במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Baba Yaga » 10 מרץ 2020, 08:04

אני שיחקתי רק ב-5 אבל מרשמים של אנשים אחרים ההבדל העיקרי הוא בגראפיקה וזהות הנבל הראשי.
אם אתה רוצה להרוג רד נקס תקנה את 5, אם אתה רוצה להילחם באסייתים אז תקנה את 4.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2020, 08:50

ולא לשכוח שאפשר לרכב על פילים!
אני נהנתי מ-4... ב-5 לא שיחקתי, הוא הרבה יותר ״מציאותי״ ממה שאני ראיתי. ב-4 יש הרבה קטעים על גבול הפנטזיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2020, 00:53

התחלתי לשחק באורי, רציתי לשחק רק 5 דק' ולהצטרף לסאשן OW עם חברים אבל נשאבתי לכמעט שעה שלמה. פאק, הוא כל כך טוב :)

בנתיים יש לי רק שתי תלונות, הראשונה היא שזמן הטעינה הראשוני לתפריט ארוך בהרבה ממה שציפיתי, ביחוד שיש לי NVMe של 3.5GB/s ו-9700K. השני הוא שהנכסים הדו מימדיים נראים כאילו הם נבנו ל-1080p, כלומר הם נראים קצת בחדות נמוכה ביחס למסך 1440p שלי. חוץ משתי התלונות האלה המשחק הזה פשוט בונבון והוא מרגיש נפלא ב-FPS גבוה מ-100.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2020, 07:07

אשחק בו היום בערב אני מקווה, אני לא מצפה ממנו להיות המשחק הכי טוב שנגעתי בו, אבל כן מצפה ממנו להיות מהנה. את הראשון אהבתי, יחסית, אסל לא מתתי עליו.

אגב עשיתי גיימפאס בשבילו. אין לי כל כך זמן או עניין בשאר המשחקים שם, אבל נראה לי טפשי לשלם עליו 125 שח ולא 4 שח... אם כי אני מניח שככה בדיוק הם מפתים לקוחות תמימים כמוני, כי עכשיו לך תבטל את המנוי עם הספרייה הזאת :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2020, 12:14

Stick כתב:אשחק בו היום בערב אני מקווה, אני לא מצפה ממנו להיות המשחק הכי טוב שנגעתי בו, אבל כן מצפה ממנו להיות מהנה. את הראשון אהבתי, יחסית, אסל לא מתתי עליו.

אגב עשיתי גיימפאס בשבילו. אין לי כל כך זמן או עניין בשאר המשחקים שם, אבל נראה לי טפשי לשלם עליו 125 שח ולא 4 שח... אם כי אני מניח שככה בדיוק הם מפתים לקוחות תמימים כמוני, כי עכשיו לך תבטל את המנוי עם הספרייה הזאת :).

זה מה שקרה לי, עשיתי לקראקדאון 3, מי ישלם עליו 60$, אבל 1$? ברור. והנה, שנה מאוחר יותר, אני עדין מנוי. אתה רוצה לבטל אבל הנה גירס 5 יוצא, הנה פורצה הורייזן חדש, הנה איזה אינדי נחמד כמו frozenpunk או TABS ואז כבר יוצא אורי וכך זה ממשיך בלולאה אינסופית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2020, 12:33

אני עשיתי לגירס 5 ונשארתי מאז, אבל מיד אחרי אורי אני מבטל כי המחשב שלי גם ככה חלש מדי כדי להריץ משחקים מאוד מרשימים, ואין שום דבר באופק שמאוד מעניין אותי מהאינדיז.
בכלל, אחרי דום אני די נוטש את המחשב, עד שאשדרג.
מזל שאחרי דום יהיה לי את TLOU2 וGOT (וגם דרימס) שיעסיקו אותי בערך עד שסדרה 3000 תצא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 מרץ 2020, 17:28

DrKeo כתב:
Stick כתב:אשחק בו היום בערב אני מקווה, אני לא מצפה ממנו להיות המשחק הכי טוב שנגעתי בו, אבל כן מצפה ממנו להיות מהנה. את הראשון אהבתי, יחסית, אסל לא מתתי עליו.

זה מה שקרה לי, עשיתי לקראקדאון 3, מי ישלם עליו 60$, אבל 1$? ברור. והנה, שנה מאוחר יותר, אני עדין מנוי. אתה רוצה לבטל אבל הנה גירס 5 יוצא, הנה פורצה הורייזן חדש, הנה איזה אינדי נחמד כמו frozenpunk או TABS ואז כבר יוצא אורי וכך זה ממשיך בלולאה אינסופית.

אני מידי פעם מעריך את המנוי דרך כרטיסים דיגיטלים
לא רוצה שיהיה אוטומטי
ולא זוכר עם הורדתי מהחשבון את הויזה או לא
אני יוריד אותה במקרה שלא
בצורה הזאת גם לא צריך לדאוג לחידוש אוטומטי
וגם עם יפרצו לחשבון או הקונסולה תיגנב
אין שום אפשרות להוציא כסף מחשבון הבנק שלי

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 מרץ 2020, 19:34

Laskin כתב:ולא לשכוח שאפשר לרכב על פילים!
אני נהנתי מ-4... ב-5 לא שיחקתי, הוא הרבה יותר ״מציאותי״ ממה שאני ראיתי. ב-4 יש הרבה קטעים על גבול הפנטזיה.

תודה על ההמלצות. בינתיים מצמצתי ופספסתי את 5, אז נשאר להתלבט רק לגבי 4...
מה שכן, יוביסופט הצליחו שוב לעצבן אותי עם באגים ידועים באודיסי שמסתבר שלא תוקנו כבר חצי שנה אז ירד לי מהם. תכננתי לסיים את הDLC שלו סוף סוף ולהתחיל את אורי, אבל במקום זה שרפתי שעות על שיטוט בפורומים של תמיכה והורדת כל מיני dllים שמתרגמים directx ל-vulkan רק כדי שהמשחק יעבוד ועכשיו זה נראה נורא בהשוואה לאיך שהוא היה קודם. :cry:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 מרץ 2020, 21:15

מטורף, רק התלוננתי פה ויוביסופט תיקנו אותו אחרי חודשים של דממה:
https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2199636
אני צריך להתחיל להתלונן פה יותר על דברים ברומו של עולם. למשל למה אין כפתור לייק בפורום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מרץ 2020, 21:38

ידוע שיוביסופט עוקבים אחרי ווקסלים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מרץ 2020, 12:29

שיחקתי גם כן באורי משהו כשעה, ואין לי הרבה מה להגיד כרגע חוץ מהעובדה שהוא יפייה בטירוף. כלומר, עד כדי כך יפייפה שגם אם אין לי מה להגיד עליו הרגשתי צורך להגיד את זה :).
לפני כשנה בערך עשיתי ריצה נוספת באורי הראשון (אחרי ריצה ראשונה כשהוא יצא), ובערך בשלב האחרון (45 דקות פחות או יותר לסוף) נמאס לי ממנו ועזבתי אותו. בכל מקרה זכרתי את זה, ולפני שהפעלתי את אורי החדש אמרתי שאשחק בסוף של הראשון כדי להזכר איפה הוא הסתיים בדיוק. כל זה לא כל כך רלוונטי מלבד כדי להגיד שהייתה לי השוואה ישירה של שני משחקים בזה אחר זה ו, וואו, זה ממש לא הרגיש לי ככה בטריילרים אבל אורי החדש נראה *משמעותית* יותר טוב. גם הראשון יפה, אבל התנועה של העולם, השלבים השונים והרבים הרבה יותר בתוך המרחב הדו מימדי, ואפילו העיצוב - וואו. נפלנ לי הלסת לרצפה וזה לא קרה לי עם אורי הראשון בשום פעם ששיחקתי (לא להגיד שהוא לא יפה, הוא כן, אבל לא ככה).

מעבר לזה עוד אין לי משהו מיוחד להגיד, התנועה מהנה, הסיפור נראה שוב פעם כפצצת קיטש על דברים חמודים עם עיניים גדולות, והעולם מושך להנכס ולחקור אותו. לא באותה רמה של HK לטעמי (שלפחות מהרגעים הראשונים והרצון להכנס ולחקור אותו הותיר עלי רושם חזק יותר), אבל כן אין לי ספק שאמשיך ואהנה ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מרץ 2020, 13:04

שיחקתי איזה 3 שעות באורי, ואחרי שמקבלים את יכולת ה-Dash - הוא ממש הופך להיות מהנה בהרבה.
הוא גם מאתגר הרבה יותר מהראשון, לפחות בינתיים.. אולי זה גם בגלל שאני מתעקש לעשות כל מני דברים שלא חייבים ולהגיע לכל דבר במפה.
משחק מרהיב ויזואלית, תענוג לשליטה, וכל כך הרבה יותר מורכב מהראשון מבחינת מכניקות. אני נאלצתי להפסיק כי יש לי הרבה מטלות בבית, אבל אין ספק שאני אחרוש עליו בימים הקרובים טוב טוב. גם הערב אני מתכנן עוד איזה 3 שעות :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 מרץ 2020, 14:48

אני גם בערך באותו מקום אחרי ה-dash וה-bash ומאוד נהנה. מסכים עם מה שנאמר כאן. אהבתי את מערכת הקרב המסודרת ואת ה-spirit trials, זה ממש מגניב. מבחינה גרפית אין לתאר, הוא כל כך יפה.

הדברים היחידים שקצת מפריעים לי הם פריזים ל-2 שניות פעם ב ודיליי מציק כשפותחים את המפה, בגרסת הבוקס לפחות. אבל זה מה זה בקטנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2020, 15:16

אני היחיד שרואה נכסים מטושטשים ב-1440P? והכוונה היא בסרטוני מעבר, כמו בפתיח הארוך, במשחק עצמו הכל נראה נהדר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מרץ 2020, 15:23

לא, אני גם. אבל זה נבלע בתוך כל האומנות ובוודאי שתוך כדי גיימפלי.
זה בהחלט שם, אבל לא באמת מורגש למעט סצינות מעבר איטיות שבהן יש זום על התמונה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 מרץ 2020, 01:30

ככל שאני מתקדם באורי, אני מרגיש יותר ויותר שהוא פשוט מאסטרפיס. אבל הפריזים של ה-2-3 שניות מדי פעם בבוקס התחלפו בפריזים של ממש שדורשים ממני להפעיל מחדש את המשחק שזה כבר די מעצבן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2020, 04:27

אורי באמת מאסטרפיס, לא מגיע לו לרדת מ-90 ב-MC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מרץ 2020, 09:14

כן, אתמול ישבתי עליו עוד איזה 4 שעות, היה תענוג אמיתי. מקווה גם היום לעוד סשן כזה. ה״בעייה״ איתי זה שאני חייב להשיג *הכל*, אז אני מתעכב ולא מתקדם המון בקווסט המרכזי, ובמבט לאחור על שני הסשנים זו כנראה טעות כי מקומות שממש התאמצתי להגיע אליהם שוב ושוב - מסתבר שהייתי צריך לחכות ליכולת חדשה :) אבל בגלל שזה ״כל כך קרוב!!״ אני מנסה בכל זאת. אם אני רואה צ׳אלנג׳ אני לא עוזב עד שאני מסיים אותו. בינתיים רק אחד עשה לי קצת חיים קשים.
הוא קצת פחות קשה ממה שחשבתי בהתחלה. ככל שמקבלים יותר כוחות ומשדרגים את הדמות זה הופך להיות משמעותית קל יותר לנצח קרבות או לפתור פאזלים של פלטפורמה, ואני די בטוח שאני מת הרבה פחות ממה שמתתי במשחק הראשון.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 מרץ 2020, 11:52

מסכים, בינתיים המשחק הרבה יותר סלחני מהראשון בזכות השדרוגים הרבים ובזכות מערכת צ'קפוינטס נדיבה שמחליפה את ההכנה שלהן בעצמך על חשבון אנרגיה כמו שהיה בקודם.

ה-spirit trials הם החלקים הכי כיפיים במשחק וה-shrines יותר קלילים אבל עדיין מאוד מהנים. איזה שיפור אדיר זה מהיער העיוור, מכל בחינה- גרפית, סקופ, יכולות, ניווט/פלטפורמינג, מערכת קרב, NPCs ועוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מרץ 2020, 01:48

טוב, ממש חרשתי על אורי היום, עשיתי כל כך הרבה ונהנתי מכל רגע :)
רק עכשיו, בסוף הסשן שלי - הבנתי שכדי לשבור מחסומים על הריצפה צריך לקנות ״נשק״ ולא צריך לחכות ליכולת חדשה... מרגיש ממש דביל, הייתי יכול להגיע להרבה מקומות שחלפתי על פניהם. מזל שהמפה ממש מסמנת אותם בבירור אז בפעם הבאה אתחיל לנקות את כל החוסרים שלי.
הדמות שלי גם לגמרי OP כרגע, אני לא מת כמעט אף פעם, אפילו את הבוס האחרון עברתי בלי בעייה ובלי למות אף פעם. מתתי רק באיזורים שכדאי ״לשנן״ קודם וגם זה רק פעם-פעמיים.
ועדיין, ממש ממש תענוג של משחק.

איזה משחק אדיר.
הפלטפורמינג מטורף... החלקים הכי מאתגרים זה המירוצים האלה, והם גם מהנים מאוד ומספקים מאוד כשמצליחים. אין ספק שזה ממש לא ״סלסט״ מבחינת רמת הקושי, וטוב שכך כי אין מצב שאני הייתי מצליח לסיים את כל סלסט (לא המשחק הראשי, אלא לאסוף את כל התותים ואת הבי-סייד), ופה אני הולך לסיים את המשחק על 100%, אין לי ספק (אלא אם מצפה לי עלייה משמעותית ברמת הקושי עם איזה מירוץ או משהו).

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 מרץ 2020, 17:22

גם אני נהנה בטירוף ומבחינתי זה כבר אחד המשחקים הטובים בכל הזמנים. וגם אני שמח שהוא די קליל וסלחני, לא יהיו לי ממש עצבים למשהו כמו הולו נייט (שממה שאני מבין הוא כנראה המטרוידואניה המודרני הכי קרוב אליו) אז זה בול בשבילי.

אני עדיין עם הסיפור, אבל בכל זאת קשה לי להאמין שאני הולך ל-100 אחוז, מספיק לי לפחות לראות את כל המקדשים והמירוצים ואת כל האיזורים (בגדול) ואני סבבה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מרץ 2020, 17:44

אני כבר די קרוב למאה אחוז... לא מתקדם לסוף המשחק עד שאני משלים הכל, אבל אני ממש ממש קרוב ^_^
אני יודע לפי האצ׳יוומנטס שכבר קיבלתי שאין לי עוד מירוצים ומקדשים

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 מרץ 2020, 18:35

שני הדברים שקצת מפריעים לי כרגע הם הבעיות הטכניות שאני נתקל בהן בלי סוף בבוקס ובעיקר במחשב והסינמטיקס שהפעם ארוכים יותר ויכולים להגיע לדקה+ לפעמים שאתה מחכה כבר לחזור לשליטה על הקונטרולר. אבל בקטנה...

אני שמח שיש גם אופציה לכוון את הדדזונס, זה צריך להיות סטנדרט במשחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מרץ 2020, 19:25

לי אין בכלל בעייה עם הסינמטיקס, זה פעם ב-, אבל כנראה בגלל שאני משחק בקצב שונה בעלילה עצמה...
לא שיחקתי עם הדדזונס.

עד עכשיו היו לי כל מני ״בזזזז״ בסאונד אבל זה קורה רק בשניות הראשונות שאני מפעיל את המשחק, או בשניות הראשונות של סינמטי רב, זה יחסית סביר. היה לי גם באג נוסף עכשיו בסאונד שחלק מהאפקטים נעלמו לגמרי, אני מניח שהם יחזרו כש אפעיל מחדש. ופעם אחת היה לי באג שאחרי שניצחתי בוס זה דילג על קטע קישור קצרצר ולא יכולתי לצאת מהארינה של הבוס הזה, אז יצאתי וזה תוקן.
יחסית למשחק הקודם - החווייה שלי פחות מבוגבגת, אני זוכר שהיה אז באג באיזור מסויים שאנשים נתקעו ולא יכלו להמשיך מתוך המים, ולקח להם כמה חודשים לתקן את זה. היה מאוד מביך ומבאס למי שזה קרה לו, לי לא קרה אבל לאחי כן, ואני זוכר שגם למישהו פה בפורום.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 מרץ 2020, 19:46

גם אני משתדל להימנע מלרוץ על העלילה ועובר זמן בין הסינמטיקס, פשוט זה שהם התארכו צורם לי עוד יותר במשחק כזה כי אתה כל הזמן בתנועה. לפחות הם ממש יפים (אלא אם זה סתם דיאלוג).

במשחק הקודם שיחקתי רק לפני איזה חצי שנה וזה היה כבר בדפיניטיב אדישן אז לא נתקלתי באף בעיה, הפעם יש לי המון בעיות... החל ממה שתיארת עם הסאונד (רק באופן תכוף יותר), דרך נפילות פריימים נוראיות ופריזים ועד לבאגים שמונעים התקדמות עד שטוענים שוב את השמירה (למשל אירועים מתוסרטים שלא מופעל להם הטריגר בזמן סצינות בריחה, כמו עץ שנשבר וכאלה). אבל כל זה לא ברמה של הארדלוק או משהו כזה אני חי עם זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים