נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא הפוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 20 יולי 2022, 23:21

מי דיבר על סתם רוצחים? כל הדיון פה הוא על מקרי ירי המוני. ולא, אין לחצי ועוד חצי... זה מכתבה של הניו יורק טיימס שאם תקרא שם טוב, תראה שזה ממש לא מדויק. בסופו של דבר העובדה הפשוטה היא שיש חובת בדיקות רקע פדרלית לכל נשק שנקנה מסוחר מורשה, ורוב מוחלט של היורים ההמוניים קנו את הנשק מסוחר מורשה ועברו בהצלחה את הבדיקה (שאמורה לבדוק עבר פלילי ומחלות נפש מאובחנות). לכן זה די בולשיט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2022, 07:30

כתבת רוצחים, ולא רוצחים המוניים אז מה אתה רוצה ממני? :)
ולא, הדיון לא היה רק על מקרי ירי המוני אלא התרחב לזכויות נשק באופן כללי והמשמעות של חברה חמושה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 יולי 2022, 10:10

בעמודים האחרונים דיברתם על ירי המוני, זה היה בהקשר הזה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 22 יולי 2022, 17:52

הדיון התחיל בגלל שלאסקין קבע שהשינוי המוצע בחוק ייטיב אך ורק עם פושעים. אני יצאתי חוצץ נגד הקביעה וטענתי שהחוק אמור לעצור את התופעה הדי-ייחודית באמריקה של ירי המוני בבי"ס. אח"כ לאסקין עידן את הנחרצות של הקביעה וטען שאני נתפס למילים, ועכשיו, לאסקין אתה מחטט באותיות הקטנות של אינטר...
וכן, משם הדיון באמת התפתח וכ"א הביע את השקפת עולמו בנוגע לחברה חמושה.

הטענה שלי היתה ונותרה שהפתרון הנכון (והסופי) לאירועי ירי בארה"ב הוא לא להגדיל את כמות הנשק ברחובות אלא להקטין. ייתכן שמדובר בפתרון ארוך טווח שמצריך שינוי תודעתי ותרבותי. זה עדיין לא אומר שזה בלתי אפשרי ובוודאי לא אומר שהפתרון הרצוי זה הפלסתר של לתת עוד ועוד נשק לאזרחים ולמורים ולמורות.

לגבי ארה"ב אני יכול לקבל דיעה שונה, כי אני הרי לא גר שם ולא מכיר את כל הניואנסים והזרמים החברתיים וכו, אבל אני ממש לא מבין למה שמישהו ירצה לדחוף לאזרחים נשק פה בארץ. הדוגמאות שאתה מביא, לאסקין, מלמדות שיש כנראה מספיק נשק בשביל לעצור חלק מהמפגעים. מעבר לגלי הפיגועים הגדולים שקורים פה בערך אחת לעשור, יש מעט מאד אירועי ירי או דקירה ברחובות. ילדים מסתובבים פה חופשי ברחובות ובקניונים. ממש גן עדן בעיניי. יש בעיה נקודתית ביישובים ערבים ובנגב, אז הפתרון זה לתת לכולם נשק?? שיתחילו לירות אחד על השני ברחובות של ב"ש? לא נראה לי בכלל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 אוגוסט 2022, 20:22

ומה קורה אם נותנים לציבורים לבחור מה הם רוצים? אז קנזס הצביעה *בעד* לשמר את הזכויות על הפלה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 14:06

אינדיאנה מעבירה את חוק ההפלות שלה - אסור לעשות הפלה אלה אם מדובר באונס או סכנת חיים לאישה. 2022 חברים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוגוסט 2022, 15:08

למה 2022. זה בעיקר בצד של "לא בסדר בכלל" אם אין חוקים ואכיפה על הגברים שהכניסו את אותם נשים להריון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוגוסט 2022, 15:21

אני לא באמת יודע, אבל אני מניח שגם להוכיח רשמית שמדובר באונס, בזמן שהשבועות עוברים והאובר ממשיך להתפתח, זה לא בדיוק עניין בירוקרטי פשוט בחלק מהמקרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2022, 18:08

אין פה בית משפט, וזכותה של אשה שלא להתלונן גם על אונס, מי שתרצה תוכל לעשות זאת, בסבירות מאוד מאוד גבוהה.
מה שכן, יהיה מעניין לראות אם תהיה עלייה במספר הדיווחים על אונס בשנה הזו.

הערכה שלי - החוק לא יישאר כפי שהוא בעוד שנה מהיום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 20:15

Laskin כתב:אין פה בית משפט, וזכותה של אשה שלא להתלונן גם על אונס, מי שתרצה תוכל לעשות זאת, בסבירות מאוד מאוד גבוהה.
מה שכן, יהיה מעניין לראות אם תהיה עלייה במספר הדיווחים על אונס בשנה הזו.

הערכה שלי - החוק לא יישאר כפי שהוא בעוד שנה מהיום.

יהיה מעניין לראות את מספר ההפלות בהשוואה לשנים קודמות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2022, 20:40

מעריך שלא יהיה הבדל גדול, ואם כן אז יכול להיות שזה עדיין לא שינה דבר ופשוט נשים שלא ירצו לשקר יחצו למדינה שכנה ויבצעו זאת שם… אז צריך לבדוק במקביל גם נתונים של אילינוי, מישיגן, קנטאקי ואוהיו :)

בכל אופן - ״מבצע״ נוסף בעזה… מה אתם אומרים? רק ההתחלה או שאנחנו בשלבי סיום?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2022, 21:02

Laskin כתב:מעריך שלא יהיה הבדל גדול, ואם כן אז יכול להיות שזה עדיין לא שינה דבר ופשוט נשים שלא ירצו לשקר יחצו למדינה שכנה ויבצעו זאת שם… אז צריך לבדוק במקביל גם נתונים של אילינוי, מישיגן, קנטאקי ואוהיו :)

בכל אופן - ״מבצע״ נוסף בעזה… מה אתם אומרים? רק ההתחלה או שאנחנו בשלבי סיום?

כל דבר שמתעסק במספרים גדולים מראה לנו שככל שקשה לעשות משהו, כך המספר של אנשים שעושה אותו מצטמצם. אז אלה אם אפשר בשקר פשוט לבצע הפלה (לא באמת צללתי לחוק הזה, אני משער שגם לא 99% מהכתבים שמדברים עליו :)), כנראה שנראה ירידה במספר.

בנוגע למבצע, לקח לי איזה 24 שעות להבין למה יש מבצע בכלל :)
אני משער שהוא יהיה קצר, אפילו היה נגמר מחר אם בן גביר ושות׳ לא היו עולים להר הבית לטו באב.

Laskin
Elder

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 16:24

idan כתב:מסתבר שדת סטרנדינג מגיע לגיימפאס PC עוד כמה ימים (גרסת הבסיס, לא הבמאי), שזה קצת מצחיק בהתחשב בכך שזה IP של סוני. אני מניח שההסכם שלהם עם 505 לא כלל סעיף גיימפאס או שמישהו שכח לשלם לקוגימה? :)

בכל אופן זה מזכיר לי שעוד לא בדקתי אותו, הגיע הזמן נראה לי.

זה בגדר שמועה עדיין, לא? בכל אופן מעניין מה יהיה עם זה…
עריכה: זה כן רשמי, ב-23 באוגוסט, מחשב בלבד, לא יגיע לקונסולה.
מצחיק.

בנושא אחר - מישהו עשה מוד לספיידרמן, שבו דגלי הגאווה הוחלפו בדגלי ארה״ב, ועכשיו הוא מנודה מNexus, האתר המוביל של מודים.
החלטה צבועה ודבילית, זה ץ הומופובי כפי שהם טוענים, ויש שם מודים הרבה הרבה הרבהההההה יותר ״פוגעניים״, פשוט כנראה לא כלפי אחת מהקבוצות שהחליטו שאסור להתעסק איתן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 16:48

נה, נראה לי שבמקרה הזה אתה סתם מחפש אותם לאסקין. אני לא באמת מכיר לא את המוד הזה ולא מודים אחרים, אז אשמח להבין על איזה מודים אחרים אתה מדבר כדי שאולי אוכל להבין את הכוונה שלך.
אבל על פניו, זה מוד שאין בו כלום. זה לא מוד מצחיק או משהו, נטו בנאדם שאומר "נמאס לכם לראות דגלי גאווה? הנה.", בעיניי אם למוד אין שום ערך מוסף מעבר לזה אז אין שום סיבה שאנשים שמרגישים שזה נגדם יפעלו בהתאם מנגד.
כלומר, זה לא שהכניסו אותו לכלא או משהו. בסך הכל מצאו את המוד הזה סתמי, פוגעני ומיותר. הוא נחסם, בסדר גמור. אני מניח שהמוד עדיין קיים אם ממש קשה למישהו לראות דגלי גאווה בנקודה ספציפית בזווית של העין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 17:59

יש שם מודים של פאקינג היטלר :) מודים של עירום, סופר סקסיסטיים, אנשים מתים, כל פוליטיקאי בעולם, דברים אלימים בטירוף במשחקים בלתי אלימים, להחליף כל מה שתרצה בכל מה שתרצה… תריץ חיפוש, תראה דברים ממש פסיכים. הם אף פעם לא נותנים באן על דברים מקבילים שלא קשורים לקהילה ״מוגנת״, והרי אין פה באמת משהו פוגעני, פשוט להחליף דגל אחד באחר. זהו. פשוט הם החליטו שהדגלים האלה הם שם להשאר, להפך מכל דגל אחר, להפך מכל סקין אחר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 18:28

כן, טוב, אני לא באמת יודע. המוד הספציפי הזה שתיארת נראה לי מיותר מלכתחילה, ומסוג הדברים שמראש אנשים מייצרים כדי שיתקפו אותם ואז הם יוכלו להתמם. כלומר אני כן חושב שזה מוד סתמי שאולי לא מפריע לי ספציפית כי אני לא מזדהה עם דלגי הגאווה, אבל זה סתם, המוד הזה כל כך מיותר שאם יש אנשים שהוא באמת חשוב להם (ולא 'העקרון'), אז זה כנראה אומר יותר עליהם מאשר על המוד עצמו או על קהילת הנגד של זה.
מצד שני, כמובן, אם מודים שמחליפים את דגלי ארה"ב בדגלי גרמניה הנאצית או דברים שכאלה, או אפילו בדגלי פלסטין (למרות שעל פניו למתבונן מבחוץ זה 'נושא מורכב', בעוד שגרמניה הנאצית זה טאבו מוחלט), הם עניין שבשגרה שמתקבל באהלן אהלן, אז זו בעיה אחרת וגדולה בפני עצמה.

אבל בגדול הייתי בודק גם מה התפוצה של הדברים האלה, שוב אני לא באמת יודע ואני מדבר באוויר ובעיקר באופן כללי, אבל לצאת 'נגד' קהילה מסוימת בלי שום ערך מוסף (וסתם להוריד דגלי גאווה שנמצאים בזווית העין בלי שום ערך מוסף, זה לצאת נגד), מן הסתם מושך הרבה יותר אש ורעש לכאן או לכאן מאשר סתם משהו שמתקיים בוואקום.
הרי ברור לך שזה לצאת נגד ברמה העקרונית, כן? אם היה במשחק רובע יהודי ובו דגלי ישראל, והיה מוד שכל מה שהוא עושה זה פשוט מחליף את דגלי ישראל בדגלים של נקניקיות או משהו, אתה תסכים איתי שזה מוד שיש בו ניחוח אנטישמי כן?
אם תשים את פיטר בעירום מלא במשחק אז אפשר להגיד שזה פוגעני, או אלימות חסרת תקדים אתה יכול להגיד שזו צביעות שזה כביכול פחות בעייתי מלהסתיר דגלי גאווה, אבל הדברים האלו מטבעם מושכים פחות אש. הם מתקיימים בוואקום כי אלימות במשחקי וידאו היא עניין מקובל, ועירום של דמויות וירטואליות זה... משהו בכלל?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 18:49

״מוד מיותר״? אולי. אבל השאלה היא האם הוא פוגעני.
יש מליון דוגמאות של החלפת דגל איקס בדגל וואי, כולם ״מיותרים״ בעיניי אבל אולי יש פטריוטים שישמחו להחליף ואולי גם כאלה שנפגעים מדגל מדינה כלשהי (בעייה שלהם), ואולי יש שמרנים שמעדיפים דגל מדינה במקום דגל גאווה, או אולי דגל טראנסים או דגל ביסקסואלים (כן, יש כאלה) במקום…
אני לא מסכים איתך שזה ״לצאת נגד״, זה פשוט פאקינג מוד וכמו כל המודים - הוא נועד לייצר לך חוויה מותאמת אישית שאתה היית רוצה לראות, גם אם רק בשביל הצחוקיפ, החוויה הזו לא צריכה להיות חינוכית או ערכית יותר, זו לא מטרת האתר והם לא מתיימרים להיות כאלה, לפחות עד עכשיו.
ולא, אם היה מוד שמחליף את דגל ישראל בדגל נקניקיות - זה לא אנטישמי. להחליף בדגל נאצי - כן. אם היו עושים דגל של אנטי-גאווה במקום אז אני כן הייתי מסכים שיש פה לכאורה משהו שניתן לתייג כפוגעני, אבל דגל ארה״ב?
על אותו משקל נניח והיה במשחק מסויים איזו דמות לסבית אחת והיו מחליפים את המין שלה באמצעות מוד כך שהיא תהיה powder toast man, משמע גבר (מרשה לעצמי להניח), ובכך לכאורה לא אראה עוד דמות גאה במשחק - זה נשמע לך כמו מוד פוגעני שיצדיק באן ליוצר שלו?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 19:04

לשאלה האם זה יצדיק באן אני לא יודע, אין לי איזשהו פרמטר לשפוט לפיו מה מצדיק באן ומה לא. וגם מי שישמע, קיבל באן, אני מעדיף לקבל באן מאשר לקבל חשבון חשמל. זה לא ששוטרים דפקו לו בדלת..
אבל האם המוד פוגעני? אני מניח שכן, לקבוצה מסוימת.
תשמע, אני רחוק מתרבות הPC או מנסיונות להיות WOKE על חשבון שתי שניות של מחשבה הגיונית, אבל אני באמת חושב שאם היה מוד שיוצא בהצהרה שכל מה שהוא עושה זה להוריד את דגלי ישראל מהמשחק, בלי שום ערך אחר, והמוד היה מתחיל לצבור פופולאריות סביב העניין הזה, אתה היית יוצא נגדו.
כמו שיהודים אוהבים לתפוס את עצמם עדיין כקבוצה מוחלשת ונרדפת כשעניינים סמי אנטישמיים תופסים תאוצה בעולם, בגלל מה שקרה בעבר והפחד התמידי שה"אנטישמיות מרימה ראש שוב", ככה גם הקהילה הגאה. וזה למרות שרובם חיים במקום שבו הם ממש לא נרדפים או מוחלשים בשני המקרים.

בכל מקרה, אם הטענה היא רק שיש צביעות שמחקו את המוד הזה אבל לא מחקו מודים אחרים, עוד מילא. למרות שאני חייב לציין, עברתי עכשיו על כל 17 העמודים של המודים בnexusmods, ולא מצאתי שום מוד שעושה משהו ממה שציינת. אם כבר מה שמיותר באתר הזה זו העובדה ש50% מהם בערך זה אותו המוד שפשוט מוסיף את החליפה השחורה, אבל באשר לעירום כל מה שמצאתי זה מודים שפותחים את חליפת התחתונים (שיש במשחק בכל מקרה) מההתחלה, היה אחד שהחליף את המסכה בפרצוף של נורמן אוסבורן. אלימות או נאצים לא מצאתי, אבל היה אחד די בתחתית שהחליף את דגלי ארה"ב בדגלי גאווה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 19:34

אני בחיים לא הייתי יוצא נגד משהו כזה, להפך - אין לי בעייה גם עם סמלי נאצים במודים, אני אשמח מאוד להחליף אוייבים בנאצים ולכסח אותם, עשיתי זאת במשחקים מעטים בעבר, ואם יתחילו לסנן את המודים האלה אז לא אוכל לעשות זאת. טוב, אני כבר לא ילד קטן אז בכל מקרה לא אעשה זאת אבל אני הייתי רוצה לשמור על חופש ביטוי וחופש שכזה נמדד דווקא כשמותחים את הגבול… לא צריך לחצות אותו, לא הייתי רוצה ממש ביטויי שנאה מכוונים או איומים ספציפיים וכו׳, אבל פאקינג דגל ארה״ב מקבל באן, בגלל מה שהוא מחליף?? זו הזיה. ושוב - הדוגמא שלי על משחק עם דמות לסבית שתוחלף על ידי איזה בוב-ספוג, למה לעזאזל שדווקא זה לא יהיה אפשרי מתוך כל הדמויות בכל המשחקים? זה לגמרי הקו של ״בהם לא נוגעים״ וזה יושב לי על אותה נקודה של נסיונות לבטל בדרנים בגלל בדיחות מסויימות.

לגבי זה שיש אנשים שייפגעו - אנחנו ב-2022, אנשים יכולים להפגע ממרק עדשים, העניין הוא המדיניות וחוסר העקביות, ולדעתי צריך לגנות את ההנהלה על צנזורה שכזו. וגם שאני מחבב את האתר ומה שהוא עשה לתעשיית המודים, אני מעריך אותם וחבל לי שזה הכיוון.

לא מצאת עירום בחיפוש שלך כי יש אפשרות לחיפוש תוכן nsfw שאתה צריך לסמן לבד, בתור דיפולט לא רואים אותם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 19:43

להחליף אויבים לנאצים זה משהו עם ערך מסוים, איכשהו, אבל להוריד דגלים שנטו מייצגים קבוצה לגיטימית שלא באה לך בטוב בעין זה לא...
עכשיו תגיד מה הסיפור, בסך הכל נותנים לי לקסטם את החוויה איך שבא לי. בסדר, מה אני אגיד, בעיניי זו היתממות. אף אחד לא בא לכבות לך את המחשב אם תקסטם לעצמך את המשחק ככה, אבל כשמוד כזה תופס תאוצה ומתחיל להיות פופולארי אני לא מבין את הבעיה לראות חצי מטר מעבר למשקפי ה"הכל סבבה בכל מקום וכלום לא משנה" האלה, כולה הורידו את המוד הזה שכנראה כל המטרה שלו מלכתחילה הייתה לייצר את הדיוינם האלו בכל האינטרנט.
בהמשך לגבי ההיתממות, השאלה לגבי דמות גאה או דגלי גאווה או כל דבר כזה, היא האם ברוח הדברים הם שונו *בגלל מה שהם היו*, או *בגלל מה שהם שונו אליו*. כשכל משחק שיוצא מחליפים את המפלצת המפחידה באיזה דובון אכפת לי ומקבלים ים צחקוקים ביוטיוב אין בעיה, כי ברור שזו המהות.
אם מחליפים רק דמויות וסמלים גאים בדובוני אכפת לי כי זה נטו מה שאתה מחליף, בהגדרה, אז יש בעיה. אין לי איך להסביר את זה, אולי אפשר, אני לא יודע איך. כל מה שאני יכול להגיד זה שזה נראה לי מובן מאליו ושבעיניי כדי לא לראות את זה צריך להתמם בכוח.
ספציפית כאן כשדגלי הגאווה שונו לדגלי ארה"ב, הם לא שונו לדגלי ארה"ב כי ליוצר המוד היו חסרים ארבעה דגלי ארה"ב במשחק, אלא כי הוא רצה להסיר את דגלי הגאווה. המהות במוד הזה היא דגלי הגאווה ולא דגלי ארה"ב.
שוב, אם הטענה היא נטו "אבל למה זה כן וזה לא?", אז עוד מילא. אבל אני לא מצאתי מודים בעייתיים ואתה מוזמן להביא לכאן כמה כאלו, אני באמת אומר, לא בשביל "לנצח דיון" או איזו שטות. אני רוצה לדעת אם אני מסכים שיש כאן צביעות באמת או לא.

ורק כדי להבהיר, אני לא טוען שאם יוצר המשחק הכניס דמות גאה אז עכשיו אסור לגעת בה ויהי מה, ומצד שני אין בעיה לקסטם עם מודים איזה דבר אחר שרוצים במשחק כל עוד הדמות הגאה נשארת בשלמותה.
אני אומר שמודים שכל המהות שלהם היא הסרת הדמות הגאה לכל דבר שהוא, כי היא דמות גאה, זו בעיה. כנ"ל דמות יהודית, כנ"ל דמות שחורה, כנ"ל כל מה שתרצה. אם המהות היא גזענית/אנטישמית/הומופובית אז יש בעיה, אם המהות היא כל דבר אחר וכדרך אגב נעלם ייצוג באיזה מוד מקוסטם, זה משהו אחר.
אני יודע שיהיו באינטרנט כאלו שיטענו שאסור לגעת בכל מחיר, לכן חשוב לי להפריד בין העמדות האלו. וגם כן, כשאני אומר "בעיה" אני לא אומר שצריך לשרוף את המועדון, אני אומר שמן הסתם זו סתם יצירת פרובוקציה בשנקל של מי שהכין את המוד הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 21:05

עכשיו נכנסתי וראיתי שכבר אי אפשר פשוט לבחור בתוכן למבוגרים מבלי להרשם… אז פאק איט :)

מה שכן, אניח פה תהיה:
מה יקרה אם יחליפו את דגלי הגאווה בדגלי BLM? ;)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2022, 21:08

הסיבה לבאן היא שמדובר במודר שהיה לו חשבון באתר אבל הוא פתח חשבון דמה ופרסם את המוד הזה שם. לולא זה, המוד היה מוסר והיוצר היה מקבל אזהרה.
וכן, לאסקין ממש מתמם. ברור שמדובר פה בניסיון ליותר מלקרוץ לפלח מסויים באוכלוסיה ששונא את הקהילה הגאה. ראו כל פעם שמשחק Gaas מוסיף קוסמטיקה של הדגל המדובר.

אגב, הבנתי שהמוד הזה בעצמם מסתמך על מנגנון מובנה במשחק כאשר הוא משווק במדינות איסלמיות ו'מזצנר' את הדגל הזה שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 21:19

שוב, אני מסתכל על זה קצת כמו סטנד אפ בוטה ובהיבט של מתיחת גבולות חופש הביטוי.
אז מה אם הוא ״מתגרה״? גם מי שעושה מוד של דמות כמו טראמפ או ביידן או ישו במשחקים אלימים או מיניים או כל דבר כזה - עושה זאת פחות בגלל היצירתיות המתפרצת שלו ויותר כדי לעצבן או להצחיק אנשים.
אני לא מתמם אני באמת חושב שזו צביעות ולמתוח את הקו שם זה מגוחך.

שאז, אם זו לא הסיבה שבגללה הוא קיבל באן אז אני הוטעיתי בכתבות רבות וכל זה דיון מיותר (ויש שיאמרו בכל מקרה מיותר אבל זה עניין אחר)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2022, 21:34

Kazz כתב:הסיבה לבאן היא שמדובר במודר שהיה לו חשבון באתר אבל הוא פתח חשבון דמה ופרסם את המוד הזה שם. לולא זה, המוד היה מוסר והיוצר היה מקבל אזהרה.
וכן, לאסקין ממש מתמם. ברור שמדובר פה בניסיון ליותר מלקרוץ לפלח מסויים באוכלוסיה ששונא את הקהילה הגאה. ראו כל פעם שמשחק Gaas מוסיף קוסמטיקה של הדגל המדובר.

אגב, הבנתי שהמוד הזה בעצמם מסתמך על מנגנון מובנה במשחק כאשר הוא משווק במדינות איסלמיות ו'מזצנר' את הדגל הזה שם.

רגע קאז.

מחר איזה ברנש דתי ברחוב יחליט שהוא חופר לבן שלך כל הזמן להניח תפילין ולחזור בתשובה ולכל האנשים בשכונה רוב האנשים יגידו שהוא עושה כפייה דתית, לא?
אז כמו שיש אנשים שהכפייה הדתית לא באה להם בטוב יש אנשים שלא מעונינים לכפייה כזו של דגלי הגאווה וזה לא הופך אותם לאנשים ששונאים את הקהילה הגאה, זכותו של כל מי שרוצה להעלים את הדגל במשחק שלו לעשות זאת בלי להיקרא "שונא הקהילה" מי ששונא את הקהילה אלה אנשים אפלים שקוראים לפשעי שנאה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 21:47

Laskin כתב:
מה שכן, אניח פה תהיה:
מה יקרה אם יחליפו את דגלי הגאווה בדגלי BLM? ;)

נו בסדר, אז זה היה תופס עם המכנסיים למטה כמות מסוימת של אנשים. אבל אתה סתם מחפש פרובקציות בכוח, הרי זה לא מה שקרה.
אמרתי כבר, אם יש צביעות וזה העניין אז בסדר גמור, אבל אם העניין הוא רק הסיפור עצמו אז אמרתי את מה שיש לי להגיד.
לגבי ההשוואה לסטנד אפ אני באמת לא רואה את הקשר. הרי האמירה הקבועה של סטנדאפיסטים כביכול 'מבוטלים' היא "מה אתם רוצים? זה סטנדאפ". ואני מסכים, אני אקח סטנדאפ נוקב, חריף ואמיתי בכל יום על פני סטנדאפ מתייפייף ששוקל מילים. דווקא פה אני איתך, יצא שהסטנדאפיסטים שאני אוהב הם אלו ש'שנויים במחלוקת' כביכול (מה שלא מפריע להם למלא אולמות על ימין ועל שמאל, אגב). פעם ניסיתי לראות סטנדאפיסטים שאני לא מכיר בנטפליקס על פי הדירוג שלהם ברשימות בגוגל, זה היה פשוט נוראי. נראה שהציונים הגבוהים הלכו למי שהתאמץ בכוח לגמגם כמה שיותר, ולא להגיד שום דבר בסופו של דבר.
מצד שני זו לא דלת פתוחה לכל תסריט שתוכל לדמיין, אדם שעולה על הבמה ויורה במשך שעה קללות לא מצחיקות על כל העולם ואחותו ככל הנראה יהיה מיותר בעיניי בדיוק כמו מוד סתמי שלא נותן באמת כלום. איפה הנסיון להצחיק או כל דבר שהוא במוד שבסך הכל מסתיר מהעיניים שלך דגל גאווה אני באמת לא מבין. באמת שלא, מה הערך של זה, מה זה נותן, ומה הבעיה אם זה מוסר במידה וזה תופס תאוצה ומנגד קמים אנשים שיוצאים נגד זה.
אתה יכול להמשיך לתת דוגמאות אחרות שלא קרו... אני מדבר נטו על העניין הזה, אמרתי מההתחלה, אם זה עניין של צביעות זו נקודה אחרת בתוך הסיפור הזה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים