PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2019, 21:43

קורי ברלוג אומר שהוא רוצה לראות סדרת טלוויזיה של GoW

מה אומרים?
לדעתי מדובר בהפקה גדולה מדי... אולי טרילוגיה קולנועית אם כבר

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 מאי 2019, 23:08

משונה איך טיעוני ה'מאיפה לך ש..' הם תמיד לשלילה. ומה עם כל הדברים שיש לסוני שמחזיקים קרוב לחזה ולא משתפים? למה זה רק חד סיטרי?

Wild הוא משחק שהוצג בשנים האחרונות ואישרו לאחרונה שהוא עדיין בפיתוח. לעשות ממנו VAPORWARE או דבר בלתי סביר בעליל שאפשר להציג אותו זה דבילי.

מה זה ההגדרות האלה שאתם ממציאים לעצמכם כאילו זה איזה פורמולה מדעית. 'ספוט ראשי/משני'. NIOH2 הוא משחק המשך לבלעדי בקונסולות שהמשחק הראשון עם ממוצע 88. אז פאקינג בטח בריבוע שגיימפליי של NIOH2 'ראוי' להיכלל במסיבת E3. מה זה השטויות האלה? האורדר היה ראוי? דרימז שכל מה שהיה זה אנשים שמשחקים עם שלטי מוב? רזוגאן? אלייניישן? NIER?

אה, אז אם קוג'ימה עורך טריילר חדש לDS שיגיע בחודשים הקרובים, אפשר גם אותו לשים במסיבת E3 המצוצה מהאצבע שלי?

החודש יוצאת קונסולות VR. ואתם עדיין מטילים וטו מטומטם על הצגת משחקי VR במסיבות. IRON MAN VR ו NMS VR (מה שכל העולם ביקש לפני יציאת המשחק..) הם תוספת מצויינת לתערוכה.

לפי הדליפות ידוע ש WD3 בפיתוח ואמור לצאת השנה. לא מספיק טוב לחלק צד ג' של התצוגה? מה עם משחק האבנג'רס של CD וסקוור? מה עם ספילנטר סל החדש שקיומו גם ידוע? מה עם המשחק של רוקסטדי?

סוני יכולה להרים תצוגת סולידית ב E3 של השנה. הנסיון לצייר אותה כמביכה או לא ראוייה הוא תלוש מהמציאות לנוכח מסיבות עבר וסוג\היקף התוכן שהוצג בהן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2019, 01:46

אין שום ווטו קאז, אבל להגיד שיציגו את WILD כשאתה לא יודע בכלל אם המשחק במצב להצגה? זאת סתם שליפה מהתחת. זה כמו להגיד שיציגו את הורייזן 2, אולי זה פרוייקט שכנראה עובדים עליו אבל אין לך שמץ של מושג אם הוא בר הצגה ביוני 2019. כלומר הוא אולי יכול להיות, אולי לא, אבל מאיפה לך שהוא יכול להיות? ובכל מקרה תבלא, ה-E3 הזאת ממילא אחת החלשות שהיו לסוני אפילו אם יצליחו להרים את כל E3 שציינת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2019, 20:43

מגטון!
סוני בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט לשירותי הענן שלהם כולל שירותי הגיימינג וה-ai בענן.
https://news.microsoft.com/2019/05/16/s ... rtnership/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2019, 20:51

לרגע נשמע שהם מאחדים כוחות כנגד גוגל אבל... משונה.
נמתין לעוד פרטים, זה באמת אולי מגטון (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2019, 20:53

הגרסה הקצרה היא שמיקרוסופט מעוניינת בחטיבת vision של סוני וסוני לא מסוגלת להרים שירות ענן כמו מיקרוסופט/גוגל/אמזון אז היא חייבת את מיקרוסןפט בשביל להרים שירות שכזה. רוב הסיכויים לדעתי שהם שוכרים ממיקרוסופט שרתי אז׳ור וממלאים אותם במדפי פס5.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מאי 2019, 12:25

יש גם ענקית כמו גוגל שנכנסת ושתי הוותיקות בדרך לאיחוד כוחות פוטנציאלי down the road
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 מאי 2019, 08:05

לא ברור לי למה זה לא היה ב state of play של סוני לפני שבוע.. אבל טריילר לדמו אלפא (סגור) של ניהו 2

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 08:49

והנה קאז כמה שסוני מייחסת חשיבות לניהו 2, אפילו ל SoP היא לא הכניסה אותו אז אתה רוצה עוד הדגמה בלייב ב E3?

תהיה רציני, לא סתם שללתי הרבה מהרשימה שלך כמשחקים שיכולים להיות מוצגים ב E3, אני כבר מכיר את הראש של סוני ואני יודע מה כן משחק שהם יפנו לו ספוט מרכזי ומה לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 10:40

חייב לציין שהטריילר נראה מבולגן נורא. והמשחק נראה קשה בצורה חריגה, סקירו נראה מהצד כמו משחק ילדים לידו :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מאי 2019, 11:18

או שאתה פשוט לא מכיר את המשחק, אז לא הבנת מה ראית :). חוץ מהעובדה שזה ערוך בצורה מהירה, ככה בערך נראה ניהו 1, והייתי אומר שהוא בגדול קל מסקירו (שקל מסולס), אבל זה בכל מקרה סוג אחר לגמרי של קושי.
בכל מקרה הבעיה שלי היא שזה נראה דומה בצורה קיצונית לניהו הראשון. כמובן שיהיו קומבואים נוספים (גם רואים כמה) ודברים כאלו, אבל חוץ מזה די זהה מבחינת מה שאפשר לראות על המכניקות, הנראות ואפילו רוב האויבים.

כמובן שזה כולה מבט זריז על כמה שוטים חטופים מהמשחק, אז מוקדם לשפוט, אבל לפחות ככה זה נראה.
אגב, מה הסיפור של הדמו אלפא הזה עם התאריכים? יהיה פתוח לכולם או רק לאנשים נבחרים?
עריכה:
אה, אלפא סגורה, ראיתי עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 11:35

טוב, זה לגמרי נכון... אני פשוט מסתכל על זה מהצד, בתור מישהו שהוא קהל יעד פוטנציאלי, ואני לא מרגיש רצון עז לשחק בו.
דבר שאגב כן הרגשתי בטריילר של סקירו וגם בטריילר הראשון של ניהו 2. ולמרות שבסוף לא רכשתי את סקירו עדיין, אני מתכנן לעשות זאת כשירד למחיר שלא אתחרט אם אשלם ואפרוש אחרי שעתיים :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2019, 14:13

bling כתב:והנה קאז כמה שסוני מייחסת חשיבות לניהו 2, אפילו ל SoP היא לא הכניסה אותו אז אתה רוצה עוד הדגמה בלייב ב E3?

תהיה רציני, לא סתם שללתי הרבה מהרשימה שלך כמשחקים שיכולים להיות מוצגים ב E3, אני כבר מכיר את הראש של סוני ואני יודע מה כן משחק שהם יפנו לו ספוט מרכזי ומה לא.

לא יודע מה הסיבה להחלטה אבל אני לא רואה את הלוגיקה בזה שהמשחק שווה טיזר הכרזה ריקני בתצוגה של שנה שעברה אבל לגיימפליי טריילר והכרזה על אלפא אין מקום בתצוגה השנה. ואני בטוח שגם המשחק הראשון קיבל זמן מסך ב E3 של סוני.

האלפא הקרובה רק מראה ש NIOH2 יכל לקבל כמה דקות שסוני רוצה. 2 דקות של טריילר עד 10 דקות של הדגמת גיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 14:39

Kazz כתב:
bling כתב:והנה קאז כמה שסוני מייחסת חשיבות לניהו 2, אפילו ל SoP היא לא הכניסה אותו אז אתה רוצה עוד הדגמה בלייב ב E3?

לא יודע מה הסיבה להחלטה אבל אני לא רואה את הלוגיקה בזה שהמשחק שווה טיזר הכרזה ריקני בתצוגה של שנה שעברה אבל לגיימפליי טריילר והכרזה על אלפא אין מקום בתצוגה השנה. ואני בטוח שגם המשחק הראשון קיבל זמן מסך ב E3 של סוני.

האלפא הקרובה רק מראה ש NIOH2 יכל לקבל כמה דקות שסוני רוצה. 2 דקות של טריילר עד 10 דקות של הדגמת גיימפליי.

שנה שעברה לסוני לא היה מה להראות בתערוכה אז הם לקחו את ניהו 2 ועשו דומאים לשלושה משחקים שראינו כבר. השנה כבר ממש אין להם מה להראות אז הם אפילו לא טורחים.

כלומר ניהו 2 הוא לגמרי משחק שמראים בתערוכה שלך, אבל הוא לא משחק שנותנים לו לעשות את ההרמה הכבדה של התערוכה שלך ואם הוא בערך ההיילייט הכי גדול שיש לך, כנראה שזאת לא תהיה תערוכה להיט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 16:19

שלא לדבר על זה שיש אלפא כבר לפני E3, זאת אומרת יהיה מספיק גיימפליי שירוץ ברשת מה שהופך תצוגה מיוחדת ב E3 לעוד יותר מיותרת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2019, 20:58

אם סוני היו עושים תערוכה אז נאמקו היו מזיזים את התאריכים כדי לחשוף את זה ב E3.

שנה שעברה לסוני גם לא היה מה להראות מ DS אבל עדיין הראו גיימפליי פתטי.

אתה רוצה להיכנס לזה שוב? ההיילייט הוא WILD. ההיילייט הוא תצוגה אמיתית של DS שאשקרה נדע איך נראה הגיימפלי לופ של המשחק הזה (וקוג'ימה לכאורה עורך טריילר). ההיילייט הוא TLOU2 אם אכן יוצא השנה. ההיילייט זה הכרזה על פס5 עם תמיכה לאחור SSD וריי טרייסינג עם הדגמת זמני הטעינה שהם הראו למשקיעים. ההיילייט הוא FF7R נחשף מחדש לאחר שנים. כמה היילייטים צריך? תוסיף NIOH. תוסיף פינת VR עם איירון מן , המתים המלכים ו NMS. תוסיף את concrete genie. תוסיף את שנמו 3. תוסיף חשיפות צד ג' כמו WD3, ספלינטר סל, רוקסטדי, קן לוין, אבנג'רס.

אני מת לראות את המסיבה של מיקרוסופט השנה ומה יהיה בה ואיך תגיבו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 21:27

Kazz כתב:אם סוני היו עושים תערוכה אז נאמקו היו מזיזים את התאריכים כדי לחשוף את זה ב E3.

אתה רוצה להיכנס לזה שוב? ההיילייט הוא WILD. ההיילייט הוא תצוגה אמיתית של DS שאשקרה נדע איך נראה הגיימפלי לופ של המשחק הזה (וקוג'ימה לכאורה עורך טריילר). ההיילייט הוא TLOU2 אם אכן יוצא השנה. ההיילייט זה הכרזה על פס5 עם תמיכה לאחור SSD וריי טרייסינג עם הדגמת זמני הטעינה שהם הראו למשקיעים. ההיילייט הוא FF7R נחשף מחדש לאחר שנים. כמה היילייטים צריך? תוסיף NIOH. תוסיף פינת VR עם איירון מן , המתים המלכים ו NMS. תוסיף את concrete genie. תוסיף את שנמו 3. תוסיף חשיפות צד ג' כמו WD3, ספלינטר סל, רוקסטדי, קן לוין, אבנג'רס.

נחכה ונראה, אם גם של מיקרוסופט קקה אז חבל שהם הגיעו. מי יודע, אולי מתישהו נשחק כולנו בדמו הדמיוני שלך לwild :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 21:52

Kazz כתב:אם סוני היו עושים תערוכה אז נאמקו היו מזיזים את התאריכים כדי לחשוף את זה ב E3.

עוד הפעם אתה ממציא תסריטים? מי אמר שנאמקו היו מזיזים ומשנים את התוכניות שלהם של האלפא בגלל סוני?

סוני בעצמם לא רואים כזו חשיבות בכותר הזה אחרת היו מכניסים אותו לפחות לאחד הסטרימים שלהם אבל עובדה שמשחררים טריילר עם גיימפליי בהינף יד אז למה שבכלל יגישו לנאמקו בקשה תמוהה שכזו.

בקיצור לא נשחזר עד אינסוף את הדיון הזה, אנחנו נראה מי צדק עוד כמה שבועות אחרי E3 מה הם יכלו באמת להראות ומה לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 22:05

אני שוב הולך להדגיש את העניין של החשיפה של הפס5. מיקרוסופט הולכת להכריז על ssd, המטרה של ההכרזה המוקדמת של סוני הייתה לחתור תחת מיקרוסופט ולשלוט בנרטיב. כבר חודש כולם מדברים על הפס5 והssd שלה, ביוני כשמיקרוסופט תכריז על ssd זה יהיה ״אה טוב, גם להם יש״. אם מיקרוסופט הייתה מכריזה במסיבה את זה, כולם היו משתוללים ואז למי היה אכפת מהssd במסיבה של סוני למחרת?

החלק השני הוא שהssd בפס5 מבוסס pcie 4.0. כרגע ssd במחשב הוא לכל היותר על pcie 3 כי אין עדין אף מעבד וצ׳יפסט שתומכים בpcie 4. המהירות של pcie 4 גבוהה כמעט פי 4. זה נותן לסוני את ההזדמנות להגיד ״הssd שלנו מהיר יותר מכל ssd בשוק״ שזה מכפיל הייפ חזק מאוד. ביוני זה כבר לא יהיה נכון, רייזן 3000 כבר יוכרז ואיתו כל הssd המהירים למחשב שעולים על זה של הפס5. כלומר כשיש לך ssd ממוצע מינוס על pcie 4 אתה יכול לטעון שאתה הכי מהיר בעולם כשבעולם אין עדין pcie 4. אחרי שמוכרזים עשרות ssd מבוססי pcie 4 ביוני? אתה כבר לא יכול.

זה נטו pr חכם, שילוב של להקדים את ההכרזה של מיקרוסופט עם הssd ולהקדים את ההכרזה של ryzen 3000 למהירות של הssd יצרה טורנדו מושלם של הייפ. אבל יאללה, בואו סוני, תאבדו את כל זה כדי שלקאז תהיה מסיבה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 מאי 2019, 00:10

מה יש לאבד? אתה מדבר כאילו גורל הדור נקבע בכתבה שסרני עשה ל WIRED ודיבר על ה SSD. על מה כל הרעש? אז מיקרוסופט גם תגיד שיש לה SSD ו-? אז כל העניין זה שחודש אחד שנה וחצי לפני השיגור ידענו שזה יהיה בפס5 לפני שידענו שזה יהיה ב XBOX? בשביל איזה בולט-פויינט שיחזיק חודש וחצי שלא ממש מעניין? SSD יהיה מבורך בלי קשר אם הוא הכי מהיר.

ואיזה PR? שהם אישרו שיהיה BC? 'הודאה בכישלון' שלהם לגמד את את חשיבות ה BC מאז שמיקרוסופט דחפה את זה?

אז אתה אומר שמיקרוסופט הולכים להראות הדגמה של איך משחק רץ על SSD בקונסולת דור הבא שלהם? כי זה מה שסוני הראתה ויכלה להראות בתצוגה שהיה מתעלה על הכרזה מילולית של מיקרוסופט על SSD.

אתה מייחס יותר מדי חשיבות לשטויות האלה של מי הכריז ראשון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 00:16

אמרתי כבר את מה שהיה לי להגיד בנושא, אם אתה לא מבין את הערך PR בזה שכבר חודש כולם מדברים על ה-SSD של סוני ומעגל החדשות מתעסק בכמה דור הבא הקונסולה שלהם הולכת להיות בזמן שמיקרוסופט שותקת אז אין לי יותר מדי מה להוסיף לזה. למה אתה חושב שסוני חשפה את הדברים האלה בכתבה באפריל יותר משנה וחצי לשיגור של הפס5? לכיף? הם לא עשו חישוב PR סופר מדוייק? במקרה הם טוענים ל-SSD הכי מהיר בעולם 6 שבועות לפני שהוא כבר לא ה-SSD הכי מהיר בעולם? טוב נו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 מאי 2019, 00:29

אין לזה שום ערך ממשי שמשפיע על הצלחת או אי הצלחת הקונסולה. מי לעזאזל הולך לזכור מה וכמה היה ה SSD בהשוואה למשהו אחר שנה וחצי כשהוא בא לקנות את הקונסולה?

הרי לפי השמועות הקונסולה של מיקרוסופט הולך להיות בסך הכללי חזקה יותר. אם זה נכון אז למי יהיה אכפת מאיך שסוני כינתה את ה SSD שלה?

למה סוני חשפה את זה בכתבה באפריל? להם התשובות. בהחלט צעד משונה מצידם. איזה הבדל בין החשיפה של הפס4 לזאתי. אולי תוצר של כל חילופי התפקידים בדרגים הגבוהים של החברה. למה לשחרר את הוידאו שמדגים את הטעינה בספיידרמן בשיחת משקיעים ולא יחד עם הכתבה ב WIRED?

זוטות וקוריוז שאף אחד לא יזכור ברגע שהיכולות של שתי הקונסולות יהיו ידועות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 01:31

Kazz כתב:אין לזה שום ערך ממשי שמשפיע על הצלחת או אי הצלחת הקונסולה. מי לעזאזל הולך לזכור מה וכמה היה ה SSD בהשוואה למשהו אחר שנה וחצי כשהוא בא לקנות את הקונסולה?

הרי לפי השמועות הקונסולה של מיקרוסופט הולך להיות בסך הכללי חזקה יותר. אם זה נכון אז למי יהיה אכפת מאיך שסוני כינתה את ה SSD שלה?

למה סוני חשפה את זה בכתבה באפריל? להם התשובות. בהחלט צעד משונה מצידם. איזה הבדל בין החשיפה של הפס4 לזאתי. אולי תוצר של כל חילופי התפקידים בדרגים הגבוהים של החברה. למה לשחרר את הוידאו שמדגים את הטעינה בספיידרמן בשיחת משקיעים ולא יחד עם הכתבה ב WIRED?

זוטות וקוריוז שאף אחד לא יזכור ברגע שהיכולות של שתי הקונסולות יהיו ידועות.

לא, זה לא צעד משנה. כולם מדברים על הפס5 עכשיו בלי שהם היו צריכים להוציא שקל אחד על מסיבת E3. כבר חודש רק פס5, SSD ואיזה מדהימה היא הולכת להיות. אם אתה לא רואה את הערך בזה אז צר לי, תחזור למסיבה הדמיונית שלך עם WILD הדמיוני וההכרזות הדמיוניות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מאי 2019, 07:05

ברור שיש בזה ערך PR, אם מקודם היה חשש מה בדיוק נקבל שם ואם זו קפיצת דור רצינית או מכשיר עם הכח של ה X פלוס אז הראיון הזה הרגיע את כולם שסוני מביאה קפיצה דורית אמיתית (שחלק גדול מהאפקט שלה זה SSD) וכן יש הייפ בזכות זה וכתבות סביב הפס5 בחודש האחרון.

בשביל המון אנשים הראיון של סרני זה כל מה שהם היו צריכים לשמוע כדי לקנות את הקונסולה אוטומטית בלי קשר למה שמייקרוסופט תכריז כי זה כבר ברור שהיא הולכת להציג קפיצה מהותית.

גם אצלי אם היו לי לא מעט חששות לפני לגבי מה צפוי עם הפס5 (האם הקפיצה תהיה משמעותית, האם תהיה תמיכה לאחור) ואחרי הראיון עם סרני וההייפ שעכשיו רץ לגבי החשיבות של ה SSD אז הרבה מהחששות שלי נמוגו, אני רק אשמח לדעת שיש שם לפחות 12TF וזו מבחינתי קונסולה שאני קונה בהשקה על פני זו של מייקרוסופט לא משנה עד כמה הסקרלט חזקה.

יש סיכוי טוב שהמידע הזה אחרי המסיבה של מייקרוסופט היה נראה קצת פאתטי למרות שהקונסולה ברמה טובה בפני עצמה, אתה אף פעם לא רוצה להכריז על קונסולה פחות מרשימה מיד אחרי שהמתחרה שלך הכריזה על קונסולה חזקה יותר, זה גהנום של PR.

אז איך אפשר לאמר שזה חסר חשיבות? ברור שהעניין הזה של סרני והראיון מחושבים עד המילימטר, אפילו בוועידה של המשקיעים שהיתה עכשיו סוני ציינה באחד מהבולטפוינט במצגת על הפס5 שבתאריך הראיון הכרזנו ודיברנו על XYZ, ומיד אחרי זה הביאו איור של "על מה דיברנו, ועל מה עוד לא", זאת אומרת איזה מידע הם משחררים ומתי מחושב עד לרמת המילימטר, זה לא שסתם תפסו את סרני ברחוב והוא החליט לזרוק כמה טיזרים, הכל שם מלמעלה.

ברור שזה הכל חלק מאסטרטגיית השיווק של הדור הבא שלהם, ואתה יודע טוב מאוד שלסוני יש כנראה את מערך השיווק הכי טוב מבין כולן בתחום והם מוכיחים את זה כבר עשרות שנים. אם יש משהו שהם מתמחים בו זה שיווק (אולי בגלל שהם גם חלק מתעשיות הבידור השונות והם באו משם עוד לפני שהיו בקונסולות) ובניית הייפ לקונסולות שלהם, בקיצור אל תלמד את סוני מה חשוב או לא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 מאי 2019, 10:43

אנשים מדברים כבר שנה על הסקארלט, so what?

אתה מדבר על השפעה של ההכרזה כדי לדעת מה הכיוון של סוני לעומת עצמה. נדב מדבר על זה כאילו זה מכה ניצחת במאבק בין הקונסולות. זוטות שיישכחו כאשר יהיה לנו את המפרטים זה לצד זה ומשחקים בפועל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים