נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי sharonbn » 23 אוגוסט 2022, 19:33

1. עם אפשר להחליף סקין של דמות אסיאתית במספר אפשרויות: לבנה, שחורה, ים תיכונית, אינדיאנית וכו אז זו לא הדרה. זה באמת לאפשר חופש בחירה. אם אפשר להחליף רק ללבנה אז זה בעייתי.
2. אתה שוב מבלבל בין ביצה ותרנגולת. זה שפן סקסואל זה מונח שהומצא לאחרונה לא אומר שהוא הומצא יש מאין. הנטייה היתה קיימת מאז ומעולם ועכשיו הוחלט לתת לזה שם ולהפריד בין פן סקסואלים ודו מיניים. זה אומר שהיום חשוב לאנשים להגדיר את הנטייה המינית שלהם באופן מדויק. וזה נכון שבקרב צעירים זה נהיה טרנדי לאמץ נטייה מינית "אקזוטית". בעיניי אין בזה שום דבר רע. זה רק מעיד על ראש פתוח וסקרנות מינית בריאה.
"מידע שאומר שלנשים יכול להיות פין" זה קצת מטעה. המידע הנכון הוא שלבן אדם יכול להיות הבדל בין המין הפיסיולוגי שאיתו נולדים ובין ההגדרה המינית העצמית שבן אדם מגדיר בתוך המח שלו/ה ושאיתה הוא/היא מרגישים בנח. ושזה בסדר שיהיה הבדל כזה וזה לא הופך את אותו בן אדם לפגום או פסול. זה מה שאני אסביר לבת שלי אם היא תשאל אותי את מה שציינת.
אני יכול כמובן להחזיר לך באותו מטבע: אם יבוא לבי"ס שלכם מורה לחשבון שהוא טוב ושהילדים אוהבים ומכבדים ושמצליח לקדם אותם במקצוע הלימוד ואז הילד שלך יבוא ויגיד שזו אישה שעברה ניתוח לשינוי מין, האם אתה תחשוב שצריך להרחיק אותה מבי"ס?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אוגוסט 2022, 19:46

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:סליחה בלי קשר לכלום אבל אני רואה נדב שינה קצת את השם של הנושא… יוחזר ניסים משעל לאלתר!

בסופו של יום עומר צדק, אי אפשר שלא יהיה פיפי בכותרת של הנושא הזה..

:lol: That's deep dude
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 20:09

sharonbn כתב:אתה מבלבל בין ביצה ותרנגולת. הרעיון שאם לא תדבר על תופעה אז היא לא תקרה לא נכון בכלל.
הומואים (גם ילדים הומואים) היו ביניו מאז ומעולם, גם כאשר לא דיברו על זה. הם פשוט סבלו מבעיות נפשיות כי הם היו בטוחים שהם לא בסדר.
אני אחזור: הסיבה שהתחילו חינוך מיני בבי"ס היא לא בשביל לשטוף להם את המח או להחדיר להם אג'נדה ליברלית או כל הקראפ הזה שאתה חוזר עליו. זה מפני ש"פתאום" המבוגרים גילו שילדים וילדות עסוקים ועוסקים במין ומיניות באופן פעיל מגיל צעיר מאד וללא הדרכה הם מקבלים רושם וידע מעוותים שגורמים לאסונות.

אין לי מושג מאיפה גרדת את הדוגמה של "טרנסג'נדרים גברים שהתאבדו אחרי שנים של סבל אחרי שפסיכולוגיות פרוגרסיביות שטפו להן את המוח שהן בכלל אישה, והן התחרטו והתאבדו." (אני מעולם לא שמעתי על תופעה כזן) אבל אני יכול להתערב איתך על כסף שזו תופעה שולית וזניחה לעומת דורות על גבי דורות שמצטברים למאות אלפים של ילדים וילדות חד מיניים, דו מיניים, טרנסג'נדרים וכד, שסבלו מחוסר הבנה, חוסר תמיכה ועוינות מהסביבה, שלא לדבר על תדמית עצמית נמוכה, חוסר בטחון עצמי, חוסר שלמות נפשית ושלל בעיות נפשיות קלות וחמורות.

דבר ראשון: בהחלט יש תחומים שגברים הרבה יותר טובים בהם מנשים תחומי ההנדסה ותחומים תחרותיים יש בהם יתרון מובהק ביולוגי לגברים ולא יעזור לפרוגרסיבים כמוך לטעון אחרת זו עובדה.

על אותו משקל נשים טובות מגברים בצורה מובהקת בתחומים של שפה ורכישת שפה וגם את העובדה הזו פרוגרסיבים כמוך שרוצים לקדם אג'נדות "שכולם אותו דבר"
לא יוכלו לשנות.

ובנוגע להומאים אני לא מבלבל בין שום ביצה לשום תרנגולת. אני לא יודע אם יש השפעה סביבתית של החינוך על הנטייה המינית של ילדים ובגלל שאני מבין שהתחום הוא מעבר להבנת המדע הנוכחי אני חושב שאסור לדחוף אג'נדות כאלה. אתה ביהירות הקבועה, שתמיד מאפיינת פרוגרסיבים מהסוג שלך טוען שאתה כבר יודע שהחינוך לא יכול להשפיע על הילדים אבל אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אתה מרגיש בנוח שילדייך יהיו חשופים להשפעת איזו מורה פרוגרסיבית שתחרטט להם במוח על הנושאים האלה, בשנים שהם כולה צריכים לשחק ולהנות מהחיים שלהם? שיהיה לך בכייף. אני מזועזע מזה שהולכים לשטוף את המוח לילדים העתדיים שלי על הנושאים האלה בלי שיהיה לי שום מילה בנושא, בלי שאני אוכל להוציא אותם מהשיעורים האלה.

בטח שלא תשמע על טרנסג'נדרים שהתאבדו אחרי ששטפו להם את המוח שהם אישה הרי זה מה שמאפיין פרוגרסיבים אתם אף פעם לא עוצרים לבדוק איזה כאוס ואיזה תהו ובהו האג'נדות הליברלירות שלכן יוצרות.

ואתה שמעת מה אמרת? מורה שתחרטט לילד במוח על הומאים לסביות, טרנג'נדרים תציל אותם מאסונות? כן, מורה כלומניקית שלעסה מסטיק בשיעורים במכללה מסוג ז' ואיכשהו קיבלה תעודת הוראה הולכת לדקלם לילדים של דור העתיד את כל השיט הזה בלי שיש לה בכלל מושג מה היא עושה.

הומואים לסביות טרג'נדרים, יהודים, שחורים, כל הקבוצות המוחלשות מוזמנות להצטיין בחיים להגיע להישגים ואתה תראה מה יקרה לביטחון העצמי שלהם הם לא יקבלו ביטחון עצמי דרך ניסיון לשטוף לילדים את המוח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אוגוסט 2022, 20:25

דווקא המידע הכי רציני בנושא מצביע על כך שנשים טובים מגברים בהנדסה ובכלל בקטע לימודי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 20:35

חחחחח המידע הכי עדכני מצביע על כך שנשים טובות מגברים בהנדסה, אריק? איזה מחקר של פרוגרסיבי שקרן כלשהו? איפה כל המארק צוקרבריות למינהן שיתמכו בזה.
נשים לומדות יותר מגברים מתוך תקווה שזה ישפר את מעמדן הכלכלי לא כי הן טובות יותר מגברים בהנדסה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוגוסט 2022, 21:04

sharonbn כתב:1. עם אפשר להחליף סקין של דמות אסיאתית במספר אפשרויות: לבנה, שחורה, ים תיכונית, אינדיאנית וכו אז זו לא הדרה. זה באמת לאפשר חופש בחירה. אם אפשר להחליף רק ללבנה אז זה בעייתי.
2. אתה שוב מבלבל בין ביצה ותרנגולת. זה שפן סקסואל זה מונח שהומצא לאחרונה לא אומר שהוא הומצא יש מאין. הנטייה היתה קיימת מאז ומעולם ועכשיו הוחלט לתת לזה שם ולהפריד בין פן סקסואלים ודו מיניים. זה אומר שהיום חשוב לאנשים להגדיר את הנטייה המינית שלהם באופן מדויק. וזה נכון שבקרב צעירים זה נהיה טרנדי לאמץ נטייה מינית "אקזוטית". בעיניי אין בזה שום דבר רע. זה רק מעיד על ראש פתוח וסקרנות מינית בריאה.
"מידע שאומר שלנשים יכול להיות פין" זה קצת מטעה. המידע הנכון הוא שלבן אדם יכול להיות הבדל בין המין הפיסיולוגי שאיתו נולדים ובין ההגדרה המינית העצמית שבן אדם מגדיר בתוך המח שלו/ה ושאיתה הוא/היא מרגישים בנח. ושזה בסדר שיהיה הבדל כזה וזה לא הופך את אותו בן אדם לפגום או פסול. זה מה שאני אסביר לבת שלי אם היא תשאל אותי את מה שציינת.
אני יכול כמובן להחזיר לך באותו מטבע: אם יבוא לבי"ס שלכם מורה לחשבון שהוא טוב ושהילדים אוהבים ומכבדים ושמצליח לקדם אותם במקצוע הלימוד ואז הילד שלך יבוא ויגיד שזו אישה שעברה ניתוח לשינוי מין, האם אתה תחשוב שצריך להרחיק אותה מבי"ס?

1. זה מוד. הוא לא אמור להחליף בכל הגזעים שיש, פשוט מישהו יוצר סקין או מודל חדש לדמות מסויימת, ומי שרוצה ישתמש בו, מה זה משנה מה הצבע או הגזע או המין שלה היה? זה מה שהוא בחר ליצור, כל עוד לא יצר תוכן פוגעני - זה הזוי בעיניי לתייג את זה כ״בעייתי״. זה מודים. עולם משוגע שבו מחליפים הכל בהכל.

2. מה פתאום להעיף מבית הספר… הוא בן אדם כמו כל אחד ודיספוריה מגדרית לא מהווה סכנה לאחרים. פשוט בדיוק כמו סטרייטים - שישאיר את חיי המין ו/או הנטייה המינית/מגדרית שלו לעצמו, זה לא נושא ראוי לדיון בין תלמיד ומורה לחשבון. אם הוא ינהג כמו מורים אקטיביסטים (ולצערנו יש יותר מדי כאלו) ויתחיל להרצות מנקודת המבט שלו על עניינים כאלה - רק אז זה יפריע לי.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אוגוסט 2022, 21:16

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:סליחה בלי קשר לכלום אבל אני רואה נדב שינה קצת את השם של הנושא… יוחזר ניסים משעל לאלתר!

המממ... לא חושב שזה היה הנושא הזה אבל אני זורם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2022, 21:44

omerkot כתב:
DrKeo כתב:

זה היה בנושא הזה, תקפוץ לאחד העמודים המוקדמים:
viewtopic.php?f=5&t=852&start=100

הפורום הטיפש משאיר את השם של הנושא ברגע כתיבת ההודעה, אז אפשר לראות בראש כל הודעה את שם הנושא בה היא נכתבה במקור.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אוגוסט 2022, 21:52

חחח היה דיון כמיטב המסורת, האכזבה היחידה היא שאינטר נעדר ממנו, דיון פוליטי שלא מסתיים בויכוח אפי בין שרון לאינטר זה לא אותו דבר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אוגוסט 2022, 22:06

DrKeo כתב:
omerkot כתב:
DrKeo כתב:

זה היה בנושא הזה, תקפוץ לאחד העמודים המוקדמים:
viewtopic.php?f=5&t=852&start=100

הפורום הטיפש משאיר את השם של הנושא ברגע כתיבת ההודעה, אז אפשר לראות בראש כל הודעה את שם הנושא בה היא נכתבה במקור.

געגועים ל״משחקי 2016״...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי sharonbn » 24 אוגוסט 2022, 10:56

glass man כתב:אתה ביהירות הקבועה, שתמיד מאפיינת פרוגרסיבים מהסוג שלך טוען שאתה כבר יודע שהחינוך לא יכול להשפיע על הילדים אבל אין לך מושג על מה אתה מדבר.

מכולם פה, דווקא אתה נמצא ביהירות קבועה ויודע הכל מראש.
אפילו לא טרחת לברר על מה סוויס מבסס את הטענה שלו שיש מידע רציני שמוכיח שנשים טובות יותר מגברים במקצועות הנדסה. אתה כבר יודע שזה עוד מחקר של פרוגרסיבי שקרן. כל מי שלא מסכים איתך זה א-פריורי ברור שהוא טועה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוגוסט 2022, 11:10

למה אני אתייחס? אריק הביא איזה מקור נורמלי לא פרוגרסיבי לדברים האלה? הוא כתב תגובה של משפט על העניין.
אתה יכול להתכחש למציאות כמה שאתה רוצה נשים הרבה פחות טובות מגברים בהנדסה, ומנהל נורמלי שמבין עניין יודע שמשתלם לו להעסיק גברים בתחום על נשים כי אישה בהכרח תהיה פחות טובה בתחום.

נשים מהטבע שלהן הן לא תחרותיות ואין להן ביולוגית את מה שדרוש כדי להצטיין במקצועות תחרותים כאלה, שוב, אתה שוחה כל כך עמוק בבריכה הפרוגרסיבית שאין לך סיכוי להכיר באמת הפשוטה הזו, אבל היא לא תשתנה. אתם הפרוגרסיבים חיים בללה לנד הקבוע שלכם, כבר אמרתי שלא מעניין אנשים כמוך איזו סופת חרא הגישה ההזויה שלכם יוצרת, אתם נותנים לאחרים לסדר את הבלאגן שאתם יוצרים.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 אוגוסט 2022, 11:18

א. היית יכול לשאול אותו למקורות שלו.
ב. פרוגרסיבי לא בהכרח אומר שזה מוטה ולא אמין. את אותה טענה אפשר לטעון על מקור שמרן.
ג. מאיפה אתה מבסס את זה שיש הבדל ביולוגי שבגללו נשים לא טובות בהנדסה? הציצים שלהם מפריעים להם לחשב נוסחאות מתמטיות? אולי זו דיעה קדומה שתקועה לך בראש כי ככה הורגלת מילדות?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוגוסט 2022, 12:23

א. יכולתי לשאול את אריק למקורות שלו, אבל סביר להניח שאם הוא לא הרחיב בנושא, אין לו עניין להיגרר לדיון סביר להניח שהתחשק לו להבהיר נקודה ספציפית שבערה לו. אני לא אמור לנסות לאלץ אותו לדון, הוא מוזמן להיכנס ולצאת מהדיון לפי מה שבא לו.

ב. נסכים שלא להסכים? הפרוגרסיבים יוצאים מראש מנקודת הנחה שכולם שווים וכולם אותו דבר וממש לא מעניין אותם האמת אלא איך להגדיל את אחוז המצביעים למפלגה שלהם והם לא בוחלים בשטיפת מוח מילדות בשביל להגיע למטרה הזו.

ג. מה פירוש מאיפה אני מבסס שיש הבדל ביולוגי שבגללו נשים לא טובות בהנדסה? זה כל כך עקבי שגברים מוציאים ציונים טובים יותר, מביאים תפוקה רבה מהירה ויעילה יותר וזה כל כך עקבי וחוצה תרבויות שנשים טובות מגברים בכל מה שקשור לשליטה בשפות שההבדלים האלה חייבים בהכרח להיות נעוצים בסיבות ביולוגיות.

נשים הן לא החלטיות, הן צריכות פיידבק קבוע מהסביבה שהן עשו את הדבר הנכון ועם נתוני פתיחה כאלה אתה לא יכול להיות טוב במקצוע כמו הנדסה/תחומים תחרותים אחרים שדורשים את היכולת להתאבד על הבחירה שלך ולדעת שאתה תצליח במטרה שלך את כל התכונות האלה יש לגברים בשפע והסיבה היא ביולוגית.
אישה צריכה להיות טובה בשפה כי היא זו שמגדלת את הילדים ומתקשרת איתם ולכן הטבע צייד אותה בכישורים האלה.

אתה יכול לעשות גוגל או להסתכל בחיים האישים שלך ולמצוא דוגמאות בשפע למה שאמרתי, כלומר אם תוריד את הפילטר הפרוגרסיבי שבטח התקנת על מנועי החיפוש שלך :) ו/או דפוסי החשיבה שלך.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 24 אוגוסט 2022, 15:02

א. בלה בלה תירוצים והתחמקות. במקום להניח כל מיני הנחות שנמצאות רק בתוך הראש שלך, יכולת פשוט לשאול. אם סוויס לא היה עונה זה כבר בחירה שלו. אתה החלטת בשבילו שהוא לא רוצה להשתתף או אפילו להסביר ובעיקר החלטת שמה שהוא כתב לא מבוסס כי זה מסתדר לך עם תפיסת העולם הצרה והמקובעת שלך.
אפילו את הסקרנות לגלות אולי משהו חדש שלא ידעת - אפילו את זה אין לך. אצלך הכל ידוע וקבוע. אין שאלות פתוחות. ממש ראש מחלקת חדשנות ומחקר אתה.

ב. כן, נצטרך להסכים שלא להסכים. הדיעה הקדומה והצרות אופקים שלך זה לגמרי לא מקובל.

ג. עם כל תשובה חדשה, הצרות אופקים שלך מצליחה להצר עוד קצת. הרי כבר ידוע שהסיבה הכי בולטת להבדלים בהישגים בין בנים ובנות זו התנייה והסללה חברתית שנטועות עמוק בכ"א מאיתנו. את הבנות ילבישו שמלות ובנים חולצה ומכנסיים. בנות יקבלו מתנה בובות ומטבח צעצוע ובנים יקבלו טרקטורים ולגו.

אני יודע, אני יודע. כל מה שאני אומר בלי שום יוצא מהכלל זה פילטר/דפוס/מניפולציה בשביל לשמור על עליונות הגזע או איזה קונספירציה אחרת שתמציא. אני יכול גם לדבר סינית עם אותה תוצאה. נפל לי האסימון מה סטיק התכוון בתשובה האחרונה שלו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 אוגוסט 2022, 15:13

למען הסדר הטוב גלאס צ דק אם היה בא לי הייתי נותן מקורות. אני אישית לא מאמין במלחמות התשה של מקורות וחושב שאדם בעל עניין וקרנות דווקא אם כבר צריך לרצות להיות מופתע שהוא טועה לגבי משהו וכך לחפש בעצמו אם מה שאמרתי יש לו תימוכין (סימוכין?) בספרות המקצועית.

גלאס בגדול רשמת רשימת סטריאוטיפים די הזויים. אם זה מעניין אותך אז למיטב זכרוני הנקודה העיקרית היא הקונפורמיזם הגדול יותר (בממוצע כמובן) שיש לנשים שעוזר להם (ברגע שמאפשרים להם ומאמינים בהם כמו שמאמינים ומקדמים גברים) ללמוד יותר ברצינות מגברים (בממוצע כמובן). על הקטע של חוזק גדול יותר באנליטיות נראה לי יש יותר ויכוח אבל אם להשאיל סטריאוטיפים אז נשים יודעות לנהל גברים אז הם מנהלות טובות וזה דורש המון אנליזה וקבלת החלטות :)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוגוסט 2022, 16:14

א. שרון לא להאמין קיבלת הוכחה לתוך הפרצוף כמה אתה ופרוגרסיבים מסוגך שוגים שוב ושוב בהבנה הכי בסיסית של המציאות. חשבת שאתה מבין את כוונתו של אריק ומסתבר שלא הבנת.
ב. אפילו בדבר הפעוט הזה, של להבין את כוונתו של אריק שכתב בשפת האם שלך נכשלת ואתה רוצה לפצח את החידה על נטייה מינית? ולקבוע שאי אפשר להשפיע על ילדים ולהפוך אותם לג'ייז ? יהירות פרוגרסיבית כבר אמרתי? אפשר רק להסיק כמה אתה רחוק מהאמת ייתכן ועדיין לא המציאו מושג בשפה אנושית כדי לתאר כמה אתה רחוק.

ג. כהרגלך אתה דמגוג מארץ הדמגוגים. לא החלטתי בשביל אריק שהוא לא רוצה להשתתף אלא אמרתי [b]סביר להניח[/b] בעברית המשמעות של סביר להניח היא כמו probably בלועזית והיא משאירה מקום לזה שזו לא הסיבה.

ד. התנייה והסללה? בוודאי שיש התנייה, ילדים פלסטינים מחונכים לשנאת ישראל ולכן הם יוצאים שונאי ישראל ולכן אנשים כמוני גם מתנגדים לשטיפת המוח על ג'ייז כדי שילדים לא יעברו (אולי) התנייה שזו הנטייה המינית שלהם. זה לא סותר את זה שיש דברים שנשים לא טובות בהם כמו גברים ולהפך.

אישה לא עוברת שום הסללה היא פשוט לא בטוחה בעצמה ולא החלטית ולכן לא מאמינה ביכולת שלה להצליח,זה לא כי שטפו להן את המוח שהן לא מסוגלות, אלא זה הטבע שלהן.
אתה מוזמן לבדוק את הData ולראות שכמעט תמיד שגברים ונשים עושים מבחנים אמריקאים עם שאלות בחירה, הגברים כמעט תמיד מוציאים ציונים טובים יותר בפער חד משמעי אישה לא יכולה להצליח כמו גבר בתחומים כאלה שדורשים תחרותית ותפקוד תחת לחץ ולכן אתה גם רואה הרבה פחות נשים יזמיות הטבע לא ייעד אותן לזה.

אריק: יכול להיות שבגלל שנשים הן קונפורמיסטיות יותר הן משקיעות יותר בלימודים מגברים, ויכול להיות שבגלל שהן טובות יותר בשפה, קריאה, וכתיבה מגברים אז הן יהיו טובות יותר בלימודים לא אנליטים שמסתמכים על הכוח שלהן בשפה, אבל ברגע שאנחנו מגיעים לתחומים תחרותים ואנליטים? היתרון של גברים על נשים הוא חד משמעי ותמיד על העליונה.

שרון ושאר הפרוגרסיבים מוזמנים לנסות לאנוס את הData ולעוות את המציאות אבל זה ככה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2022, 16:16

רק הערה קטנה בעיקר לשרון לגבי הטרקטור/בובה של בנות ובנים - בנושא הזה נערכו המון מחקרים וכמעט בכולם, כולל כמובן מקומות בהן הפעוטות מעולם לא ראו בובה/טרקטור - הבנים נטו בצורה מובהקת לשחק עם המכוניות והבנות עם הבובות, זה בהחלט עניין טבעי, כמו גם מידת הכח/״אלימות״ שהבנים מפעילים על המשחק שלהם לעומת הבנות עם שלהן.
יש הרבה הבדלים מולדים בין זכרים לנקבות אבל אני מסכים איתכם בהחלט שרוב הסטריאוטיפים שעלו כאן לחלוטין חסרי גיבוי. יש כן מחקרים פה ושם על מקצועות מסוימים אבל הם פחות חד משמעיים ממחקרים למשל על הבדלים פיזיים, או העדפות כלליות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוגוסט 2022, 17:10

מה שמעניין אותי זה למה אין יותר רעש על הדרת הנשים ממקצועות האינסטלציה והבניין.. שמעו מרוויחים שם לא רע, ואני לא רואה שמישהו קם לדרוש את כבודן האבוד של הנשים בנושא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 אוגוסט 2022, 19:58

למדתי ולימדתי הנדסה במשך הרבה שנים ונטיה מיוחדת של נשים להנדסה היא משהו שאני לא מכיר.
האיכות של הסטודנטית הממוצעת לא שונה מהותית מזו של הסטודנט הממוצע ומבחינה מספרית הן במיעוט ניכר, בניגוד למקומות אחרים בהם אין רוב מובהק לאף מגדר (רפואה, משפטים, מדעים מדויקים, לימודי חברה ורוח וכו).
מהצד הנגדי יש את הביולוגיה... יצא לי לעשות שם שני קורסים והייתי בחזקת עב״ם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 אוגוסט 2022, 12:21

אז מה שאפשר לדלות מהData שעומר נידב לנו.
1. אין נטיה מיוחדת של נשים להנדסה, בהתאם לData רב השנים ממדינות רבות, ובניגוד גמור לחוקר פרוגרסיבי שקרן כלשהו.
2. האיכות של נשים לא שונה מהותית (שוב, משתמע מכך שהיא גם שהן לא מצטיינות באופן מהותי מהגברים, זה הולך לשני הכיוונים) שוב בניגוד להצהרות של חוקר שקרן פרוגרסבי. ובוא נזכור שאנחנו מדברים על מיעוט מהנשים, כלומר מהמצטיינות, התחרותיות ביותר שבינהן שניצחו את כל הקשיים של לימודי הנדסה,ועדיין איכות ממוצעת.
3. אין לנו מידע מה קורה עם הסטודנטיות האלה אחרי הלימודים ולאן הגיעו בקריירה שלהן דה פאקטו לעומת הגברים, Data שכן יש ממדינות אחרות זה שנשים רבות עוזבות את המקצוע, ואדם סביר מהיישוב לא יגיע למסקנה שהן מגיעות לשיא בקריירה ופורשות.

בקיצור שרון. אתה שמעון פרס של הפורום הזה, אני מקווה שהפנמת את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2022, 13:25

אחרי הנצחונות של הימים האחרונים באוקראינה, זלנסקי בנאום המכוון לעם הרוסי ומנהיגיו:

"האם אתם עדיין חושבים שאנחנו 'עם אחד'? האם אתם עדיין חושבים שאתם יכולים להפחיד אותנו, לשבור אותנו, לגרום לנו להתפשר? האם באמת לא למדתם דבר? האם אתם לא מבינים מי אנחנו? מהם ערכינו? על מה אנחנו מדברים?
קראו את שפתיי – בלי גז או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי אור או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי מים או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי מזון או בלעדיכם? בלעדיכם. קור, רעב וצמא לא מפחידים וקטלניים עבורנו כמו 'הידידות והאחווה' שלכם. אבל ההיסטוריה תתקן הכול. יהיו לנו גז, חשמל, מים ומזון – ולא יהיה לנו אתכם."

חייב לציין שהוא הפתיע את כל העולם ונכון לעכשיו גם חשף את חולשתה של רוסיה, בפעם המי יודע כמה במאה השנים האחרונות.
כך נראית מלחמה בין צד שהמנהיג שלו רוצה, לבין צד שכל תושביו צריכים.
השאלה הגדולה היא האם פוטין יאכל את ההפסד ויתקפל או שהוא הוא לתקוף בכל הכח ולקחת סיכון גדול מאוד שייגמור כמו הסיוטים הכי הגדולים שלו (לינץ' ע"י המון זועם), אחרי מרד צבאי או מה שלא יהיה ביום שפוטין ייתן פקודה איומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ספטמבר 2022, 14:37

Laskin כתב:אחרי הנצחונות של הימים האחרונים באוקראינה, זלנסקי בנאום המכוון לעם הרוסי ומנהיגיו:

"האם אתם עדיין חושבים שאנחנו 'עם אחד'? האם אתם עדיין חושבים שאתם יכולים להפחיד אותנו, לשבור אותנו, לגרום לנו להתפשר? האם באמת לא למדתם דבר? האם אתם לא מבינים מי אנחנו? מהם ערכינו? על מה אנחנו מדברים?
קראו את שפתיי – בלי גז או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי אור או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי מים או בלעדיכם? בלעדיכם. בלי מזון או בלעדיכם? בלעדיכם. קור, רעב וצמא לא מפחידים וקטלניים עבורנו כמו 'הידידות והאחווה' שלכם. אבל ההיסטוריה תתקן הכול. יהיו לנו גז, חשמל, מים ומזון – ולא יהיה לנו אתכם."

חייב לציין שהוא הפתיע את כל העולם ונכון לעכשיו גם חשף את חולשתה של רוסיה, בפעם המי יודע כמה במאה השנים האחרונות.
השאלה הגדולה היא האם פוטין יאכל את ההפסד ויתקפל או שהוא הוא לתקוף בכל הכח ולקחת סיכון גדול מאוד שייגמור כמו הסיוטים הכי הגדולים שלו (לינץ' ע"י המון זועם), אחרי מרד צבאי או מה שלא יהיה ביום שפוטין ייתן פקודה איומה.

אני לא כל כך בטוח מה יש לפוטין להפסיד מלהמשיך את המלחמה. יש לו המון מה להפסיד אם הוא יוותר על אוקראינה, כל האמפריה שהוא בונה עוד מזמן אובמה תתפורר. אבל לצאת מאוקראינה? מה יצא לו מזה?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2022, 15:06

כבר עכשיו יש חוסר מוטיבציה מטורף בצבא הרוסי, העם והתושבים ככלל ממש לא מעוניין במלחמה שכזו, יש בהחלט סיכון (או יותר נכון סיכוי) שתהיה הפיכה מסויימת, או משהו שיחסית קרוב לזה, וייפגע משמעותית בתדמית של "רוסיה החזקה", עוד יותר ממה שכבר פגע.
בנוסף - הכרזה על מלחמה תוביל לעוד סנקציות, הרבה מאוד סנקציות, וההשלכות הכלכליות זה עוד משהו שמאוד צריך להדאיג את פוטין.

מן הסתם זו לא מדינת עולם שלישי (או לא בדיוק) שהפיכה צבאית מלאה היא דבר שיקרה פתאום באמצע הלילה ללא סימנים מקדימים, אבל כן יש אפשרות למרד כזה או אחר, שיוביל לתגובה קשה, שיוביל לעוד מרד גדול יותר, שיוביל לעוד תגובה קשה וכו'...

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 14 ספטמבר 2022, 00:35

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אחרי הנצחונות של הימים האחרונים באוקראינה, זלנסקי בנאום המכוון לעם הרוסי ומנהיגיו:

אני לא כל כך בטוח מה יש לפוטין להפסיד מלהמשיך את המלחמה. יש לו המון מה להפסיד אם הוא יוותר על אוקראינה, כל האמפריה שהוא בונה עוד מזמן אובמה תתפורר. אבל לצאת מאוקראינה? מה יצא לו מזה?

איזו אימפריה בדיוק הוא בנה? אולי בנה בחלומות שלו. מה שיש לרוסיה זו מכונת תעמולה ופרופוגנדה מדהימה שמפיצה פייק ניוז בלי סוף בסיוע כמה אידיוטים שימושיים במערב. נקווה שזה יקרוס.
לפי רוב הדיווחים הצבא הרוסי ברובו לא מתפקד. ברגע שיש קושי לוגיסטי היחידות הקדמיות קורסות כי לא מגיעה שום אספקה, לא ציוד ולא מזון. יותר מזה, אין תחלופת כח אדם, כך שהחיילים נשחקים ובסוף נשברים, וגם ככה המוטיבציה שם ברצפה.
מן הסתם זה עדיין צבא עם עוצמות אש אדירות, אבל מה שנראה כרגע זה שבסוף האוקראינים יצליחו להחזיר כמעט את כל השטחים שנכבשו מאז פרוץ המלחמה. אם המערב ימשיך לספק תמיכה צבאית וכלכלית, אולי אפילו יצליחו להחזיר חלק מהשטחים שנכבשו ב2014, אבל זה כבר נראה קלוש כי זו תהיה השפלה מוחלטת לפוטין.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים