נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2022, 22:11

Uncle Pey'j כתב:שמח לעדכן שגם אני קיבלתי באן מ-Era,אומנם רק ל-3 ימים,אבל מסתבר שאני "dismissing concerns of body shaming" כי הגבתי,באיזה ת'רד שאיזו שחקנית טקן ביפן אמרה שגברים מתחת ל-1.70 צריכים להיות נטולי זכויות אדם,שברור שהיא צוחקת ושאומנם מדובר בבדיחה בטעם רע אבל ברור שהיא לא אשכרה התכוונה לזה..באן. זה בעיקר מצחיק אותי,כי שאלתי את עצמי אם תגובה כזו אשכרה תזכה אותי באחד כזה לפני ששלחתי אותה,הפורום הזה כל כך אובר רגיש שלא ברור לי איך החברים שם מסתדרים בעולם האמיתי,באמת.

מזל טוב!
והם לא באמת סופר רגישים, הם פשוט סופר אוהבים כח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2022, 00:09

Uncle Pey'j כתב:שמח לעדכן שגם אני קיבלתי באן מ-Era,אומנם רק ל-3 ימים,אבל מסתבר שאני "dismissing concerns of body shaming" כי הגבתי,באיזה ת'רד שאיזו שחקנית טקן ביפן אמרה שגברים מתחת ל-1.70 צריכים להיות נטולי זכויות אדם,שברור שהיא צוחקת ושאומנם מדובר בבדיחה בטעם רע אבל ברור שהיא לא אשכרה התכוונה לזה..באן. זה בעיקר מצחיק אותי,כי שאלתי את עצמי אם תגובה כזו אשכרה תזכה אותי באחד כזה לפני ששלחתי אותה,הפורום הזה כל כך אובר רגיש שלא ברור לי איך החברים שם מסתדרים בעולם האמיתי,באמת.

ברוך הבא, יש לנו עוגיות :)
We're just normal men. We're just innocent men

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 18 פברואר 2022, 11:56

הבנתי שגם נותני החסות שלה מיהרו לשטוף ידיים ולנתק איתה כל קשר אפשרי. אני אישית לא מבין את כל תרבות הסטרימינג בכלל, אבל עושה רושם שכדיי להשאר בעולם של היוטיוב או הסטרימינג אתה צריך להיות מאוד מאוד מאוד זהיר אחרת בשנייה מוחקים אותך.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים