נטפליקס בארץ

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נטפליקס בארץ

הודעהעל ידי swym » 04 מאי 2016, 07:25

זה בערך כמו להתלונן על זה ש-Skype או Kazaa החביאו בEULA שלהם שהם בין היתר משתמשים במחשב שלך כחיבור P2P. מקומם שזה לא מופיע באותיות גדולות בעמוד ההורדה? קצת, אבל זה מצחיק להתלונן על משהו שנמצא בלב של המודל העסקי: הסיבה שאתה מקבל חיבור VPN טוב חינמי, או חיבור VOIP טוב חינמי, או קצב הורדה מהיר חינמי זה כי העסק הזה עובד בשני הכיוונים.

אז נניח שעכשיו אתה יודע שHOLA לא רק נותנים לך את רוחב הפס הזה בחינם לVPN לכל מדינה שתרצה, אלא משתמשים גם במחשב שלך כשהוא על idle בתור רכיב VPN שאנשים ממדינות אחרות ואפילו (כמה נורא!) חברות מסחריות מנותבים דרכו. אז מה בדיוק הבעיה הגדולה עם זה? אתה בטח מפעיל שירותים אחרים כמו טורנטים למיניהם שגם משתמשים ברוחב הפס שלך, ואם זה כל כך מפריע לך אז אתה יכול לכבות את התוסף בשניה שאתה לא משתמש בו - או פשוט לשלם יותר על שירות הפרימיום שלהם (או של כל VPN מתחרה).
לשימושים שלי (לעקוף חסימות ארעיות למשחקי Games with Gold או לקניות בברזיל ומקסיקו) השירות שלהם בהחלט מספיק. אני פשוט לא היסטרי לגבי כל הנושא הזה, וזה בטח לא אמור להטריד אותי ואותך יותר מזה שכל מיני חברות *באמת הסתירו* מאיתנו את העובדה שהן משתתפות בתוכנית PRISM של הממשל האמריקאי. זה לא נראה לך משהו קצת יותר נמוך?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אוגוסט 2016, 18:06

אז.... עבר קצת זמן מאז שנטפליקס הגיעה לארץ.. מה אלה מכם שמנויים אומרים?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 אוגוסט 2016, 19:48

נוספו תכנים ויש ניצנים של כתוביות בעברית... זה גם עובד היטב אבל ההחלטה אם זה שווה או לא היא עניין מאוד אינדיבידואלי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2016, 00:35

כל הסדרות מקור זמינות שם? סדרות כמו כתום, בית הקלפים, stranger things וכך הלאה עדין חסרות בצורה מוזרה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 אוגוסט 2016, 13:11

לא כל הסדרות. רובם המוחלט כן אבל נגיד כתום יש רק שתי עונות בגלל איזה הסכם קיים עם הוט. שמעתי שיש קצת כתוביות פה ושם אבל לא ראיתי את זה בעצמי (נראה לי אפילו לא היה באיזה סרט ישראלי שראיתי שהוסיפו).

לא באמת שווה את המחיר אבל מצד שני זה גם מחיר נורא נמוך אז כוח האינרציה מספיק לי בשביל להמשיך לשלם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 14:11

אני בדיוק החודש הצטרפתי לחודש חינם שלהם, ואני ממש מרוצה.
פשוט הייתה סדרה שלא הצלחתי למצוא בשום מקום אחר אז החלטתי ללכת על זה, ועכשיו נראה לי שאמשיך לשלם.
אין לנו טלויזיה בבית, לא הוט, לא יס וגם לא ערוץ 1/2/10... אז אם אשתי רוצה לראות משהו ואין בהורדות משהו מעניין כרגע - יש לה שם מבחר עצום.
הבנתי שבעתיד כל העונות האלה שיש להם הסכמים עם הוט/יס - יעלו בהמשך.
יש שם בערך את כל הסדרות הטובות שלהם, כולל החדשות כמו STRANGER THINGS, ויש כבר את כל העונות של HOUSE OF CARDS... באמת ב"כתום זה השחור החדש" יש רק 2 עונות עדיין, אני מניח שאוטוטו ישחררו גם אותה.

בשביל 38 שקל בחודש - זה מבחינתי פתרון מושלם. כמות התוכן שם אדירה, גם של תכנים ישנים יותר.

אגב, קטע משונה שכדאי לדעת:
כרגע אם רוצים לראות בווינדוס ב1080P - אפשר לעשות זאת רק בEXPLORER/EDGE.
משום מה בכרום זה עדיין רק 720P מקסימום.
באפל הבנתי שזה עובד באופרה גם ב1080P.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוגוסט 2016, 14:35

אז בגדול התוכן היחיד שלא זמין הוא זה שמשודר כרגע בהוט\יס ? אם כן אז איך זה שבית הקלפים זמין ? ומה בנוגע לסרטים, זמין מבחר גדול ומגוון ?

אני האמת משתמש בדפדפן אדג' ואם מנסים להיכנס למסך מלא ביוטיוב התמונה נתקעת לאיזה דקה (סאונד ממשיך) וגם אם מנסים לגרור את הסמן לנקודת זמן אחרת בסרטון הוא ישר מסתיים. מוזר.

בכל מקרה הייתי אומר שעם החודש חינם שלהם כולנו יכולים פשוט לנסות ואין מה להפסיד (אלא אם זה סיפור להתנתק מהשירות)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 14:40

אני חושב שזה לזמן מוגבל מאוד, מרגע ששודרו, כל סדרה וההסכם שלה או משהו...
הבעייה שלך באדג' לא קיימת אצלי. משונה...

הבנתי שזה ממש לא סיפור "להתנתק" - פשוט מבטלים אותו בלחיצת כפתור.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוגוסט 2016, 14:44

יש איפשהו אפשרות לראות מה כל התוכן הזמין בישראל מבחינת סרטים וסדרות?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 15:04

תעשה חודש חינם ותבדוק? :D

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוגוסט 2016, 15:50

כנראה שזה מה שאני יעשה :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 אוגוסט 2016, 16:46

DrKeo כתב:כל הסדרות מקור זמינות שם? סדרות כמו כתום, בית הקלפים, stranger things וכך הלאה עדין חסרות בצורה מוזרה?

נטפליקס הפסיקו למכור זכויות ליס והוט על סדרות חדשות שיצאו לאחר הפריסה הגלובאלית שלהם בסוף שנה שעברה, כל מה שיצא כסדרה חדשה אחרי נארקוס פחות או יותר, כולל. כל מה שנמכר כבר, יס והוט ימשיכו לקבל ותהיה הגבלה על השידור שלהם בישראל בנטפליקס.

אז ג'סיקה, נארקוס, איך לתכנן רצח, מארקו פולו, Stranger things ועוד... זמינים בלעדית בנטפליקס בלבד, כל השאר זמינים בשתי האחרות ופחות בנטפליקס, אבל אילו מצטמצמים מהר, גם ככה זה לא הרבה סדרות וכולן בעונות דיי מתקדמות.

בלי קשר, ב-10 דולר לHD בלי כתוביות בעברית, 10% תכנים מארה"ב, מבחר עלוב של סרטים ישנים ומעט מאוד סדרות ששווה לראות, אין מה ללכת עליהם בארץ. עדיף כבר טורנטים או קודי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 20:15

זה לא נכון, עונה 4 של כתום זה השחור החדש למשל כן הגיע להוט והיא יצאה לפני חודשיים. אולי זה הסכם ישן או משהו כזה כי זאת עונה חדשה של סדרה רצה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אוגוסט 2016, 09:41

לדעתי בסופו של דבר אתם מפספסים את הנקודה למה כדאי נטפליקס... כאילו הקטע של התוכן ממש מבאס אבל מה שבאמת טוב בנטפליקס זה שהם יודעים בדיוק כמה תאהב כל דבר. בחיים לא ראיתי דיוק כזה ב"כוכבים" שהם משערים שאני הייתי נותן לכל סרט/סדרה/דוקו וכו...

אני מתכנן נראה לי להירשם לאיזה חודש לזה של סלקום ולראות איך זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוגוסט 2016, 10:09

אז לעשות נטפליקס בשביל האלגוריתם You might also like שלהם?
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אוגוסט 2016, 10:55

כן... לא יודע מה איתך אבל אצלי כשצריך לבחור מה לראות בניגוד לסתם זיפזופ אתה מבזבז כמות הזויה של זמן בבחירת סרט ואם זה לא שירות שנותן לך את הסרטים/סדרות הכי חדשים (ששמעת עליהם ויש לך איזה מושג כללי אם בא לך לראות אותם) אז אתה סתם לא מוצא את עצמך.

וזה לא you might also like בכלל. זה ציון בסקאלה של 5 כוכבים שמדוייק בצורה מפחידה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוגוסט 2016, 12:30

אהה זהו... אני צופה בדברים מאוד מאוד ספציפיים, ששמעתי עליהם איכשהו ונראו לי טובים. .. אין לי ממש "זמן מת" של טלוויזיה.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אוגוסט 2016, 21:38

אין לך מה לעשות עם נטפליקס... חלק נכבד ממה שאני צופה בנטפליקס הם לא דברים של חמש כוכבים... אבל הדיבור על הכוכבים קצת לא מתאים כי כשאתה נותן ציון אז יש לכל כוכב הצהרה שמשוייכת אליו ושלושה כוכבים זה liked it וארבע כוכבים זה really liked it וחמש כוכבים זה loved it ככה שבכיף אני רואה דברים שאני "רק" "אוהב" כי אני סתם זורם על לראות משהו נחמד שאולי במקרה אני יאהב יתר על המידה אבל גם אם לא אני סך הכל יהנה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 נובמבר 2016, 00:48

מי שמנוי כאן לנטפליקס עם vpn (עכשיו ש-dnsים חסומים) ורוצה להשתמש באפליקציה במכשירים שלא מאפשרים הגדרה כזאת כמו כרומקאסט, וואן או פס4, תריצו hosted network דרך מחשב באמצעות כמה פקודות ב-cmd - יש מדריכים באתרי ספקיות ה-vpn. זה עובד נפלא על הוואן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 נובמבר 2016, 01:30

אתה משתמש בVPN? איך, עם כל התעבורה שזה דורש?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2016, 09:06

DrKeo כתב:זה לא נכון, עונה 4 של כתום זה השחור החדש למשל כן הגיע להוט והיא יצאה לפני חודשיים. אולי זה הסכם ישן או משהו כזה כי זאת עונה חדשה של סדרה רצה.

כל מה ששודר ונרכש לפני שנטפליקס יצאו לכל כדור הארץ ימשיך להגיע, לדוגמא כתום זה השחור החדש ובית הקלפים ימשיכו להמכר ליס והוט עד סופם. כל סדרה חדשה, לא עונה חדשה של סדרה שהחלה בעבר לא. לדוגמא לא תראה Stranger things או Narcos במתחרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 נובמבר 2016, 10:46

swiss-the-engine כתב:אתה משתמש בVPN? איך, עם כל התעבורה שזה דורש?

אני מחובר ב-40 מגה ומזרים 1080 דרך שרת בוושינגטון בלי בעיות (אבל כמובן מפעיל את ה-VPN רק כשאני צריך).
ב-NordVPN אפילו לא צריך לעשות את השיקולים האלה, יש להם פיצ'ר שמאפשר לך להתחבר לכל אחד מהשרתים שלהם (כולל הישראלי) ולגשת לספריה האמריקאית כמו שהיית מתחבר לשרת האמריקאי, ככה שהמהירות שלך כמעט לא נפגעת. אני הולך לחכות לבלק פריידיי ולעבור אליהם (כרגע ב-ExpressVPN). אפשר לשלוח לתמיכה שלהם בקשה לקבל שלושה ימי ניסיון והם משיבים תוך כמה דקות, אין מה להפסיד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 נובמבר 2016, 15:23

לא התכוונתי למהירות... התכוונתי לתעבורה עצמה... כל סרט זה כמה ג'יגה ולמיטב זכרוני כל השירותי VPN נותנים ממש ממש קצת תעבורה בחודש.

אז קיצר מה שאתה משתמש בו נותן לך אנלימיטד? כמה אתה משלם?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 נובמבר 2016, 19:23

לא מכיר שירות VPN גדול שמגביל את התעבורה.. כמעט כולם מציינים במפורש שכל החבילות בלתי מוגבלות. עשיתי חודש ב-ExpressVPN (נראה לי שיצא בסביבות ה-10 דולר) כי יש הבטחה להחזר בכל נקודה במהלכו, אבל יש מצב טוב שאני אקנה את NordVPN לשנה ב-48 דולר, אם לא יהיה מבצע מעניין אחר בבלק פריידיי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 נובמבר 2016, 19:29

הרוב המכריע של שרתי ה- VPN הגדולים לא מגבילים תעבורה... זה אולי היה נכון לפני הרבה שנים.. בימינו זה ממש לא ככה.
?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים