נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 15:49

DrKeo כתב:למה אתה מחכה גלאס? לאיזו השכלה בדיוק? הקיצבאות שלך הן בדיוק מה שמאפשר להם להשאר בורים. להפך, אבא שילך להיות פועל בניין יראה את העולם בחוץ וידע שהילדים שלו יצטרכו לעבוד מתישהו הוא ידאג שהילדים שלו יקבלו השכלה.

זה בדיוק הפוך, בדיוק כמו שרוב המזרחים תקועים במקום בגלל שדורות הם היו פועלי בניין. ככה יקרה לחרדים רק בלי אפשרות מילוט מהמצב הזה.
אז כן יש לך מזרחים משכילים כי שוב, בכל קבוצה מוחלשת יהיה לך יוצאים מן הכלל אבל מדברים על הרוב.

המזרחים עוד יצאו מזה, בגלל שברובם המוחלט הם יטמעו באוכלוסיה הכללית ורוב המדינה תהיה מה שלאסקין עכשיו AKA חצי חצי, אבל לחרדים לא יהיה מילוט מהמצב הזה.

אבל אין מה להסכים כי בעינכם, הם צריכים לאכול חרא כי המשפחות שלנו עשו החלטות חכמות יותר מהמשפחות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 16 פברואר 2021, 15:54

Laskin כתב:כאילו יום ההפך היום, אני שוב פורש מהדיון הזה...

אז מה אתם אומרים על יונית וביבי? אכל אותה שוב בלי מלח... לא מבין למה נותנים למגישה הזו לראיין אותו במקום עיתונאית אמיתית.
מה שיזכרו זה בעיקר ״נה נה נה נה נה״ שעשה לה

צודק מאה אחוז. זה היה כ"כ שקוף שלפי דעתי זה היה תנאי של נתניהו לראיון
אם היו מביאים עיתונאי אמיתי, למשל דפנה ליאל, זה היה נראה אחרת (וגם הרבה יותר מענין)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:16

InterAl כתב:כן, זה בדיוק מה שאמרו באוסלו, בהתנתקות וביציאה בלבנון. אם רק יעזו לתקוף, רמאללה/בירות/עזה תבער... מדינה פלסטינית היא אסון לישראל. אם אתה לא מבין זאת, התבונה הפוליטית שלך היא כשל השמאלן המצוי. ובלי קשר לתבונה, זאת העמדה השמאלית הבסיסית ביותר. כלומר מצטער להודיע לך, אבל אתה איש שמאל.

אני מצטער להגיד לך אבל אתה המלך של drive by post.אני איש שמאל? אתה לא מכיר אותי אתה לא יודע מה עשיתי או לא עשיתי. אני לא איש שמאל ולקרוא לי ככה זו הזייה מארץ ההזיות.

אתה מונע מפחד אינטר, מה שמנהל אותך בדעתך הפוליטית זה הפחד. זוכר שאמרת לי שהמחקרים של פינלקשטיין יערערו את זכותנו על הארץ? אז תן לי לחדש לך.
הפלסטינים ימח שמם ויאבד זכרם, למדו לומר לאחרונה "בסדר, אתם היהודים הייתם כאן אבל אנחנו הכנענים והיינו פה לפניכם"

אם יגדל פה דור שמפחד כמוך להכיר את ההיסטוריה של העם שלו ולא ידע שאנחנו גם הכנענים וגם היהודים (וגם מה שהיה לפני הכנענים) אז הוא לא יידע מה לענות לפלסטינים ההזווים האלה.

זה מה שקורה שמונעים מפחד ומסתגרים בשמרנות מנוונת.

מה אתה חושש מהפלסטינים ההזווים האלה? למה מי הם בכלל איזה נזק הם יכולים לעשות לנו? אנחנו מוחקים אותם תוך שבוע אם היינו מעוניינים בזה, וה"מדינה" שלהם שאגב תהיה מפורזת מנשק רק תקל על המלאכה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:28

sharonbn כתב:
Laskin כתב:כאילו יום ההפך היום, אני שוב פורש מהדיון הזה...

אז מה אתם אומרים על יונית וביבי? אכל אותה שוב בלי מלח... לא מבין למה נותנים למגישה הזו לראיין אותו במקום עיתונאית אמיתית.
מה שיזכרו זה בעיקר ״נה נה נה נה נה״ שעשה לה

צודק מאה אחוז. זה היה כ"כ שקוף שלפי דעתי זה היה תנאי של נתניהו לראיון
אם היו מביאים עיתונאי אמיתי, למשל דפנה ליאל, זה היה נראה אחרת (וגם הרבה יותר מענין)

הוא מפחד רק מרינה מצליח נראה לי :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 17:03

InterAl כתב:כן, זה בדיוק מה שאמרו באוסלו, בהתנתקות וביציאה בלבנון. אם רק יעזו לתקוף, רמאללה/בירות/עזה תבער... מדינה פלסטינית היא אסון לישראל. אם אתה לא מבין זאת, התבונה הפוליטית שלך היא כשל השמאלן המצוי. ובלי קשר לתבונה, זאת העמדה השמאלית הבסיסית ביותר. כלומר מצטער להודיע לך, אבל אתה איש שמאל.

היציאה מלבנון הייתה אחד המהלכים הכי טובים שנעשו פה.

glass man כתב:
DrKeo כתב:למה אתה מחכה גלאס? לאיזו השכלה בדיוק? הקיצבאות שלך הן בדיוק מה שמאפשר להם להשאר בורים. להפך, אבא שילך להיות פועל בניין יראה את העולם בחוץ וידע שהילדים שלו יצטרכו לעבוד מתישהו הוא ידאג שהילדים שלו יקבלו השכלה.

זה בדיוק הפוך, בדיוק כמו שרוב המזרחים תקועים במקום בגלל שדורות הם היו פועלי בניין. ככה יקרה לחרדים רק בלי אפשרות מילוט מהמצב הזה.
אז כן יש לך מזרחים משכילים כי שוב, בכל קבוצה מוחלשת יהיה לך יוצאים מן הכלל אבל מדברים על הרוב.

המזרחים עוד יצאו מזה, בגלל שברובם המוחלט הם יטמעו באוכלוסיה הכללית ורוב המדינה תהיה מה שלאסקין עכשיו AKA חצי חצי, אבל לחרדים לא יהיה מילוט מהמצב הזה.

אבל אין מה להסכים כי בעינכם, הם צריכים לאכול חרא כי המשפחות שלנו עשו החלטות חכמות יותר מהמשפחות שלהם.

לא הבנתי, לא אמרת איך הם אמורים לצאת מהמעגל שהם בו כרגע במצב הנתון. איך ילדים בלי לימודי ליבה שאבא שלהם לומד בישיבה ומקבל קצבאות והפנטזיה הכי גדולה של המשפחה היא שגם הם ילכו לישיבה וילמדו על חשבון קצבאות יצאו מהמעגל הזה? מעגל שהוא אגב גרוע פי כמה מלהיות בן של פועל בניין כי פעם אחרונה שבדקתי 10000 שקלים בחודש עדיפים על 3000 ואיזשהו רצון להשכלה עדיף על שום רצון להשכלה.

ואגב, המזרחיים לא תקועים בשום מקום, תושבי הפריפריה תקועים בלי קשר למוצא שלהם (זה לא שלרוסים שגרים בשדרות טוב יותר מלמרוקאים). המזל הוא שבישראל מקבלים חינוך, בטחון ובריאות בחינם והמרכז נמצא במרחק יריקה מאותן ערים כך שלאף אחד אין באמת תירוץ אלה אם המשפחה שלו במצב כל כך גרוע, שהוא חייב לעבוד 24/7 בכדי שלא ירעבו ללחם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 17:23

glass man כתב:

אני מצטער להגיד לך אבל אתה המלך של drive by post.אני איש שמאל? אתה לא מכיר אותי אתה לא יודע מה עשיתי או לא עשיתי. אני לא איש שמאל ולקרוא לי ככה זו הזייה מארץ ההזיות.

אתה מונע מפחד אינטר, מה שמנהל אותך בדעתך הפוליטית זה הפחד. זוכר שאמרת לי שהמחקרים של פינלקשטיין יערערו את זכותנו על הארץ? אז תן לי לחדש לך.
הפלסטינים ימח שמם ויאבד זכרם, למדו לומר לאחרונה "בסדר, אתם היהודים הייתם כאן אבל אנחנו הכנענים והיינו פה לפניכם"

אם יגדל פה דור שמפחד כמוך להכיר את ההיסטוריה של העם שלו ולא ידע שאנחנו גם הכנענים וגם היהודים (וגם מה שהיה לפני הכנענים) אז הוא לא יידע מה לענות לפלסטינים ההזווים האלה.

מה אתה חושש מהפלסטינים ההזווים האלה? למה מי הם בכלל איזה נזק הם יכולים לעשות לנו? אנחנו מוחקים אותם תוך שבוע אם היינו מעוניינים בזה, וה"מדינה" שלהם שאגב תהיה מפורזת מנשק רק תקל על המלאכה.

אתה בכלל לא מבין את ההבדל בין שמאל לימין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 17:34

InterAl כתב:
glass man כתב:

אתה בכלל לא מבין את ההבדל בין שמאל לימין.

לא, אתה לא מבין את ההבדל בין ימין שמרני, שעושה הכל לשמר סטטוס קוו מזיק שעושה הכול לשמר את המצב הקיים. לבין ימין חדשני פורץ דרך כליברמן. ימין שמעז לעשות דברים וליזום (לתמוך אקטיבית בתקיפה באירן) (לעשות מאמאצים שיעלה מנהיג ימני שלא מסרס את כל השאר כמו שעשה ביבי לליכוד והעיף את סילבן שלום)

אתה לא חושב על דור המנהיגים הבא של ישראל.

או יש לומר ליתר דיוק. אני ימין ציוני שהימניות שלי מתבטאת בעיקר בשמירת האופי היהודי של ישראל ובשמירה על העם היהודי ועתידו והימין שלך מתבטא בעיקר בימין כלכלי, שמפחד שמקבלי קצבאות נכים יעשו לו מחאה פיזית אלימה.

או במילים אחרות. אני דואג מה יהיה פה, גם כשאני לא אהיה פה, אותך מעניין איך משאירים את ביבי בצמרת.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 17:38

הימין שלי הוא שלמות הארץ ושוק חופשי. זה הימין האמיתי. כל סטייה ממנו היא סטייה לשמאלנות. ביבי, אגב, שמאלן מבחינתי בערך כמו ליברמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 17:40

InterAl כתב:הימין שלי הוא שלמות הארץ ושוק חופשי. זה הימין האמיתי. כל סטייה ממנו היא סטייה לשמאלנות. ביבי, אגב, שמאלן מבחינתי בערך כמו ליברמן.

אז בא לך לספר לי כאחד שחושב שהוא יותר ימני ממני במי אתה בוחר? בוא תשכנע אותי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 17:46

עד היום הצבעתי ליכוד. הפעם אני מצביע בנט, בעיקר בגלל מדיניות הקצבאות של נתניהו שלא מקובלת עליי. בנוסף, נראה שהפעם בנט יהיה שחקן ציר, ולכן אני חושב שהצבעה לו תוכל לרסן את השמאלנות של נתניהו הרבה יותר מבעבר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 17:52

בנט? ואני השמאלני כאן? אתה מוכר את הימין האמיתי לבנט, שליקק לכחול לבן ומצביעו כדי לקבל את הקולות שלהם וכל יום ישנה את דעתו לפי מצב הרוח של דעת הקהל.
תן לי לומר לך אם פעם היית מצביע ליכוד ועכשיו אתה בנט, אז עשית 180 אתה מוכר את הימין האמיתי ועוד קורא לי שמאלן, בנט יעשה בדיוק מה שביבי עושה רק יותר גרוע.

רק ליברמן יכול לרסן את ביבי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 17:53

באיזה תחום בנט שינה את דעתו? באיזה מובן הוא יותר שמאל מביבי?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:01

באיזה לא.
בנט: ביבי צריך להיות ראש הממשלה אני צריך להיות שר הביטחון לצידו!
כמה חודשים אחר כך

גם בנט: נתניהו לא משהו
כמה שבועות אחר כך

בנט: אני לא פוסל בעצם ישיבה עם נתניהו

ומה יש להרחיב על זה שבנט ליקק למצבעי כחול לבן ואמר להם את כל מה שצריך לשמוע שהוא מכבד את דעתם בלה בלה בלה ושהם אחלה בחלה וכל מה שהם רצו לשמוע.
הוא שבשבת שישנה את דעתו בכל יום לפי מה שהיועצים שלו יגידו לו שפופלארי.

אתה הולך להתאכזב.. ממנו.

אבל זה לא מפתיע אותי כי אם אתה מצביע לבנט, אתה דורך על הכבוד שלך כימני דורך על הכבוד של המחנה ואם ביבי יהיה ראש הממשלה בנט הוא האחרון שירסן את ביבי כי גם הוא כמו ביבי מפחד לעצבן את העם בהחלטות לא פופלאריות מפחד ליזום, למד מביבי הסאנסי שלו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 18:07

תשובה גרועה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:10

drive by post מבית מדרשו הרגיל של אינטר.
תצביע במה שתרצה אל תגיד אחכ שלא אמרתי לך שתתבאס מבנט כי אתה הראשון פה שתבקר את מהלכיו גם בתחום הכלכלי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 18:20

אני לא אתבאס כי רף הציפיות שלי מפוליטיקאים הוא נמוך מאוד. אני מצביע לרע במיעוטו. ליברמן הוא איש שמאל לכל דבר ועניין, רק עם רטוריקה ימנית. הוא המליץ על גנץ לראשות ממשלה, חתם איתו על הסכם עודפים (הפעם חתם עם לפיד) ונכון להיום הוא גם המפלגה האנטי חרדית היחידה בכנסת. אין יותר מרכז-שמאל מליברמן נכון לשעה זאת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:27

ליברמן נשוי לאישה חרדית, הבת שלו חרדית והוא הולך להשאיר את עניין פתיחת השבת למועצות המקומיות= לא יקרה שום שינוי לרעה לגבי החרדים.
הדבר היחיד שיקרה זה שליברמן לא יאפשר ולא יתן לבנט או סער לחבור לביבי ולהמשיך לסרס את הימין עם מדיניות שימור הסטטוס קוו הגרועה שלו.

אבל שאתה מצביע לאנשים שהקימו מפלגה בתור הסטארטאפ הבא שלהם במקום לאנשים ציונים שנמצאים בכנסת מתוך שליחות ומתייחס בציניות לאנשים שאיכפת להם מהמדינה.
מה הפלא שהציפיות שלך נמוכות הרי לבנט לא באמת איכפת מהמדינה איכפת לו מהמפלגה שלו שהיא הסטארטאפ החדש שלו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 18:31

הן דתיות, לא חרדיות. חלאס לדבר שטויות. אין שום דבר ימני בליברמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 18:34

InterAl כתב:הימין שלי הוא שלמות הארץ ושוק חופשי. זה הימין האמיתי. כל סטייה ממנו היא סטייה לשמאלנות. ביבי, אגב, שמאלן מבחינתי בערך כמו ליברמן.

מה זה בדיוק שלמות הארץ? אתה בעד מדינה אחת מהירדן ועד הים?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 18:35

כן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:37

אז הן דתיות, ביג דיל. איזה הבדל. ליברמן לא יאפשר פגיעה בחרדים, גם עבור משפחתו הדתיה זה קו אדום וגם עבורו כאדם שחי בהתנחלות לא מעט.. הוא כן ינסה לשנות את החינוך שלהם ולעשות צעדים לשילוב שלהם במעגל העבודה כמו שהוא התחייב אגב לעשות לנכים וגם נפגש איתם ויזם איתם.

אדם ציוני כליברמן לא יעשה את הדברים שאתה חושב, אבל שוב כמו שאמרתי. שאתה בוחר באנשים שלא איכפת להם ממך וממני מהמדינה, מה הפלא שהאמון שלך בפוליטיקאים לא קיים? הרי אתה בוחר במושחתים שאתה מאמין שעובדים עליך בזמן שאתה מצביע להם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:44

DrKeo כתב:

מה זה בדיוק שלמות הארץ? אתה בעד מדינה אחת מהירדן ועד הים?

נדב אני לא בטוח שהגבולות שאני תומך בהן הן כמו אינטר, אבל מה אתה אומר על עבר הירדן המזרחי? חלק מירדן היה היסטורית בימי בית ראשון ושני שלנו. אתה מאמין שיש לנו זכות לוותר על אדמה שהיא שלנו ושזה מוכח בכל הכלים האפשריים שהיא שלנו?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 18:49

ליברמן רוצה לכפות עליהם להתגייס. איך זאת לא פגיעה בחרדים? זאת אולי ה-פגיעה מבחינתם. יחד עם עוד פנינים נוספות כמו ברית הזוגיות, חוק הגיור, תחב"צ בשבת, חוק המרכולים ועוד שאר חוקים שהחרדים כ"כ אוהבים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 18:55

InterAl כתב:ליברמן רוצה לכפות עליהם להתגייס. איך זאת לא פגיעה בחרדים? זאת אולי ה-פגיעה מבחינתם. יחד עם עוד פנינים נוספות כמו ברית הזוגיות, חוק הגיור, תחב"צ בשבת, חוק המרכולים ועוד שאר חוקים שהחרדים כ"כ אוהבים.

שטויות במיץ עגבניות. אם ליברמן בוחר להשאיר את פתיחת השבת לרשויות המקומיות= הוא יודע שרוב הרשויות המקומיות להוציא אולי תל אביב (וגם זה בספק רב) יבחרו להשאיר
הכל סגור בשבת בשביל לא לפגוע בערכים היהודים של המדינה.

הוא לא יעשה שום דבר נגד החרדים. חוק הגיור זה בשביל להקל על יהודים שהם דה פקטו יהודים אבל ההלכה ההזויה החליטה שהם לא יהודים לעלות ולגור כאן. מה שהוא כן יעשה בפועל זה לדחוק את החרדים לפינה בקטע של סנקציות... אם הם לא ירצו שהוא יפעיל את חוק הגיוס הם יהיו חייבים לשפר את החינוך שלהם ולהביא אותו לסטנדרט של העולם המערבי, חוק הגיוס ישמש סה'כ מנוף לחץ יעיל ביותר על פוליטיקאים מושחתים כגון דרעי וליצמן.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2021, 19:03

לא, אין קשר לחינוך. חוק הגיוס קיים כדי שחרדים יתגייסו, לא כדי שילמדו אנגלית. וזאת כפייה בוטה על הציבור החרדי. לגבי שבת, גם פתיחה ברמה של רשויות מקומיות בערים יהודיות לא מקובלת על החרדים. חילול שבת זה חילול שבת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים