נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2021, 21:34

עוד ישראלי שמאלני זועם על הת׳רד, מעניין אם era יבינו שהם הגזימו הפעם.
https://www.resetera.com/threads/right- ... t-64792187
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 מאי 2021, 21:55

בדקתי מה שמת, לא יודע איך זה נגד, כשהוא כותב שכל האזרחים זה לא הצבא... כאלו צה"ל גם כובש את ישראל. הזוי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 מאי 2021, 22:13

הבחור הראשון דווקא גבר חנן תפר את הכלל של הטראפיק פעם אחת! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2021, 22:54

bozeman כתב:בדקתי מה שמת, לא יודע איך זה נגד, כשהוא כותב שכל האזרחים זה לא הצבא... כאלו צה"ל גם כובש את ישראל. הזוי

כי זה הסוג של האנשים, גרים בפלורנטין אבל מבחינתם הממשלה, הצבא ושאר המדינה הם אוייב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2021, 21:09

הנה ה"גבר" שלך גלאס, "האלימות בלוד היא בגלל מתנחלים שבאו באוטובוסים ללוד":
https://www.resetera.com/threads/right- ... t-64877669

וזה ישראלי, כן? הוא יודע שהאלימות בלוד התחילה מפרעות ערבים, הוא פשוט משקר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 מאי 2021, 22:17

אז הוא אידיוט כי הוא מצד אחד אומר שERA אנשים שיודעים לשפוט מרחוק ולא יודעים מה זה מלחמה וכו' בפוסט הקודם ועכשיו הוא מחזק להם את הדעה שאנחנו אכזריים עם הפוסט הזה וגם אומר שהממשלה מגבה את היהודים בפרעות שזה שקר.

אני רציתי לתת לו את הספק שאיכפת לו מהעם שלנו אחרי הכל אחרי שהוא אמר להוא מERA שאין לו מושג מה זה מלחמה ושהם מדברים שם על כל הנושא בחוסר רגישות זה היה נשמע שאיכפת לו.

רק אלוהים יודע למה הוא כל כך צריך לקבל את הvalidation שלו מהגווים האלה אני יכול רק לרחם עליו.

אני עדיין חושב שלינץ כמו לינץ שהיה בערבי זו לא הדרך שלנו זו לא הדרך שיהודים צריך להתנהג... אבל לי אין ספק מי מתחיל את המהומות והפורעים הערבים האלה צריכים לקבל כזו טראומה שיפחדו לקום מהמיטה למחרת. זה הרבה יותר יעיל מכל שלילת אזרחות וביטוח לאומי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 מאי 2021, 01:52

טימור חוסיין מגיימספוט מציג את הטענה הפלסטינית ומעודד את אנשי תעשיית המשחקים לתמוך בה, ונראה שכמה אנשים שכולנו מכירים קיבלו את המסר בחיוב

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 מאי 2021, 02:22

---
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 20 יוני 2023, 03:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 מאי 2021, 03:09

---
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 20 יוני 2023, 03:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 מאי 2021, 10:47

אני מתעב את הישראלים שנמצאים ב ERA, למה זה תמיד מהזן הכי שמאלני קיצוני שגורם לי להרגיש מובך שהוא מייצג אותי שם? אפילו הלינק שקיאו הביא שמגיע יעני משמאלני שמתוסכל מהמצב ומהתגובות של החולי נפש ב ERA מצליח להרגיז אותי עם כל הרפיסות שהוא משדר.

וכן ברור לי שאני נתקל רק בישראלים מהזן הזה ב ERA כי ישראלים מהסוג של קיאו לא שורדים שם יותר משני משפטים מבלי לקבל באן :/

מתי כבר תקום אלטרנטיבה לאתר המתועב הזה? מדכא אותי שמרכז הדיונים העולמי של הגיימינג עדיין נמצא שם.

אה כן ו dude הזה הוא פשוט ערבי ״ישראלי״ (למקרה שלא הבנת גלאס, הוא בעצמו ״גוי״) מהסוג הכי גרוע שיש, בעיקרון הוא אויב לכל דבר שרוצה אם היה יכול להרוג את החברה הישראלית מבפנים (ואת היהודים עצמם) ולהשליט שלטון פלסטיני על כל המדינה, הוא משקר שם בתחכום ומשריש שם שנאת ישראל קשה עוד יותר עד כמה שזה אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2021, 21:13

יש את הבחור הזה. Blue50 משהו כזה בEra לא יודע אם הוא ישראלי יהודי אמריקאי או סתם פרו ישראל אבל הוא מייצג אותנו בכבוד שם לפחות כמו נדב.

למשל הוא אומר שאין עם שסבל יותר מהעם היהודי בהיסטוריה ושזו לא איזה console wars בפורומים ושכולם שם לא מבינים מה שהם אומרים.

כמובן שזה נופל על אוזניים ערלות כי כולם שם עונים לו "הפלסטינים לא אשמים בסבל היהודי" אח''כ הוא גם מביא את הציטוט הידוע של חמאס שאין להם בעיה עם יהודים רק עם ציונים אבל אנטישמיות זה לא משהו שקשור לערבים חחחח כן בטח כמובן שהוא מביא את זה להדגשת הצביעות של חמאס.

בואו לא נשכח שאת הטלאי לסימון יהודים המציאו המוסלמים הגרמנים פשוט העתיקו את זה. שלא לדבר שהם היו סוחרי העבדים הגדולים ביותר בהיסטוריה.

אז ככה שיש לנו הסברה מצוינת בEra. אבל זה לא משנה כי אנשים בוחרים להתעלם.

בנוגע אלטרנטיבה לEra למזלנו הוא מתחיל לאבד כוח פופולאריות שמתחילות לצוץ לו אלטרנטיבות פחות רעילות אבל זה יקח זמן עד שיפול לגמרי.

בנוגע לזה שהישראלי שנדבר קישר אליו היה ערבי לא שמתי לב.. מסביר הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מאי 2021, 15:01

לא מכיר את הבלו הזה אבל אם הוא באמת מייצג אותנו בכבוד אין מצב שישרוד שם יותר מ 5 דקות ללא באן :)

בנוגע ל dude, דווקא יש מצב טוב שטעיתי באבחנה שלי כלפיו, בגלל שהוא דיבר על כך שהוא מיפו והוא כל כך הזדהה עם הצד הערבי שחשבתי שהוא בטוח פשוט ערבי. בקיצור בנושא הישראלי של ERA שהוא מדבר שם בעברית הוא כתב שם שהוא מזרחי ושהוא שינה את תמונת הפרופיל שלו בפייס לשיט הזה של "אתם יודעים מה קורה בשייח גראח?'" ושדוד שלו ראה את זה ושלח לו הודעה שהוא בוגד, על כל זה דיבר בהקשר של הקושי להיות שמאל בארץ ועוד מזרחי אז כן, ערבי נשמע שהוא לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מאי 2021, 18:03

הוא לא ערבי, הוא יהודי מזרחי שגר בפלורנטין ומאשים את הכיבוש באשכנזים ומאשים את האשכנזים גם בזה שמזרחים לרוב מצביעים ימין ושישראל ימנית. יש לו בטן מלאה על ישראלים וספציפית אשכנזים עם הפריווילגיה הלבנה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מאי 2021, 18:25

כנראה בתת מודע שלי ניסיתי להיאחז בזה שיהודי לא ידבר ויכפיש ככה אבל ברגע שראיתי שדיבר בנושא הישראלי שהוא ממוצא מזרחי ועל הקטע עם דוד שלו הבנתי שטעיתי.

בכל מקרה התיאור שלך קיאו בכלל גורם לי לחשוב איזה טיפוס מאוס ומעצבן הוא, רק זה היה חסר שבנוסף למלחמה שלו מול יהודים בהקשר של הסכסוך הוא מטפח גם רגשי נחיתות ומרמור מול אשכנזים. תענוג של בנאדם.

ממש עצוב לי שאנשים כאלה הם הצד הישראלי יהודי שמייצג אותנו באיזשהו מקום. הייתי גם מת שיבוא לפה להגיב בלי מאפיית ה SJW מאחוריו ומודרים שמשתיקים כל התנגדות לדעות שלו אבל ברור לי שהוא גם לא מודע בכלל לווקסלים ושגם אם היה מודע הוא לא היה בא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 מאי 2021, 19:58

יש לי קרובי משפחה בחיפה בסגנון שלו. אנשים כאלה שכל היום מדברים על הקשת המזרחית ויפי נפש כאלה שכל הזמן כואב להם הלב על ערבים.
זה קטע כזה של יהודים להתחנף לגווים אבל אני כמובן מוצא את זה גם אצל יהודים אשכנזים ולא רק אצל יהודים מזרחיים, זה משהו בסגנון תסמונת האישה המוכה של צורך לקבל אישור מהתוקף שלך.

הבחור הזה BLUE 50 משהו ממש עושה לנו עבודת קודש אבל כמו נדב הוא זוכה להתעלמות או שנכנסים בו.. על כל מילה...

על היחס האנטישמי שנדב מקבל בERA כבר שמתי לזה זמן רב... מצד אחד הם מעריכים את הידע שלו כשהם צריכים, אבל ברגע שהוא מנפנף ביהדות שלו/ישראליות הם חוסמים אותו בכל מיני טיעונים לא ענינים.. ואומרים שהוא מנסה לחרטט שזה "מסובך" (כי זה באמת מסובך )
אם זו לא אנטישמיות בצורה המודרנית שלה אני לא יודע מה כן.

אני צריך באמת לבדוק מה עם הBLUE 50 הזה ואם הוא נחסם באמת בטענה שהוא "טוען שזה מסובך וששני הצדדים אשמים"
בנוגע לאלטרנטיבה לERA אנשים מתחילים להתעייף מהם גם איינסידרים וגם מפתחים וגם "משפיענים" ולדעתי בסוף זה יוביל לזה שהם יעלמו אבל זה יקח זמן.
אני עוד מיום ההקמה של ERA חשבתי שההרס יגיע וכמו שהם עשו לינץ על המנהל שלהם בGAF הם יעשו לינץ על גם בERA בסופו של דבר.

האלטרנטיבה שמתחיילה להיווצר הוא https://www.joyfreak.com/ כמובן הוא נראה שומם בהשוואה לERA אבל חייבים להתחיל ממשהו ואלא אם כן פספסתי אני לא רואה שם רעילות פוליטית בנתיים :) מאחל להם בהצלחה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 מאי 2021, 21:42

DrKeo כתב:הוא לא ערבי, הוא יהודי מזרחי

https://i.kym-cdn.com/photos/images/new ... 71/851.png

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 מאי 2021, 21:52

swym כתב:
DrKeo כתב:הוא לא ערבי, הוא יהודי מזרחי

https://i.kym-cdn.com/photos/images/new ... 71/851.png

לול... ציטוט מהמשנה כמה מאות בלבד אחרי חורבן הבית השני על "מראה יהודי"

"בהרת עזה נראית בגרמוני כהה, והכהה בכושי עזה."

רבי ישמעאל אומר, בני ישראל, אני כפרתן, הרי הן כאשכרוע, לא שחורים ולא לבנים, אלא בינוניים

מעניין איזה עדות בעם ישראל נופלות בהגדרה של לא שחורים ולא לבנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2021, 19:00

מעניין, הנרטיב "לישראל אין זכות קיום" משתלט יפה יפה על ERA. זה התחיל ברצח עם וישראלים נאצים, אבל עכשיו הם חזקים בויכוח על כמה זה סבבה להעיף את כל היהודים מפה "ושיסתדרו". יש לי BAN של עוד 4 ימים, מצב לא רע שהוא יוארך ביום שהוא נגמר כי לפני שמשחררים BAN מנהל עושה לו "REVIEW" וההודעה שלי היא תרום המבצע בעזה, כלומר באוירה שיש באתר הזה היום אני בייסיקלי נאצי. אז אנשים שיש להם עדין חשבון, בדודה שלכם, תדווחו על כמה פוסטים כאלה בקטע של "calling for Jewish ethnic cleansing in the middle east" או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 מאי 2021, 19:33

שלח כמה תגובות ספציפיות ואדווח בכיף, לא ממש בא לי לנסות למצוא אותן בין 70 עמודים של נאציזם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 מאי 2021, 20:12

אם שרון שאל מי ניצח אנחנו או חמאס בשרשור הפוליטיקה, אז ERA זו דוגמא לכמה הפסדנו בקרב ההסברה ודעת הקהל. אני חושב שהאנטישמיות במבצע הזה/האנטי ישראיליות עברה שיאים מוכרים גם בסטנדרטים של ERA. אני גם אשמח לראות תגובות רק כדי לקרוא את הטיעונים המגוחכים שלהם.

אני אגיד מה שאני תמיד אגיד, בלעדינו אף אחד לא היה משתין על הארץ הזו בכלל רק בגלל הPR המטורף שאנחנו עושים למקום הזה כבר 3000 שנה מישהו מתעניין בה.
עלובי נפש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2021, 21:18

הדוגמה זה לא Era, הדוגמה זה טוויטר. Era מדבר בפתיחות על השמדת ישראל, אין לי שום ציפיה מהיוזרים שם, הם חיים בהזיה קשה כמעט בכל תחום שהם מדברים עליו. הבעיה בטוויטר, כשמיינסטרים מצייץ שטויות שהוא לא מבין בהם. כשאתה רואה את הצ׳רטר של החמאס בהסוואה של כתבה בקוטאקו. זאת הסכנה האמיתית. כבר עכשיו תראה ריטוויטים של דניאל אחמד (ומשם לכל ״גרג מילר״ בטוויטר) על זה שהישראלים תוקפים את אל-עקצה בברוטליות, מתפללים מסכנים, בכדי להתגרות בחמאס ולגרום לו לירות רקטות שוב. שיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 מאי 2021, 22:22

אין ספק שטוויטר ממחיש פי כמה מERA איזה תבוסה מוחצת ומשפילה ספגנו בקרב על דעת הקהל כי הוא גדול יותר ומגוון יותר עם אנשים משפיעים יותר שעכשיו מרגישים בנוח מתמיד לומר את מה שהם תמיד הרגישו עלינו.

אבל אם אנחנו מגבילים את הדיון לזירת הגיימינג? מתי זכורה כזו אנטישמיות בוטה אפילו בסטנדרטים של ERA? לקרוא לגירוש יהודים מארצם? מישהו יכול למצוא את זה אפילו בERA לפני המבצע? כן אפשר למצוא מלא פוסטים אימביוולנטים כמו "הכיבוש צריך להסתיים" "הכיבוש רע" " וכל מיני בולשיט אבל זה אימביוולנטי ופה מה שהבאת
זה כבר, קריאה לגרש אותנו מארצנו.

זו אחת הסיבות שממש רציתי לקרוא את התגובות האלה כי בעיני זה גבול אדום.

אם ניקח את KOTAKU לדוגמא אפילו הם מתי הם הקצינו ככה נגדנו? כל ההקצנה שלהם נראת כאילו הכתב ההוא קרא איזה פוסט בERA והושפע מהם.
התגובה של KOTAKU ממש חמסניקית, הם מדגישים כמה ירושלים קדושה לאסלם וכמה אנחנו מתאכזרים למוסלמים באחד המקומות הכי קדושים שלהם... אבל כמובן... אפס הזכרה מצידם... לזה שבשביל יהודים ירושלים היא לא אחת המקומות הקדושים, היא המקום היחידי שקדוש.

הקצנה כזו לא ראיתי מעולם נגדנו באתרי גיימינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2021, 22:27

מה שקרה באתרי הגיימינג היה תוצאה ישירה של הסרטון של הבחור מגיימספוט. אבל אין לי ספק שera היה השפעה, מספיק אנשים בתעשיה מקבלים משם את החדשות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2021, 08:52

קיאו איפה ראית פוסטים ב ERA שקוראים לגירוש של כל היהודים מהארץ ובחוסר הלגיטימיות שלנו להתקיים שם? זה בהחלט יהיה קו אדום חדש שהם חצו שלא חשבתי שיעזו.

עריכה: אוקיי קיאו צדקת:
https://www.resetera.com/threads/how-ca ... t-65419292

ולמי שלא רוצה לתת לאנטישמים קליק.

תגובה מקורית של ישראלי שמאלני (אומר זאת בצער שאחרי הבאנים שכל מי שמביע עמדה שונה חוטף ואווירת הפחד שנוצרה שם בכלליות, שהשמאל הקיצוני הישראלי זה עכשיו הימין שלהם):

The only practical solution in my opinion is something equal to 1967 borders (with land swaps if necessary), a semi-international Jerusalem similar to the UN plan, and the giving up of the right of return (to Israel, not the new state of Palestine obviously) of Palestinian refugees.

Anything more than that will never be accepted by Israel and is not practical. You may call it injustice, but vying for something like 1948 borders is putting your chips in the wrong corner.

I think barring that, the conclusion to the conflict will either be a similar status quo or a bone fide apartheid state followed by a bloody civil war which will end up with a single awful country to live in.

תגובה אליו של אנטישמי בתחפושת של נאור:

To which the rest of the world should say:

Tough.
Fucking.
Shit.

Israel has shown it's disgusting hand (for the 600th time), at this point all land should be returned to Palestine and the Israelis will just have to fucking deal with being called Palestinians if they wanna stick around. The creation of Israel was a mistake to begin with, put forward by capitalistic imperialist interests.

שולל את קיומה של ישראל, אנחנו צריכים להקרא פלסתינים ולהיות תחת השליטה שלהם אם אנחנו בכלל רוצים להשאר שם.

גועל נפש, אני תוהה למה שתרצה לחזור לאקלים כזה ששולל את זכות הקיום שלך.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מאי 2021, 10:31

דיווחתי על החלאה הזה,ממש בספק שזה יעזור,התגובה הזו שם כבר מאתמול.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים