חדשות גיימינג שוטפות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: חדשות גיימינג שוטפות

הודעהעל ידי idan » 12 אפריל 2020, 14:47

מחווה נחמדה של דום (הבוקס ארט של פפ7)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 14:55

זה טוב!

מה הולך בתעשיה לאחרונה עם כל הקומביה הזה? גם מצאתי ב-HL אלכס את המגפיים וארגז של bridges מ-death stranding ועכשיו אקסבוקס עשו ציוץ Animal Crossing.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2020, 18:01

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:
Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:די נו די.. מה יעשה עוד משחק שהוא עשה מיליון פעם. די נו. לא מחדשים כבר כלום. שיעשה משהו מגניב.

שאבין, אתה הולך לקנות את DS?

לא יודע כרגע אין לי מכשיר שיכול להפעיל את המשחק אבל לא הבנתי איך זה קשור? אני תמיד אהיה בעד סיכונים מאשר משהו בטוח כי די כל המשחקים הבטוחים הם משחקים ששיחקתי כבר לפני 20 שנה עם עוד פוליש וצביעה מחדש.

ממש לא מסכים...
MGS V למשל - היה שינוי מאוד מאוד גדול מהקודמים בסדרה. אפשר לשנות הרבה מאוד דברים מלבד ״פוליש וצביעה מחדש״ ועדיין להשאר באותו הז׳אנר פחות או יותר. להמציא מחדש.

ואיפה כתבתי אחרת? רק אומר שעל אחת כמה וכמה יוצר בקליבר שלו מבחינתי שיעשה מה שהוא רוצה לעשות. נראה לי שגם נאמר אולי הוא צריך מישהו על הראש וואלה אם כבר אז את המשחק הזה הוא הוציא בזמן שיא של החיים אז כנראה שמהצד הניהולי הכל טוב ומבחינה קריאטיבית בטח שלא הגיוני להנחית עליו אנשים מלמעלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אפריל 2020, 18:32

והרימייק הבא שקאפקום כנראה עובדת עליו הוא...you guessed it..לא אחר מ-Resident Evil 4. הוא בפיתוח על ידי סטודיו שעזר בפיתוח של RE3 (אבל מהצד,לא כסטודיו הראשי) והתחיל פיתוח לא מזמן,מיועד להגיע ב-2022.
לא שיחקתי ב-4,אבל הבנתי שזו הפרה הקדושה של הסדרה,ברמה של FF7 אם אני עושה הקבלה ל-FF,אז אני מקווה שקאפקום יעשו צדק למקור עם הרימייק הזה.
https://www.videogameschronicle.com/news/resident-evil-4-remake/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2020, 18:50

אני לא חושב שהוא פרה קדושה, ובטח לא קלאסיקה ברמה של 2, פשוט הוא הפציץ לאנשים את השכל, מבחינת גרפיקה/ערכי הפקה וגם זווית המצלמה... בנוסף - הוא היה בלעדי לזמן מה לגיימקיוב והפאנבויז עשו את שלהם :)
אין ספק שהוא המציא מחדש את הסדרה, שהפכה איתו להיות כמעט אקשן, אבל זה לא החזיק כל כך עם 5-6. לעומתם - הוא באמת מצויין. אבל יש בו קטעים מגוכחים והוא מסמל את הרגע בו הסדרה הפכה להיות פחות אימה ויותר יריות עם ״סט פיסז״.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 אפריל 2020, 19:44

אני ניסיתי להיכנס אליו לא מזמן והיה לי קשה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 אפריל 2020, 20:06

Laskin כתב:אני לא חושב שהוא פרה קדושה, ובטח לא קלאסיקה ברמה של 2, פשוט הוא הפציץ לאנשים את השכל, מבחינת גרפיקה/ערכי הפקה וגם זווית המצלמה... בנוסף - הוא היה בלעדי לזמן מה לגיימקיוב והפאנבויז עשו את שלהם :)
אין ספק שהוא המציא מחדש את הסדרה, שהפכה איתו להיות כמעט אקשן, אבל זה לא החזיק כל כך עם 5-6. לעומתם - הוא באמת מצויין. אבל יש בו קטעים מגוכחים והוא מסמל את הרגע בו הסדרה הפכה להיות פחות אימה ויותר יריות עם ״סט פיסז״.

מסכים אבל אי אפשר להכחיש את המהפכנות וההשפעה שלו על כל המדיום, לא רק על הז׳אנר עצמו.

רק בגלל העניין הזה הוא די נחשב לפרה קדושה, לטעמי לא פחות מ 2 ואפילו יותר.

משחק טוב מאוד אבל גם אני בעיקר מתבאס על שינוי הטון, פתאום העסק נהיה מודע מדי לעצמו ועם הומור, יותר מדי נונסנס וטימטום, לטעמי ממש הרס את העולם של רזי המשחק הזה ו 5 ו 6 פשוט הקצינו את ההרס עוד יותר.

אני חושב שיהיה לקאפקום לא קל לרענן ולחדש את הרימייק הזה ברמה שהוא יעמוד בסטנדרטים של הרימייקים האחרים שלהם, הוא מודרני מדי, אני באמת תוהה מה הם כבר יכולים לעשות איתו כדי שלא ירגיש כמו רימייק סטייל SOTC.
משער שבעיקר יהיה הרבה תוכן חדש וזה לבד ישמח את המעריצים אבל עדיין, מהרימייקים שלהם מצפים ליותר, גם ברמה של הגיימפליי והכל.

הלוואי והם יסדרו את העלילה ואת כל העניין של הטון, זה משהו שהם דווקא כן עשו עם רזי 2 למרות שאני לא חושב שהוא היה צריך את זה (נהיה הרבה יותר רציני ואימתי) אבל דווקא פה זה יהיה ממש אדיר ומתאים אם המשחק פתאום יהיה מאוד רציני ואימתי ובלי קטעי נונסנס ושטויות, גם אם זה אומר לעצב מחדש גמדים נפוליאונים אבל אני מתקשה להאמין שהם יעשו את זה.

בקשה אחת יש לי, שלא יהיה חשוך כל הזמן כמו הרימייק של 2, שנוכל להנות מהסביבות כמו שצריך בגראפיקה של הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 22:50

RE4 היה פנומנאלי, לא פחות מזה. המשחק הזה הגדיר את המשחקי גוף שלישי מעבר לכתף והפך לבסיס של כל הaaa הגדולים המודרנים. הוא גם המציא מחדש את re, הכניס למיינסטרים את הQTE והיה אחד המשחקים הטובים של דור הפס2 בקלות.

כן, הוא היה תחילת הנפילה של הlore וגם השורש של האקשן בסדרת re אבל הוא עדין היה מאסטרפיס. וספציפית בנושא האקשן, ב-re4 היה המון אימה וסטרס, בעיקר סטרס, אבל כל משחק בסדרה לקח את זה יותר ויותר לכיוון האקשן עד שre6 בכלל אבד את הכיוון.

אני גם חושב שאנשים קצת שוכחים שRE הייתה סדרה קצת כבויה לפני ש4 יצא. כלומר המשחק הבאמת ענק האחרון בסדרה היה RE2 שיצא שש שנים לפני 4 ובתקופה הזאת 6 שנים היה נצח. היה את הרימייק לגיימקיוב ב2002 שההיה מדהים ואת קוד ורוניקה אבל אף אחד מהם לא היה המפלצת כמו RE2.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 אפריל 2020, 23:14

RE4 אכן היה משחק פורץ דרך והרימייקים של RE2/3 לקחו את המשחקים הישנים וייצרו אותם מחדש בשטאנץ של RE4.
ב2014 הם הוציאו לRE4 גרסת HD מעודכנת למחשב ולמרות שאפשר עוד לעשות איתו המון מבחינה גראפית, המשחק המקורי נשאר משחק מודרני למדי ורימייק לא יוכל לספק משהו שונה דרמטית, למעט, אולי בVR...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2020, 23:31

omerkot כתב:RE4 אכן היה משחק פורץ דרך והרימייקים של RE2/3 לקחו את המשחקים הישנים וייצרו אותם מחדש בשטאנץ של RE4.
ב2014 הם הוציאו לRE4 גרסת HD מעודכנת למחשב ולמרות שאפשר עוד לעשות איתו המון מבחינה גראפית, המשחק המקורי נשאר משחק מודרני למדי ורימייק לא יוכל לספק משהו שונה דרמטית, למעט, אולי בVR...

כלומר אלה אם ממש לוקחים את הקונספט של רימייק לרמה הבאה ובונים את המשחק מאפס ומנסים לעשות ממנו אחד מהשוטרי גוף שלישי הכי טובים בתעשיה. זאת באמת עבודה קשה ממש. RE4 אולי היה מהפכה ב-2004, אבל ב-2020 כל משחק גוף שלישי הוא מבוסס RE4 מה שהופך את RE4 ללא מיוחד בעליל כיום.

בכל מקרה RE4 היה משחק פנומנאלי, ביחוד לזמנו. אני לא חושב שאנשים זוכרים שב-2005 שוטר בגוף שלישי היה מילה גסה, אם רצית לעשות שוטר הוא יכל להיות רק גוף ראשון. כלומר שוטרים יכלו להיות גוף שלישי, אבל הם היו ממש גרועים כי אף אחד לא הצליח לפצח את איך עושים שוטר בגוף שלישי. RE4 פצח את זה. הם הזיזו את הדמות מאמצע המסך לצד, מה שהוליד את הקונספט "מצלמה מעבר לכתף" ובשילוב עם לחיצה על כפתור להרמת האקדח הם יצרו את השוטר הגוף השלישי המודרני. זה היה די מטורף, הם פתרו בערך 99% מהבעיות של שוטרים גוף שלישי במכה אחת, במשחק אחד. והקרב הראשון? זה עם אוייב עם המסור? באמת מאסטרפיס. הנה, אפילו ברוס סטרלי אומר את זה:

המשחק הזה הוליד את גירס ואנצ'רטד והפך את התעשיה על הראש. אני לא חושב שמישהו יכול לזלזל במה ש-RE4 היה והוא בהחלט פרה קדושה, הרבה יותר מ-RE2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2020, 09:16

מבחינת הגיימפליי אני מסכים עם כל מילה. אבל מבחינת עלילה ואווירה אני לא חושב שזה נכון, ולכן אני לא בטוח שמתוך כל משחקי הסדרה דווקא הוא ה”ff7” שלהם.
וגם מבחינת ערך לרימייק... כמו שאמרתם - הוא משוחק כמו משחק מודרני, אני באמת לא יודע איך הם יתנו חוויה שונה לחלוטין איתו כמו שעשו עכשיו למשחקים הישנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אפריל 2020, 12:55

מבחינת גיימפליי השינוי של רזי 4 בדיעבד היה הכרחי (עם כמה שבזמן אמת היו כמה שרצו את הסגנון הקלאסי)

מה שכן ביאס מאוד ולא היה חייב להגיע עם כל המהפכנות זה נפילת ה lore כמו שקיאו תיאר ושינוי הטון ובמידה מסויימת גם האווירה שנהייתה פחות אימתית, למרות שאכן היה אלמנט לחץ חזק ועדיין היה קצת אימה בניגוד להמשכים שהקצינו והרסו לגמרי את מה שעוד נשאר.

אני באמת חצוי לגבי המשחק הזה, נראה לי שרזי 4 באידיאל היה מבחינתי בסגנון של רימייק 2, זה כבר היה שינוי גדול תוך כדי ששומר על האלמנטים של הסדרה ואם כבר מקצין אותם יותר מבחינת אימה אבל גם אם רוצים שיהיה במבנה של משחק גוף שלישי מודרני של סביבות פתוחות ושלבים משתנים הם באמת לא היו חייבים ככה להפוך את ה lore לבדיחה, זה ממש ביאס.

מה שכן אני מסכים עם קיאו וברוס לגבי הפתיחה, יש מצב שזו אחת מהפתיחות הכי מטורפות ומהפכניות בתולדות המדיום, ב 2005 לחשוב על זה שאתה משחק משחק עם גיימפליי חדש לגמרי שנראה כל כך מדהים (אין לא יעזור בית דין, ההלם הגראפי של אותו הדור - אף דור לא ישחזר עוד לעולם) בסביבה פתוחה עם בתים ומבנים שאפשר להכנס אליהם שנבנתה עבור הצורך הזה (סוג של סט פיס ראשון לסדרה ואחד הטובים במדיום עד לאותה נקודה) וכל זה כשאתה בלחץ הזוי עם עשרות כפריים שלוחצים אותך ומתגודדים ואתה אשכרה דוחף שידות, חוסם דלתות, מפיל סולמות והם עדיין פורצים דרך הכל, שוברים חלונות, מטפסים על גגות ונותנים הרגשה של סיטואציית לחץ מטורפת, וכל זה עם המסור המטורלל הזה ברקע שרודף אחריך, מטורף!

המשחק התחיל בשיא שהיה לו קשה אחרי זה לשחזר אבל וואו איזה שיא שזה היה, במשך שנים משחקים שיצאו אחריו כולל אימה והמשכי הרזי בעצמם, לא הצליחו לדגדג את הקטע הזה, ואני לא מדבר ברמה של להביא את אותו אפקט ביחס לזמן שלהם, אלא בכלל בהשוואה באופן ישיר - משחק שיוצא דור אחרי והוא עדיין עשוי הרבה פחות טוב ממשחק שיצא ב 2005 מבחינת ההרגשה של הלחץ והגיימפליי שהוא הציע, אפילו The Evil Within שיצא מליון שנה אחרי לא באמת הצליח להביא את אותו אפקט וזה נראה שברובם ה AI עבר רגרסיה והוא לא עושה את מה שה AI של קאפקום עשה ב 2005 שזה בכלל הזוי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2020, 13:04

בטח שהוא הff7 שלהם. זה המעבר של הסדרה לרמות הפקה גבוהות הרבה יותר עם מצלמה חופשית, הוא הre עם הציונים הכי גבוהים, זה המשחק הכי מוערך בסדרה והוא משחק שקבל אינסוף רימאסטרים ופורטים לכל פלטפורמה אפשרית.

איך יעשו את הרימייק? זאת שאלה טובה. יש לי הרגשה שיפתחו אותו מאפס ופשוט ישחזרו הכל מחדש ברמת הפקה של 2022 על הפס5. יכתבו את הכל מחדש, יקליטו את זה עם תפיסת תנועה בגרפיקה מטורפת, ישדרגו את המערכת קרב לרמה של 2022 וכל הלאה. אשכרה יצירה של המשחק מחדש מאפס ברמה של 2022 אבל כל מה שקורה בו הוא שחזור של המשחק המקורי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2020, 15:36

תלוי אז מה אתה חושב על פפ7 ביחס לשאר, רוב האנשים שמשחקים בסדרה ואוהבים אותה מתייחסים לא לקפיצה שעשה, שלא הייתה הכי גדולה, ולא לציונים או להפקה הכי גדולה, ממש לא... אפילו הציונים שלו לא הכי טובים בסדרה, פפ9 וגם 10 קיבלו אותו דבר או יותר, גם 12.
מתייחסים אליו כבעל הדמויות הכי אהובות בהפרש גדול, והעלילה הכי אהובה, עם הרגעים הכי זכורים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2020, 16:36

Laskin כתב:תלוי אז מה אתה חושב על פפ7 ביחס לשאר, רוב האנשים שמשחקים בסדרה ואוהבים אותה מתייחסים לא לקפיצה שעשה, שלא הייתה הכי גדולה, ולא לציונים או להפקה הכי גדולה, ממש לא... אפילו הציונים שלו לא הכי טובים בסדרה, פפ9 וגם 10 קיבלו אותו דבר או יותר, גם 12.
מתייחסים אליו כבעל הדמויות הכי אהובות בהפרש גדול, והעלילה הכי אהובה, עם הרגעים הכי זכורים.

FF7 היה קולמנציה של קפיצה טכנולוגית מטורפת לגמרי שהביאה דברים כמו סרטוני CGI ודיבוב יחד עם קפיצה גרפית ענקית ובכלליות אחד ממשחקי הFF היותר אהובים. מדובר במשחק קאלט שקבל אינספור פורטים ורימאסטרים ולא באמת יצא עוד אחד כמוהו בפרנצ'ייז כי הפרנצ'ייז משתנה כל הזמן. הייתי אומר שאפשר להגיד בול אותו דבר על RE4, אולי ההבדל העיקרי הוא ש-RE4 יצא לפני 15 שנים ו-FF7 לפני יותר מ-20 אז יש ליותר אנשים רגשי ילדות ונוסטלגיה כלפיו. בנוסף גם הקפיצה הטכנולוגית הרבה יותר גדולה, ההפרש בין הפס1 לגיימקיוב היה כל כך עצום ש-FFVII נראה די מגוחך בזמן ש-RE4 נראה לגמרי סבבה גם ב-2020.

כלומר הרבה יותר קל לעשות לזה רימייק מלא:
תמונה

מאשר לזה:
תמונה

אני לא מסוגל לדמיין בכלל איך המשחק הזה יראה על 12TF ומעבד חזק פי 30 משל הגיימקיוב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 אפריל 2020, 19:46

לא היה דיבוב בפפ7 (זה הגיע רק בפפ10 על הפס2) אבל לסרטוני cgi כן היה אימפקט גדול בזמנו, במיוחד שהם היו עוברים בצורה חלקה (יחסית) בין המפות המרונדרות מראש לתוך הקטעי מעבר. זה היה די מרשים בזמנו.
השינוי בתפאורה גם היה משמעותי לדעתי, פתאום במקום משחקי פנטזיה קלאסים יש בפיינל פנטזי סייברפאנק וגורד שחקים ואופנועים ודמויות שהם יותר אנימה וכו'. בכלל ויזואליה מאוד אייקונית.
גם עמד מאחורי המשחק תקציב די ענק בזמנו, סוני שמו פרסומות שלו בטלוויזיה וכאלה, ביחד עם ההצלחה של הפס1 זה יצר סערה מושלמת שגרמה למשחק מז'אנר שעד אז לא הכי חדר במערב להפוך לסופר פופולרי ועד היום הוא המשחק הכי נמכר בסדרה (וזה די נדיר כי משחקים חדשים בדר"כ מוכרים יותר). ומכיוון שכך הוא היה ה rpg הראשון של המון אנשים, ככה שרבים מסתכלים עליו בחיבה גדולה.

בכל מקרה, אני לא שיחקתי ב re4 ולמרות שהוא יושב לי בספריה במחשב כבר שנים אני ריאלית בחיים לא ישחק בו, אז אני ממש לא יתלונן לקבל רימייק עם גרפיקה יפה, גם אם הוא לא יהיה סופר מהפכני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2020, 19:52

לא נראה לי שהיה דיבוב בכלל בFF7 המקורי, גם לא בקטעי הקישור. האמת שעד 10 לא בטוח שהיו. (עריכה - עידן הקדים אותי)
הקפיצה הטכנולוגית הכי גדולה בFF הייתה לדעתי דווקא ב-10, שהביא איתו עולמות תלת מימדיים לראשונה, אחרי משחקים רבים כל כך שהיו עם רקעים דו מימדיים. גם לא היה את הקטע שהדמויות נראות כמו ילדים כשהולכים בעולם וכמו מבוגרים בקרבות.
אפשר גם להגיד שFF15 היה הקפיצה הכי גדולה כי הוא הביא איתו מליון חידושים בסדרה, והוא גם בהפרש ענק הכי יקר בסדרה. אבל הוא עדיין חדש, נראה איך ייזכר בעוד 23 שנה :)

כמו שעידן אמר - החדירה למערב, הסטינג, הדמויות וכו׳ - הפכו אותו למה שהוא, מה שאני לא חושב שנכון לגבי RE4.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 אפריל 2020, 21:08

נדב אני די בטוח שהבאת סטילס מהרימסטר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2020, 21:19

swiss-the-engine כתב:נדב אני די בטוח שהבאת סטילס מהרימסטר.

בשני המקרים מדובר בסטילז של רימאסטר ברזולוציה גבוהה יותר :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אפריל 2020, 21:59

ברור שזה מרימאסטר, אין מצב שבקיוב היתה כזאת חדות, המשחק מן הסתם כבר התיישן ויזואלית אבל אני מסכים שבסך הכל עדיין playable וויזואלית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 01:49

הרימאסטר של RE4 הוא ללא שדרוגים חוץ מרזולוציה לפי מה שאני יודע. ככה הוא נראה במקור, אותו דבר רק מטושטש יותר:
תמונה
תמונה

וככה FFVII נראה בPSX:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 11:31

החשבון התעורר אחרי 4 שנים של חוסר פעילות. קרייסס 4? רימייק לקרייסס 1?

ותגובה של Xbox:

ו-nvidia:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אפריל 2020, 12:19

אני הולך על רימייק עם הגרסא הנוכחית של CE..היו רמזים לזה בסרטון הטכני האחרון שהם הראו למנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 12:31

Uncle Pey'j כתב:אני הולך על רימייק עם הגרסא הנוכחית של CE..היו רמזים לזה בסרטון הטכני האחרון שהם הראו למנוע.

היה את החוף מהשלב הראשון בדמו, אז אולי רימייק ואולי המשך שחוזר לאי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אפריל 2020, 12:39

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני הולך על רימייק עם הגרסא הנוכחית של CE..היו רמזים לזה בסרטון הטכני האחרון שהם הראו למנוע.

היה את החוף מהשלב הראשון בדמו, אז אולי רימייק ואולי המשך שחוזר לאי.

אני לגמרי מעדיף המשך,אני פשוט לא יודע אם קרייטק מסוגלת במתכונת הנוכחית שלה לספק משהו ראוי.
מאז Ryse היא עשתה משחק VR אחד ועוד משחק מולטי די מוצלח ממה שהבנתי בשם Hunt Showdown,וכל פעם שקראתי עליה כחברה זה היה בעיקר על הצרות הכלכליות שלה. אני מניח שרימייק/רימאסטר של המקורי שרץ על האיטרציה הנוכחית של CE,שממה שהבנתי הוא עדיין מרכז העסקים שלהם,יכול לתת להם אחלה בוסט בלייסנסינג שלו,ועל הדרך אולי לתפוס מחדש את הקהל המקורי שלהם עם גרסא עדכנית של משחק הדגל שלהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 182 אורחים