נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 14:45

Laskin כתב:דווקא היה זכור לי שה5S מכר פי 3 מה-5c

אני לא יודע מה המספרים המדוייקים באייפון, אבל קונסולה זה לא אייפון ואני כן יכול להגיד לך שכשהפס4 סלים והפרו היו דנדשות, הסלים מכר פי 3 מהפרו וזה היה כשההפרש מחיר היה 100$, לא 200$ (אם באמת אנחנו מדברים על קונסולה של 500$ וכזאת של 300$). והאמת שהדימוי הזה מושלם כי מדובר בבדיוק אותו דבר, אותה קונסולה שמריצה אותם משחקים כשאחת ב-4K והשניה ב-1080p, זה אשכרה 1 ל-1 מקרה הפרו והסלים. סכום של 500$ הוא מחוץ לטווח של רוב הגיימרים, מי שקונה קונסולה בסכום כזה הוא הקרם של הקרם של הקהל מבחינת הארד קוריות ורוב הקהל יקנה את הפס5 בסביבות ה-300 או 350 דולר. אם אתה משגר עם קונסולה ב-300$, זה חתיכת יתרון.

מעבר לזה יש את היתרון שזה נותן לאנקונדה. השמועות דברו על זה שמיקרוסופט חזו 30% אנקונדה, 70% לוקהארט מבחינת מחירות. אז תחשוב מה זה אומר לגבי למכור קונסולה בהפסד. הנה סתם דוגמה מצוצה מהאצבע כמובן אבל מיועדת להדגים איך עושים קונסולה חזקה יותר בזכות SKU חלש:
- לוקהארט בעלות יצור 300$ ומכירה ב-300$ מה שיפסיד למיקרוסופט בערך 50$ פר קונסולה.
- אנקונדה בעלות יצור 600$ ומכירה ב-500$ מה שיפסיד למיקרוסופט בערך 150$ פר קונסולה.

אם מוכרים באמת ביחס החזוי של מיקרוסופט, 70% לוקהארט ו-30% אנקונדה, מיקרוסופט מפסידה בממוצע 80$ פר קונסולה שנמכרת. כלומר על חלק היא תפסיד 50$, על חלק 150$ ובחישוב בסוף הרבעון יצא להם שקונסולה ממוצעת הפסידה להם 80$.

ואז אפשרות אחרת ובה אין לוקהארט:
- אנקונדה בעלות יצור של 530$ מה שיפסיד למיקרוסופט בערך 80$ פר קונסולה.

אז כמובן שבמקרה הזה שוב מיקרוסופט תפסיד 80$ פר קונסולה בממוצע. אז מה עדיף, מקרה 1 שבו יש אנקונדה שעולה 600$ ליצר או זאת שעולה 530$ ליצר? ברור שזאת שעולה 600$ ליצר, היא תהיה חזקה יותר ועם יותר זיכרון. זה היתרון בשני SKU, פיזור העלויות. מעבר לזה, משתמשי קור מוציאים אלפי דולרים על הקונסולה והקז'ואלים שבריר מזה. מיקרוסופט גם הייתה מרוויחה המון כסף עד סוף חיי כל אנקונדה שנמכרת בשנה הראשונה כך שהיא יכולה להרשות לעצמה להפסיד הרבה כסף פר אנקונדה. ברגע שאין יותר לוקהארט, חלק מהלקוחות שהיו קונים לוקהארט יקנו אנקונדה ולכן מיקרוסופט תמכור להם קוסולה שהם מפסידים עליה יותר כסף אבל הלקוחות הללו עדין יבזבזו פחות.

כלומר אני רואה רק יתרונות ללוקהארט, אלה אם כמובן הפס5 קצת יותר חזקה מהסקארלט ומיקרוסופט במהלך של פאניקה החליטו להפסיד לא מעט על הסקארלט ולמכור אותה ב-400$. ברגע שעושים את זה אין ללוקהארט זכות קיום כי על הלוקהארט אי אפשר להפסיד סכום אסטרונומי של 100$+, הרי הלקוחות שלה הם קז'ואלים יחסית ויקח שנים עד שהם יבזבזו את הסכום הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2019, 15:37

מצטער שאני מרדד את הדיון אבל איזה כיף :D

מצטער קיאו בקטע הזה אני כמו איש דתי, לא משנה כמה רציונאל תדחוף כל הקטע של לוקהארט הריח לי כמו אסון או מטרד במקרה הפחות רע, אני שמח שמפתחים לא יצטרכו לחשוב בכלל על הדבר הזה אפילו בפינה הכי נסתרת בקטדקוד שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2019, 18:18

עוד אישורים לעניין:

זה העורך של The Verge.

גם מאט מ-Era אישר את העניין..שלום ולא להתראות לוקהארט :) אני לגמרי עם בלינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 20:05

תהנו עם אנקונדה חלשה יותר ב400$ :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2019, 20:47

ואולי הם יתמחרו ב 500 כמו שהם תכננו ולא ישנו כלום מה specs? אין שום סיבה שהקונסולה תהיה מוחלשת ממה שהם תכננו כבר, זה שלב מתקדם של בניית הדור הבא, להחליש קונסולה כבר לא יקרה ומה שיצא מהסקרלט זה מה שתוכנן מלחתכילה עוד כשהיתה גם לוקהארט.

במקסימום הם ילכו על איזה קילר מוב ויתמחרו קונסולה שתכננו למכור ב 500 ב 400 במקום כדי לתקוע אצבע לעין של סוני. רווח לכולם כי עכשיו נקבל את האנקונדה ההיא ב 400 עם הפסד גדול למייקרוסופט במקום ב 500 עם הפסד מינימלי יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 02:16

bling כתב:ואולי הם יתמחרו ב 500 כמו שהם תכננו ולא ישנו כלום מה specs? אין שום סיבה שהקונסולה תהיה מוחלשת ממה שהם תכננו כבר, זה שלב מתקדם של בניית הדור הבא, להחליש קונסולה כבר לא יקרה ומה שיצא מהסקרלט זה מה שתוכנן מלחתכילה עוד כשהיתה גם לוקהארט.

במקסימום הם ילכו על איזה קילר מוב ויתמחרו קונסולה שתכננו למכור ב 500 ב 400 במקום כדי לתקוע אצבע לעין של סוני. רווח לכולם כי עכשיו נקבל את האנקונדה ההיא ב 400 עם הפסד גדול למייקרוסופט במקום ב 500 עם הפסד מינימלי יחסית.

בטח שאפשר להחליש קונסולה. בסופו של דבר יש yeilds וכמה שאתה מוכן לשלם פר APU וכמה שאתה מוכן לשלם על צ'יפים של זיכרון וכמה שאתה מוכן לשלם על אכסון.

וכן, סקארלט ב-400$ היא באמת האפשרות היחידה שאני רואה פה להגיד את האמת כי מעבר לאופציה הזאת, לבטל את הלוקהארט זה הפסד לכולם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2019, 13:19

למה לחשוב אבל שיחלישו? הרי זה ברור שכוח זה משהו שמאוד חשוב עבורם וברור שהם גם לא ירצו שוב PR גרוע כמו בתחילת הדור הזה של הוואן חלשה יותר מהפס5. בוא נגיד את האמת, במצב הזה שהם בכזו עמדת נחיתות אם הם יביאו קונסולה שבאותו הכוח של הפס5 רק ב 100$ פחות זה יהיה אחלה של קלף לתחילת הדור, הם לא יחזרו על אותם התנאים שהובילו לכישלון של הדור הנוכחי, הם לא יוציאו קונסולה שנמצאת בעמדת נחיתות או אפילו בעמדה שווה (אותו כוח באותו המחיר) לפס5, אם הם רוצים באמת לערער על סוני אז כדאי שיביאו תמריץ טוב.

מצד שני אני מרגיש עם הגישה של מייקרוסופט שאומרת שפחות חשובות לה המכירות ויותר חשוב לה להכניס כמה שיותר משתמשים לאקו סיסטם שלה שאולי הסקרלט בסכ״ה תשמש כעוד אופציה מבין מבחר של פלטפורמות ושהם בסדר עם זה שהם לא ינצחו את סוני מבחינת מכירות, העיקר שבסך הכל הכולל תהיה להם חדירה משמעותית בשוק. במקרה כזה אולי באמת הם יוציאו עוד קונסולה עם ציפייה למספרים סטייל הוואן (ואולי קצת יותר טובים כי לא תהיה קטסטרופה סטייל קינקט וכוח חלש) ולכן יתמחרו אותה גם בצורה שלא תהווה נטל כלכלי ולכן היא תעלה 500$ אבל גם אז היא לא תהיה בעמדת חולשה מבחינת כוח לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 16:14

bling כתב:למה לחשוב אבל שיחלישו? הרי זה ברור שכוח זה משהו שמאוד חשוב עבורם וברור שהם גם לא ירצו שוב PR גרוע כמו בתחילת הדור הזה של הוואן חלשה יותר מהפס5. בוא נגיד את האמת, במצב הזה שהם בכזו עמדת נחיתות אם הם יביאו קונסולה שבאותו הכוח של הפס5 רק ב 100$ פחות זה יהיה אחלה של קלף לתחילת הדור, הם לא יחזרו על אותם התנאים שהובילו לכישלון של הדור הנוכחי, הם לא יוציאו קונסולה שנמצאת בעמדת נחיתות או אפילו בעמדה שווה (אותו כוח באותו המחיר) לפס5, אם הם רוצים באמת לערער על סוני אז כדאי שיביאו תמריץ טוב.

מצד שני אני מרגיש עם הגישה של מייקרוסופט שאומרת שפחות חשובות לה המכירות ויותר חשוב לה להכניס כמה שיותר משתמשים לאקו סיסטם שלה שאולי הסקרלט בסכ״ה תשמש כעוד אופציה מבין מבחר של פלטפורמות ושהם בסדר עם זה שהם לא ינצחו את סוני מבחינת מכירות, העיקר שבסך הכל הכולל תהיה להם חדירה משמעותית בשוק. במקרה כזה אולי באמת הם יוציאו עוד קונסולה עם ציפייה למספרים סטייל הוואן (ואולי קצת יותר טובים כי לא תהיה קטסטרופה סטייל קינקט וכוח חלש) ולכן יתמחרו אותה גם בצורה שלא תהווה נטל כלכלי ולכן היא תעלה 500$ אבל גם אז היא לא תהיה בעמדת חולשה מבחינת כוח לדעתי.

אם יש לוקהארט אז הם יכולים לעשות אנקונדה חזקה יותר בפחות הוצאות. אם אין ליקהארט אז זה יעלה להם יותר כסף לעשות אותה באותו כוח.

מה מיקרוסופט יעשו? אין לי מושג. לדעתי אם הם חזקים מסוני הם צריכים להיות באותו מחיר. אם הם חלשים מסוני אז הם צריכים צריכים לחתוך אותם מלמטה במחיר.

אני מבין שפיל רוצה להיות בכל מקום במקום תקוע במכשיר אחד בודד, אבל בנתיים xcloud מתרכז רק בניידים וגם כשהוא יהיה בסטרימרים וקונסולות אחרות הוא לא באמת יהיה תחליף לקונסולה נייחת אצל רוב הגיימרים היום. כלומר פיל אולי רוצה להיות בכל מקום עם xcloude אבל זה לא בשל עדין כדי להיות מעבר לאסטרטגית צד ותכנון לעתיד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 יוני 2019, 13:43

ומה אם הם באותו הכח, או שלפחות ההפרש כזה שולי שכל דיון עליו הוא חסר משמעות (נגיד סיטואציה של דור הפס3 וה 360 רק שהפעם החומרות הרבה יותר ישירות וברורות בתי אקזוטיקה סטייל ה CELL ככה שאי אפשר לבלות שנים בוויכוחים על מי יותר חזק ודי ברור מההתחלה שיש נגיד 5-10 אחוז הפרש בלחץ) מה אז כדאי למייקרוסופט לעשות מבחינת תמחור?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2019, 13:57

bling כתב:ומה אם הם באותו הכח, או שלפחות ההפרש כזה שולי שכל דיון עליו הוא חסר משמעות (נגיד סיטואציה של דור הפס3 וה 360 רק שהפעם החומרות הרבה יותר ישירות וברורות בתי אקזוטיקה סטייל ה CELL ככה שאי אפשר לבלות שנים בוויכוחים על מי יותר חזק ודי ברור מההתחלה שיש נגיד 5-10 אחוז הפרש בלחץ) מה אז כדאי למייקרוסופט לעשות מבחינת תמחור?

להוציא אותה באותו מחיר במקביל את הלוקהארט ;)
זאת הסיבה שאני לא חושב שזה יקרה, כי אם הם בטלו את הלוקהארט יש סיבה לביטול ואם היה להן אותה קונסולה באותו מחיר, הלוקהארט הייתה קלף זהב מבחינתם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 יוני 2019, 14:04

שקט עם הלוקהארט הארור הזה, הרעיונות שלך עוד ימיטו עלינו אסון :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2019, 14:11

bling כתב:שקט עם הלוקהארט הארור הזה, הרעיונות שלך עוד ימיטו עלינו אסון :P

מזל שאני לא זה שמחליט את ההחלטות :)

ומה אתה חושב? אתה באמת חושב שאם הסקארלט חלשה מהפס5 (אפילו אם זה רק ב-15%) ואין לוקהארט הם באמת יכולים למכור אותה באותו מחיר כמו סוני ולצפות להיות הצלחה גדולה בדור הבא? כלומר היילו ופורצה בשיגור זה מגניב, אבל מדובר באותם 8 מליון אנשים כך שתקופת השיגור שלהם תהיה חזקה אבל אחרי זה המכירות כנראה יצללו אלה אם פתאום יתחילו להגיע דברים מעולים מצד א' שלהם. גם ה-ONE הייתה SOLD OUT בחודשים הראשונים שלה וכולנו יודעים איך זה נגמר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2019, 10:31

לא, הם חייבים להציג יתרון במחיר מול סוני כל עוד הליינאפ שלהם לא עדיף בצורה מוחצת (וזה משהו שלא קשור להשקה אלא שינוי תפיסה שצריך להבנות במשך שנים ולאבטוח את האמת שזה רלוונטי מספיק מבחינה עסקית לדור הקרוב), אם הם חלשים יותר אז שיביאו ב 50-100 דולר פחות מה לעשות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2019, 12:40

עשיתי קצת חישובי רכיבים על פי התצורה של NAVI והגודל צ'יפ של סקארלט (הגודל צ'יפ של סקארלט זה על פי מדידה של אנשים ב-ERA בסרטון CGI) ויצא לי שעם ליבות RT, אנחנו מדברים על משהו בין 48 ל-52 CU כשכמובן 4 מכובים אז זה 44-48 CU. מעניין אם זה באמת המספר. מה שעוד יותר מעניין הוא המהירות שעון.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 19:12

קיאו דבר איתנו בטוב או לא טוב, לכמה כוח זה מתרגם? :)
_______

אז פיל האריסון התראיין ל CNET והוא אמר שמשחקים בסטרדיה יעלו 60$ מחיר מלא ושהוא לא רואה סיבה לכך שהם יעלו פחות.

אני מנחש שזה צפוי אבל מייקרוסופט וסוני הולכים להרוג את הקונסולה הזו בקלות, הם פשוט יתנו לך ב 60$ לשחק בו גם מקומית וגם להנות מסטרימינג שלו מכל מקום כמו Stadia בעזרת שירותי ה Xcloud וה PSNOW, שלא לדבר על מייקרוסופט שחזקה מאוד בשירותים וב VFM ובטח תתן אחלה אפשרויות מהבחינה הזו. אז מי בכלל צריך את גוגל? איזה ערך מוסף יהיה להם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2019, 19:38

מי שלא רוצה לרכוש קונסולה, כאמור.
פיפא, מאדן, נבא... יש עשרות מליונים שרוכשים קונסולה רק בשביל זה, עכשיו זה יכול להשתנות.
ויש את הערך המוסף של הכל בענן אחד מה שלכאורה אמור לתת חוויות שאי אפשר לספק כרגע. אבל את זה הם צריכים להוכיח.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2019, 20:39

וגם לא תהיה בטא פתוחה לסטדיה - כלומר ''תרשמו מראש, שלמו כסף ורק אז תגלו אם זה עובד לכם טוב או לא...''
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2019, 20:44

bling כתב:קיאו דבר איתנו בטוב או לא טוב, לכמה כוח זה מתרגם :)

אני לא יודע מהירות שעון אבל אני משער שבסביבה הכללית של Vega 64, אם מהירות השעון טובה אז מהר מ-Vega 64.

Laskin כתב:מי שלא רוצה לרכוש קונסולה, כאמור.
פיפא, מאדן, נבא... יש עשרות מליונים שרוכשים קונסולה רק בשביל זה, עכשיו זה יכול להשתנות.
ויש את הערך המוסף של הכל בענן אחד מה שלכאורה אמור לתת חוויות שאי אפשר לספק כרגע. אבל את זה הם צריכים להוכיח.

אז למה להם ללכת עם גוגל? אם הם יעשו xcloud כל משחק שהם יקנו יהיה להם לנצח בחשבון אקסבוקס שלהם, תהיה להם ספריה הרבה יותר רחבה עם משחקים כמו היילו אינפנט או פורצה הורייזן, הם יוכלו לעשות gamepass ותהיה להם גישה למעל למאה משחקים; ובניגוד לגוגל, עוד 7 שנים אקסבוקס עדין תהיה קיימת וכך גם כל הספריה שקנית. סטדיה? מי יודע.

אני לא חושב שיש משהו בענן שיוכל להתחרות ב-15$ לחודש שכולל gamepass ו-xcloud. אם מיקרוסופט תציע את זה אז מדובר באשכרה נטפליקס של משחקים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 20:47

לא הבנתי לאסקין, הרי גם Xcloud יהיה זמין בכל מקום ואני מאמין שגם PSNOW משלב מסויים (במידה ואכן העתיד נמצא שם לסוני לא תהיה ברירה), אז למה בדיוק לקנות משחקים דרך Stadia ולא דרך Xloud שם גם יתנו לך עותק דיגיטלי מקומי (אולי תגלה שהשירות לא יציב מספיק לטווח ארוך ותעדיף כבר לקנות קונסולה? לא יהיה נחמד לדעת שכל הפיפות והמדאנים שקנית לא נזרקו לפח ושהם מחכים לך שם?) ובטח יהיו כל מני הצעות בשילוב שירותי ה Gamepass וה Live שלהם עם אפשרות גם לנגן משחקי בקלוג של משחקי אקס בוקס ופלייסטיישן מדורות קודמים וכו׳

אין לגוגל אף יתרון על התחרות, הם יכולים להפתיע אולי רק בזכות שיווק טוב אם יצליחו, עד עכשיו לפחות לא מרגישים הייפ במיוחד כלפי הפלטפורמה הזו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 21:09

קיאו אני מסכים איתך וכתבתי אותו הדבר ללאסקין אבל מה הכוונה 15$ לחודש שיתנו לך שירות סטייל נטפליקס אצל מייקרוסופט?

מן הסתם אף שירות סטרימינג לא הולך להציע נטפליקס אמיתי כי בכולם בשביל לשחק בוויצ׳ר 4 החדש תצטרך לשלם 60$ מלאים שזה סותר את כל המהות של נטפליקס, רק שאני חושב שמייקרוסופט בעיקר תציע תמורה טובה יותר לאותם 60$ ולדמי מנוי חודשיים של שירותים אחרים שיציעו, לפחות לטווח הקרוב עד שסוני תיישר איתם קו ברמת השירותים שלהם גם.

גוגל על הנייר לא רלוונטית בכלל מול מפלצות הגיימינג האלו, יש להם הרבה מה להוכיח כרגע כדי שאנשים יראו בהם שחקן רציני שיכול לאיים על הסטטוס קוו הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2019, 21:12

bling כתב:קיאו אני מסכים איתך וכתבתי אותו הדבר ללאסקין אבל מה הכוונה 15$ לחודש שיתמו לך שירות סטייל נטפליקס אצל מייקרוסופט?

מן הסתם אף שירות סטרימינג לא הולך להציע נטפליקס אמיתי כי בכולם בשביל לשחק בוויצ׳ר 4 החדש תצטרך לשלם 60$ מלאים שזה סותר את כל המהות של נטפליקס, רק שאני חושב שמייקרוסופט בעיקר תציע תמורה טובה יותר לאותם 60$ ולדמי מנוי חודשיים של שירותים אחרים שיציעו, לפחות לטווח הקרוב עד שסוני תיישר איתם קו ברמת השירותים שלהם גם.

גוגל על הנייר לא רלוונטית בכלל מול מפלצות הגיימינג האלו, יש להם הרבה מה להוכיח כרגע כדי שאנשים יראו בהם שחקן רציני שיכול לאיים על הסטטוס קוו הנוכחי.

גיימפאס מציע היום ב10$ לחודש מבחר של 100+ משחקים, חלקם ממש חדשים ויש את כל צד א׳ של מיקרוסופט ואינדים שיוצאים day one בשירות. אם בשילוב עם xcloud הם יקחו נניח 15$ בחודש, אתה מקבל שירות הזרמה עם ספריה מידית של 100+ משחקים, זה אשכרה נטפליקס.

הרי תחשוב על איך נטפליקס עובד, הם מממנים סרטים וסדרות חדשים שהם מפיקים שיוצאים ישר לשירות הזה day one מה שנכון גם למקרוסופט עם היילו או פורצה או outer worlds למשל. בנוסף יש בנטפליקס לא מעט סדרות וסרטים ישנים יותר מגיעים מכל עולם הטלביזיה והקולנוע בדיוק כמו שמיקרוסופט מביאה דברים כמו pes או ac או מטרו; משחקים קצת יותר ישנים מצד ג׳. כלומר ברגע שמיקרוסופט מספקת את השירות הזה בענן ללא קונסולה, זה אשכרה נטפליקס של משחקים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 21:15

שמע זה ממש אחלה, מייקרוסופט השקיעה חזק בדור הזה בשירותים שונים (בניגוד לבלעדיים) וזה אולי לא התבטא מבחינה מסחרית אבל אני מרגיש שזה הולך מאוד להשתלם להם בדור הבא, ובכל זאת, שירות שבו צריך לשלם 60$ למשחק חדש שאתה רוצה הוא כבר לא נטפליקס בספר שלי לא יעזור :)

עם המהות של הדברים שלך אני מסכים כאמור, משם זו סתם סמנטיקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2019, 21:19

bling כתב:שמע זה ממש אחלה, מייקרוסופט השקיעה חזק בדור הזה בשירותים שונים (בניגוד לבלעדיים) וזה אולי לא התבטא מבחינה מסחרית אבל אני מרגיש שזה הולך מאוד להשתלם להם בדור הבא, ובכל זאת, שירות שבו צריך לשלם 60$ למשחק חדש שאתה רוצה הוא כבר לא נטפליקס בספר שלי לא יעזור :)

עם המהות של הדברים שלך אני מסכים כאמור, משם זו סתם סמנטיקה.

אין הכל בנטפליקס, זה לא שספיידרמן החדש יוצא בנטפליקס. ספיידרמן יצא לקולנוע, עוד חצי שנה לבלוריי, עוד 10 חודשים הוא יגיע לכל מני ערוצי סרטים של הוט ויס ועוד שנה וחצי הוא יגיע לנטפליקס (אולי, עכשיו עם דיסני פלוס אני בספק). כנ״ל כאן, הוויצ׳ר 4 לא יגיע לגיימפאס אבל אולי כשהוא יהיה בן שנתיים הוא יגיע. וכן, כמו נטפליקס, מה שלא מגיע לשירות אתה קונה בכסף. כלומר לאנשים יש מנוי לנטפליקס וגם במקביל הם קונים את הבלוריי של הסרט החדש הזה שאין אותו בנטפליקס.

כלומר אני לא אומר שהשירות הזה הוא סוף המשחק, עשית מנוי וסגרת פינה על עולם הגיימינג. זה כמו נטפליקס, שירות בתשלום חודשי שנותן לך גישה מידית לאלפי שעות של בידור שחלקו משחקים סופר חמים שמגיעים לשם day one. בדיוק כמו נטפליקס, כשיש משהו לא זמין בשירות, אתה צריך ללכת למקור חיצוני לרכוש אותו. היתרון של מיקרוסןפט על נופליקס הוא שכל מה שחסר בשירות אפשר לקנות אצלם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 21:23

טוב שכנעת אותי, קשה להתווכח עם האנלוגיה הזאת וזה באמת אפילו יותר טוב מנטפליקס כי אפשר לקנות גם הכל דרכם במקום ללכת למקורות אחרים (כמו קולנוע, בלו ריי או שירותי סטרימינג מתחרים סטייל HBO, דיסני וכו׳), למייקרוסופט יש חתיכת קילר ביד, מעניין עד כמה זה יתבטא מבחינת מכירות והצלחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2019, 21:26

bling כתב:טוב שכנעת אותי, קשה להתווכח עם האנלוגיה הזאת וזה באמת אפילו יותר טוב מנטפליקס כי אפשר לקנות גם הכל דרכם במקום ללכת למקורות אחרים (כמו קולנוע, בלו ריי או שירותי סטרימינג מתחרים סטייל HBO, דיסני וכו׳), שמע למייקרוסופט יש חתיכת קילר ביד, מעניין עד כמה זה יתבטא מבחינת מכירות והצלחה.

יש!
* קונפטי *

אגב, אנחנו מדברים על קז׳ואלים והכל אבל אם נניח זה יעבוד טוב בארץ, כשחקן פלייסטיישן שכנראה יקנה רק פס5 לא יגרה אותך לעשות מנוי לחודשיים כדי לנסות קצת את סגת היילו, גירס, פורצה הורייזן וכל מני משחקים של האולפנים של מיקרוסןפט? זה די מפתה, בלי קונסולה, בלי מחוייבות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים