נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ינואר 2020, 00:44

Stick כתב:זו הייתה לגמרי ביקורת חיובית מצידי על שלושת נפרקים הראשונים. אני חושב שהיא כן עשויה טוב, ובכל זאת... יש בה טראשיות מסוימת, היא קצת כמו משחק AA במובן הזה. לא לגמרי AAA אבל גם לא אינדי קטן. בעיקר הכתיבה שלה בעייתית, הן ברמה הכללית (המון רעיונות ותמות שאני צרגיש שהיה אפשר לדחוף בצורה הרבה יותר אלגנטית ממה שהיה. הרבה גובל בקלישאה גמורה), והן ברמה הנקודתית (משפטים קרינג'יים ורגעים מוזרים).
בכל הקשור להפקה, משחק ואני מניח שגם בימוי (הוא די שקוף לטוב ולרע) הוא אחלה לגמרי.
הסיפר די מבולגן, בינתיים, וכאמור נזרקים לאוויר המון שמות של אנשים ומקומות לא ברורים. אבל אני כן באתי לסדרה כדי לאהוב אותה, ובכל הקשור לתפיסת רוח המשחקים (או גראלט של המשחקים) היא אחלה ובשביל זה אני הגעתי.

לאט לאט הבלגן מסתדר ומתכנס, אבל הרמה של הסדרה מאוד אחידה לכל אורכה כך שאל תצפה להרים גבוהים אבל מצד שני גם לא לנפילות גדולות.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ינואר 2020, 12:50

די נו, הוויצ'ר זה ההרקולס של 2020.

אה, וסיימתי סוף סוף את WATCHMEN. איזו סדרה מעולה... אבל לא אהבתי את הסוף שלה. בכלל.
עוד לא חקרתי עליה לעומק, כל מני דברים שאני בטח פספסתי וכו', אבל בכל זאת אם ניגע שנייה בספוילרים:
ספויילר: הצג
ד"ר מנהטן של הסדרה הוא לא אותו אחד של הסרט/קומיקס. והוא הדמות הכי מעניינת מן הסתם... הוא אנושי מדי, מחושב פחות מדי... ומשום מה - אובדני? מה הקטע? אני ממש מאוכזב מזה... מקווה שלא תהיה עונה שנייה, אבל עד הסוף אני ממש נהנתי והייתי מסכים אפילו להחשיב אותה כהמשך "אמיתי" וראוי לקומיקס/סרט, אבל לא... אי אפשר. לא עם איך שהוא נגמר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2020, 13:35

Laskin כתב:די נו, הוויצ'ר זה ההרקולס של 2020.

אה, וסיימתי סוף סוף את WATCHMEN. איזו סדרה מעולה... אבל לא אהבתי את הסוף שלה. בכלל.
עוד לא חקרתי עליה לעומק, כל מני דברים שאני בטח פספסתי וכו', אבל בכל זאת אם ניגע שנייה בספוילרים:
ד"ר מנהטן של הסדרה הוא לא אותו אחד של הסרט/קומיקס. והוא הדמות הכי מעניינת מן הסתם... הוא אנושי מדי, מחושב פחות מדי... ומשום מה - אובדני? מה הקטע? אני ממש מאוכזב מזה... מקווה שלא תהיה עונה שנייה, אבל עד הסוף אני ממש נהנתי והייתי מסכים אפילו להחשיב אותה כהמשך "אמיתי" וראוי לקומיקס/סרט, אבל לא... אי אפשר. לא עם איך שהוא נגמר.

למה אתה אומר שהוא אובדני?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ינואר 2020, 14:22

DrKeo כתב:

כי...
הוא יודע מה מגיע ולא עושה כלום כדי לשנות את זה? למה הוא אומר לה שיש בחוץ ככה וככה והם הולכים לתפוס אותו, אז למה לא משגר את עצמו משם? אני כנראה או מפספס פה משהו או לא מבין, אבל כל ההתנהלות שלו לקראת הסוף הזויה לחלוטין בעיניי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2020, 16:08

Laskin כתב:
DrKeo כתב:

כי...
הוא יודע מה מגיע ולא עושה כלום כדי לשנות את זה? למה הוא אומר לה שיש בחוץ ככה וככה והם הולכים לתפוס אותו, אז למה לא משגר את עצמו משם? אני כנראה או מפספס פה משהו או לא מבין, אבל כל ההתנהלות שלו לקראת הסוף הזויה לחלוטין בעיניי...

אתה בטוח שקראת את הקומיקס? :)
זה כל הקטע של ד״ר מנהטן, דטרמניזם. התמונה תפול מיד שלו עוד 5 דק׳, אם הוא ירצה או לא, כי זה מה שאמור לקרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ינואר 2020, 10:17

קראתי, אבל זה עדיין לא מספק אותי כי
מצד אחד - במקור הוא עם הזמן רק מאבד יותר ויותר מהאנושיות שלו והופך להיות משהו "מעבר", וכבר לא אכפת לו ממה שקורה עם בני האדם, הוא נוטש את כדור הארץ כדי לראות את הגלקסיה, ואולי אפילו ליצור חיים או משהו... ומצד שני - הוא מסיים עם יצירת החיים הזו אחרי 5 דקות ומיד חוזר לכדור הארץ כדי להתאהב, ומשום מה להיות אנושי הרבה יותר ממה שהיה בסוף הקומיקס, לצחוק ולהביע רגשות, עוד לפני שהוא "מוותר" לגמרי ונכנס לתקופה שבה אין לו מושג מה יקרה ואז יצא ממנה ולאחריה - יושמד. לכאורה. אז אני כן מבין שהוא מקבל את מה שיהיה כי זה מה שיהיה, לגבי אנשים אחרים, אבל פחות לגבי הגורל שלו עצמו. אם כי הוא כן מגיע כדי להציל את אנג'לה... אוף, הכל פה מאוד לא עקבי. בנוסף, אם המכונה של טרו שאבה את הכח שלו, ובסוף לא עברה לאף אחד... אז הוא שוב חופשי ואני לא מבין מה הבעייה שלו ליצור את עצמו מחדש שוב. מה שמוביל אותי לתאוריה שהוא אכן חי, או שגם ד"ר מנהטן הזה שראינו בסדרה היה DECOY כמו זה שעל מאדים, כנראה מעט אנושי יותר בכוונה, ולא ד"ר מנהטן האמיתי.

חוץ מהסיפור הזה - עוד משהו שקצת מציק לי:

איפה דן?! אומרים שהוא בכלא, לא מסבירים למה וכמה ובהתחשב בעובדה שמדובר ב"בחור הטוב" האמיתי היחיד בסיפור - ממש ממש קיוויתי שנראה אותו בפרק האחרון, אולי כשותף לתא של אדריאן או משהו... אני מניח שהם רוצים לשמור משהו לעונה 2, אבל הבנתי שזה לא יקרה. ואני לא בטוח גם אם אני מעוניין שזה יקרה... אלא אם יסגרו לי את כל הפינות. כולל על LUBE GUY או איך שלא קוראים לו :D
קיצר סדרה אדירה, ממש, אבל הסוף לא סיפק אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ינואר 2020, 20:11

Laskin כתב:קראתי, אבל זה עדיין לא מספק אותי כי
מצד אחד - במקור הוא עם הזמן רק מאבד יותר ויותר מהאנושיות שלו והופך להיות משהו "מעבר", וכבר לא אכפת לו ממה שקורה עם בני האדם, הוא נוטש את כדור הארץ כדי לראות את הגלקסיה, ואולי אפילו ליצור חיים או משהו... ומצד שני - הוא מסיים עם יצירת החיים הזו אחרי 5 דקות ומיד חוזר לכדור הארץ כדי להתאהב, ומשום מה להיות אנושי הרבה יותר ממה שהיה בסוף הקומיקס, לצחוק ולהביע רגשות, עוד לפני שהוא "מוותר" לגמרי ונכנס לתקופה שבה אין לו מושג מה יקרה ואז יצא ממנה ולאחריה - יושמד. לכאורה. אז אני כן מבין שהוא מקבל את מה שיהיה כי זה מה שיהיה, לגבי אנשים אחרים, אבל פחות לגבי הגורל שלו עצמו. אם כי הוא כן מגיע כדי להציל את אנג'לה... אוף, הכל פה מאוד לא עקבי. בנוסף, אם המכונה של טרו שאבה את הכח שלו, ובסוף לא עברה לאף אחד... אז הוא שוב חופשי ואני לא מבין מה הבעייה שלו ליצור את עצמו מחדש שוב. מה שמוביל אותי לתאוריה שהוא אכן חי, או שגם ד"ר מנהטן הזה שראינו בסדרה היה DECOY כמו זה שעל מאדים, כנראה מעט אנושי יותר בכוונה, ולא ד"ר מנהטן האמיתי.

גם בקומיקס ד"ר מנהטן משלים עם הדטרמניזם של החיים של עצמו, כמו בקטע של התמונה שהוא יפיל על הרצפה עוד 5 דק'. כלומר הוא מכיר בדטרמניזם לא רק על אנשים אחרים אלה על הכל, כולל עצמו. ד"ר מנהטן מרגיש פחד פעם אחרונה כשהוא נסגר בתא ומתפרק לחלקיקים, הסיבה שהוא לא מרגיש יותר פחד היא שהוא נצחי. הוא מעולם לא הצליח לראות מעבר לסוף של הספר ווטצ'מן המקורי בגלל חלקיקי הטכיון כך שבעצם בספר הוא סגור בין הרגע שהוא "נולד" לבין סוף הקומיקס ווטצ'מן. בסדרה, כשהוא כבר מעבר לערפיליות החלקיקי טכיון, הוא רואה שוב את העתיד ובו הוא רואה את הסוף שלו. לא אומרים את זה במפורש, אבל כנראה שהסיבה שהוא במסלול להיות אנושי יותר ממה שהוא היה היא שהוא רואה את הסוף שלו, כלומר מרגיש פחד שוב. מדגישים את זה בפרק האחרון של הסדרה כשהוא בכלוב ואומר לאנג'לה שהוא לא רוצה למות לבד, הוא שוב מפחד, וזאת הסיבה שהוא הפך לאנושי יותר.

Laskin כתב:חוץ מהסיפור הזה - עוד משהו שקצת מציק לי:

איפה דן?! אומרים שהוא בכלא, לא מסבירים למה וכמה ובהתחשב בעובדה שמדובר ב"בחור הטוב" האמיתי היחיד בסיפור - ממש ממש קיוויתי שנראה אותו בפרק האחרון, אולי כשותף לתא של אדריאן או משהו... אני מניח שהם רוצים לשמור משהו לעונה 2, אבל הבנתי שזה לא יקרה. ואני לא בטוח גם אם אני מעוניין שזה יקרה... אלא אם יסגרו לי את כל הפינות. כולל על LUBE GUY או איך שלא קוראים לו :D
קיצר סדרה אדירה, ממש, אבל הסוף לא סיפק אותי.

דן בכלא כי בסוף הספר הוא נמלט מהחוק יחד עם לורי בגלל שרדפו אותם על העובדה שהם חזרו להיות לוחמים במסכה, הפרה של חוק קיין. לורי התחמקה מכלא כי היא הסכימה להצטרף ל-FBI כציידת אנשים בתחפושת, דן עדין בכלא. זאת הסיבה שיש למשטרה את ארכימדס, הם משתמשים בטכנולוגיה של דן אחרי שעצרו אותו. אגב, שיט בוויקיפדיה של HBO בסדרה אשר ש-LUBE GUY זה הסוכן FBI החנון שהסתובב עם לורי בפרקים הראשונים :)

אגב, לפחות כרגע, אין עונה 2 אז אל תצפה לזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2020, 09:35

טוב, אותי בכל אופן זה לא ממש סיפק :D
אני שמח שלפחות בקומיקס יש עכשיו התפתחויות איתו שקשורות ליקומים מקבילים...

והוא לא פשוט הסתפק ב-90 שניות של יצירת "גן עדן" עם שכפולים מסכנים, ואז חזר לעשות כלום בערך על כדור הארץ. זה נחמד אם הוא שכפול אחד, או אם זה חלק מתכנית גדולה... זה לא מקובל עליי שזה כל מה שהוא עושה. זה עצוב ובאמת יהיה מדובר ב"אל" הכי גרוע אי פעם, אחרי אלוהים בשואה, ובכלל ב-5000 השנים האחרונות :) זה אפילו קצת מרגיז אותי. ועוד יותר מרגיז שזו סדרה כל כך טובה, כי אם הייתה גרועה או אפילו סתם "טובה" - אז היה לי קל יותר להתעלם מהגורל הזה שכתבו לו.
לגבי LUBE GUY - כן גם אני קראתי את זה, אבל מה זה אומר, למה וכו'... יש כמה וכמה שאלות פתוחות כך שאני מאמין שיום יבוא ויהיה המשך לסדרה. גם אם שוב ייקח איזה 30 שנה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2020, 22:48

נראה הרבה יותר טוב מהטריילר הקודם, עדין לא ממש מרגישים את הדרוג R שהוא קבל אבל אני משער שטריילרים לא יכולים ממש להעביר את זה. בכל מקרה לא נראה שמדובר פה באיזה "ג'וקר", יותר כמו סרט קיץ נחמד שהוא כנראה לקהל הבוגר יותר בגלל הדרוג R (או לפחות לבנות 18 במקום לבנות 12).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ינואר 2020, 21:02

איזה כיף שיש מיתולוגיה נורדית בכל מקום עכשיו...
הלדבלייד, GOW, אסאסינס קריד הבא, ויש עוד כל מני משחקים קטנים יותר... ועכשיו זה. לא שזה נראה השיא של הפוטנציאל שיכול להיות לדבר כזה, אבל ממש נחמד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 13:24

סוני מצאה במאי חדש לאנצ'רטד, רובן פלייצ'ר שביים את זומבילנד ואת וונום. הוא כבר הבמאי השביעי (כן, 7!) של הסרט.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 ינואר 2020, 23:20

ראיתי את 1917, סרט פשוט מדהים. סרט השנה שלי ללא כל ספק, ואחד הטובים שראיתי בכלל. מוזר לי שאף אחד לא הזכיר אותו פה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2020, 23:49

InterAl כתב:ראיתי את 1917, סרט פשוט מדהים. סרט השנה שלי ללא כל ספק, ואחד הטובים שראיתי בכלל. מוזר לי שאף אחד לא הזכיר אותו פה.

בתוכנית שלי לראות בקולנוע בשבועות הקרובים, טוב לשמוע שהוא כזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ינואר 2020, 05:59

אם אינטר אומר את זה אז אני גם אלך לראות. לא יודע למה יש לי את האימג׳ הזה של אינטר המבקר הקשוח והקר שלא אוהב כלום בחיים אבל זה עובד עלי בכל פעם :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2020, 07:24

נשמע טוב.
אם כי לא הכי מרשים שזה סרט השנה שלך, אנחנו באמצע ינואר :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 ינואר 2020, 11:04

מבחינת צילום, עריכה וסאונד- וואו. חתיכת מאסטרפיס. הסרט כולו הוא וואן שוט (כמו בירדמן) שהופך אותו למאוד אימרסיבי.

אחד הדברים שאהבתי הוא שהוא סרט שמתרחש במלחמה, אבל לא הייתי קורא לו סרט מלחמה. הפוקוס פה הוא לא על קרבות המוניים אלא דווקא על אינטרקציות קטנות יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 19:30

זהו, רשמית הMCU, וונום ומורביאוס ביקום אחד. אני מוכן לשים כסף שזה היה חלק מהמשא ומתן של סוני ודיסני על ספיידרמן ב-MCU.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ינואר 2020, 12:54

לא מכיר את הדמות כל כך טוב, אבל זה נראה... סביר מינוס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2020, 14:02

Laskin כתב:לא מכיר את הדמות כל כך טוב, אבל זה נראה... סביר מינוס.

אף אחד לא מכיר את מורביוס, זה בסדר :)
בכל מקרה נראה שסוני מנסים לבנות את הסינסטר 6, הנוקמים שלהם. יש להם את מורביאוס, וונום והנשר של מייקל קיטון. אם הם ישחקו על איזה קטע שמיסטיריו עדין חיי אחרי ספיידרמן 2 אז יש להם גם אותו ואז הם צריכים רק עוד שני נבלים בשביל לבנות את הסינסטר 6. כלומר ג'רד לטו, מייקל קיטן, ג'ייק ג'ילנהול וטום הארדי זה כבר חתיכת קאסט :)

עריכה:
אה כן, ויש להם גם את סקורפיו מספיידרמן 1 שיושב בכלא עם הנשר, למרות שהוא לא בדיוק שחקן ענק מעבר ל-better call Saul ו-FC3 :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 ינואר 2020, 15:59

ההיכרות היחידה שלי איתו היא מהסדרה המצוירת :)

ואני כל כך שם כסף שהחשיפה הזאת היא מהאפטר קרדיטס וזה לא שבאמת יש לו תפקיד בסרט. בזמנו הטריילר של ספיידרמן המופלא 2 ספיילר לסרט את הצורה, נראה שאין להם אלוהים כשזה מגיע לטריילרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 ינואר 2020, 18:04

MGS FREAK כתב:

ואני כל כך שם כסף שהחשיפה הזאת היא מהאפטר קרדיטס וזה לא שבאמת יש לו תפקיד בסרט. בזמנו הטריילר של ספיידרמן המופלא 2 ספיילר לסרט את הצורה, נראה שאין להם אלוהים כשזה מגיע לטריילרים.

אבל כמה אנשים הטריילר הזה יביא לקולנוע בגלל הקשר לmcu? :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 ינואר 2020, 19:23

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:

אבל כמה אנשים הטריילר הזה יביא לקולנוע בגלל הקשר לmcu? :)

בדיוק.

לטריילר יש מטרה אחת ויחידה- לגרום לבנאדם לקחת את עצמו ולשלם על כרטיס לסרט. הטריילר הראה את כל הסרט? מה זה משנה, היעד הושג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2020, 13:01

התסריט של קולין טרווארו למלחמת הכוכבים פרק 9 דלף והוא שונה לגמרי מהסרט שיצא, לא נראה שJJ שמר אפילו קו עלילה אחד ממנו. קראו לסרט Dual of The Fates, כמו השיר מפרק 1, שזה שם דווקא לא רע לסיום של הסאגה. התסריט הלך בערך ככה:
ה-crawl פתיחה:
The iron grip of the FIRST ORDER has spread to the farthest reaches of the galaxy. Only a few scattered planets remain unoccupied. Traitorous acts are punishable by death.

Determined to suffocate a growing unrest, Supreme Leader KYLO REN has silenced all communication between neighboring systems.

Led by GENERAL LEIA ORGANA, the Resistance has planned a secret mission to prevent their annihilation and forge a path to freedom...

- פין, ריי, פו ורוז מתגנבים למפעל שבו המסדר הראשון בונה את הספינות שלו במטרה להשמיד אותו.
- התוכנית נכשלת ומתפתחת לקרב, לריי יש לייטסייבר שהיא בנתה לבד מהלייטסייבר השבור של לוק והמקל שלה, סוג של לייטסייבר דו צדדי סטייל דארת' מול.
- בסוף הקרב, החבורה גונבת star destroyer.
- קיילו רן ואבירי רן מגיעים למפעל, קיילו רן הורג את הקצינים האחראיים על המפעל על זה שהם נכשלו.
- מעבר לקורוסונט(הכוכב לכת שכולו עיר אחת גדולה מהפריקוולים) שהוא עכשיו עיר נרקבת שהתושבים שלה הפכו למלקטים, במרכז העיר סיטדל ענקי סטייל HL2 והמקום נשלט על ידי הגנרל האקס. הגנרל האקס והמועצה תוהים איפה קיילו רן, הם רק יודעים שהוא נעלם לחפש משהו.
- עוברים חזרה לקיילו רן, הוא יצא למסע למוסטפאר (הכוכב לכת שבו אובי-וואן ואנקין נלחמים בסוף פרק 3) למצא את הטירה של דארת' ויידר.
- הרוח של לוק סקייווקר עם תפקיד די גדול בסרט, הוא גם רודף את קיילו רן בנסיונות להעביר אותו לצד הטוב וגם ממשיך לאמן את ריי.
- במוסטפאר קיילו רן מוצא הולוקרון שמשדר לו מסר מוקלט מהקייסר לדארת' ויידר, המסר אומר שבמקרה והוא מת, שדארת' ויידר יקח את לוק למצא בכוכב לכת בשם רמיקור את המאסטר של הקיסר, סית' עתיק בשם טור וולום (כנראה דארת' פלגוס?), בכדי להשלים את ההכשרה של לוק כסית'.
- אחרי השידור ההולוקרון סורק את קיילו, מבין שזה לא וויידר ומתפוצץ באור אדום ששורף את הפנים של קיילו.
- ריי והחבורה מחזירים את ה-star destroyer לבסיס המורדים שבו גם נמצאת ליאה שמרגישה שמשהו קרה לבן שלה.
- ריי שחוקרת את הספרי ג'דיי שהיא לקחה בסוף פרק 8 מבינה שיש מתחת למקדש בקורוסונט force becon (שם מקורי), משדר שיכול להתגבר על חסימת התקשורת שהמסדר הראשון שם על כל הגלקסיה.
- קיילו חוזר לקורוסנט, משקמים את הפנים שלו בעזרת מתכת מנדלוריאנית (לא ברור אם זה חלק מהפנים שלו עכשיו או קסדה חדשה).
- לוק מאמן את ריי, היא מנסה לסגת מכל הקונספט של להיות ג'דיי כי היא חסרת ביטחון ומאמינה שהיא אף אחד:
Rey to Luke as they train: "Balance? The dark suffocates the light, light extinguishes the dark. Over and over and over again. How is that balance in the force?"

Luke: "I know that anger. My father had it too.'

Rey: "So says my master and his master before him. A thousand masters so eager to tell us how to live."

- השיחה בינהם ממשיכה, ריי מנסה לסגת, לוק מנסה לשכנע אותה להיות ג'דיי.
- קיילו רן והאקס רבים כמו תמיד, זה נגמר בזה שקיילו נותן להאקס הוראה למחוק את המחתרת ולהשאיר את ריי בשבילו.
- קיילו לוקח את המסכה של דארת' ויידר ואומר שהוא מבין אותו עכשיו:
You allowed love to cloud your judgement

- קיילו זורק את המסכה של דארת' ויידר מהחלון, היא נופלת ומתנפצת.
- קיילו עוזב לכיוון מורינקור, הכוכב לכת שבו חיי טור ולום, המאסטר של הקייסר שמתואר כיצור מעוות לאבקראפטי - קת'ולואי בן 7000 שנים.
- רוז, פין, C3PO ו-R2 טסים לכיוון קורוסונט.
- ריי, פו וצ'ובקה טסים לכוכב לכת בשם בונדאן לפגוש סוג של מגדת עתידות בזמן שליאה נשארת בבסיס של המחתרת.
- לפני שריי עוזבת, היא אומרת לליאה שיש בקיילו עוד טוב, ליאה מרמזת שקולין טרווארו כן לקח את הכיוון של פרק 8 שבו אין יותר ג'דיי או סית' ואומרת לה:
You're not like my father or my brother. You're new. Whatever happens, remember the force choose you Rey. You're story isn't written by anyone else.

- המסדר הראשון עוקב אחרי ה-star destroyer הגנובה ומשמיד את הבסיס של המחתרת, ליאה מצליחה לברוח.
- רוז, פין והחבורה מצליחים להתגנב לקורוסאנט ולהשיג את המשדר של הג'דיי ולהחזיר תקשורת לגלקסיה.
- אבירי רן רודפים אחרי ריי, פו וצ'ובקה לכיוון בונדאן.
- קיילו פוגש את טור ולום ומתחיל את סדרת האימונים איתו. קיילו מגיע למשהו סטייל המערה בפרק 5 ושם בהזיה הוא צריך להלחם בדארת' ויידר, אחרי קרב ברוטאלי הוא מפסיד.
- ריי והחבורה מגיעים לבונדאן. פו מביא את ריי למגדת העתידות ששולפת מהתת מודע שלה מפה, בזכות סיוטים שיש לה מהחיבור עם קיילו רן בפרק 8.
- אבירי רן מגיעים לבונדאן, אחרי קרב ארוך עם ריי היא הורגת את כולם.
- גם ריי וגם קיילו עוזבים ומגיעים, כל אחד בנפרד, למורטיס (ריי על פי המפה שהמגדת עתידות שלפה, קיילו רן על ידי הדרכה של טור ולום). מורטיס נמצא במישור ה-force, סוג של מישור הזייתי רוחני שכזה. הכוכב לכת משחק חלק בסדרה the clone wars.
- ליאה מבקשת מלנדו להוציא משלחת ולגייס את כל המבריחים בגלקסיה להצטרף אליהם.
- רוז נתפסת על ידי המסדר הראשון, מעונה אבל מצליחה בסוף להמלט.
- פין, C3PO ו-R2 מתחילים מרד בקרב האזרחים באזור הסיטידל, כן, קולין טרווארו ממש אוהב את HL2.
- ליאה מגיעה לקורוסונט יחד עם כוחות המחתרת, ה-star destroyer הגנובה והכוחות שלנדו מביא איתו לקרב גדול נגד המסדר הראשון.
- ריי וקיילו נלחמים במורטיס, ריי מנסה להמיר אותו לצד הטוב. יודה, אוב-וואן ולוק מצטרפים לנסיונות להמיר אותו בחזרה, גם האן סולו מופיע לרגע, אבל זה מאוחר מדי בשבילו.
- קיילו רן מגלה לריי שהוא הרג את ההורים שלה, קיילו רן מושמד.
- המחתרת מנצחת את הקרב בקורוסונט, המסדר הראשון מושמד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2020, 16:15

חלק מזה נשמע מגניב, הרוב נשמע די גרוע... שמח שהלכו על מה שהלכו בסוף, למרות שלראות את קורוסנט הרוסה היה יכול להיות חתיכת ממתק לעיניים, והקטע עם טור וולום יכול להיות מגניב, אני מניח... מאוד תלוי ביצוע. יכול להיות גם מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2020, 16:22

Laskin כתב:חלק מזה נשמע מגניב, הרוב נשמע די גרוע... שמח שהלכו על מה שהלכו בסוף, למרות שלראות את קורוסנט הרוסה היה יכול להיות חתיכת ממתק לעיניים, והקטע עם טור וולום יכול להיות מגניב, אני מניח... מאוד תלוי ביצוע. יכול להיות גם מגוחך.

זה קולין טרוורו כך שזה כנראה היה מבוצע בצורה שטחית, משעממת ומגוחכת אבל אני אוהב חלק מהרעיונות. בכלליות הקטע של לאחד את כל שלושת הטרילוגיות יחד היה צריך להיות החזרה של דארת' פלגוס שבעצם שלט בהכל מאחורי הקלעים. חבל שהוא נשאר סתם כחלק מסצנה אחת בודדת בפרק 3. אני גם חושב שהתסריט הזה פחות מבולגן משל אברמס, אבל מצד שני קארי פישר הייתה מתה כך או כך אז גם התסריט הזה היה סובל מהחוסר שלה. בכל מקרה, דיסני עשו טעות עם פרק 9 והם היו צריכים להקשיב לכריס טריו ולחלק אותו לפרק 9 חלק א' וחלק ב', כמו שהוא בקש מהם. זה גם היה נותן לסרט זמן לנשום וגם נותן לצוות את הזמן הכנה לבנות את הסרטים כמו שצריך. כלומר הם עשו טעות יותר גדולה כשהם התפרעו עם טרילוגיה בלי כיוון אמיתי, אבל את זה הם לא יכלו לתקן ב-2017.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים