נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 12:21

לממשל בהחלט יש אחריות על המצב באנרכיה - הם לא נוהגים במספיק קשיחות ולא מכריחים את המושלים וראשי העיר שלהם לעשות את העבודה שלהם כראוי.
אתה רואה שוטרים עומדים מנגד בהרבה מקומות, וזה בגלל ההוראות של אותם מושלים וראשי ערים, שברוב מוחלט של המקרים הם דמוקרטים, שבהחלט פועלים משיקולים פוליטיים.
הממשל ממש לא "רק תוקף ומלהיט את היצרים", כולם כולל טראמפ יצאו נגד האלימות של השוטר ובעד פלויד. פשוט באותה נשימה, ובצדק - גם נגד האלימות. לחברה בריאה אסור להכיל אלימות כזו.

רוצים לעשות רעש? תמחו מול שוטרים, עירייה, ממשלה... אל תבזזו, אל תפגעו באף אחד שלא מסכים איתכם, אני לא יודע אם נחשפת בכלל לסרטונים של הדברים הבאמת מזעזעים שקורים שם, אבל מדובר באנרכיסטים עלובים ופחדנים, שרק מחפשים ליצור אנרכיה.

לגביך, אני מצטער אם פירשתי לא נכון, אבל כשאתה כותב דברים כמו:
"חייבים להרעיד את הרחובות וחייבים ליי(צ)ר כאוס ואנרכיה, כי מה לעשות, רק ככה שומעים אותך"
או
"ברור שהמקומות והאירועים בהם זה הולך מספר צעדים רחוק מדי הם מוגזמים, מסוכנים ובעייתים. אבל באמת, מה האלטרנטיבה?"

אני יכול רק להבין מזה שבאמת אין אופציה אחרת לדעתך, ולכן - זה מוצדק.
והייתי מסכים איתך אם היה מדובר בממשל שמכניס אותם לגטאות ומשמיד אותם, משהו כמו הנאצים או הרוסים או הסינים בעבר/הווה... אבל זה לא המצב, וזה לא קרוב להיות המצב, אפילו אם יש מי שרוצה לצייר תמונה שזו כן. הנה, עכשיו כולם יוצאים להגנת ANTIFA שהם ארגון טרור לכל דבר ועניין, רק בגלל שטראמפ רוצה להפוך את זה לרשמי.
פשיטת רגל מוסרית, זה מה שקורה לחברה האמריקאית.

אינטר - לא במשך דקות ארוכות, כשיש לצידו שוטרים אחרים שיכולים בזמן הזה לקשור אותו. ממש לא. ממש, ממש לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 12:32

אגב, אם כבר מדברים על "ללבות את האש" - טראמפ לא עושה זאת 10% לעומת יריביו

למשל:

BERN.jpg
BERN.jpg (85.55 KiB) נצפה 5203 פעמים

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 יוני 2020, 12:34

הוא היה כבר קשור, הם טענו שהוא התפרע ולכן ריתקו אותו... למה במשך כל כך הרבה זמן? שאלה טובה. יש פה הרבה שאלות טובות. ההנחה שזה בוצע בעיקר על רקע גזעי היא נכון לעכשיו חסרת בסיס, ולהבעיר על זה מדינה שלמה זה פשוט טירוף. אבל כאמור, הרקע המשמעותי ביותר להתפרעויות הוא לא גזעי אלא מגפתי... ובכל מקרה, את הרקע האלים של פלויד היה צריך לפרסם בלי קשר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יוני 2020, 12:36

תעבירו את זה ל pp, תעשו טובה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 12:39

מסכים איתך אינטר שלא מדובר כנראה באירוע גזעני, ועוד יותר מסכים שצריך להעביר לPP, אני רק מחכה שנדב (או מישהו) יעשה זאת לכל ההודעות שלנו ביחד כדי שנוכל להמשיך את זה שם :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי sharonbn » 02 יוני 2020, 15:04

InterAl כתב:
Laskin כתב:אני מבין את הנקודה וזה עדיין לא רלוונטי לעניין, שאסור לשוטר לנהוג ככה, אף פעם, והם חשים שהוא נהג כך בגלל שהוא שחור.
הוא גם לא היה שם לבד, היו לידו עוד שוטרים, כשהוא על הריצפה ככה הם היו יכולים לקשור לו את הידיים, הרגליים, מה לא... אבל במשך כמה דקות טובות הוא לא קם לו מהצוואר... שוטר כזה צריך להיות מואשם בהריגה, לא משנה איזו דרגה כרגע... נקודה.

זה לא נכון עובדתית. טקטיקת ריתוק על הצוואר היא נפוצה בארה״ב, והיא גם מופיעה במדריך רשמי לשוטרים של משטרת מיניאפוליס כטקטיקה לגיטימית נגד אנשים שמתנגדים פיזית למעצר.

ובכן, השוטר הדורך נעצר ונאשם ברצח מדרגה שלישית (הריגה שבוצעה ללא כוונה תחילה). במינימום זה אומר שרשויות אכיפת החוק לא חושבות שהמעשים שלו היו טקטיקה לגיטימית נגד אנשים שמתנגדים פיזית למעצר.

Laskin כתב:מסכים איתך אינטר שלא מדובר כנראה באירוע גזעני

אתה חושב שאם העבריין היה לבן הוא היה מקבל את אותו "טיפול"?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 15:16

אין לי טיפה של ספק שהוא אשם בהריגה, אבל תראה לי את חבר המושבעים או את השופט שיעזו לפסוק שהוא לא אשם, גם אם יהיו להפ אלף חוות דעת של נתיחה, שקובעת שהוא מת כתוצאה מהתקף לב או משהו.
ואני מזכיר למי שהיה צעיר מדי, שהיו מהומות כשהאשימו את או. ג׳יי סימפסון ברצח אשתו, ואייו לשרוף ערים שלמות אם יורשע... והוא כידוע יצא זכאי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 יוני 2020, 15:16

https://www.nbcnews.com/news/us-news/mi ... s-n1220416

שוטרי מיניאפוליס השתמשו בטקטיקת הריתוק 237 פעמים בחמש השנים האחרונות, והביאו 44 אנשים לחוסר הכרה. 60% מהם היו שחורים, 30% לבנים. אז כן, יש מצב שגם לבן היה מקבל טיפול דומה, במיוחד אם הוא היה עבריין מסוכן ושיכור שהתנגד למעצר ושגם מוכר לאותם שוטרים. אבל זה סתם לשחק בנדמה לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 15:23

ראית את הסרטון המלא? השוטר הזה צריך ללכת לכלא ומהר. האמת שזאת הבעיה הכי גדולה בכל העניין הזה, העובדה שיותר מדי שוטרים שעושים דברים כאלה פשוט הולכים הבית וזהו במקום לשבת בכלא שנים. דווקא כימנים ליברטריאנים לא חשבתי שתקחו את הצד של השוטרים, דווקא לכם מכולם אמורה להיות סלידה מהפעלת כוח מיותר מצד זרועות הממשל (כמובן שאל תקחו את הפוסט הזה כהצדקה לפריצה לחנויות וגניבת אייפדים, מי שעשה את זה הוא ונדליסט גנב).

InterAl כתב:https://www.nbcnews.com/news/us-news/minneapolis-police-rendered-44-people-unconscious-neck-restraints-five-years-n1220416

שוטרי מיניאפוליס השתמשו בטקטיקת הריתוק 237 פעמים בחמש השנים האחרונות, והביאו 44 אנשים לחוסר הכרה. 60% מהם היו שחורים, 30% לבנים. אז כן, יש מצב שגם לבן היה מקבל טיפול דומה, במיוחד אם אם הוא היה עבריין מסוכן ושיכור שגם מוכר לאותם שוטרים. אבל זה סתם לשחק בנדמה לי.

כן, אבל השוטר המשיך לשבת לו על הצוואר דקות אחרי שהוא הפסיק לנשום. כאילו, WTF. יש מתפרע, יש שיכור, יש כל מני נסיבות שיכולות להוביל לשוטר ששם לאדם ברך על הצוואר אבל כשהוא כבר הפסיק לנשום ולהמשיך לעשות את זה לאורך דקות?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 15:25

מותר גם לירות טייזר, אבל ללחוץ עליו ולחשמל מישהו במשך 5 דקות זה שונה מללחוץ עליו 5 שניות.
זה היה בלתי מידתי בעליל, ואת זה אפשר לראות בסרטונים בקלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 15:29

Laskin כתב:מותר גם לירות טייזר, אבל ללחוץ עליו ולחשמל מישהו במשך 5 דקות זה שונה מללחוץ עליו 5 שניות.
זה היה בלתי מידתי בעליל, ואת זה אפשר לראות בסרטונים בקלות.

כן, בדיוק. זה לא הקטע של האם מותר להתמש בשיטה הזאת או לא, זה מה שהשוטר הזה עשה בעזרתה. ברגע שבן אדם מרותק ככה ובטח ובטח כשהוא מפסיק לנשום, כבר אין לשיטה הזאת באמת הצדקה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 יוני 2020, 15:36

אבל אין וידאו מלא, הוא חתוך ולא רואים שם הכל, זה בדיוק העניין. לדברי השוטרים, פלויד טען שהוא לא יכול לנשום גם כשעמד ליד המכונית. נכון לעכשיו, אין הוכחה שהוא מת מחנק. לפי הדוח הרשמי, הוא לא מת מחנק. הוא גם טען שהוא קלאוסטרופובי, והיו לו מחלות לב. סיכוי סביר שגם טייזר היה הורג אותו.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 02 יוני 2020, 17:11

InterAl כתב:אבל אין וידאו מלא, הוא חתוך ולא רואים שם הכל, זה בדיוק העניין. לדברי השוטרים, פלויד טען שהוא לא יכול לנשום גם כשעמד ליד המכונית. נכון לעכשיו, אין הוכחה שהוא מת מחנק. לפי הדוח הרשמי, הוא לא מת מחנק. הוא גם טען שהוא קלאוסטרופובי, והיו לו מחלות לב. סיכוי סביר שגם טייזר היה הורג אותו.

מה זה אין וידאו מלא? יש וידאו של כמעט 9 דקות רצוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 17:14

InterAl כתב:אבל אין וידאו מלא, הוא חתוך ולא רואים שם הכל, זה בדיוק העניין. לדברי השוטרים, פלויד טען שהוא לא יכול לנשום גם כשעמד ליד המכונית. נכון לעכשיו, אין הוכחה שהוא מת מחנק. לפי הדוח הרשמי, הוא לא מת מחנק. הוא גם טען שהוא קלאוסטרופובי, והיו לו מחלות לב. סיכוי סביר שגם טייזר היה הורג אותו.

יכול להיות שגם אם שוטר היה עושה לו "בו!" הוא היה מת, זה לא רלוונטי. מה שרלוונטי הוא שישבו לבן אדם על הגרון 9 דקות, 3 דקות מתוכן אחרי שכבר לא היה לו דופק. מה המטרה של זה? למה לשבת לבן אדם גוסס על הגרון? זאת שיטת ריתוק לכששוטר צריך לרתק עצור, לא משהו שעושים לאדם שגוסס על הרצפה ושבדקו לו כבר דופק ולא מצאו אחד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 יוני 2020, 18:01

הוידאו לא רצוף ולא מראה את הרגע שבו השוטרים ריתקו אותו לרצפה. מה המטרה של הריתוק על הצוואר? אני מניח שניסו להכניע אותו להיכנס לניידת בשקט אחרי שסירב ונשכב על הרצפה. בכל מקרה, כל עוד לא מפרסמים את הוידאו ממצלמות הגוף של השוטרים, אי אפשר לדעת מה באמת הלך שם. היו המון מקרים, גם בארץ, שהאשימו שוטרים בברוטליות, אבל התמונה נראתה אחרת לגמרי כשפרסמו את קטעי הוידאו ממצלמות הגוף של השוטרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 18:15

כן, אני די משוכנע שאם הוידאו היה מראה תמונה אחרת כבר היו משחררים אותו לפני כמה ימים...
הוידאו לא רציף אבל הדקות עוברות ואני לא ראיתי את המשטרה מכחישה שזה היה דקות שלמות ולא כמה שניות, שבמהלכן היו יכולים להשתלט עליו באלף דרכים אחרות. אם השוטר היה לבדו ומחכה לסיוע, או אם היה לפלויד נשק מתחת לגוף או משהו - עוד אולי הייתה לזה הצדקה כלשהי, אבל היה לו סיוע ולא היה שם נשק...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 02 יוני 2020, 18:18

הוידיאו צולם ע"י עובר אורח. יכול מאד להיות שזה כל מה שהוא צילם. ז"א שהוידיאו לא נערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 18:52

על פי התביעה להבנתי עצרו את פלוייד, רצו להכניס אותו לניידת והוא אמר לשוטרים שיש לו קלסטרופוביה וכשהם הגיעו לניידת הוא השתטח על הרצפה כדי לא להכנס אליה ואז רתקו אותו במשך 9 דק', אחרי 6 בדקו לו דופק ולא מצאו אז קראו לפרמדיקים ולקח להם 3 דק' להגיע. באותן 3 דקות הוא עדין נשאר על הצוואר של פלוייד עם הברך, אפילו שהוא היה חסר הכרה וללא דופק. זאת הגרסה שכרגע להבנתי התביעה מריצה, אני לא יודע מה נכון שם או לא, אבל אם זה נכון אז הוא לגמרי רוצח, אולי לא מדרגה ראשונה אבל פאק, מי עושה דבר כזה?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 02 יוני 2020, 19:18

למה בכלל צריך לרתק מישהו שכבר נכנע, אזוק ושרוע על הרצפה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 20:05

Shlomix כתב:למה בכלל צריך לרתק מישהו שכבר נכנע, אזוק ושרוע על הרצפה?

ולהמשיך לעשות את זה אחרי שהוא חסר הכרה וללא דופק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2020, 21:20

קשה לי מאוד להאמין שאחרי שמדדו ולא היה לו דופק הוא המשיך עם זה, נשמע הזוי לחלוטין, אבל אם זה נכון אז גם השוטרים שמסביב צריכים להיות מואשמים בהריגה, ועוד כמה וכמה סעיפים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2020, 21:49

Laskin כתב:קשה לי מאוד להאמין שאחרי שמדדו ולא היה לו דופק הוא המשיך עם זה, נשמע הזוי לחלוטין, אבל אם זה נכון אז גם השוטרים שמסביב צריכים להיות מואשמים בהריגה, ועוד כמה וכמה סעיפים.

לא יודע, זה מה שקראתי ב-VICE, אני משער שנצטרך לחכות לשמוע עוד עובדות.
When Kueng checked for a pulse and couldn’t find one, the complaint says not a single officer moved from their position or intervened.

Chauvin continued to press his knee on the unresponsive man’s neck for another 2 minutes and 53 seconds before paramedics arrived.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 03 יוני 2020, 14:06

Humble הצטרפו למסיבה, הם פתחו קרן שתממן הפצה של משחקים שיצרו מפתחים שחורים
https://twitter.com/humble/status/1267863621565968384
האם אפשר להגיד black developers? חשבתי שזה לא PC היום
אז כאילו, מי שרוצה לקבל מימון מהקרן צריך לשלוח תמונה שלו? איך הם יוודאו שזה באמת הוא (או היא) ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2020, 14:50

מה לגבי מפתחים מעורבים - יקבלו רק חצי, רבע או 3/4 מימון מהם? :D

הסיפור הזה גזעני בטירוף...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2020, 02:25

היי, מסתבר שיש מישהו בהוליווד שאשכרה עושה משהו מעבר ללשים ריבוע שחור באינסטגראם:

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים