נושא הקומיקס הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הקומיקס הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2015, 14:28

והוא עוד האיש ה"רע", ברוב הסיפורים... הזוי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 יוני 2015, 14:33

כן, אם יהפכו אותו לשחור, זה לגמרי פגיעה בכל הקהלים, ניצולי שואה וגם עעכשיו שוב השחור אשם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2015, 15:11

יש שם כמה תגובות זהב כמו "!Make Storm white" או "Magneto just has too much holocaust Jew survivor privilege".
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2015, 15:45

אבל יש טאג לטוויטר... למה אתה כותב את הציטוט?? :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2015, 16:10

swiss-the-engine כתב:
DrKeo כתב:סוויס חפש ציצים.

חפיף... פורטרייט של ציצים במשרדון שלי ואז באמת אני במקום עבודה מגניב. שחר לא יסכים.

למה שאני לא יסכים? אתה חושב שיש לי משהו נגד ציצים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2015, 16:16

Nucleus_Dawn כתב:
swiss-the-engine כתב:

חפיף... פורטרייט של ציצים במשרדון שלי ואז באמת אני במקום עבודה מגניב. שחר לא יסכים.

מיזוגניה. זה היה בהלצה. זה בכלל לא יאה לעשות דבר כזה, גם אם הבוס היה תולה דבר כזה בעצמו.

רואה מה עשית? בגללך יצא לי הודעה רצינית. :(
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2015, 16:54

swiss-the-engine כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
swiss-the-engine כתב:

מיזוגניה. זה היה בהלצה. זה בכלל לא יאה לעשות דבר כזה, גם אם הבוס היה תולה דבר כזה בעצמו.

רואה מה עשית? בגללך יצא לי הודעה רצינית. :(

אהה... מוזר. חשבתי שמוסכם פה שמיזוגניה זו המצאה של לוחמי חופש וביריונות פמינסטית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 יוני 2015, 17:40

אחרי הפרק האחרון של משחקי הכס
ספויילר: הצג
עברנו לתמוך בשריפת ילדים, שינאת נשים זה כ"כ תחילת העונה...
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 10 יוני 2015, 18:29

swym כתב:יקירי הSocial Justice שברו שיאים חדשים של פארודיה עצמית עם הדרישות מתעשיית הקומיקס: הפעם צריך להפוך את מגנטו לשחור, כי להיות ניצול שואה זה הרי לא מספיק מיעוט מדוכא.
http://twitchy.com/2015/06/07/salon-wan ... of-mlk-jr/

פשוט cringeworthy.

ואם אתה חושב שזה השיא שאליו הגיעו ה-SJWים , תחפש מה עשתה לאחרונה נערת המזרון מהקולג'.
SFW זה לא.
צבוע, פתטי, מבזה כל קורבן אונס באשר הוא ומעלה את המושג attention whore לרמה מעשית זה כן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2015, 19:02

למען האמת, רפרוף זריז על הכתבה עצמה מלמד שבין נכונות פוליטית, ״לוחמי צדק״ והכתבה הזאת, אין שמץ של קשר.

מדובר שם על הפער הלא הגיוני בין השנים שבהן התרחשה השואה והגילאים של הדמויות בxmen.

לא שמפתיע בכלל שטיפוסים מסוימים מתעלמים מהתוכן ומעוותים אותו כדי שיתאים לאג׳נדה המנותקת מהמציאות שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2015, 20:27

הסרטונים של JUSTICE LEAGUE ממשיכים להיות מדהימים ונוראיים:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2015, 11:27

Nucleus_Dawn כתב:למען האמת, רפרוף זריז על הכתבה עצמה מלמד שבין נכונות פוליטית, ״לוחמי צדק״ והכתבה הזאת, אין שמץ של קשר.

מדובר שם על הפער הלא הגיוני בין השנים שבהן התרחשה השואה והגילאים של הדמויות בxmen.

לא שמפתיע בכלל שטיפוסים מסוימים מתעלמים מהתוכן ומעוותים אותו כדי שיתאים לאג׳נדה המנותקת מהמציאות שלהם.

אה, כן... טענה מאוד הגיונית - הזמן מהשואה ועד היום, זה לא יהיה ריאליסטי אם הוא עדיין יהיה ניצול! והרי אין דבר שחשוב יותר מעקביות בזמנים בקומיקס, אז האפשרות היחידה היא שהוא חייב להיות שחור, מן הסתם.

...לגמרי SJW

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2015, 17:23

Laskin כתב:
Nucleus_Dawn כתב:למען האמת, רפרוף זריז על הכתבה עצמה מלמד שבין נכונות פוליטית, ״לוחמי צדק״ והכתבה הזאת, אין שמץ של קשר.

אה, כן... טענה מאוד הגיונית - הזמן מהשואה ועד היום, זה לא יהיה ריאליסטי אם הוא עדיין יהיה ניצול! והרי אין דבר שחשוב יותר מעקביות בזמנים בקומיקס, אז האפשרות היחידה היא שהוא חייב להיות שחור, מן הסתם.

...לגמרי SJW

מעטים הקומיקסים שמעוגנים באירוע היסטורי גדול. לכן המצב של מגנטו קצת שונה ולכן הכתבה הזו נכתבה (שוב - בלי שמץ של קשר לכמה שייצוג ראוי במגיה פופולארית זה נושא חשוב).
אבל בלי קשר לעובדות, איגוד לוחמי החופש נגד נכונות פוליטית בכל גווניה, לא היה לפני תקופה לא ארוכה המגנים של ההמשכיות הקדושה והחשובה בקומיקסים וטען בנחרצות שאסור לשנות שום דבר שפוגע בה? משעשע שפתאום זה לא משנה כלום.

גם משעשע איך הופכים בקלות ״יש בעיה מסוימת. זה פתרון אפשרי״, ל״זו האפשרות האחת והיחידה וזה חובה!!!!״
סה״כ דנו בבעיה והציעו פתרון (מוצלח למדי).

בקיצור, הדבר היחיד שיש לי להגיד על השימוש שלכם בsjw זה:
תמונה
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 12 יוני 2015, 00:03, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2015, 18:24

מה עם יהודי שהרגו את המשפחה שלו בתקיפה גזענית ברוסיה הסוויטית? הנה, פיתרון שיחזיק איזה 40 שנה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2015, 20:45

DrKeo כתב:מה עם יהודי שהרגו את המשפחה שלו בתקיפה גזענית ברוסיה הסוויטית? הנה, פיתרון שיחזיק איזה 40 שנה.

גם יכול לעבוד, אבל קצת פחות מוצלח מבחינה שיווקית, כי מדובר ברדיפה גזענית הרבה פחות מוכרת בעולם המערבי.

הרדיפה של השחורים בארה״ב, לצערינו עולה לכותרות בערך כל הזמן בארה״ב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 01:37

מה עם צועניה שחורה יהודיה לסבית א-מינית עם הפרעה דו קוטבית שהתאסלמה?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2015, 06:28

רק אם היא גם אלרגית לגלוטן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2015, 09:02

DrKeo כתב:מה עם צועניה שחורה יהודיה לסבית א-מינית עם הפרעה דו קוטבית שהתאסלמה?

מגוחך בערך כמו הטענות שעלו פה מצד נציגי הועד נגד נכונות פוליטית וצדק.
לחלוטין ראוי, בהתחשב בכך שחידוש הדיון מבוסס על שקר מגוחך וטיפשי במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 יוני 2015, 17:48

יש דרך מומלצת לקרוא קומיקסים בiOS? איזהשהיא אפליקציה עם מאגר קומיקסים חינמי?
"A man chooses, a slave obeys"

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 יוני 2015, 23:35

חסדנות אמריקאית במיטבה: תלמידה בקולג' בקליפורניה (בת 20) שלומדת ספרות אנגלית נדרשה לקרוא ארבעה קומיקסים כחלק מהתואר (הספר הראשון של סאנדמן ו-Y הגבר האחרון, פרספוליס, ו- Fun Home). הנפש העדינה שלה נפגעה קשות אחרי שהיא גילתה שיש בהם סקס ואלימות, אז היא הלכה לאמא ואבא שהחליטו להפגין מחוץ לקמפוס וקוראים להחרים את הספרים.
"אני לא ציפיתי לפתוח את הספר ולראות בתוכו תוכן גרפי", היא אמרה, "אני ציפיתי לבאטמן ורובין, לא לפורנו"
ביץ' פליז, את רוצה באטמן ורובין ? אין בעיה. תקראי את The Dark Knight Returns וארקהם אסיילום, מעניין מה תגידי על זה.

הכתבה: http://robot6.comicbookresources.com/20 ... olis-more/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2015, 09:30

MGS FREAK כתב:חסדנות אמריקאית במיטבה: תלמידה בקולג' בקליפורניה (בת 20) שלומדת ספרות אנגלית נדרשה לקרוא ארבעה קומיקסים כחלק מהתואר (הספר הראשון של סאנדמן ו-Y הגבר האחרון, פרספוליס, ו- Fun Home). הנפש העדינה שלה נפגעה קשות אחרי שהיא גילתה שיש בהם סקס ואלימות, אז היא הלכה לאמא ואבא שהחליטו להפגין מחוץ לקמפוס וקוראים להחרים את הספרים.
"אני לא ציפיתי לפתוח את הספר ולראות בתוכו תוכן גרפי", היא אמרה, "אני ציפיתי לבאטמן ורובין, לא לפורנו"
ביץ' פליז, את רוצה באטמן ורובין ? אין בעיה. תקראי את The Dark Knight Returns וארקהם אסיילום, מעניין מה תגידי על זה.

תלמידה בקולג?!
אני יכול להבין את הטמטום הזה שתלמידת תיכון בת 16 קוראת משהו וההורים שלה מתעצבנים, אבל תלמידת קולג' בת 20 שהולכת עם זה להורים שלה?
איזה מעפן.

מצד שני, קיימות מעט מאוד מחמאות גדולות יותר ליצירה, מקריאה לאסור אותה.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יוני 2015, 11:00

Nucleus_Dawn כתב:
MGS FREAK כתב:חסדנות אמריקאית במיטבה: תלמידה בקולג' בקליפורניה (בת 20) שלומדת ספרות אנגלית נדרשה לקרוא ארבעה קומיקסים כחלק מהתואר (הספר הראשון של סאנדמן ו-Y הגבר האחרון, פרספוליס, ו- Fun Home). הנפש העדינה שלה נפגעה קשות אחרי שהיא גילתה שיש בהם סקס ואלימות, אז היא הלכה לאמא ואבא שהחליטו להפגין מחוץ לקמפוס וקוראים להחרים את הספרים.

תלמידה בקולג?!
אני יכול להבין את הטמטום הזה שתלמידת תיכון בת 16 קוראת משהו וההורים שלה מתעצבנים, אבל תלמידת קולג' בת 20 שהולכת עם זה להורים שלה?
איזה מעפן.

מצד שני, קיימות מעט מאוד מחמאות גדולות יותר ליצירה, מקריאה לאסור אותה.

אני לא אתפלא אם היא מהנוצרים סטייל הכנסיה הבפטיסטית של ווסטברו, אלה שמתעלמים מכל מה שרע בספר הזה, נו, איך קוראים לו, זה שמלא בתיאורי אונס, גילוי עריות, מיזוגניה, רצח עם ועוד רבים וטובים, אבל שזה מופיע בכל מקום אחר הם נחרדים.

או שהיא סתם אמריקאית טיפוסית. הורג אותי כמה שהמדינה הזאת צבועה ומתחסדת. קליפים ומופעים שמראים בחורות לובשות רבע גרם בד בפוזות מיניות זה בילוי לכל המשפחה אבל ברגע שרואים פיטמה זה סוף העולם. שלא לדבר על צינזור המילים המוגזם שלהם, N וורד, HECK במקום HELL, שיט, וכו'

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 יוני 2015, 15:59

Laskin כתב:אה, כן... טענה מאוד הגיונית - הזמן מהשואה ועד היום, זה לא יהיה ריאליסטי אם הוא עדיין יהיה ניצול! והרי אין דבר שחשוב יותר מעקביות בזמנים בקומיקס, אז האפשרות היחידה היא שהוא חייב להיות שחור, מן הסתם.

...לגמרי SJW

אבל אבל אבל תחשוב על זה בדיעבד ותראה שזה מאד הגיוני להעביר את האוריג'ין של מגנטו לשנות ה-60 באמריקה! הרי הטיעון שהוא זקן מידי בשביל גם להיות ילד בשואה וגם להיות רלוונטי ובגיל "המתאים" ב-2015 הוא טיעון לגיטימי לחלוטין, ולכן מכל המקומות בעולם צריך לדחוף את סיפור האוריג'ין שלו כמתבגר בימי מרטין לוטר קינג. זה הרי רק 50 שנה אחורה מהיום, מה שיעשה את הריבוט של מגנטו בימינו בחור צעיר ורענן בשנות ה-60 לחייו!
(חס וחלילה להציע שסיפור האוריג'ין של מגנטו מתחיל בהפגנות בכיכר טאינמן ב-89. אמנם ככה בריאן סינגר יכול לעשות אותו בסצינה בסרט מכופף קנה של טנק ואז גם הגיל שלו יהיה הגיוני, אבל אז אנחנו נרגיז את הסינים - ואת זה אנחנו לא רוצים לעשות כי סין היא מדינת מיעוט מדוכאת ע"י המערב הקפיטליסטי)

וברצינות, הטמטום המתמטי שמלווה לניסיון לדחוף פוליטיקלי קורקט אמריקאי מדהים אותי כל פעם מחדש. ועוד אנחנו מדברים על תעשיית הקומיקס, כן? מקום שבו אנשים בטייטס עפים בשמיים ובבועת הסבר בודדת מגנטו יכול לקשקש על איך הוא מטהר את הגוף שלו באמצעות שליטה מוחית על הברזל בדם ולכן מזדקן יותר לאט - ואנשים עדיין יקבלו את זה כpassable.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2015, 16:35

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:מה עם יהודי שהרגו את המשפחה שלו בתקיפה גזענית ברוסיה הסוויטית? הנה, פיתרון שיחזיק איזה 40 שנה.

גם יכול לעבוד, אבל קצת פחות מוצלח מבחינה שיווקית, כי מדובר ברדיפה גזענית הרבה פחות מוכרת בעולם המערבי.

הסיבה שזה ״עולה״ הוא sjwים שחייבים לחפש גזענות ואפליה בכל מצב ובכל מקרה.

דווקא המילה ״שיווקית״ מלמדת אותנו משהו... כל כך הרבה עוולות שונות בעולם ורק להתעסק עם אנשים ״מדוכאים״ שחיים כולם במדינות חופשיות למהדרין מראה בדיוק מה רמת ה״עקרונות״ at play פה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2015, 17:00

swiss-the-engine כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

הסיבה שזה ״עולה״ הוא sjwים שחייבים לחפש גזענות ואפליה בכל מצב ובכל מקרה.

דווקא המילה ״שיווקית״ מלמדת אותנו משהו... כל כך הרבה עוולות שונות בעולם ורק להתעסק עם אנשים ״מדוכאים״ שחיים כולם במדינות חופשיות למהדרין מראה בדיוק מה רמת ה״עקרונות״ at play פה.

לא. זו כלל לא הסיבה שזה עלה. כתבתי בדיוק למה זה עלה ואין סיבה להניח שקיים איזה הסבר נסתר אחר. באמת שלא לקח לי יותר מ10 שניות, כדי לבדוק את זה. כשמישהו עם אג'נדה מאוד ברורה והיסטוריה של סילוף ועיוות המציאות מעלה טענה כלשהי, אני נוהג לבדוק אותה ולא פשוט להאמין לטענה שלו.

ברור שנוח לאנשים מסוימים לצווח "אבל השינוי הורס את ההמשכיות של הקומיקס וסותר דברים!!!!", כאשר השינוי פוגע להם בפריבילגיה ופתאום עכשיו, כשמישהו מדבר על המשכיות של קומיקס, הם טוענים שזה לא חשוב בכלל וקומיקסים בכל מקרה לא הגיוניים, רק בגלל שפתרון אפשרי לבעיית המשכיות, זה שהדמות תהייה אפרו אמריקאית.
מראה בדיוק מה רמת הצביעות פה.

הטענה האחרונה שלך היא לא הרבה יותר מכלום ושום דבר. העובדה שיש עוולות בעולם, לא מורידה מערך של עוולות אחרות. רק בגלל שמישהו פריבילג באופן קיצוני (כמו רוב האנשים שחיים במדינות מפותחות), לא אומר שהוא לא סובל מהבעיות שלו וזה בטח לא אומר שהוא לא סובל מדיכוי ורדיפה ממוסדים וחברתיים.
באותה המידה אפשר להגיד שאם מישהו עוזר לחולה סרטן שעובר כימוטרפיה, אז העקרונות at play אצלו צבועים, כי מה הוא עוזר למישהו שחי בעולם מערבי וזוכה לטיפול הרפואי הטוב ביותר שאדם במצבו יכול לקבל, כשיש אנשים שאם היו מקבלים סרטן, הם לא היו יכולים לדבר שום טיפול ופשוט היה מתים ישר.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים