נושא הקומיקס הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

MGS FREAK
Veteran

Re: נושא הקומיקס הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 נובמבר 2015, 11:07

DrKeo כתב:MGS פריק, אם אני הולך לקנות את סנדמן אז מה אני צריך לקנות מהרשימה הענקית הזאת? פשוט את העשרה VOL?
https://www.comixology.com/Neil_Gaiman- ... man_Sale_B

כן, כרכים 1-10.

אם לא קראת אף פעם משהו מהסדרה הייתי ממליץ לך לקנות קודם את הראשון ולסיים אותו מהר (לפני שהמבצע יסתיים) כדי לראות אם אתה אוהב אותו לפני שאתה קונה את השאר. הסדרה היא ההפך הגמור מקומיקס גיבורי על, היא מאוד איטית ובהרבה פרקים גיימן פשוט משתמש בה בתור פלטפורמה כדי לספר כל סיפור שעולה לו בראש (הוא מאסטר של הסיפור הקצר, כך שאין לי בעיה) כך שלא תמיד יש תחושה של רציפות וסיפור אחד גדול וגם לדעתי איכות הסיפורים והאומנות מתנדנדת לפה ולשם. יצאתי די מטומטם כשקניתי את האבסולוט הראשון (ובכך התחייבתי לעוד 3) בלי התנסות מוקדמת אבל במזל יצא שאני לא מתחרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2015, 23:41

תודה :)
אני שוקל צעדי, הסדרה הזאת היא חתיכת השקעה פיננסית לא משנה לאיזה כיוון אני הולך.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 נובמבר 2015, 15:46

DrKeo כתב:תודה :)
אני שוקל צעדי, הסדרה הזאת היא חתיכת השקעה פיננסית לא משנה לאיזה כיוון אני הולך.

250 ומשהו שקל זה די כלום לעומת סביבות ה-1200 שאני שילמתי... יש לי כאבי פנטום בארנק.

יש עוד סדרות ששמת עליהן עין ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2015, 15:59

אני כרגע עם העין על סנדמן בלבד. בכלליות יש לי חשק ניל גיימן ואני רוצה לקפוץ על כמה ספרים שלו בנוסף כמו אלים אמריקאים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 נובמבר 2015, 16:12

יצא לך לקרוא ספרים שלו ? אלים אמריקאים הוא בין האהובים עלי ממנו. מעניין לראות שהוא מתעסק בנושאים דומים בחלק מסנדמן והפך אותם לספר שלם (נכתב אחרי סנדמן).

הסדרה שונה לחלוטין, אבל הייתי ממליץ לבדוק על The Invisibles . גם סדרה ארוכה וצפופה כמו סנדמן שהיא פשוט מיינדפאק ברמות שגורמות לסיפור של ביושוק (כולם) להיראות כמו תסריט של מייקל ביי.

או בכללי כמעט כל סיפור של גראנט מוריסון. לפעמים הוא מנסה יותר מדי אבל הכתיבה שלו תמיד מדהימה. וכשהוא מצליח הוא מצליח בגדול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2015, 17:02

יש לי יותר מדי דברים לקרא ומעט מדי זמן :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 נובמבר 2015, 20:08

קראתי את אלים אמריקאים והוא היה סבבה עד הרבע האחרון שלו. הסוף הרגיש לי מרוח ודי טיפשי. קשה לי להמליץ עליו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2015, 03:44

MGS FREAK כתב:יצא לך לקרוא ספרים שלו ? אלים אמריקאים הוא בין האהובים עלי ממנו. מעניין לראות שהוא מתעסק בנושאים דומים בחלק מסנדמן והפך אותם לספר שלם (נכתב אחרי סנדמן).

הסדרה שונה לחלוטין, אבל הייתי ממליץ לבדוק על The Invisibles . גם סדרה ארוכה וצפופה כמו סנדמן שהיא פשוט מיינדפאק ברמות שגורמות לסיפור של ביושוק (כולם) להיראות כמו תסריט של מייקל ביי.

או בכללי כמעט כל סיפור של גראנט מוריסון. לפעמים הוא מנסה יותר מדי אבל הכתיבה שלו תמיד מדהימה. וכשהוא מצליח הוא מצליח בגדול.

ונניח שהייתי הולך על The Invisibles, יש לך מושג מה כן ומה לא? כמו סנדמן, ללכת על הווליומים?
קניתי את V1-3 של סנדמן אגב, אני אתחיל לקרא בקרוב :)

קליימן, אני מקווה שאני לא ארגיש את האכזבה שלך בסוף.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 נובמבר 2015, 11:31

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:יצא לך לקרוא ספרים שלו ? אלים אמריקאים הוא בין האהובים עלי ממנו. מעניין לראות שהוא מתעסק בנושאים דומים בחלק מסנדמן והפך אותם לספר שלם (נכתב אחרי סנדמן).

ונניח שהייתי הולך על The Invisibles, יש לך מושג מה כן ומה לא? כמו סנדמן, ללכת על הווליומים?
קניתי את V1-3 של סנדמן אגב, אני אתחיל לקרא בקרוב :)

קליימן, אני מקווה שאני לא ארגיש את האכזבה שלך בסוף.

לוודא שאתה מדבר על זה: https://www.comixology.com/The-Invisibl ... eries/3493

לך על הדלוקס 1-4, יש בהם את כל מה שיש ב 1-7 הרגילים ועוד איזה כמה סיפורי בונוס קטנים.

יצא לך לקרוא ספרים של מוריסון ? במחשבה שניה ותוך התחשבות במחיר אני לא יודע אם הייתי ממליץ על הסדרה למישהו שלא מכיר בגדול את הסגנון והנושאים שהוא מתעסק בהם ובאופן כללי היא לא מתאימה לכל אחד (כן אני יודע שאני נשמע דושבג מתנשא וכאילו מתוחכם , זה לא מכוון *מוריד את הפדורה*).

אם לא, הייתי ממליץ לקרוא את Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth שהוא נורא לא ממוקד מבחינת העלילה ומרגיש יותר כמו סיור בארקהם אבל נותן מושג על הסגנון שלו (ערבוב של פיליפ ק דיק, אלן מור וניל גיימן, בגדול).

וגם על על ספר שלא היה זמין במשך שנים בגלל ענייני זכויות יוצרים ולכן פחות מוכר, Flex Mentallo: Man of Muscle Mystery. כמו לווצ'מן הוא ביקורת ודיקונסטרקציה של ז'אנר גיבורי העל אבל מכיוון שונה לגמרי. הוא בהחלט בטופ של הקומיקס יחד עם ווצ'מן ומראה למה המדיום הזה מסוגל. וכמובן שהוא מספק מיינדפאק איכותי וחומר למחשבה, רק תראה את שני העמודים הראשונים שלו:

תמונה

תמונה

הרבה רגעים כאלה:
תמונה

אז הייתי ממליץ לקרוא את שני אלה (די זולים וקצרים) לפני שאתה מתחייב לאינביזיבלס (ואולי כדאי לחכות למבצע עליו, אם תקנה את שאר סנדמן יהיה לך חומר קריאה להרבה זמן).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2015, 12:58

נראה לי שאני אתרכז בסנדמן כרגע, מספיק חומר לקרא :)
אני מתעניין בInvisibles ואין לי בעיה להתחיל ישר שם, אם אני לא אתחבר אז אני לא אתחבר. אני משער שברגע שיהיה מבצע טוב עליהם אני אקנה את הדלוקס הראשון ונמשיך משם.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 נובמבר 2015, 13:12

או שתקנה כמוני את הדבר הסקסי הזה 8-) :

תמונה

אנשים מוכנים להישבע שלספר הזה יש כוחות, כדאי לך לקרוא מה מוריסון ביקש מהקוראים לעשות כשהסדרה הייתה בסכנת ביטול כדי להציל אותה :lol:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 נובמבר 2015, 14:56

הגיע אליי Birth of the Demon של באטמן :)
זה קובץ סיפורים על ראס וטליה אל-גול. לא יצא לי לקרוא סיפורים שלו אז יהיה מעניין.. הבנתי שזו גם אחלה הקדמה לריצה של מוריסון.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 נובמבר 2015, 16:17

BiA כתב:הגיע אליי Birth of the Demon של באטמן :)
זה קובץ סיפורים על ראס וטליה אל-גול. לא יצא לי לקרוא סיפורים שלו אז יהיה מעניין.. הבנתי שזו גם אחלה הקדמה לריצה של מוריסון.

לא קראתי אף אחד מהנ"ל (נחכה לאומניבוס של הריצה של מוריסון שיגיע בוודאות מתישהו) אבל הבנתי שהוא משתמש בדמויות נשכחות ורעיונות מכל ההיסטוריה של באטמן כך שבערך כל דבר זה הקדמה לריצה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2015, 16:32

MGS FREAK כתב:או שתקנה כמוני את הדבר הסקסי הזה 8-) :

תמונה

אנשים מוכנים להישבע שלספר הזה יש כוחות, כדאי לך לקרוא מה מוריסון ביקש מהקוראים לעשות כשהסדרה הייתה בסכנת ביטול כדי להציל אותה :lol:

אם היית קונה בקומיקסוליג'י את כל הקומיקסים שלך במקום גרסאות האספנים האלה היה יכול להיות לך עכשיו PC עם שלושה 980TI ואולי רכב ספורט :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 נובמבר 2015, 16:47

*בוכה*

הייתי אומר F-35 וארבעה טיטאן X.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 נובמבר 2015, 19:43

The Invisibles זה הדבר הכי טוב אי פעם.

זה מה שיש לי להגיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2015, 23:42

אני לקראת סוף הווליום השלישי של סנדמן ואני ממש נהנה. לא היה לי מושג שהוא ממש מתרחש ביקום של dc, לא צפיתי שיהיו שם דמויות כמו ג׳ון קונסטנטין. בכל מקרה בנתיים נהדר. אולי אחריו אני אלך על האינבינסבלס :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 נובמבר 2015, 23:55

סנדמן המקורי היה גיבור על (של DC) מדור הזהב בשם ווסלי דודס שריסס פושעים עם גז מרדים. או משהו כזה.
אחרי המשבר DC רצו לנצל דמויות נשכחות שלהם וגיימן בא עם רעיון לטייק חדשני לגמרי על הדמות שאנחנו מכירים היום. אם אני זוכר נכון בפרק הראשון רואים את ווסלי בכמה פאנלים ומסבירים שהיקום היה חייב למצוא מחליף למורפיאוס בתקופה שהוא היה כלוא (סוג של retcon כדי שהכל יסתדר).

סאנדמן בעיקרון הוא תחת הוצאת vertigo שמשחקת פה ושם עם השייכות הלא ברורה שלה ליקום של DC.

קראתי את האסולוטים אז אני לא יודע איך זה בווליומים, לאיזה פרק הגעת ?

והאינביזיבלס זה חובה. נתתי היום רפרוף בספר וקראתי קצת תיאוריות באינטרנט. העומק של הסדרה הזאת פשוט פסיכי, אין דברים כאלה מבחינת קנה מידה, מטא- נראטיב ושבירה של הקיר הרביעי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2015, 00:02

כן, תהיתי באמת מה הייתה השבירה הזאת לסנדמן אחר לשלוש שניו
שלא הובילה לשום דבר. אני כרגע בחלק 3 שהסוף שלו זה הסוף של אבסולוט הראשון.

אני לגמרי הולך על האנבינסבלס אחרי סנדמן :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 נובמבר 2015, 12:12

אז אלה 20 הפרקים הראשונים. לדעתי כמה מהסיפורים הכי טובים בסדרה נמצאים שם כמו

ספויילר: הצג
הפרק הגאוני בגיהנום ("I am hope". גיימן במיטבו), 24 השעות החולניות בדיינר, Sound Of Her Wings, הכנס של הרוצחים הסדרתיים עם הנאום האדיר של הקורינת'יאן, והשיחה של מוות עם אלמנטל גירל שהייתה מדכאת ומרגשת ומעוררת תקווה בו זמנית, כמו כל הסדרה הזאת.

ואגב ג'ון קונסטנטין הוא גם יצירה של אלן מור. הופיע לראשונה בריצה שלו על Swamp Thing. ההשפעה של האדם היחיד הזה על מדיום הקומיקס פשוט מטורפת.

ואתה הולך על האינביזבלס ?

תמונה

תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 ינואר 2016, 14:16

לעזאזל.

ג'ים לי ודן דידיו, שני בכירים ב-DC צייצו תמונה שכתוב בה "Rebirth". האם זה אומר שהולכים ללחוץ עוד פעם על כפתור הריסט ליקום, פחות משנה אחרי המיני ריבוט Convergence ורק חמש שנים אחרי הניו 52 ? אני רק מקווה שבמידה וזה אכן ריבוט זה לא מהלך שנועד לישר קו עם היקום הקולנועי.

על מי אני עובד, זה מה שהולך לקרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2016, 12:27

אני אבדתי כבר כל מעקב אחרי היקום שלהם. יותר מדי בלגן.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 ינואר 2016, 12:38

אני לא קורא אף סדרה אז אי אפשר להגיד שאני עוקב, רק שומע מדי פעם מי מת או הוחזר לחיים וכאלה. יש כזה בלאגן שאין נקודה טובה מספיק להתחיל ממנה.

יש שמועות שסקוט סניידר יסיים את הריצה שלו על באטמן בקרוב. אני מת שיצא כבר אומניבוס שלה כדי לקרוא אותה, אבל בטח יעברו כמה שנים עד שזה יקרה.
אפילו האומניבוס המבוקש מאוד של הריצה של מוריסון עוד לא נראה באופק.

ואגב מה עם סאנדמן, המשכת לקרוא ? לאן הגעת ?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 פברואר 2016, 14:17

אמנם אני פחות מעודכן כבר, אבל קשה לי לדמיין שאומניבוס יוזיל לך משמעותית את הסדרה ברמה שעדיף לך לחכות שנים, אלא אם אתה רוצה אותו בשביל היופי/נוחות. היא כוללת היום כמה, 8-9 אוגדנים? את רובם אפשר למצוא בין 40 ל-70 שקלים, ואם קונים אותם יד שניה מה טוב. במיוחד שהם אוגדנים יחסית פופולאריים בקרב הקהילה הפצפונת בארץ.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 פברואר 2016, 15:08

הסיבה העיקרית שאני מעדיף אומניבוסים היא בשביל לקרוא ספר ולא סיפור בהמשכים (הגודל והאיכות הם בונוס). מבחינת מחיר אם קונים סדרה באוגדנים או באומניבוס בד"כ זה פחות או יותר מחיר דומה אז עדיף כבר ללכת על האומניבוס.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים