נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 22:26

כן, אבל מיקרוסופט כבר אמרה את זה על הוואן X ובסוף הכל היה שקרים ואין שום תמיכה :)
סוני כבר עמוק בפנים ומכרה בערך 5 מליון יחידות של הקסדה בערך הכי גרועה בשוק. עם משהו מעט יותר טוב ומתחילת הדור ועם הספרייה שלהם אני חושב שבדור הבא הם בכיף יכולים למכור 20 מליון כאלה, זה צובר תאוצה... שוב, זה לא ה-דבר שייתן להם נצחון, כמו השלט אם יהיה שם יתרון, אבל יש יותר ויותר משחקי מציאות משומה ממש טובים וזה כן יהיה משהו עם משקל כלשהו עבור מליוני גיימרים בדור הבא. כמה מליונים? לא יודע, אבל לא 5000 ;)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אוקטובר 2019, 22:34

לדעתי גם לא 20 מיליון..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 23:04

PS VR 2 ימכור יותר טוב מ-PS VR 1, אבל זאת לא הולכת להיות הסיבה לקנות פס5 על גבי סקארלט חוץ מאשר אצל כמות קטנטנה של אנשים. אני אגדיל ואגיד שיש יותר אנשים שבחרו אקסבוקס או פלייסטיישן על בסיס שאחת לבנה והשניה שחורה ואיך זה משתלב להם בסלון מאשר בגלל PS VR 2.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אוקטובר 2019, 23:09

אני בטוח שגם ל-MS יהיה haptic feedback בשלט שלהם,אחרי הכל הם היו החלוצים עם ה-impulse triggers אז אני בטוח שהם ירצו לפתח את הכיוון הזה בשלט הבא. אני גם לא אתפלא אם הם סוף סוף יטמיעו חיישני תנועה סטייל הסיקסאקסיס של הדואל שוק בקונטרולר,כהכנה אפשרית לקסדת VR בהמשך שתדרוש קונטרולר כזה במינימום,הם אפילו לא חייבים לפתח אותה בעצמם,תספיק איזו תאימות לאוקולוס או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 23:23

Uncle Pey'j כתב:אני בטוח שגם ל-MS יהיה haptic feedback בשלט שלהם,אחרי הכל הם היו החלוצים עם ה-impulse triggers אז אני בטוח שהם ירצו לפתח את הכיוון הזה בשלט הבא. אני גם לא אתפלא אם הם סוף סוף יטמיעו חיישני תנועה סטייל הסיקסאקסיס של הדואל שוק בקונטרולר,כהכנה אפשרית לקסדת VR בהמשך שתדרוש קונטרולר כזה במינימום,הם אפילו לא חייבים לפתח אותה בעצמם,תספיק איזו תאימות לאוקולוס או משהו כזה.

אני חושב שזה הכיוון שלהם להתחשב במהלכים של ספנסר בשנים האחרונות, פשוט תחבר כל קסדת VR שעובדת עם חלונות בדיוק כמו שאתה יכול לחבר כל טלביזיה לאקסבוקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 23:53

אם יעשו זאת זה בהחלט יעזור לצמצם את הפער ברשימת היתרונות של כל אחת

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אוקטובר 2019, 14:58

https://www.planet3dnow.de/vbulletin/threads/433472-AMD-OPN-Erneuerung-Chaos-eine-Uebersicht-der-neuen-AMD-CPUs-und-APUs
מישהו בEra מצא את זה,נראה שמחפירות נוספות במספרים הסידוריים של המוצרים הבאים של AMD נראה שהמספר הסידןרי של flute שהוא כמעט בוודאות הפס5 (מופיע כAPU עם מעבד 8C/16T בתדר 3.2ghz) נראה שמכיל 32mb קאש l3. היו שמועות שאולי המעבד של הפס5 יראה חיתוך בקאש ל8 מגה,אז אם הפרטים מדויקים זה עוד חדשות מעולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 15:09

החיתוך היה הטיען המרכזי לצ׳יפ קטן, מעניין שהשאירו את הL3 כמו שהוא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 16:32

די צפוי מכמעט כל משחק 2020 גדול, אבל נראה שCD מאשרים שהנוקמים יגיע בגרסה משודרגת לפס5/סקארלט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אוקטובר 2019, 16:58

DrKeo כתב:די צפוי מכמעט כל משחק 2020 גדול, אבל נראה שCD מאשרים שהנוקמים יגיע בגרסה משודרגת לפס5/סקארלט.

זה דווקא נשמע לי כמו פאטצ' פרו/X,אולי בתשלום,אבל לא כמו גרסא שמשוחררת בנפרד לקונסולות האלה. בכלל,זה הכיוון שהייתי שמח שהדור הבא ייקח ביחס למשחקי הדור הנוכחי,שישחררו פאטץ' למשחקים קיימים,אפילו בתשלום לא גבוה,במקום לסחוט מאיתנו רכישה של גרסא נוספת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 17:56

כבר דברנו על זה, הרי הנוקמים יעבוד על הפס5 בגרסת הפס4, לשחרר גרסה נפרדת זה מאוד מוזר. שדרוגים שונים? אקטיווז׳ן בטח ידרשו תשלום, cdpr בטח יחלקו שדרוג בחינם ומשחקים פחות משמעותיים בטח לא יקבלו כלל שדרוג.

ימי הרימאסטרים נגמרו. מכירים את זה שיוצא רימאסטר קונסולות גם על הpc והוא מרגיש כמו בדיחה כי ההבדל הוא לרוב רזולוציה וfps, משהו שמגיע בחינם על המחשב? למשל מטרו רידאקס הוא דוגמה טובה. אז זה מה שיקרה עכשיו על הקונסולות.

למפיצות יש חופש די גדול, משחקים פשוט יעבדו אבל זה לא pc, לשחקן אין שליטה על ההגדרות, אז הן יוכלו לעשןת מה שבא להן. בטח נראה דברים שנעים מסתם המשחק רץ כמו שהוא על הפס4, דרך שדרוג רזולוציה ו-fps בלבד ועד שדרוגים מלאים ומרשימים עם קפיצה גרפית גדולה שממש מנצלת את הפס5. זה הולך להיות מגוון לדעתי, תלוי מאוד בגישה של המפיצה והטון שמיקרוסופט וסוני יכתיבו עם צד א שלהן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אוקטובר 2019, 01:48

https://m.twitch.tv/videos/496199730?t=5h24m20s
ריצ'ארד מאשר שה-devkit של הפס5 אכן נקראת פרוספרו,והוא גם מקשר אותה לגונזלו. בנוסף,הוא אומר שכבר יש לנו מושג לא רע על התדר של ה-GPU (מניח שהוא מתכוון למשהו שנע בין 1.8 ל-2 GHZ) אבל אין לנו באמת מושג על ההרכב שלו מבחינת CU וכו',הוא כן אומר שלדעתו אנחנו נראה המון פיצ'רים שלא קיימים בדור הנוכחי של כרטיסי Navi שזה כמובן די צפוי,אבל עדיין טוב לשמוע. אני מניח שהוא כמובן מדבר על HW RT,אבל גם פיצ'רים כמו VRS לא פחות חשובים בעיניי. הוא גם אומר שצפויה אכזבה מסויימת מנתוני ה-GPU ה'יבשים' של הדור הבא,לא מפתיע,אבל אני עדיין מקווה שהוא פשוט מתכוון לזה שרוב האנשים הולכים להתאכזב כשהם יראו נתונים כמו 10TF בלי להבין בכמה כוח באמת מדובר הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2019, 02:10

הופ הופ טרללה, ה-DEV KIT של הPS5 :)
תמונה

Uncle Pey'j כתב:https://m.twitch.tv/videos/496199730?t=5h24m20s
ריצ'ארד מאשר שה-devkit של הפס5 אכן נקראת פרוספרו,והוא גם מקשר אותה לגונזלו. בנוסף,הוא אומר שכבר יש לנו מושג לא רע על התדר של ה-GPU (מניח שהוא מתכוון למשהו שנע בין 1.8 ל-2 GHZ) אבל אין לנו באמת מושג על ההרכב שלו מבחינת CU וכו',הוא כן אומר שלדעתו אנחנו נראה המון פיצ'רים שלא קיימים בדור הנוכחי של כרטיסי Navi שזה כמובן די צפוי,אבל עדיין טוב לשמוע. אני מניח שהוא כמובן מדבר על HW RT,אבל גם פיצ'רים כמו VRS לא פחות חשובים בעיניי. הוא גם אומר שצפויה אכזבה מסויימת מנתוני ה-GPU ה'יבשים' של הדור הבא,לא מפתיע,אבל אני עדיין מקווה שהוא פשוט מתכוון לזה שרוב האנשים הולכים להתאכזב כשהם יראו נתונים כמו 10TF בלי להבין בכמה כוח באמת מדובר הפעם.

ככל שעובר הזמן אני מתחיל לפקפק יותר ויותר ב-2GHZ בקונסולות. אני מרגיש כמו גרף פעמון, התחלתי במחשבה ש-1.6GHZ זה הגג שנגיע אליו בדור הבא, אז הדליפות גונזאלו ופלוט גרמו לי לחשוב שנגיע ל-2GHZ ואז ההגיון הבריא הוריד אותי מחדש למטה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אוקטובר 2019, 02:30

DrKeo כתב:הופ הופ טרללה, ה-DEV KIT של הPS5 :)
תמונה

Uncle Pey'j כתב:https://m.twitch.tv/videos/496199730?t=5h24m20s

ככל שעובר הזמן אני מתחיל לפקפק יותר ויותר ב-2GHZ בקונסולות. אני מרגיש כמו גרף פעמון, התחלתי במחשבה ש-1.6GHZ זה הגג שנגיע אליו בדור הבא, אז הדליפות גונזאלו ופלוט גרמו לי לחשוב שנגיע ל-2GHZ ואז ההגיון הבריא הוריד אותי מחדש למטה.

אני מוכן להמר על 1.8GHZ,המספר הזה פשוט חוזר יותר מדי פעמים בכל דליפה. תראה את הdev kit קיאו,כל הונטילציה הזו לא נראית כאילו היא נועדה לקרר מכונה עם תדר נמוך.. בכלל הדוקיט עצמו די מסיבי וזה די מעודד ויכול להעיד לא מעט על מה שיהיה בפס5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2019, 02:39

1.8GHZ זה עוד בגבול הסביר, אבל לגמרי הגבול הגבוה. כן, יש הרבה קירור בערכת פיתוח אבל זה לא ממש משנה, לרוב ערכות פיתוח בשלב הזה הן PC ענק. זאת ערכת פיתוח קטנטנה (היא נראת לפי הכונן דיסקים לא כזאת רחוק מהפס3 בגודל) אז יש לה קירור ענק אבל אני לא חושב שזה מעיד על משהו. כלומר יכול להיות שהפס5 מפלצת, אבל גם יכול להיות שלא, הערכה לא אומרת לנו כלום. אבל זה כן אומר שהסכר מתחיל להפתח :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אוקטובר 2019, 02:43

זה פשוט הזוי שאין לנו הדלפת specs רצינית עדיין. אני עדיין זוכר את יוני 2012 עם דליפה שלמה ומדוייקת של הפס4 מינוס האקסטרה 4GB GDDR5 ולחשוב שבתמימותי קיוויתי למשהו דומה גם הפעם ):
אגב,אני מהמר שגם הפעם ל-MS יהיה CPU מהיר יותר מזה של הפס5 אבל הפס5 תהיה עם GPU קצת יותר מהיר,היסטורית זה תמיד היה המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2019, 03:28

בנוגע לדליפות, יש בדיוק דליפה אחת של 1.8GHZ ודליפה אחת של 2.0GHZ. גם יש דליפה של 1GHZ אבל אף אחד לא מתיחס אליה, כי זה לא נוח. כל הדליפות הללו באו מקאמיצי, הבחור שחופר ב-DB של בנצ'מארקים של כרטיסי מסך ולפעמים מוצא זהב, אם זה קונסולות או כרטיסים לא מוכרזים ל-PC. הבעיה היא שGPU ו-CPU של קונסולה זה רכיב שבודקים מאות פעמים לאורך הפיתוח וכנראה שהבנצ'מארקים הללו רצו אלפי פעמים בלולאה. מדי פעם איזה בחור מסכן במעבדה שכח לנתק את הכבל רשת והתוצאה עלתה לאינטרנט ומדי פעם, כשהתוצאה עלתה, קאמיצי הצליח למצא אותה. אז פעם אחת הוא מצא את הGPU רץ ב-1GHZ, פעם ב-1.8GHZ ופעם ב-2GHZ. כל מה שזה אומר הוא שמתישהו במעבדה ניסו להריץ את הצ'יפ במהירות הזאת ולראות מה קורה. זה לא אומר שהצ'יפ ירוץ במהירות הזאת ולהגיע ל-2GHZ אנחנו יודעים שNAVI מסוגל כי ה-5700XT מסוגל עם קצת OC.

הסיבה שאני חושב ש-1.8GHZ זה ממש הגבול העליון היא שב-X יש קירור מעולה וזאת קונסולה יוקרתית של 500$, כלומר כנראה די מיצגת את הסקארלט באופן יחסי ל-2017 והמגבלות שהיו להם בגלל שזאת קונסולת אמצע דור. ב-X יש RX570 עם 4 CU יותר ו-17% פחות מהירות שעון. המספרים לא משנים, אבל זה כן אמור להגיד שהGPU שב-X פחות מרשים מה-RX570 שהוא מבוסס עליו ומדובר בכרטיס 185W. ה-5700X הוא כרטיס 225W, כלומר בכדי להכניס כרטיס מקביל לזה לקונסולה ברמת ההשקעה של ה-X, צריך להוריד את מהירות השעון משמעותית, מאוד משמעותית, כנראה יותר מה-17% שה-X הורידה. ה-5700XT רץ 99% מהזמן ב-1755MHZ, אז אתה רוצה להגיד לי שהפס5 תרוץ יותר מהר מזה? לא יודע, אני בספק. מה שכן, 44CU ב-1775MHZ זה 10TF בול שזה מספר יפה ועגול :)

Uncle Pey'j כתב:זה פשוט הזוי שאין לנו הדלפת specs רצינית עדיין. אני עדיין זוכר את יוני 2012 עם דליפה שלמה ומדוייקת של הפס4 מינוס האקסטרה 4GB GDDR5 ולחשוב שבתמימותי קיוויתי למשהו דומה גם הפעם ):
אגב,אני מהמר שגם הפעם ל-MS יהיה CPU מהיר יותר מזה של הפס5 אבל הפס5 תהיה עם GPU קצת יותר מהיר,היסטורית זה תמיד היה המצב.

אני לא יודע מה ילך בקטגורית ה-CPU, אבל לפי ההדלפות של הבחור מ-EGM הקונסולות קרובות ברמה של הפרש של אחוזים בודדים. הפרש כזה אפשר לכסות עם שינוי במהירות שעון, כלומר הקונסולות בייסיקלי הולכות להיות אותו דבר עם יתרון קליל מאוד למי שיחליטו שהוא מוכן להוציא יותר כסף בכדי שיהיה לו את ה-GPU היותר מהיר ב-4%.

אני חושב ש-VSR יותר חשוב ממי יהיה יותר חזק אם באמת ההפרש בינהן כל כך קטן. שימוש נכון ב-VSR יכול להביא את הקונסולה שיש לה VSR ל-4K טבעי בלי טכניקות שחזור סטייל דמקה או לחילופין ביצועים טובים יותר בעשרות אחוזים, לא ב-5%, שזה יכול להיות חתיכת יתרון.

והנה עוד משהו נחמד, ריצ'רד מ-DF עשה בדיקות של הבדלי ביצועים בין היגואר של הפס4 לבין זן 2 עם 8 ליבות 16 ת'רדים ב-3.2GHZ וזה מה שיצא:
תמונה

כן, כמעט פי 7 הפרש ב-CPU.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 אוקטובר 2019, 20:29

הלוואי שהפס5 תהיה עבה כמו הערכת פיתוח אם זה אומר שלא נצטרך לסבול רעש מטוס כמו בפס4. אני רוצה קונסולה שקטה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוקטובר 2019, 23:42

לא שחסר לדור הזה אבל בדור הבא תופעת הרימייקים הולכת להתחזק אפילו יותר לאור מות הרימאסטרים.

זה אכן נשמע שלנוקמים יגיע פאץ' בתשלום עם שיפורים לפס5 למי שירצה. יהיה נחמד אם בכל זאת מפתחות ישחררו פאצ'ים כאלו בחינם אבל אני מודע לזה שמגיע להם תגמול מסויים על העבודה במידה וזו גרסת PC מושקעת עם שיפורים נרחבים שהם מעבר לרזולוציה ופריימרייט.

אה וה DEV KIT של הפס5 נראה LEET לגמרי, מקווה שריצ'רד לא באמת מתכוון שנתוני ה GPU יהיו מאכזבים בפני עצמם אלא שהם רק יתפסו ככאלה במבט ראשון בשביל אנשים שלא מבינים אבל שבפועל גם שם תהיה קפיצה גדולה מאוד אחרת כל זה לא שווה הרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2019, 00:45

אני לא חושב שריצ'רד באמת מתכוון שיהיה בפס5 ובסקארלט ~5700 ושזה יאכזב אנשים, הוא אומר שה-X והפרו עוותו את המבט שלנו על "הדור הקודם" ואנשים עלולים להתאכזב אם הפס5 תהיה "רק" יותר חזקה פי 2 מה-X בגלל שקונסולה כמו ה-X לא הייתה קיימת בדורות קודמים. כלומר מה אם היה אקסבוקס 360-X עם כרטיס 0.9TF זה היה גורם לפס4 ול-ONE להראות פחות מרשימים, לא?

אני חושב שמה שבאמת צריך לקחת מהבדיקות שלו זה:
1) ה-CPU הוא כמעט פי 7 יותר חזק. פאקינג פי 7, זה טרוף. תמיד תזכור שבניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים, פיסיקה רצה על ה-CPU, לא ה-GPU, וזה מאוד משמעותי. כל פיסיקה שרצה על ה-GPU לא יכולה להשפיע על גיימפליי ולכן שמים על ה-GPU בעיקר דברים כמו אפקטי חלקיקים וכדומה, ממתקי עיניים. אבל אם אתה רוצה דברים הריסים, כל מני חפצים אנטרקטיבים פזורים בעולם, פיסיקה מטורפת של מים וכודמה, אתה צריך CPU חזק, לא GPU חזק. כמו תמיד, ה-GPU ישפיע על הגרפיקה, לא על הגיימפליי. ואני שוב אזכיר שהדור הנוכחי קבל CPU בכוח של ה-CELL של הפס3 שזה מאוד עצוב ב-2013, רק תדמיין מה מפתחים יעשו עם פי 7 יותר כוח CPU.
2) עם 9.2TF הביצועים יותר מהכפילו את אלה של ה-X, כלומר 9.2TF זה שווה ערך ליותר מ-12TF. כדאי לזכור את זה לפרספקטיבה ליום שנדע מה המספרים האמיתיים של הקונסולות דור הבא.

ומעבר לזה, ה-SSD, זה משהו שאנחנו לא מכירים בקונסולות מאז ה-N64. פעם אחרונה שהיה משהו כזה בקונסולות, ה-N64 הפיק משחקים שונים לגמרי בתכלית שלהם ממשחקי פס1 בזכות היתרון הטכני הזה. משחקי N64 תמיד היו עולמות גדולים (יחסית ל-1996) בגלל זה. SSD הוא בהחלט שדרוג די מטורף, תחשוב על השדרוגים בתחום:
פס1 לפס2 - (300KB/s ל-5.28MB/s) - פי 17.
פס2 לפס3 - (5.28MB/s ל-60MB/s) - פי 11.
פס3 לפס4 - (60MB/s ל-100MB/s) - פי 1.7.
פס4 לפס5 (על פי הרף התחתון שסרני הציב) - (100MB/s ל-5GB/s) - פי 50.

אז כן, אנחנו לא יודעים עדין את הביצועים הסופיים של ה-SSD של סוני ומיקרוסופט, אבל הקפיצה בין הפס4 לפס5 מבחינת אכסון עולה על הקפיצה של הפס4 מהפס2, הפס2 בת פאקינג 20. בקיצור, זה הולך להיות מטורף.

אם אתה רוצה לשמוע קצת על ה-SSD, תראה את הסרטון של DF שהעלתי לנושא STAR CITIZEN. המשחק דורש SSD, הראשון בהסטוריה לדעתי, ואלכס מדגים שם מה קורה כשמנסים לשחק עם HDD רגיל (וכשאני אומר רגיל אני מתכוון למהיר פי 2 משל הפס4).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2019, 01:26

אגב, ריצ'רד מ-DF עשה סרטון של כמה דקות מההרצאה המדוברת:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוקטובר 2019, 11:52

תודה על ההסברים קיאו, אני מסכים איתך שבדור הזה קרה משהו חסר תקדים עם הקונסולות אמצע דור שעלול להשפיע על התפיסה של כולם, למרות שבפועל הן שימשו כמכשיר PC לקונסולות ככה שבתכלס אפילו לא ראינו איך נראה משחק שנבנה ספציפית להצל את ה 6TF של ה X ככה שני בכל זאת צופה קפיצה ברורה מבחינה גראפית גם אם נתוני ה GPU לא יהיו מדהימים ביחד לקפיצת אמצע דור. השאלה היא עד כמה הקפיצה מבחינה גראפית תהיה מרשימה, ברור לי שמבחינות אחרות כמו שפירטת נראה דברים חדשים שבתכלס מהותיים יותר מבחינת איך שמשחקים ירגישו וישחקו שזה חשוב יותר מגראפיקה (וזה בהחלט מרכיב שדי היה חסר בדור הזה) אבל עדיין, כולנו אוהבים דברים נוצצים ויפים ואני מקווה להתקדמות גדולה מאוד גם שם.

אני זוכר שברגעים האופטימיים ציפיתם להרבה יותר מ 9.2TF גם במדד ״החדש״ כביכול, עכשיו ההרגשה מהעדויות שמצטברות זה שצריכים להיות יותר ריאליים וזה בערך ה ball park המדובר?

בהרגשה שלי זה נשמע שמנסים להכניס את הציפיות לפרופורציה כי כנראה שההייפ גבוה מדי והמציאות לא תואמת את זה, לפחות בחלק מהבחינות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2019, 12:32

אני בהחלט יכול לראות משהו בסביבת ה10TF, נניח 44CU ב1750Mhz. אני חושב שזה יהיה מאוד מרשים אם יהיה בקונסולות 10TF, זה יהיה מקביל לבערך 14TF של הדור הנוכחי שזה יותר מפי 10 (!) מה-One וכמעט פי 8 מהפס4. אבל זה הרבה יותר מזה כי יש RT וקפיצה באכסון שמעולם לא הייתה בתעשיה וקפיצה בCPU כמעט הזויה של פי 7. דור מאוד מרגש לדעתי, אנחנו ממש הולכים לראות חוויות חדשות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוקטובר 2019, 17:08

כן, הקטע של DF כשהסבירו שStar Citizen פחות או יותר חייב SSD - העלה לי את ההייפ, הציפיות שלי מהדור הבא ממש גדולות :) מי יודע, אולי אפילו לא אחכה לגירסת פרו בסוף :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2019, 16:06

הודעה חדשה של העורך של EGM לשעבר, מוזרה רצח:
Well, I had lunch with my friend yesterday.

At any rate, he didn't have much to say, sadly.

He is still slaving away at the game

Just got updated Scarlett dev kits recently and says new PS5 kits are due soon.

He doesn't have the updated Dual Shock 5 yet.

Game is tentatively scheduled to come out on Stadia too! (Personally exited about this)

That makes four platforms so far (PC/Scarlett/PS5/Stadia)

No current generation version planned

He stressed that all the platforms have been easy to develop for, implying they have all the dev kits?

Game still only has a working title and isn't due until 2021

He read my posts on Era which shocked the shit out of me!

I asked him his opinion on how much these next generation consoles will cost and he said he didn't know but he thinks they wont be cheap.

He has not seen a final design of Scarlett or PS5 yet. He expect no one will until next year. I asked him about OX19 and he said "probably not" which makes me sad.

Lastly I asked him which platform is most exciting to him and he said Stadia by a landslide.

That's about all I can think of. Sorry I couldn't get more information....

I tried.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 79 אורחים