במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2020, 18:41

מוזר כי היפנים של קאפקום יודעים יפה ליישר את עצמם לסטנדרטים של העולם המערבי ואתה לא מרגיש במשחקים שלהם שבהכרח יפני כתב את הטקסטים (לטוב ולרע כי לפעמים ברזי זה דווקא היה כיף פעם)

כנראה סקוור עצמה עדיין נשארה יפנית מאוד באופי שלה ולא עברה מערביזציה כמו קאפקום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 אפריל 2020, 19:52

התקדמתי המון ב Assassin's Creed Odyssey. הוא ממש כיפי. הוא סוגשל The Witcher 3, רק של יוביסופט, ומהוקצע ברוב הפרמטרים. יש כמה קרבות בוסים ממש מגניבים נגד יצורים מהמיתולוגיה היוונית, ורק להגיע לקרבות האלה לוקח זמן ודרך משימות לא רעות בכלל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2020, 20:04

סקוור יודעים לכתוב הרבה יותר טוב מזה ועשו את זה בעבר... המשחק אכן ״נכתב מחדש״ אבל המון ממנו נשאר באווירה המטופשת של 1997, וזה לדעתי כן בכוונה.
הם בשום פעם ואופן לא ברמה של ״טקסטים מערביים״ במשחקים מודרניים, אבל הם בטוח עשו את זה עם רצון לשמור על הקטע של פעם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 אפריל 2020, 20:37

אז זה דווקא יכול להיות נחמד לא? זה משהו שביקשתי שקאפקום תעשה ברזי 2 כי זה מעלה חיוך ונוסטלגיה אבל הם לא הלכו על זה וכל הטקסטים מערביים לחלוטין ללא שום אפקט קרינג'.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 אפריל 2020, 20:43

Klayman כתב:התקדמתי המון ב Assassin's Creed Odyssey. הוא ממש כיפי. הוא סוגשל The Witcher 3, רק של יוביסופט, ומהוקצע ברוב הפרמטרים. יש כמה קרבות בוסים ממש מגניבים נגד יצורים מהמיתולוגיה היוונית, ורק להגיע לקרבות האלה לוקח זמן ודרך משימות לא רעות בכלל.

ממש לא היתי אומר שהוא כמו הוויצר 3
וששיחקתי בו עשיתי גם בוסים
עדין יש את ה"משחק של יוביסופט" עם הרבה זבל על המפה
נכון שהרוב לא חייבים לעשות והפעם לא פיניתי את כל הזבל
אבל זה מעצבן כי עם היה פחות משימות העתק הדבק כניראה
היתי עושה 100 אחוז
מה גם שהמפה ענקית אולי משחק ac עם המפה הגדולה ביותר
תוסיף לזה שזה מבוסס על hp ובהתחלה יש המון מקומות
שאף שחקן ממוצא לא יכול לעבור בגלל hp נמוך , שאויבים יכולים
להרוג תוך כמה אחת ואתה כימאת לא עושה להם אף נזק
כולל בהתגנבות

אני חושב שהתכנון באודיסאי ובאורגין גרוע מהבחינה הזאת
כי לא הגבילו אזורים לפי ph , ויתגנבות ברמה נמוכה גם לא עושה הרבה נזק
עם התגנבות היתה הורגת במכה אחת גם שהדמות שלך ברמה נמוכה
זה היה מובן ונותן הרבה אתגר
בפועל אפילו לשחרר חית טרף ברמה גבוה בבסיס אויב ברמה גבוה
לא עוזר יותר מידי עם הדמות שלך כמה נמוכה
כי הם הורגים את החיה ואתה תקוע

הבוסים אותו הדבר , צריך להגיע לרמה לפחות קרובה להם
הצלחתי להרוג כמה בוסים קצת חזקים ממני ברמה
אבל עם זה יותר מידי נמוך זה או המון המון זמן להרוג אותם
עם אתה מספיק טוב
או שזה בזבוז זמן ופשוט לא תצליח

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2020, 20:48

bling כתב:אז זה דווקא יכול להיות נחמד לא? זה משהו שביקשתי שקאפקום תעשה ברזי 2 כי זה מעלה חיוך ונוסטלגיה אבל הם לא הלכו על זה וכל הטקסטים מערביים לחלוטין ללא שום אפקט קרינג'.

דווקא ברזי לא הייתי רוצה לראות את זה כי המשחק אמור לשדר רצינות, לפחות באופן יחסי... אחרת זה הופך רגעי אימה לקומדיה, ונכון שיש את זה גם בסרטי אימה אבל אני באופן אישי פחות מתחבר לזה.
בפיינל פנטזי הכל over the top, מוגזם לחלוטין בקטע משעשע, הזוי וזה דווקא משתלב בסדר. כמו נגיד בDMC, רק הרבה הרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 אפריל 2020, 20:57

אז אף אחד לא משלים איתי את המשימות הקבוציות בבי"ח 2.0?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 01:28

bozeman כתב:אז אף אחד לא משלים איתי את המשימות הקבוציות בבי"ח 2.0?

זה באמת חבל שאין לסטים שום פיצ'ר שנותן חיווי על זה מחוץ למשחקים. כלומר איך אני אמור בכלל לדעת שמישהו נתן לי הזמנה או אתגר במשחק שלא פתחת שנה? הם קיימים 17 שנים, היית מצפה שפיצ'ר כזה יהיה קיים להתחשב בזה שה-360 הביאו פיצ'ר כזה כבר ב-2005. כל מה שצריך זה BELL קטן למעלה ו-API שנותן למפתחות לדחוף בו הודעה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2020, 02:41

עדיין לא אמרת לי כמה שעות צריך לשחק בשביל להגיע לאותו חלק ״מעניין״ :P
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 אפריל 2020, 02:44

אני בפרק חמישי בפפ7, יש לי כל מיני מחשבות אבל סה"כ נהנה מאוד.

רק שתי הערות:

- לקח לי זמן לעשות את החיבור אבל מי שמדובב את וודג' זה באדג'ר משובר שורות (החבר של ג'סי) למקרה שעוד מישהו תהה בעניין ולא הבין מאיפה הקול הזה מוכר לו :D

ושאלה למי ששיחק בפרק השני (ספויילרים גם לסוף המשחק המקורי)

ספויילר: הצג
אני מדמיין או אחרי שקלאוד ראה את החזיון של ספירות' באש הוא אמר לעצמו שהוא הרג אותו לפני חמש שנים? זה כמובן מדוייק, אבל במשחק המקורי זה גם סוג של טוויסט די גדול שנבנה לאורך כל המשחק... גם אם הם עושים כל מיני שינויים בסיפור זה עדיין די משונה שהם יתנו את המידע הזה בכל כך קלות, בצורה אגבית לחלוטין, בשעתיים-שלוש הראשונות של החלק הראשון ברימייק... לא יודע מה לחשוב על זה אפילו. יש מצב שפשוט לא שמעתי נכון והוא רק אמר שהוא מת לפני חמש שנים? שיחקתי באמצע הלילה והייתי די עייף, אז אתם מוזמנים לאשר או להפריך את העניין בבקשה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 אפריל 2020, 07:09

swiss-the-engine כתב:

בהנחה שאתה לא שיחקת דקה, כל שלב התחלתי יהיה בין חצי שעה לשעה, אז כעשר שעות. לחלקים העמוסים.
אני נהניתי מאוד גם מההתחלה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2020, 10:16

idan כתב:אני בפרק חמישי בפפ7, יש לי כל מיני מחשבות אבל סה"כ נהנה מאוד.

רק שתי הערות:

- לקח לי זמן לעשות את החיבור אבל מי שמדובב את וודג' זה באדג'ר משובר שורות (החבר של ג'סי) למקרה שעוד מישהו תהה בעניין ולא הבין מאיפה הקול הזה מוכר לו :D

ושאלה למי ששיחק בפרק השני (ספויילרים גם לסוף המשחק המקורי)

ספויילר: הצג
אני מדמיין או אחרי שקלאוד ראה את החזיון של ספירות' באש הוא אמר לעצמו שהוא הרג אותו לפני חמש שנים? זה כמובן מדוייק, אבל במשחק המקורי זה גם סוג של טוויסט די גדול שנבנה לאורך כל המשחק... גם אם הם עושים כל מיני שינויים בסיפור זה עדיין די משונה שהם יתנו את המידע הזה בכל כך קלות, בצורה אגבית לחלוטין, בשעתיים-שלוש הראשונות של החלק הראשון ברימייק... לא יודע מה לחשוב על זה אפילו. יש מצב שפשוט לא שמעתי נכון והוא רק אמר שהוא מת לפני חמש שנים? שיחקתי באמצע הלילה והייתי די עייף, אז אתם מוזמנים לאשר או להפריך את העניין בבקשה

זיהיתי את הקול שלו מיד, ולא טרחתי לבדוק אם זה באמת הוא, תודה שחסכת לי :)
וכן, זורקים הרבה מודע מוקדם מאוד, אבל מניח שזה בגלל שגם ככה יעשו עוד המון שינויים בהמשך, ומי שלא שיחק פחות יבין איך זה יכול להיות. כנ״ל לגבי הreunion ועוד הרבה דברים. זרום עם זה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 אפריל 2020, 11:51

לא הבנתי, זה כן או לא? אני רק מנסה לוודא ששמעתי נכון, אני ברצינות לא בטוח.. :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 אפריל 2020, 13:33

נכנסתי קצת ל-BOTW, עשיתי כמה סייד קווסטס ואיזה שליש מהמקדשים ופתחתי את המפה בינתיים. המשחק בהחלט ראוי לשבחים שקיבל כשזה מגיע לחקירת העולם וגילוי כל המכניקות שאף אחד לא מסביר לך (עכשיו גיליתי למשל את הקטע עם הציפורים שחגות במעגלים מעל נקודות מעניינות). מצד שני, יש יותר מדי קטעים בהם הוא ממש ממש מעצבן. לפעמים אני רק רוצה לטפס או לחקור בלי שכל 10-15 צעדים יהיה spawn של חבורת אויבים או שיתחיל גשם ברגע הלא נכון ואני פחות או יותר אהיה מנוע מלהתקדם באיזור עד שהוא יחלוף... ויש עוד הרבה דברים כאלה שפשוט מציקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 13:52

BiA כתב:נכנסתי קצת ל-BOTW, עשיתי כמה סייד קווסטס ואיזה שליש מהמקדשים ופתחתי את המפה בינתיים. המשחק בהחלט ראוי לשבחים שקיבל כשזה מגיע לחקירת העולם וגילוי כל המכניקות שאף אחד לא מסביר לך (עכשיו גיליתי למשל את הקטע עם הציפורים שחגות במעגלים מעל נקודות מעניינות). מצד שני, יש יותר מדי קטעים בהם הוא ממש ממש מעצבן. לפעמים אני רק רוצה לטפס או לחקור בלי שכל 10-15 צעדים יהיה spawn של חבורת אויבים או שיתחיל גשם ברגע הלא נכון ואני פחות או יותר אהיה מנוע מלהתקדם באיזור עד שהוא יחלוף... ויש עוד הרבה דברים כאלה שפשוט מציקים.

אני מת לראות מה נינטנדו יעשו עם ההמשך עכשיו שהם בססו נוסחה, ביחוד בתחום הדברים המעצבנים שדברת עליהם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2020, 17:05

idan כתב:לא הבנתי, זה כן או לא? אני רק מנסה לוודא ששמעתי נכון, אני ברצינות לא בטוח.. :)

כן

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2020, 18:04

bozeman כתב:
swiss-the-engine כתב:

בהנחה שאתה לא שיחקת דקה, כל שלב התחלתי יהיה בין חצי שעה לשעה, אז כעשר שעות. לחלקים העמוסים.
אני נהניתי מאוד גם מההתחלה.

שיחקתי איזה שעתיים שלוש אני חושב. עשר נשמע כמו הרבה, כנראה יקח לי זמן להיכנס אליו. מעניין אם הוא ירוץ לי על המחשב אולי הוא יותר מהנה שם
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 אפריל 2020, 18:08

אני משחק במחשב. נראה לי שיותר נוח שם. גם הביקורות מדברות על זה (בטח בעיצוב החדרים בצורה אופטימלית)
בכל מקרה, אם אתה ממשיך, אשמח שתצטרף לאתגרים המשותפים. בד"כ זה לא משהו ארוך בכלל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 אפריל 2020, 09:16

סיימתי את קו העלילה הראשי של AC:O. היה סבבה לגמרי. לא משחק משנה גורלות ועולמות, אבל Damn good time. יש לי גם את ההרחבות, שהבנתי שהן לא רעות בכלל, ועוד נשארו לי Cultists ועוד איזה קו עלילה נוסף שלא תפרתי מהמשחק הראשי. יש פשוט כ''כ הרבה תוכן, ורובו המכריע ממש כיף.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אפריל 2020, 10:00

כל אלו בהחלט שווים. בעיקר הכת, כי היא תפורה טוב לעולם הכללי.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 אפריל 2020, 08:03

עשיתי גיחה saints row get out of hell
זה סוג של הרחבה שעומדת בפני עצמה
ולא קיבלה ציונים טובים

זה ממשיך את המשחקיות של הסופר גיבור הומוריסטי
מהמשחק הרביעי
אבל ההרחבה הזאת הרבה פחות מוצלחת
רציתי לעבור אותה לפני שאני ממשיך במשחק הרביעי
כי המשחק הרביעי טוב

בכל מקרה סימתי ב82 אחוז , לקח לי 5 שעות ו40 דקות
בפועל עם מדלגים על דברים זה הרחבה של פחות מ4 שעות
כהרחבה במחיר זול זה בסדר , אבל לא באיכות של 3-4

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 אפריל 2020, 20:06

סיימתי את אורי החדש. משחק חמוד ומהנה למדי, בטח לחובבי פלטפורמרים כמוני.
בשלילי, הוא מעט מבוגבג (למרות שהעדכון פתר את רוב הבעיות הקשות), השליטה יכלה להיות יותר מדויקת והוא ארוך מדי בשביל מה שהוא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2020, 15:50

סיימתי את FF7R. מחשבות ראשונות? סיימתי אותו ממש לפני כמה דקות ובדרך כלל מה שאני חושב על משחק בכמה דקות אחרי שסיימתי אותו די משקף את החוויה הכללית שלי ובמקרה הזה אני חייב לומר שהוא די מדהים. באמת.

אבל,הוא רחוק,רחוק מלהיות מושלם ויש לסקוור הרבה מה לשפר בפרק הבא,והראשון בהם הוא פייסינג- יש למשחק הזה בעיה קשה מאוד של פייסינג,סתם דוגמא- סיימתי בוס סופר קשה (אגב,המשחק מפוצץ,פשוט מפוצץ בוסים,לא יודע איך זה בהשוואה לסולס כי לא שיחקתי אבל זה כנראה המשחק עם הכי הרבה בוסים ששיחקתי מימיי) ודקה,ליטרלי דקה אחר כך,נופל עלי בוס אפילו יותר קשה,וזה קרה לא פעם וזה פשוט מרגיז,כי אני לא יכול לשמור בניהם. או לחילופין,מבוכים שפשוט לא קורה בהם כלום וזה ברור שהם משמשים פילר כי ממה שהבנתי החלק של מידגר במקורי הוא גג חמש-שש שעות וכאן כל ההתרחשות בעצם מרוכזת בה.
מבחינת באגים וכו',חייב לומר,הופתעתי לטובה,לא היו קראשים,לא התנהגויות מוזרות של דמויות,לא שמתי לב לשום Pop-in (אבל תכף אגע בנקודה חשובה בהקשר הזה) והפריימריט לא גימגם לי אפילו פעם אחת,לא משהו שיכולתי לשים לב אליו בכל אופן. אבל,המשחק פשוט מאוד מאוד לא אחיד גרפית- יש איזורים שנראים פשוט מהמם,באמת,מהיפים ביותר שראיתי בדור הזה ואני מניח שלאסקין יודע למה אני מתכוון כי אנחנו היינו פלוס מינוס באותו קצב לפי מה שראיתי :) ומנגד,יש פשוט דברים שמזכירים משחקים של הדור הקודם,טקסטורות ברזולוציה סופר נמוכה,skyboxes איומים כשמנגד המשחק כולל כמה מה-skyboxes הכי מדהימים שראיתי אי פעם במשחק,שני אולי רק למה שבאנג'י עשתה בהיילו. פשוט לא אחיד,או שיש כאן בעיית ניהול זיכרון של הטקסטורות,או שלאומנים פשוט נגמר התקציב,אני לא צוחק,זה אחד המשחקים הכי לא אחידים גרפית שאי פעם שיחקתי.

בכלל,אם אני צריך לתאר את FF7R זה לגמרי highest highs ו-lowest lows- היו המון רגעים שדי השעממתי וממש הכרחתי את עצמי למשוך קדימה כי רציתי לראות מה קורה הלאה בעלילה אבל כיף זה לא ממש היה,ומנגד,בעיקר אחרי האמצע,פשוט לא יכולתי לעזוב את השלט ושרפתי שעות על שעות בלי לשים לב שהזמן עובר,המשחק פשוט סוחף ברמה שלא ציפיתי לה ולא חוויתי מאז GOW.

מערכת הקרבות היא חד משמעית הכי כיפית שיצא לי לחוות מכל ה-JRPG ששיחקתי (ולמען ההגינות,מספר מאוד נמוך וזה גם ה-FF הראשון ששיחקתי) והיא סוג של בלנד בין קרבות בזמן אמת לתורות,ומה אתם יודעים,זה עובד ממש,ממש טוב. יש המון אסטרטגיה בניהול של הדמויות,הרבה יותר עומק ממה שציפיתי והמשחק ק-ש-ה והוא אחד היחידים שבאמת עשיתי שימוש בכל היכולות וה-items של כל הדמויות לא כי התחשק לי,אלא כי הייתי חייב.
הסיפור די בלגן אני לא אשקר,בייחוד לקראת הסוף שפשוט לא הבנתי מה קורה לי על המסך-לא שיחקתי במקורי,אבל עדיין,בניית העולם מדהימה,הדמויות בלתי נשכחות,לטוב ולרע,והציפייה שלי לראות לאן כל זה הולך בפרק 2 די עצומה,כי מתגובות שאני קורא אני מבין שמה שקורה במקורי אחר כך יהיה משהו אפילו יותר מדהים לראות משוחזר כיום.

אני חייב לומר,מבחינת הפקה,זו אחת ההפקות הכי מרשימות שאי פעם ראיתי במשחקים,אני מוכן להמר שזה הפרוייקט הכי יקר של SE עד כה כי הרמה של רוב הקאטסינס פשוט מטורפת,לא מבייש שום סרט הוליוודי בחיי.
שורה תחתונה? אני מאוד ממליץ,אבל צריך עצבים של ברזל לחלק מהחלקים בו ויכולת סבילות גבוהה לשיט יפני (שחלק ממנו דווקא די נרגע ככל שהתקדמתי). כל העסק לקח לי כמעט 44 שעות,וחקרתי כל פינה שיכולתי ועשיתי 99% מהסייד קווסטים.

וואו כמה אני מחכה לפרק 2,ואם הוא אקסקלוסיבי לדור הבא...רק לדמיין לאן עוד הם יכולים להגיע אחרי דבר כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2020, 16:12

אני בחלק האחרון של המשחק, לא יודע כמה זמן הוא אבל בטח אסיים אותו בסופ״ש הזה, אולי אפילו הלילה (אפ כי אני עייף אז לא נראה לי שאצליח).
אני מצד אחד מסכים איתך שיש פה ״סקייבוקס״ ממש מרשים, אבל מצד שני - כל הקטע של סקייבוקס מעט מיושן ולא נראה ברזולוציה הכי טובה שיכלו לשים אותו, לדעתי לפחות.
וגם, זה באמת המשחק הכי לא אחיד גרפית שיש. הייתה איזו סצינה של קלאוד וטיפה שעשו קלוז אפ על פרחים וצחקתי מרוב שזה היה מביך. טקסטורות ברמה של פס2 לצד דמויות מדהימות וקטעי קישור מטורפים.
אגב, זה בטוח לא מתקרב לתקציב של פפ15, אפילו לא חמישית ממנו להערכתי. ואם נהנת ממערכת הקרב פה - אולי עכשיו תנסה אותו :) שם זה בלי “פאוזות” כמו כאן אז גם בטח יש פחות אסטרטגיה, ועדיין... אומרים שהיא מצויינת.

לי יש עוד מלא תלונות והערות אבל אני כן שיחקתי במקורי ובגלל זה הפילרים (הרבים) כואבים לי הרבה יותר. אתן את דעתי המלאה אחרי שאסיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2020, 16:23

האמת שאני מבין את השימוש בסקייבוקס בהמון מהמקרים,לנסות לרנדר את מידגר ברקע נשמע לי משימה די בלתי אפשרית על החומרה של הדור הזה..אגב,זה המשחק עם הכי הרבה particle effects שאי פעם שיחקתי,כמעט כאב לי על הפלייסטיישן כל פעם שהיה קרב גדול :D
משהו ששכחתי לומר,בניגוד למה שחשבתי,המשחק מרגיש "שלם",אין פה איזה קאט סטייל היילו 2 או משהו כזה של "עכשיו תאכלו את הלב עם הקליף האנגר הזה",יש כמובן המון,המון בנייה קדימה למה שיבוא,אבל בסוף החוויה שלי מהסיפור היא מאוד שלמה,הפרק של הדמויות במידגר הסתיים והוא היה חוויה שלמה עם הרבה בשר ואני לא חושב שיהיו תלונות על זה,ופרק חדש בלוקיישן אחר והמשך של הסיפור הגדול יגיע בהמשך. ממה שהבנתי,המשחק המקורי כל כך גדול עלילתית שלשחזר אותו סקוור תצטרך עוד לפחות שלושה חלקים..מתאים לי.

לאסקין לגבי פפ15,יש לי אותו,הרבה זמן רציתי לבדוק אותו (דווקא יצא לי לראות את kingsglaive שהיה ממש גרוע אבל עם ה-CGI הכי מרשים שראיתי ורק בשביל זה שווה לראות אותו) אבל אחרי פפ7 אני מרגיש מרוקן לגמרי אז אני כנראה אחזור ל-Ori :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים