נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי bling » 18 פברואר 2020, 14:17

למי אכפת מסרטוני מעבר?! זה ממש שטויות, ה-מדד זה גיימפליי ובגיימפליי RDR2 משחק יפה יותר פי כמה מ DMC5 ואני לא מתייחס אפילו לזווית הטכנית של עולם מרשים ומערכות פיזיקליות מתקדמות וכו' אלא נטו יפה יותר ברמה הכי פשוטה וברורה.

זה משהו שאי אפשר בכלל לאמר על GTA4 שברמת הנטו היה מהמכוערים של אותה השנה אבל כן אפשר לאמר על RDR2.

תוסיף לזה גם את האלמנט הטכני המטורלל של רוקסטאר והתוצאה מטורפת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 פברואר 2020, 14:50

RDR2 משחק ממש ממש יפה. אפילו האישה התלהבה מהלוק. אני חושב שאולי זה עניין של תקופות. RDR1 הוא מהאהובים עלי אי פעם (לפחות ממה שאני זוכר והתחושה ששמורה לי אליו). אולי פשוט היה לי יותר זמן ופנאי מחשבתי למשחקים מהסוג הזה..או אולי אם הוא היה מגיע לסוויצ'..?

בכל מקרה, הכל טוב... זה כולה משחק שחלקנו אהב וחלקנו לא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 15:07

bling כתב:למי אכפת מסרטוני מעבר?! זה ממש שטויות, ה-מדד זה גיימפליי ובגיימפליי RDR2 משחק יפה יותר פי כמה מ DMC5 ואני לא מתייחס אפילו לזווית הטכנית של עולם מרשים ומערכות פיזיקליות מתקדמות וכו' אלא נטו יפה יותר ברמה הכי פשוטה וברורה.

זה משהו שאי אפשר בכלל לאמר על GTA4 שברמת הנטו היה מהמכוערים של אותה השנה אבל כן אפשר לאמר על RDR2.

תוסיף לזה גם את האלמנט הטכני המטורלל של רוקסטאר והתוצאה מטורפת.

על RDR2 ועל GTA4 אפשר להגיד אותו דבר, שאם מסתכלים על כל דבר בנפרד, שניהם נראים הרבה פחות טוב מהטופ של הדור הזה. אבל כשעושים זום לאחור ומסתכלים על איך העולם נראה כעולם, הם נראים מעולה. פשוט בGTA4 הלסת שלי נשמטה כששחקתי בו ובנתיים בRDR2 זה לא קרה עדיין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 פברואר 2020, 15:32

אז פה אני חלוק איתך, RDR2 בנטו נראה בטופ של הדור, אוקיי מודלים לא מדהימים אבל בזמן גיימפליי המודל של ארת'ור סבבה, התאורה מדהימה ברמה הכי גבוהה שיש, כנ"ל האפקטים של המזג אוויר, הסביבות והפירוט שלהן והכל. המשחק פשוט יפה, בלי כוכביות ובלי שטויות ובלי "בשביל עולם פתוח".

משחק ממש ממש יפה כמו שקליימן אמר, יופי ששוב לטעמי הוא בשורה הראשונה של הדור.

אני חושב שכדאי לך לסבול עוד קצת וכמו שלאסקין הציע לך תמשיך כמה שעות טובות ותתקדם בו בצורה משמעותית, זה לא סתם שבכל סקר שתראה לגבי המשחקים היפים של הדור ב ERA (מקום עם לא מעט פאנבואים שהיו שמחים לפרגן למשחקים הסופר יפים של סוני) הוא נבחר פה אחד במקום הראשון ולא סתם DF התעלפו ממנו ברמה שהם התעלפו.

הוא לא נופל מבחינתי מאף יצירה אחרת של רוקסטאר ביחס לזמן שלו בקטע הזה של להדהים אותך ממה שאתה רואה ומה שמייחד אותו לעומת משחקים קודמים שלהם זה שהוא באמת מהיפים שקיימים regardless להגבלות וכוכביות (משהו שקשה לאמר על משחקי עבר שלהם אולי חוץ מ GTA5 על המחשב ועל הפס4 במידה מועטה יותר- עם RDR2 זה יותר נחרץ שאתה רואה משחק יפה לא פחות מאף משחק שיצא עד היום לניארי או לא, אולי חוץ מהגזמות לינאריות במיוחד סטייל דייויד קייג' ואולי האורדר)

אני חושב שגם בסיום הדור ויש מצב שגם אחרי TLOU2 הוא עדיין יקבל את הכבוד הזה, נחכה ונראה. כרגע זה נראה שהמעמד שלו מהבחינה הזאת הוא לא מעורער אז כנראה שזה אתה שפספסת אותו ולא רוקסטאר שכשלו מלהרשים אותך הפעם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 פברואר 2020, 15:39

אני ממש לא מסכים איתך קיאו. GTA 4 וRDR 2 הם בהחלט 'משחקים תאומים' מבחינה מסוימת בכל הקשור לפוקוס של רוקסטאר - בניית עולם ריאליסטי, מערכות טבעיות, והרגשה שלמה על חשבון נוחות 'משחקיות מדוברת' נקרא לזה. אבל בכל הקשור לנראות? לGTA 4 לא היה באמת איזה משהו שנראה בטופ. העיר הייתה סופר מרשימה, ברמה הטכנית. אבל מבחינת נראות? תשווה אותו למשחקים כמו AC הראשון או אנצ'רטד שיצאו קצת לפניו והייתי מגדיל להגיד שהוא מכוער בבירור מולם.
כמו שבלינג אמר, תראה את GTA 5 על אותה חומרה בדיוק - זה עד כמה היה להם להתפתח.
RDR 2 לעומת זאת, עד היום בעיניי המשחק הכי יפה שיש בשוק. מאלו ששיחקתי כמובן...
הוא פשוט מדהים ויזואלית. אם בGTA 4 תוכל למצוא פרט ויזואלי שנראה מרשים אם תסתכל מקרוב, מול משחק שלם די מכוער, אז בRDR 2 המצב הוא הפוך.
אז סרטוני המעבר הם לא ברמה של DMC 5 או של אנצ'רטד 4... זה באמת לא העיקר (שמעתי שסרטוני מעבר בסרטים גם יותר יפים משניהם...), בתוך הגיימפלי הוא פשוט מדהים, מדהים, מדהים. ואולי תמצא איזה אלמנט לא מטורף, לא יודע נניח שיער או פנים, זה היוצא מן הכלל. המשחק הזה פוצץ לי את הראש ובעיניי צריך לחכות עד לדור הבא כדי להוריד אותו מגדולתו.
בוא נגיד שאני די בטוח שאם היה יוצא RDR 3 אז הוא לא היה נראה פתאום חצי דור מעליו כמו GTA 5 מול 4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2020, 16:12

כן, זה משהו שבאמת תמיד צריך לזכור, GTA 4 הרשים מאוד אנשים בתחילת הדור, כולל אותי, אבל עד סופו כבר היו משחקי עולם פתוח שהיו מרשימים יותר ברוב המובנים, והוא לא היה נחשב יפה בכלל.
אי אפשר להגיד את זה על RDR2, ששום משחק עולם פתוח לא מתקרב אליו טכנית, ומבחינות לא מעטות - גם שום משחק לינארי, אפילו שזה ממש לא הוגן להשוות אליהם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 16:21

אני חייב לציין שזה ממש מוזר ש-5 שעות לתוך המשחק לא ראיתי עדין שום דבר שהפיל אותי גרפית, משהו שנראה כאילו שום דבר לא יכול להתחרות בו. כמה שעות צריך לשחק במשחק כדי להגיע למשהו כזה? 20?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 פברואר 2020, 16:38

המשחק יפה מהרגע הראשון בהרים המושלגים, ואם שיחקת 5 שעות אז ראית גם איזורים ירוקים ועירוניים ואני מניח שראית מספיק טריילרים בשביל לדעת איך המשחק נראה גם בסביבות אחרות. אם המשחק לא מפיל אותך גרפית אז הוא לא מפיל וסביר להניח שלא יפיל גם בהמשך, אין כאן איזה סוד.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 18 פברואר 2020, 16:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 פברואר 2020, 16:38

גם הפתיחה מאוד יפה... הסופה בשלג בהחלט נמצאת אממ.. בטופ של הסופות שלג בגיימינג, או משהו כזה. אבל הבעיה היא שאלו אזורים בלי נוף. הכוח של המשחק הוא בנופים העצומים, בכניסה לתוך יער סבוך - מערכת התאורה הסופר מרשימה לצד שינויי מזג האוויר שיוצרים תחושה כל כך אמיתית.
פשוט תרכב שעה, תתחיל בצפון (אני מניח שאתה שם ליד העיר הבוצית בצפון המפה, מתחת להרים המושלגים?) ותרכב לאט דרומה, תסתכל כל הזמן מסביב. משחק גדול לא תמצא ככה אולי והוא כנראה לא בשבילך, אבל תחזור אחרי השעה הזו ותגיד אם זה לא אחד הדברים הכי מדהימים שראית בגיימינג, ויזואלית, או לא. לגמרי שווה לך את הזמן הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 פברואר 2020, 16:55

idan כתב:המשחק יפה מהרגע הראשון בהרים המושלגים, ואם שיחקת 5 שעות אז ראית גם איזורים ירוקים ועירוניים ואני מניח שראית מספיק טריילרים בשביל לדעת איך המשחק נראה גם בסביבות אחרות. אם המשחק לא מפיל אותך גרפית אז הוא לא מפיל וסביר להניח שלא יפיל גם בהמשך, אין כאן איזה סוד.

לטעמי הפתיחה היא הכי חלשה ויזואלית במשחק למרות שלא נראית גרוע כמובן... לטעמי הוא צריך לטייל לפחות עד העיירה הכי גדולה ששכחתי כרגע את שמה כדי להחליט אם הוא מתואם איתנו לגבי היופי של המשחק או לא.

אני מתקשה להאמין שהוא לא יעריך את מה שבנו שם אבל בסוף הכל סובייקטיבי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 פברואר 2020, 16:57

כן, ההגעה הראשונה לsaint denis היא בהחלט מרגעי השיא מהבחינה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 פברואר 2020, 17:03

מסכים, אני רחוק מלחבב את המשחק אבל זו באמת היתה חוויה ויזואלית מרשימה. רק שלא הייתי טורח להפעיל אותו רק בשביל זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 פברואר 2020, 17:27

bling כתב:
idan כתב:המשחק יפה מהרגע הראשון בהרים המושלגים, ואם שיחקת 5 שעות אז ראית גם איזורים ירוקים ועירוניים ואני מניח שראית מספיק טריילרים בשביל לדעת איך המשחק נראה גם בסביבות אחרות. אם המשחק לא מפיל אותך גרפית אז הוא לא מפיל וסביר להניח שלא יפיל גם בהמשך, אין כאן איזה סוד.

לטעמי הפתיחה היא הכי חלשה ויזואלית במשחק למרות שלא נראית גרוע כמובן... לטעמי הוא צריך לטייל לפחות עד העיירה הכי גדולה ששכחתי כרגע את שמה כדי להחליט אם הוא מתואם איתנו לגבי היופי של המשחק או לא.

אני מתקשה להאמין שהוא לא יעריך את מה שבנו שם אבל בסוף הכל סובייקטיבי.

הסופת שלג עם הערפל והתאורה מהפנסים יוצרים תמונה סופר מרשימה, ממש קולנועית. הרבה משחקי וידיאו נוטים להיות משמעותית פחות יפים בסביבות חשוכות אבל רד דד 2 מצליח להיראות מדהים גם בלילה (ולא צריך אפילו מסך oled בשביל להעריך את זה). אבל בסדר אתה לא טועה, שאתה מגיע לעולם הפתוח למשחק מן הסתם יש הרבה יותר ממתקים לעין להציע ועם הגיוון בסביבות והשינויים במזג אוויר הוא מצליח להרשים אפילו יותר, אבל הוא כבר ראה חלקים מזה אם לא במשחק אז בטריילרים. סה"כ המשחק נראה איך שהוא נראה, לא חושב שהוא פתאום יראה משהו שיגרום לו להגיד אההה עכשיו אני מבין על מה אתם מדברים אם אחרי 5 שעות המשחק לא מרשים אותו בכלל והוא רק חושב על פרצופים של קאפקום:) אבל לא יודע, אולי אני טועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 17:43

אולי קונטרול הרס אותי, המערכת תאורה של RDR2 נראת חצי דור מאחורי גרסת הPC עם RT של קונטרול שסיימתי כבר לפני חצי שנה :)

אני חושב שיש גם אלמנטים אחרים שנהרסו לי. למשל העננים, flight simulator משתמש בול באותה שיטה רק כמה רמות מעל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 פברואר 2020, 19:07

אוקיי, אז בשביל הנופים :). זה גם לא ממש רק זה, התנועה עצמה של העולם" הצמחייה וחיות הבר שצצות מכל מקום. בכל מקרה זה, בשילוב עם התאורה ומזג האוויר המרשימים מאוד (גם אם ראית כבר יותר נקודתית ובנפרד) באמת יוצרים חוויה ויזואלית מיוחדת.
שיחקתי גם כן בקונטרול על הPC ואם אתה זוכר הוא פוצץ לי את הראש גם כן. ועדיין, אממ... כחוויה ויזואלית? RDR 2 לדעתי עוקף אותו. התלבטתי אם להחשיב את קונטרול בכלל כמשחק הדור הזה ב'דירוג' שלי, כי אפקטי הRT שלו הם באמת משהו מאוד מיוחד. מסוג הדברים שאי אפשר בכלל להשוות לשום דבר שאנחנו מכירים, כמובן שלא משהו שאפשר לעשות בחומרה שעליה שיחקתי את RDR 2.
ובכל זאת בסופו של דבר גם אם נשפוט את החוויה האישית שלי ללא קשר לחומרה (ps4 לרד דד מול pc לקונטרול), אז את קונטרול נאלצתי לשחק על 1080p כדי לשמור על RT והגדרות מקסימליות, דבר שגרם לכל תופעות הלוואי של הRT במנוע של רמדי להיות די חמורות. אז כן, זה מקרה קלאסי של אלמנטים מסוימים שבבידוד נמצאים אשכרה דור מעל כל מה שאני מכיר, ופוצצו לי את המוח, אך ככלל התקבלה תמונה די 'מלוכלכת' אצלי במשחק, ורוב האלמנטים כן היו מתחת לרמה של rdr.

בסופו של דבר שניהם משחקי קצה מבחינה ויזואלית של הדור הזה. קונטרול נאלץ להשתמש בחומרה 'מהעתיד' כדי להגיע לשם, להבדיל מrdr 2, אבל זה לא באמת משנה. הייתי אולי מוסיף לרשימה גם את אנצ'רטד 4 מבחינתי, שנראה פחות טוב מהם אבל כן הרשים אותי יותר מGOW או הורייזן ונמצא אצלי כבלעדי היפה של סוני. בכל מקרה הוא השואוקייס שלי לאותן סצנות מעבר שדיברת עליהן, מעל DMC 5 (בRE 2 לא שיחקתי).
ועם כל זה, אף אחד מהם לא בא על חשבון השני... אפשר להנות מכמה שכל אחד מהם יפה גם באותו היום אפילו :).

אגב, ההודעה הזו רק גרמה לי להזכר שבעצם, אתה היחיד שמשחק את RDR 2 על הpc! כלומר, לא רק שאתה מתלהב פחות מאיתנו, אתה גם משחק במשחק יפה מזה שאנחנו שיחקנו בו :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2020, 20:00

DrKeo כתב:אולי קונטרול הרס אותי, המערכת תאורה של RDR2 נראת חצי דור מאחורי גרסת הPC עם RT של קונטרול שסיימתי כבר לפני חצי שנה :)

אני חושב שיש גם אלמנטים אחרים שנהרסו לי. למשל העננים, flight simulator משתמש בול באותה שיטה רק כמה רמות מעל.

מילא קונטרול, שיחקת בו והתעמקת באפקטים, אבל FS? ברצינות? מה, כל ה-30 שניות שראית ממנו בזמן שהתחלת את RDR וזהו? אי אפשר להנות יותר מהעננים הכי יפים שקיימים כיום במשחק כלשהו? :)
מה גם שבRDR2 אתה באמת לא צריך שום דבר יותר מזה, העננים זה משהו שנמצא מעלייך ואתה לא ממש מסתובב סביבם... קיצר הגזמת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2020, 23:50

Stick כתב:אוקיי, אז בשביל הנופים :). זה גם לא ממש רק זה, התנועה עצמה של העולם" הצמחייה וחיות הבר שצצות מכל מקום. בכל מקרה זה, בשילוב עם התאורה ומזג האוויר המרשימים מאוד (גם אם ראית כבר יותר נקודתית ובנפרד) באמת יוצרים חוויה ויזואלית מיוחדת.
שיחקתי גם כן בקונטרול על הPC ואם אתה זוכר הוא פוצץ לי את הראש גם כן. ועדיין, אממ... כחוויה ויזואלית? RDR 2 לדעתי עוקף אותו. התלבטתי אם להחשיב את קונטרול בכלל כמשחק הדור הזה ב'דירוג' שלי, כי אפקטי הRT שלו הם באמת משהו מאוד מיוחד. מסוג הדברים שאי אפשר בכלל להשוות לשום דבר שאנחנו מכירים, כמובן שלא משהו שאפשר לעשות בחומרה שעליה שיחקתי את RDR 2.
ובכל זאת בסופו של דבר גם אם נשפוט את החוויה האישית שלי ללא קשר לחומרה (ps4 לרד דד מול pc לקונטרול), אז את קונטרול נאלצתי לשחק על 1080p כדי לשמור על RT והגדרות מקסימליות, דבר שגרם לכל תופעות הלוואי של הRT במנוע של רמדי להיות די חמורות. אז כן, זה מקרה קלאסי של אלמנטים מסוימים שבבידוד נמצאים אשכרה דור מעל כל מה שאני מכיר, ופוצצו לי את המוח, אך ככלל התקבלה תמונה די 'מלוכלכת' אצלי במשחק, ורוב האלמנטים כן היו מתחת לרמה של rdr.

בסופו של דבר שניהם משחקי קצה מבחינה ויזואלית של הדור הזה. קונטרול נאלץ להשתמש בחומרה 'מהעתיד' כדי להגיע לשם, להבדיל מrdr 2, אבל זה לא באמת משנה. הייתי אולי מוסיף לרשימה גם את אנצ'רטד 4 מבחינתי, שנראה פחות טוב מהם אבל כן הרשים אותי יותר מGOW או הורייזן ונמצא אצלי כבלעדי היפה של סוני. בכל מקרה הוא השואוקייס שלי לאותן סצנות מעבר שדיברת עליהן, מעל DMC 5 (בRE 2 לא שיחקתי).
ועם כל זה, אף אחד מהם לא בא על חשבון השני... אפשר להנות מכמה שכל אחד מהם יפה גם באותו היום אפילו :).

אגב, ההודעה הזו רק גרמה לי להזכר שבעצם, אתה היחיד שמשחק את RDR 2 על הpc! כלומר, לא רק שאתה מתלהב פחות מאיתנו, אתה גם משחק במשחק יפה מזה שאנחנו שיחקנו בו :).

הבעיה היא שלא ממש מעניין אותי איזו חומרה נדרשה. כלומר אם כבר מרשים, כנראה ש-BOTW יותר הרשים אותי ביחס לחומרה מכל משחק אחר בדור הזה. אבל לא על זה מדובר, מבחינתי בסוף RDR2 וקונטרול שניהם רצים על המחשב שלי ואחד נראה הרבה יותר טוב מהשני. אז כן, ברור ש-RDR2 עולם פתוח והכל, פשוט באס אותי ששמעתי עליו תשבוחות גרפיות מפה ועד הודעה חדשה ובסוף כששחקתי בו לא ראיתי בו אפילו אלמנט גרפי אחד שהוא הטופ בו לעומת משחקים שכבר שחקתי. אין ספק שאין משחק עולם פתוח שמשלב את הכל יחד ככה, אבל זה פחות מה שמעניין אותי כשאני מסתכל על דברים שכאלה גרפית :)

ורק אנקדוטה קטנה, RDR2 נופל לי מ-30FPS על 2080RTX, כך שגם זה לא בדיוק הלהיב אותי.

Laskin כתב:
DrKeo כתב:אולי קונטרול הרס אותי, המערכת תאורה של RDR2 נראת חצי דור מאחורי גרסת הPC עם RT של קונטרול שסיימתי כבר לפני חצי שנה :)

מילא קונטרול, שיחקת בו והתעמקת באפקטים, אבל FS? ברצינות? מה, כל ה-30 שניות שראית ממנו בזמן שהתחלת את RDR וזהו? אי אפשר להנות יותר מהעננים הכי יפים שקיימים כיום במשחק כלשהו? :)
מה גם שבRDR2 אתה באמת לא צריך שום דבר יותר מזה, העננים זה משהו שנמצא מעלייך ואתה לא ממש מסתובב סביבם... קיצר הגזמת.

לא ראיתי 30 שניות מ-FS, ראיתי עשרות דקות ממנו וב-4K. הוא אחד מהדברים הכי מרשימים שראיתי בחיים שלי, פריק של הטבע, הוא עושה דברים שלא ידעתי אפשריים בכלל. בלי קשר לכל זה, העננים בו הם דור מעל HZD ו-RDR2, שלושת המשחקים משתמשים באותה שיטה (עננים מבוססי ווקסלים שמעבירים דרכם ריי-מארשינג) אבל האיכות של האפקט ב-FS הוא כמה דרגות מעל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2020, 17:56

THQ נורדיק קנו את Saber Interactive ב-523 מליון דולר, זה יותר מפי 2 ממה שסוני שלמו על אינסומניאק. Saber Interactive הם בעיקר חברת תמיכה ופורטים של המשחקים קיימים, למשל הוויצ'ר 3 לסוויטצ' נעשה עלידם. לאחרונה הם התחילו גם לעשות משחקים מקוריים, למשל world war z. בעסקה 150 מליון שולמו מראש ו-375 מליון ישולמו בתמריצים בשנים הקרובות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2020, 20:39

השקעה... משונה מאוד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 פברואר 2020, 18:39

עוד סיפור הצלחה מאת early access:

Temtem ששוגר חודש שעבר כבר חצה את חצי מיליון העותקים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 פברואר 2020, 20:10

bling כתב:ה-מדד זה גיימפליי ובגיימפליי RDR2 משחק יפה יותר פי כמה מ DMC5

זו לא כל כך חכמה... בגיימפליי גם RDR1 נראה יפה פי כמה מDMC5.
זה אולי כנראה משחק הAAA הכי מכוער שראיתי בדור הזה, ובהפרש ניכר (ועוד שיחקתי בו back to back מול קראקדאון 3). הרגיש לי לפעמים כאילו מישהו בהפקה החליט לשים תקציב מטורף של 20 מליון על אנימציה של סצינות מעבר, ואז גילה שנגמר להם הכסף לתקצב את הגרפיקה של המשחק עצמו (או את הדיבוב, או את התסריט, או את העלילה, או את הגיימפליי).

מה שכן, אני עדיין משחק באודיסאיה, ו-100 שעות לתוך המשחק אני עדיין מצליח להתפעל מכמה טוב הם הצליחו ליצור מחדש את יוון על האזורים השונים בה, הטופוגרפיה, מגוון החיות והצמחיה, והארכיטקטורה.
אני רוצ להגיע לRDR2 בקרוב אפילו אם זה יהיה רק כדי להשוות ביניהם, כי נכון להיום AC:O הוא המשחק הכי מרשים שיצא לי לראות בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2020, 20:14

swym כתב:
bling כתב:ה-מדד זה גיימפליי ובגיימפליי RDR2 משחק יפה יותר פי כמה מ DMC5

זו לא כל כך חכמה... בגיימפליי גם RDR1 נראה יפה פי כמה מDMC5.
זה אולי כנראה משחק הAAA הכי מכוער שראיתי בדור הזה, ובהפרש ניכר (ועוד שיחקתי בו back to back מול קראקדאון 3). הרגיש לי לפעמים כאילו מישהו בהפקה החליט לשים תקציב מטורף של 20 מליון על אנימציה של סצינות מעבר, ואז גילה שנגמר להם הכסף לתקצב את הגרפיקה של המשחק עצמו (או את הדיבוב, או את התסריט, או את העלילה, או את הגיימפליי).

מה שכן, אני עדיין משחק באודיסאיה, ו-100 שעות לתוך המשחק אני עדיין מצליח להתפעל מכמה טוב הם הצליחו ליצור מחדש את יוון על האזורים השונים בה, הטופוגרפיה, מגוון החיות והצמחיה, והארכיטקטורה.
אני רוצ להגיע לRDR2 בקרוב אפילו אם זה יהיה רק כדי להשוות ביניהם, כי נכון להיום AC:O הוא המשחק הכי מרשים שיצא לי לראות בדור הזה.

תאמין לי גיא, כל פעם שאתה מדבר על dmc5 אני חושב שבטעות שחקת במשחק אחר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 פברואר 2020, 21:33

הלוואי והייתי משחק בטעות משחק אחר במקום לבזבז את הזמן שלי עליו... אולי איזה ביונטה.

אבל מזל שהמשחק כל כך צילק אותי שלקחתי צילומי מסך בזמנו, ואולי הגיע הזמן לשתף אותם. :D - אז הנה הרשמים שלי

1) שתי דקות לתוך המשחק, אחרי שמיקסמתי את כל ההגדרות: וואו, איזה מטורף מה שהולך כאן!
20190308224153_1.jpg
20190308224153_1.jpg (362.3 KiB) נצפה 5561 פעמים

2) רבע שעה לתוך המשחק: טוב, זה אזור שנראה קצת כמו זבל. מודלים, דם ואפקטים של דור קודם... אבל אולי זו סתם סצינה שהתפקששה להם
20190314221450_1.jpg
20190314221450_1.jpg (534.15 KiB) נצפה 5561 פעמים

3) חצי שעה לתוך המשחק: אלוהים אדירים, למה הממשק עובד כל כך מחורבן? למה קטעי טעינה כשעוברים בין תפריטים? והאם לעזאזל הם הולכים לדרוש ממני לשדרג עכשיו מהלכים פשוטים כמו קפיצה כפולה לכל דמות בנפרד? (ספוילר: כן)
20190314220859_1.jpg
20190314220859_1.jpg (457.61 KiB) נצפה 5561 פעמים

4) איבדתי את תחושת הזמן אל תוך המשחק: ככה נראים איזה 80% מהאזורים. שחור ואפור ומשהו אדום לא מזוהה שלפני גירס 1 הייתי עוד מאמין שאפשר לקרוא לו אפקטים של דם. הסולם עם הג'אגיז האלו שמכוון עליו אור? לרמות הרושם המוטעה כאילו יש בו משהו חשוב, אי אפשר באמת לטפס עליו, או לקיים שום אינטראקציה איתו - כמו 99% מהסביבה הלחלוטין דוממת במשחק.
20190315104553_1.jpg
20190315104553_1.jpg (601.11 KiB) נצפה 5561 פעמים

5) נראה לי שאני לקראת סיום המשחק. ככה מעוצבת סביבת משחק שמתיימר להיות AAA לדור הנוכחי. לראות ולא להאמין
20190315153341_1.jpg
20190315153341_1.jpg (387.89 KiB) נצפה 5561 פעמים

מילא אם הגיימפלי היה מפצה על זה... אבל כמו הגרפיקה, גם הגיימפליי ה"קלאסי" מגיע מעידן של לפני משחקים כמו ביונטה או נינג'ה גאיידן. דמות אחת מתוך השלוש מציעה קצת עניין, אבל אם אני בתור שחקן יחסית בינוני מצליח לסחוט דירוגי SSS על ימין ועל שמאל באמצעות קצת מאשינג של הכפתורים מול האויבים עם הבינה המלאכותית של פחית שימורים - מישהו פה לא יודע לעשות משחק מאתגר.
20190315112210_1.jpg
20190315112210_1.jpg (682.91 KiB) נצפה 5561 פעמים

אולי אם הייתי משחק ברמת קושי גבוהה יותר ואחרי שפתחתי מבחר יכולות אז היה על מה לדבר, אבל הכריח אותי לסיים אותו קודם ורק אז לחזור עליו שוב מההתחלה - ורק המחשבה על לעבור שוב דרך סביבות שהדבר היחיד שיותר מזוויע מהן זה המונולוגים המייגעים של הדמויות השונות מעוררת בי חלחלה כזו שאני מעדיף לוותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2020, 21:46

אני מסכים עם סווים כמעט לחלוטין, רק שזו אחת הסדרות האהובות עליי, אז אני ממש ממש נהנתי ממנו, מלבד הקטעים עם V.
המשחק ממש יפה - בקטעי הקישור, ובעיקר בזכות אנימציות הפנים. כל השאר די Meh אחד גדול, ולפעמים, אם כי פחות ממה שסווים מתאר את זה - ממש כמעט דור קודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2020, 19:47

אז במקום לחזור בך שdmc5 יותר מכוער מקראקדאון 3 ומשחקי דור קודם, חפרת את עצמך עמוק יותר בעזרת התמונות הכי מזעזעות שהצלחת לקחת?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 48 אורחים