נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 16:14

ממממממהההה? הם פשוט אמרו את זה, בטוויטר, בנונשלנטיות... 12TF רשמית.

תמונה

וזה רשמית RDNA2!
Xbox Series X is our most powerful console ever powered by our custom designed processor leveraging AMD’s latest Zen 2 and RDNA 2 architectures. Delivering four times the processing power of an Xbox One and enabling developers to leverage 12 TFLOPS of GPU (Graphics Processing Unit) performance
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2020, 16:15

אז פיל ספנסר שם סוף לשמועות:
-12TF
-RDNA 2 (כמו שהימרתי קיאו)
-Hardware RT שכבר ידענו אבל יש גם התייחסות לאודיו
-next gen ssd- כנראה שהבקר pcie 4 של phison הוא באמת מה שמניע את הssd של ה-X.
-HDMI 2.1
-יכולת quick resume לכמה משחקים

מעולה.

עריכה: באמת חשבתי שאקדים אותך הפעם קיאו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 16:45

Uncle Pey'j כתב:אז פיל ספנסר שם סוף לשמועות:
-12TF
-RDNA 2 (כמו שהימרתי קיאו)
-Hardware RT שכבר ידענו אבל יש גם התייחסות לאודיו
-next gen ssd- כנראה שהבקר pcie 4 של phison הוא באמת מה שמניע את הssd של ה-X.
-HDMI 2.1
-יכולת quick resume לכמה משחקים

מעולה.

עריכה: באמת חשבתי שאקדים אותך הפעם קיאו.

במקרה הייתי שם כשזה עלה :)

אז קצת פירוט:
- 12TF.
- RDNA 2 שאנחנו לא ממש יודעים מה זה בדיוק חוץ מאשר VRS ו-RT (לדעתי RDNA 2 גם אומר 7nm+).
- אחת המטרות שלהם היא הורדת הלאג, והם אומרים שזה מתחיל עוד מהשלט ועד הרכיבים של הקונסולה. כמו ב-X המכשיר גם יעביר את הטלביזיה למצב לייטנסי מינימאלי אוטומטית אם יש לכם טלביזיה עם HDMI 2.1.
- התאור של ה-SSD הוא "Game worlds are larger, more dynamic and load in a flash and fast travel is just that – fast.".
- יש QUICK RESUME לכמה משחקים במקביל, הם קוראים למהירות שהמשחק עולה "almost instantly". אני משער שזה הזמן של לפרוש בערך 13GB זיכרון מה-SSD, אם הוא באמת 3.6GB/S אז פחות או יותר 4 שניות גג.
- שלושה דורות של BC שזה כולל 100% מהספריה של הONE, כל כותרי ה-BC של הXBOX וה-360 שהיו עד עכשיו ועוד כותרים חדשים. בנוסף מיקרוסופט אומרים שיהיה שיפור רזולוציה וגרפיקה ללא התערבות מפתחים (סטייל RDR1 אני משער).
- תוכנית שנקראת smart delivery, כל משחק שתקנה על כל פלטפורמה שלהם תמיד יהיה בגרסה הכי טובה של אותה פלטפורמה. כלומר תקנה את היילו אינפנט על ה-ONE, ביום שיהיה לך XSX אז העותק שלך יהיה עותק נייטיבי של XSX. אין קניות כפולות או שדרוגים בתשלום. השירות smart delivery (כנראה סוג של API בחנות שלהם) זמין לכל המפיצות וחברות הצד ג'.
- כמובן שGAMEPASS ממשיך, כבר בשיגור של ה-XSX יהיו בשירות משחקי דור הבא כמו היילו אינפנט וכותרים משלושת הדורות ב-BC.
- הקונסולה שקטה - "quiet and bold design".

אז זה רשמי, ה-XSX חזקה מ-2080RTX. אני בשוק שה-2080RTX שלי הולך להריץ משחקי XSX בפחות מ-30FPS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 18:40

אני כבר לא זוכר עם מי התערבתי שCDPR בחיים לא יקחו כסף על שדרוג דור הבא לסייברפאנק, אז הנה, CDPR יתנו בחינם לבעלי סייברפאנק על ה-ONE את גרסת ה-XSX :)

עריכה:
הנה, מצאתי את הויכוח על האם CDPR יקחו כסף או לא על שדרוג דור הבא:
viewtopic.php?f=1&t=925&p=103701

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 פברואר 2020, 18:51

כע לא התערבות, אבל אני מודה שלא חשבתי שזה יהיה ככה. אני גם לא בטוח שכל המפיצות ינהגו כך בהמשך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 19:21

Klayman כתב:כע לא התערבות, אבל אני מודה שלא חשבתי שזה יהיה ככה. אני גם לא בטוח שכל המפיצות ינהגו כך בהמשך.

בבלוג של MS הם אמרו שהתוכנית פתוחה לכל מפתחת ומפיצה, כך שזה לא חובה. אני מסכים שלא כולם יעשו ככה (שיעול ** אקטיוויז'ן) אבל העובדה שמחזיקת הפלטפורמה עושה את זה יכולה לגרום לגל חיובי בתעשיה בנושא. כל הכבוד ל-MS, גם קונסולת החלומות (באמת שקונסולת החלומות, מי היה מאמין שקונסולה תפתח את הצורה ל-1080TI לפני שנה או שיהיה לה SSD ו-RT?) וגם הם מנסים לקדם את נושא שדרוג משחקים ישנים בחינם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 פברואר 2020, 20:01

ממתי TF של AMD שווה ל TF של nvidia?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 פברואר 2020, 20:33

זה חסך לי את ההתלבטות האם לבטל את גירסת הX1 בגלל הדחיה של המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 21:03

Kazz כתב:ממתי TF של AMD שווה ל TF של nvidia?

הם כבר כמעט זהים מאז RDNA ומי יודע מה המצב עם RDNA 2 שחוץ מVRS ו-RT לא ידוע עליו כלום. של NVIDIA עדין טוב יותר אבל הXSX היא כבר 20% יותר TF מה2080 וזה לפני העובדה שלרוב משחקים יבצעו טוב יותר על קונסולה מאשר PC עם כרטיס זהה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 21:28

אלברט פנלו מאשר שכשהוא עזב את MS באפריל 2018 אלה כבר היו התוכניות לXSX.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2020, 22:12

אני מניח שלפחות אפשר לומר שהפס5 גם היא בסבירות גבוהה RDNA2. תמיד טענתי שפיתרון ה-RT יהיה בעצם זהה ופשוט יתבסס על מה ש-AMD עבדה עליו גם ככה,אין פה באמת איזה secret sauce מכל אחת,פשוט הטופ של מה ש-AMD יכולה להציע,ואין לי שום בעיה עם זה.
אז במקרה הכי גרוע,הפס5 היא 9.2TF מבוסס ארכיטקטורה קצת יותר יעילה מ-RDNA שגם ככה יעילה מאוד. אני חושב שאני יותר אתבאס מהדלתא בין שתיהן מאשר זה שהפס5 היא 'רק' 9.2TF כי עדיין מדובר בסוג של RX5700XT משופר,ולפני כמה חודשים כולנו היינו לוקחים את זה בשמחה,אבל MS התעלו על כל הציפיות,שלי בטוח,ועכשיו אני מפונק וגרידי ורוצה שהפס5 תהיה חזקה יותר או זהה ל-X כדי שצד ג' יוכלו להשתגע. וכן,אני עדיין רוצה שלוקהארט יבוטל,אם כי עם חומרה כמו זו של ה-series x אני מניח שהסיכוי קלוש. מפלצת אחת כבר יש,עכשיו מחכים לראות אם יש גם שניה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2020, 22:36

Uncle Pey'j כתב:אני מניח שלפחות אפשר לומר שהפס5 גם היא בסבירות גבוהה RDNA2. תמיד טענתי שפיתרון ה-RT יהיה בעצם זהה ופשוט יתבסס על מה ש-AMD עבדה עליו גם ככה,אין פה באמת איזה secret sauce מכל אחת,פשוט הטופ של מה ש-AMD יכולה להציע,ואין לי שום בעיה עם זה.
אז במקרה הכי גרוע,הפס5 היא 9.2TF מבוסס ארכיטקטורה קצת יותר יעילה מ-RDNA שגם ככה יעילה מאוד. אני חושב שאני יותר אתבאס מהדלתא בין שתיהן מאשר זה שהפס5 היא 'רק' 9.2TF כי עדיין מדובר בסוג של RX5700XT משופר,ולפני כמה חודשים כולנו היינו לוקחים את זה בשמחה,אבל MS התעלו על כל הציפיות,שלי בטוח,ועכשיו אני מפונק וגרידי ורוצה שהפס5 תהיה חזקה יותר או זהה ל-X כדי שצד ג' יוכלו להשתגע. וכן,אני עדיין רוצה שלוקהארט יבוטל,אם כי עם חומרה כמו זו של ה-series x אני מניח שהסיכוי קלוש. מפלצת אחת כבר יש,עכשיו מחכים לראות אם יש גם שניה.

כן, זה היה די ברור שהישום RT הוא של AMD ולא משהו חיצוני. RT חומרתי לא היה קטע בכלל ב-GPU שולחניים עד ש-NVIDIA הלכה על זה בכל הכוח יחד עם MS ב-2018. כלומר אני ממש בספק אם לסוני או MS הייתה איזו תוכנית מגירה ל-RT חומרתי שהם פתאום החליטו לממש, זאת יותר תגובה לטורינג.

בנוגע ל-XSS, חצי שנה אתה ובלינג בוכים שה-XSS תחזיק את הדור מאחור ובסוף זאת תהיה הפס5 :idea:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2020, 07:09

חתיכת לילה סוער. הזייה שמייקרוסופט ככה שחררה את הכל בכזאת נונשלנטיות.

אין מה לאמר הם שיחקו אותה בענק פשוט, הפער בין הקונסולות הולך להיות משמעותי מאוד כמו שחשבתי וזה די מבאס מבחינתי כמי שנטה לכיוון הפס5.

קיאו הקטע זה שגם הלוקהארט וגם הפס5 מחזיקות את הדור מאחור, כל עוד הלוקהארט קיימת וכל עוד חייבים תמיד לפתח גם לה אז אני מאמין שבחיים לא נראה את הפוטנציאל המלא של הסקרלט.

אגב, מייקרוסופט שמייחצנת את הכוח של ה XSX בזה שהיא חזקה פי 4 מהוואן גורמת לזה לשמע כמו הדבר הכי לא מלהיב אי פעם, כאילו אחת הקונסולות "הלא נינטנדואיות" החלשות אי פעם ביחס לזמנן, מה בכלל פי 4 מהדבר הזה?! מזל שיש את המספר 12TF כדי להרגיע את העניינים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2020, 09:22

bling כתב:חתיכת לילה סוער. הזייה שמייקרוסופט ככה שחררה את הכל בכזאת נונשלנטיות.

אין מה לאמר הם שיחקו אותה בענק פשוט, הפער בין הקונסולות הולך להיות משמעותי מאוד כמו שחשבתי וזה די מבאס מבחינתי כמי שנטה לכיוון הפס5.

קיאו הקטע זה שגם הלוקהארט וגם הפס5 מחזיקות את הדור מאחור, כל עוד הלוקהארט קיימת וכל עוד חייבים תמיד לפתח גם לה אז אני מאמין שבחיים לא נראה את הפוטנציאל המלא של הסקרלט.

אגב, מייקרוסופט שמייחצנת את הכוח של ה XSX בזה שהיא חזקה פי 4 מהוואן גורמת לזה לשמע כמו הדבר הכי לא מלהיב אי פעם, כאילו אחת הקונסולות "הלא נינטנדואיות" החלשות אי פעם ביחס לזמנן, מה בכלל פי 4 מהדבר הזה?! מזל שיש את המספר 12TF כדי להרגיע את העניינים.

הפי 4 זה העליה בכוח של הCPU ביחס ל-X. שכמו שפיל המעיט בכוח של הGPU כשהוא אמר ״פי 2 מה-X״ כשבפועל הקונסולה חזקה משמעותית מפי 2 מהX, גם כאן הוא ממעיט בכוח. מדובר בCPU חזק פי 7 מהפס4 (הקו התחתון של הדור) ואם כמו בשמועות הוא 3.6Ghz אז מדובר באפילו סביבות הפי 8.

והנה סתם משהו מצחיק, מחזיר אותי לימי הwii:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2020, 10:28

נראה שMS מתחילים להיות בטוחים בעצמם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2020, 10:32

הם עוד יחגגו את הניצחון הזה לפחות עוד שנתיים-שלוש עד שכולם יבינו את ההפרשים ואיך זה מתבטא במשחקים ודיונים על הכוח ימצו את עצמם.

אגב התמונה עם הקיוב זו באמת הכמות של קיובס שצריך בשביל להגיע לביצועים האלה או שזה נטו meme ובהומור? :?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2020, 10:49

אז אני מניח שאחרי שעניין ה-GPU פלוס מינוס סגור (נשאר רק לראות באיזו קונפיגורציה הם משתמשים כדי להגיע ל-12TF ואני עדיין מהמר על 56CU שמתוכן 52 פעילות ותדר של 1.82GHZ) עדיין לא ברור אם וכמה MS חתכה מה-CPU כי היה דיבור בזמנו על 8MB L3 Cache שהופיע בבנצ'מארקים שמקושרים לכאורה לקונסולות,וזו ירידה משמעותית מה-32MB שרייזן 3700,שעליו נראה שה-CPU של ה-X (וגם של הפס5 בסבירות מאוד גבוהה) מבוסס.
בכל מקרה,זה באמת נראה ש-MS פשוט עשו מאמץ עילאי לנטרל כל צוואר בקבוק אפשרי: CPU חזק שלא יגביל GPU שעל הנייר לפחות נשמע די פסיכי,SSD שיפתור המון תלונות של מפתחים לאורך שנים פלוס יעזור עם מה שאולי אולי עלול להיות צוואר הבקבוק היחיד והוא ה-RAM כי השמועה על 13GB למפתחים הוא עדיין 7GB פחות ממה שאני באידיאל הייתי רוצה לראות,בייחוד עם GPU כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2020, 11:30

bling כתב:הם עוד יחגגו את הניצחון הזה לפחות עוד שנתיים-שלוש עד שכולם יבינו את ההפרשים ואיך זה מתבטא במשחקים ודיונים על הכוח ימצו את עצמם.

אגב התמונה עם הקיוב זו באמת הכמות של קיובס שצריך בשביל להגיע לביצועים האלה או שזה נטו meme ובהומור? :?

האמת שצריך אפילו יותר גיימקיובים בשביל להשוואת ל-GPU של הXSX. מספר הגיימקיובים הזה רק משווה את המספרים של ה-TF, אבל מן הסתם הארכיטקטורה היום יעילה בהרבה מהארכיטקטורה שהייתה להם ב-2001. כנראה שאפילו 12TF של RDNA 2 יהיו קצת יותר חזקים מ-12TF של RDNA 1, אז שלא נדבר על הגיימקיוב שנמצא על איזה 10 ארכיטקטורות אחורה.

Uncle Pey'j כתב:אז אני מניח שאחרי שעניין ה-GPU פלוס מינוס סגור (נשאר רק לראות באיזו קונפיגורציה הם משתמשים כדי להגיע ל-12TF ואני עדיין מהמר על 56CU שמתוכן 52 פעילות ותדר של 1.82GHZ) עדיין לא ברור אם וכמה MS חתכה מה-CPU כי היה דיבור בזמנו על 8MB L3 Cache שהופיע בבנצ'מארקים שמקושרים לכאורה לקונסולות,וזו ירידה משמעותית מה-32MB שרייזן 3700,שעליו נראה שה-CPU של ה-X (וגם של הפס5 בסבירות מאוד גבוהה) מבוסס.
בכל מקרה,זה באמת נראה ש-MS פשוט עשו מאמץ עילאי לנטרל כל צוואר בקבוק אפשרי: CPU חזק שלא יגביל GPU שעל הנייר לפחות נשמע די פסיכי,SSD שיפתור המון תלונות של מפתחים לאורך שנים פלוס יעזור עם מה שאולי אולי עלול להיות צוואר הבקבוק היחיד והוא ה-RAM כי השמועה על 13GB למפתחים הוא עדיין 7GB פחות ממה שאני באידיאל הייתי רוצה לראות,בייחוד עם GPU כזה.

מבחינת האיך משיגים 12TF, הכסף שלי על 56CU בסביבת ה-1.7Ghz. כלומר 60CU במקור, 4 כבויים לתפוקה טובה יותר. בנוגע ל-CPU, זאת שאלה מאוד טובה, ב-Flute הקאש נחתך וזה ה-APU של הפס5 בשלב כלשהו של פיתוח כך שנראה שסוני הולכת לחתוך קאש. MS מצד שני, לא בטוח, לפחות אם נתחשב בכמה גדול ה-צ'יפ שלהם. כשעשיתי בזמנו חישוב של גודל הצ'יפ עם ZEN 2 מלא, 60CU, תוספת של RT ו-bus של 320-ביט, יצא לי בערך 400ממ"ר והערכות של הצ'יפ של הXSX על פי התמונות הן 405ממ"ר כך שיש מצב ש-MS לא חתכו ב-CPU. אם סוני גם עם GPU חלש יותר וגם חתכו ב-CPU בזמן ש-MS לא, זה כבר יותר רציני מה-2-3 TF הבדל בין ה-GPU.

אגב, אף פעם לא אהבתי את כל הקונספט של "הCPU מחזיק את ה-GPU מאחור". הוא לא ממש מחזיק את ה-GPU מאחור, ה-CPU הוא לא איזה צינור בדרך ל-GPU ותו לא. ה-CPU מחזיק את המשחק מאחור, ה-GPU יסתדר גם עם CPU פתטי. כלומר רק תראו את ה-X, פאקינג 6TF שמחובר ליגואר מסכן שהוא אפילו לא מספיק ל-S, קונסולה של 1.3TF. יש ל-CPU דברים מאוד חשובים לעשות בדור הזה, הרבה יותר חשוב מה-GPU. אולי ה-GPU יעשה לנו ציור יפה, אבל ה-CPU יתן לנו את הדור הבא של הגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2020, 14:49

מיקרוסופט מאשרים לפוליגון ש-smart buy יעבוד גם עם דיסקים פיזים אבל זה לבחירת המפיצה. כלומר אם קונים דיסק פיזי של היילו אינפנט ל-ONE הוא עדין יספק את גרסת ה-XSX של המשחק ביום שקונים XSX. אני משער שזה אומר שהדיסק במקרה הזה הוא כמו במצב BC של ה-ONE ל360, סוג של אות'נטיקציה בלבד בזמן שהמשחק יורד במלואו מהאינטרנט בגרסת ה-XSX.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 פברואר 2020, 15:35

bling כתב:הם עוד יחגגו את הניצחון הזה לפחות עוד שנתיים-שלוש עד שכולם יבינו את ההפרשים ואיך זה מתבטא במשחקים ודיונים על הכוח ימצו את עצמם.

הגיוני שהם רוצים לייצר כמה שיותר באזז חיובי. לא שונה מאיך שסוני הלכו למיקרוסופט על הראש בפעם הקודמת:). פעם אתה למעלה, פעם אתה למטה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2020, 16:48

ללא ספק. מאחל להם אפילו בהצלחה רבה ושסוני יקבלו כמה מכות בעקבות כל הבאזז הזה כדי שיבינו את החשיבות של לצאת עם כוח זהה (במינימום. עדיף גם יותר אבל בטח שלא הרבה פחות) למתחרות שלך כשהקונסולות מושקות באותו הזמן :)

קיאו, חדשות מצוינות, אני כבר מתחיל לחשוב שזה יהיה הסטנדרט אצל כולן אחרי שגם CDP וגם יוביסופט (?) אישרו את העניין הזה שלא ילקח תשלום נוסף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2020, 18:04

מאט מ-Era אישר אתמול שגם לסוני יש פיתרון BC משודרג לפס5 וגם הם צפויים לאמץ מדיניות דומה לזו של MS עם כל עניין ה-smart delivery ובנוסף יש איזה טסטר QA שאומר שהפס5 הוא *לא* מכונת 9TF,אבל לא ברור כמה הוא אמין.
אם סוני לא יאמצו מדיניות דומה ויאפשרו גרסאות משודרגות בחינם לכל הפחות למשחקי צד א' שלה בשילוב עם חומרה שאולי נחותה יותר,זה לא הולך לרסק אותם מבחינת PR כמו שקרה ל-MS ב-2013,אבל זה הולך להציג אותם באור שלילי ביחס ל-MS ואפילו אם אף אחד פה לא מתכנן לרכוש את ה-XSX אי אפשר שלא להעריך את MS על מה שקורה- המחויבות ל-BC שכנראה אילצה גם את סוני לתת על זה דגש עם הפס5 לפס4,קרוס-פליי ועכשיו גם מה שאני רואה כביטול הצורך לשלם כל פעם מחדש על 'רימסטאר' של משחק שכבר רכשנו כדי לקבל אותו בגרסא הטובה ביותר שלו. אין לי בעיה לשלם על רימייקים סופר מושקעים כמו שבלופוינט עושים,אבל תשלום על רימאסטרים,בטח של משחקי דור נוכחי ,צריך ללכת בדור הבא ויש סיכוי לא רע ש-MS דאגה שזה יהיה המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2020, 00:40

Uncle Pey'j כתב:מאט מ-Era אישר אתמול שגם לסוני יש פיתרון BC משודרג לפס5 וגם הם צפויים לאמץ מדיניות דומה לזו של MS עם כל עניין ה-smart delivery ובנוסף יש איזה טסטר QA שאומר שהפס5 הוא *לא* מכונת 9TF,אבל לא ברור כמה הוא אמין.
אם סוני לא יאמצו מדיניות דומה ויאפשרו גרסאות משודרגות בחינם לכל הפחות למשחקי צד א' שלה בשילוב עם חומרה שאולי נחותה יותר,זה לא הולך לרסק אותם מבחינת PR כמו שקרה ל-MS ב-2013,אבל זה הולך להציג אותם באור שלילי ביחס ל-MS ואפילו אם אף אחד פה לא מתכנן לרכוש את ה-XSX אי אפשר שלא להעריך את MS על מה שקורה- המחויבות ל-BC שכנראה אילצה גם את סוני לתת על זה דגש עם הפס5 לפס4,קרוס-פליי ועכשיו גם מה שאני רואה כביטול הצורך לשלם כל פעם מחדש על 'רימסטאר' של משחק שכבר רכשנו כדי לקבל אותו בגרסא הטובה ביותר שלו. אין לי בעיה לשלם על רימייקים סופר מושקעים כמו שבלופוינט עושים,אבל תשלום על רימאסטרים,בטח של משחקי דור נוכחי ,צריך ללכת בדור הבא ויש סיכוי לא רע ש-MS דאגה שזה יהיה המצב.

מאט היה מאוד לא ברור לדעתי. דבר ראשון הוא דבר על זה שגם לסוני יש smart delivery עם המערכת cross-buy שקיימת עוד מימי הVITA. כלומר זה לגמרי נכון, אפשר לרכוב על המערכת הזאת בכדי לספק עותק של משחק שיש לך אם סוני הביאה אותו גם לפס5. הוא גם אמר משהו על שדרוג של משחקים, אבל הוא היה מאוד לא ברור בנושא ולי יש בעיה עם זה. הפס5 הולכת לתמוך בפס4 בעזרת תמיכה חומרתית מושלמת, כלומר הפס5 תמיר את עצמה להיות פס4 או פס4 פרו (תלוי אם יש למשחק פאטצ' פרו) כך שהמשחק אמור לרוץ אחד לאחד כמו במקור. מעבר לזה אפשר להפעיל את מצב הבוסט שאמור לתת עוד בערך פי 2 יותר ביצועים (בכל זאת 2000Mhz לעומת 911Mhz). אבל לבוא ולעשות שדרוג גרפי דורש התעסקות בפרופיל של המשחק וזה נשמע לי קצת לא תואם את הדרך שבה סוני עושה BC. מה שכן, יש לסוני פטנט להחלפת נכסים במשחקי BC, כלומר לדחוף טקסטורות חדשות או מודלים חדשים והמשחק BC יחשוב שמדובר בנכסים המקוריים שלו. אבל דבר כזה דורש עבודה של אמנים, זה לא רק שינוי פרופיל כמו ש-MS עושה.

בכל מקרה אני משער שנצטרך לחכות ולראות.

אה, ובנוגע לבחור QA, הוא לא יודע שום דבר מתוך התעשיה. הוא מאושר כעובד QA ב-DICE וזה אכן נכון, אבל כל מה שהוא אומר זה ניחושים והשערות, בדיוק כמו שאנחנו עושים, כי אין לו באמת ידע פנימי. זה לא בדיוק נדיר, אנשי QA מאז ומתמיד היו בתעשיה אנשים סוג ב' שהמפתחים לא מתיחסים אליהם או חולקים איתם משהו. יש אפילו חברות שבהן מפרידים אותם לגמרי עם חדרי אוכל שונים וכו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2020, 02:32

פודקאסט של מייג'ור נלסון עם הבחור עם הזקן הארוך מהצוות חומרה של מיקרוסופט:
https://soundcloud.com/xbox/647-xbox-se ... -teraflops

זה מה שמעניין שם:
- אודיו עם RT.
- ה-quick resume החדש עובד עם כמה משחקים וממשיך לעבוד גם אחרי כיבוי של המכשיר (טוב, זה היה די ברור).
- יהיו שיפורים גרפים ב-BC שהם לא חושפים עדין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2020, 09:19

מה זה אומר בדיוק "אודיו עם RT"?
לגבי ה"QUICK RESUME" - ממש מעניין בדיוק*כמה* משחקים במקביל... למרות שתכל'ס, יותר מ-2 זה די אוברקיל :) אבל מניח שתלוי גם מה סוני יציעו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים