The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2013, 18:27

DrKeo כתב:נראה לי שאני אלך על HARD, יש לי סבלנות ואני ממילא מסוג האנשים שעושים ישר RESTART למשימה בספלינטר סל כשמגלים אותי.

במשחק הזה, זה באמת לא הכרחי. לברוח ולהסתתר, עד שהאויבים מתחילים לחפש באזור אחר של השלב, זו טקטיקה יעילה והמשחק ממש מעודד אותך להשתמש בה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 יוני 2013, 02:39

בדיוק באתי לכתוב מה שסטיק אמר,במשחק הזה לא עושים ריסטארט כשמתגלים,כשאתה מתגלה all hell breaks lose ועכשיו אתה מנסה לשרוד את זה,בין אם זה אומר שאתה מספיק לפרק מישהו במכות,לברוח ולהסתתר ולנסות שוב או בין אם זה אומר שאתה מחליט לירות בכל מי שמסתער ולהמלט על נפשך כשבאים עוד וכו׳ תן למשחק ולסיטואציה להתפתח באופן דינאמי,לפעמים יש מקרים שזה די טרחני לא להתגלות בכלל ואתה רק מנסה לצאת עם כמה שפחות נזק לך ולמשאבים,למשל איזור צפוף עם הרבה אויבים,התגנבתי לראשון וחנקתי אותו למוות ומשם התקדמתי לאיזור מפתח כשיש לי תצפית לא רעה על חלק גדול מהאויבים,זרקתי בקבוק לאמצע הרחבה שמשך את רוב האלו שבסביבה ומשם זרקתי בקבוק תבערה ונפטרתי מחלק גדול מהם,את השאר סיימתי כבר עם נשק קר.
ואת האסטרטגיה הזו גיבשתי אחרי שהתגלתי מספר פעמים באותו קטע ונהרגתי ולמדתי איך כדאי לנהוג פעם הבאה,אם כל פעם הייתי עושה ריסטארט כשמתגלה זה היה מאוד טרחני ולא הייתי נהנה מהסיפוק של המהלך שגיבשתי,בקיצור הבנת את הקטע :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 29 יוני 2013, 19:52

Eyal708 כתב:אני משחק על הארד ולפעמים אני מרגיש שחושפים אותי בלי סיבה מיוחדת,אבל לרוב הקושי הוא הוגן ופשוט צריך לחשוב טוב לפני כל תנועה.

זה לא רק בהארד. יש רגעים תמוהים.

Nuckleus כתב:דרך אגב, מתתי יותר מ100 פעמים, אבל זה לא היה מתסכל, כי הם נדיבים עם הצ'קפוינטס.

שמתי לב שלאחר כמה מיתות באותו מקטע, הוא מחזיר אותך לנקודה רחוקה יותר. במקום דקה אחורה, אתה חוזר 4 דקות אחורה. זו גישה מעניינת שמגדילה את המוטיבציה לשחק כמו שצריך, בלי להמר יותר מדי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 29 יוני 2013, 20:04

bling כתב:בדיוק באתי לכתוב מה שסטיק אמר,במשחק הזה לא עושים ריסטארט כשמתגלים,כשאתה מתגלה all hell breaks lose ועכשיו אתה מנסה לשרוד את זה,בין אם זה אומר שאתה מספיק לפרק מישהו במכות,לברוח ולהסתתר ולנסות שוב או בין אם זה אומר שאתה מחליט לירות בכל מי שמסתער ולהמלט על נפשך כשבאים עוד וכו׳ תן למשחק ולסיטואציה להתפתח באופן דינאמי,לפעמים יש מקרים שזה די טרחני לא להתגלות בכלל ואתה רק מנסה לצאת עם כמה שפחות נזק לך ולמשאבים,למשל איזור צפוף עם הרבה אויבים,התגנבתי לראשון וחנקתי אותו למוות ומשם התקדמתי לאיזור מפתח כשיש לי תצפית לא רעה על חלק גדול מהאויבים,זרקתי בקבוק לאמצע הרחבה שמשך את רוב האלו שבסביבה ומשם זרקתי בקבוק תבערה ונפטרתי מחלק גדול מהם,את השאר סיימתי כבר עם נשק קר.
ואת האסטרטגיה הזו גיבשתי אחרי שהתגלתי מספר פעמים באותו קטע ונהרגתי ולמדתי איך כדאי לנהוג פעם הבאה,אם כל פעם הייתי עושה ריסטארט כשמתגלה זה היה מאוד טרחני ולא הייתי נהנה מהסיפוק של המהלך שגיבשתי,בקיצור הבנת את הקטע :)

אני משחק על survival, ברמה הזאת לפעמים חייבים לעשות ריסטארט כי אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לבזבז תחמושת, אני מנסה לעשות כל קטע בדרך הכי חסכנית שאפשר, זה קשה וזה לוקח זמן, במיוחד בלי היכולת שמיעה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 21:33

Blue&Black כתב:אני משחק על survival, ברמה הזאת לפעמים חייבים לעשות ריסטארט כי אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לבזבז תחמושת, אני מנסה לעשות כל קטע בדרך הכי חסכנית שאפשר, זה קשה וזה לוקח זמן, במיוחד בלי היכולת שמיעה

אתה משחק על הישרדות+?
זה לא אמור להיות קל יותר אפילו עם כל היכולות שפתחת?
דרך אגב איך הולכים הגביעים,האם הישרדות+ פותח את כל הגביעים של רמות הקושי כולל אלו שללא +?

המשחק מאוד חסכני בגביעים,אני עד עכשיו עומד על 0 אחוז ואני כבר כמה שעות במשחק :P

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2013, 21:41

הגביע היחידי שהשגתי היה על סיום המשחק, ובמשחק שכזה זה נהדר.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 29 יוני 2013, 22:05

bling כתב:אתה משחק על הישרדות+?
זה לא אמור להיות קל יותר אפילו עם כל היכולות שפתחת?
דרך אגב איך הולכים הגביעים,האם הישרדות+ פותח את כל הגביעים של רמות הקושי כולל אלו שללא +?

המשחק מאוד חסכני בגביעים,אני עד עכשיו עומד על 0 אחוז ואני כבר כמה שעות במשחק :P

אתה חייב לסיים את המשחק קודם על survival כדי לפתוח +survival
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 22:28

Blue&Black כתב:אתה חייב לסיים את המשחק קודם על survival כדי לפתוח +survival

מה!?
איזה באסה רציתי להתחרע על הרמה הכי קשה עם כל היכולות :(

זה מהמשחקים הבודדים שאני אעשה בהם משחק חוזר,עכשיו אני מתלבט אם ללכת על קשה+ ולהנות מכל היכולות או להתחיל משחק שואתי על רמת הישרדות.
אני מנחש שלא סיימת על פלוס,מעניין אותי לדעת מה הולך שם מבחינת אויבים ורמת קושי באופן כללי,בבאטמן בפלוס היו אויבים מתקדמים ורבים יותר על ההתחלה והם ממש שינו את כל המבנה של ההתקלויות,יש לך מושג מה שונה פה?
ומה אתה ממליץ לי אחרי שאני אסיים על הרמה הקשה, הישרדות או שעדיף קשה+ בהנחה שאני לא אסיים יותר מפעמיים?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 30 יוני 2013, 02:23

bling כתב:מה!?
איזה באסה רציתי להתחרע על הרמה הכי קשה עם כל היכולות :(

זה מהמשחקים הבודדים שאני אעשה בהם משחק חוזר,עכשיו אני מתלבט אם ללכת על קשה+ ולהנות מכל היכולות או להתחיל משחק שואתי על רמת הישרדות.
אני מנחש שלא סיימת על פלוס,מעניין אותי לדעת מה הולך שם מבחינת אויבים ורמת קושי באופן כללי,בבאטמן בפלוס היו אויבים מתקדמים ורבים יותר על ההתחלה והם ממש שינו את כל המבנה של ההתקלויות,יש לך מושג מה שונה פה?
ומה אתה ממליץ לי אחרי שאני אסיים על הרמה הקשה, הישרדות או שעדיף קשה+ בהנחה שאני לא אסיים יותר מפעמיים?

אני סיימתי אותו על פלוס בנורמל, אין שום שינוי באויבים, הכל נשאר זהה, אפילו כל הcollectbles חוזרים למקומם, מה שיש לך זה כל השדרוגים של הנשקים מהסיבוב הקודם והשדרוגים הפיזיים של ג׳ואל מהכדורים, אתה גם לא מתחיל עם ארסנל הנשקים שלך מהסיבוב הקודם, הם אומנם משודרגים אבל אתה שיג אותם במקומות בהם הם מופיעים בשחק. זה ביאס אותי.
אני פשוט התחלתי על נורמל, סיימתי בפלוס את כל השדרוגים ואספתי את כל הדברים. עכשיו אני בsurvival ואז עובר לפלוס שלו. צריך לסיים לפחות פעמיים את המשחק בשביל הרמה הזאת כדי לדעת טוב איפה בערך האויבים, לדעת למתי לשמור תחמושת וכו׳.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 יוני 2013, 21:19

Blue&Black כתב:אני סיימתי אותו על פלוס בנורמל, אין שום שינוי באויבים, הכל נשאר זהה, אפילו כל הcollectbles חוזרים למקומם, מה שיש לך זה כל השדרוגים של הנשקים מהסיבוב הקודם והשדרוגים הפיזיים של ג׳ואל מהכדורים, אתה גם לא מתחיל עם ארסנל הנשקים שלך מהסיבוב הקודם, הם אומנם משודרגים אבל אתה שיג אותם במקומות בהם הם מופיעים בשחק. זה ביאס אותי.
אני פשוט התחלתי על נורמל, סיימתי בפלוס את כל השדרוגים ואספתי את כל הדברים. עכשיו אני בsurvival ואז עובר לפלוס שלו. צריך לסיים לפחות פעמיים את המשחק בשביל הרמה הזאת כדי לדעת טוב איפה בערך האויבים, לדעת למתי לשמור תחמושת וכו׳.

וואי נשמע מעפן,אז אולי כבר נעבור להישרדות ולא נשחק עם הפלוס,עד כדי כך הישרדות הרבה יותר קשה מהארד?
קצת נשמע לי מוגזם כל ההכנה שלך לקראת דרגת הקושי הזו.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 30 יוני 2013, 16:45

bling כתב:וואי נשמע מעפן,אז אולי כבר נעבור להישרדות ולא נשחק עם הפלוס,עד כדי כך הישרדות הרבה יותר קשה מהארד?
קצת נשמע לי מוגזם כל ההכנה שלך לקראת דרגת הקושי הזו.

לא באמת התכוננתי לרמה הזאת, פשוט סיימתי את המשחק על נורמל פעמיים וזה עזר לי להכיר טוב כל שלב ואיך לפעול.
אני לא שיחקתי בהארד אז אני לא יודע כמה ההבדל בקושי, אבל המשאבים באמת דלים ובלי יכולת השמיעה זה מאתגר אבל מוסיף למתח וכיף לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 01 יולי 2013, 19:47

Death_119 כתב:לשמחתי, גם אני סוף, סוף קיבלתי אותו מZavvi. מניח שאתחיל לשחק בו עוד איזה שבועיים, לא יכל לחכות.

סליחה על הOT, אבל תוך כמה זמן הגיע לך מיום ההזמנה? אני הזמנתי ב21 ועדיין לא הגיע ;S
CooKie Monster מ-Vgames לשעבר.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 01 יולי 2013, 13:16

CaptainWoopy כתב:
סליחה על הOT, אבל תוך כמה זמן הגיע לך מיום ההזמנה? אני הזמנתי ב21 ועדיין לא הגיע ;S

הגיוני בהחלט, לפי דעתי הזמן היחיד שאפשר להתחיל להתלונן הוא החל משלושה שבועות. (אגב, עצם זה שהזכרת את התאריך אני חושב שאתם צריכים לזכור שעכשיו הגיע הזמן של העסקת ילדים בדואר ישראל, הגיע הזמן להיות עם היד על הדופק בקשר לחבילות שצריכות להגיע אליכם.)

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 01 יולי 2013, 13:53

SgtDonowitz כתב:הגיוני בהחלט, לפי דעתי הזמן היחיד שאפשר להתחיל להתלונן הוא החל משלושה שבועות. (אגב, עצם זה שהזכרת את התאריך אני חושב שאתם צריכים לזכור שעכשיו הגיע הזמן של העסקת ילדים בדואר ישראל, הגיע הזמן להיות עם היד על הדופק בקשר לחבילות שצריכות להגיע אליכם.)

אל תלחיץ אותי :x הזמנתי ב350 שקל ולא באלי שהחבילה שלי תיגנב על ידי איזה פאג או משהו :?
מה שמוזר זה שראיתי שאנשים אומרים שהמשלוח שלהם מZAVVI הגיע תוך שבוע שבוע וחצי.. אני מחכה כבר עשר יום, אבל כן, אתה די צודק, הזמן היחיד שממנו באמת אפשר להתלונן זה שלוש שבועות..

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יולי 2013, 17:18

CaptainWoopy כתב:

נשלח יומיים לפני השחרור. אני חושב שזה היה ה14.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 02 יולי 2013, 00:41

סיימתי את המשחק על survival. האמת לא היה נורא בכלל, הצלחתי לשמור ולחסוך טוב את המשאבים ולא יצא שהייתי בלי שום תחמושת, יש כמה רגעים שאפשר לעבור בהתגנבות מוחלטת שחוסכים הרבה כאב ראש ותחמושת, במיוחד בסוף. סך הכל היה מאתגר בצורה הנכונה ובאמת הרגשתי שזה הישרדות, אבל לא מנע ממני את הכיף
תמונה

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 02 יולי 2013, 07:48

Blue&Black כתב:סיימתי את המשחק על survival. האמת לא היה נורא בכלל, הצלחתי לשמור ולחסוך טוב את המשאבים ולא יצא שהייתי בלי שום תחמושת, יש כמה רגעים שאפשר לעבור בהתגנבות מוחלטת שחוסכים הרבה כאב ראש ותחמושת, במיוחד בסוף. סך הכל היה מאתגר בצורה הנכונה ובאמת הרגשתי שזה הישרדות, אבל לא מנע ממני את הכיף

כל הכבוד! :D
אגב שון, יש במשחק New Game+?

Death_119 כתב:נשלח יומיים לפני השחרור. אני חושב שזה היה ה14.

סבבה, תודה. אני מקווה שזה יגיע אליי בקרוב :|

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 03 יולי 2013, 01:09

CaptainWoopy כתב:
כל הכבוד! :D
אגב שון, יש במשחק New Game+?

סבבה, תודה. אני מקווה שזה יגיע אליי בקרוב :|

כן אני עכשיו בsurvival+
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יולי 2013, 02:25

היה לי עכשיו התקף לב עם המשחק הזה,בדיוק בקטע ש
ספויילר: הצג
שאלי עוזרת לי מרחוק עם הרובה אחרי המלון פותחים איזו דלת של חנות ושם היא אומרת לי שאני צריך להקפיץ אותה,אני מחפש מחפש ולא מופיע לי הפנייה של כפתור המשולש,טענתי מחדש,עשיתי שמירה נוספת ושוב,לא משנה כמה פעמים ניסיתי אין הפנייה להקפצה!
בשלב הזה ממש התחלתי להזיע-האם נתקלתי בבאג הכי מוזר אי פעם ועכשיו נשרפו לי שעות שלמות של משחק? אני במצב שממש לא הייתי מתפלא כי המשחק הזה קורע את האמא של הפס3 השמן שלי כמו שאף משחק לא קרע בעבר,אשכרה הוצאתי אותו מחוץ לארונית מרוב שהוא מתחמם ופולט קולות של בואינג 747 כשאני משחק במשחק.
אנשים באינטרנט הזהירו שמכשירים שמנים מההשקה כבר נשרפו ממנו,לאורך כל המשחק חוויתי המון תקלות איתו כשפתאום אין דיאלוגים ואי אפשר לטעון פריטים מהתפריט ואז הסוני עושה ריסטארט כשמנסים להכריח אותו לסגור את המשחק ולצאת לתפריט!
אז בקיצור,לא העליתי בדעתי שהמשחק תקין כי הרי המכשול הזה כל כך נמוך והרי הקפצתי אותה מעל מכשולים יותר גבוהים מזה, להפתעתי אחרי שיטוט ביוטיוב גיליתי שהמשחק שלי היה תקין וצריך לקחת את העגלה ובעזרתה לדחוף את אלי-איזה טמטום :roll: ,נראה לי אני היחיד בהיסטוריה שנעזר בguide על הקטע כזה אבל באמת שרק רציתי לדעת שהמשחק תקין :oops:
אלו אגב הקטעים היחידים שאני מוצא מעט מטופשים וחסרי טעם במשחק-כל הקטע של להעביר קרשים וכו' כאילו נוטי רצו להוסיף עוד מכניקת גיימפליי כמו פאזלים אבל הם ידעו שאין דרך לעשות זאת בעולם ריאליסטי שכזה אז הם הלכו על "פאזלים" סביבתיים מטופשים לרוב למרות שבאמת אין בהם צורך והמשחק היה מאוד מגוון גם בלעדיהם,אבל עד עכשיו הם סכ"ה לא היו מזיקים למרות שלא הוסיפו במיוחד-פה הם שברו שיא חדש עם מכשול בגובה 5 ס"מ שעוד צריך עגלה שהיה מטומטם ברמות אבל נשמתי לרווחה מכך שהפעם אין בעיה עם הסוני שלי.

כל התקלות הללו והשטויות שגורמות לי להרגיש כל רגע פראנואידי עם המשחק שמא הוא שוב הולך להתקע וצריך לעשות ריסטארט ממש מבאסות ומוציאות אותי מהמשחק והעולם,במיוחד שאין לי ספק שאני משחק כרגע במשחק הדור שלי ואחד הטובים אי פעם,אני ממש ממש מת על המשחק הזה ולא רק העולם והאווירה כמו שנוטי דוג מומחים בלעשות כ default אלא להפתעתי ביחס לאנצ'רטד גם על הגיימפליי המדהים שלו שהוא הכוכב האמיתי,הגיימפליי כל כך טוב ומגוון ומרגיש מדהים שאני אשכרה רועד פיזית עם השלט בידיים בחלק מהעימותים (ואני לא צוחק...),זה ללא ספק המשחק הכי אינטנסיבי ששיחקתי אי פעם וכואב לי הלב שדווקא איתו אני חווה כל כך הרבה בעיות טכניות :/

כל זה גורם לי לחשוב פעמיים אם לקנות פס4 בדגם ההשקה,הרי עם הפס3 שלי היה לי הרבה מזל שהוא בכלל עובד עד עכשיו כל השנים הללו אבל אפילו בתסריט החיובי שיצא לי מסתבר שמשחקי סוף דור שסוחטים לו את הצורה הוא מריץ עם טונות של בעיות,אולי אין ברירה אלא לחכות איזה שנה כדי שתסריט שכזה לא יחזור על עצמו,כל משחק אחר שהיו בו קצת בעיות בשנה האחרונה של הפס3 הייתי סופג,אבל דווקא עם המשחק הזה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2013, 10:16

נשמע ממש מבאס... לי יש גם פס3 שמן, 40 גיגה, אני חושב שבכל התקופה שלי איתו הוא נתקע אולי פעמיים, אף פעם לא במשחק הזה (למזלי).

נסה לנקות אותו טוב טוב :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יולי 2013, 11:22

bling כתב:היה לי עכשיו התקף לב עם המשחק הזה,בדיוק בקטע ש
ספויילר: הצג
שאלי עוזרת לי מרחוק עם הרובה אחרי המלון פותחים איזו דלת של חנות ושם היא אומרת לי שאני צריך להקפיץ אותה,אני מחפש מחפש ולא מופיע לי הפנייה של כפתור המשולש,טענתי מחדש,עשיתי שמירה נוספת ושוב,לא משנה כמה פעמים ניסיתי אין הפנייה להקפצה!
בשלב הזה ממש התחלתי להזיע-האם נתקלתי בבאג הכי מוזר אי פעם ועכשיו נשרפו לי שעות שלמות של משחק? אני במצב שממש לא הייתי מתפלא כי המשחק הזה קורע את האמא של הפס3 השמן שלי כמו שאף משחק לא קרע בעבר,אשכרה הוצאתי אותו מחוץ לארונית מרוב שהוא מתחמם ופולט קולות של בואינג 747 כשאני משחק במשחק.
אנשים באינטרנט הזהירו שמכשירים שמנים מההשקה כבר נשרפו ממנו,לאורך כל המשחק חוויתי המון תקלות איתו כשפתאום אין דיאלוגים ואי אפשר לטעון פריטים מהתפריט ואז הסוני עושה ריסטארט כשמנסים להכריח אותו לסגור את המשחק ולצאת לתפריט!
אז בקיצור,לא העליתי בדעתי שהמשחק תקין כי הרי המכשול הזה כל כך נמוך והרי הקפצתי אותה מעל מכשולים יותר גבוהים מזה, להפתעתי אחרי שיטוט ביוטיוב גיליתי שהמשחק שלי היה תקין וצריך לקחת את העגלה ובעזרתה לדחוף את אלי-איזה טמטום :roll: ,נראה לי אני היחיד בהיסטוריה שנעזר בguide על הקטע כזה אבל באמת שרק רציתי לדעת שהמשחק תקין :oops:
אלו אגב הקטעים היחידים שאני מוצא מעט מטופשים וחסרי טעם במשחק-כל הקטע של להעביר קרשים וכו' כאילו נוטי רצו להוסיף עוד מכניקת גיימפליי כמו פאזלים אבל הם ידעו שאין דרך לעשות זאת בעולם ריאליסטי שכזה אז הם הלכו על "פאזלים" סביבתיים מטופשים לרוב למרות שבאמת אין בהם צורך והמשחק היה מאוד מגוון גם בלעדיהם,אבל עד עכשיו הם סכ"ה לא היו מזיקים למרות שלא הוסיפו במיוחד-פה הם שברו שיא חדש עם מכשול בגובה 5 ס"מ שעוד צריך עגלה שהיה מטומטם ברמות אבל נשמתי לרווחה מכך שהפעם אין בעיה עם הסוני שלי.

כל התקלות הללו והשטויות שגורמות לי להרגיש כל רגע פראנואידי עם המשחק שמא הוא שוב הולך להתקע וצריך לעשות ריסטארט ממש מבאסות ומוציאות אותי מהמשחק והעולם,במיוחד שאין לי ספק שאני משחק כרגע במשחק הדור שלי ואחד הטובים אי פעם,אני ממש ממש מת על המשחק הזה ולא רק העולם והאווירה כמו שנוטי דוג מומחים בלעשות כ default אלא להפתעתי ביחס לאנצ'רטד גם על הגיימפליי המדהים שלו שהוא הכוכב האמיתי,הגיימפליי כל כך טוב ומגוון ומרגיש מדהים שאני אשכרה רועד פיזית עם השלט בידיים בחלק מהעימותים (ואני לא צוחק...),זה ללא ספק המשחק הכי אינטנסיבי ששיחקתי אי פעם וכואב לי הלב שדווקא איתו אני חווה כל כך הרבה בעיות טכניות :/

כל זה גורם לי לחשוב פעמיים אם לקנות פס4 בדגם ההשקה,הרי עם הפס3 שלי היה לי הרבה מזל שהוא בכלל עובד עד עכשיו כל השנים הללו אבל אפילו בתסריט החיובי שיצא לי מסתבר שמשחקי סוף דור שסוחטים לו את הצורה הוא מריץ עם טונות של בעיות,אולי אין ברירה אלא לחכות איזה שנה כדי שתסריט שכזה לא יחזור על עצמו,כל משחק אחר שהיו בו קצת בעיות בשנה האחרונה של הפס3 הייתי סופג,אבל דווקא עם המשחק הזה?

אני דווקא שמח שהיו את החלקים האלו של פאזלים סביבתיים קטנים. הם דרך מאוד מוצלחת לעשות שינוי פייסינג, כדי לשמור על עניין במשחק ולא נתקלתי בשום מקום שבו הם נראו לי לא הגיוניים, כמו מה שאתה מתאר פה.

בנוגע לבעיות הטכניות, זה באמת נשמע באסה וחבל שזה הורס לך קצת את החוויה מהמשחק המדהים הזה.
אני קניתי את הדגם המקורי של הPS2 והוא התקלקל לי (העינית, שעלה איזה 300 שקל לתקן). גם את ה360 המקורי (בערך - רק את שנראתה אותו הדבר, אבל כבר תוקנה בה בעיית הטבעת) קניתי וגם בו היתה לי בעיה (גם בכונן דיסקים).
כל המכשירים שקניתי בדגם חדש יותר, עבדו לי ממש משולם. הGBA SP לא עשה שום בעיות. ה360 החדשה עובדת נהדרת. הPS3 השניה לא עושה שום בעיות.

בכלל, אני בכל מקרה קונה קונסולות רק אחרי תקופה מסוימת שהן בשוק, כי אני מחכה לספריית משחקים טובה שאף פעם אין בהשקה וגם הפעם זה לא יהיה שונה, ככה שאני בהחלט חושב שעדיף לחכות לגירסא שניה, של מכשיר, שגם תהייה שקטה יותר ותתחמם פחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יולי 2013, 12:16

לאסקין איך אתה ממליץ לנקות אותו?
הבנתי שיש איזו שיטה שמשתמשים בה טכנאים שממריצה את המאוורר וגורמת לו להעיף את כל האבק אבל אני חושש לנסות.
חשבתי גם על פירמוט אבל שוב,לא ניסיתי את זה ואני אשמח אם מישהו שניסה יוכל לאמר לי עד כמה זה בטוח ואם זה בכלל משפר משהו.

קאוטיק,אתה באמת חושב שבקטע שתיארתי זה היה פאזל מוצלח? אני משער שאתה לא זוכר כי יש הרבה רגעים כאלו במשחק אבל תאמין לי שאם הספיקה לי תקלה שמרחפת מעל הראש שכל רגע יש בעיות עם המשחק כדי לחשוב שהוא לא הגיוני בשיט אז הוא אכן היה מטופש ברמות,בכל זאת פתרתי משחקים שהם נטו פאזלים כמו פורטל,ICO,לימבו,קוואנטום קונדראום (כן הפלוס גורם לך לסיים משחקים בינוניים...) ככה שאתה לא באמת חושב שנפלתי על פאזל במשחק כמו TLOU שדורש להעביר את אלי מעל מכשול.
כמובן שאם המשחק היה עובד חלק לא הייתי נחפז להכנס ללחץ ולחשוב שהלכה לי ההתקדמות אבל זה רק אומר עד כמה הוא מטופש אם הלחץ של התקלה גרם לי להתנהג בצורה שכזו וללכת ליוטיוב.

חוץ מהפאזל הספציפי הזה הם סכ"ה לא מפריעים לי במיוחד אבל הם גם לא מוסיפים הרבה,אפילו באנצ'רטד הפלטפורמה האוטומטית היתה אומנם בלי גיימפליי אבל לפחות הוסיפה סינמטיות וקצת מנוחה מהקרבות שחשובה לפייסינג ועדיף שתהיה שם מאשר שלא (כמובן שהכי עדיף אם באנצ'רטד 4 היא תהיה גם עם סקיל),ב TLOU הסביבות כבר יחסית רחבות ויש מספיק מנוחה מהקרבות ופייסינג סבבה בשיטוט בעולם ,אני חושב שאם יש משהו שעשוי בצורה פחות מעולה במשחק אלו הקטעים האלה שדי חוזרים על עצמם וחסרי דמיון,אבל זה באמת קשקוש קטן ושולי ביחס לחבילה הכוללת.

ואני מסכים איתך בנוגע לכך שעדיף לחכות לגרסה שנייה,גם הדגם הזה אגב עבר החלפת עינית אבל זה נראה לי פעוט ביחס לאנשים שהוא נשרף להם ככה שלא ציינתי את זה.
הבעיה היא שלפעמים קשה להתאפק במיוחד שיש לי מכרים בארה"ב שיכולים לשלוח לי את המכשיר משם (גם את הפס3 הבאתי משם) וזה כיף לחוות את כל ההתרגשות של ההשקה,אבל השנה זה צפוי להיות קל יותר מהרגיל להתאפק בהתחשב בזה שהליינאפ של המשחקים שיוצאים לדור הישן טוב בהרבה מכל מה שיש לקונסולות החדשות להציע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 יולי 2013, 12:39

לי יש PS3 60GB שמן שנקנה בהשקה, ואת האמת הבעיות שאני חווה איתו די מוזרות..
הוא לא עושה לי בכלל בעיות של תקיעות, טעינה איטית, רעשים של מטוס, קריסות או כל בעיה שאנשים עם PS שמן מתלוננים מפעם לפעם. לא במשחק הזה, לא באנצ'רטד, לא בGOW או כל שאר המשחקים הכבדים גרפית שאתה יכול לחשוב עליהם.
אבל, יש לי בעיה מוזרה בגרפיקה של חלק מהמשחקים (ובחלק אין שום בעיה) ושמתי לב שהיא בדרך כלל קשורה למנוע הגרפי של המשחק, כך למשל הייתה לי הבעיה בGTA4 ובRDR, בכל הפיפא שעברו אצלי במרוצת השנים או בAC והמשכיו אבל לא הייתה לי באנצ'רטדים ובTLOU, או בטרילוגיית רסיסטנס, KZ או COD.
אני אפילו לא יודע ממש איך לתאר את ה"בעיה בגרפיקה" הזאת.. במקרים הפשוטים (RDR או GOW) פשוט דברים כמו קרני שמש או ברקים ולפעמים סתם דברים רנדומלים היו מפוקסלים ובצבעים לא קשורים כדרך קבע או סתם הגיעו ממקומות לא קשורים (קרני שמש מהרצפה למשל) ובמקרים קשים יותר (AC, GTA, פיפא ועוד כמה) אחרי זמן מסוים של משחק עצמים התחילו "להשתגע" באופן שאני לא ממש יודע להסביר ( :oops: ) אבל המקרים האלו בדרך כלל הפכו את המשחק ללא שחיק לגמרי שכן המסך ניהיה עמוס והמשחק או קרטע לגמרי או שפשוט לא היה אפשר לראות כלום.

בקיצור.. פעם הבאה אני אחכה לאיזה סלים או משהו

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 יולי 2013, 22:30

bling כתב:לאסקין איך אתה ממליץ לנקות אותו?
הבנתי שיש איזו שיטה שמשתמשים בה טכנאים שממריצה את המאוורר וגורמת לו להעיף את כל האבק אבל אני חושש לנסות.
חשבתי גם על פירמוט אבל שוב,לא ניסיתי את זה ואני אשמח אם מישהו שניסה יוכל לאמר לי עד כמה זה בטוח ואם זה בכלל משפר משהו.

את האקס בוקס שלי ניקיתי מלא פעמים, לא מאמין שבסוני זה "מוסבך". קנה ספריי אויר ותנקה... אל תעשה את זה בתוך הבית כמובן :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יולי 2013, 14:31

The last of us הצלחה אדירה באנגליה (ואין סיבה שגם לא בארה״ב רק אין נתונים):מדובר במשחק הראשון ב 2013 שנמצא בראש טבלת המשחקים המוכרים בממלכה ארבעה שבועות רצוף,יותר מביושוק ודד איילנד הנוראי שהחזיקו 3 ויותר גם מטומב ריידר שהחזיק שבועיים,כשנזכרים שבעצם מדובר פה באקסלוסיבי שיוצא על פלטפורמה אחת ושהטבלה לא כוללת דיגיטלי כשהמשחק היה זמין בחנות של סוני מהיום הראשון מבינים את גודל ההישג.
http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-08-uk-chart-the-last-of-us-holds-top-spot-for-four-weeks

אז מי אמר שמותגים חדשים עם גיימפליי טוב ומאתגר לא יכולים למכור כמו לחמניות חמות בסוף הדור? דיסהונורד עשה זאת שנה שעברה (רק בלי הקטע של הגיימפליי המאתגר אבל ללא ספק כיפי ורחוק מלהיות שטחי או מטומטם) ו Tlou עושה זאת עכשיו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים