נושא הנושאים הנשכחים מארץ האבות (הראשי)

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

MGS FREAK
Veteran

נושא הנושאים הנשכחים מארץ האבות (הראשי)

הודעהעל ידי MGS FREAK » 08 אוקטובר 2014, 22:09

למי שהכותרת לא ברורה לו:

תמונה

נושא מוזיקת המשחקים הזכיר לי שפתחתי פעם נושא זהה בויגיימס. ניסיתי לחפש אותו, ובמסעותיי בארץ ההפקר שנטשנו בגלל שמועות על סוף העולם גיליתי נושאים מעניינים שיצרתי, שחלק מהמשתמשים פה כיכבו גם בהם.

הכרזה על DLC בזמן פיתוח המשחק: זה צריך להיפסק

משחקים עתיקים ששיחקתם בהם רק לאחרונה

אז, מהו RPG ?

נחמד לראות את הויכוחים של פעם :lol:

תחלקו גם אתם דיונים שזכורים לכם.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: נושא הנושאים הנשכחים מארץ האבות (הראשי)

הודעהעל ידי Mandellla » 09 אוקטובר 2014, 16:32

מזכיר לי את התקופה הנוראית בויגיימס (גם בעוד פורומים כמו גיימר ו-FXP, אבל אני לא גולש שם בכלל רק רואה מהצד :lol:) שהיו אנשים מעצבנים/טרולים/פליימרים/ספאמרים (היו אנשים מאוד טובים ונחמדים שחלקם כאן וחלקם נעלמו בצער רב, וגם חייב להזכיר את המנהלים הטובים שנמצאים גם פה שתמיד שמו לב לספאמרים שעשו שטויות) בפורום אקס בוקס 360 שכבר לא פעילים בפורומים, המנהלים היו צריכים לתת לנו כמה פעמים הרחקה מהריבים המטופשים וזה היה מצחיק שאותם אלו שעצבנו שלחו לי הודעה פרטית באקס בוקס שהם מתבכיינים שגרמתי להם לחטוף הרחקה ביחד, כנראה שהם לא יחזרו יותר :mrgreen: , ואם לכאן, אז תנו להם באן כדי למנוע בעיות וריבים :twisted:.
אבל לא משנה, הקהילה של ה360 די מתה מאז ובקושי מעט אנשים שם, אולי בXBO אותם אלו לא קיימים.

מתחרט שהמריבות לא היו ויכוחים פשוטים כמו שהצגת בפורום PS, הייתי צריך לקנות PS3 ולהיות יותר בקהילה הזאת עם פחות ריבים.

לא יודע אם מישהו כאן מכיר את ה"בדיחת פורום גיימר", הנושא:"איך מתכופפים בביושוק", כמה שעשו מזה בדיחה ממוחזרת, וגם עוד בדיחה מ-FXP, האם דובדבן דומה למשחקי מחשב? http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=10228509

ודבר אחרון, מצטער אם הזכרתי דברים מפורומים אחרים, לא מתכוון להעליב בכוונה או משהו, אבל אלו היו תקופות מלאות בטרולים ואנשים שמציקים ומטרידים באקס בוקס לייב שגם לא קשורים לפורומים ובפורומים עצמם, וגם מצטער אם התנהגתי או עשיתי משהו רע בפורום 360 בויגיימס, לא ידעתי כל כך איך להתנהג ולהתנהל מול פליימרים/טרולים משועממים.
תמונה
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 אוקטובר 2014, 19:40

Mandellla כתב:מזכיר לי את התקופה הנוראית בויגיימס (גם בעוד פורומים כמו גיימר ו-FXP, אבל אני לא גולש שם בכלל רק רואה מהצד :lol:) שהיו אנשים מעצבנים/טרולים/פליימרים/ספאמרים (היו אנשים מאוד טובים ונחמדים שחלקם כאן וחלקם נעלמו בצער רב, וגם חייב להזכיר את המנהלים הטובים שנמצאים גם פה שתמיד שמו לב לספאמרים שעשו שטויות) בפורום אקס בוקס 360 שכבר לא פעילים בפורומים, המנהלים היו צריכים לתת לנו כמה פעמים הרחקה מהריבים המטופשים וזה היה מצחיק שאותם אלו שעצבנו שלחו לי הודעה פרטית באקס בוקס שהם מתבכיינים שגרמתי להם לחטוף הרחקה ביחד, כנראה שהם לא יחזרו יותר :mrgreen: , ואם לכאן, אז תנו להם באן כדי למנוע בעיות וריבים :twisted:.
אבל לא משנה, הקהילה של ה360 די מתה מאז ובקושי מעט אנשים שם, אולי בXBO אותם אלו לא קיימים.

מתחרט שהמריבות לא היו ויכוחים פשוטים כמו שהצגת בפורום PS, הייתי צריך לקנות PS3 ולהיות יותר בקהילה הזאת עם פחות ריבים.

לא יודע אם מישהו כאן מכיר את ה"בדיחת פורום גיימר", הנושא:"איך מתכופפים בביושוק", כמה שעשו מזה בדיחה ממוחזרת, וגם עוד בדיחה מ-FXP, האם דובדבן דומה למשחקי מחשב? http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=10228509

ודבר אחרון, מצטער אם הזכרתי דברים מפורומים אחרים, לא מתכוון להעליב בכוונה או משהו, אבל אלו היו תקופות מלאות בטרולים ואנשים שמציקים ומטרידים באקס בוקס לייב שגם לא קשורים לפורומים ובפורומים עצמם, וגם מצטער אם התנהגתי או עשיתי משהו רע בפורום 360 בויגיימס, לא ידעתי כל כך איך להתנהג ולהתנהל מול פליימרים/טרולים משועממים.

הקטע עם דובדבן... ג'יזס פאקינג קרייסט. אם הוא טרול, הוא רב אומן במלאכתו. אם לא, מגיע לנושא הזה מקום של כבוד לצד "חבר שלי החזיק ידיים עם חברה שלו והוא פוחד שהיא בהריון" ודומיהם.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 13 אוקטובר 2014, 13:27

רק תגובה קטנה לגבי הנטישה שלנו - היא לא ממש הייתה נטישה בגלל שמועות - זה היה בהרבה יותר משמועות, לא היה שום מענה מההנהלה הבכירה באתר לגבי שום דבר והיו ימים ארוכים (ואפילו שבועות) של down time בלי שום מענה מההנהלה, אחר כך, כל ההנהלה של הפורום שלנו שהקימה את הפורום הזה פשוט נושלה מיכולות הניהול - טיפה יותר מאשר סתם נטישה שלנו.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 אוקטובר 2014, 14:14

כשדיברתי על אנשים שנעלמו לגמריי מפורומים, התכוונתי לדוגמא לדין (FP), מי שמכיר אותו מויגיימס במיוחד כמנהל פורום אקס בוקס 360, שלא ידוע כל כך האם הוא היום פעיל בפורום כלשהו , הוא פרש לפני הרבה זמן מניהול פורום 360 וגם כנראה הוא יותר מתעסק עם לימודי משפטים או אפילו הוא כבר סיים.

הנטישה בשבילי לא ידועה כל כך, מפני שאני עזבתי את ויגיימס מ2010 ואז אחרי 3 שנים חזרתי לשם, הפורום היה ללא הפליימרים/טרולים שעשו הרבה בעיות כשאני הייתי (תודה לאל :P ), אבל הדבר האירוני הוא שבסוף כולנו עברנו לכאן רק לפני כמה חודשים שחזרתי לשם :lol: , הפורום הזה מרגיש לי יותר טוב איכשהו, בגלל שהוא יחסית שקט מטרולים משועממים וכמות האנשים שמצטרפת לכאן כל חודש קטנה מאוד.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 אוקטובר 2014, 16:13

דין היה מנהל לתקופה קצרה מאוד ובשלב מסוים כל העסק נמאס עליו ואני חושב שהוא גם הפסיק לשחק.
מעבר לזה, הוא היה מיודד במציאות עם יגור לוקשנקו (הידוע בכינויו "ררררועי"), שהיה טרול על עם פה מטונף ולמיטב זכרוני בסוף נזרק מהפורום.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 אוקטובר 2014, 23:26

אני רואה שדין נמצא בסטים, לפעמים משחק, כנראה כבר עבר לעולם המחשב (סטים)/נינטנדו/מה שזה יהיה.

רועי/JinxTZ היה בהחלט טרול שלא הפסיק לריב איתי ועם עוד כמה, אני כבר שכחתי על מה הוא בדיוק רב איתי, ב2009 שהייתי איתו ועם עוד אנשים ביחסים טובים אחרי המפגש הכיפי בפסח של קהילת אקס בוקס 360 של ויגיימס, יום אחד באקס בוקס קצת חפרתי לו ולעוד מישהו (YuvalShot, הידוע בתור הילד עם קול של קטנצ'יק שצועק ורב עם כולם, עוד טרול/פליימר שהיה מעצבן, ובמיוחד ניצלו את הקול שלו בשביל לצחוק עליו) ,ואז הם העיפו אותי מהפארטי באקס בוקס לייב, אני הצפתי אותו בהזמנות לצ'ט פרטי (זה ידוע בתור אקספלויט/גליץ' שמונע מאנשים מלחזור לתפריט של האקס בוקס, היו עוד דברים מרושעים בסגנון כמו לשלוח למישהו הודעת קול בזמן שהוא בפארטי, ומי שפותח אותה אז מעיפים אותו בכוונה ואז האקס בוקס של הקורבן נתקע, קרה לי פעם אחת ומאז למדתי, שישרף מי שעושה את זה בלי סיבה :evil: ), והוא החליט להיות איתי בברוגז עד היום כמו ילד קטן :lol:.

לפני שנתיים מישהו התגייס אז כתבתי לאותו אחד גיוס נעים, ורועי התחיל לתקוף אותי בתגובות והחזרתי לו קצת ואז אנחנו מחקנו את התגובות שלנו כדי שלא נדווח אחד על השני 8-) , אני גם לא מאמין איך נתנו לו להיות המנהל של פורום X360 של גיימר, אנשים שם לא יודעים איך לנהל פורום שהם עושים כזה דבר :? .
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אוקטובר 2014, 01:18

האמת שבהתחלה הוא היה נראה בן אדם בסדר. הוא גם הגיע לאיזה מפגש ועזר לארגן שם את הדברים ביחד עם דין וחנן.
כמה חודשים אח"כ, היה איזה קטע שהילדים בפורום התחילו לרדת בצורה דוחה ומסריחה במיוחד על SlyOri (אם אני לא טועה). את כל הזבל שהיה להם בפה הם הוציאו עליו בפארטי והוא לא ממש היה טיפוס שמסוגל להתמודד איתם. בהתחלה חשבתי שהטינופת הזו מגיעה מיובלשוט אבל אחרי כמה ימים התברר לי שהמקור זה בכלל יגור. ניסיתי קצת להרגיע את הדברים ולראות אם יש עם מי לדבר אבל זה היה חסר תועלת ומהשלב הזה אני כבר התייחסתי אליו בצורה שונה לחלוטין.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 14 אוקטובר 2014, 10:28

omerkot כתב:האמת שבהתחלה הוא היה נראה בן אדם בסדר. הוא גם הגיע לאיזה מפגש ועזר לארגן שם את הדברים ביחד עם דין וחנן.
כמה חודשים אח"כ, היה איזה קטע שהילדים בפורום התחילו לרדת בצורה דוחה ומסריחה במיוחד על SlyOri (אם אני לא טועה). את כל הזבל שהיה להם בפה הם הוציאו עליו בפארטי והוא לא ממש היה טיפוס שמסוגל להתמודד איתם. בהתחלה חשבתי שהטינופת הזו מגיעה מיובלשוט אבל אחרי כמה ימים התברר לי שהמקור זה בכלל יגור. ניסיתי קצת להרגיע את הדברים ולראות אם יש עם מי לדבר אבל זה היה חסר תועלת ומהשלב הזה אני כבר התייחסתי אליו בצורה שונה לחלוטין.

הסיפור לא הסתכם רק בזה, רועי (ג'ינקס) הגיע עד לבית של אורי ודפק לו על הדלת ואיים עליו (יש לציין שרועי גדול ממנו בכמה שנים טובות) והייתה שם התערבות של משטרה ואבא של אורי בשביל לגמור את הסיפור הזה. אני זוכר ספציפית את זה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אוקטובר 2014, 11:48

SgtDonowitz כתב:הסיפור לא הסתכם רק בזה, רועי (ג'ינקס) הגיע עד לבית של אורי ודפק לו על הדלת ואיים עליו (יש לציין שרועי גדול ממנו בכמה שנים טובות) והייתה שם התערבות של משטרה ואבא של אורי בשביל לגמור את הסיפור הזה. אני זוכר ספציפית את זה.

לא היה לי מושג שזה הגיע לרמות כאלה... אני רק יכול לאחל לו הרבה מילקי בברלין.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוקטובר 2014, 23:31

אי אפשר בלי זה:
http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1142718
יש שם גם את זומביט, יונת האצ'יוומנטס הכי גדולה בישראל, רק בשביל זה זה שווה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 17 אוקטובר 2014, 16:12

יונת אצ'יבמנטס, עד היום יש אנשים שמשחקים רק בשביל זה :lol: , פעם הייתי טיפוס שעושה קצת אצ'יבמנטס בשביל הגיימסקור באקס בוקס והיום אני מתעב את התופעה הזו, איזה מין בנאדם חסר משמעות יעשה חפצים ודברים שאפשר רק דרך אצ'יבנטס להשיג אותם (היילו 3 הדוגמא הכי טובה, בגלל זה שנאתי את המשחק וגם בגלל הDLC שכל פעם עשו), וגם האצ'יבמנטס עצמם עוד נחשבת להמצאה מפגרת, זה גורם לך להרגיש שאתה משחק את המשחק רק בשביל זה.

היה מישהו מויגיימס ובאקס בוקס ששיחק אותה ערס צעצוע בלייב בשם Natkiller360, הוא אשכרה קנה משחק (אולי אפילו עוד משחקים) רק בשביל האצ'יבמנטס המטומטמים (זה היה משחק של אוואטר: כשף האוויר מניקלודיאון).

עוד דיון ישן ומצחיק: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?p=4027496, איך ש-Slyori היה הבכיין בלייב, התלונן שאני ורועי היינו מעצבנים בגירס, התקופה הכי מצחיקה.
סלייאורי בהתחלה היה חביב אליי ואז נהיה תקופה שהוא היה מעצבן ובכיין, אחרי זה הבנו שהוא בסך הכל מסכן שסתם נטפלים אליו, אנשים רשעים היו פותחים דיונים נגדו בגיימר שיורדים על שמה של אמו.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 17 אוקטובר 2014, 22:53

יש שיר שהומצא נגד ערס צעצוע באקס בוקס לייב, בשם דן גילאור (בטח כמה מכם מכירים אותו בתור אחד שהיה מאיים מאילת, ואז בא למפגשי ויגיימס עם מראה של זוהר ארגוב הקטנצ'יק, אחר כך הוא פתח פוסט בפורום ויגיימס שהוא שאל משהו על משחק, דין סגר לו את הפוסט, הוא פתח פוסט חדש מלא קללות נגד דין וקיבל באן, כמה שזה היה מצחיק), זה הולך ככה: "דן גילאור דן גילור, אוהב בנים אוהב בנים" (אני יודע שזה מעליב, אבל זה היה טרנד רוב הזמן בלייב).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 24 אוקטובר 2014, 00:19

תראו איזה כתבה מצאתי! (זה טריפל פוסט בגלל שאנשים כאן לא כותבים בנושא הזה, תתחילו לכתוב כדי שלא יווצר מצב של דאבל/טריפל פוסטינג.)
תמונה
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 24 אוקטובר 2014, 09:33

Mandellla כתב:תראו איזה כתבה מצאתי! (זה טריפל פוסט בגלל שאנשים כאן לא כותבים בנושא הזה, תתחילו לכתוב כדי שלא יווצר מצב של דאבל/טריפל פוסטינג.)

אני זוכר את הפוסט הזה די טוב, ואם אני לא טועה זה היה זמן מועט לפני שיובל עזב את ויגיימס וסגר חשבון עם כל הטרולים (שמשום מה הוא החשיב את כל קוראי האתר כחלק מהם) אבל היום, במצב הנוכחי אני לא חושב שיש ממש הצדקה לפוסט הזה ולמה ששום בו.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 24 ספטמבר 2015, 01:36

מישהו זוכר את משחק החרקים הזה לווי, שדובר עליו רבות בזמנו? :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2015, 10:25

וואו, רונן... כמה מלים השקעת על הזבל הזה :)
ככה זה היה בתקופת הווי בפורום נינטנדו, הפאנבויז פתחו נושא לכל משחק אפשרי, לא משנה כמה לא מעניין היה, ואם היה נראה כמו משחק של 6.5 - אז בכלל הייתה התלהבות חסרת מעצורים, תליית תקוות בלתי פרופורציונלית ולבסוף, תמיד - אכזבה (לצד הכחשה ותרוצים)
:P
היה כיף

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2015, 11:28

אני רואה שם תגובות אלי אבל אין הודעות שלי, מחקו לי :(
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2015, 13:41

מוזר, אני בבירור רואה הודעות שלך שם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2015, 16:56

כן מסתבר שהייתי צריך ללכת 4 עמודים אחורה כדי למצא אותן :)

ואו, הת'רד הזה מצחיק רצח :)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 24 ספטמבר 2015, 18:41

Laskin כתב:וואו, רונן... כמה מלים השקעת על הזבל הזה :)
ככה זה היה בתקופת הווי בפורום נינטנדו, הפאנבויז פתחו נושא לכל משחק אפשרי, לא משנה כמה לא מעניין היה, ואם היה נראה כמו משחק של 6.5 - אז בכלל הייתה התלהבות חסרת מעצורים, תליית תקוות בלתי פרופורציונלית ולבסוף, תמיד - אכזבה (לצד הכחשה ותרוצים)
:P
היה כיף

אני חושב שזה היה בעוד פורומים שאנשים התלהבו כל כך ממשחקים מסוימים שנראו מרשימים ובסוף אותם משחקים קיבלו ציונים נמוכים, אני פעם פתחתי דיון על המשחק של המסור שבסוף הוא לא היה להיט כל כך, העיקר ההתלהבות :) .
תמונה
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 ספטמבר 2015, 18:52

הנושא הזה בעצמו הוא נושא נשכח. כל כך meta.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 אוקטובר 2015, 00:44

מה אתם רוצים, זה היה פורום ווי, אז מדברים על מה שיש לקונסולה, והוא נראה מקורי ונחמד. סיימתי אותו והוא באמת נחמד, אך לינארי מדי לטעמי. השלב האחרון היה מעולה. גם נגמר יפה :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2015, 00:56

זה היה לפני שפתחת את האופקים וקנית פס3 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2015, 09:59

נדב מתכוון להגיד "זה היה לפני שהיו לך סטנדרטים" :P

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים