נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2019, 22:58

קיאו! :x

(בפעם הבאה זה יהיה באן תמידי תתכונן)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 01:51

אם קבלתי את התמונה הזאת כתגובה, זה אומר שאני עומד לקבל באן?
תמונה

אגב, אם אתם רוצים את הנושא הכי מעניין ב-ERA, זה הנושא הזה על הרשות הפלסטינית והקהילה ההומו-לסבית. זה פשוט זהב טהור, הקהילה של ERA מתמודדת עם נושא השיחה של שנאת הפלסטינים לגייז:
https://www.resetera.com/threads/palest ... nk.135739/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2019, 08:26

תמונה מלאת חוכמה אין מה לאמר :|

והצצתי קלות בנושא שהבאת וזה ענק. הם כאלה סתומים ונאיביים שזה לא יאומן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 08:53

כן, אבל לפחות הם יחסית כנים עם עצמם פה (במעט שקראתי) ולא מאשימים את ישראל גם בזה, מביטים להומופוביה האיסלאמית (לפחות במזרח התיכון) ישר בעיניים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אוגוסט 2019, 09:30

DrKeo כתב:רגע רגע רגע, אתם עושים לי victim blaming???

תלוי, מה המגדר שלך כרגע?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 09:47

Laskin כתב:כן, אבל לפחות הם יחסית כנים עם עצמם פה (במעט שקראתי) ולא מאשימים את ישראל גם בזה, מביטים להומופוביה האיסלאמית (לפחות במזרח התיכון) ישר בעיניים.

זה מתחיל ככה בעמוד הראשון אבל אז מדרדר לאט לאט ל״טוב נו איך אתם מצפים מאנשים מדוכאים ל...״

bozeman כתב:

תלוי, מה המגדר שלך כרגע?

אמממממ... קונסולת משחק עם 44CU?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אוגוסט 2019, 10:10

DrKeo כתב:
bozeman כתב:

תלוי, מה המגדר שלך כרגע?

אמממממ... קונסולת משחק עם 44CU?

אז אם אתה סוני, את כרגע המוביל בשוק, ולכן אתה המדכא ולכן אתה אשם (גם אם אתה הקורבן).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 10:14

DrKeo כתב:
Laskin כתב:כן, אבל לפחות הם יחסית כנים עם עצמם פה (במעט שקראתי) ולא מאשימים את ישראל גם בזה, מביטים להומופוביה האיסלאמית (לפחות במזרח התיכון) ישר בעיניים.

זה מתחיל ככה בעמוד הראשון אבל אז מדרדר לאט לאט ל״טוב נו איך אתם מצפים מאנשים מדוכאים ל...״

יש מעט מזה גם במעט שקראתי, אבל מיד באים ואומרים שזה ב*כל* המזרח התיכון, עם דוגמאות הכוללות מדינות עשירות בצורה חריגה... גם אמרו שם ש"מה אתם רוצים, אין שם בחירות בכלל, המשטר דיקטטורי" וגם אז מיד אמרו שבבחירות האחרונות שכן היו החמאס ניצח בהפרש גדול והם הרבה יותר גרועים מהדיקטטורה של אבו מאזן, והם צפויים לנצח גם בבחירות הבאות ולכן אין בחירות.
קיצר, דווקא הגיון יחסית בריא והצמדות לעובדות, להפך מהרבה מאוד דיבייטים שראיתי בנושא הזה בדיוק, בעבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 11:24

Laskin כתב:
DrKeo כתב:

יש מעט מזה גם במעט שקראתי, אבל מיד באים ואומרים שזה ב*כל* המזרח התיכון, עם דוגמאות הכוללות מדינות עשירות בצורה חריגה... גם אמרו שם ש"מה אתם רוצים, אין שם בחירות בכלל, המשטר דיקטטורי" וגם אז מיד אמרו שבבחירות האחרונות שכן היו החמאס ניצח בהפרש גדול והם הרבה יותר גרועים מהדיקטטורה של אבו מאזן, והם צפויים לנצח גם בבחירות הבאות ולכן אין בחירות.
קיצר, דווקא הגיון יחסית בריא והצמדות לעובדות, להפך מהרבה מאוד דיבייטים שראיתי בנושא הזה בדיוק, בעבר.

כן, זה יחסית בסדר אבל האיזון מערער בשני עמודים האחרונים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 11:35

בסדר, בטח הגיע מאוחר יותר לאיזה פורום של QUEERS FOR PALESTINE והם הציפו בתגובות נקודתית :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 23:42

תוצאה מפתיעה, לא מעט משתמשים אנטי ישראלים קבלו באן בנושא על הקהילה הגאה. בייסיקלי הת'רד הזה הוכיח שבשמאל האמריקאי, בבחירתה בחירתה של סופי בין הקהילה הגאה לפלסטינים, הקהילה הגאה מנצחת :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 09:48

מעניין, על מה הם קיבלו באן? כי האשימו את ישראל איכשהו במצב אז המודרים ראו בזה זלזול בקהילה הגאה שאנשים רומזים שבגלל כיבוש זה הגיוני שירדפו אותם?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 13:39

bling כתב:מעניין, על מה הם קיבלו באן? כי האשימו את ישראל איכשהו במצב אז המודרים ראו בזה זלזול בקהילה הגאה שאנשים רומזים שבגלל כיבוש זה הגיוני שירדפו אותם?

כל מני אנשים שאמרו דברים כמו ״מה אתם מצפים לפרוגרסיביות מאנשים שעוברים רצח עם וחיים באפרטהייד?״ ולאט לאט דרדרו עמוק יותר בויכוחים. קבלו באן על הצדקת אפליה נגד הקהילה הגאה.

אגב, אחרי ויכוח סוער על גבי עמודים על ישראל והפלסטינים לא קבלתי עדין באן (בלי לפתוח את הפה). אני חושב שלמדתי ללכת בין הטיפות שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 14:53

^זה מה שאפשטיין אמר אחרי המעצר ב-2006

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2019, 13:26

אז... למי אתם מצביעים הפעם?

לי באמת שאין כבר מושג, המצב כזה רע שאני לא יודע מי המועמד שהוא הרע במיעוטו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 13:29

אני גם לא יודע, איכשהו זה קשה יותר הפעם אפילו שלא יותר מדי השתנה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2019, 18:26

זה ממש קל, כמו תמיד. מי שרוצה פוליטיקת זהויות, כלכלה בולשביקית וויתורים מדיניים - מרצ, עבודה או כחול לבן (גנץ אמר אתמול במפורש שכדי לממש מדיניות שמאל חייבים להצביע לו). אחרת - ליכוד או ימינה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 19:04

InterAl כתב:זה ממש קל, כמו תמיד. מי שרוצה פוליטיקת זהויות, כלכלה בולשביקית וויתורים מדיניים - מרצ, עבודה או כחול לבן (גנץ אמר אתמול במפורש שכדי לממש מדיניות שמאל חייבים להצביע לו). אחרת - ליכוד או ימינה.

צודק, כל כך נכון, זוכר כשמרצ, העבודה וכחול לבן הפכו את כחלון לשר אוצר? איזו קטסטרופה בולשביקית, הליכוד בחיים לא היה עושה את זה. בחירה מאוד קלה...

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 ספטמבר 2019, 19:45

אינטר הולך לאהוב את זה...

כל זמן שהיה נראה שהמפלגה הקומוניסטית המוגרבית תכנס בכל מצב לממשלה הבאה, אני נטיתי לכיוון שלה אבל אחרי שעמיר פרץ אולץ להשפיל את עצמו כדי להוכיח שהוא לא יכנס לממשלה של ביבי, אז הם ירדו מהפרק ונשארתי, פחות או יותר, רק עם המולדובני האיום.
על משקל מה שרשמתי על כחלון בבחירות של לפני כמה ימים, אני מאמין שהסיכוי שהוא יכנס לממשלה הבאה יותר גדול מהסיכוי שהוא לא יכנס לממשלה הבאה, בין אם היא תורכב על ידי שרה ובעלה ובין אם היא תורכב על ידי החונטה, כשהנוכחות שלו במשחק הקואליציוני תפחית את כושר המיקוח של הגורמים שרחוקים מהאינטרסים שלי והישיבה שלו בקואליציה כנראה עוד פחות "מזיקה" מזו של כחלון.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2019, 20:14

לא רואה סיבה שהליכוד וכחול לבן יקימו ממשלת אחדות עם ליברמן - סביר להניח שיהיה להם מעל 61 גם בלעדיו, כך שהוא יהיה מיותר לגמרי במקרה שיחליטו ללכת על קואליציית אחדות. אולי הוא ישב בממשלת שמאל עם תמיכה ערבית מבחוץ כמו ב-92 (נשמע לא סביר, אבל יתכן). גם במקרה הזה הצבעה לליברמן לא משיגה כלום, אפשר להצביע לשמאל ישירות.

קיאו, אם אתה חושב שכחלון בולשביק, אתה לא יודע מה זה בולשביזם.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 ספטמבר 2019, 20:26

אין לי שום בעיה עם ממשלת שרה/חונטה ואיווט בחוץ. רק שההתכנות היחידה שלה היא איווט גדול שמחייב את המפלגות האלה ללכת ביחד.
איווט הוא לא יעד מבחינתי - הוא כלי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2019, 20:47

גם עם איווט קטן יש היתכנות. בבחירות באפריל הוא היה עם 5 וזה הספיק לכפיית בחירות. אבל אני מבין את הטיעון, מי שרוצה אחדות צריך להצביע ליברמן, אין לו ברירה אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 20:48

אני כנראה עם עומר, למרות שעם כל השמות הנרדפים בהודעה שלו זה גבל בלקרא סצנת מעבר עם הבורד ב-control :)

אינטר, כחלון היה אחד משרי האוצר הכי שמאלנים ונוראיים שהיה פה מזה שנים. אבל הוא לא היה השר אוצר היחיד תחת ביבי בעשור האחרון, גם היה שטייניץ שהשאיר אחריו גירעון של 40 מליארד ולפיד שרצה לפנק אותנו בתוכנית מע״מ 0. בצורה אירונית, לפיד היה השר אוצר היחיד תחת ביבי שגם לא השאיר גרעון, גם סגר גרעון ע-נ-ק-י וגם לא ישם אף תוכנית הרסנית (כלומר רצה מע״מ 0 אבל לא הוציא לפועל). האג׳נדה הכלכלית של ביבי מדהימה, רק חבל שהיא מעניינת לו את הביצה והוא מוכר אותה ברגע כדי לשמר את הכיסא. אם ביבי אשכרה היה פועל לפי הדיעות האמיתיות שלו הייתי מצביע לו תוך שניה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2019, 21:00

יהיה עניין לראות מה יקרה הפעם... אני גם נוטה להאמין שיהיה לימין מספיק מנדטים, פעם קודמת נשרפו לימין איזה 7 מנדטים, הפעם אולי יישרפו 3... אני לא מאמין שעוצמה מקבלת יותר ממנדט וחצי. או לפחות רוצה להאמין, אחרי הפעם הקודמת

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2019, 21:02

עדיין לא בולשביק. יש מרחק אדיר בינו לבין שמאל כלכלי אמיתי סטייל יחימוביץ׳, שפיר, פרץ ושאר ההזויים של מפלגת העבודה. וזאת הסכנה הגדולה פה. לא שביבי ימשיך במדיניות לא מספיק ימנית, אלא שיהיה פה שר אוצר עם אידאולוגיה אדומה ממש שידרדר אותנו לכלכלת יוון, ספרד וונצואלה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים