נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2023, 23:03

glass man כתב:למה הוא ירה במלאכים האלה? למה הוא עשה להם את זה? זה לא משנאה עצמית שלו והוא הוציא עליהם? גם אלה שהתאבדו עשו את זה משנאה עצמית.
המתאבדים האחרים פשוט לא פגעו באף אחד חוץ מעצמם אבל אולי איזה מטורף אחר יחליט לעשות את זה שוב?

אני חייב לציין שאין לך תחרות בלקחת שתי נקודות שנמצאות בשני יקומים אחרים ואיכשהו עדין לנסות לחבר בינהן קו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 מרץ 2023, 00:19

אם אין קשר,אז למה הזבל הזה כתב את הדברים האלה?

“So basically that post I made on here about you, that was basically a suicide note. I’m planning to die today,” Hale wrote, using the name Aiden, according to messages Ms Patton gave the outlet.

In response, Hale wrote: “I know but I don’t want to live. I’m so sorry. I’m not trying to upset you or get attention. I just need to die."

She then added:

https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... -massacre/

אני לא אומר שכל טרנסג'נדר הוא כזה חלילה, אני פשוט מרחם עליהם ולדעתי הם אנשים שצריכים טיפול נפשי, שמטאטאים את זה מתחת לשטיח, חבל.
וגם החוקרים לא שוללים את זה.
Asked whether Hale’s gender identity may have been a factor, Mr Drake said: “There is some theory to that, we’re investigating all the leads.”

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2023, 08:08

הכוונה פה היא שאולי בגלל שלא קיבלו אותה שם ״כפי שהיא״ או בגלל משהו שמישהו שם אמר לה פעם, משמע סיבה שגרמה לה לנקום בבית הספר בו למדה, או שמדובר בהסתה נגד כך וכך, לא בהקשר של ״בגלל שהיא טרנסית אז היא הרגישה שהיא צריכה לרצוח ילדים״.

אגב, לפי מה שאומרים מדובר במשהו שהתחיל רק לפני כמה חודשים אצלה, כך שכל ההתנצלויות (הרבות) של ערוצי התקשורת על כך שהם בטעות כתבו ״היא״ במקום ״הוא״ - פשוט מטורפות. ילדים נרצחו על ידה ומה שחשוב לתקשורת הוא לכבד את ההחלטה שלה לשנות את הפרונאונס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2023, 10:12

וואו על זדורוב... אני כל כך מקווה שאין פה מקרה או.ג'יי...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 מרץ 2023, 11:57

על זדורוב... מי יודע... אם כי אני חייב לומר תחושת הבטן שלי היא שזה לא הוא. שאתה מסתכל על מקרים דומים כמו הרצח של אסף שטיירמן ז'ל או מקרים בחול זה די ברור הפרופיל של הרוצחים....

על הרוצחת הזו... אז בגלל נקמנות היא קמה ועשתה דבר כזה? יש מישהו שלא עבר חרא בחיים? למה הם לא קמים לרצוח או מתאבדים? למה בקהילה הזו יש כל כך הרבה אובדנות?

כנראה שלא נסכים והדיון הזה הופך למעגלי ואני בסך הכל כידוע אוהב את האנשים כאן, אז אין לי כוח להיכנס לויכוחים מתישים שיעכירו פה את האווירה אבל קשה לי לחמוק מהתחושה שהחבר'ה האלה הם פצצה מתקתקת.

אבל כשאני אומר את זה אומרים לי במקומות אחרים "גלאס, הבאת יציאה של אדם קטן" אז כנראה שקשה לאנשים לשקול את האפשרות הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2023, 14:58

Laskin כתב:וואו על זדורוב... אני כל כך מקווה שאין פה מקרה או.ג'יי...

יש לי הרגשה שלעולם לא נדע. אבל גם אם הוא הרוצח, הוא ישב כמעט 20 שנים, כך שזה לא שהוא יצא scot free מכל הנושא.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מרץ 2023, 15:39

קשה לי להבין איך אפשר לטעון שהוא לא הרוצח אחרי שרואים את סרטון ההתוודות עם המדובב. שום לחץ אין שם, שום פחד מהמדובב, שום "שתילת מידע" כמו שטענה ההגנה... הוא מספר את האמת מיוזמתו בחופשיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2023, 15:49

DrKeo כתב:
Laskin כתב:וואו על זדורוב... אני כל כך מקווה שאין פה מקרה או.ג'יי...

יש לי הרגשה שלעולם לא נדע. אבל גם אם הוא הרוצח, הוא ישב כמעט 20 שנים, כך שזה לא שהוא יצא scot free מכל הנושא.

אלא אם ירצח שוב, או יכתוב על מה שהיה שם, בסמוך למותו
וכן, ההודאה מספיקה עבורי. גם אם תאיים עליי במשך 20 שנה אני לא אודה ברצח של ילדה שלא ביצעתי, למעט כמובן עינויים פיזיים קשים, ואז אני מודה תוך חמש דקות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2023, 15:51

אם הוא ירצח, זה יהיה סיפור די מדהים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 מרץ 2023, 16:02

InterAl כתב:קשה לי להבין איך אפשר לטעון שהוא לא הרוצח אחרי שרואים את סרטון ההתוודות עם המדובב. שום לחץ אין שם, שום פחד מהמדובב, שום "שתילת מידע" כמו שטענה ההגנה... הוא מספר את האמת מיוזמתו בחופשיות.

לא שמעת על המקרה באמריקה שחוקרים הצליחו לגרום לילד להודות ברצח אחותו בלי שהוא עשה את זה?
ראית את החוקרים שחקרו אותו בצפון? נראים אנשים שלא יודעים לפתור משוואה בנעלם אחד, על אלה אתה סומך?

תמיד יכול להיות שהוא הרוצח אבל "התוודה מיוזמתו " זה כבר שנים לא טיעון.

מה גם שלפחות החברים הרוסים/אוקראינים שלי טוענים, שהוא לא מודה באמת בסרטון ההתוודות, אז ... לך תדע?

לעומת זאת. תסתכל על הרוצח הנער בעין כרם, או על הרצח של אסף שטיירמן.

אפשר לשלול, שזה איזה טיינג'ר גאון עשה את זה עם אינטלגנציה יוצאת דופן, רק שבניגוד לרעי חורב, לא סיפר לאשתו?
אם זה זדורוב... אלוהים רק שלא שחררו רוצח סדרתי, אבל קשה לי להאמין.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מרץ 2023, 16:28

זה לא חוקרים, זה מדובב. אתה יודע מה זה מדובב?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 מרץ 2023, 16:43

ובשביל מי עובד המדובב הזה? תהיה רציני. כולם שם דאפרים במשטרה של מחוז הצפון התיק הזה היה צריך להיחקר על ידי מיטב החוקרים במדינה לא על ידי אנשים שרובם לא יודעים את לוח הכפל.

עד שלא יחקרו את הנערים, הספק לעולם לא יעלם, אחרי שיעשו את זה, תוכל לטעון חופשי שזה זדורוב, אבל העקשנות לא לחקור אותם בצורה רצינית כי הם היו ילדים...
אין מה לומר מעבר...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מרץ 2023, 16:54

מה שייך בשביל מי הוא עובד? תלמד לאיית דפ"ר לפני שאתה מדבר על דפ"רים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 מרץ 2023, 16:58

מה הרגשי הזה אינטר... לא מתאים לך בכלל.
אה הבנתי על מה אתה רגשי... מה לעשות? אתה באמת לא הבנת בתחום ההוא כלום, ככה זה.גם אני לא מבין בהכל יכולת ללמוד משהו חדש במקום הרגשי הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2023, 12:02

בהמשך לירי שהיה בבית הספר, והסיקור ה"ייחודי" שהוא קיבל, ועדיין מקבל - הנה עוד כמה דברים פסיכיים לגמרי שקרו:

זה התחיל בהתנצלויות כאלה

אחר כך היו מחאות של אקטיביסטים שונים, שניסו להציג את היורה כקורבן בעצמה, שלא נאמר נרצחה בעצמה

נסיונות הומניזציה של המטורפת

(נמחק רק לאחר הרבה תלונות)

יש המון כאלה:

וכמובן גם בתקשורת המיינסטרים וחלק מערוצי החדשות חזרו אחרי העקרון הזה, שמי שאשם זה כמובן מי שמחוקק "כנגדם".

ועכשיו - תורה של מדונה כמובן, שמחליטה לערוך הופעה בנאשוויל בעקבות מה שקרה שם ולתרום חלק מההכנסות ל... טראנסים, כמובן.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אפריל 2023, 12:22

איזה clown world .

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אפריל 2023, 17:43

בושה, במקום שמדונה או מישהו חזק יתרום לבתי ספר, תורמים לאנשים כמו הטראנסים שגם ככה יש להם לובי הכי חזק בעולם. צבועה מדונה, היא מחפשת כותרת על הקורבנות.
עכשיו אנחנו כבר יודעים שהרוצח/רוצחת/הם תכננו לפגוע בעוד מקומות חוץ מבית הספר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2023, 18:47

כמה שכל בבן אדם אחד

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2023, 14:34

בשביל מה החוקרת המדופלמת הזו נכנסה לעיראק עכשיו? מה נצטרך לשלם בשביל להוציא אותה? איזה אנשים הזויים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 יולי 2023, 09:02

אם כבר, אז מי שאחראי לחטיפה שלה הוא מי שאחראי לעסקאות ג׳יבריל, טננבאום, רגב/גולדוואסר ושליט.
היא אזרחית רוסיה ואמריקאית שחוקרת את האיזור ההוא בפרינסטון. היא נכנסה לעיראק כחוק, לצרכי מחקר ואם אנחנו נשלם בשביל להוציא אותה זה לא בגלל שהיא הזויה אלא בגלל שההחלטות כאן מתקבלות על ידי צואה פופוליסטית שמפטמת ציבור מטומטם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2023, 11:08

ממה שאני הבנתי היא כתבה פוסט שאומר משהו כמו "אל תשחררו אותי בעסקת שבויים אם אני נחטפת למרות שאני יודעת שזו המדיניות של ישראל" נשמעת כמו מישהי שהבינה שהיא במקום מסוכן ולא רציונלי שאין בו כבוד לחוק ולבני אדם וסמכה עלינו שנציל אותה.

לא סותר שביבי ינסה להראות כמו הקוסם מארץ עוץ שכאילו משחרר אותה בכוחות קסם אתה צודק. פוטין זה שבטח באמת ישחרר אותה בשביל נקודות לביבי אבל עדיין רק אלוהים יודע במה זה יעלה לנו :(

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 יולי 2023, 12:48

הפוך לחלוטין.
מדובר במזרחנית מוערכת שמקדישה את החיים שלה ללימוד של המזרח התיכון. היא ידעה בדיוק לאן היא נכנסת ואם זה באמת מה שהיא רשמה אז היא אפילו ביקשה במפורש שישראל לא תפעיל את המדיניות המטומטמת שלה, גם במקרה שהיא תחטף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2023, 14:41

ליתר דיוק זה מה שהיא רשמה בת׳רד שדבר על שבויים:
IMG_6613.jpeg
IMG_6613.jpeg (100.44 KiB) נצפה 646 פעמים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2023, 15:17

אני אישית בעד להחזיר אותה בכל מחיר שידרש והייתי גם בעד שחרור שליט בשביל כמעט כל מחיר שידרש אבל אפילו במה שנדב הביא רואים שהיא סומכת עלינו שנוציא אותה בגלל המדיניות.

אי אפשר היה לעשות את המחקר המוערך הזה בזום? בסוף יצא שאיזו עיראקית הזמינה אותה לאכול קובה והיא פשוט לא היה נעים לה לסרב ועל זה כל הסאגה הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2023, 12:05

״כל מחיר שיידרש״
זה חתיכת הוט טייק, גם בשביל קיצונים משני הצדדים

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים