נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 19:10

InterAl כתב:לא, אין קשר לחינוך. חוק הגיוס קיים כדי שחרדים יתגייסו, לא כדי שילמדו אנגלית. וזאת כפייה בוטה על הציבור החרדי. לגבי שבת, גם פתיחה ברמה של רשויות מקומיות בערים יהודיות לא מקובלת על החרדים. חילול שבת זה חילול שבת.

1. הוא לא יכפה גיוס ויגרום קרע בעם שיוביל לירידה חלקית שלהם מהארץ (והחלק הנותר בארץ יחייה לפי תוכנית ה"שיפוץ למתחרד" של נדב" ) לגבי חוק הגיור לחרדים אין מונופול
על מי הוא יהודי בטח שיש סתירה כל כך גדולה בין התנך להלכה לגבי מיהו יהודי. (ההלכה לפי האם, התנך לפי האב)

השבת זכותה של עיר שרובה המוחלט לא חרדית לפתוח עסקים בשבת, אבל זו סיסמת בחירות אף אחד לא יעשה את זה אף אחד לא רוצה לפגוע בערכים היהודים של המדינה ובטח שלא ליברמן.

בתור אחד שמטיף לא להאמין בפוליטיקאים, אתה לא ממהר להבחין מה אצל ליברמן הוא האידיאלוגיה ומהי סיסמת הבחירות.

האידיאלוגיה? רוב יהודי בארץ ישראל, חרדי משכיל שיוכל יום אחד לשרת בצבא ולעבוד.
סיסמת הבחירות? כל מה שאתה חושב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 19:14

חוק הגיוס החדש היה של ליברמן. בגללו הלכנו לבחירות ב-2019. מטרתו היא גיוס חרדים בכפייה. אלה העובדות, כל השאר בבל"ת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 19:21

הלכנו לבחירות כי ליברמן כמו כל ימני שמכבד את עצמו לא רוצה את ביבי בתור ראש הממשלה, כי ליברמן לא רוצה שלחרדים יהיה מונפול על היהדות ששייכת לכולנו מזכות האבות, וליברמן רוצה שיום אחד יהיה יכולות לחרדים האלה לפרנס את עצמם בכבוד ולחיות בכבוד במדינה כחלק שייך ותורם.

גם הוא יודע שאת רומא לא בונים ביום אחד.

אבל מה איכפת לנו מזה נכון אינטר? העיקר לקדם את הימין הכלכלי שלך שזה מה שבאמת חשוב לך ואלוהים גם רק ואתה יודעים למה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 19:33

הממשלה המשיכה לתפקד גם אחרי שליברמן פרש, היו בדיוק 61 מנדטים (כמו ביום שהוקמה ב-2015). הסיבה שהכנסת פוזרה היא חוק הגיוס, לא יכלו להעביר אותו בלי לפרק את הממשלה. אחרי הבחירות באפריל 19 ליברמן התנגד להמליץ על נתניהו כי הוא התעקש שחוק הגיוס יעבור במתכונתו המקורית, כשהחרדים דרשו להכניס בו שינויים בדרך קביעת מכסות הגיוס. ליברמן התעקש והתנגד, לכן נגררנו לבחירות מועד ב׳, אח״כ ג׳, עכשיו ד׳. הכל בגלל ליברמן שהתהפך והפך לאנטי חרדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 19:37

glass man כתב:
DrKeo כתב:
InterAl כתב:הימין שלי הוא שלמות הארץ ושוק חופשי. זה הימין האמיתי. כל סטייה ממנו היא סטייה לשמאלנות. ביבי, אגב, שמאלן מבחינתי בערך כמו ליברמן.

מה זה בדיוק שלמות הארץ? אתה בעד מדינה אחת מהירדן ועד הים?

נדב אני לא בטוח שהגבולות שאני תומך בהן הן כמו אינטר, אבל מה אתה אומר על עבר הירדן המזרחי? חלק מירדן היה היסטורית בימי בית ראשון ושני שלנו. אתה מאמין שיש לנו זכות לוותר על אדמה שהיא שלנו ושזה מוכח בכל הכלים האפשריים שהיא שלנו?

לדעתי בהסכם (חד צדדי או ממש הסכם) יש חלקים בשטחים שצריכים להשאר אצלנו אין ספק בכלל. השאלה היא איך ימני יכול להיות כל כך אנטי ציוני ולרצות מדינה אחת מהירדן ועד הים. כלומר או אנטי ציוני או אפרטהייד ושתיהן לא אופציות משהו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 19:41

אנטי ציוני זה לתמוך בריבונות ברמת השרון אבל לא בחברון. ארץ ישראל היא קודם כל חברון, אח״כ רמת השרון. חוץ מזה, מדינה אחת לא שקולה לסיפוח ואזרוח האוכלוסיה הערבית. זה גם לא אפרטהייד, כי יש להם אוטונומיה. גם אם לא היתה אוטונומיה זה לא אפרטהייד, כי כל ערבי יכול להתגייר מחר ולהיות יהודי בדיוק כמוני עם אותן הזכויות. כך שאיך שלא מסתכלים על זה, אתה טועה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 20:00

בן גוריון אפילו חשב שהגיור של הערבים לבסוף יהיה הפיתרון של הסכסוך הישראלי פלסטיני. לפחות חלקים מהפלסטינים הם יהודים שהתאסלמו.. היתר יכולים להתגייר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 20:17

InterAl כתב:הממשלה המשיכה לתפקד גם אחרי שליברמן פרש, היו בדיוק 61 מנדטים (כמו ביום שהוקמה ב-2015). הסיבה שהכנסת פוזרה היא חוק הגיוס, לא יכלו להעביר אותו בלי לפרק את הממשלה. אחרי הבחירות באפריל 19 ליברמן התנגד להמליץ על נתניהו כי הוא התעקש שחוק הגיוס יעבור במתכונתו המקורית, כשהחרדים דרשו להכניס בו שינויים בדרך קביעת מכסות הגיוס. ליברמן התעקש והתנגד, לכן נגררנו לבחירות מועד ב׳, אח״כ ג׳, עכשיו ד׳. הכל בגלל ליברמן שהתהפך והפך לאנטי חרדי.

נו ולמה? הוא רוצה את חוק הגיוס כקלף מיקוח עם החרדים כי אז הוא יכול לכפות עליהם חינוך מערבי. תמשיך לספר לעצמך תירוצים לגבי התמיכה שלך בנט ובזה שאתה דורך על הכבוד של כל גוש הימין, אל תתפלא אחר כך שבנט לא נוגע בקצבאות, לא מרסן את ביבי כלום ומרפד לו הכל כדי שיוכל להמשיך לשלוט בדיוק כמו שהיה קודם.

אלא אם כן כמובן ליברמן יצליח למנוע את ממשלת ביבי הבאה והליכוד גם אם ינצח יהיה חייב לבחור מועמד אחר נורמלי יותר.
נ.ב שלא ישתמע כמוך שאני בעד הקטנת הקצבאות לחרדים בשלב הזה אבל גם מה שאתה רוצה לא יקרה כי לבנט אין אומץ להגיד לא לביבי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 20:21

לא, הוא רוצה לכפות עליהם גיוס. על מה אתה מבסס את הטענה הזאת? בוא תביא מקור. גם אם מה שאתה אומר הוא נכון, והוא לא, זאת עדיין כפייה מובהקת על החרדים. המציאות היא שאין מפלגה אנטי חרדית יותר מישראל ביתנו נכון לעכשיו. זאת המציאות, אתה רשאי להמשיך להתעלם ממנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 20:40

DrKeo כתב:
InterAl כתב:כן, זה בדיוק מה שאמרו באוסלו, בהתנתקות וביציאה בלבנון. אם רק יעזו לתקוף, רמאללה/בירות/עזה תבער... מדינה פלסטינית היא אסון לישראל. אם אתה לא מבין זאת, התבונה הפוליטית שלך היא כשל השמאלן המצוי. ובלי קשר לתבונה, זאת העמדה השמאלית הבסיסית ביותר. כלומר מצטער להודיע לך, אבל אתה איש שמאל.

היציאה מלבנון הייתה אחד המהלכים הכי טובים שנעשו פה.

glass man כתב:
DrKeo כתב:למה אתה מחכה גלאס? לאיזו השכלה בדיוק? הקיצבאות שלך הן בדיוק מה שמאפשר להם להשאר בורים. להפך, אבא שילך להיות פועל בניין יראה את העולם בחוץ וידע שהילדים שלו יצטרכו לעבוד מתישהו הוא ידאג שהילדים שלו יקבלו השכלה.

זה בדיוק הפוך, בדיוק כמו שרוב המזרחים תקועים במקום בגלל שדורות הם היו פועלי בניין. ככה יקרה לחרדים רק בלי אפשרות מילוט מהמצב הזה.
אז כן יש לך מזרחים משכילים כי שוב, בכל קבוצה מוחלשת יהיה לך יוצאים מן הכלל אבל מדברים על הרוב.

המזרחים עוד יצאו מזה, בגלל שברובם המוחלט הם יטמעו באוכלוסיה הכללית ורוב המדינה תהיה מה שלאסקין עכשיו AKA חצי חצי, אבל לחרדים לא יהיה מילוט מהמצב הזה.

אבל אין מה להסכים כי בעינכם, הם צריכים לאכול חרא כי המשפחות שלנו עשו החלטות חכמות יותר מהמשפחות שלהם.

לא הבנתי, לא אמרת איך הם אמורים לצאת מהמעגל שהם בו כרגע במצב הנתון. איך ילדים בלי לימודי ליבה שאבא שלהם לומד בישיבה ומקבל קצבאות והפנטזיה הכי גדולה של המשפחה היא שגם הם ילכו לישיבה וילמדו על חשבון קצבאות יצאו מהמעגל הזה? מעגל שהוא אגב גרוע פי כמה מלהיות בן של פועל בניין כי פעם אחרונה שבדקתי 10000 שקלים בחודש עדיפים על 3000 ואיזשהו רצון להשכלה עדיף על שום רצון להשכלה.

ואגב, המזרחיים לא תקועים בשום מקום, תושבי הפריפריה תקועים בלי קשר למוצא שלהם (זה לא שלרוסים שגרים בשדרות טוב יותר מלמרוקאים). המזל הוא שבישראל מקבלים חינוך, בטחון ובריאות בחינם והמרכז נמצא במרחק יריקה מאותן ערים כך שלאף אחד אין באמת תירוץ אלה אם המשפחה שלו במצב כל כך גרוע, שהוא חייב לעבוד 24/7 בכדי שלא ירעבו ללחם.

אתה מבין איפה המחלוקת בנינו נדב? :) אתה בא עם לעניין עם גישה חלוצית. של "נו מה הבעיה, די להתבכיין כל מי שירצה מסוגל" זה שאתה מסוגל ו
לא אומר שכל החרדים מסוגלים או כל המזרחים מסוגלים. אתה משליך מהיכולות שלך וחושב שכל החרדים יש להם את היכולת לשאוף לגבוה ולהתעלם מהמצב החברתי כלכלי שהם באו ממנו :)

אז לאסקין פרש מהדיון כי אני מניח שהוא היה כזה "עוד פעם גלאס, עם הפאקינג נונסנס שלו! :) אולי הוא יחזור אחרי שהוא ינוח קצת על איזה קפה LOL. לאסקין בד'כ חוטף עצבים מכל מה שנשמע לו בלבול מוח LOL.

אבל אני באמת מאמין שלא כולם מסוגלים למה שאתה אומר, אתה חושב שכן. אוקיי.

זה בדיוק להפך לדעתי. חרדי שיראה שהוא מרוויח 10 אלף מהשיפוצים יגיד "וואלה טובים לי השיפוצים האלה בוא נמשיך בזה" והוא גם יגרום לבנים שלו לחשוב שזה מקצוע טוב.
גם ככה החרדים היום לא הכי משכילים ועממים.יהיה פה תמריץ חיובי לחרדים להישאר במקצועות האלה ובמעמד נמוך, יהיו פערים, כי המשפחות שלנו רק יהיו משכילות יותר ויותר ושלהם ושל הערבים משכילות פחות ופחות ויהיה פילוג רציני בעם.

אז כן, הבנתי שאתה שואל אותי, "איך לשבת בבית וללמוד יהיה יותר טוב" אם המדינה תתעקש על חינוך מודרני וחינוך העקרונות ביהדות ששוללים בטלנות הדור החדש של החרדים שיגדל על החינוך המערבי ויראה שהיהדות מעודדת חינוך. (יש אפילו עידוד של היהודים העתיקים ללמוד מהיוונים את המדע שלהם להשכלה כללית) כל הדברים האלה יובילו לדור שרוצה ללמוד רוצה להצליח. יציאה של הדור הנוכחי הנוכחי רק תיצור מעמד פועלים חדש וחרדי.

הבנתי שלא נצליח להסכים לגבי הנקודות האלה, כי מה לעשות, כל עוד אתה מתבצר בעמדה של "כולם יכולים אם הם רק רוצים :) לא נוכל להסכים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 פברואר 2021, 21:11

glass man כתב:הלכנו לבחירות כי ליברמן כמו כל ימני שמכבד את עצמו לא רוצה את ביבי בתור ראש הממשלה, כי ליברמן לא רוצה שלחרדים יהיה מונפול על היהדות ששייכת לכולנו מזכות האבות, וליברמן רוצה שיום אחד יהיה יכולות לחרדים האלה לפרנס את עצמם בכבוד ולחיות בכבוד במדינה כחלק שייך ותורם.

גם הוא יודע שאת רומא לא בונים ביום אחד.

אבל מה איכפת לנו מזה נכון אינטר? העיקר לקדם את הימין הכלכלי שלך שזה מה שבאמת חשוב לך ואלוהים גם רק ואתה יודעים למה.

זה ממש חמוד שאתה מייחס אידיאולוגיה למהלכים של הכלומניק הזה שלא קידם כלום 20 שנה בפוליטיקה, אבל במציאות הוא שיתף פעולה במשך שנים עם נתניהו והחרדים והתהפך על הראשון רק בגלל סכסוך אישי (תלונות שהגישו ברשויות החוק נגדו וילדיו שהוא מייחס לנתניהו) והתהפך על האחרונים רק בגלל שפוליטית קו אנטי-חרדי זאת הדרך היחידה שלו לשמר קהל מצביעים מרגע שפסל את נתניהו וחבר לגוש השמאל. ככה פשוט.

מעבר לזה, אני גם חושב על להצביע לבנט בבחירות הקרובות.. בעיקר בגלל שבשנתיים הקרובות יעמדו לבחירה 6 שופטים בעליון, אידיאלית הייתי רוצה שכמה שפחות מהם יהיו אקטיביסטיים שמאלנים ולכן נראה לי סביר לבטח את עצמי עם איילת שקד שאני מאמין שרוצה וגם יכולה לקבל את תיק המשפטים בכל ממשלה בהתחשב בכך שימינה היא לשון מאזניים. אני כמובן מעדיף שזאת תהיה ממשלה של הליכוד מאשר ממשלה של מדען האקלים יאיר לפיד ומפלגות השמאל, אבל צריך להתכונן גם לתרחיש הגרוע. בסופו של דבר בג"צ הוא השליט האמיתי ולהשפיע על ההרכב שלו יכול לשנות את המציאות יותר ממה שרוב הפוליטיקאים יכולים להבטיח לנו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 21:13

InterAl כתב:לא, הוא רוצה לכפות עליהם גיוס. על מה אתה מבסס את הטענה הזאת? בוא תביא מקור. גם אם מה שאתה אומר הוא נכון, והוא לא, זאת עדיין כפייה מובהקת על החרדים. המציאות היא שאין מפלגה אנטי חרדית יותר מישראל ביתנו נכון לעכשיו. זאת המציאות, אתה רשאי להמשיך להתעלם ממנה.

אני יכול להביא לך מקור על זה שליברמן ישאיר את ההחלטה אם לסגור או לפתוח לרשויות המקומיות. אני לא יכול להביא לך מקור לזה שהוא לא יכפה גיוס בכפייה כי זה ניתוח שלי את המצב הפוליטי מן הסתם.

ליברמן לא אנטי חרדי אתה מעוניין להשמיץ אותו כי אין לך איך להצדיק את הבחירה שלך בבנט אחרי שקראת לביבי שמאל, כי אם ביבי הוא שמאל גם בנט הוא שמאל בנט לא מכין קפה לפני שביבי מסביר לו איך מחממים את המים. אין לו שום דעה בשום דבר.

כמו שאמרתי עשית 180 מעלות מהאידיאולגיה האמיתית שלך כמצביע ליכוד ימני אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 21:19

ליברמן הוא היחיד שפוסל בבחירות הנוכחיות ישיבה עם החרדים. אפילו מיכאלי השמאלנית הקיצונית מוכנה לשבת איתם. אם זה לא אנטי חרדי, מה זה בדיוק?

ובנט יותר ימני מביבי בכל תחום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 פברואר 2021, 21:21

glass man כתב:
InterAl כתב:לא, הוא רוצה לכפות עליהם גיוס. על מה אתה מבסס את הטענה הזאת? בוא תביא מקור. גם אם מה שאתה אומר הוא נכון, והוא לא, זאת עדיין כפייה מובהקת על החרדים. המציאות היא שאין מפלגה אנטי חרדית יותר מישראל ביתנו נכון לעכשיו. זאת המציאות, אתה רשאי להמשיך להתעלם ממנה.

אני יכול להביא לך מקור על זה שליברמן ישאיר את ההחלטה אם לסגור או לפתוח לרשויות המקומיות. אני לא יכול להביא לך מקור לזה שהוא לא יכפה גיוס בכפייה כי זה ניתוח שלי את המצב הפוליטי מן הסתם.

ליברמן לא אנטי חרדי אתה מעוניין להשמיץ אותו כי אין לך איך להצדיק את הבחירה שלך בבנט אחרי שקראת לביבי שמאל, כי אם ביבי הוא שמאל גם בנט הוא שמאל בנט לא מכין קפה לפני שביבי מסביר לו איך מחממים את המים. אין לו שום דעה בשום דבר.

אתה אמיתי? לקמפיין שלו ברוסית נגד חרדים יש מוטיביים אנטישמים מובהקים.. אין שום דבר יותר אנטי חרדי ממנו היום בפוליטיקה. אפילו לא מרצ.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 21:40

idan כתב:
glass man כתב:

אתה אמיתי? לקמפיין שלו ברוסית נגד חרדים יש מוטיביים אנטישמים מובהקים.. אין שום דבר יותר אנטי חרדי ממנו היום בפוליטיקה. אפילו לא מרצ.

עידן ברצינות, מוטיבים אנטישימים בקמפיין לרוסית? מאיפה זה בא בחייאת, היו חוגגים עליו במצב כזה. אתה גם בשביל להצדיק את הבחירה שלך בבנט תעשה הכל כולל ללכלך על ליברמן? בגץ תמיד ישאר שמאלני אתה לא יכול להפוך אותו לימני דרך מינוי שופטים ימנים. בגץ עושה את ההחלטות שלו נטו מתוך מה שהוא חושב שיראה טוב בדעת הקהל העולמית
בהצלחה בלשנות את הגישה שלהם.

כן הוא גם עושה החלטות כי השופטים שלו יפי נפש שמאלנים שרואים אינטרסיים שמאלנים אישים לעומת טובת העם אבל בכל מקרה, כרטיס הכניסה לבגץ היה וישאר דעות שמאלניות הזויות.

אם כי זה יפה שאתה הולך עם מה שאתה מאמין בו אין לי יכול לקחת לך את זה.

אבל אני הגבתי איך שהגבתי בגלל שאינטר כינה אותי איש שמאל, דבר שעבורי מגוחך ברמה שאני יכול להתחיל לגרד בראש בגלל זה.
מה שאתם עושים זה אתם מביאים עלינו את ביבי 2. גורמים למדינה להישאר בדיוק באותו מצב שהיא נמצאת היום. ובהצלחה עם בנט חדל האישים, אם הוא יצליח לשנות משהו בהרכב של בגץ אני אמחא לו כפיים באופן אישי.

איילת שקד, היא עוד אחת שמאמינה בהשארת הסטטוס קוו כמו שהוא היא לא בנויה למהלכים מהפכנים כמו שאתה בונה עליהם.

אבל בהצלחה אני אהיה הראשון להוריד בפנייך את הכובע אם היא תעשה איזהשהו שינוי ראוי לציון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 21:48

InterAl כתב:ליברמן הוא היחיד שפוסל בבחירות הנוכחיות ישיבה עם החרדים. אפילו מיכאלי השמאלנית הקיצונית מוכנה לשבת איתם. אם זה לא אנטי חרדי, מה זה בדיוק?

ובנט יותר ימני מביבי בכל תחום.

אם קראת לנכדה של ישראל קסטנר חובב הנאצים הדוחה (בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע) יותר ציונית מליברמן, אז רשמית הדיון נהפך להזוי אני לא יכול לחשוב מה לענות אפילו לטיעון כזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 22:15

איפה אמרתי ציונית?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 22:42

אתה אמרת שנכדה של חובב נאצים יותר טובה מליברמן, כאילו באיזה עולם אינטר באיזה פאקינג עולם, שברת את השיא של עצמך.

מימלא, לבחור בבנט, מימלא לדרוך על הכבוד של כל שאר אנשי הימין אבל זה..... ...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 22:47

איפה אמרתי יותר טובה מליברמן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 01:41

InterAl כתב:אנטי ציוני זה לתמוך בריבונות ברמת השרון אבל לא בחברון. ארץ ישראל היא קודם כל חברון, אח״כ רמת השרון. חוץ מזה, מדינה אחת לא שקולה לסיפוח ואזרוח האוכלוסיה הערבית. זה גם לא אפרטהייד, כי יש להם אוטונומיה. גם אם לא היתה אוטונומיה זה לא אפרטהייד, כי כל ערבי יכול להתגייר מחר ולהיות יהודי בדיוק כמוני עם אותן הזכויות. כך שאיך שלא מסתכלים על זה, אתה טועה.

טוב נו, אני לא יודע למה ציפיתי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2021, 10:16

גלאס - לא יצאתי מהדיון בנושא מולך כי התעצבנתי, אלא פשוט כי כשאתה מדבר עם בן אדם שטוען בתוקף ומתעקש ש1+1=34 זה לא מוביל לשום מקום... אתה טוען שלהוציא חרדים לעבוד בשכר שאינו גבוה זה פחות טוב מאשר לאפשר להם לחיות כאוכלי חינם, ועוד כותב על זהמגילות שלא מבוססות על כלום ושום דבר - זה בזבוז זמן מוחלט :)
כנ״ל לגבי ליברמן... אין לי מה להגיד, אנחנו חיים במציאות נפרדת כנראה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 10:55

Laskin כתב:גלאס - לא יצאתי מהדיון בנושא מולך כי התעצבנתי, אלא פשוט כי כשאתה מדבר עם בן אדם שטוען בתוקף ומתעקש ש1+1=34 זה לא מוביל לשום מקום... אתה טוען שלהוציא חרדים לעבוד בשכר שאינו גבוה זה פחות טוב מאשר לאפשר להם לחיות כאוכלי חינם, ועוד כותב על זהמגילות שלא מבוססות על כלום ושום דבר - זה בזבוז זמן מוחלט :)
כנ״ל לגבי ליברמן... אין לי מה להגיד, אנחנו חיים במציאות נפרדת כנראה

לאסקין... גם אתה עם בנט?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 פברואר 2021, 11:07

גלאס, מהפכה עושים עם 61 אצבעות בכנסת אם רוצים לשנות את השיטה, אבל זה פחות קשור לעניין..
עדיין כשרת משפטים יש לה ולנציגי הקואלציה, בהנחה שהם מתואמים, וטו על מינוי שופטים לעליון ולכן סביר להניח שבדיוק כמו בפעם הקודמת שהיא הייתה שרת משפטים הם יגיעו לפשרות עם שאר חברי הועדה וחצי מהשופטים שיבחרו לא יהיו אקטיביסטיים שמאלנים, שזה כמובן עדיף על שישה כאלה עם שר משפטים מבערך כל מפלגה אחרת בגוש הרל"ב שיתן לאסתר חיות יד חופשית להשתולל. בסה"כ מדובר בהזדמנות לאזן עוד קצת את בית המשפט העליון (עניין עם חשיבות לבערך 15 שנה קדימה בכל תחומי החיים, בקטנה), וזה לא משהו שמגיע כל יום.

אגב, בית משפט ימני זו לא המטרה שלי (למרות שגם זה תכלס יהיה הרבה יותר דמוקרטי מהמצב הנוכחי), אני פשוט רוצה בית משפט שמרן שהשופטים שלו לא מקדמים את הערכים והשקפת העולם שלהם, אלא שופטים שמבינים שהם פרשניו של החוק ולא מחולליו. יש כבר כמה כאלה בעליון, בין היתר מינויים של שקד. עוד כמה מינויים כאלה שבאים על חשבון שופטים כמו מזוז וזו כבר תהיה מסה משמעותית.

ואני חושב שהסרטונים ברוסית של ישראל ביתינו עם יהודים ודולרים זה משהו שבכל מקום אחר בעולם היה נתפס כאנטישמי. ועובדה שהקמפיין שלו בעברית באותו נושא ממש (חרדים) רך בהרבה וחף מכל סממן שכזה.. אמממ מעניין למה. אבל עזוב את הרטוריקה, ליברמן מיצב את עצמו כסממן הכי אנטי חרדי בכנסת בגלל שהוא המפלגה היחידה שפוסלת אותם מישיבה בממשלה, לא מבין על מה הויכוח. זאת עובדה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2021, 11:13

או בנט או סער או אפילו ביבי, אני לא סובל את שלושתם אבל אני רוצה ממשלת ימין ולא ממשלה משוקצת של ימין+שמאל, ומאחר ובנט וסער לא רוצים לשבת עם ביבי - אני לא מתלהב בכלל ממערכת הבחירות הנכחית, בלשון המעטה... בסוף אעשה אנ-דנ-דינו מאחורי הפרגוד.
מה שבטוח הוא שאני לא עם ליברמן - הבן אדם שאחראי לכל מערכות הבחירות האחרונות, ולא עשה ***שום דבר*** בכל הקריירה הפוליטית שלו. נאדה. הוא אפס של שיסוי ופילוג, וחד משמעית לא סובל את החרדים שאתה רוצה שימשיכו לאכול חינם על חשבוננו, רק שלא חלילה יצאו לעבוד בעבודה שהיא לא הייטק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 11:14

כן, אני חייב להגיד שהדיון חרדים היה קשוח איתך גלאס. אתה הולך למחוזות דמיון אחרים לגמרי, באיזה יקום אוכלוסיה של מליון איש יקומו ויעזבו את המדינה שלהם כי.. הם לא יקבלו יותר כסף חינם ויעברו למדינה ש.. לא תתן להם כסף חינם? חתיכת קפיצה לוגית בן אדם :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים