משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2020, 13:54

לקח להם שלושה משחקים להביא את הבאטמוביל, אז... :)
בכל מקרה משחק סופרמן זה משהו שחייב לקרות, אין מה לעשות. זה קצת מצחיק, זה כנראה גיבור העל הכי פופולארי ומצליח בעולם, ובהרבה מובנים הוא כמו הברכה והקללה של DC. כמו שקשה לעשות משחק בכיכובו, ככה קשה לעשות סרט בכיכובו, אבל הוא כל כך פופולארי שפשוט חייב...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 14:29

אפשר אולי לעשות משחק עליו כילד, לפני שהוא מצליח לעוף ממש כמו שצריך :)
זה לא רק הוא כמובן, יש מלא גיבורים שאם תשים אותם במשחק אתה תהיה חייב להפוך אותם לנכים איכשהו, אחרת זה יהיה "מטופש".
וכל הקטע של "מתחילים בסט פיס כשהדמות חזקה ואז הכוחות נלקחים ממנו ומתחילים לשחק עד הסט פיס האחרון בו חוזרים לו הכוחות" - כבר נהיה נדוש מאוד, ואני מאוד מקווה שלא ילכו בדרך הזו.

באטמן וספיידרמן זה הדמויות האידאליות למשחק.
אני חושב שWW וקונסטנטין יהיו דמויות מעולות עבור רוקסטדי, אולי גם פלאש, עכשיו כשיש SSD :) גם החץ הירוק אולי... אבל הוא לא מעניין בעיניי כמו באטמן, בלשון המעטה, ובמידה רבה הוא סוג של שכפול שלו.
יש גם את אקוומן אבל זה גם חתיכת אתגר. אם כי בתוך הים לא רואים רחוק מדי וזה יכול להקל.
גרין לאנטרן זה קצת כמו סופרמן עם טוויסט שלאו דווקא מקל עליהם, לעומת סופרמן.

דווקא בגלל שיכול להיות משחק קצת אימה בא לי קונסטנטין פתאום, יותר מכל השאר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2020, 15:16

הדור הבא יהיה הדור הראשון שבו אפשר לעשות משחק פלאש או סופרמן כמו שצריך, בזכות המעבד המהיר וה-SSD. כלומר הדמו של ספיירמן? אני אסתפק במשחק פלאש שבו אפשר לרוץ שליש מהמהירות הזאת.

האמת שלא מעט מהדברים שצריך למשחק גיבורי על דורש את המעבר לדור הבא. סופר מהירות, סופר כוח (מה שאומר המון הרס), תעופה מהירה וכדומה. כלומר חוץ מאשר סופרמן, הבעיה שלו היא האישיות הטפשית שלו שלא מאפשרת להרוס עיר כמו שצריך :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2020, 15:24

כן, כתבתי את עניין הSSD, אבל לפחות הפלאש לא מחריב כל מה שהוא אולי ייכנס בו, כמו סופרמן... וואלה, אם יצליחו אני אגיד תודה ואתייחס אליהם כאלים בין בני אדם, אבל אני לא חושב שיהיה חכם ישר לקפוץ עליו.
קודם תעשו משחק עם הזרמה מהירה ועולם עצום, אחר כך תעשו משחק עם נזק איכותי, ובדור הבא תפנקו אותנו עם סופ ^_^

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 פברואר 2020, 15:29

הם פשוט יקחו את הדרך הפשוטה - סופרמן לא טס מהר מדי בתוך עיר (מתוך זהירות או משהו), ולכן הוא לא יהרוס בניינים בתעופה. כל הסט פיסס וקרבות העל יהיו בטח באזורים פתוחים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2020, 15:49

Stick כתב:הם פשוט יקחו את הדרך הפשוטה - סופרמן לא טס מהר מדי בתוך עיר (מתוך זהירות או משהו), ולכן הוא לא יהרוס בניינים בתעופה. כל הסט פיסס וקרבות העל יהיו בטח באזורים פתוחים.

אולי משחק סופרמן פשוט צריך להיות ב-SCALE אחר לגמרי ממשחק כמו ארקאם נייט או GTA. כלומר לתת לך לעוף בעולם גדול ומלא בנופים עם פרוט יותר נמוך במקום בתוך ערים קטנות ומפורטות. ואז בתוך העולם הזה תמיד יכולה להיות איזו מעורה של איש רשע שנמצאת בחוצות עיר עם כמה מפעלים נטושים מסביב או קומפלקס על ראש הר. פלישות חייזריות, רובוטים, קריפטונים - יש לא מעט אפשרויות. אף אחד לא יתלונן אם סופרמן יתן אגרוף לקריפטוני אחר ויעיף אותו דרך מפעל נטוש ביערות, אם הוא ימוטט כמה עצים או חתיכה מצוק וכו'. ותמיד בשלב כלשהו אפשר לעבור לעיר על כוכב לכת אחר ושם זה חייזרים ואם למדנו דבר אחד עם השנים בקולנוע וסופר גיבורים, על חיים של חייזרים אף אחד לא בוכה :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 20 פברואר 2020, 09:17

לדעתי, מבחינת גיימפליי- משחק סופרמן טוב צריך להיות נוסחה כלשהי בין המשחק ספיידרמן למשחק של דרגון בול. אבל קשה לי לראות את זה קורה, יש הרבה גיבורים ברוסטר של DC גם גישה יותר נוחה וגם עלילה יותר מעניינת כך שאני לא רואה את זה קורה בעתיד הקרוב. אולי רק אם יפתחו משחק קבוצתי סטייל האוונגר'ס של סקוור.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 פברואר 2020, 10:32

אני מסכים... במשחק כמו הנוקמים אפשר לעשות שלב סופרמן, שכולו יהיה סט פיס מתוסרט, כמו מה שהראו מאיירון מן בינתיים.
ברגע שיש לך חופש פעולה איתו - זה יהיה מטורף לבנות משחק איתו. אלא אם מגבילים אותו, משמעותית. ואז מה שווה חופש תנועה במרחב אם הוא עוצר לפני שהוא נכנס במשהו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2020, 20:24

כן, זה בטח לא יהיה משחק כל כך טוב, אבל יחסית, ומהמעט גיימפליי שכן רואים פה - יכול להיות מהנה...
אני סאקר של סמוראי ג׳ק, מה לעשות :)
הלוואי ופלטינום היו עושים את זה, המשחק תפור עבורם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 פברואר 2020, 17:56

וגם, חדש מהיוצרים של רוק בנד

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2020, 12:57

אני לא שם את זה פה בגלל שהיום ב-22:00 החשיפה המלאה בשידור חי, אבל מי שרוצה לראות איך BG3 נראה - יש תמונות ראשונות:

https://www.vg247.com/2020/02/27/baldur ... urn-based/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2020, 13:40

Laskin כתב:

וגם, חדש מהיוצרים של רוק בנד

ממש מגניב המשחק דיג'יי הזה. גם היורש הרוחני של וויוטיפול ג'ו נראה מעניין. אה, ובאלדורס גייט נראה יותר טוב גרפית ממה שחשבתי שהוא יראה, הדמויות נראות ממש לא רע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 פברואר 2020, 14:26

BG 3 הוא מסוג המשחקים האלו שמגיעים מדי פעם, שפשוט נראה כאילו זה מובן מאליו שהוא יהיה מצוין וידחוף את הזאנר קדימה.
שילוב של מותג עם מורשת אדירה, מפתחת שהמשיכה להתפתח ולהשתפר כל הזמן ונמצאת כרגע בפיק שלה, תקציב והייפ שמתאימים למעמד, וכוונות טובות מצד כל המעורבים בעניין. אין לי ספק שזה הולך להיות שיא חדש לזאנר.

אגב באנקדוטה אישית אני מאוד מחכה למשחק. אף פעם לא הצלחתי להכנס כמו שצריך למשחק בסגנון, למרות שעל הנייר זה זאנר שאני תמיד אהבתי מאוד. כילד הייתי משחק ומאוד אוהב D&D, אך בכל פעם שניסיתי את הזאנר במחשב גיליתי שאין לי את האנגלית הנדרשת כדי להכנס לזה.
בגיל תיכון כשכבר הייתה לי האנגלית אז הייתי בסוג של 'משבר קול אוף דיוטיזציה' :). כלומר באותו הגיל בעיקר חיפשתי פיצוצים ואקשן.
וכשגדלתי חזרה לי הסבלנות להשאב לעולמות גדולים ומיתולוגיים, אך נגמר לי הזמן לכך. דיוויניטי 2 היה הנסיון האמיתי הראשון שלי, ונהנתי ממנו בטירוף. הבעיה היא ששיחקתי בו פעם לפני כשנתיים משהו כמו 7 שעות, ואז טסתי לתקופה וכשחזרתי היה לי קשה להמשיך. ופעם נוספת לפני חצי שנה כ10 שעות, אך תקופת מבחנים רצחנית לקחה איתה את היכולת להמשיך.
אני נמצא כעת בסוג של צומת, האם להמשיך חצי שנה אחרי זה ולקוות לזכור מי נגד מי (כי להתחיל פעם שלישית את הפתיחה רק כדי להפסיק זה כבר מוגזם), או האם לחכות כבר לשנה הבאה כשBG 3 יצא. בתקווה שהפעם אצליח להתחייב למשחר כזה. עם סמסטר חדש מעבר לפינה, נראה לי שBG 3 הוא הבחירה שאקח :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2020, 15:03

Stick כתב:BG 3 הוא מסוג המשחקים האלו שמגיעים מדי פעם, שפשוט נראה כאילו זה מובן מאליו שהוא יהיה מצוין וידחוף את הזאנר קדימה.
שילוב של מותג עם מורשת אדירה, מפתחת שהמשיכה להתפתח ולהשתפר כל הזמן ונמצאת כרגע בפיק שלה, תקציב והייפ שמתאימים למעמד, וכוונות טובות מצד כל המעורבים בעניין. אין לי ספק שזה הולך להיות שיא חדש לזאנר.

אגב באנקדוטה אישית אני מאוד מחכה למשחק. אף פעם לא הצלחתי להכנס כמו שצריך למשחק בסגנון, למרות שעל הנייר זה זאנר שאני תמיד אהבתי מאוד. כילד הייתי משחק ומאוד אוהב D&D, אך בכל פעם שניסיתי את הזאנר במחשב גיליתי שאין לי את האנגלית הנדרשת כדי להכנס לזה.
בגיל תיכון כשכבר הייתה לי האנגלית אז הייתי בסוג של 'משבר קול אוף דיוטיזציה' :). כלומר באותו הגיל בעיקר חיפשתי פיצוצים ואקשן.
וכשגדלתי חזרה לי הסבלנות להשאב לעולמות גדולים ומיתולוגיים, אך נגמר לי הזמן לכך. דיוויניטי 2 היה הנסיון האמיתי הראשון שלי, ונהנתי ממנו בטירוף. הבעיה היא ששיחקתי בו פעם לפני כשנתיים משהו כמו 7 שעות, ואז טסתי לתקופה וכשחזרתי היה לי קשה להמשיך. ופעם נוספת לפני חצי שנה כ10 שעות, אך תקופת מבחנים רצחנית לקחה איתה את היכולת להמשיך.
אני נמצא כעת בסוג של צומת, האם להמשיך חצי שנה אחרי זה ולקוות לזכור מי נגד מי (כי להתחיל פעם שלישית את הפתיחה רק כדי להפסיק זה כבר מוגזם), או האם לחכות כבר לשנה הבאה כשBG 3 יצא. בתקווה שהפעם אצליח להתחייב למשחר כזה. עם סמסטר חדש מעבר לפינה, נראה לי שBG 3 הוא הבחירה שאקח :).

אני כמוך תמיד אומר שאני אשחק בדיוויניטי ובסוף אני לא משחק בו. BG3 הולך להיות הצלילה המחודשת שלי לז'אנר שלא ממש הייתי עמוק בתוכו מאז שנות ה-90 ופליינסקייפ טורמנט.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 פברואר 2020, 17:48

אני כבר שנתיים+ בהפסקה מ-CRPGים, בנומנרה/פילארס 2 תמכתי/קניתי בהשקה ולא שיחקתי יותר משעה בסוף, לא היה לי כל כך חשק. באלדור 3 ממש זורם לי לשנה הבאה אז אני מקווה שייקח זמן עד שייצא מארלי אקסס, השנה הזו הולכת להיות ממש עמוסה גם ככה. במשחקים החדשים של לאריאן לא שיחקתי בכלל אבל הבנתי שהם מעולים מבחינה מכנית ופושרים מבחינה עלילתית, אז מעניין מה ייצא מהמשחק. אנחנו יודעים בכלל משהו על הטיימליין? אני מניח שזה סיפור שלא קשור ל-bhaalspawns או שיש בחירה מהסוף של 2 ש-wizards of the coast מחשיבה לקאנון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2020, 00:01

וואלה, נראה כמו חלום לכל מעריץ D&D או משחקי LARIAN.
אותי זה לא מושך כל כך, אבל נראה באמת כמו הטופ של הטופ של הז'אנר.

מורכב מדי בשבילי... אני אשאר עם DIABLO 4 :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 פברואר 2020, 00:49

לא צפיתי עוד אבל בטוויטר וברדיט כבר ראיתי מלא מעריצים ממש מתוסכלים מזה שאין שם שום דבר באלדורס גייטי מבחינת אווירה/כתיבה וזה פשוט עוד דיביניטי OS. אני מניח שהאינטרנט מגזים קצת, אצפה מאוחר יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2020, 08:36

כן, ככה התגובות עדיין נראות... אבל זו לריאן, אלו המשחקים שהם ללא ספק הכי טובים בהם, לא רואה שום סיבה לצפות למשהו אחר, ואני מנחש שהציונים שיקבל יגרמו למעריצי הסדרה לבלוע את הצפרדע של הדי.אנ.די ולהנות כנראה מהמשחק הכי מושקע בתחום, בהפרש ענק... ומי שלא טוב לו - יום טוב לו :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 פברואר 2020, 09:19

זכור לי שאינטר מעריץ גדול של הסדרה. הוא בטח בעננים מזה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2020, 09:51

BG 3 נראה מעולה. ממש מעולה! אני אמנם לא נמצא בין מעריצי הסדרה, למעשה אין לי בכלל מושג אפילו מה הוייב והטון של המשחקים הקודמים. וזה בהחלט נראה כמו דיוויניטי 3, אבל מבחינתי זה מצוין. דיוויניטי 2 כבר בעצמו היה מאסטרפיס של חופש פעולה, וBG 3 לוקח את זה עוד יותר קדימה. זה קצת כמו רוקסטאר, אף אחד לא מתקרב אליהם בכלל בתחום הזה, והם עדיין לוקחים אותו עוד יותר קדימה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 פברואר 2020, 10:22

מצפייה ראשונה זה באמת נראה כמו ריסקין של DOS2 עם סרטוני מעבר של בליזארד, מצד שני DOS2היה משחק מדהים ואחד האהובים עליי בשנה שעברה ככה שאין לי כל כך הרבה תלונות. הכל תלוי בסופו של דבר בסיפור ובעלילה של המשחק...
נערך לאחרונה על ידי Baba Yaga ב 28 פברואר 2020, 10:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2020, 10:48

לא שחקתי במשחקי דוויניטי והנסיון שלי עם באלדורס גייט מינימאלי אז אני הולך לצלול למשחק הזה בתול למדי :)

טוב נו, יש עוד הרבה זמן, עוד 9 ימים אורי ועוד 21 ימים דום. נחצה את הגשר כשנגיע אליו.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 פברואר 2020, 10:53

DrKeo כתב:לא שחקתי במשחקי דוויניטי

למה אתה מחכה? :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2020, 11:02

avive כתב:
DrKeo כתב:לא שחקתי במשחקי דוויניטי

למה אתה מחכה? :)

האמת שבגלל שיש איזה 7 משחקים בסדרה, זה תמיד איים עלי. אין לי מושג מה הנקודה הטובה להכנס פנימה בזמן שאני יודע שבאלדורס גייט 3 יהיה חצי ריבוט, מתאים לשחקנים חדשים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 פברואר 2020, 11:15

הבעיה הגדולה שתמיד הייתה לי עם DOS 2 היא העולם והלור שלו. כמי שלא שיחק משחק בסדרה (או ידע עליה משהו בכלל) עד אליו, כל הלור של המשחק הרגיש לי כל כך באוויר עד שזה היה כאילו הכל יכול לקרות, ואין לי יכולת להאחז באיזשהו בסיס. זה עולם פנטזיה, אבל עדיין... הלטאה שהיא נסיך לצד השלד המלנכולי, אלו דברים שלא מקורקעים בעולמות הפנטזיה הסטנדרטים שאני מכיר, והיה לי קשה להבין איפה העולם הזה מתחיל ואיפה הוא נגמר. וכשאין לך בסיס להאחז בו ואתה מרגיש שהכל יכול לקרות בלי הגיון מקדים (מבחינתי), האימפקט העלילתי הופך די דל.

וזה חבל, כי מבחינת גיימפלי הוא מושלם. בכל מקרה לגבי BG 3, הוא בהחלט נראה כמו דיווינטי 3, אבל לא הייתי אומר כמו ריסקין ל2. יש בו מספיק דברים חדשים והתקדמות על פניו, כדי שאם היה מדובר באותו הפרנצייז אז היה אפשר להצדיק המשך. וכמובן שיש גבול למה שאפשר להראות בשעה מתוך משחק כל כך פתוח וחופשי.
בכל מקרה אני מתכוון לקפוץ עליו ישר כשיצא מכניסה מוקדמת. מקווה שבאמת יהיה סופט ריבוט כזה שיאפשר כניסה חלקה לגמרי לשחקן חדש, אבל גם אם יתברר שלא אני הפעם אגיע מוכן, אעשה שיעורי בית :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים