נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 12:50

bozeman כתב:תהה מנוחתך עדן

האמת שזה לא בדיוק פוסט התאבדות, אין בו משהו שיביא לי BAN, אבל הוא יגרור תגובות נזעמות שידרדרו אותי ואז אולי.. :)
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 מאי 2021, 13:11

על סמך מה אתה אומר שהבריטים גירשו את היהודים? להבנתי הם פשוט ברחו בזמן המלחמה מחשש מהאויב הערבי.

בכל אופן, אני הייתי מוסיף ומציין שבחלק מהמקרים ערבים פשוט מכרו בתים ליהודים במזרח ירושלים (בכסף רב) והרשות הפלסטינית הוציאה עליהם גזר דין מוות, בזמן שערבים קונים דירות כאלה במערב העיר בלי יותר מידי בעיות. אבל אם לכתוב הודעה שממסגרת את האירוע כניסיון השתלטות מתוכחם של ימין קיצוני והאנשים הגרועים ביותר וכו' וכו' זה גם נחשב לאפולוגטיקה ציונית בעינהם, אז לא יודע למה אתה טורח.. זה כמו לדבר עם ניאו נאצים, או מוסלמים שטופי מוח. חבל על העצבים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 13:17

idan כתב:על סמך מה אתה אומר שהבריטים גירשו את היהודים? להבנתי הם פשוט ברחו בזמן המלחמה מחשש מהאויב הערבי.

בכל אופן, אני הייתי מוסיף ומציין שבחלק מהמקרים ערבים פשוט מכרו בתים ליהודים במזרח ירושלים (בכסף רב) והרשות הפלסטינית הוציאה עליהם גזר דין מוות, בזמן שערבים קונים דירות כאלה במערב העיר בלי יותר מידי בעיות. אבל אם לכתוב הודעה שממסגרת את האירוע כניסיון השתלטות מתוכחם של ימין קיצוני והאנשים הגרועים ביותר וכו' וכו' זה גם נחשב לאפולוגטיקה ציונית בעינהם, אז לא יודע למה אתה טורח.. זה כמו לדבר עם ניאו נאצים, או מוסלמים שטופי מוח. חבל על העצבים.

גם וויקיפדיה וגם המומחה לשכונת שיח ג'ראח אומרים שהבריטים הוציאו את היהודים מהשכונה בגלל אלימות ערבית, אם אתה רוצה להכנס לניואנסים של זה אפשר אבל ERA זה לא המקום. הם אנטי אמפריליסטים ושונאים את האמפריה הבריטית כך שההגדרה הזאת עובדת טוב בתוך פוסט שמכוון לקהל של ERA.

התגובות לא מפתיעות והן ימשיכו לבוא ויקראו לי "אדון מגן ישראל" או לא יודע מה, אבל קוראים את האתר הזה מליונים בכל יום אז אולי לפחות כמה אנשים שמפחדים לכתוב שם (ורוב הקהל מפחד לכתוב שם דברים פולטים אלה אם במקרה את משבח לסבית שחורה מוסלמית שנלחמת לשחרור פלסטין) יראו את הפוסט וזה יעשה להם קצת סדר שאנחנו לא נאצים. עם כל השנאה שיש לי לבן גביר וחבריו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מאי 2021, 14:17

הם לא יתנו לך באן,המודרים שם כנראה מודעים להיסטוריית ההודעות שלך ובסופו של יום לתת באן לאנשים שכן תורמים לשיח בת׳רדים אחרים לא ממש באינטרס של הפורום הזה,שגם ככה מתחיל להראות סימני גסיסה שמאןד מזכירים את מה שקרה לGAF.

לגבי הת׳רד,אני הפסקתי אחרי העמוד הראשון,להקיא מהעלובים שם,כמה צביעות אלוהים,אני גם די בטוח שחלק מהמגיבים שם לוקחים חלק פעיל בבלגן בירושלים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 14:37

איזה בזבוז של זמן... אף אחד שם לא מעוניין ללמוד או לשמוע, הם רק רוצים לבצע אינון קבוצתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 15:50

הכי נוראי זה הישראלים שם, זה באמת נוראי. יש שם בחור אחד שקורא לעצמו dude, הוא קיצוני שמאלני ברמות אחרות לגמרי.

זה לגמרי מעגל. אוננות והישראלים האנטי ישראלים שם לגמרי מקבלים את החיזוק החיובי שהם כל כך אוהבים במעגל האוננות שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 16:38

אז מה אתה מביא תמונות של סבתא למעגל אוננות? תן להם לאונן, מה הם ערבים?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 17:11

אם נמשיך במטפורה, לא נכנסתי לשם איז שעתיים אבל אני משער שיש לי כבר בוקקה של נוטיפיקציות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 מאי 2021, 17:14

זה מכעיס אבל אני חושב שהם הוכיחו שוב ושוב שהם לא מעוניינים בדיון, עדיף להתעלם. לדעתי הת'רדים האלה הם בעיקר מקום אינטרנטי עבורם לפרוק עצבים ולכן זה לא משנה בכלל מה עומד במרכז הדיון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 19:04

"You have been banned for the following reason: User banned (duration pending admin review, this may be extended): whataboutism around ethnic cleansing. Your ban will be lifted on May 25, 2021 at 2:00 AM."

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מאי 2021, 19:19

כל כך מטורף, כל היחס שנדב מקבל שם בדיון זו דוגמא לאנטישמיות קלאסית טהורה.יש שם מישהו שאשכרה אומר לו לבלוע את ההפסד ולהתמודד עם המציאות או משהו.
או מישהו אחר שאומר "ותראו מי הגיע להגן על ישראל" או משהו כזה, זה ברור שאנשים שם רק רואים את האווטר של נדב וישר נכנסים למוד של אנטישמיות קלאסית בלי שהם קראו בכלל משהו שהוא אמר.

אין סיבה להתווכח עם הכלומניקים האלה ששום דבר לא ייצא מהם בחיים שלהם, גם שהיהודים ניצחו את הנוצרים בויכוחים תאולוגים בפומבי במאה ה15 זה לא עזר ליהודים.
השנאה היא אתנית לגמרי וזהו.

והם השתככלו היום הם יגידו לך "איזה אתניות! " יהדות זו דת!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 19:20

glass man כתב:או מישהו אחר שאומר "ותראו מי הגיע להגן על ישראל" או משהו כזה, זה ברור שאנשים שם רק רואים את האווטר של נדב וישר נכנסים למוד של אנטישמיות קלאסית בלי שהם קראו בכלל משהו שהוא אמר.

זה ידוע שבן מ-full throttle הוא יהודון.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 מאי 2021, 19:50

באן מוצדק, הוואטאבאוטיזם שלך עובר כל גבול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 20:04

חחח טיהור אתני... זה הטיהור האתני הכי משונה בהיסטוריה, האוכלוסיה מתפוצצת משנה לשנה במקום להעלם. קסם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מאי 2021, 21:32

DrKeo כתב:
glass man כתב:או מישהו אחר שאומר "ותראו מי הגיע להגן על ישראל" או משהו כזה, זה ברור שאנשים שם רק רואים את האווטר של נדב וישר נכנסים למוד של אנטישמיות קלאסית בלי שהם קראו בכלל משהו שהוא אמר.

זה ידוע שבן מ-full throttle הוא יהודון.

בכל מקרה מבחינתם נדב, החטא שעשית הוא לא זה שאתה מגן על ישראל. הוא זה שבכלל כיהודי העזת להירשם לERA ושהמשפחה שלך שרדה בכלל את השואה.
אתה יכול לכתוב שם מחר שאתה מאמין שהעולם עגול וכל ERA תנסה להוכיח לך שהעולם שטוח. כי אתה יהודי וזהו

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מאי 2021, 23:32

אין לי כוח לבדוק מה הולך שם עכשיו..הרי הספקנו לשרוף את הר הבית ולהרוג כמה ילדים מעז אדין אל קאסם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 מאי 2021, 07:41

לא מבין איך עדיין יש לכם כוח לאנטישמים האלו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מאי 2021, 10:55

הם חולי נפש, מי שלא רוצה לתת להם כניסות אני רק אעדכן, שחצי שרשור הפך לקללות לגל גדות מה היא קשורה. ועכשיו הם מפרסמים תמונות של ילדים שנהרגו "כדי שהעולם יזכור" לדבריהם.

אנטישמים מסריחים. בהתחלה הם צלבו את ישו בתור יהודי, אבל ישו היה רק ההתחלה שלהם גם היום הם צולבים יהודים פשוט בצורה וירטואלית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מאי 2021, 17:49

עכשיו ERA עברו לגרמנים. הם אומרים שהגרמנים לא מבקרים אותנו בכלל כי היידים שלהם כבולות בגלל השואה.
הם גם אומרים שהבחור שניצל מהלינץ ברכב, בכלל ניסה לבצע פיגוע דריסה בפלסטינים...

מצאתי שם אחד שהסכים להודות שאי אפשר להגדיר את ישראל "נאצית" כי אנחנו טכנית לא משתמשים בצלב קרס ולא קוראים להשמדת יהודים אבל אנחנו פשיסטים ודומים לנאצים.
אלוהים ישמור איזה עוד עם בעולם צריך להתנצל על זה שהוא רוצה לגור במולדת ההיסטורית שלו עוד אחרי שמנעו ממנו לגור בכל מדינה אחרת.

'

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2021, 18:04

...כן, אבל אתה ממשיך לתת להם כניסות.
תפרשו כבר, בטוויטר מביאים את כל החדשות והשמועות האלה, גם אם ב״איחור״ של חמש דקות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מאי 2021, 18:37

אבל אני לא חושב שזה נכון לשתוק להם. צריך תמיד להזכיר להם של מי הארץ ושהם אנטישמים מסריחים. ולהזכיר להם שאת התנך ואת הברית החדשה שיש להם במגירה בבית כתבו ותרגמו יהודים, אז אם הם נגד ישראל לפחות שלא ישתמשו בתרבות היהודית.

צריך תמיד להזכיר להם שהפלסטינים/פלישתים זה מהשורש פולש, הם הפולשים ואנחנו בעלי הבית וצריך תמיד לנפנף את זה בפנים שלהם ואחרי שהגווים האלה גנבו כל כך הרבה אוצרות תרבות יהודים לא יקרה כלום אם אני מדי פעם אהנה מפרי עמלם... וגם זה לא לגמרי שלהם כי חלק מהאיינסידרים שאני קורא שם בERA הם בכלל יהודים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2021, 20:52

ואו, אפילו השמאלני הקיצוני הישראלי נשבר מהת׳רד הזה, מדהים. זאת פעם ראשונה שהוא נשבר, לרוב הוא זורם עם כל החרא שלהם.

https://www.resetera.com/threads/right- ... t-64791125

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 מאי 2021, 21:09

ענה לו יפה השמאלני הקיצוני הישראלי.
יהודי גבר

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 מאי 2021, 21:13

למה אתה לא מביא לפה? לא נותן להם טראפיק
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2021, 21:27

bozeman כתב:למה אתה לא מביא לפה? לא נותן להם טראפיק

אני מעדיף שלאתר שיש ל תנועה של עשרות מליוני צפיות בחודש יהיה עוד 11 צפיות מאשר להדביק בפורום שלנו טקסטים שאחרי זה אפשר לגלגל אותם ולהגיע אלינו. ביחוד כשמדןבר בדובר עברית.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים