נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2019, 16:49

InterAl כתב:גם ביטן ואמסלם רצו להגן עליו בכל הזדמנות, והם לא מתקבלים בתשואות בכנסי ליכוד כמו שאוחנה התקבל לאחרונה. הוא לא זכה לזה בגלל ליקוק אלא בגלל נכונות להתעמת עם המערכת המשפטית, זאת תכונה שליכודניקים אוהבים מאוד. גם איילת שקד אהובה בליכוד מאותה סיבה, והיא רחוקה מלהיות אוהדת נתניהו מושבעת.

זה לא סותר ובטח ובטח לא הופך אותו למועמד לראשות הליכוד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 23 נובמבר 2019, 17:01

זה לא סותר, זה מחליש את הטיעון שלך. ולסקין לא טען שאוחנה מועמד ריאלי. הוא טען שהוא רוצה לראות אותו מועמד, זה דבר אחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2019, 17:33

כן, אינטר צודק לדעתי במאה אחוז. זאת אומרת, זה שילוב. אוחנה אכן שם בזכות ביבי, אבל הוא מוכשר, יודע לנאום יפה ויודע מה קהל הבוחרים של הליכוד רוצה לשמוע. הוא פתח חזית מול מערכת המשפט בצורה חריפה מאוד, לדעתי שום שר משפטים לא התבטא כך, כולל שקד.

אז שוב, מסכים שעל הנייר הסיכויים נמוכים, אבל העצה שלי היא שלפחות ינסה להתמודד, היו הפתעות בעבר וזה יכול לקרות פה גם, אם כל הכוכבים יתיישרו לו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 נובמבר 2019, 17:45

InterAl כתב:זה לא סותר, זה מחליש את הטיעון שלך. ולסקין לא טען שאוחנה מועמד ריאלי. הוא טען שהוא רוצה לראות אותו מועמד, זה דבר אחר.

עובדה שגם עם כל הגב של ביבי, המלך של הליכוד, הוא הגיע רק למקום 19 בפריימריז. אני לא אהיה מופתע אם ביבי היה הולך מחר והיה שוב פריימריז, אוחנה היה מקבל את המקום ה20+. אף אחד לא מריע לכ״ץ כאילו הוא אלוהים בכנסים והבן אדם בפסגות של הליכוד כבר שנים.

לקבל מחיאות כפיים בכנס של ליכוד כשמדברים נגד מערכת המשפט ובעד ביבי לא מעיד שום דבר, זה בערך הפרי התלוי הכי נמוך שיש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2019, 20:26

הוא קידם אותו משמעותית אחרי הבחירות האחרונות, ואת ה-תנופה שלו קיבל עם ואחרי קבלת תיק המשפטים, לא נראה לי שאפשר לחלוק על זה.

אגב, רואה עכשיו בוואינט שסער שולף ציפורניים... גנץ מנסה להגביר את הלהבות בתוך הליכוד, סוף סוף יש אקשן של ממש :)
אם תשאלו אותי, סער קצת פוגע בעצמו בצורה הזו, הרי לא חסרים אנשים שמתים על ביבי בליכוד ובאמת רואים בו כ״מלך״... אותם אנשים לא יאהבו את סער. אבל בא נראה בפריימריז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2019, 21:19

אגב, הרגע ראיתי דיווח ששרן אולי תקבל את תיק החקלאות עד שתהיה ממשלה, מתישהו, כך שזה עוד קידום מבורך של ביבי, של מישהי מהמקום ה-29 או משהו כזה... הוא מסמן את הליברלים הצעירים כעתיד המפלגה, ממש נותן להם את הבמה. אני רק מקווה שיעמוד מאחוריהם גם מאחורי הקלעים, אם תהיה לו האפשרות (וההשפעה), אחרי שילך.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 נובמבר 2019, 21:50

שוב, לאסקין, אתה תולה יותר מדי תקוות.
הוא לא מסמן אף אחד לעתיד, ביבי רק מתבצר בעמדתו.
בממשלת מעבר אפשר למנות רק ח"כים לתפקיד שרים, ועכשיו כשיש נגדו כתב אישום הוא נאלץ להתפטר מארבעה תיקים שהחזיק בהם.
אחרי שגדעון סער הצהיר שהוא רוצה פריימרייז ב-21 יום שנותרו, ביבי חייב להחזיק מעמד כדי להישאר ראש ממשלת המעבר עוד לפחות 3 חודשים עד הבחירות, ולכן הוא ממנה שרים מהליכוד כדי שיעזרו לו למנוע פריימרייז.

בכל מה שקשור לביבי, הכל פוליטי. אני באמת מופתע איך אתה לא רואה את זה, הוא לא חושב על המדינה ולא על אידיאולוגיה. פוליטיקה נטו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2019, 23:08

אני לא תמים, ברור שזה פוליטי, אבל כן יש פה נגיעות אידאולוגיות, אם הקטע של שרן השכל נכון - היא באמת בתחתית הרשימה, בקושי נכנסה בבחירות האחרונות...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2019, 22:32

וזה סיפור...
אמלק, אניטה, זאת מגיימרגייט, האשימה את דיסני ויוצרי המנדלוריון אנטי פמיניסטי כי בפרק הראשון לא היו נשים וזה אשמת הפטריאכיה.
שכמובן יש עם זה שתי בעיות, אחת שזה לא נכון, כי יש את הדמות של הנפחית. ויותר מזה שאמורות להיות דמויות נשיות נוספות, שלא לדבר על זה שפרק שלוש בויים על ידי במאית שגם תהיה אחראית על קנובי...
אז אחראי שהמון מגיבים אמרו לה שהיא טועה (טכנית) היא ענתה

“Wow. Nearly 3000 replies because one woman voices her opinion that we shouldn’t be at a point anymore where we just accept media that normalizes patriarchy. Cool cool cool. Everyone’s having a normal one I see,”
It may introduce a few significant female characters later on. Great. It doesn’t change the fact it perpetuates and normalizes patriarchy. We all accept patriarchy in our mass media without batting an eye. When someone calls it out, we get upset. I wonder why

https://www.dailywire.com/news/feminist ... them-wrong
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2019, 10:25

מה שנקרא - "אל תבלבלו אותי עם עובדות"

מאחל לה המשך חיים של מירמור ודכאון

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 נובמבר 2019, 10:30

היא פשוט דמות. אין מה לקחת אותה יותר ברצינות מנגיד את דודו פארוק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 28 נובמבר 2019, 10:57

רק שבניגוד לדודו פארוק היא נושאת את דגל הפמיניזם והשוויון, (לפחות על פי הגדרתה המטורללת) מה שנותן לה אוטומטית עמדת כוח בתור זאת שעומדת בצד "הנכון" ומציגה כל ביקורת כלפיה, ולא משנה עד כמה היא מבוססת ועניינית בתור דברי שנאה ומיזוגניה של סוכני הפטריארכיה.

זה כמו להעביר ביקורת על הגלוריפיקציה של פשע ואלימות אצל אפרו אמריקאים (אני עושה פה הכללה גסה כמובן- מדבר בעיקר על ראפרים למינהם שהפכו לגיבורי תרבות). בהצלחה לשכנע שזה לא נאמר מתוך גזענות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 נובמבר 2019, 11:42

ולכן בדיוק היא "לא מתבלבלת מהעובדות". היא חייבת לתפעל את הדמות שלה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2019, 12:02

MGS FREAK כתב:זה כמו להעביר ביקורת על הגלוריפיקציה של פשע ואלימות אצל אפרו אמריקאים (אני עושה פה הכללה גסה כמובן- מדבר בעיקר על ראפרים למינהם שהפכו לגיבורי תרבות). בהצלחה לשכנע שזה לא נאמר מתוך גזענות.

באותו נושא בדיוק - פיט בוטג'ג', המועמד הדמוקרטי היחסית-מתון, "נתפס" כשאמר דברים דומים, ב-2011:
https://www.theguardian.com/us-news/201 ... rriot-race
בקצרה הטענה הייתה כזו:
"Buttigieg says that a lack of positive role models – not structural racism – is the reason kids from low-income, minority neighborhoods fare worse at school"

בנוסף, הוא טען שהיותו מהקהילה הגאב עוזר לו מאוד להבין את קשיי הקהילה השחורה... זאת אחרי שהבינו בקמפיין שלו שהוא לא מקבל תמיכת שחורים.
אז איזה כתב (שחור) כתב עליו דברים... לא מאוד נחמדים, ופיט התקשר אליו וניסה להרגיע ולקבל קצת תמיכה שחורה, ואותו כתב החליט לכתוב תגובה מפוצצת בגזענות, תוכלו לקרוא אותה כאן:
https://www.theroot.com/pete-buttigieg- ... 1840055464

קצת ארוך, אבל הנה משפט שמסכם את זה יפה:
"“A mediocre white kid with mediocre intelligence and mediocre parents can easily make it in America,” I explained, blackly."

בעצם גם משפט הסיום הוא די זהב:
"The only thing I actually know about Pete Buttigieg is that he is a white man.

But Pete Buttigieg listened, which is all you can ask a white man to do.

Unless, of course, he wants to fight"

מיותר לציין (?) שהמאמר הזה מקבל תשואות ושיתופים בקרב שחורים ולבנים-שונאי-לבנים, כאילו הוא "הכניס" לפיט, ניצח אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 13:41

הנושא ב-ERA על ההופעה של לואי בישראל משעשע :)
https://www.resetera.com/threads/louis- ... ty.156182/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 דצמבר 2019, 16:27

תגובות צפויות אבל זה משעשע.

מעניין אותי מי זה ה Chikor הזה שמגיב תמיד בנושאים של ישראל, הוא ישראלי מן הסתם והוא גם שמאלני עוד יותר מן הסתם, הוא יכול להיות ערבי ישראלי או סתם שמאל קיצוני שגם יש הרבה ממנו בארץ.

הייתי שמח שהיה מגיב פה בזירה שבה לא מעיפים את מי שמתווכח עם הדיעות שלו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 דצמבר 2019, 17:20

חחח יפי נפש עלובים... בדיחה סבירה, סתם מחפשים אותו כי הוא כבר "נתפס", הרי אין קומיקאי אחד בעולם שאי אפשר למצוא אמירות הרבה יותר "גרועות" שלו לגבי השואה. אפילו בהופעה של ג'ים ג'פריז בארץ היה קטע שהוא הלך להופעה אצל מישהו מולטי מליונר, שביקש מכל האורחים שלו להוריד נעליים הכניסה, ואז כשהוא הגיע וכולם כבר היו שם - הוא ראה "את ערימת הנעליים הכי גדולה שראה אי פעם, זה היה כמו בשואה של הביוקר" וכל הקהל התפוצץ מצחוק. אבל מי שכתב את הפוסט הזה לא נעלב, ולא אכפת לו מ"זילות השואה" או שהוא בכלל מטעה בכותרת הפוסט... רק מעניין אותו להשמיץ את מי שכבר מוקצה.
לואי ימשיך ויצליח בכל מקום בו לא אכפת מתרבות הPC, שתכל'ס זה כמעט כל מקום בעולם שהוא לא חלק מבועת ניו-יורק, די.סי וסן פרנסיסקו, וכל הצדקנים יכולים להתפוצץ.

אגב, אם כבר בנושא - אתמול היה משהו משעשע:
ג'ו ביידן נשא נאום.... ובכן....... משונה:

אז מישהו החליט לעשות מזה אנימציה ממש מוצלחת, שעשתה לי את היום:

עכשיו, אני יודע שזה לא הדבר הכי גרוע בעולם, אבל כל מועמד אחר שהיה מדבר על כאלה דברים משונים כבר היה מקבל כותרות לתוך פרצוף שלו... אבל הוא ממסדי עמוק, אתרוג שאין לגעת בו.
זו לא הפעם הראשונה שלו מדבר על כמה שהוא אוהב לחבק ילדים וילדות, הבן אדם סופר קריפי... אבל זה מספק לנו בידור ברמה הכי גבוהה - אז אני לא מתלונן, חלילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2019, 11:08

חחח
טוב, אחרי שג׳ו ביידן קרא למישהו ששאל אותו שאלה שהוא לא אהב באיזה אירוע - שמן, טיפש וזקן - עכשיו תורו של בלומברג לקבל בראש קצת:
https://www.politico.com/news/2019/12/0 ... ken-077224
הוא אמר על קורי בוקר שהוא ״רהוט״ ובתגובה קורי בוקר אמר שזה גזעני ומתנשא טבלו מברג התנצל. מה שבעצם אומר שהוא מודה שהוא התבטא בגזענות... נראה לי שהוא כבר מתחרט על הכניסה שלו למירוץ.

פופקורן.
הדמוקרטים ממש כמו מפלגת העבודה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 22:01

שרן השכל החליטה לתמוך בסער.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 23:07

כן, היא וקיש - שהחליט שנמאס לו לא לקבל שום תפקיד חשוב בליכוד, והוא הלך על זה בכל הכח ומוביל את מטה הבחירות של סער. חתיכת הימור.
האמת אין לי מושג איך להמר על הפריימריז הקרובים.
סער טוען שאם יפסיד הוא יישאר בליכוד, אבל לי זה קצת נשמע בלתי אמין, ואני כן חושב שיש סיכוי לא רע שנקבל איזו מפלגת ימין חדשה שתקום תוך 5 דקות אם ביבי ינצח את סער, עם כל אלו שהימרו נגד ביבי, והם רבים.

יהיה מעניין!

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 דצמבר 2019, 23:10

לא חושב שלסער יש סיכוי מול ביבי. גם לא חושב שהוא יקים מפלגה חדשה אם יפסיד, זאת תהיה טעות אסטרטגית מבחינתו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2019, 07:38

לא יודע. באמת... חשבתי גם שאין לו סיכוי אבל מדי יום עוד ועוד מצטרפים ל״מחנה״ שלו ומאותתים לכל חברי הליכוד שתם עידן נתניהו מבחינתם. אם יפסיד - יש לו מאגר לא קטן של אנשים שיצטרפו אליו, ואולי יחבור עם שקד או משהו...
העניין הוא שבאמת אין להם זמן הפעם, להקים מפלגה, אבל אני לא רואה אותו נשאר כשהוא יודע שלא יקבל שום תפקיד חשוב בגלל הנסיון הזה.
אני סתם מעלה אופציות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 דצמבר 2019, 10:12

סער לא יהיה קרוב בכלל לנצח את ביבי, אבל הוא מתמודד נגדו בדיוק בשביל הסיבה הזאת - למתג את עצמו כאלטרנטיבה ביום שאחרי ולקחת כבר עכשיו אנשים שיעמדו לצידו באותו היום. לצאת מהליכוד אחרי ההפסד תהיה הטעות הכי חמורה שהוא יכול לעשות.
הרי אין לו סיכוי, הוא יודע את זה טוב מאוד. אם הפסד יגרום לו לברוח מהליכוד אז הוא לא היה חוזר ומתמודד מלכתחילה. תקופת נתניהו כבר נגמרה, סער הוא פשוט הראשון להקדים תגובה לכך. ברגע שנתניהו יצא רשמית, יהיה מתמודד שימתג את עצמו כ'ממשיך' של ביבי (כמובן שהוא בחיים לא יזכה לאותה תמיכה) ועל המשבצת הזו יריבו רבים מאוד. סער, שלחלוטין אין לו אופציה להכנס לשם, מבטיח לעצמו כבר עכשיו את המחנה השני שנג ביבי, את מחנה 'הליכוד האחר', ולוקח אנשים שיעמדו לצידו עכשיו כשהוא האלטרנטיבה היחידה ולא בהכרח היו עושים זאת כשיהיו אלטרנטיבות נוספות.
הוא יפסיד, ישאר בליכוד בלי תפקיד בכיר למה שלא יהיה בממשלה הבאה, וינסה להוביל את הליכוד בבחירות שאחרי ביבי.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 דצמבר 2019, 11:25

אני עם סטיק. הוא ממצב את עצמו ליום שאחרי ביבי ולא לבחירות הנוכחיות. אני רק לא חושב שזה ימנע ממנו תפקיד בכיר במידה וביבי ירכיב את הממשלה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 11:55

ממתי ביבי מחלק תפקידים בכירים לחברי הליכוד ממילא? הבכירים שמורים לו ולשותפות. נדיר שחבר ליכוד מקבל תיק בסדר גודל של האוצר או הביטחון. כלומר יש את שטייניץ ובוגי, אבל זה היה כבר לפני חמש כנסות :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים