נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 23:18

ספויילר: הצג
אין לי זמן לעשות תגובה ארוכה, אבל ספציפית על השורשים הבלוקבאסטריים, לצערי גם סרטים יותר איכותיים עושים את הקטע של הפלאשבקים וכדומה בכדי להסביר בצורה מוגזמת לצופה את הטוויסט, למשל פייט קלאב עושה את זה. ואם הסרט כל כך בוטא בהדגשת הקטעים שהיו בראש של ארת'ור לעומת המציאות, המפגש עם ברוס וויין, תומאס וויין והקטע בארקאם, הם כולם אמיתייים. גם אין שום סיבה לחשוב אחרת, הרי אם הסרט בוטא בקטע הוא היה מראה לנו בצורה בוטא שחלקם לא אמיתיים, וגם הם כולם יוצאים אחד מהשני, כלומר אם אחד אמיתי הם כולם כנראה אמיתיים ולהפך. הרי ארת'ור מגלה שהוא מאומץ במפגש עם תומאס וויין ואז מאשרר את זה בארקאם, זה אומר שאם הקטע בארקאם היה אמיתי, הקטע עם תומאס היה אמיתי כי איך הוא ידע על האימוץ בדמיון שלו? ואם הקטע עם תומאס היה אמיתי אז הקטע עם ברוס היה אמיתי אחרת אחרת למה תומאס צעק עליו להתרחק מהבן שלו? כלומר צריך לחשוב על סיטואציה די דמיונית בשביל שאחד מהם יהיה דמיוני והשאר לא וזה כבר מגיע למחוזות HEAD CANON הזויות. ולכן אני חושב שהן כולן סיטואציות אמיתיות.

אגב, ראיתי את הסרט פעם שניה כי אשתי נרדמה בהצגה הראשונה ורצתה לראות שוב כמו שצריך.
שמתי לב ללא מעט דברים ממש חמודים בצפיה שניה, למשל שברגע שהשכנה הופכת לפנטזיה שלו במקום להיות אמיתית, היא קוראת לו ארת'ור למרות שהוא לא אמר לה את השם שלו עדין (הם נפגשו עד הנקודה הזאת רק פעם אחת, במעלית).
בכלליות נהנתי יותר בצפיה שניה, אחרי שראיתי/שמעתי/קראתי את כל התלונות בסרט, היה ממש נחמד לשים לב לפרטים. גם איכשהו האקט השני, שבצפיה ראשונה הרגיש לי קצת מרוח, הרגיש הרבה יותר טוב בצפיה שניה כשידעתי למה כל דבר מוביל.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2019, 23:50

בסדר גמור, זה לא שאני אומר שהם לא מציאות.
אני אומר שהייתי רוצה סרט שיעשה שהם יהיו לא מציאות, או יותר טוב - לא מציאות אובייקטיבית. כמו inherent vice שהזכרתי, או דוגמה לסרט כן מוצלח שנזכרתי בו עכשיו - You Were Never Really Here, שגם בו פיניקס בתפקיד הראשי. לדעתי סרט כזה לא יכל להיות "ג'וקר", אלא רק גרסה של הסרט הזה שנקייה ממותגים.
לגבי המצב בסרט שקיבלנו, שוב - אם לא מציאות, אז זה נעשה ממש רע. מן הסתם גם בגלל הסיבות שהזכרת. אם כן מציאת (כנראה), פשוט סצנות ארוכות וגרועות שחסרות כל שביב של אנרגיה. ובנוסף, די מחוררות מבחינת ההתכנות שלהן (אז, אולי לא מציאותיות?)
בכל מקרה, זה משהו שנעשה לא מספיק טוב בסרט הזה. כלומר כל הצורה שבה הסיפור נבנה, מגיע ממקום למקום, האקספוזיציה.. אלו נקודות השפל שלו לצד נקודות השיא הרבות שכן יש בו. תן לי יותר דברים כמו המצב הפוליטי בעיר שמשקף את המצב הנפשי של ארתור, פחות סצנות מוזרות של ארתור מדבר עם ברוס ווין הילד ולא קורה כלום..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוקטובר 2019, 10:38

DrKeo כתב:זואי קראביץ, הבת של לני קרביץ לוהקה כאשת החתול בבטמן. תתכוננו לרעש אינטרנטי, עכשיו גם גורדון וגם קאט ליידי הם שחורים :)
הבעיה היחידה שלי היא שעל פי big little lies, היא לא שחקנית טובה במיוחד :)

אני חושב שדווקא זה מתאים לה. גם אם היא לא שחקנית דרמה ממש טובה, נראה לי שהכיוון של סרטי גיבורי על דווקא כן. היי, אם גל גדות הצליחה להחזיק סרט.... ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוקטובר 2019, 03:43

קצת חדשות.
- WATCHMEN מתחילה היום ב-HBO.
- טריילר אחרון למלחמת הכוכבים פרק 9 מחר.
- פול דאנו הולך לשחק את הרידלר בבטמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2019, 11:42

למי שעקב, היה עכשיו סיפור שלם עם ג'רד לטו והג'וקר. זה התחיל בזה שאמרו שהוא הרגיש פגוע שרצו לעשות סרט ג'וקר בלעדיו, ג'וקר אחר. בהמשך הוא השתמש בראש של WB מוסיקה, הלייבל של הלהקה שלו 30 seconds to mars בכדי שיפעיל לחץ להרוג את הפרוייקט 'גוקר לפני שהוא באמת התחיל. ועכשיו אומרים שהוא לא יחזור יותר לשחק את הג'וקר, אפילו שהארלי קווין של מרגו רובי ממשיכה.

ואם חשבתם שהג'וקר זה התפקיד DC הראשון של חוואקין פיניקס...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוקטובר 2019, 11:14

נראה נחמד... אני מנמיך ציפיות בכל מקרה :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2019, 18:43

למי שרוצה לראות בשבוע הראשון במקום טוב, המכירה למלחמת הכוכבים התחילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 00:13

למי שאוהב את Watchmen, הסדרה היא הדבר הכי טוב שיכלנו לקוות לו. כלומר לפחות על פי הפרק הראשון :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 אוקטובר 2019, 01:25

וואלה. יש איזה קסם שתמיד הולך לאיבוד כשחושבים על עיבוד של הסיפור הזה למדיום אחר, אבל אני בהחלט אתן צ'אנס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 03:17

BiA כתב:וואלה. יש איזה קסם שתמיד הולך לאיבוד כשחושבים על עיבוד של הסיפור הזה למדיום אחר, אבל אני בהחלט אתן צ'אנס :)

היא לא עיבוד של הספר, היא המשך שמרחש ב-2019 ביקום של watchmen. זאת משימה קשה פי כמה לדעתי, ונראה שלינדלוף ממש הצליח לעשות את זה. הם אשכרה נאלצו להמציא הסטוריה שלמה שבין 1985 ל-2019, ובנתיים ממה שראיתי הם עשו עבודה לא רעה בכלל. ממש אהבתי את מה שהם עשו, במקום איזה המשך בשנת 1991 עם כל הדמויות ששרדות את watchmen, הם לקחו צעד אמיץ וקפצו 34 שנים קדימה מה שכפה עליהם גם 99% דמויות חדשות וגם לבנות LORE יקום אלטרנטיבי גדול למדי. הם גם מבקרים בתקופות שמקדימות את שנות ה-30 כך שלא רק שהם משלימים פערים בין 1985 ל-2019, הם משלימים חורים ביקום של Watchmen לאורך כל המאה ה-20.

ראיתי רק פרק אחד אז אני משער שאני לא באמת יכול לתת דיעה יותר מדי מוצקה, אבל בנתיים ה-SETUP ממש טוב, אהבתי כמעט כל החלטה וכיוון שהם לקחו. הסדרה היא 9 פרקים וכרגע לא מתוכננת עונה שניה אלה מדובר בסיפור שלם של 9 פרקים. זה גם כיוון מעניין, הרי ההגיון ישר קופץ לקונספט של סדרה עם עונות מרובות. דיימון לינדלוף גם אמר שגם אם מתישהו ירצו לעשות עונה 2, הוא לאו דווקא יחזור ויהיה נחמד אם יוצר אחר יעשה את ה-TAKE שלו להמשך כמו שהוא עשה את ה-TAKE שלו להמשך לאלן מור. בקיצור, מאוד מעניין, אני ממליץ לפחות לנסות. חברים שלי פחות התלהבו אבל מי שעמוק ב-LORE של Watchmen יעריך המון בסדרה הזאת.

אגב, הסדרה מאוד פוליטית, אז יש מצב שאיפשהו באמצע התקפת SJW יתר תשמיד אותה אבל עד היום העבודה של לינדלוף לא ממש נתנה לשמאל הקיצוני להרוס אותה, אני מקווה שזה לא יקרה גם כאן, ביחוד אחרי יצירת מופת כמו הנותרים. פאנבואים של Watchmen כבר עושים לה review bombing בטענות ל-SJW, למרות שאני לא חושב שזה באמת המקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 13:49

ג׳וקר הוא רשמית הסרט R הכי מכניס בהסטוריה. ויש עוד כמה שבועות יחסית חלשים בקולנוע, רק שליחות קטלנית כמעט עד דצמבר, אז קיים אולי אפילו פוטנציאל להתקרב למליארד. מעניין איך זה ישפיע על התעשיה, ביחוד בצד של DC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2019, 13:31

אוף, אני ממש מקווה שענייני הSJW לא באמת ישפיעו על הסדרה, בספר שלי לפחות... עוד לא התחלתי אותה. נראה לי שאני מעדיף לצפות במשהו כזה ברצף, ולא לחכות משבוע לשבוע.

ובחדשות אחרות - TWD עדיין סדרה מחורבנת. אוף. אני ממש מיואש. גם כשלפעמים נדמה שהולך להיות מעניין - הם פתאום נופלים עם פרקים משעממים עד מוות. אני מת להפסיק לצפות בה וכל הזמן חוזר כמו מסכן... באמת שאין לי מושג למה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2019, 13:37

הפסקתי עם twd אחרי העונה הראשונה... הבנתי שהיא לא תתקדם לשום מקום, ואין טעם.. שמח לשמוע שצדקתי
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2019, 14:02

Laskin כתב:אוף, אני ממש מקווה שענייני הSJW לא באמת ישפיעו על הסדרה, בספר שלי לפחות... עוד לא התחלתי אותה. נראה לי שאני מעדיף לצפות במשהו כזה ברצף, ולא לחכות משבוע לשבוע.

ובחדשות אחרות - TWD עדיין סדרה מחורבנת. אוף. אני ממש מיואש. גם כשלפעמים נדמה שהולך להיות מעניין - הם פתאום נופלים עם פרקים משעממים עד מוות. אני מת להפסיק לצפות בה וכל הזמן חוזר כמו מסכן... באמת שאין לי מושג למה.

גם ב-Watchmen המקורי חלק מה"נצחון" של אוזמנדוס היה ההפלה של ניקסון הדמוקרטי והפוטנציאל עליה של הנשיא רוברט רטפורד הדמוקרט, שחר חדש של תקווה אחרי מפלצת הדיונון וזה. כלומר גם שם היה הקטע של "הימין הוא הרע והשמאל הוא הטוב", אפילו אם זה היה משהו יחסית עדין כשמסתכלים על תרבות השמאל ב-2019. בנתיים זה לא קיצוני וזה עשוי הייטב, לא נראה לי שדיימון לינדלוף יפול למלכוד הזאת למרות שכמו כל יוצר הוליוודי טוב הוא SJW למדי. קשה לא להכנס לפינות הללו כש-watchmen תמיד היה כל כך פוליטי.

בנוגע ל-TWD, ראיתי בערך 9+ עונות (ראיתי עד שהם מתמודדים עם
הלוחשים או איך שלא קוראים לחבר'ה שמתחפשים לזומבים
, נדמה לי שהפסקתי אחרי כמה פרקים לתוך עונה 10) וקצת יצא לי החשק. יש להם גבהים לא רעים בכלל ברגעים מסויימים אבל צריך לבלוע 6 פרקים משמימים בשביל להגיע לגבוהים האלה. זאת סדרה שמאוד מרגישים שהיא 16 פרקים כשהיא באמת צריכה להיות 10 פרקים לעונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2019, 16:13

כן, אני מבדיל בין סרטים עם אמירה ״שמאלנית״ לבין סרטים שהולכים פול SJW... אין לי בעייה עם הסוג הראשון.

לגבי TWD - מקסימום 8 פרקים בעונה והם יהיו במצב סביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2019, 16:18

Laskin כתב:כן, אני מבדיל בין סרטים עם אמירה ״שמאלנית״ לבין סרטים שהולכים פול SJW... אין לי בעייה עם הסוג הראשון.

לגבי TWD - מקסימום 8 פרקים בעונה והם יהיו במצב סביר.

אפילו 12 זה בסדר, יש קוי עלילה שמשעממים על גבי 16 פרקים אבל כשדוחסים אותם ל-10-12, הם פתאום הופכים למעניינים יותר. אני לא יודע למה צריך לדחוס את הסדרה הזאת, אבל 16 זה לגמרי יותר מדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2019, 19:04

הם מנסים לגרום לנו לחשוב שהם עשו את זה על ההפסקות שלהם אחרי 8 פרקים, אבל ״משום מה״ זה לא עובד. זה כאילו שכלום לא קורה עד הפרק האחרון... הם ממש הפכו לבדיחה ועכשיו גם יוצאת סדרת בת נוספת עם נערים פרוגרסיבים... באסה, אחרי כל כך הרבה שנים...

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 27 אוקטובר 2019, 19:30

מזמן פרשתי מהמתים המהלכים. אחרי עונה ראשונה אדירה ו3-4 עונות טובות הם הפכו לזבל טהור.
כל הסבל לא שווה שני פרקים טובים בעונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2019, 21:20

Laskin כתב:הם מנסים לגרום לנו לחשוב שהם עשו את זה על ההפסקות שלהם אחרי 8 פרקים, אבל ״משום מה״ זה לא עובד. זה כאילו שכלום לא קורה עד הפרק האחרון... הם ממש הפכו לבדיחה ועכשיו גם יוצאת סדרת בת נוספת עם נערים פרוגרסיבים... באסה, אחרי כל כך הרבה שנים...

איך שלא יסובבו את זה עדין מדובר ב16 פרקים בשנה, אז זה נראה ומרגיש ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 20:55

הג'וקר הוא הסרט R הראשון בהסטוריה שהגיע לרף ה-800 מליון ובקצב שהוא זז תוך שבועיים הוא יהיה כבר מעבר ל-900 מליון. בצורה ממש מוזרה, טוד פיליפס הצליח להשחיל 3 סרטים לטופ 10 סרטי R המרוויחים ביותר בארה"ב עם ג'וקר במקום 7, ההאנגאובר במקום 8 וההאנגאובר 2 במקום 9.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוקטובר 2019, 07:34

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוקטובר 2019, 07:52

צפיתי באל קמינו. סרט סבבה שלא הורס, אבל גם לא היה באמת נחוץ..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 11:36

כמה דברים חדשים שראיתי הבוקר:
1. סדרת הפריקוול של GOT - בשם HOUSE OF THE DRAGON מגיעה לHBO, קיבלה אישור "סופי"
2. סדרה (לייב אקשן) של GREEN LANTERN מגיעה לHBO MAX
3. טרילוגיית STAR WARS הנוספת שהייתה בתכנון, בבימויים של D&D - מבוטלת נכון לעכשיו, הם מעדיפים להשקיע את זמנם בפיתוח סדרות חדשות לנטפליקס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 15:19

Laskin כתב:1. סדרת הפריקוול של GOT - בשם HOUSE OF THE DRAGON מגיעה לHBO, קיבלה אישור "סופי"

והסדרה על הלילה הארוך שהייתה אמורה להתרחש בתקופה של בראן הבונה בוטלה. לפי הדיווחים היו להם קשיים בפיתוח של הפיילוט והפוסט פרודאקשן וכנראה שהפיילוט יצא לא טוב. שחקו בסדרה נעומי וואטס ועשו אותה כמה חבר'ה של ג'סיקה ג'ונס, כולל במאית שביימה את רוב הפרקים.
Laskin כתב:2. סדרה (לייב אקשן) של GREEN LANTERN מגיעה לHBO MAX

המפיק הוא המפיק של החץ אז אני מודאג, אפילו שיש את המדבקה "HBO". כלומר אני תמיד סומך על HBO, אבל גרין לאנטרן מהבחור שעושה את ARROW? לא יודע, ביחוד שיש שמועות שזה יהיה ביקום של החץ.

Laskin כתב:3. טרילוגיית STAR WARS הנוספת שהייתה בתכנון, בבימויים של D&D - מבוטלת נכון לעכשיו, הם מעדיפים להשקיע את זמנם בפיתוח סדרות חדשות לנטפליקס
מה ש200 מליון דולר עושים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 15:49

קצת משעשע שנטפליקס עושים outbid לפאקינג דיסני של 2019, המפלצת הכי גדולה בעולם הבידור אי פעם :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים