נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 11:02

זה אותו פוסט מלפני שבועיים, פשוט הוא היה אמור להיות מוסר אתמול אז לפני ההסרה הם עשו ״בחינה מחדש״. כתבתי פה כבר לפני איזה שבוע שיש מצב לא רע שזה יהפוך לבאן קבוע, אני לא בדיוק בשוק. ככה הם פועלים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 11:09

הקטע שגם אם תכתוב משהו על החומרה של הפס6 הם יפתחו עליך דיון ישתמשו בלי בושה בחצי מהמידע/תאוריה שהבאת וחצי מהשרשור יהיה על "מה ציטתתם את הכובש הלבן הזה"

אני מופתע שלא האשימו אותך שהפס5 שלך גם הוא פלסטיני כבוש ושבגללך לאנשים בעזה אין פס5 ואתה בלבד אחראי למחסור העולמי ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 12:25

glass man כתב:הקטע שגם אם תכתוב משהו על החומרה של הפס6 הם יפתחו עליך דיון ישתמשו בלי בושה בחצי מהמידע/תאוריה שהבאת וחצי מהשרשור יהיה על "מה ציטתתם את הכובש הלבן הזה"

אני מופתע שלא האשימו אותך שהפס5 שלך גם הוא פלסטיני כבוש ושבגללך לאנשים בעזה אין פס5 ואתה בלבד אחראי למחסור העולמי ;)

נה, הם לא מערבבים את זה בדיונים הטכנית. בדיונים הטכנים כותבים עלי שם "זה הדביל שכל הזמן אמר לנו שיש לפס5 36CU שזה מספר לא הגיוני בעליל"..

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2021, 21:47

DrKeo כתב:זה אותו פוסט מלפני שבועיים, פשוט הוא היה אמור להיות מוסר אתמול אז לפני ההסרה הם עשו ״בחינה מחדש״. כתבתי פה כבר לפני איזה שבוע שיש מצב לא רע שזה יהפוך לבאן קבוע, אני לא בדיוק בשוק. ככה הם פועלים.

חבורה של אפסים. עזוב עדיף להתרחק מהפורום אוף טופיק של הפסיכים האלה, לא נותן כלום ורק גורם לשמאל הקיצוני ולמחבלים הערבים שם לחכך ידיים בהנאה בכל פעם כשעוד מישהו כמוך נופל. המשחק לא רק שהוא מכור, הוא בועט לך בפרצוף עוד לפני שהתחלת לשחק.

הלוואי והפורום הדוחה הזה יפול בשנים הקרובות, שכל הזוהמה משם תתנקז בחזרה לתהומות הנשייה של הטוויטר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 22:36

bling כתב:
DrKeo כתב:זה אותו פוסט מלפני שבועיים, פשוט הוא היה אמור להיות מוסר אתמול אז לפני ההסרה הם עשו ״בחינה מחדש״. כתבתי פה כבר לפני איזה שבוע שיש מצב לא רע שזה יהפוך לבאן קבוע, אני לא בדיוק בשוק. ככה הם פועלים.

חבורה של אפסים. עזוב עדיף להתרחק מהפורום אוף טופיק של הפסיכים האלה, לא נותן כלום ורק גורם לשמאל הקיצוני ולמחבלים הערבים שם לחכך ידיים בהנאה בכל פעם כשעוד מישהו כמוך נופל. המשחק לא רק שהוא מכור, הוא בועט לך בפרצוף עוד לפני שהתחלת לשחק.

הלוואי והפורום הדוחה הזה יפול בשנים הקרובות, שכל הזוהמה משם תתנקז בחזרה לתהומות הנשייה של הטוויטר.

אפשר להתנחם שהמספרים שלהם בירידה..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2021, 23:07

אני מסכים עם בלינג, הפורום הזה הוא בור שופכין אנושי, פשוט המיץ של הזבל, הלוואי שהיה לי מקום אחר לשאוב ממנו חדשות, בכל מקרה אני נמנע כמעט לחלוטין מלהגיב שם, בטח לא בפורום אוף טופיק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 מאי 2021, 23:09

אז יהיה מקום אחר. מה זה משנה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 23:25

כמו שאמרתי בעבר, יש שם מידע שבחיים לא היינו מקבלים במקום אחר (דוגמא עדכנית הפיינל פנטזי החדש) אבל המקום מאוד מאוד רעיל גם בלי קשר לישראל...

העמדה שלי? אם אני יכול לקרוא סופר אנטישמי כמו דוסטוייבסקי ששנא אותנו שנאת מוות, אני יכול גם לקרוא בERA.

אני עדיין שונא אותם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 17:04

DrKeo כתב:
bling כתב:

אפשר להתנחם שהמספרים שלהם בירידה..

מאיפה המידע שהמספרים שלהם בירידה?

וגלאס צודק, אני לא יכול להתחייב כל עוד אני עוקב אחרי משחקים שאני לא אכנס לשם עוד, כמו שאני לא יכול להתחייב שלא אנגן עוד שיר של פינק פלויד שרוג׳ר ווטרס שר בו.

ERA עם כל הצער הוא עדיין מקום ״חשוב״ למי שרוצה לעקוב אחרי כל מה שקורה ועדיין רץ שם מידע פנימי אמין, צריך פשוט לנתק את המקום מהפוליטיקה כמה שאפשר, לא להכנס למרתפים החשוכים שלהם ולנצל מה שאפשר ממנו, אולי גם לצמצם נוכחות וקליקים כמה שניתן ובתקווה שבאמת המספרים בירידה ומקור המידע והכוח של הפורום יתפזר למקום שפוי יותר בעתיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 17:37

הרבה מפתחים סולדים מ-Era, זה לא היה לפני שלוש שנים אבל בשנתיים האחרונות הם משתדלים להתרחק. יותר מדי מפתחים חטפו את פטיש ה״ביטול״ בגלל שהם השתתפו בדיונים שם והקהילה מאוד רעילה כלפי מפתחים וגם כלפי הכתבים של DF. שים לב שאולי לפני 3 שנים היית רואה חדשות מפוסטים של אנשים ברמה של קורי ברלוג ב-Era, היום לא תראה את זה. היום בעיקר תראה אינסיידרים מגיבים שם, בזה החשיבות של Era מתחילה ונגמרת. נכנסתי לשם במקור כי רציתי גישה קלה למפתחים (ולהשתתף בדיונים הטכנים על הדור הבא אחרי שפייג׳ הביא לפה כמה דברים שלהם שהדליקו אותי לצעוק עליהם) אבל זה כבר לא ממש קיים שם יותר, מפתחים מגיבים שם יותר בזהירות מאשר בחשבון הטוויטר שלהם אם הם מגיבים בכלל.

ובנוגע למספרים האבסולוטין, תציץ בטרנדינג שלהם בגוגל, הם הגיעו לפיק באיזה 2019 ומאז גרף ירידה (אל תחזיק אותי בתאריכים, אני מדבר מזיכרון).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 18:35

אני חושב שהכוח של ERA הוא לא רק באיינסידרים אלא בכלל ברמת הדיונים.

אני אלך לקרוא שם על החומרה? אז יהיו שם לפחות שניים ברמה של נדב שיכולים להגיב משהו מועיל.
אני אכנס לשרשור על דרגון קווסט? אז יש להם שם משתמשים בני 40+ שהם לא רק פאנטים כמוני אלא הם גם קוראים אדוקים בפורומים ביפנית ומביאים משם מידע עדכני.

אני אכנס לשרשור על TLOU אני אקבל דיון מעמיק על הסוף שלו.

ונוסף על כל זה יש את האיינסידרים.

הבעיה היא שהאנשים האלה הם כאלה בוקים בשאר הדברים בחיים, לא רק בישראל זה כאילו הם לא מבינים בשום דבר אחר ויש להם דעות ילדותיות בכל נושא אחר.
כאילו כל האנרגיה שלהם הלכה על גיימינג ולא נשאר אנרגיה להבין בדברים אחרים.

אז אצלי לפחות אני נהנה מהם מרחוק, משתדל לא לבוא איתם במגע אבל כן נהנה לקרוא אותם כמתבונן מהצד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 18:45

glass man כתב:אני חושב שהכוח של ERA הוא לא רק באיינסידרים אלא בכלל ברמת הדיונים.

אני אלך לקרוא שם על החומרה? אז יהיו שם לפחות שניים ברמה של נדב שיכולים להגיב משהו מועיל.
אני אכנס לשרשור על דרגון קווסט? אז יש להם שם משתמשים בני 40+ שהם לא רק פאנטים כמוני אלא הם גם קוראים אדוקים בפורומים ביפנית ומביאים משם מידע עדכני.

אני אכנס לשרשור על TLOU אני אקבל דיון מעמיק על הסוף שלו.

ונוסף על כל זה יש את האיינסידרים.

הבעיה היא שהאנשים האלה הם כאלה בוקים בשאר הדברים בחיים, לא רק בישראל זה כאילו הם לא מבינים בשום דבר אחר ויש להם דעות ילדותיות בכל נושא אחר.
כאילו כל האנרגיה שלהם הלכה על גיימינג ולא נשאר אנרגיה להבין בדברים אחרים.

אז אצלי לפחות אני נהנה מהם מרחוק, משתדל לא לבוא איתם במגע אבל כן נהנה לקרוא אותם כמתבונן מהצד.

הבעיה היא שאנשים האלה הם 1% מ-ERA, רוב ERA הוא אשפה ורמת הדיונים שם ברוב הזמן הם ברמה מאוד נמוכה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 מאי 2021, 19:03

תכלס? זה נכון, לפעמים שמישהו שם פותח שרשור על כמה הוא נהנה מהגיימפאס, ואתה רואה ישר מישהו פותח שרשור מקביל על כמה הוא נהנה מהפס5 וכמה משחקים יש לו לשחק.... וזה ברור שזה "שרשור תגובה" אז כן זה מרגיש נמוך חחח.

פשוט אני חושב שב1% הזה שציינת הרמה גבוהה אבל כן צריך לפנות זמן בשביל למצוא את הדיונים הטובים בכל החרא.
אני נמצא שם כל כך הרבה שנים עוד כGAF שאני כבר יודע לפי הנייק של חלק מהאנשים אם הם איכותיים או לא אז קצת קל לי לחפש דיונים טובים לפי האנשים הספציפים האלה
אבל כן יש מלא זבל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 20:01

DrKeo כתב:הרבה מפתחים סולדים מ-Era, זה לא היה לפני שלוש שנים אבל בשנתיים האחרונות הם משתדלים להתרחק. יותר מדי מפתחים חטפו את פטיש ה״ביטול״ בגלל שהם השתתפו בדיונים שם והקהילה מאוד רעילה כלפי מפתחים וגם כלפי הכתבים של DF. שים לב שאולי לפני 3 שנים היית רואה חדשות מפוסטים של אנשים ברמה של קורי ברלוג ב-Era, היום לא תראה את זה. היום בעיקר תראה אינסיידרים מגיבים שם, בזה החשיבות של Era מתחילה ונגמרת. נכנסתי לשם במקור כי רציתי גישה קלה למפתחים (ולהשתתף בדיונים הטכנים על הדור הבא אחרי שפייג׳ הביא לפה כמה דברים שלהם שהדליקו אותי לצעוק עליהם) אבל זה כבר לא ממש קיים שם יותר, מפתחים מגיבים שם יותר בזהירות מאשר בחשבון הטוויטר שלהם אם הם מגיבים בכלל.

ובנוגע למספרים האבסולוטין, תציץ בטרנדינג שלהם בגוגל, הם הגיעו לפיק באיזה 2019 ומאז גרף ירידה (אל תחזיק אותי בתאריכים, אני מדבר מזיכרון).

כלפי הכתבים של DF?? איך אפשר להיות עם רעל כלפי הגיקים החביבים האלה, הם בערך הדבר הכי harmless בעולם הגיימינג :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 20:07

bling כתב:
DrKeo כתב:הרבה מפתחים סולדים מ-Era, זה לא היה לפני שלוש שנים אבל בשנתיים האחרונות הם משתדלים להתרחק. יותר מדי מפתחים חטפו את פטיש ה״ביטול״ בגלל שהם השתתפו בדיונים שם והקהילה מאוד רעילה כלפי מפתחים וגם כלפי הכתבים של DF. שים לב שאולי לפני 3 שנים היית רואה חדשות מפוסטים של אנשים ברמה של קורי ברלוג ב-Era, היום לא תראה את זה. היום בעיקר תראה אינסיידרים מגיבים שם, בזה החשיבות של Era מתחילה ונגמרת. נכנסתי לשם במקור כי רציתי גישה קלה למפתחים (ולהשתתף בדיונים הטכנים על הדור הבא אחרי שפייג׳ הביא לפה כמה דברים שלהם שהדליקו אותי לצעוק עליהם) אבל זה כבר לא ממש קיים שם יותר, מפתחים מגיבים שם יותר בזהירות מאשר בחשבון הטוויטר שלהם אם הם מגיבים בכלל.

כלפי הכתבים של DF?? איך אפשר להיות עם רעל כלפי הגיקים החביבים האלה, הם בערך הדבר הכי harmless בעולם הגיימינג :)

ואו, לא תאמין מה אלכס עובר שם. הייתה תקופה שהוא עשה rage quite מהפורום לכמה שבועות. הוא כל הזמן תחת אש, כשהוא אומר משהו רע על הפס5 הפאנבואים של סוני עולים עליו וכשהוא אומר משהו רע על הxsx הפאנבואים של אקסבוקס עליו.

הייתה איזו תקופה שהייתי הכי עמוק בפורום בנושא הדליפת גיטהאב, דברתי שם על ה36CU של הפס5 על פי הדליפה ואלכס המשיך את זה לפוסט ארוך על זה שלדעתו 36CU זה מאוד סביר. ואו, מה הוא עבר אחרי שהוא אמר שזה סביר שיהיה לפס5 רק 36 cu, שחטו אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 20:23

טוב נו לפחות זה סביב פאנבואים מטורללים ולא כי אלכס או אחד מהצוות לא גינה את ישראל או ששכחו לשים דגל פלסטין באתר או שסתם מישהו דפק יציאה שהיא לא אולטרה שמאלנית על משהו בעולם, מנחם אותי לשמוע שזה רק סביב משחקי וידאו לשם שינוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 20:30

bling כתב:טוב נו לפחות זה סביב פאנבואים מטורללים ולא כי אלכס או אחד מהצוות לא גינה את ישראל או ששכחו לשים דגל פלסטין באתר או שסתם מישהו דפק יציאה שהיא לא אולטרה שמאלנית על משהו בעולם, מנחם אותי לשמוע שזה רק סביב משחקי וידאו לשם שינוי.

כן, יש שם גם פנאטיות של משחקי וידאו, לא רק פוליטית :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מאי 2021, 22:16

האמת שראיתי בטוויטר כמה התבטאויות של ג'ון בנוגע למצב אצלנו שלא אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2021, 22:49

מה אפילו DF נכנסו לשיט הזה?! מה עוד נשאר :cry:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 00:14

כתבתי פה שרציתי לקרוא שם שרשור על Dragon quest ושבר אותי לראות אצל פותח הדיון אווטאר של "שחרור פלסטין"

מחקתי את זה מעצבים כל כך מתסכל אותי לקרוא שם כבר זה בכל מקום.

אני רוצה לקרוא שם דברים אבל אני ממש לא אקרא דיון שכתב אדם שרוצה לגרש אותי מהארץ.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מאי 2021, 18:12

אין שום תועלת בפורום הזה מאז הפיצול מנאוגף, וגם לפני זה הוא די היה פח אשפה. פשוט היה שם ריכוז של ספרנים שליקטו חומרים ממקורות אחרים באינטרנט ויצרו מגה תרדז' ראשיים. אבל מאז המלקטים התפזרו, ואיתם כל השאר:

עיתונאים עם סקופים? עברו למעגל אוננות בטוויטר
דיונים טכניים? תמיד היו יותר מקצועיים בפורומים כמו beyond3d (שם בתכלס גם DF סוג של נוסד).
מפתחי משחקים? קבוצות ספציפיות ברדיט / דיסקורד, כתלות ברמות האינדי שלהם.
אוטאקוז וכל החרא מיפן? תמיד היו יותר פעילים ב4chan ושאר הצ'אנים למיניהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2021, 21:10

לא מסכים, במיוחד שאתה מפרט על כמה דברים שונים שהיו/יש ב GAF/ERA ומפצל אותם למיליון מקורות שונים. חצי מהקטע זה שהכל היה מרוכז שם בנוחות ולפחות בימים הטובים אין שום חשיפות בטוויטר שמשתוות למה שהלך שם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 מאי 2021, 21:58

swym כתב:אין שום תועלת בפורום הזה מאז הפיצול מנאוגף, וגם לפני זה הוא די היה פח אשפה. פשוט היה שם ריכוז של ספרנים שליקטו חומרים ממקורות אחרים באינטרנט ויצרו מגה תרדז' ראשיים. אבל מאז המלקטים התפזרו, ואיתם כל השאר:

עיתונאים עם סקופים? עברו למעגל אוננות בטוויטר
דיונים טכניים? תמיד היו יותר מקצועיים בפורומים כמו beyond3d (שם בתכלס גם DF סוג של נוסד).
מפתחי משחקים? קבוצות ספציפיות ברדיט / דיסקורד, כתלות ברמות האינדי שלהם.
אוטאקוז וכל החרא מיפן? תמיד היו יותר פעילים ב4chan ושאר הצ'אנים למיניהם.

LOL אני מת "ריכוז של ספרנים" גיא שאתה נכנס במישהו אתה משהו LOL.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2021, 00:52

עומר מזל טוב!
(אני לא יודע איפה כותבים פה אז כתבתי בנושא שאני בטוח שתכנס אליו LOL ׂ)

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 31 מאי 2021, 04:08

שמעתי שswym הביע חששה לנורמליות של היוזרים פה, אז תגידו לי אם יש בera משהו שיכול להתחרות בזה.

ישנם הרבה אנשים שלמדו מדעי ההתנהגות שיגידו שבן אדם שמעיד על עצמו באופן ראוותני, משמעו שזה נועד כדי לפצות על חולשה. אז תסמיכו עלי כשאני עושה תרגיל הפוך על הפוך ואומר כמו מכשף שמאני טוב שכמוני שניסיתי בתוך התרכיב לכישוף להוסיף חוץ מהמילות קסם ''הפוך על הפוך''' גם מתמטיקה קלאסית של מינוס ועוד מינוס = פלוס - {אני הוא הבן אדם הכי לא שפוי של הפורום הזה אבל אפילו של כול האנטרנט בפורומים של משחקי וידיאו רציניים מבין דוברי עברית ( אין לנו סיבה לדאוג שזה רק הפורום הזה, נכון?)}
-
{תסמכו גם שאני הכי לא בעל מזג של מפלצת פריהיסטורית לא מבוייטת בעליל (לא יודע מאיפה זה בא אבל הנושא הזה של ההאדרה של חיים קדמונים פריהיסטוריים כמו דינוזאורים כמפלצות על כדור הארץ מאוד מעניין, וכולנו צריכים לעבור התפתחות לסוג הזה של האגו המפותח הזה, ולהאמין בטרנסהומניזם. אבל טרנסהומיניזם פריהיסטורי מפלצתי אם תשאלו אותי)}.

אולי היצר והדחף הזה חוץ מלגרום לי לכתוב את הדברים הללו באופן שעוקב לאימפלוס היצירי באופן מידי ללא סינון בחשיבה אם זה נורמלי, האימפולס ללא סינון גם מסביר באופן כול כך טוב מה גרם לאבות אבותיי לשרוד מספיק כדי שאוכל לכתוב לכם את זה.
נערך לאחרונה על ידי wraithbuster ב 31 מאי 2021, 08:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים