במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 22:04

Klayman כתב:אני חושב שהאוקולוס החדשה היא די ככה... אולי הרזולוציה לא משוגעת, אבל אין חיבורים מעבר לכבלים למחשב (לא הקווסט, הריפט S)

אני בטוח שהוא במצב הרבה יותר טוב, אבל הוא ממש רק קצת יותר חד מהריפט המקורית או הVIVE (הוא 1.8 מליון פיקסלים פר עין לעומת 1.3 מליון) ואני מחפש משהו רציני יותר. למשל האינדקס או הVIVE PRO ועוד לא מעט קסדות כיום הן 2.3 מליון פיקסלים פר עין אבל לדעתי זה עדין לא שם. כלומר זה נהדר, אבל אפילו לא מתקרב ל-1440p (שזה 3.6 מליון) ואנחנו מדברים על מסך שנמצא סנטימטרים מהעין, לא מסך מחשב או טלביזיה. קשה לתאר כמה הרזולוציה נמוכה כרגע ולדעתי זה לא יגיע למקום שזה באמת מרגיש טוב עד שלא יהיה מסך עם צפיפות דומה ל-4K (שזה 4 מליון פר עין). לצערנו על פי ג'ון קורמאק זה יקח עוד זמן כי מסכי סלולרי לא עולים יותר ברזולוציה וחברות הבינו ש-4K בסלולרי זה מיותר ולא מוכר מכשירים מה שלא עוזר למחירי המסכים הללו לרדת. כלומר כנראה שרק כשהנפח מכירות של VR יהיה גבוה מספיק, רק אז תהיה הצדקה לשים מסך 4K בקסדה וזה יכול לקחת עוד זמן.

הקסדה שיש לי עכשיו הייתה חינם אבל אני ממש אהיה מוכן להוציא על זה מהכיס שלי כסף ביום שהמסך יספק בערך 4 מליון פיקסלים פר עין, המעקב יהיה INSIDE OUT והקסדה תהיה אלחוטית. זה היום שבו אני אקנה קסדת VR מכספי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אוקטובר 2019, 23:14

אני עדיין מחכה ש-VR יבשיל לפני שאקפוץ פנימה,ואני מתבייש לומר שעד כה לא ניסיתי אפילו קסדה כזו :(
מבחינתי,זה מה שאני רוצה בהדסט VR:
1. Fovated Rendering
2. FOV רחב משמעותית
3. קונטרולר בסגנון של זה של האינדקס עם זיהוי תנועה לרמת האצבעות
4.כמו שקיאו אמר,רזולוציה,הרבה,הרבה יותר גבוהה+ שימוש ב-OLED או אם ירצה אלוהים micro led עם קצב ריענון של לפחות 120HZ.
5. קסדות קומפקטיות יותר ופחות מאסיביות
6. שימוש ב-virtual link כחיבור בודד ויחיד למחשב/קונסולה

או במילים אחרות: נדבר בעוד 5 שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 23:28

יש דברים שהם חובה, יש דברים שהם סתם נוחיות. ה-FOV אחלה ממש, אפילו בVIVE וכבר היום יש FOV הרבה יותר טוב ממנו. FOVATED RENDERING רק ישפיע לך על הביצועים וכיום הביצועים נהדרים, כלומר זה משהו שאפשר לפתור אותו עם כוח ברוטאלי של המחשב שלך ולא ממש משנה הטכנולוגיה בקסדה. גם ה-FPS והזמן תגובה ממש אחלה, ברור שעדיף 120HZ על 90HZ אבל זה לא משהו שמשפיע יותר מדי.

לדעתי, אחרי שעות לא מעטות ב-VR, הרזולוציה, הSETUP והחוטים הם הבעיות האמיתיות. כל דבר מעבר הוא פינוק. כלומר מעקב INSIDE OUT, חיבור אלחוטי למחשב ומסכים חדים הם מה שבאמת מפריד בין קסדה מדהימה לקסדה MEH. שאר הקטגוריות? אני בטוח שהן ממילא יהיו יותר טובות מכל מה שקיים היום בשוק וכבר עכשיו ה-VIVE העתיקה שלי סבבה לגמרי בכולן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 23:58

בדור הקרוב של הקונסולות לא נראה לי שנקבל את שלושתם. נקבל אלחוטיות ואינסייד אאוט אבל על חשבון רזולוציה, זה ההימור שלי. במחשב כמובן שנקבל, אבל אני לא רואה אותם מצליחים למכור יותר מדי יחידות של מכשיר באלף דולר.
ואני דווקא בעד לפתוח הימורים - כמה יחידות של קסדות סוני תמכור בדור הבא, ואני מהמר מעל 15 מליון :)
צריך מספר אז אתן 17.6 :D

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 17 אוקטובר 2019, 09:04

swym כתב:
sharonbn כתב:סיימתי את xcom 2. אחרי שהתגברתי על עקומת הלימוד, המשחק תפס אותי והצלחתי לסיים אותו ברמת beginner
עכשיו אני רוצה להתחיל מחדש ברמת veteran. אם יהיה לי כוח אז בפעם השלישית אנסה ironman
למי שאוהב את הסוגה והסגנון - זה משחק טוב מאד.

כן, שרפתי גם עליו וגם על המשחק הראשון מעל 100 שעות ושתי ריצות בכל אחד (פלוס נתתי צ'אנס ל-long war במשחק הראשון, אבל פרשתי באמצע כי זה התחיל להיות טרחני להחריד בשלב מסוים). קשה בהתחלה להתרגל למשחק השני בגלל הדברים שהוא עושה קצת שונה (stealth, טיימרים, הרמה האסטרטגית), אבל אחרי שמתרגלים למכניקות החדשות אז המשחק הראשון מתחיל להרגיש פתאום קצת מיושן בהשוואה.

ואללה, זה בדיוק מה שקרה לי עם long war .

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 17 אוקטובר 2019, 09:09

עברתי על הספריה של משחקים שקניתי בבאנדלים. רובם הותקנו, נוסו למשך רבע שעה והלכו לפח (מזל שעלו בסביבות דולר) היוצא מן הכלל היה costume quest שהיה גם משעשע וגם גיימפליי חביב. לקח בערך 4 שעות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוקטובר 2019, 09:27

swym כתב:
Klayman כתב:בגלל שכמעט אין לי זמן בית בשבוע וקצת האחרונים, אבל הרבה מאוד זמן דרכים, חזרתי ל dead cells בסוויצ'. אחרי שמסיימים אותו על הרמה הראשונה, נפתחת רמה חדשה ( boss cell 1),שבה יש אויבים חדשים, קשוחים יותר, אסטרטגיית המשחק הרגילה שסיגלתם לרמה הראשונה כבר לא עובדת בכלל ואתם צריכים ללמוד איך לשחק מחדש. כמובן שבינתיים היו כמה עדכונים חינמיים שהוסיפו 2 בוסים חדשים ועוד כמה שלבים/מיני שלבים.
אני חושב שזה אחד המשחקים שהשקעתי בו הכי הרבה בדור הזה,ואני עדיין נהנה מכל רגע כמעט.

כן, זה משחק מצויין. ובתכלס הרמה של המשחק לפני שהוא עבר איזון ביציאה הרשמית היתה יותר קרובה לרמת הקושי של ב-BC1... לצערי על המחשב האישי זה קשה להצדיק לחזור אליו לכל כך הרבה ריצות נוספות רק בתקווה להגיע יום אחד ל5BC, אבל אם היה לי סוויץ' זה כנראה היה משחק ברירת המחדל שלי כי הוא פשוט אידיאלי לפלטפורמה.

אני משחק בו מהחודש השני שלו ב Early Access, ככה שעברתי את כל האיזונים והשינויים השונים והמשונים. אין ספק שהגרסא הנוכחית קלה יותר ברמת הבסיס, אבל עדיין מספקת אתגר לא פשוט. עם BC1 אני מצליח להגיע לHand of the King די בעקביות, אבל לא מצליח לנצח אותו. בכללי, אני מאמין שהרוב המכריע של האנשים לא יגיע לעולם ל BC5.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 אוקטובר 2019, 16:13

ניצלתי את החודש חינם בUplay בשביל להתחיל את Assassin's Creed Odyssey, ובדיעבד זו היתה בחירה נהדרת.
למרות הבדלים מהותיים, המשחק הזה הוא הדבר הכי קרוב לSkyrim שיצא לי לשחק בו - לפחות בקטע של עולם משחק גדול ופתוח שמרגיש שיש בו המון דברים שונים לעשות (בדיוק מספיק גיוון בשביל שהמשימות לא ירגישו רפטיטיביות), ועם הרבה הסחות דעת מוצלחות בזמן שאתה בדרך ליעד שלך. זה מרגיש כאילו הוא הרבה יותר מהsum of its parts - ולמרות חוסר עקביות באיכות הכתיבה, כמה ממשימות הצד הן מהטובות ביותר שיצא לי לשחק.

הבעיה היחידה שלי היא שאחרי בערך 50 שעות אני רק 75% לתוך העלילה הראשית (ועם DLC שאמורים לתת עוד כמה עשרות שעות של משחק), ועכשיו צריך לשאול את עצמי אם יהיה עדיף מתישהו לחדש את המנוי ב-15 יורו בתקווה לסיים את המשחק, או לחכות לרכישה אטרקטיבית של גרסת הגולד שלו בהזדמנות אחרת.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 אוקטובר 2019, 18:41

אני עשיתי אותו דבר, אודיסי זה משחק האססין קראש הראשון שנית ברצח אליו מאז בלק פלאג, אני חושב שבעיקר שמבחינת גיימפלי ועלילה הוא כמעט לא קשור לפרנצייז ובזה עובי עשו עבודה מצויינת, אני כנראה יחכה לסייל כדי לקנות ולסיים אותו כי אם אני רוצה לשחק אותו באופן מעמיק יקל לי יותר מחודש אחד.

ובעניין עקיף, הלאנצר של יובי עובד ונראה מצויין והיה לי לי כיף לעבוד איתו בכל החודש ניסיון הזה, בניגוד ללאנצר בטא של xbox pass שאני משחק איתו בשבוע האחרון, הרבה משחקים לא עובדים ממנו כמו שצריך, אין שירות תמיכה כדי להבין את התקלות ובכללי מרגיש שהמשחקים עליו רצים לאט, הזוי שדווקא תוכנה שאמורה להתממשק בצורה אופטימלית עם ווינדוס עובדת ככה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 18:45

אני רוצה לשחק באודסי אבל תמיד יש הרגשה שהac הבא מעבר לסיבוב :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 אוקטובר 2019, 13:12

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מסכים עם סטיק. משחק מדהים לשחק בו, בעיקר עם אזניות, אבל גיימפליי שיותר מזכיר משחק אייפון כמו אינפיניטי בלייד או משהו כזה, ההשוואה לדארק סולס ממש משונה לי כי המשחק ממש ממש קל, אז אף פעם לא הייתי באמת ב״מתח״ בקרבות שלו... הייתי במתח בגלל דברים אחרים :)

אינפיניטי בלייד? לא הגזמנו קצת? יש קרבות ספציפים במשחק הזה ששחקתי אותם 4-5 פעמים, למשל העוגן עשה לי צרות לא קטנות. אולי אחרי שעולים דרגות 90% מהקרבות קלים אבל פאק, אינפיניטי בלייד? זה משחק שעומדים בו במקום ועושים סווייפ לאחד מארבעה כיוונים. זה משחק עם נשקים סופר מספקים, תנועה מצויינת של הדמות ועולם אנטרקטיבי ברמות שלא ראינו אבל הקרבות אכן קלים למדי. אז ככה מתארים אותו? אנפיניטי בלייד?

אני יודע שהבנת שלא התכוונו לקונטרול, אבל החלטתי להשתלט על זה כדי להגיד שהקרב השני עם תומאסי היה ממש מציק לי...
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 אוקטובר 2019, 13:39

swym כתב:ניצלתי את החודש חינם בUplay בשביל להתחיל את Assassin's Creed Odyssey, ובדיעבד זו היתה בחירה נהדרת.
למרות הבדלים מהותיים, המשחק הזה הוא הדבר הכי קרוב לSkyrim שיצא לי לשחק בו - לפחות בקטע של עולם משחק גדול ופתוח שמרגיש שיש בו המון דברים שונים לעשות (בדיוק מספיק גיוון בשביל שהמשימות לא ירגישו רפטיטיביות), ועם הרבה הסחות דעת מוצלחות בזמן שאתה בדרך ליעד שלך. זה מרגיש כאילו הוא הרבה יותר מהsum of its parts - ולמרות חוסר עקביות באיכות הכתיבה, כמה ממשימות הצד הן מהטובות ביותר שיצא לי לשחק.

הבעיה היחידה שלי היא שאחרי בערך 50 שעות אני רק 75% לתוך העלילה הראשית (ועם DLC שאמורים לתת עוד כמה עשרות שעות של משחק), ועכשיו צריך לשאול את עצמי אם יהיה עדיף מתישהו לחדש את המנוי ב-15 יורו בתקווה לסיים את המשחק, או לחכות לרכישה אטרקטיבית של גרסת הגולד שלו בהזדמנות אחרת.

בגלל דברים כאלו וגם פוטנציאל מכירה יד שניה
אני מעדיף לקנות פיזית
יש לי את אודיסי בגרסה פיזית הxbo x
אני בינתיים שומר בצד לסיים מישחקי גולד וגימפאס
בps4/xbo
הבעיה שלי עם הסדרה זה מחזור של דברים
אבל כן יש אלמנט ממכר בלנקות את המפה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 אוקטובר 2019, 20:13

סיימתי את קונטרול, בערך

ספויילר: הצג
מסתבר שהייתי ממש ממש קרוב לסוף ויכלתי לסיים את זה בחצי שעה עוד לפני שבוע, אבל אני מכור למאסטר האנטר והוא קיבל עדכון ראשון מאז ההרחבה אז העניין נדחה. אבל בסוף הגעתי לסוף האמיתי (שהיה די אנטי קליימקס, כמעט כמו הפייק סוף), אבל גם הוא היה סוג של פייק סוף במובן מסוים.. המשחק ממשיך, אתה מקבל חליפה יפה בהתאם לתפקיד וצריך לנקות את הבניין. בכל מקרה עשיתי חיפוש בגוגל ומסתבר שיש 28 משימות במשחק (לא בטוח אם זה כולל את המשימות עם טיימר של 20 דקות שכל הזמן היו קופצות לי והייתי מתעלם מהם כי לא היה נראה שיש בהם סיפור, רק גלים של אויבים) ואני השלמתי רק 16, לא יודע אם כאשר אתה עושה את כולם אתה מקבל סוף סודי או אמיתי או וואט אבר (ככה זה מרגיש לפחות) אבל אם יש אחד כזה אני כנראה כבר יראה אותו ביוטיוב כי למרות שדי אהבתי את המשחק, אני מרגיש שמציתי את העניין ויש לי יותר מידי משחקים להגיע אליהם.
סה"כ בעיני משחק רמדי קלאסי על היתרונות והחסרונות של המשחקים שלהם מאז אלן וויק - אני אוהב איך שהם מעבירים סיפור in game ויוצרים אווירה, אני פחות אוהב את הגיימפלי לופ והאויבים, למרות שג'סי עצמה, במיוחד אחרי שאתה פותח את כל היכולות שלה, זה הכי טוב שלהם לטעמי מאז מקס פיין. אהבתי מאוד את הפיזיקה במשחק, לאורך כל המשחק הייתי נותן דאשים לכל עבר רק בשביל לראות את הכל מתפרק :)
מעבר לזה, לפני היציאה שלו נאמרו על המשחק שני דברים שהדליקו אותי - שיש שם אויבים על הצד הלאבקראפטי ושזה משחק מטרוידוניה. לתחושתי הם נכשלו בשני האספקטים האלה. קודם כל האויביים לאורך רוב המשחק היו סתם אנשים או דמויי אנוש ככה שזה לא היה ממש נוכח, אבל גם כאשר כבר הגענו לשם באחת המשימות הצד עם הבחור ההוא שצריך להסתכל על המקרר (מצחיק), לא התלהבתי במיוחד, לא מהעיצוב של החרק הענק ההוא עם העין, ולא מהעיצוב של הקרב נגדו שהיה ממש מעצבן. בקשר למטרוידוניה, לפחות ממה שאני שיחקתי זה לא היה ממש נוכח? יעני בקטע של לקבל יכולת ולפתוח איתה איזורים שלא יכלת להגיע אליהם קודם. מלבד הריחוף שנתן לך להתקדם בסיפור הראשי וגם מצאתי בעזרתו איזה שני "סודות" - אחד מהם בטעות - שנותנים לך נקודה אחת של יכולת (אני מניח שיש עוד כאלה), לא ממש הרגשתי שאני משחק משחק מטרוידוניה, את כל ההתקדמות שלך אתה עושה בעזרת מפתחות ולפחות בסיפור הראשי אתה לא ממש חוזר למקומות שכבר היית בהם, זה בעיקר במשימות צד. בכלל המבנה של הסיפור הופך את כל האספקט של החקירה לדי לינארי, אתה מקבל משימה, מגיע לאיזור שאתה צריך להגיע אליו ובודק קצת בפינות של המקום, אבל לא מעבר לזה. גם לא זכור לי שהיו קיצורי דרך משמעותיים או חיבור בין איזורים שאתה פותח לאורך המשחק - זה רק המעלית ו fast travel. ככה שמקסימום הייתי מגדיר אותו כלייט מטרוידוניה, שזה בסדר גמור, אבל פשוט לא מה שחשבתי שהוא יהיה.

אגב, הסרטונים האלה של הדוקטור לאורך המשחק הזכירו לעוד מישהו את יוזמת דהארמה מ"אבודים" או שזה רק אני שקיבל פלאשבק לסדרה ההיא?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוקטובר 2019, 20:40

לגמרי הזכיר גם לי את אבודים :).
רק שבאבודים שנאתי את זה וכאן זה היה זהב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוקטובר 2019, 22:24

סיימתי לשחק את Detroit: Become Human. אקצר - סיפור מוצלח מאוד סה''כ גם אם יש לו כמה נקודות חלשות יחסית, אבל עושה עבודה מעולה. סאונד מצויין ומשחק מוצלח של הדמויות. גרפיקה עוצרת נשימה לפעמים (ברור לי למה זה ניתן במבנה המשחק הזה). מה שהכי חשוב - הבחירות שעושים במשחק הן מעולות, לא פעם גרמו לי לגרד את הראש ולבדוק מה אני חושב שהדמות הייתה עושה (לא שתמיד יש לך זמן לזה). הבחירות משמעותיות מאוד! קוואנטיק דרים עשו דבר חכם ביותר לדעתי, ומראים לכם בכל סוף קטע, את תרשים הזרימה ששיחקתם, לאן אתם התפצלתם וסטטיסטיקה עולמית (ושל החברים שלכם) וכו'. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שהרגשתי (וגם ראיתי במו עיניי) שהבחירות שלי מייצרות ממש את ''הסיפור שלי'', ולא משהו שסתם קבוע מראש. בטח כשראיתי שחלק מהבחירות שלי, משותפות סה''כ ל1% מהשחקנים.

ממליץ עליו בחום, למרות הקטעים הפחות זורמים ומוצלחים בסיפור עצמו. התוצאה הסופית היא שלם שעולה בהרבה על סך חלקיו.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2019, 13:39

Klayman כתב:סיימתי לשחק את Detroit: Become Human. אקצר - סיפור מוצלח מאוד סה''כ גם אם יש לו כמה נקודות חלשות יחסית, אבל עושה עבודה מעולה. סאונד מצויין ומשחק מוצלח של הדמויות. גרפיקה עוצרת נשימה לפעמים (ברור לי למה זה ניתן במבנה המשחק הזה). מה שהכי חשוב - הבחירות שעושים במשחק הן מעולות, לא פעם גרמו לי לגרד את הראש ולבדוק מה אני חושב שהדמות הייתה עושה (לא שתמיד יש לך זמן לזה). הבחירות משמעותיות מאוד! קוואנטיק דרים עשו דבר חכם ביותר לדעתי, ומראים לכם בכל סוף קטע, את תרשים הזרימה ששיחקתם, לאן אתם התפצלתם וסטטיסטיקה עולמית (ושל החברים שלכם) וכו'. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שהרגשתי (וגם ראיתי במו עיניי) שהבחירות שלי מייצרות ממש את ''הסיפור שלי'', ולא משהו שסתם קבוע מראש. בטח כשראיתי שחלק מהבחירות שלי, משותפות סה''כ ל1% מהשחקנים.

ממליץ עליו בחום, למרות הקטעים הפחות זורמים ומוצלחים בסיפור עצמו. התוצאה הסופית היא שלם שעולה בהרבה על סך חלקיו.

עשית לי חשק, אז נכנסתי לחנות של אפיק לקנות אותו, אולי אפילו יש עליו מבצע ליל כל הקדושים? ואז ראיתי שהוא לא יצא בכלל עדין למחשב :(
שחקת על הפס4?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוקטובר 2019, 13:51

יאפ. נראה ומשוחק שם מעולה. ממליץ לך ממש בחום כשיגיע למחשב. הוא שווה כל רגע בסוף.
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2019, 19:16

מפעיל את outer worlds בקונסולה...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 19:19

מה, הטקסט קטן מדי??
מקווה שלא פישלו עם זה, ממש חשוב לקרוא בו הכל

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2019, 19:23

נכנסתי לתפריט ובקושי ראיתי את ההגדרות, לא ממש התחלתי לשחק (זה התחיל להוריד עדכון השקה) אבל הבנתי מחלק מהביקורות שזו בעיה של ממש גם במשחק עצמו ועדיף להמתין לפאטץ' - פאטץ' ההשקה לא נוגע לזה. אני אבדוק יותר מאוחר איך זה ממש נראה בשיחות. קצת מבאס שזה לא play anywhere כך שאין סנכרון שמירות בין המחשב לאקסבוקס, זה משחק שממש היה נהנה מזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 19:34

Klayman כתב:סיימתי לשחק את Detroit: Become Human. אקצר - סיפור מוצלח מאוד סה''כ גם אם יש לו כמה נקודות חלשות יחסית, אבל עושה עבודה מעולה. סאונד מצויין ומשחק מוצלח של הדמויות. גרפיקה עוצרת נשימה לפעמים (ברור לי למה זה ניתן במבנה המשחק הזה). מה שהכי חשוב - הבחירות שעושים במשחק הן מעולות, לא פעם גרמו לי לגרד את הראש ולבדוק מה אני חושב שהדמות הייתה עושה (לא שתמיד יש לך זמן לזה). הבחירות משמעותיות מאוד! קוואנטיק דרים עשו דבר חכם ביותר לדעתי, ומראים לכם בכל סוף קטע, את תרשים הזרימה ששיחקתם, לאן אתם התפצלתם וסטטיסטיקה עולמית (ושל החברים שלכם) וכו'. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שהרגשתי (וגם ראיתי במו עיניי) שהבחירות שלי מייצרות ממש את ''הסיפור שלי'', ולא משהו שסתם קבוע מראש. בטח כשראיתי שחלק מהבחירות שלי, משותפות סה''כ ל1% מהשחקנים.

שיחקת בהאבי ריין? גם שם זה הרגיש ככה כל הקטע של הבחירות המשמעותיות והרגשת ״הסיפור שלך״, רק שפה לפי הדיווחים הם לקחו את זה לרמה הבאה וזה עוד יותר דינאמי ומסועף מהאבי ריין.

המסקנה שלך בסוף זה גם משהו שיצאנו איתו בזמנו אחרי שסיימנו את האבי ריין (לפחות אלו ששיחקו בו בזמן אמת), סוג של שלם שגדול בהרבה מסך חלקיו, משחק חוויתי. רק שפה אתה מדווח גם על סיפור מוצלח מה שבשום אופן אי אפשר לאמר על האבי ריין, שם זה יותר רגעים ו scenarios מוצלחים אבל הסיפור עצמו כשלם הוא קטסטרופה. נחמד לראות שדייויד קייג׳ הצליח להראות שיפור מהבחינה הזאת :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 19:42

BiA כתב:נכנסתי לתפריט ובקושי ראיתי את ההגדרות, לא ממש התחלתי לשחק (זה התחיל להוריד עדכון השקה) אבל הבנתי מחלק מהביקורות שזו בעיה של ממש גם במשחק עצמו ועדיף להמתין לפאטץ' - פאטץ' ההשקה לא נוגע לזה. אני אבדוק יותר מאוחר איך זה ממש נראה בשיחות. קצת מבאס שזה לא play anywhere כך שאין סנכרון שמירות בין המחשב לאקסבוקס, זה משחק שממש היה נהנה מזה.

כן, למרות שזה גם משחק שאחרי שמסיימים אותו אין הרבה מה לחזור אליו... מה שכן, הייתי הכי שמח בעולם אם היה יוצא פאץ׳ של סופים נוספים. זה מסוג המשחקים שקצת חבל לי שלא הלכו לכיוון הזה. אבל הוא כל כך מעוצב בקפדנות שאני לא באמת יכול להתלונן. וגם שישאירו משהו למשחק הבא שלהם, שאני מוכן לשלם עליו היום מחיר מלא מבלי לדעת עליו דבר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 19:48

לאסקין, יש מצב שהתבלבלת בין outer worlds ו-outer wilds :)

אני אגב הולך להתחיל אותו גם, אני משחק במחשב אז אין בעיית טקסט קטן :)

אני אתקין אותו כשאני אסיים את גירס 5, יש לי SSD קטן :/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2019, 20:25

הייתי גם מתחיל במחשב אבל האמת שאני מחכה לראות אם ומתי תחזור הבעיה אצלי במחשב, אז אני מפחד להתחיל שם משחק של 30+ שעות ובאמצע להיתקע בלי דרך לשחק :|

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 21:43

כן! התבלבלתי. הוא בדיוק יצא בפס4 אז קישרתי בראש שלי כי אני רוצה כל הזמן להלל אותו ^_^

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 112 אורחים