נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2023, 12:30

חבל שקראתי את ההודעה שלך בלינג, תחושת השמחה בשבילן התחלפה בגועל קל אם זה אכן המצב, אבל שיהיה.
בכל מקרה זה היה כנראה מהלך שכל תכליתו הוא לוחמה פסיכולוגית וניסיון לעכב את הכניסה הקרקעית, מניח שזה גם לא יהיה המהלך האחרון שלהם ככל שמועד הפעולה יתקרב, והוא כנראה מאוד מתקרב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 12:44

לצערי זה אכן המצב. כל הדף שלו מוקדש לתעמולה אנטי ישראלית ושקרית.

צירפתי פה את הפוסטים הרלוונטיים בהקשר לחטופות.
קבצים מצורפים
IMG_4364.png
IMG_4364.png (299.42 KiB) נצפה 625 פעמים
IMG_4365.png
IMG_4365.png (2.01 MiB) נצפה 625 פעמים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוקטובר 2023, 14:11

השמאל הקיצוני הזה יהיה הסוף שלנו. מה נהיה מאיתנו, הדבר הזה, סוהרות שיש להן רומנים עם מחבלים, פלייסטישן בתאי הכליאה של אסירים ביטחונים ... יהודים וישראלים שכותבים נגדנו בכל מקום אפשרי דיכאון. זה מתחיל להרגיש כמו חורבן הבית אין לי מצברוח לכלום. עכשיו הדבר שבלינג הביא.

על השחרור: נו זה ברור שחמאס קיבלו מסרים מאוד ברורים שישראל הולכת על הכרעה אמיתית שתקח שנה+ והם מבינים שאנחנו באנו להוריד אותם על אמת הפעם אז הם מנסים להסיט את הדיון חזרה לחטופים מנסים שזה ישלוט בדיון הציבורי אבל זה לא יעזור להם כי העם מתעורר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוקטובר 2023, 17:23

חפרתי פצצות באינטרנט ולא מצאתי בינתיים שול דבר שמראה שהם פעילות שמאל תומך בידיאס.

אגב נדב והכמות הרוגים שיהיו לנו בתוך עזה, אחלה שרשור.
https://x.com/philippilk/status/1714706 ... 84016?s=46
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 18:00

הן חברות ותומכות של השון קינג הזה שהוא אכן פעיל שמאל אנטי ישראלי שמעיד על כך שהן תומכות בו ומסכימות איתו על ״חוסר הצדק״ שלדבריו מתרחש בישראל. תכנס לדף אינסטגרם שלו כדי לראות מה הרוח של הפוסטים שלו לעוד הרחבה.

לא צריך לחפור באינטרנט בשביל זה, אתה שומע על כך מהסוס עצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 20:40

אריק, כבר אמרתי שהמספר של ה-300, ה-800 ואני לא יודע איזה עוד מספרים אמרתי היו שלופים מהתחת. אם זה יהיה 5000? אולי. אני לא חושב שפלודג׳ה או מריופול הן דוגמאות למה שילך כאן כי כאן יש לנו יכולת הרבה יותר טובה לטפל במנהרות והן אמורות להיות ממופות (בתאוריה, לך תדע עם הכשל המודיעיני שהיה), בכל נקודה ברצועה החיילים קילומטרים ספורים מהגבול ויכולים לקבל תגבורת אויר/קרקע/שריון/אספקה שזה משהו שלא זמין במריופול או פלודג׳ה, יש לנו בסיסי חיל אויר מטר מכל נקודה ברצועה ושליטה אוירית מלאה כך שהחיילים שלנו יקבלו סיוע אוירי שהאמריקאים והרוסים היו יכולים לחלום עליו. והחלק האחרון שהוא ניחוש שלי - חמאס שלח את יחידות הקומנדו שלו ב7 לאוקטובר ורובם מצאו שם את מותם כך שאני לא בטוח מה רמת הלוחמים שילחמו בשנה הקרובה.

אני לא יודע כמה ימצאו את מותם שם, אבל אני לא חושב שיהיה יחס דומה לפלודג׳ה או מריופול, אני חושב שהוא יהיה הרבה יותר לטובתנו.

בלינג, הבנתי שהמשפחה שלהן מכחישה שהם יצרו איתו קשר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 21:01

קראתי את התגובה של המשפחה שגם מדברת בשם נטלי, טוענים שאין להם שום קשר לאיש הזה ושזאת פעם ראשונה שנטלי נתקלה בשם הזה ושהיא לא תומכת במסרים האנטי ישראלים שלו.

וואלה מאמין להם. זה קטע מוזר כי לא מדובר על איזה פרופיל נידח של 50 עוקבים, זה בנאדם עם מילוני עוקבים (שעושה לנו נזק הסברתי גדול) שטען לזה אבל אני שמח לשמוע שהם מכחישים כל קשר אליו ושלטענתם הוא רוכב על הסיפור כדי לצבור פופולריות (מה שאולי יוריד מהלגיטימציה שלו בקרב אוהדיו. מנסה להיות אופטימי)

בכל אופן אפשר להבין למה קל היה ליפול לסיפור הזה כשזה מגיע ממקור כזה אבל שמח שזה לא המקרה ושהן בדיוק הפוך מזה כמו שהמשפחה טוענת.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 אוקטובר 2023, 21:16

bling כתב:לפי מה שאני מבין הן גם במקרה פעילות שמאל שתומכות במאבק הפלסטיני לעצמאות.

יש איזה אנטישמי שונא ישראל עם 4 מיליון עוקבים באינסטגרם שמקורב אליהן והיה מעורב עקיפין בשחרור שלהן ביחד עם קטאר.

אני לא מאמין שאתה מאמין לקונספירציה העלובה הזו.
זאת באמת תעמולה אנטישמית ברמה הכי בזויה שיש, היא הופרכה כבר וברור שיש גורמים זרים שמפיצים אותה ואתה משתף פעולה ברצון.
מביש.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2023, 21:32

מי זה האנליסט הזה שתיאר את הקרב על עזה כאילו זה מריופול? איזה ניתוק וחוסר הבנה של המציאות.
כן, יש תשתית מנהור ענקית מתחת לעזה, הצבא מודע אליה והתוכניות מותאמות אליה, אני גם מניח שלפחות חלק ממנה הושמד או נפגע בצורה כזו שאין יותר אפשרות לצאת מהרבה פירים בגלל ההרס בעזה.
לגבי הנ׳וחבה, לפי הערכות מודיעין רוב הכוח שהיה בפשיטה הראשונית הצליח לחזור לרצועה למרבה הצער, ומאות על מאות ההרוגים שיש לעזה בשטחנו הם בעיקר מחבלים זוטרים יותר או אספספוף עזתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוקטובר 2023, 21:59

לא יודע כלום לגבי פעילותן לכאן או לכאן, אבל איך זה שלא שומעים דבר על התנאים שלהן, על החטופים האחרים, מה קורה איתם… כל המדינה וכל העלם צריכים לשמוע, עם כל הכבוד לפרטיות שלהן, ואני כן חושב שצריך לבד אותה לתת להן לנוח וכו׳, אבל מה קורה עם החטופים זה כרגע חשוב הרבה יותר. מקווה מאוד שהן הולכות להשמיע דברים, ממש בקרוב. או שיש סיבה שלא רוצים לחשוף את זה, ואם כן מסקרן לדעת מה היא.

לגבי פעולה קרקעית, לצערי זה כנראה גם אומר שיתחילו להוציא חטופים להורג, הם ממתינים עם זה לכניסה, בין אם זה סרטונים שהוקלטו מראש או בשידור חי. לעזאזל, איזה סיוט זה הולך להיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2023, 22:08

אני לא חושב שנראה סרטונים כאלה, זה יחזק מאוד את הנרטיב (הנכון, כמובן) הישראלי שחמאס זה דאעש, ואני מאמין ביכולת של רוב הציבור לעמוד בלוחמה פסיכולוגית מהסוג הזה, למרבה הצער עמדנו בדברים קשים לא פחות ואפילו יותר בשבועיים האחרונים.
רק לא לעצור, לסיים עם הזירה הדרומית ומיד אחרי זה, בהנחה ואיכשהו הצלחנו לא להתגלגל למלחמה גם עם חיזבאללה, להפנות את כל הקשב לזירה הצפונית. מחדל של שנים על שנים על שנים של הזנחת הגבולות התפוצץ לנו בפנים, כנראה שביבי העדיף מבצעים סקסיים של המוסד בטהרן על אבטחת הגבולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2023, 22:38

Uncle Pey'j כתב:לגבי הנ׳וחבה, לפי הערכות מודיעין רוב הכוח שהיה בפשיטה הראשונית הצליח לחזור לרצועה למרבה הצער, ומאות על מאות ההרוגים שיש לעזה בשטחנו הם בעיקר מחבלים זוטרים יותר או אספספוף עזתי.

מאוד עצוב אם זה מה שקרה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 21 אוקטובר 2023, 23:21

כוחות החרטא שעבדו קרוב לגבול חזרו אבל אלה שנשלחו למטרות עומק חוסלו או נתפסו.
כמו שזה נראה הם הולכים לזכות מאיתנו בטיפול פוטיני/״מכה קלה בכנף״.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2023, 23:38

Shlomix כתב:
bling כתב:לפי מה שאני מבין הן גם במקרה פעילות שמאל שתומכות במאבק הפלסטיני לעצמאות.

יש איזה אנטישמי שונא ישראל עם 4 מיליון עוקבים באינסטגרם שמקורב אליהן והיה מעורב עקיפין בשחרור שלהן ביחד עם קטאר.

אני לא מאמין שאתה מאמין לקונספירציה העלובה הזו.
זאת באמת תעמולה אנטישמית ברמה הכי בזויה שיש, היא הופרכה כבר וברור שיש גורמים זרים שמפיצים אותה ואתה משתף פעולה ברצון.
מביש.

לך תשתה מים קרים קצת תרגע.

אני משתף מהמקור עצמו לא העברתי פה הודעת וואטסאפ שקיבלתי מדודה שלי אז את ההערות שלך תשמור לעצמך.

זה שהמקור עצמו (שהוא כאמור עם מיליוני עוקבים) התגלה כנראה כשקרן זה עניין אחר, מפה ועד ההסחפות שלך יש דרך ארוכה.

מה גם ששיתפתי את זה בפורום של 15 איש בלחץ, לא בקבוצת הפצה של 10,000 איש אז צא מהסרט שלך כאילו הדבר הזה עכשיו ימוטט את המדינה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 21 אוקטובר 2023, 23:57

מה ששלומי התכוון זה למה שעכשיו בכלל יראה לך נכון והגיוני להפיץ משהו שבאופן ברור מנגן על הרגשות של ה"שמאל משתף פעולה עם האויב"
למה, שמאלנים לא נהרגו ונחטפו? שמאלנים לא לחמו בגבורה מול האויב?
לא למדנו שמחלוקת פנימית מחלישה אותנו? ושזה מה שהאויב שואף אליו?
לא היה לנו מספיק הסתה ופילוג בזמן האחרון? למה לחזור לשם???
לא היה עולה לי בראש בכלל להפיץ ידיעה שמכפישה ימנים או שמאלנים או חרדים או להטבים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 00:14

עוד הפעם עם ההפצה, צאו מהסרט כאילו עכשיו הוצאתי מאמר ב YNET, זה היה פוסט פה בפורום הקטן שלנו ובמידה והעניין היה נכון (שוב זה כאמור נלקח מהמקור עצמו שיש לו מליוני עוקבים) אז כן יש לו רלוונטיות מסויימת על המאחורי הקלעים של מה שקרה פה.

שוב, אם הסיפור היה נכון אז אני עומד על דעתי על כך שכן יש לו ערך במקרה הזה ולא מעניין אותי אם זה היה מייצר כביכול ״פילוג״, זה מידע רלוונטי. זה שבדיעבד זה כנראה היה פייק ניוז זה די יוצא מהכלל בהקשר למקור אבל מפה ועד להפצה המונית של עלילה אנטישמית שהוצאתי מהטלגרם של החמאס כמו שהוא צייר את זה יש חתיכת דרך.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 22 אוקטובר 2023, 00:16

לא יאומן. באמת מביש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 00:24

כן לא יאומן. הולך לעמוד בפינה עוד רגע.

הדבר היחיד שאני מלקה עליו זה שהאמנתי לבחור הזה בגלל שיש לו המון עוקבים. מהבחינה הזאת טעיתי והייתי נאיבי מספיק לחשוב שלבנאדם כזה אין סיבה לשקר ככה.

מבחינת הרלוונטיות של הסיפור עצמו אם היה נכון, לא מתבייש בכלל גם אם תחזרו על זה אלף פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2023, 00:40

אם הסיפור היה נכון אז מה הבעיה? יש לזה ערך חדשותי, שאיזה בלוגר מאנייאק עזר לשתי חטופות שהוא מכיר. זה לא איזה עניין מפלג או משהו כזה, לפחות לא לדעתי. זה לא שבלינג בא פה כדי להרים בלגן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 אוקטובר 2023, 00:47

אין מה לחפור על זה אבל מה שכן בעולם היום שדי ברור לכולם כמה קל זה לעשות פייקים ומיסאינפורמציה אז רצוי לבדוק עוד מקורות לכל דבר. בגלל זה כתבתי שחפרתי לא מעט באינטרנט ולא מצאתי כלום.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוקטובר 2023, 00:47

אם כבר הזכרת את האויב שרון, התגובה שלך זה לא בדיוק, אבל בדוק מה שמחפשים שונאי ישראל? וכל הגיס החמישי למינהם שמתרוצצים בינינו?, לראות יהודים בכאסח ולסכסך. מה לעשות שהBDS מזוהה עם בוגדנים, למה פשוט אתה לא שמח שהכל התברר כשקר ושהחטופות מעולם לא בגדו?

איזו הקלה שהכל היה בולשיט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 00:51

DrKeo כתב:אם הסיפור היה נכון אז מה הבעיה? יש לזה ערך חדשותי, שאיזה בלוגר מאנייאק עזר לשתי חטופות שהוא מכיר. זה לא איזה עניין מפלג או משהו כזה, לפחות לא לדעתי. זה לא שבלינג בא פה כדי להרים בלגן.

זה לגמרי מידע עם הרבה ערך גם אם היה אומר בעקיפין דברים לא הכי חיוביים עליהן, וואלה יופי עכשיו נצנזר ״אמת״ (במרכאות כי זה יצא בסוף פייק ועל זה כבר הודיתי בחטא אבל זורמים עם התרחיש) לא נעימה כדי שמישהו לא יפגע או יתייג אותך כמסית כשבסכ״ה כתבתי את זה בפורום סופר מצומצם שמכיל אנשים שקולים ואיכותיים (בגדול) ולא בכיכר הפייסבוק מול אספסוף נסער/נבער.

אשכרה הזייה איך יצאו פה עלי בצורה כזאת קיצונית על דבר כזה, מבין שהזמנים מאוד קשים וכולם אקסטרה רגישים אבל תשתו מים ותרגעו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 אוקטובר 2023, 01:00

טוב זה סך הכל 2 היוזרים הכי שמאל אצלנו אז… :)
Benjamin Franklin

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 אוקטובר 2023, 10:01

אתה מציג את זה כאילו שאתה היחיד שהפיץ את החרא הזה, אבל זה ממש לא המצב.
בסוף זה מגיע לאנשים עם תפוצה רחבה, כמו כל מיני יוצאי האח הגדול.
למשל:

תמונה

או זאת:

תמונה

וזה עוד לפני שאני מתחיל לדבר על תיאוריות הבגידה העלובות שאנשים טיפשים כמו גיא הוכמן מפיצים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2023, 12:08

אתה קורא לזה הפצה, אני רק כתבתי על העניין הזה בפורום מצומצם של 5 איש והעלתי את זה כנקודה/מידע מעניין ורלוונטי בלי שקראתי להן בוגדות ובלי כלום.

כמו שאתה בעצמך הבאת אנשים עם מאות אלפי עוקבים העלו את זה ואתה יצאת עלי כאילו אני אויב המדינה בגלל שהבאתי את זה לפה תוך כדי שהסתמכתי על המקור עצמו (שהוא אכן אנטי ישראלי שגובל באנטישמיות ברמות הכי קשות, ממש לא איזה שמאל מתון או סביר) שדיבר מגוף ראשון על העניין ושיש לו מיליוני עוקבים.

אוקיי אז המקור עצמו התגלה כשקרן, טעות שאפשר ליפול בה. מפה ועד מביש תתבייש אנטישמיות וכו׳ - תעצור את הסוסים דחוף.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים