור הארץ) וזהה לThanos במוצע אפשר להגיד, מלבד השידרוגים שThanos עבר והעובדה שהוא בן לגזע הEternals. הוא גם ממש לא מפגר כמו שציירו אותו בסרט, אבל גם מה שעשו שם הוא לא פחות אם כי יותר מוצלח, כך שאין תלונות.

אתה קורא את האומניבוס ?

ולא הבנתי, יש את הסדרה העקרית ועוד כמה תת סדרות שנכתבו במיוחד כחלק מהסדרה (לא TIE IN של סדרה קיימת) ?

נשמע כמו Seven Soldiers of Victory שהורכב מכמה תת סדרות מנותקות כמעט לחלוטין שבנו יחד סיפור שלם שצריך לחבר. או שזה לא העניין.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 מאי 2015, 10:44

MGS FREAK כתב:
אתה קורא את האומניבוס ?

ולא הבנתי, יש את הסדרה העקרית ועוד כמה תת סדרות שנכתבו במיוחד כחלק מהסדרה (לא TIE IN של סדרה קיימת) ?

נשמע כמו Seven Soldiers of Victory שהורכב מכמה תת סדרות מנותקות כמעט לחלוטין שבנו יחד סיפור שלם שצריך לחבר. או שזה לא העניין.

יש סדרה מרכזית שנקראת Annihilation שיש לה למעשה פרולוג של חוברת אחת מאוד ארוכה (50 עמודים) ועוד שש חוברות קטנות יותר. בדרך לשם יש תת סדרות שמחברות את כל העלילה לקראת ההתפרצות בסוף שכל חוברת מתרכזת בגיבור אחר שמסכל על האירועים מבעד לעיניו ולפעמים גם נפגש עם גיבורים נוספים. זה מתחיל עם Thanos, ממשיך עם Drax, אחרי זה יש את Nova Prime, הSilver surfer, Ronan ואולי שכחתי עוד משהו.

הסדרה למעשה הוא Thanos, אחרי זה Drax אחרי זה הפרולוג, אחרי זה Ronan, Silver Surfer, Nova Prime ושוב Annihilation.

יש כמובן עוד גיבורים שמופיעים מלבד מה שצוין, Galactus שם, גם קצת על Death וגלדיאטור. גם דמויות פחות מעניינות כמו הBlood brothers מIron man.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 מאי 2015, 11:18

Death_119 כתב:יש סדרה מרכזית שנקראת Annihilation שיש לה למעשה פרולוג של חוברת אחת מאוד ארוכה (50 עמודים) ועוד שש חוברות קטנות יותר. בדרך לשם יש תת סדרות שמחברות את כל העלילה לקראת ההתפרצות בסוף שכל חוברת מתרכזת בגיבור אחר שמסכל על האירועים מבעד לעיניו ולפעמים גם נפגש עם גיבורים נוספים. זה מתחיל עם Thanos, ממשיך עם Drax, אחרי זה יש את Nova Prime, הSilver surfer, Ronan ואולי שכחתי עוד משהו.

הסדרה למעשה הוא Thanos, אחרי זה Drax אחרי זה הפרולוג, אחרי זה Ronan, Silver Surfer, Nova Prime ושוב Annihilation.

יש כמובן עוד גיבורים שמופיעים מלבד מה שצוין, Galactus שם, גם קצת על Death וגלדיאטור. גם דמויות פחות מעניינות כמו הBlood brothers מIron man.

אז זה סוג של build up, כמו שכל סרט של מרוואל עומד בפני עצמו ואז בסוף ה-PHASE יש את הנוקמים בתור אירוע מרכזי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 12 אורחים