נושא האוכל הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

My_T
Padawan

Re: נושא האוכל הרשמי

הודעהעל ידי My_T » 23 אפריל 2013, 12:04

אליהו, שכחתי לכתוב :lol:

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 22:10

טוב, אמא שלי הכינה לי סביח ביתי ויצא ממש מעולה!

פעם ראשונה שאני אוכל סביח עם תפוחי אדמה בפנים. זה ממש מוסיף. ממליץ בחום.

אגב, מישהו מכיר סביח טוב ברמת גן-גבעתיים? אני כמובן מכיר את עובד, אבל יש עוד משהו טוב?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 אפריל 2013, 02:10

GolanBerlin כתב:אגב, מישהו מכיר סביח טוב ברמת גן-גבעתיים? אני כמובן מכיר את עובד, אבל יש עוד משהו טוב?

ברור, הסביח שלי. אני לא מרמת-גן, אבל ממש קרוב (ולא התלהבתי ממש מעובד: אין קציצות, והחצילים נראים כסמרטוטים. בסה"כ חצילים וביצה, כאשר הסוד הוא בפיתה הטרייה והביצים החומות. תוסיף לזה את הגימיקים - והשטויות - של עובד).

הסביח יכול להיות מוגש גם עם תפוח אדמה מבושל, ועם קציצת ירק או בשר שנקראת בעיראקית, עֲרוּק.

הנה הסביח שלי:

תמונה
קציצות ירק וביצים קשות

תמונה
קציצות ירק, חצילים וביצים קשות

תמונה
חצילים, קציצות ירק וביצים קשות

תמונה
פיתת סביח דחוסה, לצד סלט ירקות

תמונה
תקריב על הפיתה הדחוסה

אני מציע לתבל, תרתי משמע, את הדיון הזה גם בתמונות של מנות שהכנו, עם מתכון או ללא. גולן, אני מציע שתערוך את ההודעה הפותחת שלך בהתאם, נייעד את הדיון הזה גם לצילומי מנות.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Tamir
Padawan

הודעהעל ידי Tamir » 27 אפריל 2013, 11:47

רונן, ממה קציצת הירק עשויה?
ממש נחמד שיש נושא אוכל אבל תזכרו שבנושא כזה רצוי לעלות תמונות ולהשוויץ באוכל שאתם מכינים (כמו שרונן התחיל). חנן אני מדבר גם עליך!!
אם היה לי זמן הייתי גם מכין דברים (ומעלה...)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 אפריל 2013, 20:10

בכיף, רונן. כעת אערוך.

ובהחלט עשית לי תאבון. אתה אופה גם חלות? תן איזה מתכון נחמד לחלות לשבת, שנכין פעם אחת חלות בעצמנו. תמיד כיף לאכול חלות שאתה הכנת.

ואם אוכל לקפוץ אליך כדי לצפות במסיבות העיתונאים של E3, כמו שסיכמנו, אז אוכל גם לקבל מעט מהמזון אשר אתה מכין? נראה טעים מאד!

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 אפריל 2013, 22:35

Tamir כתב:רונן, ממה קציצת הירק עשויה?

תמיר, יש בקציצות מחית תפו"א, עגבניות, בצל, פטרוזיליה (כולם קצוצים), ביצים, קמח, אבקת מרק, מלח ופלפל, פפריקה מתוקה.

Golan כתב:אתה אופה גם חלות? תן איזה מתכון נחמד לחלות לשבת, שנכין פעם אחת חלות בעצמנו. תמיד כיף לאכול חלות שאתה הכנת.

עוד לא יצא לי להכין חלות, אך זה בקנה. אני כותב ועורך מדריך בישול רציני (כבר 300 עמודים), ומתכון לחלות זה אחד המתכונים בו שאצטרך לבדוק ולערוך.

בינתיים, הנה כיכר לחם שהכנתי:

תמונה

ואם אני כבר פה, הנה פאד תאי שהכנתי:

תמונה

אלה אטריות תאילנדיות שהקפצתי עם אינספור דברים טובים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 27 אפריל 2013, 22:42

אבל למה התעלמת מהשאלה הכי חשובה? :cry:

GolanBerlin כתב:ואם אוכל לקפוץ אליך כדי לצפות במסיבות העיתונאים של E3, כמו שסיכמנו, אז אוכל גם לקבל מעט מהמזון אשר אתה מכין? נראה טעים מאד!

ואם מישהו חוץ ממני ומרונן נכנס לאשכול הזה, אני רוצה להמליץ על פיצה שמש ברמת גן, ברחוב ז'בוטינסקי. מגש פיצה ב-20 שקל זה תמיד מבורך.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 28 אפריל 2013, 14:12

GolanBerlin כתב:אבל למה התעלמת מהשאלה הכי חשובה? :cry:

ואם מישהו חוץ ממני ומרונן נכנס לאשכול הזה, אני רוצה להמליץ על פיצה שמש ברמת גן, ברחוב ז'בוטינסקי. מגש פיצה ב-20 שקל זה תמיד מבורך.

בוא אלינו לחדרה - כל הפיצות באיזור ה20 שקל... חוץ מדומינוס היקרנים.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 אפריל 2013, 19:18

GolanBerlin כתב:ואם אוכל לקפוץ אליך כדי לצפות במסיבות העיתונאים של E3, כמו שסיכמנו, אז אוכל גם לקבל מעט מהמזון אשר אתה מכין? נראה טעים מאד!

אתה תהיה מוזמן, בהתאם לשעה של המסיבות, אך לא אוכל להתחייב שתהיה לי מוזה להכין דברים. אבל חטיפים וכיבודים אחרים תמיד יהיו. כך בכל שנה.

ובשנה שעברה הברזת לי, נסעתי עד אליך במיוחד כדי לאסוף אותך, רק כדי שתסביר לי שאיבדת את המפתח (או שהסיבה הייתה אחרת?) ואתה לא יכול לצאת מהבית, בגללך פספסתי את הדקות הראשונות של המסיבה :)

עד לאחרונה הם מכרו את הפיצה ב-10 ש"ח. באמת פיצה לא רעה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 28 אפריל 2013, 21:22

רונן כתב:אתה תהיה מוזמן, בהתאם לשעה של המסיבות, אך לא אוכל להתחייב שתהיה לי מוזה להכין דברים. אבל חטיפים וכיבודים אחרים תמיד יהיו. כך בכל שנה.

ובשנה שעברה הברזת לי, נסעתי עד אליך במיוחד כדי לאסוף אותך, רק כדי שתסביר לי שאיבדת את המפתח (או שהסיבה הייתה אחרת?) ואתה לא יכול לצאת מהבית, בגללך פספסתי את הדקות הראשונות של המסיבה :)

חחח, קודם כל, זה לא היה בשנה שעברה, זה היה לפני שלוש שנים נראה לי, או לפני שנתיים. דבר שני, זה היה בגלל שדפקתי את הראוטר והמודם מרוב שאני טמבל, והייתי צריך לסדר את זה. אני ממש מתנצל על שדפקתי גם אותך, ובגללי הפסדת.

תאמין לי שזה לא יקרה שוב, כי למדתי את הלקח: לא להיות מטומטם. ואגב, אם תרצה, אני יכול להגיע אליך. אתה לא חייב לקחת אותי.

רונן כתב:עד לאחרונה הם מכרו את הפיצה ב-10 ש"ח. באמת פיצה לא רעה.

וואלה? העלו את המחיר?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 אפריל 2013, 22:16

כן. מגש פיצה ב-20 ש"ח. גנבים.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 28 אפריל 2013, 22:17

רונן כתב:כן. מגש פיצה ב-20 ש"ח. גנבים.

הפיצה שלהם באמת טובה או שזה בסגנון פיצה כמעט חינם(שלמעשה זה פיצה כמעט הקאתי).
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 אפריל 2013, 22:40

הפיצות שלי עולות פחות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2013, 00:45

סביך פרישמן, אם יש לך כוח ללכת לתל אביב. עובד לא באמת רמה לידו, היתרון היחיד של עובד הוא שיש לו תחלופה כל כך מהירה שהחצילים שלו תמיד נורא טריים אבל גם כאן הוא מתגמד ליד התור שיש מול סביך פרישמן במשך בערך 8 שעות ביום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 29 אפריל 2013, 00:55

DrKeo כתב:סביך פרישמן, אם יש לך כוח ללכת לתל אביב. עובד לא באמת רמה לידו, היתרון היחיד של עובד הוא שיש לו תחלופה כל כך מהירה שהחצילים שלו תמיד נורא טריים אבל גם כאן הוא מתגמד ליד התור שיש מול סביך פרישמן במשך בערך 8 שעות ביום.

אתה מדבר על הסביך ליד בית ליסין נכון? הוא לא עבר להיות סניף של עובד? או שהוא פתח אחד אחר ברחוב?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 אפריל 2013, 03:21

DrKeo כתב:סביך פרישמן, אם יש לך כוח ללכת לתל אביב. עובד לא באמת רמה לידו, היתרון היחיד של עובד הוא שיש לו תחלופה כל כך מהירה שהחצילים שלו תמיד נורא טריים אבל גם כאן הוא מתגמד ליד התור שיש מול סביך פרישמן במשך בערך 8 שעות ביום.

בתכלס עובד יכול לא לעשות לעצמו תור
פשוט הוא גורם לתור הזה עם כל הכדורגל שלו, הוא בכוונה יוצר תור למשוך קהל

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 01 מאי 2013, 19:53

אני מגיע לחוף פרישמן בקיץ. אנסה לבדוק את סביח פרישמן.

SHAPIRA500 כתב:הפיצה שלהם באמת טובה או שזה בסגנון פיצה כמעט חינם(שלמעשה זה פיצה כמעט הקאתי).

פיצה טובה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2013, 21:05

SHAPIRA500 כתב:אתה מדבר על הסביך ליד בית ליסין נכון? הוא לא עבר להיות סניף של עובד? או שהוא פתח אחד אחר ברחוב?

כן, פרישמן דיזינגוף. הוא לא הפך לעובד, הוא עדין סביך פרישמן. הסניף התל אביבי של עובד זה ברחוב קרליבך.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 13:43

רק אני לא מבין את ההתלהבות מעובד?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 16:22

infected aviad כתב:רק אני לא מבין את ההתלהבות מעובד?

יש לעובד בדיוק שני קטעים, הראשון הוא השטויות כדורגל שהוא עושה והשני הוא שבגלל שאוכלים שם הרבה אנשים יש לו תחלופה מאוד מהירה של החצילים מה שאומר שכמעט כל מנה שתאכל שם תהיה עם חציל מאוד טרי שרק ירד מהמטגן ולא משהו ספוגי שישב שם שעתיים. מעבר לזה מדובר בסביך מאוד סתמי.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 18:10

DrKeo כתב:יש לעובד בדיוק שני קטעים, הראשון הוא השטויות כדורגל שהוא עושה והשני הוא שבגלל שאוכלים שם הרבה אנשים יש לו תחלופה מאוד מהירה של החצילים מה שאומר שכמעט כל מנה שתאכל שם תהיה עם חציל מאוד טרי שרק ירד מהמטגן ולא משהו ספוגי שישב שם שעתיים. מעבר לזה מדובר בסביך מאוד סתמי.

ובינינו, הקטע הזה עם הכדורגל זה לא אחד הדברים היותר מפגרים שנתקלת בהם?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 04 מאי 2013, 19:03

אני מאד אוהב את הסביח שלו, הכל טרי מאד וגם החומוס ממש טעים לי. לשטויות של הכדורגל אף אחד כבר לא מתייחס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 מאי 2013, 21:38

מה, אתם לא אוהבים לחצלל, לבצבץ ולפטרל? :lol:

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2013, 01:26

איך אתה אומר דבר כזה? אני בעצמי כתבתי דבר דומה, וגם אחרים. סביח טרי, אך קצת סתמי. הייתה חסרה לי קציצה בפיתה.

וגם המחיר זוועתי למנה שכזו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 16:51

SHAPIRA500 כתב:הפיצה שלהם באמת טובה או שזה בסגנון פיצה כמעט חינם(שלמעשה זה פיצה כמעט הקאתי).

אם מישהו מוכר לך פיצה משפחתית בודדת ב-20 ש"ח, זו לא יכולה להיות פיצה טובה - זה פשוט זבל עם תחליף גבינה מחלבון צמחי שלא תמצא קשר בינו לבין מוצרלה אמיתית. יש סיבה שכמעט הקאת את זה.

אח, געגועים לפרישמן...
אגב, יצא לך לדגום את הסביח של אפי בטשרניחובסקי? שמעתי עליו דברים טובים אבל לא יצא לי עדיין לדגום, והוא בתכלס מגיע מהבחור שהקים את הסביח בפרישמן (האנשים שמריצים את פרישמן היום קנו אותו רק מאוחר יותר).

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 24 אורחים