נושא הטרוף של Era

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 13:21

בגלל אנשים כמו פייג' (תתביש לך), אני נמצא יותר ממה שאני מוכן להודות ב-Era. כמובן שהמקום הזה מלא באנשים הזויים ברמות אחרות, אז חשבתי שנעשה נושא שאפשר להביא אליו דברים מצחיקים/הזויים שאנחנו רואים שם, כי אני ידוע שיומית אני רואה משהו כזה שם. אז נתחיל בזה, תראו את סיבת ה-BAN שהבחור קבל, זה אחד הטאגים הכי מצחיקים שראיתי:
https://www.resetera.com/threads/europe ... t-37548394

"Advocating invasion and imperialism"
אחד המצחיקים :)

והנה נושא שבו מדברים על "איזו מדינה צריכה להיות הרע במשחק RTS חדש", אתם יכולים לדמיין שישראל עלתה לא מעט:
https://www.resetera.com/threads/what-o ... es.232324/

אגב, אני מדי פעם מחפש שם את המילה ישראל, רק כדי לעשות לעצמי קצת צרבת, והיום קפץ הת'רד של TLOU2 לא מעט. זה ת'רד ספויילרים אז אני לא יכול להכנס, אבל מעניין מה הם מגיבים שם. אני משער שאין באמת רפרנס לישראל ב-TLOU2 ומדובר בדברים על ניל?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הטרוף של Era

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 13:39

חחחח חזק. זה לקח רק 13 תגובות עד שמישהו הציע את ישראל.

יש הרבה דברים מטורפים שם אבל מה שהכי הזוי לי שהם כל יום מחפשים מישהו אחר להעלות על המוקד זה כבר מרגיש שכל אחד שם מחפש לצלוב מישהו.

והכי הזוי הרבה פעמים הם צולבים אנשים שאם תבדקו את הרקע שלהם תגלו שהבחור שחור או היספני או יהודי או כל קבוצת מיעוט אחרת שהם לכאורה ממהרים כל כך להגן עליהן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2020, 13:54

אחלה נושא - אבל אשמח לקטעים מועתקים, לא בא לי לתת טראפיק או לחפש שם דברים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 יוני 2020, 13:58

היה את עמוד הטוויטר המצוין resetera takes שעשה את זה בשבילכם עם פרסום באנים מצחיקים והודעות הזויות, אבל הוא ירד והוחלף במשהו פחות מוצלח :(

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 יוני 2020, 14:02

אשמח אם מישהו יסביר קצת מה הקטע של הפורום הזה למי שלא נמצא בעניינים, כאילו זה פורום מפתחים? למה הדעה שם יותר נחשבת מרדיט או משהו בסגנון?
במילים אחרות למה להאכיל את הטרולים שם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 יוני 2020, 14:11

זה ההמשך של ניאוגאף, יש שם לא מעט "אינסיידרים"/מקורבים, הוא נורא פעיל אז הם לא מפספסים הרבה חדשות וגם עיתונאים ומפתחים אוהבים לשרוץ שם.

מצד שני הרוב המוחלט של הדיונים בפורום משחקים הם ברמת גנון ותרבות הדיון שם ברצפה, גם בגלל מודרציה נאצית וגם בגלל המשתמשים עצמם, שמעדיפים לעקוץ אחד את השני ולחפש לעשות 1up לתגובות של אחרים בוואן-ליינרים במקום להסביר את עצמם. רובם גם חולים על לינץ' אינטרנטי וביטול מוחלט של אנשים (בין אם מפתחים, יוטיוברים או עיתונאים) שלא באו להם טוב בעין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2020, 14:12

רדיט הוא יותר לנושאים אחרים, זה פורום בעיקר לגיימינג, וכל ה"פעילים-חברתיים" מובילים אותו, סוג-של בועה (מוגלתית) "הוליוודית" אם תרצה, שמקבלת רק דיעה אחת בנושאים מסויימים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 14:39

avive כתב:אשמח אם מישהו יסביר קצת מה הקטע של הפורום הזה למי שלא נמצא בעניינים, כאילו זה פורום מפתחים? למה הדעה שם יותר נחשבת מרדיט או משהו בסגנון?
במילים אחרות למה להאכיל את הטרולים שם?

הסיפור של Era הוא שלפני כמה שנים הייתה שערורית הטרדות מניות או משהו בסגנון הזה מהראש של ניאוגאף. אז בזמנו ניאוגאף היה ה-פורום להיות בו מבחינת אינסיידרים של התעשיה ומפתחים שמסתובבים שם ומדברים עם כולם. ברגע שהיה כל נושא ההטרדות המיניות, היה meltdown טוטאלי ולבסוף נולד מתוך העזיבה ההמונית Era (ולכן השם שלו - ResetEra, יעני מתחילים מחדש). חלק נשארו בניאוגאף וחלק עברו ל-ERA. עכשיו אני משער שאתה יכול לנחש לבד שככל שאדם עם דיעות יותר שמאליות, כך עולה הסיכוי שהוא יעזוב את ניאוגאף ויעבור ל-ERA כך שבצורה טבעית התבצע סינון והאוכלוסיה של ERA הייתה שמאלית למדי ושל ניאוגאף ימנית למדי. עם השנים, בגלל שכל אחד מהם הוא echo chamber, השייוך הפוליטי רק התחזק והתחזק והיום ERA הוא השמאל הכי הזוי שאתה יכול לחשוב עליו, סוג האנשים שמבקשים שלא תמחה כפיים אלה תסובב את כף היד בעדינות כי זה יכול לעשות להם טריגר והם סובלים מויסות חושים.

בקיצור, אני ב-ERA כי אני יכול לדבר שם עם החבר'ה של Digital foundry או לנהל שיח עם אלברט פנלו (אקסבוקס לשעבר) בזמן שכל חדשה ושיט קטן של התעשיה עובר דרך שם. על הדרך צריך להתעלם מהגישה שלהם ובטח ובטח מהפורום של הנושאים שלא קשורים לגיימינג. רק תחפש שם את המילה ישראל ותראה איזה פנינים אתה מקבל. רוצה להבין את הראש שלהם? יש להם OT רשמי ל-BDS למשל:
https://www.resetera.com/threads/boycot ... ine.42713/

לחנן שלא רוצה לתת להם תנועה, אתה יכול להנות מהתמונה של ה-OT :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 14:47

ואגב, הרבה מפתחים ואנשי תעשיה ברחו מ-ERA. ג'ייסון שרייר למשל עדין מגיב שם אבל יש נושאים שאליהם הוא לא נכנס יותר, אלכס מ-DF היום נכנס רק לנושאים שנוגעים ל-DF וכו'. היוזרים שם הם כל כך אגרסיבים, או יותר נכון לרוב פסיב-אגרסיב, שזה בלתי נסבל. האמת שבצורה מצחיקה, דווקא פוסט שלי הביא אותו לחזור לרגע לנושא של הפס5 (https://www.resetera.com/threads/playst ... t-37484020), למרות שהוא מתרחק ממנו כמו מאש. החבר'ה של הפס5 שונאים אותו, ממש, אומרים שהוא פאנבוי של אקסבוקס (שזה די מצחיק כי אין לו קונסולות בכלל, הוא נטו שחקן PC) ושהוא לא אמין. כלומר מפתחים אוהבים את האתר, אבל רק כל עוד הוא לא מתהפך עליהם וכשזה קורה אז הם מבינים שזה לא המקום בשבילם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2020, 14:56

לא מבין איך עוד לא קראו להתנקש בך רק בגלל שאתה ישראלי.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 יוני 2020, 15:01

DrKeo כתב:ואגב, הרבה מפתחים ואנשי תעשיה ברחו מ-ERA. מפתחים אוהבים את האתר, אבל רק כל עוד הוא לא מתהפך עליהם וכשזה קורה אז הם מבינים שזה לא המקום בשבילם.

זאת בדיוק עמדה להיות השאלה הבאה שלי, איך כל התעשייה עדיין מראה נוכחות במקום כזה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 15:10

avive כתב:
DrKeo כתב:ואגב, הרבה מפתחים ואנשי תעשיה ברחו מ-ERA. מפתחים אוהבים את האתר, אבל רק כל עוד הוא לא מתהפך עליהם וכשזה קורה אז הם מבינים שזה לא המקום בשבילם.

זאת בדיוק עמדה להיות השאלה הבאה שלי, איך כל התעשייה עדיין מראה נוכחות במקום כזה...

הרבה מפתחות כמו יובי סופט פשוט למדו שאם "תדליף מידע במטוס" על Ac הבא era ידברו על המשחק שעות .. או שאם תדליף רסיסי מידע על המשחק הבא שלך יהיו שרשורים שידסקסו עליו שעות.

בסופו של יום אתה רוצה להגיע לקהל שלך והם חלק מהקהל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 15:43

avive כתב:

אני מרגיש שזה משהו שהתחיל ממש לאחרונה, נגיד לקראת סוף 2019, אבל לא מעט מפתחים ואנשי תעשיה נוטשים את ERA כי החבר'ה שם קיצוניים ובסוף הם מגזימים. תראה, בסופו של דבר אם אתה מפתח ואתה נכנס רק לנושא של המשחק שלך או עוד כמה דברים שאתה אוהב, כנראה שלא תראה יותר מדי שיט. אבל אין ספק שכל הinternet outcry וכדומה יוצא משם, נניח הביקורת על הטריילר למשחק Little Devil Inside עם כל הניכוס התרבותי וכו' הגיע מת'רד ב-ERA. כלומר מפתחים נמצאים שם, מדברים עם מעריצים ומרגישים בנוח אבל ברגע שהם נכנסים לעין הסערה הם מבינים שהם מתעסקים עם חבורה של פנאטים מוטרפים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 16:09

ואם תכנסו לקישור על הנושא של ה-BDS שם, תראו שיש לא מעט פוסטים של אנשים שאומרים שהם יחרימו סברס. כן, הם אשכרה מחרימים פרי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2020, 16:19

תשמע, אתה צוחק אולי אבל יש צורה להסתכל על זה. הסברס יכל להיות מזוהה עם כל מקום ומדינה בעולם, הרי אנחנו יודעים שאין קשר לאיפה, איך, ומתי נולדת לבין הצורה שבה אתה מזהה את עצמך ומזדהה. אז הסברס, עם כל הכבוד לשורשים הישראליים שלו, הוא גם מזוהה עם ישראל. כמו שאנחנו יודעים - אם הוא מזוהה כך אז הוא בחר להזדהות כך.
כלומר אני יכול להבין. אני לא מסכים, לי אין בעיה עם ישראל, אני אפילו אתמוך בסברס ובקושי שהוא חווה עקב החרם, אבל אני יכול להבין למה הם מחרימים אותו על בחירותיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 17:13

אחרי שקראתי עוד כמה הודעות שם הבנתי שהם לא מחרימים את הפרי סברס אלה את חומוס סברס (שהם פשוט קוראים לו סברס) שזה הריברנד של חומוס אחלה לחו"ל. אז אני משער שיצאתי... חומוס?

האמת שמפתיע אותי הכמות של האנשים שם שאומרים שהמקרר שלהם מפוצץ בחומוס אחלה. מסכנים, הם אשכרה חושבים שזה הטעם של חומוס :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2020, 19:39

החומוס הוא "סאברה" והטעם שלו בכלל לא דומה לחומוס בארץ, גם התעשייתי....

אגב, אם הם אוהבים להחרים דברים ישראלים, מעניין מה יעשו חובבי הכדורגל שם כשתגיד להם שבעיטות הכרעה היא המצאה ישראלית... לא יראו מונדיאל ויורו?
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 יוני 2020, 20:15

הם כולם משתמשים במעבדים של AMD?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 20:50

עזוב, הם מדברים שם שעות על להחרים את HP שיש לה נוכחות גדולה בארץ. יש לאפל, אינטל, AMD, NVIDIA וגוגל נוכחות גדולה בארץ מה שאומר שאסור להם להשתמש בשום צורה של מחשב, טבלט או סמארטפון. סתם בדיחה אחת גדולה, המנכ״ל של הBDS למד באונ׳ תל אביב וכששאלו אותו למה הוא לא מחרים את ישראל הוא אמר שזרים צריכים להחרים את ישראל אבל פלסטינים כמוהו זכאים להנות משירותים ישראלים. הצביעות שם חוגגת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 יוני 2020, 21:35

אני מצטער על זה קיאו,אבל לפחות עכשיו מישהו מבין את התיסכול שלי מהמקום הזה :)
אין כבר הרבה מה לאמר על הפורום הזה שלא נאמר לפני- חבורה של אנשים הזויים,טרחנים מפגרים,אולטרה SJW שחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם איך לפתור את הצרות של העולם. כשזה מגיע לגיימינג,אני כל פעם מחדש המום מרמת הטרחנות שהולכת שם- מת'רדים כמו "אם לא שיחקת את קסנדרה ב-AC אודיסי אתה מיזוגן עלוב", "אם לא הלכת על הרומן עם קיידן במאס אפקט אתה כנראה הומופוב" וכמובן מלא דרמה קווינס שאומרים שאחרי שהם הרגו כלב ב-TLOU2 (אל דאגה,לא ספויילר,זה סתם עוד אויב במשחק) הם היו צריכים לעשות הפסקה ואז החליטו שלא ימשיכו לשחק במשחק רק בגלל זה וכל מי שלא מסכים איתם כמובן תת אדם ששונא בעלי חיים.

ועדיין,כמו שצוין פה,אין שום מקום ותאמינו לי,חיפשתי-לא ברדיט,בטח לא בבית קברות של ניאוגאף (שאני מודה שלא הזלתי דמעה מכל הסיפור עם הבעלים שלו,שבאופן אישי העיף אותי מהאתר באחד מהת'רדים נגד ישראל אי שם ב-2016) שיש בו כזו כמות של ידע כשזה מגיע לתעשייה הזו ויש פה גישה ישירה לאנשים כמו החבר'ה של DF,ג'ף קילי,וכל מיני ברגים של XBOX אם יודעים למצוא אותם וכמו כן,80% מהחדשות הגדולות הן בדרך כלל משהו שהתחיל בפורום הזה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 22 יוני 2020, 23:47

DrKeo כתב:עזוב, הם מדברים שם שעות על להחרים את HP שיש לה נוכחות גדולה בארץ. יש לאפל, אינטל, AMD, NVIDIA וגוגל נוכחות גדולה בארץ מה שאומר שאסור להם להשתמש בשום צורה של מחשב, טבלט או סמארטפון. סתם בדיחה אחת גדולה, המנכ״ל של הBDS למד באונ׳ תל אביב וכששאלו אותו למה הוא לא מחרים את ישראל הוא אמר שזרים צריכים להחרים את ישראל אבל פלסטינים כמוהו זכאים להנות משירותים ישראלים. הצביעות שם חוגגת.

לAMD אין שום נוכחות (גדולה או קטנה) בישראל
עריכה: עכשיו ראיתי שבויקיפדיה מצוין שיש לAMD מרכז פיתוח בהרצליה. מעניין, לא שמעתי על זה בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 02:43

Uncle Pey'j כתב:אני מצטער על זה קיאו,אבל לפחות עכשיו מישהו מבין את התיסכול שלי מהמקום הזה :)
אין כבר הרבה מה לאמר על הפורום הזה שלא נאמר לפני- חבורה של אנשים הזויים,טרחנים מפגרים,אולטרה SJW שחושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם איך לפתור את הצרות של העולם. כשזה מגיע לגיימינג,אני כל פעם מחדש המום מרמת הטרחנות שהולכת שם- מת'רדים כמו "אם לא שיחקת את קסנדרה ב-AC אודיסי אתה מיזוגן עלוב", "אם לא הלכת על הרומן עם קיידן במאס אפקט אתה כנראה הומופוב" וכמובן מלא דרמה קווינס שאומרים שאחרי שהם הרגו כלב ב-TLOU2 (אל דאגה,לא ספויילר,זה סתם עוד אויב במשחק) הם היו צריכים לעשות הפסקה ואז החליטו שלא ימשיכו לשחק במשחק רק בגלל זה וכל מי שלא מסכים איתם כמובן תת אדם ששונא בעלי חיים.

ועדיין,כמו שצוין פה,אין שום מקום ותאמינו לי,חיפשתי-לא ברדיט,בטח לא בבית קברות של ניאוגאף (שאני מודה שלא הזלתי דמעה מכל הסיפור עם הבעלים שלו,שבאופן אישי העיף אותי מהאתר באחד מהת'רדים נגד ישראל אי שם ב-2016) שיש בו כזו כמות של ידע כשזה מגיע לתעשייה הזו ויש פה גישה ישירה לאנשים כמו החבר'ה של DF,ג'ף קילי,וכל מיני ברגים של XBOX אם יודעים למצוא אותם וכמו כן,80% מהחדשות הגדולות הן בדרך כלל משהו שהתחיל בפורום הזה.

ניסיתי את ניאוגאף לפני איזה חודשיים למשך חודש והמקום הזה הוא פשוט בור שופכין אנושי. אם בERA יש אנשים הזויים שעוברים טריגר כשענן שדומה לגבר לבן עובר בשמים, בניאוגף יש את האנשים שהאובולוציה הייתה אמורה לקחת אבל איכשהו שרדו מספיק בשביל לפתוח חשבון ניאוגאף. רמת הדיון שם היא נמוכה כל כך שזה בלתי אפשרי לקרא חלק מההודעות ויש שם אפס מודרציה (שזה הניגוד הגמור של ERA שיש שם אובר-מודרציה).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יוני 2020, 02:48

הרגת אותי עם השרדו מספיק בשביל לפתוח חשבון :)
לא הסתובבתי בגאף ה"חדש" האמת יותר מדי. ראיתי אבל באיזה סטרים של דיוויד ג'אפי שהוא אמר שהוא מסתובב שם לפעמים ודווקא מחבב אותו מאז שכולם עברו לריסט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 יוני 2020, 10:23

וואו הקטע עם הכלבים בTLOU2, אני גם כן ראיתי את זה, פשוט הזוי. כאילו, עזוב את זה שזה משחק וידאו, שאלו גיימרים רציניים ולא סבתות ודודות שבוכות על GTA, באמת עזוב את הכל... אתה הורג במשחק הזה (ובמשחקים בכלל) מאות בני אדם בצורה מזעזעת, אבל האנשים האלה עושים סצנות על כמה סצנות שבהם אתה הורג (מגן על עצמך!) מפני כלבי ציד! וואו, זה הרג אותי כשראיתי את זה.
גם הצורה שבה הם מדברים על זה... כאילו, הם עשו חשבון נפש עם עצמם והגיעו להחלטה שזה לא האדם שהם רוצים להיות, זה שהורג כלבים במשחקי וידאו. והכל בכזו יומרה וחשיבות עצמית, ובהארה עצמית, וואו, זה פשוט קטע דפוק לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 14:59

WTF, כלומר באמת, WTF. תקראו את ההודעה של הבן אדם, ביחוד הפסקה השניה. WTF.
https://www.resetera.com/threads/should ... is.233512/

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים