נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 09:24

איזה מחדל מטורף…
בטעות ראיתי תמונות מתחנות אוטובוס בשדרות או לפחות זה מה שנטען שם… בתקופת חיי מעולם לא היה מחדל בטחוני כל כך גדול, ראשים צריכים לעוף, גם פה, אבל זו חייבת להיות נקודת מפנה.

אני כל כך מקווה שכבר השתלטו וחיסלו את כל המחבלים שם.
וזה לגמרי מראה, שוב, שחייבים לאפשר נשק אזרחי לכל רובאי 03 שמעוניין בכל, וכרגע כל תושבי העוטף, שדרות וכו׳ צריכים וירצו את זה. איזה אסון…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 09:51

איזה הסתיים ואיזה נעליים, עשרות מחבלים עדין מסתובבים בדרום. מטורף, פשוט מטורף, red dawn. גם אני ראיתי את התחנת אוטובוס, זה נראה כאילו הוציאו להורג מיניבוס שלם וזרקו 10+ גופות על המדרכה. זה פשוט מטורף.

סורי, אבל זה צריך להיות הסוף של החמאס. פלוגות בעזה, גם אם ימותו 500 חיילים, זאת מלחמה לא מבצע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 10:03

12 מחבלים על אופנועים חדרו לבסיס בסתר דרך חור שהם עשו בגדר, טוב זה כנראה לא נגמר. אני לא רואה איך האירוע הזה נגמר בלי מאות ישראלים הרוגים וצפונית ל10 חטופים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 10:03

זה חייב להיות אירוע שמשנה הכל. אם לא, ואם ביבי יעז להשתמש בכפפות כאן כדי לא לשחק לידיים להם *לכאורה* ו״לפגוע״ בהסכם עם סעודיה - בן גביר ודומיו יהיו מי שיעלו לשלטון. כל שדרות, אשקלון, אשדוד וכו׳ עכשיו מוחקים את ביבי מהרשימה לנצח אם זה לא יוביל למשהו שונה מכל מה שהיה בעבר.

לגבי המחבלים שכאן, אני מקווה שהם מבזבזים תחמושת כמו בחלק מהסרטונים, ואז המצב יהיה פחות נורא בהמשך, כי אין להם תחמושת אינסופית, אבל כמובן שככל הנראה מדובר פה באחד האירועים הנוראיים אי פעם, גם אם כבר הסתיים, וכמו שאמרת כנראה שלא… אבל אני מקווה בכל זאת, זה כל מה שאני יכול לעשות לצערי.

חייבת להיות מלחמה של ממש כעת.
ואני יודע שזה לא הזמן לדיונים האלה, אבל אני רואה חלאות מהמחאות, השמאל הקיצוני וכו׳ שבורח להם החיוך, בדרך כזו או אחרת, שזה קורה בזמן של ביבי, ואפילו כאלה שממש מתגאים בדברים שיצאו להם מהפה/מקלדת, על שמחה של ממש ושהצבא צריך לסרב להגיב כל עוד ביבי לא בכלא וכו׳. כאילו שהם באמת לא מבינים שזה ייגרום לאנשים רק לשבור ימינה.
אסור להכנס לרשתות חברתיות, זה מרתיח את הדם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 10:12

מה שהולך במסיבה, זה בטח טבח על מלא. וזה להבנתי עדין פעיל. יש ישובים ״כבושים״, זה מאוד רחוק מלהסתיים. הקבינט מתכנס ב-1, זה עוד שעות, הממשלה הכי בזויה אי פעם מבזה את עצמה עוד יותר.

אל תדאגו חבר׳ה, שמעתי שאם יתפסו אותם וישימו אותם בכלא הם לא יקבלו לאפות או פיתות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 10:51

ותארים… וכמובן שאסור לגעת להם ב״איחודים״ או בזכות היסוד להכין בעצמם את החומוס, אחרת ישבתו רעב וזה נורא.

אני כל כך מקווה שחלק מהדיווחים מוגזמים, אבל במציאות שלנו זה יתר סביר שזה רק קצה הקרחון.
אני ממש מפחד להכנס לטוויטר. פעם ראשונה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוקטובר 2023, 11:00

איזה יום כיפור עשו לנו. כל תרחיש האימים של בריק התממש פה.
חייבת להיות תגובה שתצלק כל אדם בעזה, הגיע הזמן להתייחס אליהם כמו מה שהם חיילים אירינים ושלוחה אירנית, זה צריך להיות מעבר למבצע רגיל וחיסול של סינואר או דף, הם צריכים לקבל טראומה כמו שלבנון קיבלה לפחות אם לא יותר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 אוקטובר 2023, 11:01

ברור לי שהם מבצעים טבח בכל מקום שהם רק יכולים אבל אני לא מוצא טעם להתבוסס בתמונות זוועה. זה בודאות לא מסייע לכלום.
מניח שעכשיו תהיה כאן נכונות לשלם את המחירים של טיפול בעזה וזה הולך להיות מגעיל מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 11:31

כמה חטופים… ושכונות שלמות, יישובים וקיבוצים שלמים! ופאקינג בסיסים… טבח של חיילי צה״ל בתוך בסיסים!! זה היום הכי שחור שידענו בתקופתנו, בהפרש עצום.

זה הזמן להשתמש כמעט בכל הכח של הצבא, זה חייב להיות הסוף של האיום העזתי, ואם מדינות נוספות יצטרפו - גם סוף האיום שלהן, ולוותר על ה״כמעט״ במשוואה.
אני בהלם מוחלט מהיקף הפעולה הזו. וזה רק קצה הקרחון עדיין, כנראה הרבה יותר גרוע ממה שאני מסוגל לדמיין כרגע.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 אוקטובר 2023, 11:41

מה שקורה פה הזוי לחלוטין, על גבול הסוריאליסטי. מעתה והלאה בקורסי המודיעין לימוד מחדל יום כיפור OUT , מחדל איך-שלא-יקראו-ליום-הנורא-הזה-בדיעבד IN.

אני מסכים עם גלאס ולסקין- צריכה להיות תגובה קשה והרסנית, להראות שבעל הבית השתגע, להשאיר את עזה במצב FUBAR, להיכנס ו"take no prisoners" פול דום סלייר מוד, וכו' וכו'.

אבל אני באמת תוהה, הצד השני הרי יודע שלכל אקציה יש גם ריאקציה, ובהתאם לעוצמת הפעולה כך תהיה גם פעולת הנגד.
אז קיבינימט, או שההרתעה שלנו פשוט לא קיימת ולכן אין חשש מפעולה פוטנציאלית כנ"ל, או שאין להם מה להפסיד? אני לא מבין מה קורה פה ומה השיקולים האסטרטגיים.
ואחרי יום מחריד כזה- מלבד להציג את הראש של סינוואר ודף על מקל שזה די given, מה כבר אפשר לעשות להם שלא עשינו בעבר? מה יעביר את המסר?

אין לי מושג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 11:53

אין ברירה, חייבים לכבוש את עזה ו״לנקות״ אותה. פעם דברנו על זה ועל ה-200 חיילים שימותו. עכשיו כנראה שיש כבר יותר קורבנות אזרחיים ישראלים מזה תוך כמה שעות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 אוקטובר 2023, 12:17

כן, כאמור, אני מאמין שתהיה כאן נכונות לשלם את המחירים הנדרשים אחרי האירועים של הבוקר.
יהיה מקום להרבה חשבון נפש בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 12:23

18 שנים של הזנחה טוטאלית של הדרום, קידוש חיי חיילים על פני חיי אזרחים, פחדנות פוליטית.. הנה התוצאות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אוקטובר 2023, 16:43

זו הפרדיגמה פה- לפנות בתים לפני שמפציצים אותם..מי שמע על החרפה הזו.
עוד קשה לי למצוא את המילים, אני תושב הדרום (או מרכז תלוי את מי שואלים) ומכיר הרבה שמות מהנעדרים, בן דוד שלי היה אמור להיות במוצב ברעים שנפגע, במשך שעות לא ידענו מה קורה איתו..הוא בסדר.

זה לא יהיה פופוליזם לכתוב שעזה צריכה לתבוע בצואה בביוב של עצמה ובעיקר בהרוגים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 17:47

מבצע קרקעי מקצה לקצה של הרצועה, לגמור את חמאס, לא משנה המחיר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אוקטובר 2023, 18:10

זה הזמן המושלם לכבוש את הרצועה ולחסל את ארגון חמאס, אבל ביבי עדיין מדבר במונחים של גביית מחיר מחמאס, לא הכרעת חמאס. היו צריכים לחסל אותו בעופרת יצוקה או גשמי קיץ לפני 15+ שנים. עכשיו זה כבר לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 18:17

InterAl כתב:זה הזמן המושלם לכבוש את הרצועה ולחסל את ארגון חמאס, אבל ביבי עדיין מדבר במונחים של גביית מחיר מחמאס, לא הכרעת חמאס. היו צריכים לחסל אותו בעופרת יצוקה או גשמי קיץ לפני 15+ שנים. עכשיו זה כבר לא יקרה.

נכון, נכון ונכון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוקטובר 2023, 18:18

חייבים לחסל אותם ואסור שאפילו החטופים יהוו תירוץ לא לחסל את החמאס, אסור להשאיר אותם בחיים. אסור להסתפק בחיסולים כירוגים והפצצות בפינצטה. כמו שבריק אמר במקרה של מלחמה עם אירן דבר כזה יהיה עניין שבשגרה עם יותר זירות מעורבות בו זמנית. ואני מקווה באמת שכמו שעומר אמר אנשים יהיו מוכנים לשלם מחיר גם צבאי גם אזרחי כדי להביא לשינוי.

הם עשו את זה כי הם חושבים שאנחנו חלשים כמו "קורי עכביש" כמו שהם אומרים או שהם רואים בנו שלטון צלבני בר חלוף, אסור להשאיר אותם וצריך להבהיר להם מי פה בר חלוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 18:21

אני לא יודע איפה לשים את זה. טים סורה, היוצר של the last night:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 19:45

InterAl כתב:זה הזמן המושלם לכבוש את הרצועה ולחסל את ארגון חמאס, אבל ביבי עדיין מדבר במונחים של גביית מחיר מחמאס, לא הכרעת חמאס. היו צריכים לחסל אותו בעופרת יצוקה או גשמי קיץ לפני 15+ שנים. עכשיו זה כבר לא יקרה.

אם זה לא קרה הליכוד מחוסל טוטאלית. זה לא איזה מבצע כושל אחרי רקטות עם 4 הרוגים ו-12 פצועים, זה משהו שייזכר לנצח כפאדיחה הגדולה ביותר, חייבת להיות תגובה שתוביל למציאות אחרת לחלוטין, כהצלחה הגדולה ביותר, או שנגמרה פה הקריירה של כל האינפוטנטים האלה. במידה ובאמת לא - אז יהיו בחירות מהר מאוד, ואני אישית אצביע בבחירות האלה רק למי שיבטיח לכבוש את עזה, ואם המפלגה הזו לא תנצח אני אתחיל לעבוד על לעזוב את ישראל. לא מוכן לחיות במדינה עד כדי כך מפגרת, שמילא לא עושה פעולה לפני שקורה משהו, אלא אפילו לא עושה גם אחרי הנורא מכל, כדי שלא יחזור שוב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אוקטובר 2023, 20:47

בשומר החומות כתבתי שאסון בסדר גודל של מלון פארק יכשיר את מבצע חומת המגן של עזה. האירועים של היום מגמדים את הפיגוע במלון פארק, ובכנות, אני מתקשה לראות את הממשלה עושה את הצעד המתבקש. על האופוזיציה אין בכלל מה לדבר. ולציבור יש זיכרון קצר. בבחירות הבאות ספק שזה כבר יהיה על סדר היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2023, 21:16

גלנט מכרכר כאילו הולכים להכנס בחמאס. אני עדין סקפטי.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 אוקטובר 2023, 22:24

אני בד״כ אוהב להיות ציני אבל זה לא מסוג הדברים ששוכחים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 אוקטובר 2023, 22:25

לפי מה שאני מבין, ואני מקווה מאוד שאני טועה, אבל המספרים הם בערך פי שלושה ממה שמדווח כרגע בתקשורת. גם בהרוגים, גם בחטופים. אי אפשר לשכוח את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוקטובר 2023, 22:31

כן, זה לפחות 500 הרוגים כנראה, ואולי קרוב למאה חטופים, אף אחד לא יישכח את זה עד הבחירות, ואם לא יהיה כיבוש של עזה לדעתי הבחירות יתרחשו מיד בסיום המבצע/מלחמה.
יש מצב טוב שתמונות החטופים ילוו אותנו עוד שנים, שלא נדע היכן הם ואם הם בכלל בחיים.

זה כנראה משהו שיישאר בזכרון גם בבחירות של 2045.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים