נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 26 פברואר 2017, 10:30

וסתם להוסיף על זה גם טיפה, אני חושב שהרבה מהצעדים של נשיא ארצות הברית לא רעים מיסודם אלא שפשוט צורת הדיבור והביצוע של הנשיא מזכירה אינפנטיל בן חמש שלא קיבל סוכרייה במכולת. ולגבי הבעיה עם הישראלים, אקדמאי אחד שהתקבל פה למקס פלאנק סיפר לי שכשר הוא הלך לכנס של פיזיקאים בארצות הברית הוא היה חייב למלא מפעם לפעם שאלון גדול יותר ויותר ומתסכל יותר ויותר (כולל שאלות שמכוונות לישראלים בלבד, כמו שרות צבאי וכו'), מכיוון שהבחור גר פה, הוא היה צריך ללכת לברלין ולעשות שם, ממה שהוא אמר לי הוא, זה לקח לו הכי פחות זמן מכל הפעמים הקודמות בגלל שפה אין את הפקידים מישראל - לגרמניה לעומת זאת, בגלל שהוא נסע למקס פלאנק לפוסט דוק הוא קיבל עזרה צמודה מהשגרירות בכל מה שקשור לויזת עבודה בגלל שהוא היה אקדמאי.
אגב הגירה ואקדמאים, וידאו מאוד מומלץ של מיצ'יאו קיקו על מצב מערכת החינוך האמריקאים ומה היא שווה אם לא היו מהגרים באוניברסיטאות:
https://www.youtube.com/watch?v=-fphPeRvhjQ
להעביר לדקה השלישית.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 פברואר 2017, 23:49

אין ספק שהבן אדם וולגרי אבל אני גם יכול להבין את ההגיון מאחורי הוולגריות שלו. בסופו של דבר הוא הכניס את עצמו למקום שלידו הנחשים של בוגי בקריה הם חתלתולים והוא עוד עשה את זה במטרה לשנות סדרי עולם מסוימים. זה לא בר השגה באמצעות חיינדלעך... זה מסוג הדברים שבהם צריך להקרין ש"בעל הבית השתגע"...

הגרמנים (כמו הבריטים והיוונים) לא זקוקים לויזה לארה"ב ולכן זה מאוד הגיוני שהעומס על הפקידים בשגרירות של ארה"ב בברלין הוא קטן בהרבה לעומת העומס בשגרירות שלהם בארץ וגם העובדה שישראלים לא זקוקים לויזה לגרמניה ודאי מאפשרת לשגרירות גרמניה בישראל להיות הרבה יותר ידידותית כלפי אותו אחוז קטן של ישראלים שכן זקוק לויזות מיוחדות (כמו אותו פוסט דוקטורנט) לעומת היחס שהם מקבלים אצל האמריקאים.

לעניין הוידאו ומערכת החינוך בארה"ב, זו קצת דמגוגיה. מערכת החינוך שם מאוד לא אחידה ומאוד תלויה "בבית" שממנו מגיע הילד (ואני מתייחס בעיקר לעובדה הדי מחרידה שכ50% מהילדים שם נולדים לאמהות חד הוריות, ללא תא משפחתי פונקציונאלי). ביחס לחינוך הגבוה, האוניברסיטות בארה"ב מסוגלות, כלכלית, למשוך אליהן הרבה מאוד חוקרים וסטודנטים מצטיינים ולכן אפשר למצוא אותם שם בשיעור דיספרופורציונאלי ועדיין, יצא לי להיות בשלושה כנסים בינלאומיים בארה"ב ויצא לי לבקר גם כמה פעמים בסטנפורד (ואני מתכוון לקבוצות מחקר בתחום של פיזיקה/הנדסה אופטית "כבדה"). להגיד לך שלא היו שם חוקרים ודוקטורנטים נהדרים ממקור אמריקאי "שורשי"? היו לא מעט כאלה... זה קצת לא יפה להגיד אבל נתקלתי בהרבה מקרים שבהם ההתייחסות לסטודנטים אסייתיים היתה כאל "פועלים שחורים". אנשים שנשלחים לעשות עבודות רפטטיביות ומתסכלות עם סיכויי הצלחה נמוכים (ויש אינסוף כאלה גם באקדמיה), דברים שסטודנטים אמריקאיים או מערביים אחרים, לא מוכנים לעשות בשום אופן.
כשמגיעים לרמות הגבוהות שבהן חוקרים נדרשים להגיע עם תובנות יצירתיות, חשיבה רציונאלית, הבנה של תופעות שאיש לא נתקל בהן בעבר ופתרון של בעיות, לאנשים שמגיעים ממדינות מערביות יש יתרון תרבותי אינהרנטי וקרדינלי על פני הודים וסינים שמגיל אפס מחונכים שלא להסתכל לצדדים ושלא להגדיל ראש ודווקא לנו, עם תרבות האלתור והקומבינה יש בדברים האלה איזה יתרון משונה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 מרץ 2017, 16:56

כן, אבל מהגרים הם לא רק הודים וסינים. גם היהודים הם מהגרים. למעשה ארה״ב כולה היא מדינת מהגרים. זה לא אומר שהמדיניות הזאת צריכה להימשך לנצח, כמובן.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 מרץ 2017, 23:32

InterAl כתב:כן, אבל מהגרים הם לא רק הודים וסינים. גם היהודים הם מהגרים. למעשה ארה״ב כולה היא מדינת מהגרים. זה לא אומר שהמדיניות הזאת צריכה להימשך לנצח, כמובן.

אני מגיב לטענות בסרטון. דקה 4:14.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 מרץ 2017, 08:10

וזה טוב מדי מכדי לשנות - מביא מהפוסט של יגיל הנקין:

אוניברסיטת מדינת אילינוי החליטה שהיא כבר לא יכולה לשבת בשקט. לפיכך היא נוקטת מעשה אמיץ: היא תכשיר סטודנטים להתערב במקרה שמול עיניהם מתחוללת מיקרו-אגרסיה.
https://news.illinoisstate.edu/2016/11/ ... gressions/
http://www.thecollegefix.com/post/31418/
מה זה מיקרו-אגרסיה, אתם שואלים?
קודם כל, השאלה בעצמה היא מיקרו-אגרסיה. אבל ניתן לכם כמה דוגמאות. אמיתיות. למשל, אם מרצה אומר "חופשה נעימה לכולם" זו מיקרו-אגרסיה נגד סטודנטים עניים שצריכים לעבוד ואין להם חופש (זו הייתה תלונתו של סטודנט מסויים בכתבה רצינית שקראתי לפני כמה חודשים). לומר Hi Guys כשמגיעים לקבוצה שיש בה גם נשים זו מיקרואגרסיה, כי זה מתייחס לכולם כגברים (לשון זכר רבים בעברית היא מיקרואגרסיה כמובן). לרמוז שאתה לא אוהב את הביטלס כי אתה אוהב להיות נגד דברים זו מיקרואגרסיה (http://www.huffingtonpost.com/psyched-i ... 63944.html).
בקיצור אוניברסיטת אילינוי מנסה לאמן את משטרת הדיבור, ומכל בחינה שהיא יוצרת קורס בנודניקיות מעשית שתפריע לאנשים בכל מקום שהם, ותתערב בשיחות בין אם הוזמנה לכך ובין אם לא. אני מציע שמבחן הסיום יהיה לשלוח את הבוגרים לשכונת עוני בשיקגו. אלה מביניהם שיישארו בחיים לאחר יום של התערבות מתקנת - יוסמכו.
[עריכה: לנוחותכם, מסמכים עם רשימת מיקרו-עלבונות. קראו והישמרו, בפרט אם יש בסביבה מישהו מאוניברסיטת מדינת אילינוי:
http://sph.umn.edu/site/docs/hewg/microaggressions.pdf
http://web.archive.org/web/201507030244 ... ssions.pdf.…[
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2017, 10:01

מממממ כן... המשיכו כך... זה בכלל לא מבטיח את טראמפ ל-8 שנים... לא, ממש לא...

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 05 מרץ 2017, 10:56

קראתי לפני כמה ימים על אוניברסיטה באנגליה (לא זוכר איזה) שבשם הקדמה והשוויון בין המינים והמגדרים אוסרת על שימוש במילים וביטויים כגון mankind, sportsmanship, right hand man, gentleman's agreement וכו' .

התרבות הפסיכית הזאת מכתירה את טראמפ לקיסר אמריקה עד סוף ימיו.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 05 מרץ 2017, 13:38

"התכשיר סטודנטים להתערב" מזכיר לי פרקים אפלים ומדרונות חלקלקים.
המציאות היא שמדובר באחוז קטן למדי של סטודנטים מהזן המטומטם והקיצוני שמצליח בעיקר להשניא את עצמו על שאר הסטודנטים. בדרך הוא גם מפתח אצל הסטודנטים האחרים אנטגוניזם כלפי "סל העקרונות" שהוא מקדם. טראמפ היה תגובת נגד לשורה של תופעות וזו בהחלט אחת מהן אבל אני לא בטוח שהיא העיקרית.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 מרץ 2017, 14:08

כן לא צריך להגזים, טראמפ לקח עובדים צווארון כחול מדמוקרטים כי פנה ל"לב" שלהם, מה שדמוקרטים פעם היו עושים ונראה לי מי שנוטה ימינה מספיק לחשוב על המקומות בבית המשפט העליון בשביל לבחור בו בלית ברירה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 05 מרץ 2017, 16:49

לא יודע מה זה לב. הרפובליקנים תקפו את טראמפ שהוא בכלל דמוקרט בתחפושת והדמוקרטים טענו שהוא רפובליקני קיצוני. הוא נבחר בעיקר משום שהוא הציג עמדות מאוד ממורכזות והגיוניות ומשום שהוא נתפס ככזה שלא הושחת על ידי כסף גדול ואינטרסים זרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2017, 11:10

מעטים מאוד עד לא קיימים, הדמוקרטים שטענו שהוא "רפובליקני קיצוני", אפילו בCNN חזרו ואמרו כל הזמן שהוא לא ממש שמרן, בטח ובטח שלא בנושאים כלכליים...
ממה שאני שומע ורואה זה ממש לא "אחוז קטן" או "קומץ", מדובר בקבוצות קיצוניות רבות שחוברות יחד להפגין בכל פעם שהשמש עולה בערך, והן מקבלות גיבוי עצום מהסגל הבכיר והזוטר של האקדמיה, ורואים את זה בכל פעם שבן שפירו או מיילו יאנופוליס ודומיהם מנסים לתת הרצאה... אני לא חושב שהיה מקום אחד כזה שזה עבר בשקט, בלי מאות מפגינים, שרשראות אנושיות, הפעלת אזעקות אש, או במקרים קיצוניים יותר - חסימה של הדוברים על ידי אנשי הבטחון של אותו מוסד, או ממש התפרעויות אלימות והרס רכוש.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 מרץ 2017, 13:22

omerkot כתב:לא יודע מה זה לב. הרפובליקנים תקפו את טראמפ שהוא בכלל דמוקרט בתחפושת והדמוקרטים טענו שהוא רפובליקני קיצוני. הוא נבחר בעיקר משום שהוא הציג עמדות מאוד ממורכזות והגיוניות ומשום שהוא נתפס ככזה שלא הושחת על ידי כסף גדול ואינטרסים זרים.

לטעמי הנקודה של שופטי העליון מהותית הרבה יותר. וב"לב" אני מתכוון סגנון "הגלובליזציה פגעה בכם ואני אחזיר עטרה ליושנה".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 מרץ 2017, 20:41

יובל, הטענה שטראמפ מייצג כלכלה בדלנית והתנתקות מהעולם עלתה כל הזמן. הוא גם הוצג באופן עקבי ועיקש כגזען לבן, חבר של הKKK ושלל טענות אחרות שמועלות תמיד כלפי רפובליקנים קיצוניים. לא מדובר במעטים אלא בקו הרשמי של הקמפיין של קלינטון.
לעניין הסטודנטים, זה קומץ. פשוט מראים לך רק אותם בזום. ברגע שאתה מסתכל מסביב אתה רואה מה שיעור הסטודנטים שזה באמת נוגע אליהם. אתה יכול לראות דוגמא בתחילת הסרטון הזה מברקלי (מוסד של 40,000 סטודנטים), שהיא דווקא אחת הקיצוניות ביותר מבחינת האקטיביזם האינפנטילי הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=36vMfFKfYR4
צריך גם לזכור שבארה"ב יש אלפי מוסדות אקדמיים וברובם המוחלט אין ממש בעיות כאלה. דוברים של הימין האמריקאי, בכלל זה בן שפירו ומיילו יאנופוליס, מדברים כל הזמן באינסוף קמפוסים מול קהל לא קטן בכלל וברוב המקרים אין מחאות ממשיות או מחאות בכלל רק ששוב, אתה בד"כ מקבל אינטרפטים כשיש בלאגן אבל אין לך שמץ של מושג מתי ניתנות הרצאות שלא קרה בהן שום דבר חריג. כאנקדוטה רלוונטית, אני מציע לך להכנס לדפי הפייסבוק והטוויטר של מארגני "שבוע האפרטהייד הישראלי" מסביב לעולם ולהתרשם מעומק התמיכה שיש להם.

אריק, היה ברור לי למה אתה מתכוון אבל אני לא חושב שזה לב אלא דווקא ראש וכיס... המדינות האלה נרקבו בשנים האחרונות והאנשים האלה, שמבחינתם הצבעה לרפובליקנים היא דבר שמנוגד למסורת ואולי גם לערכים, הצביעו לטרמאפ ממקום רציונאלי למרות האלמנט האמוציונאלי כשאותם אנשי צווארון כחול דמוקרטי הרי לא הצביעו עבורו בגלל המועמדים השמרניים לבית המשפט העליון. יכול להיות שישנם רפובליקנים מסוימים שהצביעו עבורו למרות מי שהוא בגלל העניין הזה אבל הם גם הצביעו עבורו בזכות הנשק, בזכות ההפלות ובקיצור בזכות זה שהוא המועמד הרפובליקני לנשיאות והאלטרנטיבה היתה רחוקה מהם הרבה יותר...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מרץ 2017, 07:20

University bans phrases such as 'right-hand man' and 'gentleman’s agreement' in favour of gender-neutral terms

http://www.telegraph.co.uk/education/20 ... agreement/
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מרץ 2017, 10:35

omerkot כתב:יובל, הטענה שטראמפ מייצג כלכלה בדלנית והתנתקות מהעולם עלתה כל הזמן. הוא גם הוצג באופן עקבי ועיקש כגזען לבן, חבר של הKKK ושלל טענות אחרות שמועלות תמיד כלפי רפובליקנים קיצוניים. לא מדובר במעטים אלא בקו הרשמי של הקמפיין של קלינטון.
לעניין הסטודנטים, זה קומץ. פשוט מראים לך רק אותם בזום. ברגע שאתה מסתכל מסביב אתה רואה מה שיעור הסטודנטים שזה באמת נוגע אליהם. אתה יכול לראות דוגמא בתחילת הסרטון הזה מברקלי (מוסד של 40,000 סטודנטים), שהיא דווקא אחת הקיצוניות ביותר מבחינת האקטיביזם האינפנטילי הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=36vMfFKfYR4
צריך גם לזכור שבארה"ב יש אלפי מוסדות אקדמיים וברובם המוחלט אין ממש בעיות כאלה. דוברים של הימין האמריקאי, בכלל זה בן שפירו ומיילו יאנופוליס, מדברים כל הזמן באינסוף קמפוסים מול קהל לא קטן בכלל וברוב המקרים אין מחאות ממשיות או מחאות בכלל רק ששוב, אתה בד"כ מקבל אינטרפטים כשיש בלאגן אבל אין לך שמץ של מושג מתי ניתנות הרצאות שלא קרה בהן שום דבר חריג. כאנקדוטה רלוונטית, אני מציע לך להכנס לדפי הפייסבוק והטוויטר של מארגני "שבוע האפרטהייד הישראלי" מסביב לעולם ולהתרשם מעומק התמיכה שיש להם.

אריק, היה ברור לי למה אתה מתכוון אבל אני לא חושב שזה לב אלא דווקא ראש וכיס... המדינות האלה נרקבו בשנים האחרונות והאנשים האלה, שמבחינתם הצבעה לרפובליקנים היא דבר שמנוגד למסורת ואולי גם לערכים, הצביעו לטרמאפ ממקום רציונאלי למרות האלמנט האמוציונאלי כשאותם אנשי צווארון כחול דמוקרטי הרי לא הצביעו עבורו בגלל המועמדים השמרניים לבית המשפט העליון. יכול להיות שישנם רפובליקנים מסוימים שהצביעו עבורו למרות מי שהוא בגלל העניין הזה אבל הם גם הצביעו עבורו בזכות הנשק, בזכות ההפלות ובקיצור בזכות זה שהוא המועמד הרפובליקני לנשיאות והאלטרנטיבה היתה רחוקה מהם הרבה יותר...

בקטע הכלכלי - אם אתה מתכוון ב"בדלני" ל"להפסיק את הסיוע למדינות זרות" אז נכון, אבל באותה נשימה כל הזמן אמרו שהוא תומך בוועדים ובמדיניות רווחה מסויימת, ושהוא בכלל היה דמוקרט רוב החיים שלו.
לגבי הסטודנטים - אני דווקא עוקב די באדיקות אחרי שפירו ויאנאפוליס, ובכל אחת מההרצאות שלהם יש הפרעות או הפגנות, לדעתי אפילו בלי יוצא מן הכלל.
לפעמים זה באמת קומץ אבל הרבה מאוד פעמים זה יותר אנשים מאשר אלו שבאים לשמוע אותם.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 מרץ 2017, 11:04

חנן, בתור מנהיג סוציאליסטי בדימוס (חבר בועד של ארגון הסגל הזוטר), אני הייתי באיזור כשהן ההחליפו את התקנון כך שהיא תהיה בלשון נקבה ולא זכר ולכן מעבר כזה לשפה ניטרלית מבחינה מגדרית הוא בבחינת צעד אחורה ומדרון חלקלק לקראת חזרה לימים האפלים של חברה פטריארכלית...

יובל, זה לא רק סיוע למדינות זרות אלא גם התנגדות להסכמי סחר בינלאומיים (ע"ע בחירות 1992 והסיבה לזה שבוש האב הפסיד) והתנגדות מהותית לאו"ם ולסדר העולמי הקיים. טענות של דמוקרטים לגבי תמיכה שלו בועדים לא מוכרות לי (ועקבתי אחרי הבחירות) וגם נשמעות לי לא סבירות (הדמוקרטים בחיים לא ייחצנו תמיכה של ועדים במועמד רפובליקני). הוא כן זכה לתמיכה מעובדים של ארגוני אכיפת חוק (דוגמת ICE שאחראי על אכיפת חוקי ההגירה והמכס) אבל הרקע לזה היה בטחוני/מקצועי ולא יחסי עבודה והתמיכה היתה בניחוח דרומי למדי, רחוק מהמיד-ווסט. לעניין שפירו ויאנופוליס, את הראשון ראיתי מספר פעמים, גם אתמול עברתי על כמה הרצאות וידאו שלו באוניברסיטאות (ויש אינסוף כאלה) ולמעט מקרי קיצון, לא ראיתי בהן מחאות. יתכן שבחוץ עמדו שניים/שלושה אנשים וזה לגיטימי לחלוטין אבל ככלל ההרצאות האלה עוברות בצורה מסודרת, בנינוחות ובמלואן והקהל שנכנס אליהן גדול בהרבה מקהל המפגינים הרגרסיביים שקיימים במוסדות השונים, אפילו בברקלי. לגבי יאנופוליס, הוא פרובוקטור צבעוני. יכול להיות שהוא גם אומר דברים של טעם אבל אנשים מגיעים לצפות בשואו שלו ואותי הוא מאבד אחרי הזום על הדמות שלו ושני משפטים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מרץ 2017, 11:43

לאורך כל הבחירות טראמפ קרץ לועדי עובדים, נפגש עם מנהיגים שלהם וכו'. והחדשות אכן דיווחו על זה וכאילו ציינו לטובה שהוא לפחות לא נגד וועדים גדולים...
וגם לאחר הבחירות הוא המשיך להפגש איתם ואפילו טענו ש"טראמפ גנב לדמוקרטים את היוניונס". גוגל איט.

לגבי שפירו - שוב, אני עוקב ורואה כמעט כל הרצאה שלו, בעיקר בגלל שאני נהנה לראות את הבלאגן שקורה שם. וזה תמיד קורה. וזה לא "שניים/שלושה" מפגינים, זה עשרות או מאות, והיו גם מקרים שבכלל לא נתנו לו להכנס לשטח הקמפוס, לפעמים המפגינים ולפעמים האבטחה במקום בטענות של "אם תכנס לא נוכל להבטיח את בטיחותם של כל הסטודנטים אז אנחנו נאלצים למנוע את כניסתך".

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 מרץ 2017, 12:55

omerkot כתב:

(דמוקרטים חגורת החלודה) כן לזה התכוונתי.

(רפובליקנים) וברור שגם בגלל כל מה שרשמת, אבל עם זאת אני חושב שבית המשפט העליון שהוא שליש מהמנגנון הדמוקרטי והאנשים שם הם לכל החיים, תפס יותר משקל אצל חלק נכבד מימנים שחלק גדול מהם סלד מטראמפ בהרבה מובנים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 מרץ 2017, 16:23

Laskin כתב:לאורך כל הבחירות טראמפ קרץ לועדי עובדים, נפגש עם מנהיגים שלהם וכו'. והחדשות אכן דיווחו על זה וכאילו ציינו לטובה שהוא לפחות לא נגד וועדים גדולים...
וגם לאחר הבחירות הוא המשיך להפגש איתם ואפילו טענו ש"טראמפ גנב לדמוקרטים את היוניונס". גוגל איט.

לגבי שפירו - שוב, אני עוקב ורואה כמעט כל הרצאה שלו, בעיקר בגלל שאני נהנה לראות את הבלאגן שקורה שם. וזה תמיד קורה. וזה לא "שניים/שלושה" מפגינים, זה עשרות או מאות, והיו גם מקרים שבכלל לא נתנו לו להכנס לשטח הקמפוס, לפעמים המפגינים ולפעמים האבטחה במקום בטענות של "אם תכנס לא נוכל להבטיח את בטיחותם של כל הסטודנטים אז אנחנו נאלצים למנוע את כניסתך".

איי גוגלד איט רייט נאו. לא מצאתי פגישה אחת שלו עם מנהיגים של ארגוני עובדים במהלך הבחירות. מיד אחרי ההשבעה שלו, הדבר הבערך ראשון שהוא עשה היה להפגש איתם (מהלך חכם מאוד מצידו). מה שמצאתי היה שארגוני העובדים הארציים תמכו בקלינטון בצורה גורפת כשחלקם התריאו שחלק מהעובדים שלהם תומך במסרים של טראמפ ואגב, הבחירה שלו במייק פנס לסגן נתפסה כעוינת מאוד לועדי עובדים.
לגבי שפירו, שוב, אתמול הסתכלתי על כמה וכמה הרצאות מצולמות שלו מתוך מטרה ספציפית לחפש את המפגינים האלה. ברוב המקרים לא מצאתי אותם. לפני מספר שבועות ראיתי אותו מתלונן על זה שבאחת האוניברסיטאות ביטלו הרצאה שלו מהסיבה שאתה מתאר והוא ציין שהדבר נדיר. למיטב הבנתי, אתה מכליל ממקרי קצה (בנוסח אייטם ששמעתי בBBC שהביא למאזינים את ספקטרום הדיעות של הציבור בישראל על ידי שיחה עם מגוון נציגים מייצגים: שני פעילים בארגוני קרן חדשה ופעיל מנוער הגבעות)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2017, 09:14

אתה צודק, המנהיגים של הוועדים לא נפגשו איתו, אבל הוא כן נפגש עם נציגים ועובדים שלהם וקיבל מהם תמיכה פומבית, כנראה מדובר באופוזיציה של ההנהגה.
בכל אופן זה היה מספיק כדי להלחיץ את ההנהגה ולפצל את ההצבעה שם:
http://www.washingtontimes.com/news/201 ... democrats/

לגבי שפירו - אולי הסתכלת על הרצאות ישנות יותר, בשנה האחרונה הוא הופיע הכי הרבה ולא זכורה לי הרצאה שלו שעברה בשקט מוחלט.
וכן, המקרים שהוא לחלוטין לא הורשה להכנס לקמפוסים הם מקרי קיצון, אבל צורות אחרות של הפגנות כנגדו, ונסיונות להפריע במהלכן ממש לא.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 מרץ 2017, 19:32

זה לא נגמר...

http://www.telegraph.co.uk/education/20 ... agreement/

מדריך של אוניברסיטת קארדיף מצווה על מרצים להימנע מביטויים פוגניים כמו Sportsmanship, Mankind, 'אבותינו' או 'הסכם ג'נטלמני', אבל מרשה להשתמש ב'להתראות', כי גם עיוורים נוהגים להשתמש בו ולא צריך להגזים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2017, 09:41

זה נחמד :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 21 מאי 2017, 21:34

כל הכבוד לרוקסטאר על התשובה הכנה, מדוייקת, וחסרת דיפלומטיה או ניסיון להוציא את כולם מרוצים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2017, 11:20

בהחלט כל הכבוד... חוסר סבלנות מוחלט כלפי אדם צבוע, גזען ומתחסד זה היחס הראוי :)

Laskin
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2017, 20:20

למה טעה? אניטה פח.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 60 אורחים