נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2021, 07:50

אולי מוקדם לי מדי בבוקר אבל לא הבנתי כלום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2021, 08:22

פאק נראה לי שגילינו את קוג'ימה הישראלי ... מאז הפסיכומטרי לא קראתי כזה מיינד פאק בקטע טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2021, 09:46

מה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 31 מאי 2021, 11:46

סמים ב4 לפנות בוקר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2021, 12:15

אולי זה משל על וקסלים? פאקינג כתבו עלינו טקסט ספרותי.
עשינו את שלנו חבר'ה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 מאי 2021, 12:51

bling כתב:לא מסכים, במיוחד שאתה מפרט על כמה דברים שונים שהיו/יש ב GAF/ERA ומפצל אותם למיליון מקורות שונים. חצי מהקטע זה שהכל היה מרוכז שם בנוחות ולפחות בימים הטובים אין שום חשיפות בטוויטר שמשתוות למה שהלך שם.

זו הנקודה שלי: קודם כל, GAF וERA התפצלו בעצמם - ככה שזה כבר שני מקומות שונים ולא אחד. בכל אחד מהם עבודת ריכוז החומר והספרנות כבר לא טובה כמו פעם.

דבר שני, הנושאים החשובים/משמעותיים/רועשים יותר גם ככה מהדהדים ממקום למקום בכל רחבי האינטרנט, בין אם מדובר בפייסבוק, טוויטר, או אפילו פורומים מתמחים (Beyond3D, CAG...) או נישתיים כמו הפורום הקטן שלנו (קאז: "איך זה יכול להיות שמשחק X לא מגיע לחנות של אפיק ואף אחד לא פתח על זה נושא רשמי עדיין!?"). וספציפית ב-reddit יש סאבים מאד מסודרים לנושאים שונים שעושים עבודת ריכוז טובה לא פחות:
אם למשל leaks היו משהו שמעניין אותך במיוחד אז אתה יכול לשבת על r/gamingleaksandrumors כדי לקבל את המנה היומית של הדלפות, שמועות והנפצות. אם לעומת זאת אתה מנוי לגיים פאס ורוצה להתעדכן בזמן אמת בכל מה שנוסף או נגרע מהשרות, לשבת על r/xboxgamepass ועל המאסטר ליסט המתעדכן המטורף שלהם זה מה שאתה צריך לעשות. אם חשובים לך דילים את r/gamedeals זה המקום בשבילך, וכן הלאה.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 31 מאי 2021, 12:53

עומר, לא ציפיתי מבן אדם שמפגין מרירות נפש, אנטיפטיות, ניורוטיות שההומור יובן לך. ראיתי אותך לפני חמש שנים או משהו כזה שהייתי פה מתבריין ליוזר שקוראים לו קרירין לא מעט, אז קודם כול תעשה שיעורי בית כי אתה המנהל פה. אני בן אדם אסרטיבי עם אישיות חזקה ולמרות זאת יש בעייה שבעבר תמיד צוותה שהיא הנקודה תורפה שלי שאילו הבעיות פסיכוסוציאליות שלי (החברה אשמה בהם, אבל כיום אני מחזיק בהרבה דיעות חיוביות יותר על החברה שלנו מאשר אז בהרבה) שהפגנתי אותן פה בעבר אני מודה (ירשתי אותן טוב טוב מאבא שלי שהזכרתי פה). אבל למזלי איני קשור יותר בשלשלאות החברה שלנו ואני מרגיש חופשי וטוב יותר היום. חוץ מיזה אני בן אדם מאוד אסרטיבי ושמרן מבחינת בריאותית - רחוק מאוד מסמים. ועל היוזר ניים והתמונה מה שיש לי להגיד הוא שתמשיך לבהות בהם ולהאמין שאני מסומם :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 מאי 2021, 12:56

רדיט זה להיט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2021, 12:58

אז... שכרנו שירותי HR כחלק משדרוג הפורום?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 מאי 2021, 13:15

למה צריך את כל הטינה הזו תגידו לי, לא מספיק שונאים אותנו בעולם, אנחנו גם צריכים לריב אחד עם השני ועוד בפורום משחקים? כל כך דפוק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2021, 21:43

swym כתב:
bling כתב:לא מסכים, במיוחד שאתה מפרט על כמה דברים שונים שהיו/יש ב GAF/ERA ומפצל אותם למיליון מקורות שונים. חצי מהקטע זה שהכל היה מרוכז שם בנוחות ולפחות בימים הטובים אין שום חשיפות בטוויטר שמשתוות למה שהלך שם.

זו הנקודה שלי: קודם כל, GAF וERA התפצלו בעצמם - ככה שזה כבר שני מקומות שונים ולא אחד. בכל אחד מהם עבודת ריכוז החומר והספרנות כבר לא טובה כמו פעם.

דבר שני, הנושאים החשובים/משמעותיים/רועשים יותר גם ככה מהדהדים ממקום למקום בכל רחבי האינטרנט, בין אם מדובר בפייסבוק, טוויטר, או אפילו פורומים מתמחים (Beyond3D, CAG...) או נישתיים כמו הפורום הקטן שלנו (קאז: "איך זה יכול להיות שמשחק X לא מגיע לחנות של אפיק ואף אחד לא פתח על זה נושא רשמי עדיין!?"). וספציפית ב-reddit יש סאבים מאד מסודרים לנושאים שונים שעושים עבודת ריכוז טובה לא פחות:
אם למשל leaks היו משהו שמעניין אותך במיוחד אז אתה יכול לשבת על r/gamingleaksandrumors כדי לקבל את המנה היומית של הדלפות, שמועות והנפצות. אם לעומת זאת אתה מנוי לגיים פאס ורוצה להתעדכן בזמן אמת בכל מה שנוסף או נגרע מהשרות, לשבת על r/xboxgamepass ועל המאסטר ליסט המתעדכן המטורף שלהם זה מה שאתה צריך לעשות. אם חשובים לך דילים את r/gamedeals זה המקום בשבילך, וכן הלאה.

בתכלס אין עוד GAF, זה צל של עצמו, הכל עבר ל ERA.

בכל מקרה אנחנו קצת במעגלים כי אתה מביא שוב הרבה מקורות בעוד שאני טוען ש ERA מכסה את הכל בצורה מספיק סבירה כדי שלא תצטרך לפזול לעוד מקומות בתכלס. אם אתה לא מסכים זכותך והכל אבל דעתי בעניין נשארת :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2021, 01:18

רק רציתי לחלוק אתכם את הנושא ״האם זה נורמאלי לאכול תחת״. הפורום הכי איכותי באינטרנט. לילה טוב חברים.
https://www.resetera.com/threads/is-it- ... ss.438172/
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 08:16

יאללה, בואו נפתח את זה גם פה…
(בואו לא)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 10:45

טוב, אני קצת חששתי שאחרי שנדב קיבל את הבאן הקבוע שלו "שרשור הטירוף של ERA " יאבד מקסמו ויפסק הטירוף שבו.
אבל קודם הבחור ההוא עם של HK ועכשיו שרשור פילוספי שלם על אכילת תחת?

נושא הטירוף כל הזמן מספק את הסחורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2021, 12:24

אני לא באמת שם, אבל שולחים לי מדי פעם ת׳רדים ששווה להציץ בהם, ולא בקטע טוב. מה שנקרא - שיאכלו תחת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 13:10

תסתפק בזה שהאנשים שם צריכים לחיות עם עצמם 24 שעות ביממה זה מספיק עונש בשבילם :)

אני עדיין חושב שהם כן שווים משהו בנושאים על המשחקים...

אבל כמו שכתבתי בעבר ושרשור התחת מראה את זה....כל האנרגיה הלכה על המשחקים לא נשארו להם תאי מוח להתעסק במשהו אחר.

כאילו יש שם שרשור ששואל אם מי שמשחק DMC ב30FPS הוא חולה נפש... כבר יראה לך עם איזה בתולים יש שם עסק.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 10 יוני 2021, 06:38

בנוגע לפוסט על ארה, רק רציתי להגיד שהפורום הזה כשמדובר בדיונים על משחקים בלבד הוא אכן ברמה גבוהה מאוד אם לא הכי ובכיף הייתי משתתף תחת יוזר ניים חדש עם שם נורמלי אם האפספקט הזה הוא היה היחיד שקיים פה מבלי שהשאר יפריע לי, יש לי בעיות עם דברים אחרים מסביב. פשוט מרגיש שקשה לי להשתלב פה מהסיבות הללו. יש כול מיני סיבות שאני חושב שארה היא פחות מרוכזת בפוסטין אכותיים כמו פה, אבל מיותר שאציין אותם כי אני באמת חושב שהפוסטים פה שנוגעים לגימיינג בלבד מאשירים את השיח של הגיימינג בארץ ומצויינים ומביעים עניין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2021, 10:39

בהנחה ואתה מתכוון למה שאתה אומר וזה לא טרלול.

אם באמת אתה נהנה פה וחושב שהרמה גבוהה וכל מה שמפריע לך זה "דעות של אנשים" שראית בטח בשרשור הפוליטיקה או לא יודע איפה. אז מה ?
אתה יודע מה אומרים "דעה זה כמו חור של תחת לכל אחד יש אחד"

אתה רואה דעה שלא מתאימה לך? או שתגיב דעה נגדית (בצורה ענינית ) ותתווכח או שתתעלם.

אל תחשבן יותר מדי לדעות של אנשים, גם ככה אין לך שליטה על מה אנשים חושבים או אומרים. הדבר היחיד שיש לך שליטה עליו זה אתה עצמך.

מעבר לזה, בני אדם הם סה'כ שימפנזות משודרגות, לא צריך לעשות מזה סערה בכוס מים. זהו.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 25 דצמבר 2021, 17:37

קרה לי משהו לאחרונה שגרם לי להיזכר בנושא הזה. נכנסתי לפורומים של RPGCodex, אני אוהב את הכתבות שמה ובפורומים של המשחקים יש כמה אנשים שבאמת מבינים עניין. כרגיל ההנאה קצת נהרסה לי שהבנתי שיש רוב לא קטן של אנטישמים מוצהרים שמה. יש להם אפילו באחד הפורומים מגה נושא ענק שנקרא נושא היהודים הגדול

נמשיך לחפש מקומות מעניין באינטרנט בגולה :roll:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 דצמבר 2021, 10:56

כן, אני מאוד אוהב חלקים מסוימים בקודקס, במיוחד את סיכומי השנה שלהם (ויש גם הרבה מידע מעניין בפורומים אם מסננים 90% תגובות זבל) אבל הוא ידוע כבור שופכין :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 דצמבר 2021, 21:05

חחחח "נושא היהודים הגדול"? מעולם לא נתקלתי בזה שם אוי ואבוי זה מוגזם אפילו בשבילם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 דצמבר 2021, 18:47

בטוח שזה לא נושא "נושא היהודים (עם האף) הגדול"?
תמונה

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 29 דצמבר 2021, 00:33

תמונה

השם היה זכור לי קצת אחרת אבל לפי כמות התגובות אני מתאר לעצמי מה הולך שמה חחח
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 דצמבר 2021, 12:51

איזה קריפים, ממש וויב של הפרוטוקלים של זקני ציון :(

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2022, 22:04

שמח לעדכן שגם אני קיבלתי באן מ-Era,אומנם רק ל-3 ימים,אבל מסתבר שאני "dismissing concerns of body shaming" כי הגבתי,באיזה ת'רד שאיזו שחקנית טקן ביפן אמרה שגברים מתחת ל-1.70 צריכים להיות נטולי זכויות אדם,שברור שהיא צוחקת ושאומנם מדובר בבדיחה בטעם רע אבל ברור שהיא לא אשכרה התכוונה לזה..באן. זה בעיקר מצחיק אותי,כי שאלתי את עצמי אם תגובה כזו אשכרה תזכה אותי באחד כזה לפני ששלחתי אותה,הפורום הזה כל כך אובר רגיש שלא ברור לי איך החברים שם מסתדרים בעולם האמיתי,באמת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים