PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2020, 18:20

יש לסוני דווקא משחק Gaas מצליח למדי בשם GT Sports. אני גם לא חושב שסוני צריכה הכנסות מצד א שלה, רוב ההכנסות שלה מגיעות ממכירות של צד ג׳ ומנויים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2020, 18:42

אין כמעט שום דבר לרכוש בGT Sports... כל המכוניות והמסלולים הרבים שהגיעו אחרי יציאת המשחק - היו בחינם.
כן, ניתן לרכוש מכוניות בכסף במקום גריינד, אבל קהל היעד של המשחק הוא די הארדקור וכולם בערך קונים מכוניות בכסף הוירטואלי שהם מרוויחים במשחק, לפחות זו ההערכה שלי.
לא זכור לי ששיחררו אי פעם נתונים אבל אם פספסתי אשמח לדעת כמה הם כן עושים בזכותו.

בדקתי עכשיו, ומסתבר שבנובמבר האחרון (2019) הפ הכריזו על הDLC הראשון של המשחק, משהו עם לואיס המילטון, ועדיין אין לו תאריך.
פאק, אני יודע שקוטאקו ושות׳ לא יאהבו את הרעיון, אבל סוני ממש צריכים להעמיד אנשים עם שוט מאחורי העובדים של פוליפוני כדי להצליף בהם... הם לגמרי עובדים בקצב שלהם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2020, 18:48

Uncle Pey'j כתב:ההימור שלי הוא שסוני בונה על המולטי של TLOU2 שמפותח בנפרד מהסינגל להיות הלהיט F2P שלהם כי למולטי של הראשון הייתה תגובה די חיובית בזמנו ורק תחשבו כמה טוב מצב באטל רויאל למשל יכול לעבוד עם המכניקות והעולם של TLOU,פוטנציאל אדיר.
חוץ מזה,יש להם (כנראה) משחק מולטי בפיתוח אצל גרילה,אני מהמר שזה יהיה קילזון עם חזרה לשורשים והארט סטייל של הטרילוגיה המקורית וכמישהו ששם הרבה שעות במולטי של קילזון 2,אני מאוד אשמח אם זה יהיה המצב.

אני לא בטוח שמצב המולטי של TLOU2 יהיה מספיק גדול כדי באמת להתחרות עם תותחים כמו היילו, אייפקס, קוד ופורטנייט. בין היתר כי זה יהיה 18+ כנראה.

לגבי גרילה - אני עדיין הולך על הימור הוויילד-קארד שלי, שהם יעשו סוג-של שילוב של מונסטר-האנטר לתוך המולטי של הורייזון 2/משחק הביניים אם הוא יצא בהשקה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מאי 2020, 19:12

אני לא חושב שסוני בהכרח מכוונת להתחרות ישירות עם התותחים הכבדים,הם פשוט רוצים משחק מולטי שאולי לא יהיה מפלצת מזומנים כמו השמות שציינת,אבל כן ימשוך קהל לפלטפורמה שלהם ויהיה מזרים הכנסות סביר,קצת כמו מה ש-MS עושה עם SoT אני מניח. שון ליידן בזמנו דיבר על הרצון של סוני להיות יותר תחרותיים בקטגוריה הזו של משחקי GaaS ואין סיבה לחשוב שג'ים ריאן לא ימשיך באותו כיוון.
אני לא חושב שזה שגרילה עובדת על משחק מולטי פוסל אלמנט אונליין מהורייזון,אבל אני לא מצליח לראות מצב שהם שמים את כל הביצים שלהם בסל הזה- להפוך את הורייזון 2 לאיזה מונסטר האנטר עלול להוריד הרבה פוקוס מהקמפיין סינגל ולהפוך אותו להיות גנרי משהו,אז מה שאני הייתי רוצה לראות הוא איזשהו drop in/out co-op ואולי כל מיני איבנטים פעם בכמה זמן סטייל דסטיני שמצריכים כמה שחקנים כדי להוריד איזה דינורובוט ענק או משהו.
אבל משחק ביניים? אנחנו כבר הרבה אחרי הנקודה שדבר כזה יכל לקרות,עברו כבר יותר מ-3 שנים אחרי הורייזון,הורייזון 2 לא יצטרך 6 שנות פיתוח וצפונה כדי להיות מוצלח ואני בטוח שנראה אותו ב-2021,כנראה בהתחלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2020, 20:10

הבאתי לפה לא מזמן את הידיעה שהם כנראה כן עובדים על משחק ביניים שאולי יתמקד יותר באלמנט המולטי שהם אומרים שהם רצו להכניס עוד למשחק הראשון ולא הצליחו, אבל יכול לבית שאיחדו את זה עם משחק ההמשך וזהו... הכל די תלוי ברצון של סוני להביא משהו בשיגור.
וכן, הרעיון שלי של שילוב עם מונסטר האנטר פשוט מתאים לעולם שלהם... משחק סינגל עם מגה מפלצות שכדי להרוג אותן צריך לחבור לאנשים אחרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2020, 22:47

הסיפור שהבאת לא היה שהם רצו לעשות משחק CO OP שפוצל למשחק נפרד? למרות שלי זה נשמע מוזר להתחשב בזה שהם שכרו לפני איזה שנתיים מעצב מולטי של שוטרים, זה מאוד סביר שהם עובדים על שוטר אונליין (אני משער קילזון?) ולדעתי הם כבר שני צוותים היום כך שאני משער שצוות אחד עובד על הורייזן והשני על KZ? או שהם החליטו להתפצל ל-3 צוותים וזאת הסיבה שעדין לא ראינו או שמענו מהורייזן למרות שעברו כבר יותר מ-3 שנים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2020, 07:12

הסיפור שהבאת דיבר על כך שהם עבדו על מולטי קו אופ בראשון, לא הספיקו, ואו שהוא יהיה במשחק הבא או שהוא יהיה קודם במשחק נפרד ואז אולי גם במשחק הבא.
כל האפשרויות האלה קיימות... בטח נדע בעוד פחות מחודש :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 מאי 2020, 07:25

אחרי איך ששון ליידן עזב את סוני, אני בכלל לא בטוח שג'ים ראיין ימשיך את דרכו באותו הכיוון. יש מצב טוב שהדעות שלו(לא בהכרח בנושא הזה, אבל אולי גם.. אנחנו לא יודעים בדיוק מה גרם לעזיבה הפתאומית)לא היו מקובלות כלל על החברה והבכירים ביפן שבסוף בעטו אותו. לכן, לדעתי, אין להסיק מדרכו בנושא.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2020, 16:56

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 12 מאי 2020, 18:03

קצת מארוולי

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 מאי 2020, 18:12

ממש מארוולי, כמו של XGS, אבל עדיין כולם נראים נחמד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מאי 2020, 18:15

לי קצת מוזר שלא הכניסו את ספיידרמן, אבל זה כנראה כן בגלל שאז לגמרי היו מתבלבלים עם מארוול :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מאי 2020, 19:05

Laskin כתב:לי קצת מוזר שלא הכניסו את ספיידרמן, אבל זה כנראה כן בגלל שאז לגמרי היו מתבלבלים עם מארוול :)

בטח עניין של זכויות, הדמות לא שייכת לסוני אלא למארוול ועד כמה שאני יודע תאורתית אין מניעה שספיידרמן 2 נניח לא יהיה אקסלוסיבי. חוץ מהעובדה כמובן שסוני רכשו את אינסומניאק לאחרונה, אז כל עוד מארוול מעוניינים להשאיר את הפיתוח אצלם סוני מכוסים.
בכל מקרה זה הבלעדי הכי מוכר של סוני בדור הזה, לא? מאמין שאם הם היו יכולים הם היו דוחפים אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 19:08

הסיכוי שדיסני/מארוול נתנו לאינסומניאק את הזכויות למשחק שואפות לאפס. אני בטוח שהם ימשיכו לשתף פעולה כי זאת הייתה הצלחה ענקית, אבל אם לדיסני לא בא, זה לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 19:14

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מאי 2020, 19:17

DrKeo כתב:הסיכוי שדיסני/מארוול נתנו לאינסומניאק את הזכויות למשחק שואפות לאפס. אני בטוח שהם ימשיכו לשתף פעולה כי זאת הייתה הצלחה ענקית, אבל אם לדיסני לא בא, זה לא יקרה.

ברור שלא. אם כבר הם היו נותנים את הזכויות לסוני, אבל בטח שלא למפתחת עצמאית בזמנו. אני אומר שסוני מכוסים בזכות הרכישה כל עוד מארוול מעוניינים להשאיר את הפיתוח את אינסומניאק (מה שכרגע קורה עד כמה שאנחנו יודעים).
אני מניח שכל העסקה בין סוני למארוול קשורה גם בדמות הקולנועית, כלומר בטוח שכשמארוול החליטו שמפתחת עצמאית (אינסומניאק בזמנו) תפתח את הדמות אז אין להם אינטרס לא להוציא את המשחק לכל קונסולה. אבל בטח היחסים המורכבים של סוני ומארוול בנוגע לדמות הזו לאורך השנים שיחקו כאן תפקיד , ובטח נעשתה כאן עסקה (שאולי ואולי לא גם הייתה מותנת בעסקה לגבי השימוש הקולנועי) ששמה את המשחק כבלעדי לסוני. האם זו הייתה עסקה למשחק אחד או לשלושה או כל אופציה אנחנו לא יודעים, אבל כאמור כרגע כל עוד מארוול רוצים את אינסומניאק על ההגה אז בכל מקרה סוני היא חלק מהעסקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 19:24

Stick כתב:
DrKeo כתב:הסיכוי שדיסני/מארוול נתנו לאינסומניאק את הזכויות למשחק שואפות לאפס. אני בטוח שהם ימשיכו לשתף פעולה כי זאת הייתה הצלחה ענקית, אבל אם לדיסני לא בא, זה לא יקרה.

ברור שלא. אם כבר הם היו נותנים את הזכויות לסוני, אבל בטח שלא למפתחת עצמאית בזמנו. אני אומר שסוני מכוסים בזכות הרכישה כל עוד מארוול מעוניינים להשאיר את הפיתוח את אינסומניאק (מה שכרגע קורה עד כמה שאנחנו יודעים).
אני מניח שכל העסקה בין סוני למארוול קשורה גם בדמות הקולנועית, כלומר בטוח שכשמארוול החליטו שמפתחת עצמאית (אינסומניאק בזמנו) תפתח את הדמות אז אין להם אינטרס לא להוציא את המשחק לכל קונסולה. אבל בטח היחסים המורכבים של סוני ומארוול בנוגע לדמות הזו לאורך השנים שיחקו כאן תפקיד , ובטח נעשתה כאן עסקה (שאולי ואולי לא גם הייתה מותנת בעסקה לגבי השימוש הקולנועי) ששמה את המשחק כבלעדי לסוני. האם זו הייתה עסקה למשחק אחד או לשלושה או כל אופציה אנחנו לא יודעים, אבל כאמור כרגע כל עוד מארוול רוצים את אינסומניאק על ההגה אז בכל מקרה סוני היא חלק מהעסקה.

גם איירונמן VR בלעדי לסוני, אני לא חושב שיש קשר מיוחד לספיידרמן. לסוני יש אפס כוח על ספיידרמן מחוץ לקולנוע, אבל בהחלט יכול להיות שהם לחצו על הפיתוח של המשחק בנושא ההסכם שלהם עם מרוואל ב-2016 (למרות שהמשחק לא התחיל פיתוח ב-2015?), כנראה רצו לחזק את הIP. בכל מקרה, מה שמשנה הוא שדיסני ומארוול שולטים ב-100% בדמות ורוב הסיכויים שיש לסוני כמעט אפס שליטה בכל מה שקורה בנושא של המשחק ספיידרמן. המשחק פשוט הצליח כל כך שיש סיכוי ענקי ששיתוף הפעולה ימשיך, אני רק אומר שאם עובר ג'וק לדיסני בראש (נניח הם רוצים להקים סטודיואים ולחזור לפיתוח משחקים פנימית) אז הם תוך שניה גוזלים את הסדרה בחזרה מסוני ואינסומניאק. האמת שאני לא אתפלא אם דיסני ומארוול מחזיקים בבעלות של הקוד, הנכסים וכך הלאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2020, 20:16

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 מאי 2020, 23:23

בעניין ספידרמן , דיסני כתאגיד ספג ועדין סופג
המון נזקים כלכלים מהקורונה, רוב הפרקים שלהם סגורים כבר תקופה
הקרוזים שלהם סגורים כבר תקופה
בתי קולנוע סגורים כבר תקופה , השירות סטרימינג שלהם עדין בחיתולים
הקומיקס הפיזי היה בבעיות עוד לפני הקורונה

ובגדול ככל הידוע לי ואני לא כלכלן, רק יצא לי לשמוע דיווחים
ממקורות חיצוניים, דיסני הפסידה הרבה כספים בגלל הקורונה
והרבה מזה כי היא חברה בין לאומית שדווקא באסון מקומי
באזור בודד , היתה סופגת הרבה פחות נזקים

ככה שיש סיכוי שדיסני תמכור חלק מהאחזקות שלה
אחרי הקורונה , להתחיל להזרים כספים
אז עדין לא ברור מה יקרה עם ספידרמן
כי גם צילום רוב הסרטים נדחה , ספידרמן היה צריך להמשיך בסרטים
של מרוול לפני הקורונה
ויש סרטים דוגמת אלמנה שחורה שכבר מוכנים מזמן , שפשוט עדין לא יצאו
אני לא יהיה מופתע בכלל עם ימכרו את מרוול
נכון שחלק מהסרטים הצליחו מאוד , אבל עוד לפני הקורונה
חטיבת הקומיקס מכרה פחות ופחות עותקים
וחלק גדול מההצלחה של הסרטים , זה משחקנים שכבר עוזבים את התפקיד
ממש לא בטוח שהשלב המתוכנן של הסרטים כרגע יצליח
או יתקרב בכלל להצלחה הכלכלית של השלב הקודם
אירונמן לדוגמה , כניראה יוחלף בדמות אחרת
וגם הענק הירוק , אני מדבר על דמות ולא רק על שחקן

בקיצור אנשים מדברים פה על מה יקרה עם ספידרמן במשחקים
אבל המצב של דיסני כרגע יכול לשנות הרבה מהתוכניות
ההפסדים בתקופה הזאת כניראה מאוד גבוהים
זה לא דבר שעסקים מתכוננים אליהם

אפילו בסטרימינג, כניראה המנוים שהיו בבידוד
צפו כבר בכל התוכן שהיו מעונינים בו לתקופה הזאת
שרותי סטרימינג כאלו לא מתוכננים לאנשים שכל הזמן בבית
זה לא יוטיוב שאנשים מפיצים תוכן בחינם

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 מאי 2020, 00:35

DrKeo כתב:

לא פחות מ 18 דקות של גיימפליי. תענוג.

סקרן לראות את המשחק, עד עכשיו הוא קיבל הדגמות קולנועיות שמתאימות ל E3 וכאלה אבל לא ממש ראינו איך המשחק באמת עובד בגיימפליי השוטף שלו. ההדגמה הזאת מאוד נדרשת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2020, 02:01

יש לי הרגשה שהבועה סביבו הולכת קצת להפוצץ אחרי שיראו גיימפליי, מעבר לגרפיקה המדהימה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 מאי 2020, 10:47

מבין את הסקפטיות, סאקר פאנץ׳ עד היום לא הוכיחו את עצמם בכל הנוגע לדרגת איכות גבוהה בעולמות פתוחים, אני חושש מכל האלמנט של מה שקורה מחוץ למשימות ולסיפור כשאתה מסתובב בעולם ועושה כל מני קווסטים ופעילויות אחרות, אם העולם עצמו והתוכן מסביב ברמה נמוכה אז זה אומר שקפיצת איכות גדולה הם לא ממש עשו עדיין ושכנראה שוב נקבל משחק חביב של סאקר פאנץ׳ שנקנה באיזה סייל.

הלוואי שיוכיחו אחרת ושזה יצא ה must have הראשון שלהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מאי 2020, 11:05

דווקא יש לי הרגשה ממש טובה לגביו. זה נראה כמו סוג של הוויצ'ר 3 פוגש את באטמן ארקהאם. או במילים אחרות, משחק AC שמפותח אצל צוות חדש ורענן ומפוקח על ידי סוני (על משאביה ולוחות זמניה, שהיו נדיבים בדור הזה).
לפי מה שראינו, אין פה איזה קונספט מהפכני שגורם לי לחשוב שSP לא יצליחו לבצע אותו בהצלחה. זה נראה קצת כמו מה שאנצ'רטד היה בתחילת דרכו - משחק שלוקח המון רעיונות שפופולריים כרגע ונותן להם איזה טוויסט שבעיקר נובע מהסטינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2020, 11:41

החשש שלי הוא שמערכת הקרב תהיה פשטנית מדי. בהדגמה הראשונה, שם הראו את הגיימפליי ממש - זה היה נראה ממש קל.
לגבי העולם עצמו - דווקא נראה לי שמצפה לנו הפתעה מעולה, גם בגיוון וגם ברמת ה"כיף לדהור ממקום למקום"... הסרטונים של הדהירות המהירות נראים פשוט כמו סרט.
הבנתי שאין במשחק WAYPOINTS והוא יחסית בנוי בצורה פתוחה.
זה יהיה באמת מעניין לראות מה יקרה לדבר הזה. סימן שאלה ממש גדול... אני מאוד נהנתי מסדרת INFAMOUS אבל זה לא ברמה הכי גבוהה של סוני ונראה שהם ממש ממש רוצים להיות שם. בא נראה אם ייגמר כמו DAYS GONE (מבחינת איכות, במכירות הוא דווקא הצליח), או שיש להם פה משהו באמת ממש טוב. הSETTING טוב מדי כדי לפספס את זה :/
מקווה שמיד אחרי שנראה את הדמו יעלו גם רשמים של אנשים ששיחקו בו, או שלפחות ישלחו דמו כלשהו לכתבים באותו יום, כי ממש מעניין אותי לדעת מה יהיו הרשמים שלהם, ולא רק לצפות בוידאו, אפילו אם הוא מקיף כמו שמצפה לנו מחר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מאי 2020, 11:59

אני לא חושש שמקרה DG ישוחזר, זה היה משחק שמההתחלה נראה חצי כוח ולא היה קשה לנחש שהוא יסיים על הסקאלה הבינונית. מה גם שSP, שאמנם לחלוטין לא נמצאים בטופ של המפתחות, הם עדיין עם כל הכבוד לBend Studio כן מפתחת מוכחת עם נסיון רב במשחקים טובים שהם 100% שלהם. לדעתי הם נמצאים בדיוק באותו מקום של אינסומניאק לפני ספיידרמן או ND לפני אנצ'רטד 2.
אני לא חושב שהם יכנסו לדרג הA+ עם ND וSM, אבל כן לדרג הA עם אינסומניאק וגרילה (שלדעתי נמצאים שם לא בצדק :)).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 12 אורחים