נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2019, 22:12

תצוגה של סמסונג ביפן היום מרמזת על זה שהם הספק ssd של הקונסולות, יש במצגת דואל שוק מה שלפחות מרמז על סוני. הם מדברים במצגת על PCIe 4.0 ו-8GB/s. התצוגה התרכזה בעיקר במעבדי אפיק לשרתים של AMD כך שה-8GB/s נאמר בהקשר שלהם אז לא לקחת את זה מילולית בנושא הקונסולות.

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 נובמבר 2019, 22:42

זה בהחלט מתיישב טוב עם מה שסרני אמר בכתבת חשיפה הראשונה על SSD יותר מהיר מכל מה שקיים כיום על ה-PC. אני לגמרי יכול לראות את סוני משתמשת בכונן מהשוק הביתי,נגיד המחליף של ה-970 EVO PLUS בנפח טרה,בתור ה-SSD של הפס5 וההתאמה המיוחדת שסרני מדבר עליה יכולה גם להיות זה שהשבבי NAND פשוט יהיו על ה-PCB של הפס5,מה שלדעתי הלא מקצועית בכלל אולי אמור גם לשפר את כל נושא ה-latency.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2019, 23:05

Uncle Pey'j כתב:זה בהחלט מתיישב טוב עם מה שסרני אמר בכתבת חשיפה הראשונה על SSD יותר מהיר מכל מה שקיים כיום על ה-PC. אני לגמרי יכול לראות את סוני משתמשת בכונן מהשוק הביתי,נגיד המחליף של ה-970 EVO PLUS בנפח טרה,בתור ה-SSD של הפס5 וההתאמה המיוחדת שסרני מדבר עליה יכולה גם להיות זה שהשבבי NAND פשוט יהיו על ה-PCB של הפס5,מה שלדעתי הלא מקצועית בכלל אולי אמור גם לשפר את כל נושא ה-latency.

אני משער שאתה עוקב אחרי הת'רד ב-ERA, הם חופרים שם יום ולילה על הפטנט של סוני לSSD שכולל מעבד עזר ו-DRAM מה שבתאוריה יכול להפוך את ה-SSD שלהם ליקר יחסית. אבל אני לא יודע אם זה באמת מה שיהיה בקונסולה, בשניה שמתגלה פטנט כל ERA ישר בטוח שזה 1000% חלק מהדור הבא. למשל הקלטות שדברנו עליהן לפני כמה ימים? מסתבר שזה פטנט שסוני מתשמשת בו לצעצוע לילדים.

בקיצור, נחכה ונראה אבל בדיוק כמו שאמרתי באפריל, סרני הכריז על ה-SSD באפריל כדי שהוא יוכל להגיד "יותר מהיא מכל SSD בשוק" כי הוא ידע שביוני כבר יצא PCIe 4.0 וברגע שיש אותו בשוק, יש קפיצה גדול בביצועים של SSD לצרכנים. כלומר אני לא חושב שהוא יחזור על המילים הללו שוב, הן היו יחודיות לאפריל 2019.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 נובמבר 2019, 10:12

VR לא הולך להיות בפוקוס של מייקרוסופט עם הסקרלט:

“I have some issues with VR — it’s isolating and I think of games as a communal, kind of together experience. We’re responding to what our customers are asking for and…nobody’s asking for VR,” Spencer said. “The vast majority of our customers know if they want a VR experience, there’s places to go get those. We see the volumes of those on PC and other places.”

Spencer admitted that some of the decision was based on cold hard cash, as “nobody’s selling millions and millions” of VR units.

“I think we might get there [eventually],” Spencer concluded. “But yeah, that’s not where our focus is.”

אולי יוסיפו משהו בהמשך הדור אבל בעיקרון למקרה שמישהו היה עוד באשליות, הדור הבא לא הולך להיות דור ה VR, נראה שלפחות רק עוד 7 שנים במינימום המהפכה הזו תפרוץ.

התסריט הכי אופטימי עבור ה VR זו שתהיה התעוררות יפה בדור הקרוב, שלמשל PSVR2 ימכור הפעם 15 מיליון במקום 5 ושיעשו יותר פורטים ל VR כי יהיה שם קהל מכובד אבל זה באמת התסריט הכי אופטימי וגם זה יהיה רק עוד כמה שנים במהלך הדור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2019, 11:12

bling כתב:VR לא הולך להיות בפוקוס של מייקרוסופט עם הסקרלט:

“I have some issues with VR — it’s isolating and I think of games as a communal, kind of together experience. We’re responding to what our customers are asking for and…nobody’s asking for VR,” Spencer said. “The vast majority of our customers know if they want a VR experience, there’s places to go get those. We see the volumes of those on PC and other places.”

Spencer admitted that some of the decision was based on cold hard cash, as “nobody’s selling millions and millions” of VR units.

“I think we might get there [eventually],” Spencer concluded. “But yeah, that’s not where our focus is.”

אולי יוסיפו משהו בהמשך הדור אבל בעיקרון למקרה שמישהו היה עוד באשליות, הדור הבא לא הולך להיות דור ה VR, נראה שלפחות רק עוד 7 שנים במינימום המהפכה הזו תפרוץ.

התסריט הכי אופטימי עבור ה VR זו שתהיה התעוררות יפה בדור הקרוב, שלמשל PSVR2 ימכור הפעם 15 מיליון במקום 5 ושיעשו יותר פורטים ל VR כי יהיה שם קהל מכובד אבל זה באמת התסריט הכי אופטימי וגם זה יהיה רק עוד כמה שנים במהלך הדור.

אני חושב שדווקא PSVR 2 יכולה בהחלט להיות מעניינת. הPSVR של הפס4 היא עם רזולוציה מאוד נמוכה (אפילו יותר מהVIVE שאני סובל ממנה) והפס4 קונסולה שמתמודדת במקרה הטוב עם 1080p כך שיחדיו מדובר במוצר בעייתי למדי. הפס5 מעניינת בנושא הזה, דבר ראשון מדובר בקונסולה שנועדה ל-4K מה שאומר שהיא אמורה להחזיק קסדה עם 1440p פר עין די יפה, יותר טוב מאיך שהפס4 מתמודדת עם הרזולוציה של הPSVR. בנוסף, בגלל שעכשיו יבנו את הפס5 מראש במחשבה ל-PSVR הם יכולים לכלול בקונסולה אלמנטים כמו למשל רכיב אלחוטי. בשילוב עם הCPU החזק שיאפשר להגיע לFPS גבוה שVR צריך, וכנראה שבדור הקרוב VR יהיה הרבה יותר איכותי ממה שהוא בדור הנוכחי. אני מסכים עם פיל שהוא ישאר נישה, אבל נישה של 10-15 מליון משתמשים עם PSVR שזה לא רע בכלל. בכלליות, על פי מה שאני רואה שהולך בPC, נראה שעוד בערך 4-5 שנים הטכנולוגיה באמת תבשיל כמו שצריך וכנראה שהיא תהיה מוכנה לשיגור על הפס6 בצורה הרבה יותר משמעותית, ביחוד שהיא תתמודד כנראה מאוד בקלות עם רזולוציות ו-FPS שנדרש לVR.

בנוגע למיקרוסופט, הם צריכים לקחת את גישת ספקית הפלטפורמה לדעתי. כבר יש להם API בחלונות, DX VR, שהם יכולים להביא לקונסולה. אם הם יאפשרו לחבר לסקארלט מכשירי VIVE למניהם, זה יכול לתת להם תמיכה בלי באמת לתמוך בעצמם ב-VR. זאת יכולה להיות גישה ממש טובה, ביחוד שכבר היום הם עושים משהו דומה עם הWINDOWS MIXED REALITY.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 נובמבר 2019, 16:35

DrKeo כתב:תצוגה של סמסונג ביפן היום מרמזת על זה שהם הספק ssd של הקונסולות, יש במצגת דואל שוק מה שלפחות מרמז על סוני. הם מדברים במצגת על PCIe 4.0 ו-8GB/s. התצוגה התרכזה בעיקר במעבדי אפיק לשרתים של AMD כך שה-8GB/s נאמר בהקשר שלהם אז לא לקחת את זה מילולית בנושא הקונסולות.

סתם אנקדוטה, אבל איך אני אוהב את הגרפים הגנריים האלו - כאלו שיש בהם חץ של מגמה אבל הם אפילו לא מתחייבים למספר או להיות נאמנים לסקאלה. יכול להיות שההבדל בין SSD רגיל ל"אופטימלי" הוא 2% והם עדיין לא ימצמצו כשהם מציגים גרף כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2019, 16:57

swym כתב:
DrKeo כתב:תצוגה של סמסונג ביפן היום מרמזת על זה שהם הספק ssd של הקונסולות, יש במצגת דואל שוק מה שלפחות מרמז על סוני. הם מדברים במצגת על PCIe 4.0 ו-8GB/s. התצוגה התרכזה בעיקר במעבדי אפיק לשרתים של AMD כך שה-8GB/s נאמר בהקשר שלהם אז לא לקחת את זה מילולית בנושא הקונסולות.

סתם אנקדוטה, אבל איך אני אוהב את הגרפים הגנריים האלו - כאלו שיש בהם חץ של מגמה אבל הם אפילו לא מתחייבים למספר או להיות נאמנים לסקאלה. יכול להיות שההבדל בין SSD רגיל ל"אופטימלי" הוא 2% והם עדיין לא ימצמצו כשהם מציגים גרף כזה.

הגרפים של כחלון במשרד האוצר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2019, 14:46

bling כתב:VR לא הולך להיות בפוקוס של מייקרוסופט עם הסקרלט:

אולי לא למיקרוסופט, אבל לפחות עבור היוצרים של FLIGHT SIMULATOR - הVR כן מאוד חשוב:
https://www.pcgamer.com/vr-is-a-very-hi ... ator-team/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 23:03

מישהו רוצה לנסות לנתח את הטוויט החדש של בלופויינט? הקודם לליל כל הקדושים היה קל, מליון רפרנסים למשחקים קיימים. אבל החדש לחג ההודיה קצת פחות ברור.

ובנושא אחר שלא דברנו עליו, רצה שמועה כבר בערך שבוע שרוקסטאר עובדת על משחק הדור הבא מבוסס ימי הביניים. העורך לשעבר של EGM שמגיב ב-ERA אמר לפני כמה שעות שהוא שמע את זה גם ממקורות שלו לפני כמה זמן.

ולמקרה שמישהו חשב ש-VR יהיה פוקוס בדור הבא:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2019, 21:50

:mrgreen:

שימו לב גם לDS5 שנמצא על הפס5 עם המראה היותר שמן שמזכיר את השלט ONE והכניסת USB-C כמו בפטנט.

(אחד מעורכי הטכנולוגיה של THE VERGE) הערכות גדולות ומאווררות בכדי שיהיה אפשר לערום אותם אחת על השניה.

כמעט לאף אחד אין ערכות של סקארלט כי מיקרוסופט רוצה להפתיע את סוני הפעם, טוויטים שונים שסובבים את הדליפה הזאת מדברים על זה שמיקרוסופט מכוונת גבוה והעובדה שכמעט אין ערכות פיתוח הוביל להרבה מיס-אינפורמציה על סקארלט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 נובמבר 2019, 23:25

devkits הרבה יותר אלגנטים ונאים מהמפלץ שהיה ה devkit של הפס4 בזמנו זה בטוח, הייתי שמח בכל זאת אם הדואל שוק החדש היה עובר איזשהו שינוי חיצוני בולט יותר.

אבל עזבו שטויות, מה מייקרוסופט מתכננים שם מבחינת הפתעה? :shock:

יכול להיות יהיה פה דור עם פער משמעותי בכוח בניגוד לכל הציפיות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2019, 23:33

bling כתב:devkits הרבה יותר אלגנטים ונאים מהמפלץ שהיה ה devkit של הפס4 בזמנו זה בטוח, הייתי שמח בכל זאת אם הדואל שוק החדש היה עובר איזשהו שינוי חיצוני בולט יותר.

אבל עזבו שטויות, מה מייקרוסופט מתכננים שם מבחינת הפתעה? :shock:

יכול להיות יהיה פה דור עם פער משמעותי בכוח בניגוד לכל הציפיות?

בגלל שאנחנו לא יודעים כלום על אף מכשיר, כל דבר יכול להיות. אנחנו אפילו לא יודעים אם הם הולכים על 400 או 500 דולר, שום דבר לא ידוע.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 נובמבר 2019, 23:43

חשבתי שכבר הרבה ידוע, אולי לא TF מדויקים אבל על מה חופרים פה כבר חודשים?!

הרי דיברו גם על הארכיטקטורה וגם על כרטיסים שאמורים להימצא בסביבות הכוח של הדור הבא והכל, גם טווח מוערך של כוח יש וחשבתי כבר שזה קונצנזוס שאלו קונסולות של 500 דולר אז מה עכשיו לא ידוע כלום פתאום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2019, 01:17

bling כתב:חשבתי שכבר הרבה ידוע, אולי לא TF מדויקים אבל על מה חופרים פה כבר חודשים?!

הרי דיברו גם על הארכיטקטורה וגם על כרטיסים שאמורים להימצא בסביבות הכוח של הדור הבא והכל, גם טווח מוערך של כוח יש וחשבתי כבר שזה קונצנזוס שאלו קונסולות של 500 דולר אז מה עכשיו לא ידוע כלום פתאום.

השאלה היא האם אתה רוצה לדבר עובדות ממש אמיתיות מחלקים קיימים בשוק כמו ה5700XT או מהכרזות אמיתיות של AMD, סוני ומיקרוסופט או שאתה גם מחשיב כל מני "אינסיידר מ-X אמר Y". הבעיה בכל האינסיידרים היא שהם כולם משחקים טלפון שבור ממישהו שמכיר מישהו ולרוב יש לפחות אדם אחד בשרשרת שהוא לא טכני בכלל כך שמי יודע כמה הדברים האלה מדוייקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2019, 02:55

ג'ייסון שרייר:
Not sure if the "trying to surprise Sony" part is quite right -- common sense would suggest that, like with the Xbox One, Microsoft is just running behind schedule and will launch pretty hot -- but I've talked to a few third-party developers who said they were frustrated by the lack of info on Scarlett, especially compared to Prospero.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 דצמבר 2019, 06:59

הציטוט האחרון של ג׳ייסון ממחיש יפה את מה שאמרת ולמה באמת בסוף לא יודעים הרבה, לפני רגע ההרגשה היא שיש למייקרוסופט רוטב סודי שהיא מסתירה מסוני ושהולך לשנות את מאזן הכוח, עכשיו אחרי הציטוט של ג׳ייסון זה נהיה חדשות שליליות של ״הם מפגרים בזמנים, מפתחים מתוסכלים מהם״, זאת באמת הבעיה כשיוצאים רסיסי מידע וכל אחד מדביק להם את הפרשנות שלו.

זה באמת סוג של טלפון שבור מבחינת הידע שבסוף מגיע אלינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2019, 08:57

bling כתב:הציטוט האחרון של ג׳ייסון ממחיש יפה את מה שאמרת ולמה באמת בסוף לא יודעים הרבה, לפני רגע ההרגשה היא שיש למייקרוסופט רוטב סודי שהיא מסתירה מסוני ושהולך לשנות את מאזן הכוח, עכשיו אחרי הציטוט של ג׳ייסון זה נהיה חדשות שליליות של ״הם מפגרים בזמנים, מפתחים מתוסכלים מהם״, זאת באמת הבעיה כשיוצאים רסיסי מידע וכל אחד מדביק להם את הפרשנות שלו.

זה באמת סוג של טלפון שבור מבחינת הידע שבסוף מגיע אלינו.

פחות או יותר, כן :)

מישהו בera סכם את היממה האחרונה יפה:
We got a PS5 devkit photo leak
Tom said that MS are shy with sending kits to devs to "surprise Sony"
Matt told us that this is not the case and they are just probably behind schedule. But it's nothing to worry about
Jason confirmed that MS is probably just little late and some 3rd party devs a frustrated by the lack of info about Scarlett. PS5 codename is Prospero
Than Zhuge confirmed that some devs have devkits for Scarlett and Prospero. Both kits are not final.
Matt confirms that not just FP devs got the Scarlett devkit.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 דצמבר 2019, 12:26

בקיצור, אם devkits הגיעו לחלק מהמפתחים אז זה עניין של זמן עד שיגיעו הדלפות על הנתונים (הלא סופיים) של הקונסולות האלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 10:43

לוקהארט עושה קאמבאק בחרושת השמועות. זה התחיל בעורך בthe verge שהעלה אותה כמשהו שעדין קיים בera ועכשיו גם בראד סאמס אומר שהיא עדין קיימת. זה מצחיק כי הם בדיוק שני האנשים שאמרו שהיא מתה וגם אלה שחשפו אותה לראשונה. כלומר הם הביאו לעולם את הלוקהארט, הרגו את הלוקהארט ועכשיו הקימו אותה לתחיה.

כל הדיבורי לוקהארט בera שאני לא יכול להשתתף בהם (חייב להדחיק את הצורך להגיב בזמן מבצעים של ישראל בעזה :)) גרמו לחשוב על רעיון, מה אם סקארלט משתמשת בצ׳יפלטים וככה לוקהארט נולדה? מה אם נניח האנקונדה מורכבת משלושה צ׳יפלטים (אחד לcpu ושניים לgpu) בזמן שלוקהארט מורכבת משניים (אחד לcpu ואחד לgpu)? זה יכול להיות חתיכת בוסט כוח והוזלה של עלויות יצור לאנקונדה בזמן שזה מוסיף לפורטפוליו של מיקרוסופט קונסולת 1080p זולה (יחסית) לתפוס קהל פחות קורי.

סתם רעיון, אני משער שנחכה ונראה לאיפה הסיפור של לוקהארט מתפתח.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 דצמבר 2019, 12:39

את דעתי על הלוקהארט כבר אמרתי והיא ידועה, מקווה שזה לא נכון.

איך אתה שוב חוטף באן קיאו :mrgreen:

הפעם זה תמידי או זמני? לא למדת שהמנהלים שם חולי נפש ופשוט אל תכנס לנושאים פוליטיים? זה לא רק ישראל, זה יכול להיות כל נושא פוליטי שבו אתה תשאר המום שמה שאמרת עכשיו לא עומד בתקנות הפוליטיקלי קורקט המטורלל שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 13:19

bling כתב:את דעתי על הלוקהארט כבר אמרתי והיא ידועה, מקווה שזה לא נכון.

גם אני אמרתי את דעתי על לוקהארט וכגיימר מן הסתם זה לא מעניין אותי יותר מדי, כן לוקהארט, לא לוקהארט, זה לא משפיע עלי בשום צורה. אבל בהסתכלות על התעשיה בצורה עסקית, לוקהארט נראת לי כמו צעד חכם.
bling כתב:איך אתה שוב חוטף באן קיאו :mrgreen:

הפעם זה תמידי או זמני? לא למדת שהמנהלים שם חולי נפש ופשוט אל תכנס לנושאים פוליטיים? זה לא רק ישראל, זה יכול להיות כל נושא פוליטי שבו אתה תשאר המום שמה שאמרת עכשיו לא עומד בתקנות הפוליטיקלי קורקט המטורלל שלהם.

נכנסתי שם לנושא של ישראל ועזה בסיבובי קרבות לפני שבועיים ואחרי 300 הודעות ברצף שדברו על זה שישראל שוחטת את העזתים, אמרתי שזה דווקא היה מבצע כירורגי למדי שבו רוב ההרוגים היו אנשי הג'יהאד האיסלמי והאזרחים שנהרגו היו קרובים שלהם שבמקרה היו קרובים מדי בזמן התקיפה (זה היה עוד לפני שיצא כל הסיפור של המשפחה של ה8) וזה זיכה אותי ב-BAN לשבוע. ואז, כשהBAN נגמר, קבלתי הודעה שעשו לזה re-review והחליטו להאריך לי לחודש ככה לכיף רק כי אני אקסטרה דוש :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 דצמבר 2019, 13:50

נדב, תפסיק כבר לתת להם טראפיק, תתחיל להטריל את האנטישמים עם שמועות מפוברקות כמו פעם

אה, ולפי הפודקאסט של KINDA FUNNY - כנראה שספיידרמן 2 מתוכנן לחגים 2021, נכון לעכשיו לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 17:29

סה״כ הגיוני, שלוש שנים פיתוח כמו הקודם.

אגב, זאת הסיבה לבאן:
You have been banned for the following reason: Whataboutism, dismissing concerns of civilian casualties, inflammatory community generalizations, and history of similar behaviour. Ban extended to 1 month after review. Your next ban will be permanent.. Your ban will be lifted on Dec 15, 2019 at 10:00 AM.

אגב, inflammatory community generalizations זה כשאמרתי שככה זה ERA והם צמאים לדם ישראלי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 דצמבר 2019, 18:03

עלה לי דז'ה וו מהפעם הקודמת שקיבלת באן, זה כמעט בדיוק אותו הנוסח חוץ מהסיפא על זה שתקבל באן תמידי בפעם הבאה.

אם היית שואל אותי הייתי אומר לך מראש שלכתוב שהקהילה מחפשת דם ישראלי יזכה אותך בבאן קל, זה נראה שאתה עדיין לא מבין את הראש שם :)

באמת שאין טעם להכנס לנושאים הפוליטיים שם, זה hive mind שאי אפשר באמת לשנות, הרי מי שמערער על ה hive מקבל באן ולכן המציאות היא שגם אם יש אלפי אנשים שם שחושבים כמוך הקול שלהם מושתק ונשאר רק הקול של ה hive, אין בזה בכלל טעם, עדיף לתת להם להמשיך להזין אחד את השני וזהו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 דצמבר 2019, 18:38

DrKeo כתב:
bling כתב:את דעתי על הלוקהארט כבר אמרתי והיא ידועה, מקווה שזה לא נכון.

גם אני אמרתי את דעתי על לוקהארט וכגיימר מן הסתם זה לא מעניין אותי יותר מדי, כן לוקהארט, לא לוקהארט, זה לא משפיע עלי בשום צורה. אבל בהסתכלות על התעשיה בצורה עסקית, לוקהארט נראת לי כמו צעד חכם.
bling כתב:איך אתה שוב חוטף באן קיאו :mrgreen:

נכנסתי שם לנושא של ישראל ועזה בסיבובי קרבות לפני שבועיים ואחרי 300 הודעות ברצף שדברו על זה שישראל שוחטת את העזתים, אמרתי שזה דווקא היה מבצע כירורגי למדי שבו רוב ההרוגים היו אנשי הג'יהאד האיסלמי והאזרחים שנהרגו היו קרובים שלהם שבמקרה היו קרובים מדי בזמן התקיפה (זה היה עוד לפני שיצא כל הסיפור של המשפחה של ה8) וזה זיכה אותי ב-BAN לשבוע. ואז, כשהBAN נגמר, קבלתי הודעה שעשו לזה re-review והחליטו להאריך לי לחודש ככה לכיף רק כי אני אקסטרה דוש :)

אוי קיאו למה בכלל ניסית ובזבזת את הזמן שלך על החבורת אידיוטים האלה? אני הבנתי מזמן שאין עם מי לדבר שם,הם חבורה של SJW רדיקליים שלא מוכנים לצאת אפילו לרגע מהקונכייה ומה-hivemind שהם יצרו לעצמם שם ואוי ואבוי לך אם תעז להשמיע דעה שאפילו טיפה מנוגדת למשהו שם. לא משנה כמה היגיון וכמה רציונל תכניס שם,הם בשלהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 114 אורחים