נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 10:44

מישהו צריך להזכיר לבחור הזה שכתב שאנחנו צריכים להיקרא פלשתיינים. שהשם של הארץ הוא בכלל יהודה, השם של השפה שלנו הוא בכלל "יהודית" ועברית זה שם מחורטט ושהגווים ואנחנו קוראים לעם הזה בהתאם לזה "יהודים" כבר אלפי שנים.חחחחחח הארץ לא נקראת ככה רק בשביל לא לפגוע ברגשות של הערבים והשומרונים ואנחנו אלה שצריכים להיקרא פלשתיינים ולעוף מפה? ??

היינו צריכים לשים פס על כולם ב1948.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 10:51

bling כתב:קיאו איפה ראית פוסטים ב ERA שקוראים לגירוש של כל היהודים מהארץ ובחוסר הלגיטימיות שלנו להתקיים שם? זה בהחלט יהיה קו אדום חדש שהם חצו שלא חשבתי שיעזו.

עריכה: אוקיי קיאו צדקת:
https://www.resetera.com/threads/how-ca ... t-65419292

ולמי שלא רוצה לתת לאנטישמים קליק.

תגובה מקורית של ישראלי שמאלני (אומר זאת בצער שאחרי הבאנים שכל מי שמביע עמדה שונה חוטף ואווירת הפחד שנוצרה שם בכלליות, שהשמאל הקיצוני הישראלי זה עכשיו הימין שלהם):

The only practical solution in my opinion is something equal to 1967 borders (with land swaps if necessary), a semi-international Jerusalem similar to the UN plan, and the giving up of the right of return (to Israel, not the new state of Palestine obviously) of Palestinian refugees.

Anything more than that will never be accepted by Israel and is not practical. You may call it injustice, but vying for something like 1948 borders is putting your chips in the wrong corner.

I think barring that, the conclusion to the conflict will either be a similar status quo or a bone fide apartheid state followed by a bloody civil war which will end up with a single awful country to live in.

תגובה אליו של אנטישמי בתחפושת של נאור:

To which the rest of the world should say:

Tough.
Fucking.
Shit.

Israel has shown it's disgusting hand (for the 600th time), at this point all land should be returned to Palestine and the Israelis will just have to fucking deal with being called Palestinians if they wanna stick around. The creation of Israel was a mistake to begin with, put forward by capitalistic imperialist interests.

שולל את קיומה של ישראל, אנחנו צריכים להקרא פלסתינים ולהיות תחת השליטה שלהם אם אנחנו בכלל רוצים להשאר שם.

גועל נפש, אני תוהה למה שתרצה לחזור לאקלים כזה ששולל את זכות הקיום שלך.

בלינג ציטטתי אותך כדי שאנשים יוכלו לראות את התגובה שלך והציטוטים שהבאת גם בעמוד הזה.
לפחות פייג דיווח עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2021, 11:41

העצוב בלינג שיש שם איזה 10 כאלה, לא רק הוא. כשיהיה לי כוח אני אביא לפה לינקים לכולם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2021, 12:25

אני חייב לציין בהקשר להודעה שהבאתי שבהמשך הגיב לו יהודי אמריקאי שאמר לו שהפוסט הזה גובל באנטישמיות ולאחר מכן עוד משתמש התקיף אותו עם משהו בסגנון של "אחלה פתרון, לטפל בטיהור אתני על ידי טיהור אתני" שזו איכשהו הערת שמאל (שהרי טוענת שישראל עושה טיהור אתני) שהצליחה להיות ימנית ביחס לפוסט שלו?

בקיצור לאחר שתקפו אותו הוא נסוג קצת עם משהו בסגנון שלא התכוון שישמע ככה ואין לזה שום קשר לאנטישמיות שהרי הוא חושב שגם ארה"ב צריכה לפנות חצי מהשטח שלה לטובת האינדיאנים (ברצינות) שהם גזלו להם את האדמות ואף אחד לא יאמר שזו מחשבה אנטי נוצרית או איזה קשקוש מטורלל אחר.

קיאו כשיהיה לך כוח אם יהיה לך כוח תביא עוד לינקים להודעות כאלה כדי שלמי שיש משתמש פה ידווח. לצערי לי היה פעם משתמש וחטפתי באן כי עניתי תגובה לפמיניסטית שדיברה על סקסיזם וכמובן שאסור לסטות מה hivemind ואני גבר לבן מדכא ומאז אין לי אימייל נוסף של עבודה לתת אז אין לי איך להרשם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מאי 2021, 13:06

חחח רציתי להגיב ולכתוב שלא כזה עצוב כי אלה אנשים ששונאים את המדינות שלהם עצמם. זה ברור מאוד מהשימוש בקפיטליזם ואימפריאליזם :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 14:03

bling כתב:אני חייב לציין בהקשר להודעה שהבאתי שבהמשך הגיב לו יהודי אמריקאי שאמר לו שהפוסט הזה גובל באנטישמיות ולאחר מכן עוד משתמש התקיף אותו עם משהו בסגנון של "אחלה פתרון, לטפל בטיהור אתני על ידי טיהור אתני" שזו איכשהו הערת שמאל (שהרי טוענת שישראל עושה טיהור אתני) שהצליחה להיות ימנית ביחס לפוסט שלו?

בקיצור לאחר שתקפו אותו הוא נסוג קצת עם משהו בסגנון שלא התכוון שישמע ככה ואין לזה שום קשר לאנטישמיות שהרי הוא חושב שגם ארה"ב צריכה לפנות חצי מהשטח שלה לטובת האינדיאנים (ברצינות) שהם גזלו להם את האדמות ואף אחד לא יאמר שזו מחשבה אנטי נוצרית או איזה קשקוש מטורלל אחר.

קיאו כשיהיה לך כוח אם יהיה לך כוח תביא עוד לינקים להודעות כאלה כדי שלמי שיש משתמש פה ידווח. לצערי לי היה פעם משתמש וחטפתי באן כי עניתי תגובה לפמיניסטית שדיברה על סקסיזם וכמובן שאסור לסטות מה hivemind ואני גבר לבן מדכא ומאז אין לי אימייל נוסף של עבודה לתת אז אין לי איך להרשם.

WTF בלינג, נחסמת על ויכוח עם פמיניסטית ולא על היותך יהודון?
אולי היינו צריכים לבחור במירב מיכאלי כולנו וזהו, היא בטוח היתה להיט בERA.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2021, 14:26

swiss-the-engine כתב:חחח רציתי להגיב ולכתוב שלא כזה עצוב כי אלה אנשים ששונאים את המדינות שלהם עצמם. זה ברור מאוד מהשימוש בקפיטליזם ואימפריאליזם :)

כן, לא מעט אנשים שם חושבים שצריך להשמיד את אוסטרליה, ארה"ב ועוד כמה מדינות. הם כל כך שונאים כל מדינה שיש בה רוב לבן, צריך לגרש את כל האמריקאים בחזרה ל... איפה שהם באו אני משער? אולי איזה מישהו שהגיע במייפלאור ילך לבדור אם יש לו עדין אזרחות באנגליה ואיזה נכס ששרד מ-1620. אני גם בטוח שהם לא חשבו על זה עד הסוף, כי את השחורים האמריקאים תחזיר לאפריקה? רק תגיד שזאת המשמעות של "להחזיר את אמריקה לנייטיבים" ותקבל באן מידי.

כל זה אמיתי לגמרי, הכל בת'רד פלסטין כששאלו אותם על אם ישראל צריכה להעלם והיהודים "יחזרו לאיפה שהם באו ממנו", אז מה עם אוסטרליה או ארה"ב. אני מופתע שלא נתנו באן למי ששאל על whataboutism. כמות השנאה שיש ב-ERA לארה"ב ואנגליה היא מטורפת, פשוט מטורפת. אני לא אתפלא אם יש יותר פוסטי שנאה על ארה"ב מאשר ישראל שם. אחרי שנפטרו מטראמפ וביידן עלה לשלטון, אני חושב שאפילו בת'רד על פלסטין היה יותר "פאק ביידן" מאשר "פאק ביבי".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2021, 14:36

השנאה כלפי ארה"ב שם מגיע מאמריקאים שמאלנים קיצונים? הרי הדמוגרפיה שם מורכבת לא מעט מלבנים אמריקאים, אז מה הם חושבים שהם עצמם צריכים להסתלק? זה קטע של שנאה עצמית?

בנוגע לשחורים התשובה שלהם תהיה פשוטה, נגרם להם עוול היסטורי כשהביאו אותם לאמריקה כעבדים, לגרש אותם בחזרה זה יהיה פשע כפול כלפיהם, להם יש זכות על הארץ הזו כפיצוי על מה שהעבירו אותם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2021, 14:50

זה רק הקיצון של הקיצון שם שחושב שצריך לפנות את אמריקה. יש שם הכל מהכל, פלסטינים, סורים, איסלמיסטים, הכל. ואלה גם הדיעות שאתה שומע, חצי מהמשתמשים בera הם או מוסלמים או לבנים עם רגשות אשמה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 15:13

אני יודע שהרבה פה לא מסכימים איתי על זה ולי ולעומר היה דיון אגדי בנושא הזה. לדעתי ERa לא משקפים אספסוף פרוגרסיבי אלא את הלך הרוח הדמוקרטי באמריקה...

יש גבול כמה ביידן יוכל להתעלם מהבייס הדמוקרטי הזה וEra מייצג אותו הרי גם בתוך המפלגה שלו מתחילים קולות אנטי ישראלים שכאלה.

או במילים פשוטות אנחנו הולכים לאכול הרבה חרא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מאי 2021, 15:22

זה אלי לא בהכרח אספסוף אבל זה בהחלט אנשים צעירים עם יותר מידי מוטיבציה. אנשים מתבגרים ומתמרכזים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 15:51

כן זה ברור שיש שם כמות מכובדת של אנשים מבולבלים שרוצים להרגיש שהם נלחמים "בשביל מטרה נעלה" ולהרגיש שהם עושים משהו עם החיים שלהם, אבל שוב אתה יכול להסתכל במה שקורה במפלגה הדמוקרטית ולראות שגם שם יש קולות אנטי ישראלים שדורשים מביידן להיות יותר תקיפים עם ישראל ויש גבול כמה הוא יוכל לא לתת להם את מבוקשם.

הכי מצחיק? שאם באמת יש שם אמריקאים שקוראים להחזרת אמריקה לאינדיאנים,אז זה ברור שזו צביעות, אמריקאי שאומר שהוא רוצה שיחזירו את אמריקה לאינדיאנים יודע שזה לא יקרה במציאות, כי א' בקושי נשארו אינדיאנים שיוכלו לקבל אותה בחזרה ב' מי יכול בכלל על אמריקה?

בעוד שאנשים אשכרה מצפים מישראל להתגמש בצורה מציאותית עם הפלסטינים וליצור פה מדינת כל אזרחיה עם מיעוט יהודי אם בכלל נישאר בחיים

כאילו יש פה סטנדרט כפול מצידם, הם מזיינים השכל על החזרת אמריקה לאינדיאנים אבל לא מצפים שהשטויות שלהם יקרו במציאות בעוד מאיתנו הם מצפים לעמוד בשיט הזה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 מאי 2021, 17:34

כמה חברים יש בera?
30,000?
כמה מהם מתבטאים באופן שלילי ביחס לישראל?
לאחרים זה לא ממש מזיז (או שהם בעד).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2021, 18:19

כמעט 54 אלף איש יותר נכון. בגדול אתה צודק אבל המיעוט הקולני שולט בשיח וברוח הפורום והוא גם חלק מצוות הניהול כי הנה הפורום עד עכשיו עם סמל פלסטין בלוגו ועם קמפיין בראש העמוד (מודבק) איך שאתה נכנס לפורום שמבקש ממך במידה ואתה אמריקאי לדבר עם הנציג המקומי שלך בקונגרס ולבקש ממנו שלא לתמוך בהעברת כספי סיוע בסך מאות מליוני דולרים לישראל.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 מאי 2021, 20:20

bling כתב:כמעט 54 אלף איש יותר נכון. בגדול אתה צודק אבל המיעוט הקולני שולט בשיח וברוח הפורום והוא גם חלק מצוות הניהול כי הנה הפורום עד עכשיו עם סמל פלסטין בלוגו ועם קמפיין בראש העמוד (מודבק) איך שאתה נכנס לפורום שמבקש ממך במידה ואתה אמריקאי לדבר עם הנציג המקומי שלך בקונגרס ולבקש ממנו שלא לתמוך בהעברת כספי סיוע בסך מאות מליוני דולרים לישראל.

זה לא משנה את העובדה שמדובר במיעוט קטן גם מקרב האלקטורט של המפלגה הדמוקרטית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מאי 2021, 23:28

אולי הם מיעוט... אבל הם מיעוט שמצליח לקבוע את הטון לחסום אנשים בERA ולהשפיע על כולם לא רק בתוך האתר אלא גם מחוץ לאתר.

וזה לא מפתיע שהם משקפים את המפלגה הדמוקרטית כי אם נדב אמר שERA הם פזורה של כל מיני מיעוטים עם אנשים לבנים עם רגשות אשמה... זה בדיוק איך שהייתי מגדיר גם את המפלגה הדמוקרטית עצמה.

געגועים לטראמפ.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 מאי 2021, 09:38

ואם הם יקבעו את הטון במפלגה הדמוקרטית אז המפלגה תתאדה.
הם לא צריכים להפעיל את הדימיון. יש להם דוגמא מוחשית לזה מהמפלגה המקבילה בצד השני של השלולית וניכר שהם מבינים את זה היטב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2021, 13:15

לא צריך להגזים, אף אחד ב-ERA לא הולך להוביל שום דבר במפלגה הדמוקרטית. אבל הם כן משפיעים מאוד בעולם משחקי הוידאו, אני משער שלא מעט מאותם אנשים שאין להם מושג בקונפליקט כמו גרג מילר קבלו את החדשות שלהם מהת'רד הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2021, 13:42

לא אמרתי שEra ישפיעו על המפלגה הדמוקרטית :)
אמרתי שERA והמפלגה הדמוקרטית מורכבים מאותו פסיפס של אנשים עם דעות דומות שהולכות ומקצינות.... ולזה עומר ענה שמדובר במיעוט שגם אם ינסה לקבוע הם יסיימו כמו טראמפ :)

נראה :)

או שהתכוונת למירב מיכאלי עומר :lol: ?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 מאי 2021, 13:56

התכוונתי ללייבור הבריטי והפארסה של ג׳רמי קורבין

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 מאי 2021, 14:36

אוהא שכחתי בכלל מקורבין מרוב שנעלם .. :) אבל אצלו זה השפיע ישירות על חיי היהודים ובאמריקה יש יהודים שמדברים כמו האנשים בERA.

לא כולם כמובן ... קרובי המשפחה האמריקאים שלי למשל הצביעו ביידן :(

בכל מקרה עומר אני מקווה שאני סתם פראנוייד ואתה זה שרואה את התמונה כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 00:18

חה! קבלתי פרמה-באן מ-Era. מצחיק. אני משער שזה לטובה, כך או כך לא היה לי מה לחפש שם חוץ מאשר קרבות עם מוסלמים מאז שנחומרה של הפס5 וה-XSX נחשפה לגמרי. אני משער שהם ממילא ימותו עד שהפס6 תתקרב, או לפחות אני מקווה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מאי 2021, 00:42

מה מה נדב תפרט ???? למה באן קבוע ימח שמם של הישמעלים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 מאי 2021, 07:21

DrKeo כתב:חה! קבלתי פרמה-באן מ-Era. מצחיק. אני משער שזה לטובה, כך או כך לא היה לי מה לחפש שם חוץ מאשר קרבות עם מוסלמים מאז שנחומרה של הפס5 וה-XSX נחשפה לגמרי. אני משער שהם ממילא ימותו עד שהפס6 תתקרב, או לפחות אני מקווה.

מעניין אם הסיבה היא שאתה אנטישמי? או שדווקא אתה מטיף לשיעבוד נשים? מה יכול להיות!?!?!?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2021, 09:14

מה הסיבה שהם ציינו קיאו?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים