נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 21:51

glass man כתב:
Kazz כתב:הסיבה לבאן היא שמדובר במודר שהיה לו חשבון באתר אבל הוא פתח חשבון דמה ופרסם את המוד הזה שם. לולא זה, המוד היה מוסר והיוצר היה מקבל אזהרה.
וכן, לאסקין ממש מתמם. ברור שמדובר פה בניסיון ליותר מלקרוץ לפלח מסויים באוכלוסיה ששונא את הקהילה הגאה. ראו כל פעם שמשחק Gaas מוסיף קוסמטיקה של הדגל המדובר.

אגב, הבנתי שהמוד הזה בעצמם מסתמך על מנגנון מובנה במשחק כאשר הוא משווק במדינות איסלמיות ו'מזצנר' את הדגל הזה שם.

רגע קאז.

מחר איזה ברנש דתי ברחוב יחליט שהוא חופר לבן שלך כל הזמן להניח תפילין ולחזור בתשובה ולכל האנשים בשכונה רוב האנשים יגידו שהוא עושה כפייה דתית, לא?
אז כמו שיש אנשים שהכפייה הדתית לא באה להם בטוב יש אנשים שלא מעונינים לכפייה כזו של דגלי הגאווה וזה לא הופך אותם לאנשים ששונאים את הקהילה הגאה, זכותו של כל מי שרוצה להעלים את הדגל במשחק שלו לעשות זאת בלי להיקרא "שונא הקהילה" מי ששונא את הקהילה אלה אנשים אפלים שקוראים לפשעי שנאה.

הכפייה המינית הזו, שוב בנקודה הספציפית הזו ובמוד הספציפי הזה, שקולה לכפייה הדתית שנעשית אם יש דמות עם כיפה במשחק, לא מעבר.
אם בכל תחנה מרכזית בארץ היה עומד בחור הומו שרק מציע לך לראות תמונות של בולבולים כי מי יודע, אולי זה יעניין אותך ויגרום לך להרגיש טוב, והוא רק מציע זו בחירה שלך אם להסכים להסתכל או לא, אז אני אגיד לך שכן.. יש פה עניין מאוד בעייתי.

אני די בטוח שאדם כזה ייעצר אגב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 22:19

סטיק - הקשר לסטנד אפ וחופש הביטוי הוא בקטע של ״אה, אסור לנו לצחוק על זה? אז בא נעשה משהו עם זה בכל זאת. דווקא.״ וכן, לשבור טאבו זה חלק מהעניין.
עכשיו כמובן שזו זכותם, אתר פרטי שיעשו מה שבא להם, אבל אני חושב שלהמשיך לאפשר לכמה אלפים בטוויטר וסיליקון ואלי להכתיב מה מותר ומה אסור לנו לומר כחברה, מה זה דגל רשמי ומה ההגדרה הרשמית במילון - היה נחמד (לא באמת), אבל הגיע והזמן להפסיק את זה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 22:29

סבבה, אני באמת חושב שאנחנו הרבה יותר קרובים בדעות שלנו ממה שזה נראה. אני רק אומר שלדברים צריך להיות ערך מסוים. אם היה פה ערך שהוא המהות, והמהות היא ברורה ומישהו יכול לעמוד מאחוריה, וכתוצאה לא ישירה מזה "נפגע ייצוג" כביכול, לא היית שומע ממני שום תלונה.
ואני יודע שגם במקרה כזה יכול מאוד להיות שהייתה קמה צעקה באינטרנט, אבל במצב הזה אני לא הייתי מסכים. המצב הזה שתיארתי, הוא בעיניי מה שמקביל לסטנדאפ מוצלח שגם שוחט פרות קדושות.

אבל כשכל המהות היא פרובוקציה זולה במקרה הטוב, והומופוביה/גזענות/אנטישמיות או כל דבר שהוא במקרה הרע, אני לא מוצא את העניין.
במקרה הזה אני אפילו לא חושב שמדובר בהומופוביה. כלומר אולי הומופובים יאהבו את המוד, אבל היצירה שלו נתפסת בעיניי כסתם פרובוקציה זולה שאין לה שום ערך, ולכן לא צריך להתרגש כשזה הוסר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2022, 23:43

Laskin כתב:שאז, אם זו לא הסיבה שבגללה הוא קיבל באן אז אני הוטעיתי בכתבות רבות וכל זה דיון מיותר (ויש שיאמרו בכל מקרה מיותר אבל זה עניין אחר)

ממה שכתבת הבעיה שלך היא לא הבאן של היוצר אלא הסרת המוד מהאתר.
כל מטרת המוד הזה היא התרסה והתססה.

אני רואה שגלאס ממשיך עם 'אנלוגיות' מגוחכות וחסרות קשר למציאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2022, 00:47

שניהם לא מעניינים אותי כמו הכניעה האוטומטית בנושא הזה ובאופן כללי היחס ל״דגל״ כמשהו קדוש… מה זה, מוחמד?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 אוגוסט 2022, 14:36

כשמדובר בהתרסה והתססה פוליטית ותו לא, כן. לכל אתר יש את הזכות להוריד את הלינק. המודר יכול לעלות את זה לאתר שיתוף קבצים כלשהו ולשים לינק בטוויטר.

זה אותו דבר כמו אם יש במשחק את בניין האו"ם ואת דגלי המדינות סביבו ומישהו משחרר מוד כדי להוריד/להחליף דגלים. אחד יוריד את דגל ישראל. השני יחליף את דגל ספרד בקטלוניה. השלישי יוסיף את דגלי הונג קונג וטאיוון. הרביעי ישים את דגל הרייך. הכל במקרה הטוב זה כוונה להוסיף קיסם למדורה ולהוציא תגובות מאנשים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אוגוסט 2022, 21:58

Stick כתב:
glass man כתב:
Kazz כתב:הסיבה לבאן היא שמדובר במודר שהיה לו חשבון באתר אבל הוא פתח חשבון דמה ופרסם את המוד הזה שם. לולא זה, המוד היה מוסר והיוצר היה מקבל אזהרה.
וכן, לאסקין ממש מתמם. ברור שמדובר פה בניסיון ליותר מלקרוץ לפלח מסויים באוכלוסיה ששונא את הקהילה הגאה. ראו כל פעם שמשחק Gaas מוסיף קוסמטיקה של הדגל המדובר.

אגב, הבנתי שהמוד הזה בעצמם מסתמך על מנגנון מובנה במשחק כאשר הוא משווק במדינות איסלמיות ו'מזצנר' את הדגל הזה שם.

רגע קאז.

מחר איזה ברנש דתי ברחוב יחליט שהוא חופר לבן שלך כל הזמן להניח תפילין ולחזור בתשובה ולכל האנשים בשכונה רוב האנשים יגידו שהוא עושה כפייה דתית, לא?
אז כמו שיש אנשים שהכפייה הדתית לא באה להם בטוב יש אנשים שלא מעונינים לכפייה כזו של דגלי הגאווה וזה לא הופך אותם לאנשים ששונאים את הקהילה הגאה, זכותו של כל מי שרוצה להעלים את הדגל במשחק שלו לעשות זאת בלי להיקרא "שונא הקהילה" מי ששונא את הקהילה אלה אנשים אפלים שקוראים לפשעי שנאה.

הכפייה המינית הזו, שוב בנקודה הספציפית הזו ובמוד הספציפי הזה, שקולה לכפייה הדתית שנעשית אם יש דמות עם כיפה במשחק, לא מעבר.
אם בכל תחנה מרכזית בארץ היה עומד בחור הומו שרק מציע לך לראות תמונות של בולבולים כי מי יודע, אולי זה יעניין אותך ויגרום לך להרגיש טוב, והוא רק מציע זו בחירה שלך אם להסכים להסתכל או לא, אז אני אגיד לך שכן.. יש פה עניין מאוד בעייתי.

אני די בטוח שאדם כזה ייעצר אגב.

אף אחד כיום לא יודע אם נטייה מינית הומוסקסואלית היא מולדת/מושפעת מהסביבה או גם וגם. ולכן זה לגיטימי לגמרי שמי שלא מעוניין לחשוף את הילדים שלו לתוכן כזה זכותו המלאה. לי אישית אין שום בעיה עם הדגל, כן ? אין לי גם שום בעיה אם דמויות הומסקסואליות במשחקים יתחילו לדפוק צרפתית מול הפנים שלי אבל כל כפייה על אנשים היא פסולה צריך בחירה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2022, 23:12

וואלה גלאס זו פעם ראשונה שכבר כתבתי לך תגובה והחלטתי פשוט לא לשלוח אותה כי אין בזה טעם. בחייאת, לאיפה אתה לוקח את ההשוואות שלך.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אוגוסט 2022, 01:37

זו בעיה שלך כפרה אתה יודע את מה זה מעניין לי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 11:27

glass man כתב:זכותו של כל מי שרוצה להעלים את הדגל במשחק שלו לעשות זאת בלי להיקרא "שונא הקהילה" מי ששונא את הקהילה אלה אנשים אפלים שקוראים לפשעי שנאה.

להעלים את הדגל במשחק הפרטי שלך ולפרסם מוד כדי שאנשים אחרים יוכלו להעלים את הדגל - זה בכלל לא אותו דבר.

ד"א, על הנקודה הזו דווקא סטיק ענה
Stick כתב:אף אחד לא בא לכבות לך את המחשב אם תקסטם לעצמך את המשחק ככה

glass man כתב:כל כפייה על אנשים היא פסולה צריך בחירה.

זה לא נכון בעיניי. ברור שברמת העיקרון, צריך לשאוף לתת בחירה לאנשים ולצמצם כפייה, אבל כפייה נועדה בד"כ ע"מ להגן על אוכלוסיות מוחלשות מפני שנאה, אפלייה ולפעמים אלימות.
הסיבה שהכחשת שואה היא עבירה פלילית בחלק מהמדינות היא בגלל שביטויים כאלה עודדו תופעות של שנאה ופגיעה ביהודים. כנ"ל לגבי גאים, נשים ושחורים.
אפשר לדון בכל מקרה לגופו. אני גם מכיר בחוליים ובחסרונות של תרבות הביטול. הקצנה היא אף פעם לא דבר טוב.
מצד שני הכרזה גורפת וכוללנית ש"כל כפייה היא פסולה" זה לא נכון וגם מסוכן. אסור שעקרון חופש הביטוי יהיה אצטלה להפצת גזענות ואפלייה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 12:57

sharonbn כתב:
glass man כתב:זכותו של כל מי שרוצה להעלים את הדגל במשחק שלו לעשות זאת בלי להיקרא "שונא הקהילה" מי ששונא את הקהילה אלה אנשים אפלים שקוראים לפשעי שנאה.

להעלים את הדגל במשחק הפרטי שלך ולפרסם מוד כדי שאנשים אחרים יוכלו להעלים את הדגל - זה בכלל לא אותו דבר.

ד"א, על הנקודה הזו דווקא סטיק ענה
Stick כתב:אף אחד לא בא לכבות לך את המחשב אם תקסטם לעצמך את המשחק ככה

glass man כתב:כל כפייה על אנשים היא פסולה צריך בחירה.

זה לא נכון בעיניי. ברור שברמת העיקרון, צריך לשאוף לתת בחירה לאנשים ולצמצם כפייה, אבל כפייה נועדה בד"כ ע"מ להגן על אוכלוסיות מוחלשות מפני שנאה, אפלייה ולפעמים אלימות.
הסיבה שהכחשת שואה היא עבירה פלילית בחלק מהמדינות היא בגלל שביטויים כאלה עודדו תופעות של שנאה ופגיעה ביהודים. כנ"ל לגבי גאים, נשים ושחורים.
אפשר לדון בכל מקרה לגופו. אני גם מכיר בחוליים ובחסרונות של תרבות הביטול. הקצנה היא אף פעם לא דבר טוב.
מצד שני הכרזה גורפת וכוללנית ש"כל כפייה היא פסולה" זה לא נכון וגם מסוכן. אסור שעקרון חופש הביטוי יהיה אצטלה להפצת גזענות ואפלייה.

שטויות שרון, זה חכמולוגיה בגרוש מה שאתה עושה ואתה יודע את זה, הבן אדם שפירסם את המוד בסך הכל איפשר חופש בחירה לציבור הכללי, או שאתה נגד שתהיה בחירה לכלל הציבור? כי ככה זה נשמע.

סטיק הוא בכלל לא האישו. התגובה שלי היתה מכוונת לקאז כי קאז תמיד מגיב לדברים האלה כמו לוחם צדק אינטרנטי מצוי בלי לרדת לעומקם של הדברים.
אבל אם כבר... אתה וסטיק עושים הקשר ליהודים.

אם מישהו מעוניין להעלים סממנים של הדת היהודית (ויש המון כאלה כמו שכל שחקן JRPG מצוי יודע) ממשחקים מאיזשהו חוסר רצון לחשוף את הילדים הנוצרים שלו/המוסלמים שלו לדת היהודית? אין לי בעיה עם זה. זכותו ואני לא אתייג אותו כאנטישמי על דבר כזה.

ברגע שמישהו יכניס למשחק מוד של פגיעה ביהודים/מחיקה של הסמלים הרשמיים של מדינת ישראל וכו' אני אתייג אותו כאנטישימי אבל בשום אופן אסור לי לתייג אותו כאנטישימי אם הוא סה'כ הוריד סממנים של הדת היהודית.

ובנוגע להומאים, אין פה שום פגיעה עם המוד הזה. הבן אדם עד כמה שאני יודע לא קרא לפגיעה בזכויות של ההומואים ולא הכניס דברים פוגעניים, זה פשוט צביעות.החברות האלה כמו אינסומאנייק נוטי דוג מתגאות באופציות של "נגישות" והכללה... אז תנו לאנשים גם את החופש לצנזר את הדגל אם הם לא רוצים.

אתה יכול לדבר עד מחר על פגיעה באוכלוסיות מוחלשות, ואני יכול לדבר עד מחר על זה שדווקא לדחוף דגלים כאלה במשחק יכולים להמאיס את הקהילה הגאה אצל אנשים קיצונים.

ושוב אני אגיד מה שכבר אמרתי. כל עוד אף אחד מאיתנו לא יודע איך דגל כזה או תכנים של הקהילה הגאה משפיעה על אנשים צעירים אין מה לדחוף דברים כאלה בכוח זו כפייה בדיוק כמו שלדבר עם ילד בן 6 בבתי ספר על ניתוחים לשינוי מין זו כפייה. או שתכף תגיד שזו לא כפייה לדחוף דיונים על שינוי מין בבתי ספר יסודיים?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 15:27

כבר עניתי לך - חופש ביטוי/חופש בחירה אינו אומר שמותר הכל.

העולם המערבי הגיע בשנים האחרונות להבנה שיש ערך חיובי בהצגה של דמויות וסמלים של מיעוטים אתניים וחברתיים. עצם ההצגה שלהם כחלק אינטגרלי מהחברה ביצירות אמנות ותרבות פופולארית גורמת לאנשים "להתרגל" לתופעה ולקבל כמובן מאליו בלי רתיעה אינדיבידואלים בחיי היום יום.
הורים שנחשפו לדמויות גאות בסרטים ומשחקים לא יירתעו לשלוח את הילדים שלהם לגן עם ילדים להורים גאים, או לא ירתעו אם לילד יהיה חבר טרנסג'נדר בתיכון, למשל.
לי זה נשמע הגיוני מאד שאחד משפיע על השני. לך לא נשמע הגיוני? סבבה. אבל ככה החליטה דעת הקהל היום בעולם המערבי. זה איפה שאנחנו עומדים היום וזו עובדה.

אפשר לקבל טוטאל קונברז'ן מוד שמחליף את כל הדמויות, התלבושות, הדגלים ושאר אלמנטים ויזואליים ויוצר חווית משחק חדשה. זה מה שסטיק התכוון כאשר חיפש "ערך נוסף". כאשר השינוי כ"כ ספציפי אז זה ברור שהוא נועד לקדם אג'נדה שגאה זה משהו "לא טוב" שצריך להתבייש ולהסתיר. לא צריך להגיד באופן מפורש ש"צריך לפגוע בזכויות".

ד"א: אינדיבידואל יכול לחוות רתיעה, דחייה, לגלוג וכו מהסביבה שלו וזה יכול לפגוע בצורה משמעותית בבטחון העצמי וחוסן נפשי - כל זה בלי שאף אחת מהזכויות האזרחיות שלו/ה ייפגעו. הרבה ילדים שמנים חווים בדיוק את מה שתיארתי ולהם יש זכויות מלאות.
מוד שמרזה את כל הדמויות במשחק (ומשנה רק את זה) אומר לצעירה שמנה שאיך שהיא נראית זה לא בסדר. ככה נולדות הפרעות אכילה. זה שתבוא ותגיד לה "זה רק נועד לאפשר חופש בחירה" לא יעזור לה לחשוב אחרת. מה לעשות שככה זה עובד.

לגבי דיונים על שינוי מין בבתי ספר יסודיים. קודם כל, בוא נדייק: אין דיונים כאלה בכיתה א . אז את הדמגוגיה בגרוש של "דבר עם ילד בן 6" אפשר גם כן להרגיע.
אני אישית בכלל לא שמעתי שיש דיונים כאלה באף בי"ס יסודי. אם יש, אז זה בטח לקראת כיתה ו.
בכל אופן, הסיבה לדיונים כאלה בבתי"ס תיכון זה לאו דווקא לקידום אגינדה ליברלית. זה בדיוק אותה סיבה לשיעורי מין (שגם הם לא מועברים בבי"ס יסודי). זה ההבנה שהתהליכים האלה קורים בבני נוער whether we like it or not ועדיף לדבר על זה במקום שיתפתחו אצלם דיעות קדומות, גישות לא נכונות ו/או הפרעות נפשיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 15:35

מועצת העולם המערבי אמרה את שלה! אפילו הצביעו על זה בטוויטר, אלפי אנשים! עכשיו כולכם צריכים ליישר קו או שאתם חשוכים שיש לנדותכם מהחברה או לשלוח לחינוך מחדש :)

לגבי דיונים על ניתוחי מין וטרנסג׳נדרים, יש עדויות של מאות גננים/ות ומורים.ות טיקטוקיסטים וכד׳ שמתרברבים בזה שהם מדברים על זה עם התלמידים שלהם.ן, אז בהחלט זו תופעה שקיימת, וכשמנסים לצאת נגדה (כמו למשל מה שקורה בפלורידה) אז טוענים שמי שיוצא נגד הוא טרנספוב ומביאים את כל הפיסקה הראשונה שלך בתגובה האחרונה כסימוכין.

בכל אופן זה לנושא הPP ובחיים לא נמצא מכנה משותף בנושאים החברתיים האלה, אז אין טעם

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 15:46

אני לא מבין על מה הסרקזם שלך מכוון. זה תמיד היה נכון. דעת הקהל המיין סטרים תמיד קבעה נורמות חברתיות.
לפני לא כ"כ הרבה זמן מועצת העולם המערבי קבעה שנשים צריכות להיות בבית ושאין להן יכולת אינטלקטואלית להצביע בבחירות. אלפי אנשים! ואוי ואבוי למי שחשב/ה אחרת.
היום המועצה קבעה אחרת. מי שיביע עמדה שנשים פחות טובות מגברים יחטוף על הראש. זה שיש דעת קהל והיא מכתיבה נורמות חברתיות ושיש סנקציות למי שמפר אותן - זה לא הבעת דיעה, זה תיאור מצב
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 23 אוגוסט 2022, 15:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 15:49

אוי כבר שכחתי עם איזה פרוגרסיב מצוי יש לי עסק. שרון, היות ולאסקין כבר חסך לי את הטרחה של להעמיד אותך על דמוגיגיותך לגבי זה שגננות כן מדברות וכן שוטפות את המוח לילדים. נותר לי לומר לך רק דבר אחד.

הזכות של מישהו ג'ייז להרגיש ולידציה בספיידרמן לא באה קודם על חשבון הנפש הרכה של הילדים, ילד הוא אישיות מתעצבת הוא לא סגור על עצמו הוא לא מבין את העולם ומה שתדחוף לו זה מה שיהיה, ולכן אין לך שום זכות לדחוף לו אג'נדות שהוא לא בחר בהן מיוזמתו.

לא הבנתי מאיפה אתה וסטיק יודעים בכזו וודאות שהוא התכוון פה לשנאה הבחור שעשה את המוד? מה הוא שם ספר של שנאה בReadme של המוד ואף אחד לא אמר לנו? אתה לא יכול לדעת מאיזה מניעים הוא עשה את זה וזה גם לא מעניין מה שמעניין זה שהוא הביא פה חופש בחירה לאנשים, חופש בחירה שבעולם נורמטיבי צריך להיות לכולם.

אתה רוצה להוכיח שהוא עשה את זה ממניעים רעים של שנאה? תביא איזה פלייר שנאה להומואים שהוא השתיל או שהוא הצהיר בקובץ טקסט שזו מטרת המוד, כל עוד אין לך ההוכחה כזו אתה סתם טוחן מים. ואם יש הומו שיפגע מזה? אז יש לו תסביך נחיתות מאוד מאוד עמוק

עוד פעם, אם מחר מישהו נוצרי או מוסלמי לדוגמא ירצה להחליף בית כנסת שקיים במשחק בכנסיה/במסגד, כי זה מרגיש לו כפייה דתית. אין פה שנאה או מניעים של שנאה יש חוסר עניין בתרבות היהודית וזכותו. ואם יהודים יפגעו מזה? אז הם סובלים מרגשי נחיתות קשים ביותר.

אם מישהו יקח בית כנסת במשחק ישים עליו צלבי קרס ויאפשר לשרוף את ספרי הקודש, פה כבר יש שנאה ברורה.
על אותו משקל אם הוא היה מאפשר פגיעה פיזית בהומואים במוד או קורא לפגיעה כזו רק אז היית יכול להתבכיין על מניעים של שנאה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 15:56

אוי כבר שכחתי עם איזה שמרן צר מוחין פריבילג מצוי יש לי עסק. אין לך מושג קלוש איך עובד מנגנון של אפלייה היום. כל מה שתיארת - זה נוגד את הדיעה המקצועית הרווחת היום באקדמיה בכל העולם המערבי. לעשות פראפראזה על לאסקין: יש עדויות ומחקרים של מאות פסיכולוגים, סוציולוגים, חוקרים באקדמיה וטיקטוקיסטים וכד׳ שמתארים את ההשפעות של ביטויים כמו המוד המדובר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 16:44

לול, פרבילג? כמו כל אדם פה, יש לי תחומים שבהם אני חזק מהאדם הממוצע ותחומים שבהם אני חלש מהאדם הממוצע. שום פרבילגיה.
שמרנות? אין פה שום שמרנות, האבולוציה לא תכננה את שטיפת המוח הזו שאנשים כמוך תומכים בה.

עכשיו שלפנו גם את האקדמיה? האקדמיה היא לא מקום טהור של מחקר, אלא היא מקום שטוף אג'נדות, אתה לא באמת מאמין למשל שלאונברסיטת תל אביב ולאונברסיטת בר אילן יש את אותן אג'נדות, כן? פשוט מגוחך.

אבל עזוב, העניין הוא, שכל מוסד אקדמאי שתביא יש לבחון את האג'נדה שלו, מי הפרופסורים האלה, מה הרקע שלהם, באיזו אג'נדה הם מאמינים וכו' על כל מחקר שתביא אני יכול להביא מחקר שיתמוך בגישה שלי, אז לא עשינו פה כלום.

מנגד, אני יכול להביא לך אנשים טרנסג'נדרים גברים שהתאבדו אחרי שנים של סבל אחרי שפסיכולוגיות פרוגרסיביות שטפו להן את המוח שהן בכלל אישה, והן התחרטו והתאבדו.

על אותו משקל אסור לך לשטוף את המוח לילד לגבי הקהילה הגאה כי יכול להיות שאתה תקבע את הנטייה המינית שלו ותתסבך אותו, אתה מוזמן להראות שיש הסכמה שזה לא ככה אבל אתה מחרטט אין שום הסכמה גורפת בנושא של נטייה מינית, ומה גורם לה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 17:10

אתה מבלבל בין ביצה ותרנגולת. הרעיון שאם לא תדבר על תופעה אז היא לא תקרה לא נכון בכלל.
הומואים (גם ילדים הומואים) היו ביניו מאז ומעולם, גם כאשר לא דיברו על זה. הם פשוט סבלו מבעיות נפשיות כי הם היו בטוחים שהם לא בסדר.
אני אחזור: הסיבה שהתחילו חינוך מיני בבי"ס היא לא בשביל לשטוף להם את המח או להחדיר להם אג'נדה ליברלית או כל הקראפ הזה שאתה חוזר עליו. זה מפני ש"פתאום" המבוגרים גילו שילדים וילדות עסוקים ועוסקים במין ומיניות באופן פעיל מגיל צעיר מאד וללא הדרכה הם מקבלים רושם וידע מעוותים שגורמים לאסונות.

אין לי מושג מאיפה גרדת את הדוגמה של "טרנסג'נדרים גברים שהתאבדו אחרי שנים של סבל אחרי שפסיכולוגיות פרוגרסיביות שטפו להן את המוח שהן בכלל אישה, והן התחרטו והתאבדו." (אני מעולם לא שמעתי על תופעה כזן) אבל אני יכול להתערב איתך על כסף שזו תופעה שולית וזניחה לעומת דורות על גבי דורות שמצטברים למאות אלפים של ילדים וילדות חד מיניים, דו מיניים, טרנסג'נדרים וכד, שסבלו מחוסר הבנה, חוסר תמיכה ועוינות מהסביבה, שלא לדבר על תדמית עצמית נמוכה, חוסר בטחון עצמי, חוסר שלמות נפשית ושלל בעיות נפשיות קלות וחמורות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 17:15

sharonbn כתב:אני לא מבין על מה הסרקזם שלך מכוון. זה תמיד היה נכון. דעת הקהל המיין סטרים תמיד קבעה נורמות חברתיות.
לפני לא כ"כ הרבה זמן מועצת העולם המערבי קבעה שנשים צריכות להיות בבית ושאין להן יכולת אינטלקטואלית להצביע בבחירות. אלפי אנשים! ואוי ואבוי למי שחשב/ה אחרת.
היום המועצה קבעה אחרת. מי שיביע עמדה שנשים פחות טובות מגברים יחטוף על הראש. זה שיש דעת קהל והיא מכתיבה נורמות חברתיות ושיש סנקציות למי שמפר אותן - זה לא הבעת דיעה, זה תיאור מצב

זה בדיוק העניין, שאתה חושב שזה עניין שכבר הוכרע על ידי הרוב, כשזה לא המצב. בטח לא לגבי ענייני טרנסג׳נדרים ואינדוקטרינציה של ילדים לכיוונים מסויימים, שאולי מוסכמים על ידי הרוב - בטוויטר בלבד… וגם שם בעיקר על ידי קהל ה״וי״ הכחולים. אם תעשה סקר כללי אני ממש לא חושב שיש רוב להרבה מאוד מהאג׳נדות האלה.
לא סתם מכנים את מה שמתרחש כעת כ״מלחמת תרבויות״ ויש שיאמרו שארה״ב קרובה למלחמת אזרחים (בהגזמה כמובן, ועדיין). חלק מהנושאים האלה מאוד מאוד טעונים ויש מאחוריהם התנגדות מאוד מאוד גדולה וכמה שזה יותר נוגע לילדים כך ההתנגדות גדולה יותר.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 17:33

סבבה. אז יש מלחמת תרבויות. בפלורידה עבר חוק שאוסר לדון בנושאים של חד מיניות בכיתות נמוכות - כנראה שם דעת הקהל מכתיבה גישה שמרנית.
באתר נקסוס החליטו לתמוך בגישה של הגנה על אוכלוסיות מוחלשות.
בבקשה, לכל אחד יש מקום וקהילה שתומכים בדעותיו/ה.
ובשני המקומות יש גם אופוזיציה שחושבת שההחלטה שגויה ואולי מסוכנת. פשוט חגיגה דמוקרטית.
מה הבעיה?

Laskin
Elder

Re: נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 18:08

אין עם זה שום בעייה ולנקסוס יש זכות לצנזר מה שירצו ולתת באנים סתם כי מתחשק להם. אני התלוננתי שלדעתי זה מגוחך, כי אין פה שום ביטוי של שנאה, רק החלפה של דגל לגיטימי אחד בדגל לגיטימי אחר, וכל הפרשנויות מסביב אפשר לעשות על כל החלפה של סקין… אם מחר יגידו שהמוד שעושה את אדה וונג יותר שופעות זה לא בסדר ויתנו באן ליוצר שלו בגלל שזה סקסיסטי או שהמוד שהופך אותה לג׳סיקה ראביט הוא גזעני בגלל שהיא הייתה הייצוג האסיאתי היחיד במשחק ואם משתמשים בעמוד אז זה ״מוחק את האסיאתים״ ולכן מדובר בלא פחות מפשע שנאה… בעיניי זה מגוחך, וממש התעמלות אמנותית בפרשנות חופשית, וחבל שהם הולכים בדרך הזו. שוב, אני לא טוען שזה לא חוקי או שזה צריך להיות לא חוקי, אני רק מביע צער שהגענו לנקודה הזו כעת, עוד פרק נוסף בו חופש הביטוי מקבל את המושב האחורי לתקינות פוליטית מאולצת ומאותתת מוסרית.

ובנושא הרוב לכאן או לכאן - לדעתי חד משמעית פלורידה מייצגת את דעת הרוב, פשוט למושל שם ולשאר המחוקקים הבולטים, להפך מהרבה אחרים במדינה - לא אכפת מה יגידו עליו בתקשורת הישנה, ואיזה חיבוק הם לא יקבלו יותר מסלבריטאים או מראשי סיליקון ואלי. כשאתה לא מתיישר עם בעלי ההשפעה אתה חוטף על הראש, מבוטל וכו׳, ולאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שלא שמים על מה תקין פוליטית יותר… מקווה שהקו הזה ימשיך ואותן דיעות ששולטות בטוויטרז ושות׳ ייעלמו או יקבלו את הלעג הראוי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 18:40

אוקי. אז חזרנו להבעת דיעות אישית. אז דעתי האישית:
1) לגבי המוד שהוסר: ביטוי של שנאה זה אולי הגדרה קיצונית. זה ביטוי של הדרה. זה ביטוי לדיעה שצריך להסתיר מעיני ילדינו הרכים את העובדה שיש נטיות מיניות רבות ושיש בעולם דבר כזה להט"בים. וכשרוצים להסתיר משהו זה מרמז שזה לא בסדר. אני וסטיק ניסינו להסביר שכאשר המוד מכיל שינוי מאד ספציפי ושום דבר אחר - זה חוצה את הגבול שבין יצירת אמנותית שמוגנת ע"י חופש הביטוי לכיוון של העברת שיפוט על קבוצה שמוגדרת ע"פ נטייה מינית. ההגדרות האלה לא מקובלות בדעת הקהל הליברלית ובאתר המדובר.
2) אין סכנה לחשוף ילדים לידיעה שיש דבר כזה להטבים, טרנסג'נדרים ושאר לא סטרייטים. הנטייה המינית לא נולדת כתוצאה מהחשיפה הזו ועדיף לתת לילדים מידע נכון, מבוקר ומאוזן מאשר לתת להם לצבור מידע מסולף ומעוות מהרשתות החברתיות והסביבה הקרובה.
לבת שלי בת 13 יש כמה חברות לסביות, ועוד אחת שמבקשת שיפנו אליה בלשון זכר. בחבורה שלהם יש נער שמצהיר על עצמו פן סקסואל. כולם עדיין בתולים (למיטב ידיעתי). לפי דעתי הילדים האלה והבת שלי בינהם, גדלים להבין ולקבל נטיות מיניות כמאפיין נוסף של אנשים בלי דיעה שלילית.
3) אכן יש מקרים שבהם תרבות הביטול הקצינה למקום לא הגיוני ומזיק ופגעה באנשים שלא היו מטרות לגיטימיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 18:53

1. זו ״הדרה״ בדיוק כמו שינוי סקין של דמות אסיאתית עם דמות שאינה אסיאתית. ויש אינספור סקינים שכאלה, ואם מחר יגידו שמותר להחליף כל דמות אבל לא דמות ממוצא ספציפי - זה מגוחך, וזה בדיוק מה שעשו עם הדגל.

2. לחשיפה יש בהחלט השפעה מסויימת, והדוגמא של הבן הפן-סקסואלי מהכיתה של הבת שלך, מונח שהומצא לאחרונה ובתכלס המשמעות שלו זה דו-מיני עם כוכביות - הוא מגוחך בפני עצמו ומלמד אותי לפחות שאכן זו ״אופנה״ שאני מקווה מאוד שתחלוף במהרה לפני שהילדים שלי יהיו בגיל הזה. כל אחד רוצה להיות מיוחד והכי קל היום זה פשוט להגדיר את עצמך כאחד מ-76 המגדרים החדשים.
אני לחלוטין בעד לתת להם ״מידע נכון״ ובעיניי מידע שאומר שלנשים יכול להיות פין (דבר שעד לפני שנתיים היה מוביל לצרחות של צחוק בלתי נשלט וכיום זו הדיעה הרווחת בטוויטרז ושות׳) - הוא מידע מאוד שגוי, שאני אלחם כנגדו ואני מאמין שכל אדם שמדע ואמת איכשהו מעניינים אותו - צריך להלחם כנגד האג׳נדה הזו, למשל.
אבל מעניין אותי לדעת, איזו תשובה תקבל על השאלה ״האם גברים יכולים ללדת״ או ״האם לנשים יכול להיות פין״ מהבת שלך וחבריה… בעיניי כל תשובה שהיא לא ״ברור שלא!״ היא תוצאה של חינוך מיני מקולקל אשר מחייב תיקון אם אלו דברים שהם למדו במערכת החינוך. אם זה מהחינוך שלך זה עניין שלך, אני לא אתערב לך.

3. לדעתי עניין ה״זה דגל שאסור להחליף להפך מכל שאר הדגלים בעולם״ הוא חלק מהגישה הקיצונית.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אוגוסט 2022, 19:12

סליחה בלי קשר לכלום אבל אני רואה נדב שינה קצת את השם של הנושא… יוחזר ניסים משעל לאלתר!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2022, 19:27

swiss-the-engine כתב:סליחה בלי קשר לכלום אבל אני רואה נדב שינה קצת את השם של הנושא… יוחזר ניסים משעל לאלתר!

בסופו של יום עומר צדק, אי אפשר שלא יהיה פיפי בכותרת של הנושא הזה..
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים