נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 08 יוני 2019, 18:02

זה לא טיעון לגופו של עניין. בכל מקרה, עם הטיעון הזה היית יכול להצדיק בזמנו מפעלים לא צודקים רבים שחלפו מן העולם המערבי, כמו מונרכיה, עבדות ופיאודליזם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2019, 20:51

עבדות זה לא שחור ולבן? (ביטוי קצת אירוני בהקשר הזה)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2019, 01:00

מישהו שאל בפאנל של גירס את ג׳ון דימאג׳יו מה ההעדפה המינית של הדמות הראשית בגירס 5, והוא ענה בצורה המושלמת ביותר:

https://clips.twitch.tv/ImportantSpunkyPanTakeNRG

הלוואי והיו עוד יוצרים ואמנים עם ביצים לענות ככה לשאלות מטופשות

עריכה - לינק ביוטיוב:

זה באמת אחד לפנתאון :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2019, 19:17

עכשיו שאני עמוק יותר בERA, עם כמה שאני לא אוהב את ה90% שמאל קיצוני שיש שם, שמתי לב שלאחרונה הודעות פוגעניות כלפי ישראל מביאות לבאנים. למשל ההודעה הזאת זכתה לבאן למשתמש:
Shame the progress Obama made telling Israel to fuck off has basically been wasted.

Would have been nice to continue the distancing ourselves from being so involved with Israel from a foreign policy standpoint.

אז כן, תוקפים כל היום את ישראל, אבל הדיבור אפרטהייד די מטופל שם.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 יולי 2019, 19:34

לא מכיר ולא יודע אבל קונקרטית, הדבר הבעייתי היחיד בהודעה הזו זה השימוש בביטוי fuck off.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 יולי 2019, 19:38

אני גם לא מבין מה הבעיה עם ההודעה הזאת. אין בה רמז לאפרטהייד. בכל מקרה, הבעיה העיקרית שם לדעתי היא הבאנים, לא תוכן ההודעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2019, 21:44

השאלה האמיתית היא האם אני אקבל באן, אני עמוק שם בויכוח על ישראל :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 יולי 2019, 21:59

התשובה כן. כי האופציה השניה היא שאתה תאמין בדעות שלהם, ואין לי חשק שתעשה פה פיגועים בפורום...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יולי 2019, 23:41

קיאו תזהר, אני לא יודע באיזה ויכוח ישראל אתה משתתף אבל אתה צועד על קרח דק וחבל שבגלל זה לא תוכל להגיב שם עוד.

אני מסכים שיאמר לזכותם שכל גילוי או רמז לאנטישמיות זוכה לבאן מיידי, אבל אתה בקלות יכול להצטייר שם כגזען כלפי הפלסתינים אם אתה לא עם ידע עמוק בקוד ה SJW וזה יכול לזכות אותך בבאן מיידי במקרה הטוב לתקופה קצרה שתלמד אותך לא להכנס עוד לדיון שמערער על האקו צ׳מבר ובמקרה הרע לתמיד ואז כבר לא יהיה מה ללמוד עוד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 11:58

bling כתב:קיאו תזהר, אני לא יודע באיזה ויכוח ישראל אתה משתתף אבל אתה צועד על קרח דק וחבל שבגלל זה לא תוכל להגיב שם עוד.

אני מסכים שיאמר לזכותם שכל גילוי או רמז לאנטישמיות זוכה לבאן מיידי, אבל אתה בקלות יכול להצטייר שם כגזען כלפי הפלסתינים אם אתה לא עם ידע עמוק בקוד ה SJW וזה יכול לזכות אותך בבאן מיידי במקרה הטוב לתקופה קצרה שתלמד אותך לא להכנס עוד לדיון שמערער על האקו צ׳מבר ובמקרה הרע לתמיד ואז כבר לא יהיה מה ללמוד עוד :)

אז אתה רומז שלא הייתי צריך להגיד שהפלסטינים לא באמת פליטים מ48׳ כמו שאין יותר פליטים ממלחמת עולם שניה ולמה לעזאזל יש לאום סוכנות פליטים אחת לכל העולם ואחת לפלסטינים שמרשה להם להוריש מעמד פליטות ולהשאר פליט גם אחרי שקבלת אזרחות במדינה אחרת? :)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 יולי 2019, 12:02

DrKeo כתב:עכשיו שאני עמוק יותר בERA, עם כמה שאני לא אוהב את ה90% שמאל קיצוני שיש שם, שמתי לב שלאחרונה הודעות פוגעניות כלפי ישראל מביאות לבאנים. למשל ההודעה הזאת זכתה לבאן למשתמש:
Shame the progress Obama made telling Israel to fuck off has basically been wasted.

Would have been nice to continue the distancing ourselves from being so involved with Israel from a foreign policy standpoint.

סליחה על הבורות אבל מה זה ERA (גוגל לא העלה כלום)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 12:07

sharonbn כתב:
DrKeo כתב:עכשיו שאני עמוק יותר בERA, עם כמה שאני לא אוהב את ה90% שמאל קיצוני שיש שם, שמתי לב שלאחרונה הודעות פוגעניות כלפי ישראל מביאות לבאנים. למשל ההודעה הזאת זכתה לבאן למשתמש:

סליחה על הבורות אבל מה זה ERA (גוגל לא העלה כלום)

היורשת של ניאוגאף, resetera. זה ניאוגאף רק אפילו יותר קיצוני שמאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 13:01

You have been banned for the following reason: User Banned (2 Weeks): Whataboutism, Conflating Citizens with their Leadership, and Dismissing Concerns of Victims of Violence Over Multiple Posts. Your ban will be lifted on Aug 13, 2019 at 10:00 AM.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 יולי 2019, 13:20

טוב, זה לא בלתי צפוי.

לפני יומיים, מעט לפני שהקפצת את הפורום הזה לחיים, שקלתי גם אני לעשות את זה בהקשר של האונס בקפריסין שהתברר כטענת שווא וזה בהמשך לטיעון שעלה פה בעבר שנשים לא בודות טענות על אונס. ויתרתי על זה משום שבלי קשר לעובדה שזה לא היה אונס, מה שהלך שם גורם לי לרצות להקיא.
אני בכל אופן חוזר לזה אבל בהקשר של התנהלות התקשורת ומערכות אכיפת החוק בקפריסין שלא חושפות את פרטי החשודים והתמונות שלהם. החוק שלהם אוסר את זה עד השלב שבו יש גזר דין של בית משפט. מסתבר שזה "אי של שפיות" יחסית לתקשורת ומערכת אכיפת החוק הישראלית שלא כפופות לשום דבר שמזכיר מנהל תקין והצהבהבות שלהם נוטפת וזרחנית.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 יולי 2019, 13:36

גם התקשורת הישראלית לא חשפה את פרטיהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 14:29

InterAl כתב:גם התקשורת הישראלית לא חשפה את פרטיהם.

יש מצב שזה כי רובם היו קטינים, אבל זה באמת מוזר כי לרוב התקשורת הישראלית ישר חמור קופץ בראש במקרים כאלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 15:23

הבנתי דווקא שהרוב אינם קטינים
אגב, החוק בקפריסין עד כמה שהבנתי גם לא רואה בהפצת סרטונים כעבירה, אבל לא ביררתי את זה.

אני כבר לא מעדכן פה כי יש כל כך הרבה שיט בעולם כרגע, אבל הקטע עם האדיוטים בקפריסין גרם לי איכשהו להגיע לבלוגר ישראלי חלאתי במיוחד, שאכן כן פרסם את שמות ותמונות חלק מהצעירים שהיו באורגיה הזו, וזאת גם אחרי שהגיעו פרטים לגבי זה שהיא שיקרה.
הוא בלוגר שכותב לNY TIMES, LA TIMES, POST, ואפילו כתב ל"הארץ". אז בטוויטר הוא המשיך לטעון שהם אנשים ואני רק באתי לעדכן אותו שהוא כנראה לא מעודכן, והבאתי לינקים מאתרים כמו JPOST, YNET וכו' והוא אמר לי שאני סתם מנסה להשמיץ את שמה ושכל האתרים שהבאתי הם של ישראלים והצבא והממשלה כנראה משלמת להם כדי להשמיץ את המתלוננת.
לא מדובר באיזה בור, הוא יהודי עם קשר לישראל וכותב על מה שקורה פה באובססיביות...
זה הבלוג שלו
https://www.richardsilverstein.com/
השמות והתמונות עדיין שם עם אותה כותרת, הוא פשוט הוסיף "עדכון" תחת הכתבה הזו שמפרה איסור פרסום.
בקיצור, שום מקור לא היה מספיק טוב בשבילו, אפילו לא של YAHOO... הוא טען שהכל מגיע מעורך הדין של הצעירים. אז הבאתי לו לינק של "הארץ" בו הוא עצמו כותב לעתים - ואז הוא נתן לי את הBAN. המשכתי בפייסבוק ונתן לי גם שם BAN.

ואז, אתמול, הוא סוף סוף הודה באמת ופרסם מאמר שמסביר למה לא האמין בהתחלה וכל מני תירוצים, אבל יש שם פיסקה נהדרת שהייתי רוצה שתקראו, כי היא באמת משהו שמגיע כאילו מהפרוטוקולים של זקני ציון... מתוך הלינק הבא:
https://www.richardsilverstein.com/2019 ... ed-victim/

"I want to raise another possibility for which I currently have no supporting evidence. Israel and Cyprus have close relations. They are both developing oil and gas fields in the Mediterranean. There have been business deals between Israelis and Cypriots and government-to-government negotiations about how to proceed in developing these lucrative properties. Neither side would want an incident such as this to sour relations. Given Netanyahu’s proclivity to make under the table deals (many of them corrupt) with everyone and his brother, it’s entirely within the realm of possibility that such an arrangement was negotiated to resolve this case."

חשוב לציין שהוא מגדיר עצמו כעיתונאי. עיתונאי שמתחיל משפט במלים שמתחילה הפיסקה הזו הוא אינו עיתונאי :)
אבל ממש שימו לב, הוא מאשים את הרשויות בקפריסין שעשו דיל עם ביבי מתחת לשולחן כדי להפיל את הבחורה הזו. ממש כך. עלילת דם קלאסית. בשביל גז וכסף. לפחות לא מצות הפעם...

קיצר, אתמול עשיתי קצת מחקר ומסתבר שהבן אדם נתבע-סדרתי בכל מה שקשור לדיבה ולשון הרע. הוא מצפצף על החוק ובכוונה מפיץ שקרים, בקרב העוקבים הלא מעטים שלו, שרובם מוסלמים ו/או פעילים בBDS. חלאה אוטו-אנטישמית מהדרגה הגבוהה ביותר...
מפה לשם, עשינו כמה פוסטםי ויראליים בפייסבוק והבנתי שהמשפחות של הערסים האלה ראו אותו ומתכוונים גם כן לתבוע. אז לפחות משהו טוב אולי יצא מהפרשה המגעילה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 יולי 2019, 16:13

InterAl כתב:גם התקשורת הישראלית לא חשפה את פרטיהם.

הכתבים שראיתי בארץ ציינו שהם לא מפרסמים פרטים בגלל החוק הקפריסאי.
החוק הישראלי הרי לא מעניין אותם - הם ידליפו לכתבים זרים ואז יצטטו אותם אבל עם הקפריסאים הם מפחדים להתעסק. ואגב, הסילברסטיין הזה הוא דמות מוכרת מאוד בדיוק בהקשר הזה של הדלפות מצד עיתונאים שמעוניינים להפר צווי איסור פרסום ויש לו רקורד עמוס לעיפא ונסיון עשיר:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7 ... 7%95%D7%92)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 16:38

אה, כן... חשבתי שציינתי את זה בהודעה שלי
הוא חתיכת אפס סדרתי... בתקווה שמתישהו גם ישלם על זה כמו שצריך

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 30 יולי 2019, 16:45

ממה שהבנתי ההדלפות שלו דווקא מגיעות לרוב מתוך מערכת הביטחון ולא מעיתונאים.
אני חושב שגם אין מה להתייחס אליו יותר מדי, אז הוא "מפר" צווי פרסום, ביג דיל. גם ככה לרוב תוך ימים ספורים הם מיותרים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 יולי 2019, 17:21

לבלוגר זר אין מקורות במערכת בטחון של מדינה זרה בצד השני של העולם.
מקורות במערכת הבטחון מדליפים לעיתונאים ובמקומות שבהם יש חשש מצנזורה או צווי איסור פרסום אז החומר מועבר אליו לצורך הלבנה.
צווי איסור פרסום נועדו לצרכים קונקרטיים - אם הם מיותרים כעבור כמה ימים אז אין שום דחיפות ואפשר לפרסם את הדברים כשהצווים מוסרים. אם יש חשד שהצוים לא מוצדקים או שנועדו לכסות על שחיתות אז העיתונאים רשאים לפנות לבג"צ שיש לו גם את ההרשאה וגם את הסמכות לבטל את הצווים האלה.
במקרים רבים, כמו במקרה הזה של הערסים מקפריסין, אין שום מקום לפרסום הפרטים האישיים שלהם. לא לפני ולא אחרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 18:57

כרגע התמונה שלהם עדיין שם וכל הפרטים שלהם למרות שהם כבר שוחררו והתברר שהם קורבן של ״נקמה״, והכותרת נשארה, זה לבד יכול להחשב כהוצאת דיבה או משהו.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 31 יולי 2019, 10:22

DrKeo כתב:היורשת של ניאוגאף, resetera. זה ניאוגאף רק אפילו יותר קיצוני שמאלה.

זה פורום של משחקי וידיאו. מה הקשר? ואני חשבתי שיש פורום פוליטי שלא שמעתי עליו...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 יולי 2019, 10:36

אם עוד לא עודכנת - הכל פוליטי היום.
ואם אתה לא מביע את הדיעות הפוליטיות שלך בפומבי והן לא בדיוק הדיעות של ההמון הזועם - אז אתה נאצי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 31 יולי 2019, 10:43

יש שם פורום OT בדיוק כמו פה. שם בד״כ הפוליטיקה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים